Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1824Indeks chronologiczny [1800 - 1824] - 7337

</
1Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
2Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
3Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
4Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
5Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
6Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
7Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
8Adasiewicz Jan *około 1815 Osowiec †  
9Adasiewicz Petronella z d. Cimoch *około 08-1823 Jaki †  
10Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
11Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
12Adasiewicz Tomasz *około 1824 Osowiec †02-02-1866  
13Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
14Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
15Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
16Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
17Akacki Leon *około 1803 Borki †  
18Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
19Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
20Akierman Dawid *około 1810 †  
21Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
22Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
23Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
24Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
25Akus Marianna z d. Purp (Purwin) *około 1816 †przed 25-01-1863  
26Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
27Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
28Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
29Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
30Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
31Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
32Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
33Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
34Archacka Petronela z d. Rogińska *około 1803 Brzozowa Wólka †  
35Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
36Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
37Archacki Tomasz *około 1814 Brzozowa Wólka †przed 16-11-1858  
38Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
39Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
40Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
41Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
42Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
43Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
44Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
45Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †1869  
46Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
47Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
48Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
49Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
50Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
51Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
52Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
53Bagińska Izabela z d. Kiełczewska *około 1807 Guty †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
54Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
55Bagińska Józefata z d. Sikorska *około 1814 Przyborowo †po 01-07-1862  
56Bagińska Józefata z d. Kozikowska *około 1823 Cedry †przed 01-1861  
57Bagińska Józefata Franciszka z d. Gutowska *około 1819 Guty †  
58Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
59Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
60Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
61Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
62Bagińska Marcjanna z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †16-01-1880 Guty Stare /Grabowo/  
63Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
64Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
65Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
66Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
67Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
68Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
69Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
70Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
71Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
72Bagińska Rozalia z d. Świderska *około 1815 Przyborowo †  
73Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
74Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
75Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
76Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
77Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
78Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
79Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
80Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
81Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
82Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †11-05-1846  
83Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
84Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
85Bagiński Jakub *około 1804 Konopki par. Grabowo †przed 06-02-1865  
86Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
87Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
88Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
89Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
90Bagiński Józef *około 1821 Guty †po 16-01-1880  
91Bagiński Józef *około 1815 Przyborowo †19-02-1865 Kurkowo /Romany/  
92Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
93Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
94Bagiński Józef *około 1810 Bagińskie †  
95Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
96Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
97Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
98Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
99Bagiński Ksawery *około 1817 Bagińskie †  
100Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
101Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
102Bagiński Maciej *około 1816 Przyborowo †  
103Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
104Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
105Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 26-06-1855  
106Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
107Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
108Bagiński Piotr *około 1805 Przyborowo †przed 01-07-1862  
109Bagiński Stanisław *1803 Przyborowo †przed 12-02-1867  
110Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
111Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
112Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
113Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
114Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
115Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
116Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
117Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
118Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
119Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
120Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
121Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
122Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
123Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
124Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †25-11-1855  
125Balicki Tomasz *około 1816 †  
126Bałdyga Anna z d. Zyskowska *około 1821 Osowiec †23-05-1855  
127Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
128Bałdyga Jan *około 1818 Osowiec †16-03-1864  
129Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
130Bałdyga Katarzyna z d. Janiszewska *około 1820 Ruda †03-10-1859  
131Bałdyga Kazimierz *około 1814 Białogrądy †21-02-1849  
132Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
133Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
134Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
135Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
136Baranowska Julianna z d. Puchalska *około 1819 †po 21-11-1864  
137Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
138Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
139Baranowska Salomea z d. Glińska *około 1819 Konopki par. Jedwabne †  
140Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
141Baranowski Jakub *około 1816 Orlikowo †po 21-11-1864  
142Baranowski Jakub *około 1805 †  
143Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
144Baranowski Wawrzyniec *około 05-1821 Kossaki †  
145Bardzikowski (Barwikowski) Jakub *około 1817 Chełchy †  
146Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
147Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
148Bargłowska Anna z d. Malinowska *około 1818 Okrasin †28-06-1888 Okrasin /Radziłów/  
149Bargłowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Klimaszewnica †od 03-02-1875 do 21-02-1881  
150Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
151Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
152Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
153Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
154Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
155Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
156Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
157Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
158Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
159Bargłowski Jan *około 1817 Okrasin †przed 26-02-1865  
160Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
161Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
162Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
163Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †przed 22-11-1857  
164Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †od 27-01-1862 do 23-01-1883  
165Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
166Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
167Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
168Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
169Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
170Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 10-11-1861  
171Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
172Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1813 Kownacin †po 10-11-1861  
173Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
174Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
175Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
176Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
177Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
178Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
179Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
180Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
181Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
182Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
183Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
184Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1801 Bożejewo †przed 31-01-1847  
185Białobrzeski Ignacy *około 1817 Obiedzino †  
186Białobrzeski Kazimierz *około 1824 Bożejewo †od 07-10-1872 do 04-03-1889  
187Białowąs Franciszek *około 1819 Kolno †przed 24-10-1881  
188Biedrzycka Aniela z d. Górska *około 1818 Kieljany †po 29-05-1876  
189Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska *około 1810 Mieczki †po 21-11-1868  
190Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka *około 1811 Nadbory †od 18-11-1863 do 31-08-1874  
191Biedrzycka Franciszka *około 1802 Biodry †14-12-1808 Biodry /Burzyn/  
192Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska *około 1823 Rutki †  
193Biedrzycka Izabela z d. Wiszowata *03-04-1810 Guty Stare †od 09-02-1874 do 12-06-1876  
194Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska *około 1821 †15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/  
195Biedrzycka Julianna z d. Gutowska *około 1801 †od 27-10-1846 do 05-09-1859  
196Biedrzycka Julianna *około 1804 †30-05-1809 Biodry /Burzyn/  
197Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
198Biedrzycka Marianna z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
199Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
200Biedrzycka Marianna z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
201Biedrzycka Rozalia z d. Mroczkowska *około 1813 Przestrzele †przed 23-11-1869  
202Biedrzycka Teofila z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
203Biedrzycka Weronika z d. Trzaska *około 1812 Kąty †  
204Biedrzycki Antoni *około 1822 Biodry †przed 09-11-1885  
205Biedrzycki Antoni *około 1805 Biodry †po 13-10-1863  
206Biedrzycki Felicjan Jakub *około 1824 Nadbory †przed 26-01-1892  
207Biedrzycki Franciszek *około 1807 Biodry †przed 23-11-1869  
208Biedrzycki Franciszek *około 1815 †15-11-1864 Nadbory  
209Biedrzycki Gracjan *około 1813 Biodry †  
210Biedrzycki Jakub *około 1820 Biodry †28-03-1845  
211Biedrzycki Karol *około 1824 Stryjaki †po 06-11-1900  
212Biedrzycki Ludwik *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
213Biedrzycki Maciej *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
214Biedrzycki Rajmund *około 1823 Wyrzyki †  
215Biedrzycki Stanisław *około 1814 Biodry †  
216Biedrzycki Stanisław *około 1815 Biodry †  
217Biedrzycki Wojciech *około 1809 Biodry †12-03-1810 Biodry /Burzyn/  
218Bielawska Katarzyna z d. Konopka *około 1814 †od 27-11-1888 do 30-08-1908  
219Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska *około 1824 Mocarze †  
220Bielawska Zofia z d. Zajczewska *około 1806 Klimaszewnica †od 04-11-1855 do 25-10-1857  
221Bielawski Franciszek *około 1818 †27-04-1854 Szczepankowo  
222Bielawski Piotr *około 1819 Przytuły †  
223Bielecka Franciszka z d. Siedlecka *03-10-1817 Obrytki †po 25-10-1886  
224Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1824 Sambory †  
225Bielecka Katarzyna z d. Archacka *około 1822 Gackie †  
226Bielecki Andrzej *około 1817 †po 25-10-1886  
227Bielecki Józef *około 1820 Jedwabne †  
228Bielecki Kazimierz *około 1814 Brzeźnio †  
229Bielska Ewa z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
230Bielska Rozalia z d. Święszkowska *około 1816 †24-09-1854 Radziłów /Radziłów/  
231Bielski Jan *około 1816 Słucz †  
232Bielski Wincenty *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
233Bieńkowska Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
234Bieńkowski Antoni *około 1812 Okrasin †02-02-1847  
235Bieńkowski Franciszek *około 1824 Okrasin †przed 27-01-1891  
236Biernacki Karol *około 1821 Kurejwa †  
237Bikowska Katarzyna z d. Miesajło *około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo †28-12-1890 Świdry /Wąsosz/  
238Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1811 Wąsosz †18-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
239Bitner Franciszka z d. Witkowska *30-10-1802 †od 21-11-1858 do 08-02-1863  
240Blaszko Franciszka z d. Łosewicz *około 1820 Białogrądy †przed 04-06-1878  
241Blaszko Wilhelm *około 1809 Biała Piska †od 19-05-1867 do 04-06-1878  
242Bober Jan *około 1811 Gardoty †przed 14-05-1896  
243Bochenkowski Józef *około 1817 Kramkówka Duża †16-07-1850  
244Bocianowski Symforian *około 1821 Radziłów †  
245Bogdan Anna z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
246Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
247Bogdanowicz Stanisław *około 1809 †  
248Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †przed 24-10-1892  
249Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska *około 1817 Wizna †po 08-03-1882  
250Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1803 †28-01-1836 Niwkowo /Wizna/  
251Bogdańska Marianna z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
252Bogdańska Marianna z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
253Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
254Bogdański Franciszek *około 1808 Włochówka †po 28-01-1851  
255Bogdański Jan *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
256Bogdański Józef *około 1812 Wizna †przed 24-10-1892  
257Bogdański Maciej *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
258Bogdański Paweł *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
259Bogdański Stanisław *około 1823 Włochówka †  
260Bogusławska Justyna z d. Kreska *około 1803 Ostrykół †  
261Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
262Bogusławska Marianna z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
263Bogusławski Stanisław *około 1821 †  
264Bogusławski Stanisław *około 1822 Brodowo †  
265Bogusz Ewa z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
266Bogusz Franciszek *około 1812 Przytuły †po 06-09-1877  
267Bogusz Jan *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
268Bogusz Jan Adam  *około 1818 Czerwonki †przed 10-11-1890  
269Bogusz Karolina z d. Gutowska *około 1824 Guty †od 10-11-1890 do 23-11-1897  
270Bogusz Katarzyna z d. Skrodzka *około 1810 Świdry †05-10-1847 Przytuły  
271Bogusz Marianna z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
272Bogusz Marianna z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
273Boguszewska Ewa z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
274Borawska Agnieszka z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 31-01-1859  
275Borawska Anna z d. Wierciszewska *około 1816 Borawskie †po 10-02-1902  
276Borawska Anna z d. Chylińska *30-09-1802 Sulewo Prusy †06-09-1859 Konopki  
277Borawska Anna *około 1820 Supy †po 03-02-1864  
278Borawska Anna z d. Szymanowska *około 1819 Chojnowo †14-08-1852 Rakowo  
279Borawska Anna z d. Kossakowska *około 1822 Karwowo-Polki †  
280Borawska Anna z d. Makowska *około 1810 Makowskie †  
281Borawska Anna z d. Jóźwik *około 1822 Bęćkowo †  
282Borawska Barbara z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
283Borawska Barbara z d. Kossakowska *około 1814 Nieławice †  
284Borawska Elżbieta (Józefa) *około 1816 Chojnowo †  
285Borawska Emilia z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
286Borawska Ewa z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
287Borawska Ewa z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
288Borawska Ewa z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
289Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1822 Kurki †03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/  
290Borawska Józefa z d. Ramotowska *około 1824 Chrostowo †przed 09-1863  
291Borawska Julianna z d. Wądołowska *około 1813 Makowskie †po 25-10-1864  
292Borawska Julianna z d. Konopka *około 1812 Wagi †po 13-12-1847  
293Borawska Julianna z d. Rafałowska *około 1809 Klimaszewnica †  
294Borawska Julianna z d. Filochowska *około 1824 Łoje Grężki †  
295Borawska Justyna z d. Rostkowska *około 1801 Rutki †przed 03-02-1868  
296Borawska Justyna z d. Ostrowska *około 1821 †  
297Borawska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Dybła †25-01-1881 Konopki /Wąsosz/  
298Borawska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1814 Boguszki †przed 27-01-1863  
299Borawska Katarzyna z d. Łempicka *13-01-1811 Bagienice †po 30-01-1854   
300Borawska Katarzyna z d. Mocarska *około 1812 Bartki †przed 01-1852  
301Borawska Katarzyna z d. Sobieska *około 1822 Przytuły †  
302Borawska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1802 Rutkowskie †  
303Borawska Ludwika z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †  
304Borawska Marianna z d. Ignatowicz *około 1821 Szczuczyn †po 25-06-1888  
305Borawska Marianna z d. Samełko *około 1821 Kurejwa †po 04-11-1884  
306Borawska Marianna z d. Dębińska *około 1804 Szczuczyn †przed 30-07-1865  
307Borawska Marianna z d. Danowska *około 1818 Klimaszewnica †przed 25-02-1878  
308Borawska Marianna z d. Gutowska *około 1817 Niedźwiadna †od 06-07-1874 do 29-01-1883  
309Borawska Marianna z d. Ramotowska *23-06-1803 †przed 06-11-1859  
310Borawska Marianna z d. Klimaszewska *08-02-1800 Klimaszewnica †20-07-1854 Konopki  
311Borawska Marianna z d. Sobiech *około 1810 Jambrzyki †od 09-11-1863 do 19-01-1880  
312Borawska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †13-05-1857 Konopki /Wąsosz/  
313Borawska Marianna z d. Dąbrowska *około 1820 Szostaki †od 26-01-1864 do 13-05-1883  
314Borawska Marianna z d. Sawicka *około 1813 Bęćkowo †05-09-1854 Bęćkowo /Wąsosz/  
315Borawska Marianna z d. Kaszuba *około 1814 Świdry †06-06-1843 Rakowo  
316Borawska Marianna z d. Filipkowska *około 1816 Borawskie †  
317Borawska Rozalia z d. Sulewska *około 1800 Borawskie †17-09-1870 Konopki  
318Borawska Rozalia z d. Trzaska *około 1816 Supy †po 12-02-1878  
319Borawska Rozalia z d. Bujnowska *około 1814 Grozimy †po 05-06-1859  
320Borawska Rozalia z d. Karwowska *około 1815 Supy †11-05-1849  
321Borawska Rozalia Marianna z d. Gardocka *około 1817 Świdry par. Grabowo †  
322Borawska Scholastyka z d. Mieczkowska *około 1809 †od 26-11-1872 do 13-05-1889  
323Borawska Teofila *12-03-1822 Konopki †  
324Borawska Urszula z d. Klimaszewska *23-10-1815 Klimaszewnica †po 03-03-1867  
325Borawska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
326Borawski (Murawski) Karol z d. Borawski *około 1818 Pisz †13-04-1858 Grądy-Michały /Wąsosz/  
327Borawski Adam *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
328Borawski Adam *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki  
329Borawski Adam *około 1824 Karwowo †po 26-02-1878  
330Borawski Andrzej *około 1817 Szczuczyn †  
331Borawski Andrzej *1808 Nieławice †  
332Borawski Antoni *około 1822 Borawskie par. Jedwabne †po 03-02-1864  
333Borawski Antoni *około 1823 Nadbory †przed 26-01-1864  
334Borawski Baltazar *około 1817 Świdry †od 04-03-1878 do 21-11-1887  
335Borawski Baltazar Tomasz *16-12-1808 Konopki †od 03-02-1858 do 03-03-1867  
336Borawski Damazy *około 1809 Mieczki †  
337Borawski Franciszek *około 1808 Nieławice †przed 27-01-1863  
338Borawski Franciszek *około 1801 Borawskie †po 13-02-1854  
339Borawski Franciszek *około 1810 Trzaski †13-12-1847 Trzaski  
340Borawski Franciszek *około 1805 †  
341Borawski Franciszek (Samuel) *około 1824 †22-12-1857 Witynie /Jedwabne/  
342Borawski Grzegorz *około 1817 Rakowo †27-11-1877 Niećkowo  
343Borawski Grzegorz *około 1813 Barzykowo †  
344Borawski Ignacy *około 1808 Nadbory †przed 20-11-1860  
345Borawski Jakub *około 1820 Borawskie †przed 06-02-1888  
346Borawski Jakub *około 1823 Borawskie †po 03-02-1891  
347Borawski Jakub *około 1807 Supy †przed 25-02-1862  
348Borawski Jakub *około 1811 Wysokie †  
349Borawski Jan *około 1814 Konopki †po 25-02-1878  
350Borawski Jan *28-06-1801 Święcienin †po 07-11-1864  
351Borawski Jan *około 1804 Rakowo †przed 30-07-1865  
352Borawski Jan *około 1821 Nieławice †po 10-11-1873  
353Borawski Jan *około 1821 Możdżenie †przed 10-05-1862  
354Borawski Jan *około 1814 Nadbory †23-04-1842  
355Borawski Jan *około 1807 Rakowo †  
356Borawski Jan *około 1819 Rakowo †  
357Borawski Józef *około 1821 Konopki †09-01-1890 Konopki /Wąsosz/  
358Borawski Józef *około 1824 Rakowo †przed 15-10-1888  
359Borawski Józef *około 1824 Rakowo †po 10-11-1879  
360Borawski Józef *około 1821 Piątnica †od 21-11-1871 do 25-06-1888  
361Borawski Józef *około 1821 Olszewo †10-10-1854  
362Borawski Józef *około 1817 Nadbory †  
363Borawski Józef *20-05-1821 Konopki †  
364Borawski Kacper *około 1819 Olszewo-Góra †przed 03-02-1890  
365Borawski Kalikst *około 1821 Borawskie †po 22-06-1885  
366Borawski Karol *około 1822 Prusy †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
367Borawski Ludwik *około 1820 Konopki †od 21-02-1892 do 01-05-1893  
368Borawski Łukasz *około 1802 Łempice †  
369Borawski Łukasz *około 1820 Sambory †  
370Borawski Mateusz *około 1810 †przed 09-11-1891  
371Borawski Mateusz *około 1808 Racibory †od 26-11-1872 do 13-05-1889  
372Borawski Michał *około 1822 †08-02-1836 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
373Borawski Mikołaj *1816 Nieławice †1863  
374Borawski Paweł *około 1804 Gołdap †od 09-11-1863 do 19-01-1880  
375Borawski Paweł *około 1801 Olszewo par. Romany †po 27-11-1854  
376Borawski Paweł *około 1817 Wyrzyki †  
377Borawski Piotr *29-06-1802 Nadbory †po 22-11-1859  
378Borawski Stanisław *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †od 03-02-1886 do 26-11-1901  
379Borawski Stanisław *około 1805 Nadbory †06-08-1859  
380Borawski Stanisław *około 1813 Pieńki †przed 24-09-1866   
381Borawski Stanisław *około 1803 Trzaski †19-02-1848 Trzaski /Przytuły/  
382Borawski Stanisław *około 1815 Trzaski †  
383Borawski Stefan *około 1812 Surały †  
384Borawski Tomasz *około 1816 Racibory †po 10-02-1902  
385Borawski Tomasz *około 1815 Chrostowo †po 20-02-1871  
386Borawski Tomasz *około 1815 †19-01-1827 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
387Borawski Wawrzyniec *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
388Borawski Wiktor *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
389Borawski Wojciech *15-04-1817 Rakowo †od 17-02-1868 do 07-10-1888  
390Borchert Karol *około 1821 Kalwaria †  
391Borek Samuel *około 1811 Kuty †25-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
392Borkowska Katarzyna z d. Zielińska *około 1817 Kramkowo †  
393Borkowski Jan *około 1814 Bronowo †  
394Borkowski Szczepan *około 1812 †23-04-1887 Świdry /Wąsosz/  
395Borowski Tomasz *około 1812 Wąsosz †16-12-1855 Wąsosz  
396Borusiewicz Marcin *około 1823 Wąsosz †po 15-01-1894  
397Borysiewicz Anna *04-05-1800 Wąsosz †  
398Borysiewicz Apolonia z d. Jabłońska *około 1819 Niedźwiadna †po 22-11-1880  
399Borysiewicz Jakub *22-07-1810 Wąsosz †25-03-1860  
400Borysiewicz Kajetan *07-08-1802 Wąsosz †10-10-1856  
401Borysiewicz Marianna z d. Markowska *12-02-1813 Wąsosz †09-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
402Borysiewicz Marianna z d. Jaworska *około 1811 Szczuczyn †od 26-02-1851 do 01-02-1857  
403Borysiewicz Marianna z d. Sakowska *około 1805 Świdry †16-11-1828  
404Borysiewicz Michał *około 1815 Czarnowo †od 24-10-1869 do 22-11-1880  
405Borysiewicz Wojciech *17-04-1806 Wąsosz †od 26-02-1851 do 01-02-1857  
406Boryszewska Anna z d. Wądołowska *około 1809 Rutki †od 13-05-1860 do 14-10-1862  
407Boryszewski Maciej *około 1808 Zanklewo †przed 13-05-1860  
408Borzymowska Ewa z d. Wojsław *około 1800 Wojsławy †  
409Borzymowska Marianna z d. Niecikowska *około 1821 Nieciki †  
410Borzymowski Stefan *około 1822 Konopki Monety †przed 27-01-1880  
411Bóbr Dorota z d. Świderska *około 1817 Łempice †przed 05-1894  
412Bóbr Stanisław Wojciech *24-04-1819 Niedźwiedzkie †  
413Braciszewska Julianna z d. Gutowska *około 1812 Bronaki-Pietrasze †  
414Braciszewski Franciszek *około 1810 Zanklewo †  
415Braczko Jan *około 1823 †przed 23-02-1897  
416Brajczewska Marianna z d. Owczarska *około 1817 Burzyn †po 15-02-1874  
417Brajczewska Salomea z d. Święszkowska *około 1820 Bronaki †przed 26-07-1886  
418Brajczewski Leonard *około 1815 Szostaki †przed 25-11-1872  
419Brajczewski Stanisław *około 1818 Szostaki †31-07-1896 Szostaki /Burzyn/  
420Broda Fryderyk (Fryc) *około 1800 †  
421Brodowska Karolina z d. Gosiewska *około 1823 Brzozowa par. Białaszwewo †  
422Brodowski Andrzej *około 1819 Zakrzewo †29-02-1868 Bukowo Duże  
423Brodowski Jan *około 1821 Modzele †przed 11-06-1894  
424Bronakowska Julianna z d. Chrostowska *około 1812 Borawskie †przed 07-02-1859  
425Bronakowska Marcjanna z d. Grądzka *około 1803 Jarnuty †po 19-11-1860  
426Bronakowska Rozalia z d. Wieczorek *około 1809 Wąsosz †  
427Bronakowski Antoni *około 1813 Bronaki-Olki †od 07-02-1859 do 11-02-1863  
428Bronakowski Jan *około 1806 Bronaki-Olki †  
429Broziatus Ferdynand *około 1815 Klusy †  
430Broziatus Jan Adolf *około 1813 Klusy †  
431Broziatus Marianna z d. Malinowska *około 1822 Zacieczki †  
432Broziatus Marianna z d. Zalewska *około 1816 Bęćkowo †  
433Brusiewski Paweł *około 1824 Przytuły †  
434Brzezińska Karolina z d. Siedmioradzka *około 1812 Guty †  
435Brzeziński Michał *około 1803 Łomża †  
436Brzostowska Agnieszka z d. Sobieska *około 1820 Przytuły †  
437Brzostowska Aniela z d. Tyszka *około 1803 Grądy Wielkie †przed 21-11-1858  
438Brzostowska Aniela z d. Mościcka *około 1807 Makowskie †od 07-02-1855 do 12-10-1863  
439Brzostowska Anna z d. Konopka *około 1819 Łoje Awissa †14-05-1875 Łoje Awissa /Przytuły/  
440Brzostowska Anna Marianna z d. Chrostowska *około 1824 Biodry †przed 01-1865  
441Brzostowska Józefa z d. Lipska *około 1824 Nadbory †po 14-02-1887  
442Brzostowska Józefata z d. Chrzanowska *około 1809 Szlasy †po 22-11-1864  
443Brzostowska Juliana z d. Grądzka *około 1819 Jarnuty †  
444Brzostowska Julianna z d. Wierciszewska *około 1821 Makowskie †po 24-02-1879  
445Brzostowska Julianna z d. Cwalińska *około 1802 Nadbory †przed 03-08-1852  
446Brzostowska Julianna z d. Konopka *około 1824 Kąty †  
447Brzostowska Julianna Marianna z d. Gardocka *około 1820 Mocarze †przed 19-02-1895  
448Brzostowska Katarzyna z d. Myślińska *około 1810 Rutki Nory †po 10-02-1874  
449Brzostowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1812 Chyliny †przed 1857  
450Brzostowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1822 Chyliny †przed 01-1858  
451Brzostowska Katarzyna z d. Grodzka *około 1814 Męczki †10-10-1839  
452Brzostowska Marianna z d. Koszykowska *około 1800 †29-08-1876 Brzostowo /Burzyn/  
453Brzostowska Rozalia z d. Karwowska *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1865  
454Brzostowska Rozalia z d. Sokołowska *około 1810 †  
455Brzostowska Salomea z d. Borawska *około 1822 Nadbory †  
456Brzostowska Teofila z d. Łojewska *około 1818 Łoje Grężki †przed 05-1849  
457Brzostowski Antoni *około 1812 Łoje Awissa †17-01-1851 Łoje Awissa /Przytuły/  
458Brzostowski Felicjan *około 1822 Nadbory †od 05-03-1889 do 25-02-1895  
459Brzostowski Felicjan *około 1821 †10-11-1867 Nadbory /Burzyn/  
460Brzostowski Felicjan *około 1822 Nadbory †  
461Brzostowski Franciszek *około 1814 Brzostowo †przed 14-07-1889  
462Brzostowski Franciszek *około 1810 Rutki Nory †od 07-02-1865 do 25-07-1870  
463Brzostowski Ignacy *około 1820 Orlikowo †od 07-02-1887 do 08-11-1892  
464Brzostowski Jan *około 1813 Nieławice †przed 06-02-1865  
465Brzostowski Jan *około 1819 †17-05-1863  
466Brzostowski Józef *około 1815 Nadbory †przed 19-02-1895  
467Brzostowski Józef *około 1811 Brzostowo †po 25-11-1873  
468Brzostowski Józef *około 1819 Łoje Awissa †od 17-02-1873 do 29-10-1881  
469Brzostowski Kajetan *około 1805 Brzostowo †przed 21-11-1858  
470Brzostowski Łukasz *około 1807 Szlasy †po 22-11-1864  
471Brzostowski Maksymilian *około 1817 Łoje Awissa †po 30-05-1871  
472Brzostowski Marcin *około 1816 Łoje Awissa †  
473Brzostowski Stanisław *około 1820 Nadbory †od 23-11-1874 do 29-05-1906  
474Brzostowski Stanisław *około 1817 Brzostowo †20-02-1847  
475Brzostowski Szymon *około 1810 Goniądz †  
476Brzozowska Franciszka z d. Jankowska *około 1800 Szymany †03-09-1877 Bagienice  
477Brzozowska Franciszka z d. Dołęga *około 1811 Makowskie †po 20-02-1865  
478Brzozowska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1821 Grądy-Woniecko †przed 28-11-1871  
479Brzozowska Józefa z d. Smarkiewicz *około 1821 Wizna †1869  
480Brzozowska Katarzyna z d. Zaborowska *około 1813 †po 07-03-1859  
481Brzozowska Katarzyna z d. Mucharska *około 1812 Wizna †po 23-11-1858  
482Brzozowska Katarzyna z d. Makowska *około 1818 Wierciszewo †  
483Brzozowska Marianna z d. Zajkowska *około 1812 Brodowo †  
484Brzozowska Salomea z d. Liberacka *około 1822 †26-02-1852 Mścichy /Radziłów/  
485Brzozowski Antoni *około 1824 Mścichy †po 21-11-1898  
486Brzozowski Baltazar *około 1807 Wizna †  
487Brzozowski Franciszek *około 1813 Wizna †po 28-11-1871  
488Brzozowski Franciszek *około 1824 Kramarzewo †po 20-06-1880  
489Brzozowski Franciszek Ksawery *około 1811 †po 07-03-1859  
490Brzozowski Józef *około 1808 Wizna †po 23-11-1858  
491Brzozowski Józef *około 1824 Święcienin †23-01-1855  
492Brzozowski Piotr *około 1817 Łomża †30-07-1842  
493Brzozowski Wiktor *około 1815 Koniecki par. Wizna †przed 11-02-1863  
494Brzóska (Brzostowski) Jan z d. Brzóska *około 1804 Kokoszki †15-02-1840  
495Brzóska Bartłomiej *około 1800 Kokoszki †przed 08-02-1859  
496Brzóska Józef *około 1802 Chojnowo †  
497Brzóska Karolina z d. Wronkowska *około 1810 Kownacin †27-05-1850  
498Brzóska Marianna z d. Obuchowicz *około 1810 †  
499Brzóska Mateusz *około 1812 Chełchy †po 01-03-1886  
500Brzóska Witold *około 1822 Jabłoń Kikalskie †22-12-1874  
501Brzuchalska Anna z d. Dębińska *około 1810 Flesze †15-05-1855 Kędziorowo  
502Brzuchalska Anna z d. Płoskiewicz *22-01-1801 Kędziorowo †przed 01-11-1843  
503Brzuchalska Karolina z d. Dawidowska *około 1818 Konopki †po 03-11-1861  
504Brzuchalska Katarzyna z d. Szemborowska *około 1817 Wąsosz †02-06-1861 Wąsosz  
505Brzuchalska Marianna *1801 Wąsosz †1803 Wąsosz /Wąsosz/  
506Brzuchalska Tekla z d. Staniszewska *około 1817 Ławsk †od 18-05-1873 do 17-02-1879  
507Brzuchalska Teresa z d. Kulikowska *około 1819 Żebry †od 28-11-1876 do 06-02-1888  
508Brzuchalski Jan *1804 Wąsosz †  
509Brzuchalski Józef *około 1811 Kędziorowo †po 20-11-1877  
510Brzuchalski Józef *około 1817 Kędziorowo †po 03-11-1861  
511Brzuchalski Maciej *około 1817 †przed 28-11-1876  
512Brzuchalski Mateusz *około 1819 Kędziorowo †po 07-09-1874  
513Brzuchalski Paweł *około 1807 Kędziorowo †od 27-10-1862 do 18-05-1873  
514Brzuszewska Józefata z d. Masłowska *około 1811 Kubra †  
515Brzuszewski Antoni *około 1811 Przytuły †  
516Brzuszkiewicz Aleksander *około 1813 Rostki par. Jedwabne †  
517Brzuszkiewicz Franciszka z d. Wojtanowicz *około 1811 Kapice †  
518Brzuszkiewicz Jan *około 1821 Kossaki †04-03-1865  
519Brzuszkiewicz Wiktoria z d. Piotrowska *około 1806 Kucze Małe †  
520Buczyłowski Andrzej *około 1811 †po 20-05-1872  
521Budna Julianna z d. Niedźwiedzka *około 1806 Niedźwiedzkie †po 20-11-1877  
522Budna Katarzyna z d. Merchelska *około 1815 Kumelsk †15-05-1861 Wilczewo  
523Budna Marianna z d. Gosiewska *około 1816 Łojki †po 20-09-1863  
524Budna Rozalia z d. Milewska *20-01-1811 Bzury †przed 19-06-1877  
525Budny Aleksander *około 1814 Budne †po 20-09-1863  
526Budny Augustyn *około 1806 Lipnik †  
527Budny Wojciech *18-04-1811 Danowo †przed 19-06-1877  
528Budziłowski Jakub *około 1820 Kurpiki †po 23-11-1891  
529Budzińska Agnieszka z d. Zielińska *01-01-1801 Okół †24-02-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
530Budzińska Barbara z d. Zacharzewska *około 1808 Przytuły †po 24-09-1865  
531Budzińska Marianna z d. Brzuchalska *około 1819 Przechody †po 17-06-1879  
532Budzińska Scholastyka z d. Mioduszewska *około 1821 Mazewo †po 13-10-1896  
533Budziński Bartłomiej *około 1807 Łempice †21-11-1846 Obrytki  
534Budziński Fabian *około 1820 Łempice †przed 23-11-1862  
535Budziński Jan *około 1803 †po 24-09-1865  
536Budziński Jan Alojzy *22-06-1801 Łempice †po 24-02-1861  
537Bujnowska Marianna z d. Jankowska *około 1809 Reszki †przed 10-1844  
538Bujnowski Kazimierz *około 1817 Rakowo †31-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
539Bujwidys Grzegorz *około 1820 Wąsosz †19-11-1857  
540Bukowska Aniela z d. Kownacka *około 1818 Bagienice †08-01-1853 Bagienice   
541Bukowska Barbara z d. Wierciszewska *około 1824 Bagienice par. Romany †23-03-1864 Karwowo /Radziłów/  
542Bukowska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1821 Trzaski †  
543Bukowska Józefa (Marianna) z d. Sulewska *około 1822 Bagienice †   
544Bukowska Marianna z d. Danowska *19-06-1802 Klimaszewnica †przed 11-02-1850  
545Bukowska Rozalia z d. Konopka *około 1819 Konopki par. Radziłów †po 22-11-1852  
546Bukowska Rozalia *24-10-1811 Kędziorowo †20-02-1818 Kędziorowo   
547Bukowski Grzegorz *11-03-1816 Kędziorowo †po 07-02-1864   
548Bukowski Jakub *około 1824 Karwowo †przed 06-02-1871  
549Bukowski Kazimierz *02-03-1814 Kędziorowo †20-01-1869 Bagienice   
550Bukowski Krzysztof (Krystian) *około 1819 Karwowo †po 19-02-1878  
551Bukowski Maciej *około 1819 Karwowo †18-09-1849  
552Bukowski Paweł *29-06-1820 Kędziorowo †   
553Bukowski Stanisław *około 1815 †12-05-1852 Karwowo /Radziłów/  
554Bukowski Tomasz *około 1806 †po 20-06-1871  
555Bukowski Wawrzyniec *06-08-1818 Kędziorowo †   
556Burbicki Wojciech *około 1809 Romany †  
557Burzyńska Katarzyna z d. Reczkowska *około 1824 Rozogi †1861  
558Butrymowicz Jan *12-12-1822 Zacieczki †  
559Butrymowicz Katarzyna z d. Zwierzyńska *około 1819 Łomża †  
560Butryn Michał *około 1815 Ławsk †08-04-1885 Zacieczki /Wąsosz/  
561Butrynowicz Jakub *16-07-1819 Niećkowo †  
562Butrynowicz Marianna *09-12-1824 Zacieczki †  
563Butrynowicz Marianna z d. Kuczyńska *około 1807 Miecze †  
564Bylica Marianna z d. Skrodzka *około 1804 Surały †od 18-11-1866 do 04-07-1870  
565Bylica Zamel *około 1806 Sokoły par. Skarżyn †przed 21-10-1866  
566Bzura Adam Mateusz *20-09-1801 Bzury †29-05-1873 Bzury  
567Bzura Andrzej *02-12-1802 Niedźwiedzkie †09-01-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
568Bzura Baltazar *11-01-1801 Niedźwiedzkie †31-10-1810 Niedźwiedzkie  
569Bzura Emilia z d. Chrostowska *około 1813 †04-10-1837 Bzury  
570Bzura Grzegorz *około 1805 Kokoszki †po 09-06-1873  
571Bzura Jan *27-01-1805 Niedźwiedzkie †08-09-1807 Niedźwiedzkie  
572Bzura Julianna z d. Obrycka *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
573Bzura Łukasz *około 1824 Janczewko †przed 31-01-1893  
574Bzura Marianna z d. Żmijewska *około 1820 †12-11-1845 Niedźwiedzkie  
575Bzura Salomea z d. Wierciszewska *około 1804 Borawskie †przed 09-06-1873  
576Bzura Zofia z d. Święcka *10-05-1804 Leszno †03-03-1873 Bzury  
577Cejżyk Julianna z d. Rostek *około 1823 Szczuczyn †po 27-05-1877  
578Cejżyk Karol *około 1814 Wąsosz †25-10-1852  
579Cejżyk Marianna z d. Bar *około 1804 Kurejwa †po 24-04-1866  
580Cendrowska Julianna z d. Wyczechowska *około 1819 †22-11-1853 Cyprki /Przytuły/  
581Cendrowska Katarzyna z d. Puchalska *około 1816 †   
582Cendrowska Marianna z d. Gołębiewska *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †  
583Cendrowski Jan *około 1803 †po 27-11-1871  
584Cendrowski Jan *około 1820 †   
585Charubin Helena z d. Sulewska *około 1823 Sieburczyn †13-03-1886 Sieburczyn /Burzyn/   
586Charubin Józef *około 1824 Korzeniste †   
587Chełchowska Antonina z d. Wiśniewska *około 1823 †od 29-01-1877 do 20-11-1881  
588Chełchowska Julianna Salomea z d. Roman *około 1819 Chełchy †  
589Chełchowska Małgorzata z d. Malinowska *około 1804 Przechody †po 15-11-1854  
590Chełchowska Salomea z d. Milewska *około 1813 Chełchy †przed 30-01-1872  
591Chełchowski Franciszek *około 1823 †przed 20-11-1881  
592Chełchowski Franciszek *około 1820 Chełchy †19-11-1873 Chełchy /Niedźwiadna/  
593Chełchowski Kazimierz *około 1800 Chełchy †  
594Chełchowski Konstanty Jan *około 1824 Chełchy †  
595Chełmińska Ewa z d. Potapska (Zawadzka) *około 1813 Cyprki †25-02-1857 Niećkowo  
596Chełmińska Wiktoria z d. Kołpaczewska *około 1815 Tajenko †  
597Chełmiński Wojciech *około 1821 Kurejwa †03-04-1901 Niećkowo /Wąsosz/  
598Chlech Anna z d. Piotrowska *około 1801 †przed 01-02-1863  
599Chlech Krystian z d. Chlęski *około 1800 †przed 01-02-1863  
600Chlęch Antoni *około 1820 Grędy †  
601Chlęch Klara z d. Brzuchalska *07-10-1800 Kędziorowo †  
602Chludzińska Franciszka z d. Zalewska *około 1819 Wierciszewo †  
603Chludziński Feliks *25-12-1822 Zanklewo †  
604Chludziński Jan *około 1815 Rostki par. Romany †27-01-1892 Rostki par. Romany /Romany/  
605Chmielewska Anna z d. Chojnowska *około 1822 Kisielnica †po 01-10-1887  
606Chmielewska Ewa z d. Gocłowska *około 1820 †10-07-1885 Racibory /Przytuły/  
607Chmielewska Franciszka z d. Kulikowska *około 1821 Żebry †po 04-02-1878  
608Chmielewska Franciszka z d. Grądzka *około 1819 Wizna †od 20-11-1870 do 08-11-1886  
609Chmielewska Franciszka z d. Pawełczyk *około 1810 Niwkowo †przed 24-08-1845  
610Chmielewska Franciszka z d. Walewska *około 1821 Żebry †przed 01-1842  
611Chmielewska Julianna *09-07-1822 Męczki †  
612Chmielewska Katarzyna z d. Jasińska *około 1821 Szczuczyn †po 28-08-1876  
613Chmielewska Katarzyna z d. Kosińska *około 1824 Brzeziny †31-03-1874 Witynie /Jedwabne/  
614Chmielewska Małgorzata z d. Górska *około 1805 Danowo †po 06-05-1866  
615Chmielewska Marianna z d. Bielska *około 1817 †od 13-11-1882 do 12-02-1889  
616Chmielewska Marianna z d. Komosa *22-09-1811 Ławsk †po 17-05-1868  
617Chmielewska Marianna z d. Samełko *05-08-1818 Ławsk †18-05-1848 Ławsk  
618Chmielewska Rozalia z d. Brzozowska *około 1802 †od 15-06-1856 do 14-07-1882  
619Chmielewski Bartłomiej *około 1812 Ławsk †przed 01-10-1887  
620Chmielewski Bartłomiej *około 1804 Wizna †przed 24-08-1845  
621Chmielewski Franciszek *około 12-1823 Żebry †od 21-11-1869 do 17-01-1881  
622Chmielewski Jan *1806 Ławsk †po 17-05-1868  
623Chmielewski Jan *około 1818 †24-05-1879 Mścichy /Radziłów/  
624Chmielewski Jan *11-03-1804 Radziłów †  
625Chmielewski Józef *około 1813 Wizna †1854  
626Chmielewski Julian *około 1821 Męczki †przed 24-01-1881  
627Chmielewski Kajetan *około 1801 Kamianki †od 22-01-1854 do 29-09-1871  
628Chmielewski Ludwik Mikołaj *około 1820 Szczuczyn †przed 19-01-1874  
629Chmielewski Maciej *około 1802 Białaszewo †13-04-1862  
630Chmielewski Michał *około 1817 Wizna †02-10-1849  
631Chmielewski Wojciech *około 1819 †po 18-06-1883  
632Chmielewski Wojciech *około 1817 Żebry †po 04-02-1878  
633Chochlewska Marianna z d. Truszkowska *około 1807 Truszki-Patory †  
634Chochlewski Franciszek *około 1804 Niedźwiadna †  
635Chodnicka Ewa z d. Szczech *około 1823 Wykowo †23-04-1883 Pasichy /Wąsosz/  
636Chodnicka Franciszka z d. Kiełczewska *22-10-1810 Łempice †18-12-1873 Wąsosz  
637Chodnicka Marianna z d. Golińska *około 1803 Kumelsk †11-02-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
638Chodnik Adam *około 1814 Kowalewo †po 22-10-1861  
639Chodnik Anna z d. Malinowska *około 1815 Brzeźnio †  
640Chodnik Ewa z d. Laskowska *około 1814 Kowalewo †po 22-10-1861  
641Chodnik Julianna z d. Odachowska *około 1821 Kowalewo †  
642Chodnik Łukasz *około 1820 Kowalewo †  
643Chodnik Mateusz *około 1813 Kumelsk †  
644Chodorowska Agnieszka z d. Choińska *około 1803 Grabowo †  
645Chodorowska Karolina Ludwika z d. Zejfert *około 1817 Boczki †po 03-08-1872  
646Chodorowska Rozalia z d. Sulewska *około 1822 Burzyn †przed 10-1864  
647Chodorowski Jakub *około 1807 Wąsosz †02-10-1841  
648Chodorowski Jan *około 1817 Burzyn †24-09-1846  
649Chodorowski Stanisław *około 1812 Szczuczyn †  
650Choińska Ewa z d. Makowska *około 1809 †05-10-1842 Chełchy /Niedźwiadna/  
651Choińska Franciszka z d. Zielińska *około 1812 Okół †  
652Choińska Izabella z d. Wróblewska *około 1817 Niedźwiadna †po 29-01-1865  
653Choińska Jadwiga z d. Szymańska *około 1815 Truszki †po 10-02-1867  
654Choińska Julianna z d. Radziwon *15-06-1822 Kramkowo †po 23-02-1879   
655Choińska Katarzyna z d. Osiecka *około 1820 Ruś †  
656Choińska Teofila z d. Wysocka *około 1820 Zanklewo †07-05-1852  
657Choiński Adam *około 1809 Niwkowo †  
658Choiński Franciszek *około 1815 Niwkowo †przed 10-02-1867  
659Choiński Franciszek *około 1818 Zanklewo †przed 21-11-1864  
660Choiński Jakub *około 1800 Łebki Duże †przed 29-01-1865  
661Choiński Józef *około 1808 Chełchy †07-12-1893 Łempice /Wąsosz/  
662Choiński Józef *około 1821 Zanklewo †  
663Choiński Kazimierz *około 1815 Danowo †  
664Choiński Mateusz *około 1800 Zanklewo †24-05-1848  
665Choiński Stanisław *około 1813 Niwkowo †przed 06-03-1859   
666Choiński Wojciech *około 1807 Zanklewo †01-09-1852  
667Chojnicka Antonina z d. Bajkiewicz *około 1823 †05-11-1879 Słucz /Słucz/  
668Chojnicki Bonifacy Jan *1822 Korytki Leśne †  
669Chojnowska Aniela z d. Klimaszewska *26-04-1802 †po 14-01-1864  
670Chojnowska Anna z d. Karwowska *1815 Brychy †1868  
671Chojnowska Franciszka z d. Kossakowska *około 1809 Janczewo †po 12-02-1872  
672Chojnowska Marianna z d. Szymanowska *1824 Borawskie †po 28-01-1875  
673Chojnowska Marianna z d. Wądołowska *około 1813 Koniecki par. Wizna †od 13-05-1860 do 26-01-1875  
674Chojnowska Marianna z d. N *około 1804 Trojany †  
675Chojnowska Teofila *1808 †27-03-1812 Guty  
676Chojnowska Wiktoria z d. Bzura *około 1806 †12-03-1830 Guty  
677Chojnowski Franciszek *około 1824 Kownatki †19-03-1889  
678Chojnowski Jan *około 1804 Grądy Małe †od 27-02-1854 do 13-05-1860  
679Chojnowski Jan *1803 †24-04-1813 Guty  
680Chojnowski Józef *09-03-1818 Guty †21-12-1889 Kownatki  
681Chojnowski Stanisław *25-03-1822 Guty †04-12-1836 Kownatki  
682Choromańska Agnieszka z d. Samełko *około 1804 Wiązownica †  
683Chorzelska Katarzyna z d. Jankowska *około 1823 Kieljany †23-08-1850  
684Chorzelska Marianna z d. Skrodzka *około 1808 Milewo †06-01-1843 Niećkowo  
685Chorzelska Wiktoria z d. Kuczewska *około 1816 Stawiane †po 19-05-1855  
686Chorzelski Franciszek *około 02-1815 Bzury †17-12-1848  
687Chorzelski Jakub *około 1818 Niećkowo †  
688Chorzelski Stanisław *około 1811 Bzury †19-05-1855 Niećkowo  
689Chrapowicka Ewa z d. Poniatowska *23-01-1802 Mścichy †od 31-01-1847 do 15-02-1857  
690Chrostowska Barbara z d. Wysocka *około 1820 Chrostowo †26-07-1880  
691Chrostowska Barbara z d. Biedrzycka *około 1822 Biodry †przed 07-02-1876  
692Chrostowska Barbara z d. Karwowska *około 1821 Borawskie †24-01-1849  
693Chrostowska Ewa z d. Bogusz *około 1801 †po 13-02-1849  
694Chrostowska Ewa z d. Samełko *około 1814 Ławsk †po 21-11-1854  
695Chrostowska Franciszka z d. Gardocka *około 1807 Mocarze †przed 01-1859  
696Chrostowska Franciszka z d. Brzostowska *około 1802 Łoje Awissa †od 27-10-1845 do 24-01-1855  
697Chrostowska Józefata z d. Męczkowska *około 1816 Nadbory †po 11-02-1867  
698Chrostowska Julianna *około 1801 †10-04-1810 Biodry /Burzyn/  
699Chrostowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1807 Mieczki †po 09-02-1858  
700Chrostowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1808 Kubrzany †przed 31-01-1859  
701Chrostowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1803 Trzaski †od 01-08-1847 do 05-05-1858  
702Chrostowska Katarzyna z d. Szumowska *około 1805 Witynie †przed 10-1837  
703Chrostowska Katarzyna *około 1810 Chrostowo †02-03-1837 Wagi /Przytuły/  
704Chrostowska Katarzyna z d. Mrówka *około 1822 Sambory †  
705Chrostowska Magdalena z d. Łempicka *21-05-1813 Sulewo Prusy †od 21-01-1851 do 27-01-1874   
706Chrostowska Magdalena Anna *około 1801 Wagi †przed 01-1828  
707Chrostowska Marianna z d. Polkowska *około 1822 Kąty †po 11-02-1890  
708Chrostowska Marianna z d. Wysocka *około 1824 Brychy †18-03-1888 Brychy  
709Chrostowska Marianna z d. Grzymała *około 1803 Grądy Wielkie †po 26-11-1860  
710Chrostowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1810 Szyjki †po 03-03-1862  
711Chrostowska Marianna z d. Modzelewska *około 1805 Ławsk †przed 21-11-1847  
712Chrostowska Marianna Brygida z d. Laskowska *około 1809 Biodry †po 13-02-1854  
713Chrostowska Rozalia z d. Łojewska *około 1818 Łoje Grężki †14-12-1879 Kąty /Burzyn/  
714Chrostowska Rozalia z d. Mioduszewska *około 1801 Słucz †22-02-1861 Bagienice /Wąsosz/  
715Chrostowska Rozalia z d. Trzaska *około 1802 Supy †po 20-11-1849  
716Chrostowska Rozalia z d. Mroczkowska *około 1810 Konopki Tłuste †  
717Chrostowska Salomea Katarzyna z d. Kuczewska *około 1822 Kucze Małe †  
718Chrostowska Tekla z d. Chrzanowska *około 1809 Brzostowo †przed 07-1842  
719Chrostowska Teofila z d. Mścichowska *około 1810 Niedźwiedzkie †13-12-1849 Niedźwiedzkie  
720Chrostowska Wiktoria z d. Rogowska *około 1812 Brychy †po 15-02-1868  
721Chrostowska Wiktoria z d. Kossakowska *około 1808 Kubrzany †  
722Chrostowski Antoni *około 1809 Biodry †przed 14-02-1871  
723Chrostowski Antoni *około 1809 †  
724Chrostowski Franciszek *około 1811 Biodry †po 07-02-1886  
725Chrostowski Franciszek *około 1814 Biodry †18-07-1881 Kąty /Burzyn/  
726Chrostowski Franciszek *około 1811 Kubrzany †po 31-01-1859  
727Chrostowski Franciszek *około 1812 Wagi †po 05-05-1858  
728Chrostowski Franciszek *około 1802 †  
729Chrostowski Grzegorz *około 1812 Wagi †przed 17-02-1862  
730Chrostowski Ignacy *około 1821 Biodry †przed 15-02-1874  
731Chrostowski Jakub *około 1811 Biodry †08-05-1852  
732Chrostowski Jan *około 1822 Bukowo †po 10-11-1884  
733Chrostowski Jan *około 1805 Biodry †po 13-02-1854  
734Chrostowski Jan *około 1822 Karwowo-Polki †po 01-05-1866  
735Chrostowski Józef *około 1806 Ławsk †po 10-02-1861  
736Chrostowski Marcin *około 1819 Borawskie par. Jedwabne †przed 23-01-1889  
737Chrostowski Mateusz *około 1809 Ławsk †po 21-11-1854  
738Chrostowski Mateusz *około 1816 Biodry †  
739Chrostowski Piotr Maciej *około 1823 Wagi †przed 02-1886  
740Chrostowski Stanisław *około 1807 Kubrzany †po 26-11-1860  
741Chrostowski Stanisław *około 1800 †po 13-02-1849  
742Chrostowski Stanisław *około 1806 Jaki †21-01-1851 Sulewo Prusy   
743Chrostowski Stanisław *około 1821 Karwowo-Polki †  
744Chrostowski Stanisław Serafin *około 1811 Niedźwiedzkie †  
745Chrostowski Tomasz *około 1824 Biodry †od 10-02-1890 do 28-02-1892   
746Chrostowski Wiktor *około 1808 Chrostowo †15-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
747Chrostowski Wojciech *około 1807 Wagi †przed 03-03-1862  
748Chrzanowska Agnieszka z d. Mścichowska *około 1803 Mścichy †29-10-1874 Kieljany /Wąsosz/  
749Chrzanowska Aniela z d. Podbielska *około 1818 Piski †12-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
750Chrzanowska Aniela *23-12-1816 Kieljany †  
751Chrzanowska Anna z d. Cwalińska *około 1820 Cwaliny †po 23-01-1860  
752Chrzanowska Anna z d. Dąbrowska *około 1813 Wypychy †przed 01-1842  
753Chrzanowska Antonina z d. Polkowska *około 1812 Chyliny †po 13-05-1861  
754Chrzanowska Ewa z d. Godlewska *około 1820 Godlewo †przed 27-11-1882  
755Chrzanowska Franciszka z d. Borawska *około 1811 Borawskie †po 04-02-1868  
756Chrzanowska Franciszka z d. Karwowska *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †przed 06-1861  
757Chrzanowska Franciszka z d. Borawska *około 1812 Supy †08-04-1840 Kieljany /Wąsosz/  
758Chrzanowska Franciszka z d. Kuczewska *około 1818 Kucze Małe †02-05-1841 Wypychy /Przytuły/  
759Chrzanowska Franciszka *06-08-1820 Kieljany †  
760Chrzanowska Izabela z d. Polkowska *około 1815 Biodry †po 05-02-1877  
761Chrzanowska Józefa z d. Rydzewska *około 1820 Kubra †po 02-03-1886  
762Chrzanowska Józefata z d. Napiórkowska *około 1823 Kuczyny †od 03-02-1879 do 01-10-1901  
763Chrzanowska Julianna z d. Polkowska *około 1824 Szyjki †po 23-02-1886  
764Chrzanowska Julianna z d. Zambrzycka *około 1811 Dusze †  
765Chrzanowska Karolina Antonina z d. Laskowska *około 1816 Biodry †05-07-1851  
766Chrzanowska Katarzyna z d. Szleszyńska *około 1806 Szyjki †po 04-02-1862  
767Chrzanowska Katarzyna z d. Bujnowska *około 1820 Danowo †od 25-01-1874 do 04-10-1880  
768Chrzanowska Łucja z d. Supińska *15-12-1803 Sulewo Kownaty †po 23-05-1871  
769Chrzanowska Magdalena z d. Sulewska *26-05-1823 Godlewo †przed 16-07-1883  
770Chrzanowska Magdalena z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †25-08-1874 Wąsosz  
771Chrzanowska Magdalena z d. Godlewska *około 1809 Danowo †02-11-1852  
772Chrzanowska Marianna z d. Kossakowska *około 1818 Mocarze †po 11-02-1896  
773Chrzanowska Marianna z d. Toczyńska *około 1801 †po 07-02-1869  
774Chrzanowska Marianna z d. Górska *06-12-1815 Kramarzewo †po 26-02-1865  
775Chrzanowska Marianna z d. Grodzka *około 1804 Męczki †  
776Chrzanowska Paulina z d. Rogińska *około 1803 †po 18-05-1879  
777Chrzanowska Petronela *około 1803 †przed 10-1857  
778Chrzanowska Rozalia z d. Wasilewska *około 1819 Bęćkowo †po 02-03-1886  
779Chrzanowska Rozalia z d. Mikucka *około 11-1819 †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
780Chrzanowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1809 Szlasy †po 22-11-1853  
781Chrzanowska Rozalia z d. Supińska *około 1814 Czachy †przed 01-1856  
782Chrzanowska Rozalia z d. Malinowska *około 1804 Zacieczki †  
783Chrzanowska Wiktoria z d. Trzaska *około 1822 Supy †od 22-02-1876 do 03-01-1883  
784Chrzanowski Adam *około 1823 Kurkowo †przed 23-05-1893  
785Chrzanowski Adam *około 1805 Supy †po 04-02-1862  
786Chrzanowski Adam *około 1811 Kubra †  
787Chrzanowski Antoni *około 1808 Kubra †po 24-02-1868  
788Chrzanowski Antoni *10-06-1804 Wypychy †  
789Chrzanowski Apolinary *około 1824 Kieljany †po 16-07-1883  
790Chrzanowski Franciszek *około 1817 Chrzanowo-Cyprki †przed 28-02-1892  
791Chrzanowski Franciszek *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †po 13-05-1861  
792Chrzanowski Franciszek *około 1823 Łosewo †  
793Chrzanowski Jakub *około 1818 Załuski †przed 25-01-1904  
794Chrzanowski Jakub *około 1816 Wypychy †po 02-03-1886  
795Chrzanowski Jan *około 1803 Konopki †10-08-1874 Konopki  
796Chrzanowski Jan *około 1816 Pawłocin †po 02-03-1886  
797Chrzanowski Józef *16-02-1817 Kieljany †po 17-08-1880   
798Chrzanowski Józef *14-05-1810 Wypychy †10-04-1819 Wypychy /Przytuły/  
799Chrzanowski Kajetan *05-04-1809 Kieljany †  
800Chrzanowski Kazimierz *04-03-1807 Wypychy †  
801Chrzanowski Leon *około 1801 †od 21-02-1862 do 20-06-1871  
802Chrzanowski Leon *około 1802 Małachowo †  
803Chrzanowski Ludwik *około 1812 Kubra †07-12-1866 Wypychy /Przytuły/  
804Chrzanowski Marcell Tomasz *24-09-1822 Małachowo †  
805Chrzanowski Marcin *około 10-1816 Kieljany †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
806Chrzanowski Mateusz *około 1820 Brzostowo †od 25-11-1872 do 11-02-1896  
807Chrzanowski Michał *około 1812 Konopki †po 03-02-1875  
808Chrzanowski Piotr *około 1811 Supy †po 04-02-1868  
809Chrzanowski Piotr *około 1802 Wypychy †przed 22-06-1858  
810Chrzanowski Stanisław *około 1812 Kieljany †06-01-1883 Kieljany  
811Chrzanowski Stanisław *około 1806 Kołaki †28-07-1873 Mścichy  
812Chrzanowski Stanisław *około 1804 †12-08-1853  
813Chrzanowski Stanisław *około 1804 Brzostowo †  
814Chrzanowski Stefan *około 1800 Załuski †  
815Chrzanowski Tomasz *około 1808 Chrzanowo †27-10-1848  
816Chrzanowski Walenty *około 1820 Wypychy †po 23-11-1874  
817Chrzanowski Wojciech *09-04-1801 †21-09-1827 Kieljany  
818Chylińska Anna z d. Rutkowska *około 1821 †przed 22-11-1864  
819Chylińska Brygida z d. Chrostowska *około 1806 Chrostowo †  
820Chylińska Ewa z d. Godlewska *około 1818 Modzele †  
821Chylińska Franciszka z d. Łojewska *około 1806 Bartki †  
822Chylińska Józefa z d. Kielian *około 1813 Kieljany †po 07-06-1864  
823Chylińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1800 Barwiki †przed 20-05-1850  
824Chylińska Tekla z d. Kielian *25-09-1801 Bagienice †22-10-1853 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
825Chylińska Teresa z d. Karwowska *około 1814 Stryjaki †po 03-02-1874  
826Chylińska Wiktoria z d. Brzostowska *około 1805 Nadbory †  
827Chyliński Antoni *około 1818 Łojki par. Przytuły †po 19-01-1890  
828Chyliński Antoni *około 1813 Sulewo Prusy †po 27-11-1882  
829Chyliński Damazy *około 1822 Kąty †  
830Chyliński Jan *około 1811 Kąty †od 16-01-1854 do 29-01-1866  
831Chyliński Józef *19-03-1819 Sulewo Prusy †20-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
832Chyliński Marcin *około 1818 Konopki †przed 29-11-1893  
833Chyliński Stanisław *około 01-1808 Kąty †  
834Chyliński Stanisław *20-03-1817 Sulewo Prusy †  
835Chyliński Stanisław Józef *21-05-1814 Sulewo Prusy †przed 03-1817  
836Chyliński Wojciech *około 1801 Sulewo Prusy †po 07-06-1864  
837Cichocka Agnieszka z d. Goliczewska *około 1821 Popowo †po 19-01-1885  
838Cichocka Katarzyna z d. Greloch *około 1813 †11-01-1865 Wąsosz  
839Cichocka Magdalena *około 1809 †21-02-1811 Wąsosz  
840Cichocka Rozalia z d. Świderska *około 1824 Świdry †06-05-1852  
841Cichocka Tekla Anna *23-09-1802 Wąsosz †  
842Cichocki Franciszek *około 1813 Niedźwiedzkie †  
843Cichocki Karol *około 1822 Romany †od 12-11-1894 do 15-02-1904  
844Cichocki Mikołaj *około 1811 Łomża †przed 23-11-1879  
845Ciecierska Agnieszka *07-01-1816 Wąsosz †  
846Ciecierska Barbara z d. Zacharzewska *około 1810 †04-04-1838 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
847Ciecierska Eugenia *15-09-1805 Wąsosz †  
848Ciecierska Ewa z d. Markowska *około 1823 Wąsosz †10-11-1868 Wąsosz  
849Ciecierska Franciszka z d. Kacprowska *30-01-1812 Wąsosz †08-07-1861 Wąsosz  
850Ciecierska Franciszka *11-04-1819 Wąsosz †  
851Ciecierska Karolina z d. Sokołek *około 1821 Wąsosz †po 22-01-1872  
852Ciecierska Katarzyna z d. Markowska *około 1816 Wąsosz †24-05-1889 Wąsosz  
853Ciecierska Marianna *około 1823 †  
854Ciecierska Marianna *29-07-1815 Wąsosz †  
855Ciecierska Marianna *15-07-1804 Wąsosz †  
856Ciecierska Rozalia z d. Góralska *około 1806 Przytuły †po 05-10-1863  
857Ciecierska Rozalia z d. Dobrońska *około 1818 Kubrzany †28-08-1874 Nowa Wieś par. Jedwabne /Jedwabne/  
858Ciecierska Salomea z d. Danowska *około 1823 Danowo †po 28-01-1889  
859Ciecierski Andrzej *15-12-1820 Wąsosz †16-09-1874 Wąsosz  
860Ciecierski Andrzej *30-11-1801 Wąsosz †  
861Ciecierski Jakub *około 1813 Wąsosz †przed 22-01-1872  
862Ciecierski Józef *19-03-1807 Wąsosz †25-08-1868 Wąsosz  
863Ciecierski Leonard *około 1801 Doliwy †od 17-02-1857 do 05-10-1863  
864Ciecierski Ludwik *około 1813 Cyprki †po 23-11-1875  
865Ciecierski Onufry *10-06-1818 Wąsosz †  
866Ciecierski Piotr *około 1811 †25-01-1853 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
867Ciecierski Teodor *30-03-1812 Wąsosz †  
868Ciecierski Tomasz *15-12-1817 Wąsosz †  
869Ciecierski Wawrzyniec *11-08-1803 Wąsosz †przed 03-1812  
870Ciecierski Wawrzyniec *18-04-1812 Wąsosz †  
871Ciecierski Wojciech *około 1814 Wąsosz †po 24-05-1889  
872Ciecior Katarzyna z d. Modzelewska *około 1820 Surały †po 19-06-1870  
873Cieciuch Ewa z d. Mikulska *około 1813 Przechody †1889 Brzozowa Wólka  
874Cieciuch Jan *około 1823 Kapice †  
875Cieciuch Józef *około 1816 Brzozowa Wólka †po 27-02-1870  
876Ciesielska Aniela z d. Truszkowska *około 1821 Bagienice †po 09-02-1885  
877Cieślewska Franciszka z d. Szymańska *około 1820 Bronowo †po 21-02-1876  
878Cieślewski Józef *około 1824 Bronowo †po 21-02-1876  
879Cieśmielewska Karolina z d. Dudzińska *około 1811 Radziłów †07-08-1857 Radziłów  
880Cieśmielewska Katarzyna z d. Lipska (Liwska) *około 1817 †19-08-1855 Mścichy /Radziłów/  
881Cieśmielewski Andrzej *około 1813 †1876 Karwowo /Radziłów/  
882Cieśnielewska Anna z d. Zalewska *około 1815 Kucze Małe †   
883Cieśnielewski Józef *około 1821 Kucze Małe †   
884Cimoch Agnieszka z d. Nietupska *około 1823 Wierzbowo †  
885Cimoch Barbara z d. Wasiulewska *około 1811 Słucz †po 26-11-1865  
886Cimoch Katarzyna z d. Skrodzka *około 1823 Jambrzyki †przed 17-05-1897  
887Cimoch Katarzyna z d. Przybyszewska *około 1823 Grajewo †21-09-1852 Glinki  
888Cimoch Łukasz *około 1821 Glinki †  
889Cimoch Marcin *około 1823 Słucz †  
890Cimoch Marianna z d. Wiśniewska *około 1822 Ławsk †po 02-02-1880  
891Cimoch Rozalia z d. Filipkowska *około 1824 Słucz †  
892Cimoch Stanisław *około 1821 Słucz †przed 02-02-1880  
893Cimoch Stefan *około 1823 Słucz †przed 17-05-1897  
894Cimochowska Julianna z d. Marczykowska *około 1818 Wąsosz †07-10-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
895Cimochowski Tomasz *około 1813 Rydzewo-Pieniążek †07-03-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
896Ciszewska Katarzyna z d. Rogowska *około 1822 Sojczynek †po 20-09-1897  
897Ciszewska Marianna z d. Trepanowska *około 1807 Wizna †od 21-11-1854 do 11-11-1856  
898Ciszewska Marianna z d. Łosewicz *19-10-1806 Przechody †po 02-02-1851  
899Ciszewski Antoni *około 1809 Przechody †  
900Cudnik Katarzyna z d. Zając *około 1805 Kubra †  
901Cukrowski Jan *około 1821 †22-01-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
902Cwalińska Aniela Eleonora z d. Kuczewska *około 1811 Kucze Małe †przed 06-02-1854  
903Cwalińska Anna z d. Wądołowska *około 1819 Koniecki par. Wizna †02-02-1844  
904Cwalińska Anna z d. Godlewska *około 1810 Karwowo par. Jedwabne †  
905Cwalińska Ewa z d. Laskowska *około 1803 Nieławice †po 12-05-1875  
906Cwalińska Julianna Katarzyna z d. Męczkowska *około 1819 Kamianki †po 30-01-1866  
907Cwalińska Magdalena z d. Niebrzydowska *około 1801 Niebrzydy †06-12-1858  
908Cwalińska Marianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
909Cwalińska Salomea z d. Ramotowska *około 1801 Mieczki †  
910Cwaliński Antoni *około 1803 Janczewko †11-01-1867 Janczewko /Jedwabne/  
911Cwaliński Bartłomiej *około 1819 Makowskie †przed 07-02-1864  
912Cwaliński Daniel *około 1823 Cwaliny †  
913Cwaliński Franciszek *około 1820 Szymany †od 12-02-1889 do 13-08-1895  
914Cwaliński Franciszek *około 1808 Mroczki †16-12-1831  
915Cwaliński Józef *około 1811 Borawskie †29-10-1888 Borawskie  
916Cwaliński Ludwik *około 1821 Borawskie †10-09-1841  
917Cwaliński Stanisław *około 1802 Cwaliny †  
918Cwaliński Tadeusz *około 1818 Cwaliny †  
919Cwaliński Tomasz *około 1813 Cwaliny †po 06-02-1854  
920Cwaliński Wojciech *około 1819 Cwaliny †  
921Cybula Agnieszka z d. Łosiewicz *około 1820 Przechody †po 09-02-1874  
922Cybula Agnieszka z d. Zamer *około 1819 †przed 30-01-1870  
923Cybula Apolonia z d. Sztachelska *około 1813 Białogrądy †po 22-11-1858  
924Cybula Grzegorz *około 1818 Przechody †po 09-02-1874  
925Cybula Kazimierz *około 1820 Ruda †po 30-01-1870  
926Cybula Tomasz *około 1821 Kapice †przed 23-01-1899  
927Cybula Tomasz *około 12-1812 Białogrądy †po 22-11-1858  
928Cybuliński Adolf *około 1822 Ełk †02-09-1852  
929Cybulska Małgorzata z d. Iwanowska *około 1819 Przytuły †  
930Cybulski Franciszek *około 1819 Przytuły †  
931Cybulski Jan *około 1822 Ławsk †po 17-02-1890  
932Cytryjan Adam *około 1821 Kowalewo †po 26-01-1880  
933Cytryjan Konstancja z d. Petkowska *około 1819 Łepki †po 26-01-1880  
934Cywińska Łucja z d. Malinowska *około 1824 Modzele †przed 08-1887  
935Cywiński, Czyżeński Wojciech z d. Cywiński *około 04-1823 Świdry Podleśne †po 21-11-1881  
936Czajewski Aleksander *około 1818 Wincenta †  
937Czajewski Jan *około 1815 Łomża †03-03-1839  
938Czajkowski Wiktor *około 1801 Brzostowo †28-01-1844  
939Czaplicka Agnieszka z d. Grabowska (Popielnicka Kropiewska) *21-01-1820 Grabowskie †03-01-1873  
940Czaplicka Karolina *około 1808 Marki †przed 23-02-1857  
941Czaplicka Marianna z d. Paszkowska *około 1800 Łękowo †po 02-02-1852  
942Czaplicka Marianna z d. Filipkowska *około 1804 Wiszowate †  
943Czaplicka Salomea z d. Paszkowska *około 1813 Łękowo †  
944Czaplicka Tekla z d. Bardzikowska (Barwikowska) *około 1816 Chełchy †przed 18-07-1865  
945Czaplicka Teofila z d. Wronkowska *około 1822 Wąsosz †1873  
946Czaplicka Teofila z d. Cywińska *około 1820 Koniecki †  
947Czaplicka Wiktoria z d. Ossowska *około 1815 †  
948Czaplicki Jan *około 1812 Chełchy †25-09-1837  
949Czaplicki Jan *20-10-1819 Sienickie †  
950Czaplicki Kacper *około 1805 Przyborowo †po 16-02-1852  
951Czaplicki Kazimierz *około 1800 Sienickie †11-11-1837  
952Czaplicki Marcin *około 1805 Przyborowo †po 24-08-1855 Wojsławy  
953Czaplicki Marcin *przed 1816 †  
954Czaplicki Michał *około 1807 Chełchy †po 27-11-1876  
955Czaplicki Stanisław *około 1816 Chełchy †przed 18-07-1865  
956Czaplicki Tomasz *12-12-1800 Klimaszewnica †30-04-1839  
957Czaplicki Tomasz *około 1820 Chełchy †  
958Czaplicki Wawrzyniec *około 1818 Sienickie †  
959Czarnecka Anastazja z d. Bartosiewicz *około 1815 Żelechy par. Drozdowo †  
960Czarnecka Anna z d. Wójcicka *około 1814 Kurejwa †  
961Czarnecka Ewa Rozalia z d. Sawicka *około 1820 †05-10-1843 Milewo  
962Czarnecka Julianna z d. Myślińska *około 1824 Mocarze †przed 05-1864  
963Czarnecka Karolina z d. Dudkowska *około 1812 Brzeźnio †po 04-10-1875  
964Czarnecka Katarzyna z d. Drzazgowska *około 1820 Żebry †po 13-11-1883  
965Czarnecka Katarzyna z d. Karwowska *około 1807 Surały †po 04-02-1849  
966Czarnecka Katarzyna z d. Kołakowska *około 1812 Wólka †przed 1840  
967Czarnecka Magdalena z d. Walewska *około 1813 Żebry †23-04-1876  
968Czarnecka Marianna z d. Śmiglewska *06-04-1801 Ławsk †po 26-06-1849  
969Czarnecka Marianna z d. Barwikowska *około 07-1817 Tafiły †13-09-1858 Słucz  
970Czarnecka Marianna z d. Leosiewska *około 1821 Mocarze †przed 12-1849  
971Czarnecka Marianna *około 1821 †10-08-1835 Milewo /Wąsosz/  
972Czarnecka Marianna z d. Laszczkowska *około 1818 Ławsk †  
973Czarnecka Teresa z d. Piotrkowska *około 1807 Milewo †przed 08-1838  
974Czarnecki Andrzej *około 1814 Milewo †po 13-11-1883  
975Czarnecki Jan *około 1806 Barany †po 13-11-1853  
976Czarnecki Jan *około 1818 Ławsk †  
977Czarnecki Kajetan *około 08-1813 Czaple †po 05-02-1865  
978Czarnecki Karol *około 1814 Kucze Wielkie †od 13-05-1876 do 23-01-1907  
979Czarnecki Łukasz *około 1823 Glinki †  
980Czarnecki Teodor *około 1824 Chojnowo †19-03-1897  
981Czarniecka Klara z d. Święszkowska *około 1817 †04-05-1867 Glinki /Słucz/  
982Czarniecki Wojciech *około 1813 Słucz †14-05-1865 Glinki /Słucz/  
983Czarnowska Anna z d. Godlewska *około 1806 Konopki †po 24-02-1862  
984Czarnowski Wojciech *około 1807 Czarnowo †po 24-02-1862  
985Czerkies Julian *około 1809 †od 22-11-1863 do 20-07-1882  
986Czerkies Urszula z d. Filipkowska *około 1822 †20-07-1882 Modzele  
987Czerwińska Franciszka z d. Olszewska *około 1823 Klimaszewnica †przed 19-11-1878  
988Czerwiński Jan *około 1816 Klimaszewnica †po 26-01-1880  
989Czerwiński Tomasz *około 1801 Laski par. Czerwińsk †  
990Czerwonka Andrzej *około 1801 †04-06-1838 Czerwonki  
991Czerwonka Antonina z d. Taraskowska *około 1805 Borawskie par. Jedwabne †przed 04-1839  
992Czerwonka Ewa z d. Danowska *16-01-1802 Klimaszewnica †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
993Czerwonka Joanna z d. Bukowska *około 1824 †po 25-02-1884  
994Czerwonka Józef *około 1801 Czerwonki †po 11-02-1866  
995Czerwonka Katarzyna z d. Kraińska *około 1805 Czerwonki †od 26-11-1861 do 26-02-1865  
996Czerwonka Katarzyna z d. Gardocka *około 1811 Rydzewo Szlacheckie †od 14-02-1854 do 06-03-1859  
997Czerwonka Krystyna z d. Langdo *około 1811 Tykocin †przed 06-1845  
998Czerwonka Leon *około 1822 †29-08-1865 Czerwonki  
999Czerwonka Małgorzata Katarzyna z d. Mikucka *około 1822 Łebki Duże †1858 Kurki /Niedźwiadna/  
1000Czerwonka Marianna z d. Trzaska *1815 Wagi †   
1001Czyżewska Justyna *13-05-1803 Wąsosz †  
1002Czyżewska Katarzyna z d. Zarzecka *1808 †08-07-1854  
1003Czyżewska Marianna *06-10-1804 Wąsosz †  
1004Czyżewska Teofila z d. Kalinowska *około 1817 Jambrzyki †po 20-10-1863  
1005Czyżewski Andrzej *28-11-1813 Wąsosz †  
1006Czyżewski Mateusz *około 1807 †22-11-1865  
1007Czyżewski Mikołaj *08-09-1816 Wąsosz †po 20-10-1863  
1008Czyżewski Stanisław *08-07-1801 Wąsosz †19-07-1802 Wąsosz  
1009Czyżewski Wojciech Ludwik *15-04-1811 Wąsosz †20-04-1815 Wąsosz  
1010Czyżyński Mikołaj *około 1818 Surały †  
1011Danielczyk Ignacy *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
1012Danielczyk Ludwika z d. Locman *około 1814 Włosty †  
1013Danielczyk Marcin *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1014Danielczyk Rozalia z d. Ciuchnicka *około 1817 Kossaki par. Jedwabne †po 21-11-1858  
1015Danielczyk Wojciech *około 1816 Szczuczyn †  
1016Danielewska Julianna z d. Mateuszczyk *około 1821 Bronowo †przed 30-01-1882  
1017Danielewski Wojciech *około 1820 Bronowo †przed 30-01-1882  
1018Daniłowski Jan *około 1821 †09-06-1846 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1019Danowska Agnieszka z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
1020Danowska Agnieszka z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
1021Danowska Anastazja z d. Sulewska *12-02-1806 Zaborowo †01-12-1845 Sulewo Prusy   
1022Danowska Aniela z d. Szemborowska *około 1823 †po 20-07-1891   
1023Danowska Aniela *08-10-1821 Sulewo Prusy †21-10-1821 Sulewo Prusy  
1024Danowska Anna z d. Klimaszewska *17-05-1802 Klimaszewnica †09-06-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1025Danowska Anna z d. Kozikowska *1816 †po 22-11-1880   
1026Danowska Anna z d. Modzelewska *około 1823 Modzele †po 05-11-1884  
1027Danowska Anna *19-12-1814 Sulewo Prusy †od 19-05-1868 do 24-04-1893   
1028Danowska Anna z d. Filipkowska *około 1821 Tyszki-Łabno †13-09-1871 Białaszewo /Białaszewo/  
1029Danowska Anna z d. Lipińska *około 1824 †  
1030Danowska Antonina *23-06-1805 Sulewo Kownaty †24-04-1874 Sulewo Prusy  
1031Danowska Apolonia Anna z d. Skrodzka *około 1823 Konopki †po 18-02-1878  
1032Danowska Brygida z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
1033Danowska Franciszka z d. Bogusz *około 1816 Orlikowo †po 03-02-1875  
1034Danowska Franciszka *29-12-1816 Sulewo Prusy †14-06-1819 Sulewo Prusy  
1035Danowska Franciszka *14-07-1818 Bagienice †04-03-1820 Sulewo Prusy  
1036Danowska Franciszka *26-02-1819 Sulewo Prusy †  
1037Danowska Franciszka *12-09-1824 Sulewo Prusy †  
1038Danowska Józefa *16-02-1819 Niećkowo †02-12-1828 Niećkowo  
1039Danowska Józefa *20-03-1808 Zalesie †  
1040Danowska Józefata z d. Łempicka *05-02-1823 Bagienice †po 01-07-1878   
1041Danowska Józefata *20-04-1802 Sulewo Kownaty †  
1042Danowska Julianna z d. Łapińska *około 1818 Brzozowa Wólka †  
1043Danowska Karolina z d. Pilchowska *około 1811 †po 28-07-1880  
1044Danowska Karolina z d. Czerwonka *około 1822 Czerwonki †od 10-11-1873 do 05-02-1877  
1045Danowska Karolina z d. Kulikowska *około 1819 Karwowo †01-04-1863  
1046Danowska Karolina z d. Rożyńska *około 1801 Flesze †06-03-1832 Zalesie   
1047Danowska Karolina *07-05-1820 Sulewo Prusy †przed 27-10-1825  
1048Danowska Karolina *około 1821 †18-12-1824 Sulewo Kownaty  
1049Danowska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1819 Borawskie †od 25-11-1878 do 04-1891  
1050Danowska Katarzyna *28-04-1821 Sulewo Prusy †31-03-1830 Sulewo Prusy  
1051Danowska Katarzyna *22-08-1805 Sulewo Prusy †24-09-1807 Sulewo Prusy  
1052Danowska Konstancja z d. Szwejkowska *około 1817 Szczuczyn †po 20-12-1883  
1053Danowska Konstancja z d. Magnuszewska *około 1809 Borawskie †19-10-1862 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1054Danowska Konstancja z d. Zakrzewska *21-02-1815 Wojsławy †13-04-1857 Sulewo Kownaty  
1055Danowska Leonarda (Eleonora) z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
1056Danowska Łucja *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
1057Danowska Małgorzata Antonina *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
1058Danowska Marcjanna z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
1059Danowska Marianna z d. Bukowska *około 1810 Czachy †29-04-1875 Danowo /Wąsosz/   
1060Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Lipińskie †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
1061Danowska Marianna z d. Godlewska *07-11-1819 Zalesie †28-02-1860 Sulewo Kownaty  
1062Danowska Marianna z d. Łempicka *01-07-1802 Bagienice †13-12-1835 Sulewo Prusy  
1063Danowska Marianna *około 1822 Niećkowo †16-07-1836 Niećkowo  
1064Danowska Marianna *07-04-1806 Zalesie †12-06-1812 Zalesie /Wąsosz/  
1065Danowska Marianna *27-02-1810 Sulewo Prusy †24-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1066Danowska Marianna *08-09-1805 Sulewo Prusy †  
1067Danowska Rozalia *21-01-1801 Sulewo Kownaty †11-11-1879 Sulewo Prusy  
1068Danowska Róża *12-08-1808 Sulewo Kownaty †  
1069Danowska Salomea z d. Szymanowska *około 1806 Danowo †09-02-1877 Zalesie   
1070Danowska Salomea z d. Przyborowska *około 1821 Pasichy †17-08-1848  
1071Danowska Scholastyka z d. Kuczyńska *09-02-1812 Sulewo Kownaty †16-04-1883 Sulewo Kownaty  
1072Danowska Teofila z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
1073Danowska Teresa z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
1074Danowska Wiktoria *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
1075Danowski Adam *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
1076Danowski Adam *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo   
1077Danowski Andrzej *30-11-1824 Koniecki †30-04-1832 Koniecki /Wąsosz/  
1078Danowski Andrzej *24-11-1812 Niećkowo †  
1079Danowski Antoni *31-12-1812 Sulewo Kownaty †06-12-1889 Sulewo Kownaty  
1080Danowski Antoni *około 05-1812 Budne †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
1081Danowski Antoni *około 1820 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
1082Danowski Antoni *około 1803 †po 10-04-1853  
1083Danowski Antoni *15-06-1818 Sulewo Kownaty †04-08-1825 Sulewo Kownaty  
1084Danowski Antoni *20-11-1821 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1085Danowski Antoni *22-05-1816 Niećkowo †  
1086Danowski Antoni Kielian *około 1800 Zalesie †14-06-1872 Zalesie   
1087Danowski Augustyn *12-01-1803 Sulewo Kownaty †04-09-1807 Zalesie  
1088Danowski Ferdynand *około 1824 Klimaszewnica †po 20-11-1876  
1089Danowski Franciszek *około 1814 Budne †20-12-1883 Budne /Białaszewo/  
1090Danowski Franciszek *09-08-1805 Klimaszewnica †28-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1091Danowski Grzegorz *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
1092Danowski Grzegorz *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
1093Danowski Ignacy *1803 †  
1094Danowski Jakub *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
1095Danowski Jakub *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
1096Danowski Jan *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
1097Danowski Jan *około 1817 Budne †04-01-1842  
1098Danowski Jan *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
1099Danowski Jan *około 1816 †  
1100Danowski Jan *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
1101Danowski Józef *około 1804 Lachowice †przed 21-02-1860  
1102Danowski Józef *około 1822 Koniecki †16-02-1872 Koniecki  
1103Danowski Józef *15-03-1817 Sulewo Kownaty †14-02-1867 Sulewo Kownaty   
1104Danowski Józef *15-05-1824 Sulewo Prusy †06-07-1869 Sulewo Prusy   
1105Danowski Józef *10-05-1802 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty   
1106Danowski Józef *31-07-1822 Sulewo Prusy †24-01-1823 Sulewo Prusy   
1107Danowski Kazimierz *28-02-1820 Sulewo Kownaty †04-03-1888 Sulewo Kownaty  
1108Danowski Kazimierz *03-03-1821 Sulewo Kownaty †przed 1823  
1109Danowski Kazimierz *około 1823 Sulewo Kownaty †01-08-1825 Sulewo Kownaty  
1110Danowski Ksawery *około 1820 Sulewo Kownaty †22-07-1880 Sulewo Kownaty   
1111Danowski Ksawery *około 1821 †  
1112Danowski Maciej *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
1113Danowski Mateusz *około 1801 Orlikowo †przed 27-08-1866  
1114Danowski Mateusz *20-09-1815 Sulewo Kownaty †25-05-1820 Sulewo Kownaty  
1115Danowski Mateusz *14-06-1824 Sulewo Kownaty †  
1116Danowski Paweł *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
1117Danowski Paweł *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
1118Danowski Stanisław *około 1819 †  
1119Danowski Stanisław *09-05-1803 Sulewo Kownaty †  
1120Danowski Stanisław *20-11-1803 Sulewo Prusy †  
1121Danowski Szymon *około 1823 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
1122Danowski Teodor *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
1123Danowski Tomasz *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
1124Danowski Tomasz *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
1125Dańkowska Anna z d. Wszeborowska *około 1820 Gackie †  
1126Dańkowski Bazyli *około 1813 †  
1127Dardzińska Franciszka z d. Duzik *około 1814 Wąsosz †18-12-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1128Dardzińska Karolina (Katarzyna, Rozalia) z d. Niedbała *około 1811 †17-11-1863 Wąsosz  
1129Dardziński Wawrzyniec *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1130Darwicka Salomea z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †09-10-1862  
1131Darwicki Leon *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
1132Darwicki Wincenty *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
1133Dąbkowska Marianna z d. Popielska *około 1800 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1134Dąbkowski Antoni *około 1808 Wizna †1844  
1135Dąbkowski Józef *około 1802 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1136Dąbrowska Anastazja z d. Stankiewicz *około 1803 Brzostowo †od 23-02-1852 do 12-11-1860  
1137Dąbrowska Anna z d. Supińska *około 1807 Szostaki †po 04-08-1871  
1138Dąbrowska Anna z d. Kossakowska *około 1821 Przestrzele †przed 05-1857  
1139Dąbrowska Anna z d. Markowska *około 1824 Wąsosz †13-09-1855  
1140Dąbrowska Antonina z d. Radziwon *około 1823 Kramkowo †31-12-1889 Wizna /Wizna/   
1141Dąbrowska Emilia z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
1142Dąbrowska Emilia z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †06-03-1854  
1143Dąbrowska Emilia Karolina z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
1144Dąbrowska Ewa z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1145Dąbrowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1811 Bzury †  
1146Dąbrowska Franciszka z d. Galińska *około 1806 Zanklewo †  
1147Dąbrowska Julianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
1148Dąbrowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1818 Łoje Awissa †po 18-05-1880  
1149Dąbrowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1802 Wierciszewo †po 03-02-1864  
1150Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Biodry †  
1151Dąbrowska Konstancja z d. Konopka *około 1815 Mocarze †po 07-02-1882  
1152Dąbrowska Marianna z d. Remiszewska *około 1824 Boguszki †1865  
1153Dąbrowska Marianna z d. Dębińska *około 1824 Danowo †  
1154Dąbrowska Rozalia z d. Mocarska *około 1824 Konopki Chude †  
1155Dąbrowska Salomea z d. Rogowska *około 1823 †17-11-1848 Pluty /Przytuły/  
1156Dąbrowska Teresa z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1157Dąbrowska Wiktoria z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 10-02-1879 do 05-08-1889  
1158Dąbrowska Wiktoria z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
1159Dąbrowska Wiktoria z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
1160Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
1161Dąbrowski Adam *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
1162Dąbrowski Andrzej *około 1817 Chrostowo †  
1163Dąbrowski Andrzej *około 1808 Srebrowo †  
1164Dąbrowski Antoni *około 1824 Koniecki par. Wizna †przed 12-11-1889  
1165Dąbrowski Augustyn *około 1815 Siestrzanki †od 06-02-1865 do 27-01-1890  
1166Dąbrowski Bartłomiej *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
1167Dąbrowski Fabian *około 1819 †przed 09-05-1892  
1168Dąbrowski Franciszek *około 1823 Brodowo †po 07-09-1901  
1169Dąbrowski Hilary *około 1815 Kamianki †około 1861  
1170Dąbrowski Jan *1815 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
1171Dąbrowski Jan *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
1172Dąbrowski Kajetan *około 1820 Szostaki †po 11-02-1885  
1173Dąbrowski Kazimierz *około 1807 Nieciki †11-02-1849 Nieciki  
1174Dąbrowski Ludwik *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1175Dąbrowski Maciej *1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
1176Dąbrowski Marcin *1817 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1177Dąbrowski Mateusz *1822 Łoje †17-07-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1178Dąbrowski Mateusz *około 1804 Zawady †przed 14-02-1859  
1179Dąbrowski Mateusz *około 1824 Szczuczyn †  
1180Dąbrowski Michał *około 1823 Rutki †od 04-02-1883 do 31-12-1889   
1181Dąbrowski Paweł *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
1182Dąbrowski Paweł *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
1183Dąbrowski Stanisław *około 1821 Brodowo †przed 10-05-1875  
1184Dąbrowski Stanisław *około 1817 Łoje Awissa †  
1185Dąbrowski Tomasz *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
1186Dąbrowski Wojciech *około 1802 Zacieczki †od 12-02-1865 do 12-05-1884  
1187Dąbrowski Wojciech *około 1817 Brodowo †po 09-02-1861  
1188Dejdż Karol *około 1819 Klusy †  
1189Dejdż Karolina (Ludwika) z d. Adlejman *około 1815 Szczuczyn †27-01-1855  
1190Derejko Wiktor *około 1821 Jedwabne †1859  
1191Derewicz Joanna Franciszka z d. Milewska *około 1823 Szczuczyn †  
1192Derewicz Julianna z d. Grodzicka *około 1820 Jabłońskie †  
1193Derewicz Katarzyna z d. Smętek *około 1813 Biała Piska †  
1194Derewicz Marcin *około 1809 †  
1195Derewicz Stanisław *około 1814 Chojnówek †  
1196Detkiewicz Antoni *około 1812 Wizna †  
1197Detkiewicz Franciszka z d. Żochowska *około 1814 Strumiłowo †29-11-1846  
1198Detkiewicz Jan *około 1817 Smolarze †1877   
1199Detkiewicz Julianna z d. Wiercińska *około 1820 Wizna †28-03-1856  
1200Detkiewicz Marcin *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1201Detkiewicz Marianna z d. Zawadzka *około 1812 Bronowo †  
1202Dębińska Anna z d. Tarasiewicz *około 1817 Wigry †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1203Dębińska Franciszka z d. Mikucka *około 1820 Grozimy †po 14-11-1858  
1204Dębińska Karolina z d. Gorzkowska *około 1820 Wierzbowo †od 26-11-1874 do 07-06-1880  
1205Dębińska Ludwika z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
1206Dębińska Marianna z d. Jabłońska *około 1815 Bzury †27-09-1848  
1207Dębińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1812 Pogorzel Wielka †  
1208Dębińska Rozalia z d. Zbrzezna *około 1816 Kucze †17-09-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1209Dębińska Wiktoria z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
1210Dębiński Adam *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
1211Dębiński Bartłomiej *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
1212Dębiński Bartłomiej Franciszek *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
1213Dębiński Jan *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1214Dębiński Józef *około 1821 Wólka †  
1215Dębiński Józef *około 1824 Świdry †  
1216Dębowska Wiktoria Leonora z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †30-06-1862 Glinki  
1217Dębowski Ferdynand *około 1820 Kumelsk †przed 11-02-1889  
1218Długołęcka Anna z d. Goliczewska *około 1819 Konopki †13-12-1872 Obrytki  
1219Długołęcka Łucja z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
1220Długołęcka Marianna z d. Dębińska *około 1813 Skaje †27-09-1843 Świdry  
1221Długołęcka Rozalia z d. Sawicka *około 1819 Bęćkowo †05-02-1889 Bęćkowo  
1222Długołęcka Teresa z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
1223Długołęcki Jan *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
1224Długołęcki Jan *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
1225Długołęcki Marcin *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1226Dmochowska Anna z d. Płochocka *około 1814 Łempice †  
1227Dmochowska Antonina z d. Śmiarowska *około 1814 Ławsk †  
1228Dmochowska Dorota z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
1229Dmochowska Eleonora z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
1230Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
1231Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †  
1232Dmochowski Piotr *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
1233Dmochowski Piotr *około 1814 Grabowo †  
1234Dobkowska Julianna z d. Dubikowicz *około 1822 Męczki †po 16-01-1869  
1235Dobkowska Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1820 Okrasin †04-02-1854  
1236Dobkowska Katarzyna z d. Góralska *około 1817 †07-09-1850 Radziłów /Radziłów/  
1237Dobkowski Adam Wojciech *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
1238Dobkowski Ludwik *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
1239Dobkowski Marcin *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
1240Dobkowski Wojciech *około 1824 Załuski par. Czerwin †  
1241Dobrońska Marianna z d. Smarkiewicz *około 1807 Wizna †po 25-02-1851  
1242Dobrońska Marianna (Katarzyna) z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †22-07-1847  
1243Dobrońska Wiktoria z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
1244Dobroński Adrian *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
1245Dobroński Antoni *około 1804 Wizna †  
1246Dobroński Tomasz *około 1803 Wizna †po 02-02-1869  
1247Dobrowolska Franciszka z d. Puchalska *około 1809 Mocarze Dziubiele †  
1248Dobrowolska Marianna Franciszka z d. Łempicka *07-04-1808 Łempice †26-06-1832  
1249Dobrowolska Marianna Ludwika z d. Bzura *08-07-1810 Bzury †03-12-1846  
1250Dobrowolska Pelagia z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
1251Dobrowolski Konstanty *około 1808 Wojdy †  
1252Dobrzycka Apolonia z d. Dębnicka *około 1804 Bagińskie †  
1253Dobrzycka Józefa z d. Rupińska *około 1822 Borawskie †26-03-1867 Borawskie /Przytuły/  
1254Dobrzycka Julianna z d. Mogielnicka *około 1809 Brzostowo †przed 22-11-1859  
1255Dobrzycka Marianna *około 1821 Rosochate †po 23-02-1876  
1256Dobrzycka Marianna z d. Milewska *około 1804 Milewo †przed 21-09-1857  
1257Dobrzycka Marianna z d. Mroczkowska *około 1819 Mroczki †  
1258Dobrzycka Rozalia z d. Szymborowska *około 1815 Przyborowo †10-08-1848 Szymany  
1259Dobrzycka Rozalia z d. Kozikowska *około 1819 Skroda †1846 /Grabowo/  
1260Dobrzycka Rozalia Franciszka z d. Skrodzka *około 1824 Skroda Wielka †  
1261Dobrzycka Teofila z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †przed 11-07-1887  
1262Dobrzycki Antoni *około 1822 Mroczki †po 27-11-1875  
1263Dobrzycki Franciszek *około 1822 Rosochate †przed 14-02-1887  
1264Dobrzycki Józef *około 1822 Bagińskie †przed 23-02-1876  
1265Dobrzycki Józef *około 1823 Kurkowo †  
1266Dobrzycki Karol Adam *około 1815 Skroda Wielka †  
1267Dobrzycki Paweł *około 1800 Dobrzyce †  
1268Dobrzycki Szczepan (Stefan) *około 1819 Golanki †  
1269Dobrzycki Tomasz *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 30-01-1894  
1270Dobrzycki Wojciech *około 1824 Szymany †po 11-07-1887  
1271Dobrzycki Wojciech *około 1819 Mroczki †  
1272Dobrzyniecka Marianna z d. Borawska *około 1822 Rakowo †po 27-06-1881  
1273Dołęga Barbara z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
1274Dołęga Jadwiga *około 1817 Makowskie †  
1275Dołęga Jan *około 1801 Makowskie †  
1276Dołęga Józef *około 1800 Makowskie †po 21-11-1876  
1277Dołęga Marianna z d. Makowska *około 1814 Makowskie †po 16-11-1863  
1278Dołęga Piotr *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
1279Dołęga Sylwester *około 1809 Makowskie †przed 16-11-1863  
1280Domaszewska Rozalia z d. Grunwald *około 1819 Mareckie †  
1281Domaszewski Kazimierz *około 1812 Raczki †  
1282Domełło Franciszka z d. Długołęcka *około 1803 Bęćkowo †10-12-1868 Niećkowo /Wąsosz/  
1283Dominiecka Katarzyna z d. Piasecka *około 1823 Brzeźnio †  
1284Dominiecki Maciej *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
1285Domisiewicz Antoni *10-06-1819 Milewo †06-1877  
1286Domisiewicz Marianna z d. Skrodzka *1807 Kurki †przed 27-11-1865  
1287Domisiewicz Marianna z d. Stankiewicz *około 1821 †24-04-1858 Przytuły /Przytuły/  
1288Domisiewicz Michał *około 1817 Drygały †27-04-1868 Bęćkowo /Wąsosz/  
1289Domisiewicz Michał *22-09-1816 Niećkowo †  
1290Domisiewicz Rozalia z d. Dębińska *około 1812 Skaje †od 06-11-1876 do 19-11-1878  
1291Domisiewicz Salomea z d. Szczawińska *10-05-1818 Możdżenie †  
1292Domitr Agnieszka z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
1293Domitr Antoni *około 1809 Kucze †po 28-05-1883  
1294Domitr Cecylia z d. Wysocka *około 1809 Zanklewo †od 28-01-1867 do 28-05-1883  
1295Domitr Elżbieta z d. Kowalewska *około 1814 Janczewo †przed 24-09-1870  
1296Domitr Franciszka z d. Sobota *około 1802 †24-02-1827 Witynie /Jedwabne/  
1297Domitr Helena z d. Frąckiewicz *około 1803 Bożejewo †przed 11-11-1860  
1298Domitr Jakub *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1299Domitr Jan *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
1300Domitr Jan *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
1301Domitr Klara z d. Remiszewska *około 1820 †16-02-1882 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1302Domitr Ludwik *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
1303Domitr Łukasz *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
1304Domitr Marianna z d. Cwalińska *około 1801 Grądy †po 03-02-1863  
1305Domitr Marianna z d. Wronkowska *około 1803 Wojsławy †  
1306Domitr Marianna z d. Rutkowska *około 1804 Rutki †  
1307Domitr Mateusz *około 1811 Witynie †po 24-07-1871  
1308Domitr Paweł *około 1824 Witynie †  
1309Domitr Piotr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
1310Domitr Rozalia z d. Łuczykowska *około 1821 Stryjaki †01-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
1311Domitr Rozalia z d. Tuzinowska *17-10-1810 Koniecki †25-11-1859 Kucze Małe  
1312Domitr Rozalia z d. Orzechowska *około 1815 Srebrowo †  
1313Domitr Stanisław *około 1818 Witynie †09-03-1859  
1314Domitr Wiktoria z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
1315Domurat Anna z d. Piotrowska *około 1815 Wizna †przed 23-11-1858  
1316Domurat Elżbieta z d. Trębicka *około 1816 Wizna †po 07-02-1876  
1317Domurat Ewa z d. Górska *około 1820 Wizna †po 05-11-1877  
1318Domurat Franciszek *około 1819 Wizna †  
1319Domurat Jakub *około 1816 Wizna †przed 05-11-1877  
1320Domurat Julianna z d. Bagińska *około 1821 Wizna †20-02-1854  
1321Domurat Katarzyna z d. Smakowska *około 1802 Wizna †po 11-02-1851  
1322Domurat Katarzyna z d. Piotrowska *około 1800 Wizna †po 09-02-1841  
1323Domurat Ludwik *około 1817 Wizna †po 08-03-1886  
1324Domurat Marianna z d. Dymnicka *około 1822 Janczewo †  
1325Domurat Paweł *około 1815 Wizna †po 23-11-1858  
1326Domurat Wojciech *około 1814 Wizna †po 07-02-1876  
1327Domżyńska Agnieszka z d. Kupiecka *25-01-1803 Niećkowo †  
1328Doner Jan *około 1802 †  
1329Downar Anna z d. Sulewska *około 1814 Wąsosz †03-09-1854  
1330Downar Barbara z d. Grabowska *około 1816 Kamińskie †02-11-1860  
1331Downar Dorota z d. Bartnicka *około 1815 Jagodne †przed 09-02-1891  
1332Downar Franciszek *około 1822 Mazewo †15-06-1895 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1333Downar Jan *około 1809 Chojnówek †  
1334Downar Julianna z d. Szczęsna *około 1820 Górki †  
1335Downar Julianna z d. Sankowska *07-01-1821 Wąsosz †  
1336Downar Karolina z d. Jasińska *około 1810 Klusy †29-08-1857 Modzele /Wąsosz/  
1337Downar Łukasz *około 1814 Mazewo †przed 19-11-1878  
1338Downar Marcjanna (Marcela) z d. Wiśniewska *około 1822 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1339Downar Paweł *około 1817 Niedźwiadna †20-09-1858  
1340Downar Piotr *około 1819 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1341Downar Wojciech *około 1813 Szczuczyn †  
1342Downarowicz Antoni Marcel Józef *około 1819 Glinki †  
1343Drążek Adam *około 1801 Prusy †1845  
1344Drewnowska Katarzyna Barbara z d. Dębińska *około 1815 Skaje †po 03-03-1869  
1345Drewnowski Marcel *około 1818 Kurejewka †przed 03-03-1869  
1346Drężek N z d. Lendzian *około 1800 †  
1347Drobińska Agata z d. Samełko *około 1809 Ławsk †przed 04-11-1856  
1348Drobińska Franciszka z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †po 19-02-1900  
1349Drobińska Marianna z d. Szczawińska *około 1821 Możdżenie †od 25-11-1878 do 10-02-1902  
1350Drobińska Marianna z d. Baranowska *około 1824 Świdry †po 07-06-1870  
1351Drobiński Andrzej z d. Drobiński (Trobiński) *około 1818 Jambrzyki †po 10-02-1902  
1352Drozd Agnieszka z d. Zdanewicz *około 1824 Kapice †przed 04-11-1895  
1353Drozd Elżbieta z d. Łajewska *około 1819 Białogrądy †13-01-1856  
1354Drozdowska Aniela z d. Zajkowska *około 1814 Niedźwiedzkie †  
1355Drozdowska Balbina Dorota z d. Karwowska *25-04-1821 Sokoły †po 16-02-1874  
1356Drozdowska Elżbieta z d. Piotrowska *około 1800 Kędziorowo †13-07-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
1357Drozdowska Marianna z d. Milewska *08-02-1800 Kędziorowo †przed 10-1835  
1358Drozdowski Franciszek *około 1819 †24-12-1864 Świdry  
1359Drozdowski Jan *1817 Białogrądy †po 27-01-1879  
1360Drozdowski Kacper *około 1800 Kędziorowo †29-12-1858 Niedźwiedzkie  
1361Drozdowski Kazimierz *około 1817 Surały †po 16-02-1874  
1362Drzazgowska Katarzyna z d. Kulikowska *około 1801 Żebry †po 29-10-1850  
1363Drzazgowska Teofila z d. Sztachelek *około 1815 Białogrądy †13-10-1881 Białogrądy /Białaszewo/  
1364Drzazgowski Franciszek *26-01-1800 Żebry †przed 24-11-1846  
1365Drzazgowski Jan *około 1824 Żebry †po 13-10-1881  
1366Drzazgowski Jan *około 1805 †16-05-1845 Żebry /Wąsosz/  
1367Drzazgowski Tomasz *około 1806 Żebry †24-06-1840 Żebrki /Wąsosz/  
1368Drzewakowska Julianna z d. Dąbrowska *około 1817 Wąsosz †przed 04-03-1878  
1369Dubikowicz Ludwika z d. Zambrowska *około 1809 Lachowo †  
1370Dubikowska Marianna z d. Zakrzewska *około 1822 Świdry †19-03-1856 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1371Dubowska Aniela z d. Puchalska *około 1821 Mocarze †po 02-01-1896  
1372Dubowski Adam *około 1820 Chyliny †02-01-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1373Duchnowska Franciszka z d. Żukowska *około 1822 Kubra †przed 30-01-1893  
1374Duchnowska Katarzyna z d. Kopańczyk *około 1801 †po 12-11-1860  
1375Duchnowska Katarzyna z d. Filipkowska *około 1812 Kumelsk †przed 01-1839  
1376Duchnowska Magdalena z d. Kamińska *około 1823 †po 12-02-1884  
1377Duchnowska Małgorzata z d. Zając *około 1814 Kubra †  
1378Duchnowska Marianna z d. Joszt *około 1818 Glinki †  
1379Duchnowska Rozalia z d. Rutkowska *około 1810 Kossaki †po 16-05-1865  
1380Duchnowska Rozalia z d. Zając *około 1812 Kubra †od 03-11-1861 do 05-07-1864  
1381Duchnowski Adam *około 1813 †  
1382Duchnowski Franciszek *około 1823 Kownacinek †  
1383Duchnowski Ignacy *około 1803 Przytuły †od 17-02-1857 do 12-11-1860  
1384Duchnowski Jan *około 1801 Brzeziny †przed 21-02-1859  
1385Duchnowski Józef *około 1808 Kubra †przed 30-01-1893  
1386Duchnowski Kazimierz Antoni *około 1809 Siwki par. Romany †23-07-1841  
1387Duchnowski Maciej *około 1810 Kubra †24-05-1847 Kubra  
1388Duchnowski Marcin *około 1801 †  
1389Duda Tekla z d. Kiełczewska *04-02-1824 Łempice †od 06-02-1882 do 01-1884  
1390Dudek Marianna z d. Brynza *około 1804 Szczuczyn †13-10-1845  
1391Dudek Marianna Elżbieta z d. Matejko *około 1814 Wąsosz †przed 21-09-1874  
1392Dudkowska Agnieszka z d. Kamińska *około 1816 Wąsosz †  
1393Dudkowska Anna z d. Rogala *około 1817 Niećkowo †  
1394Dudkowska Marianna z d. Szymanowska *około 1821 Czarnówek †po 28-05-1883  
1395Dudkowska Marianna z d. Perkowska *około 1801 Niećkowo †po 21-11-1852  
1396Dudkowska Marianna z d. Wróblewska *około 1823 Niedźwiadna †po 21-11-1871  
1397Dudkowska Marianna *13-02-1806 Wąsosz †  
1398Dudkowska Rozalia z d. Kuczewska *około 1810 Janów †07-10-1847  
1399Dudkowska Teresa z d. Łapińska *około 1815 Dybła †  
1400Dudkowski Feliks *około 1822 Wąsosz †od 07-02-1876 do 23-02-1881  
1401Dudkowski Grzegorz *12-03-1801 Skaje †przed 24-11-1867  
1402Dudkowski Jan *23-05-1803 Wąsosz †04-05-1852  
1403Dudkowski Marcel *16-01-1802 Wąsosz †  
1404Dudkowski Mateusz *około 1808 Rakowo †po 21-11-1852  
1405Dudkowski Paweł *około 1807 Wąsosz †  
1406Dudkowski Wojciech *około 1821 Wólka †  
1407Dudzińska Aniela z d. Nieradko *około 1810 Okrasin †po 25-02-1862  
1408Dudzińska Anna z d. Kierznowska *około 1819 Radziłów †26-01-1892 Radziłów  
1409Dudzińska Zofia z d. Sianko *około 1814 Żebry †po 12-02-1866  
1410Dudziński Bogumił *około 1805 Radziłów †po 25-02-1862  
1411Dudziński Michał *około 1805 Radziłów †po 12-02-1866  
1412Duńkowska Zofia z d. Węzełek *około 1811 Wizna †po 28-01-1856  
1413Duńkowski Mateusz *około 1800 Sieburczyn †  
1414Duzik Anna z d. Kalinowska *1816 Augustów †  
1415Duzik Jan *1816 Bronaki-Olki †09-04-1882 Wąsosz  
1416Duzikowski Maciej *około 1811 Wąsosz †22-06-1858  
1417Dworakowska Julianna z d. Olszewska *około 1813 Kowalewo †po 19-11-1855  
1418Dworakowski Antoni *około 1821 Modzele †08-06-1853  
1419Dworakowski Grzegorz *około 1811 Świdry par. Grabowo †przed 19-11-1855  
1420Dybikowski Wawrzyniec *około 1821 Borawskie †28-06-1906 Kramarzewo /Wąsosz/  
1421Dymarska Ewa z d. Merska *1813 Przechody †15-07-1854  
1422Dymarski Adam *około 1811 Przechody †od 31-01-1864 do 24-01-1876  
1423Dymarski Karol *około 1816 Przechody †  
1424Dymko Bernard *około 1812 †od 12-11-1883 do 11-11-1895  
1425Dymko Marianna z d. Gontowska *około 1817 Dołęgi †  
1426Dymnicki Antoni *około 1813 †przed 20-11-1866  
1427Dziakiewicz Piotr *około 1819 Kapice †przed 11-02-1872  
1428Dziekońska Agnieszka z d. Kondracka *1804 Budne †  
1429Dziekońska Franciszka z d. Chrzanowska *07-04-1814 Kieljany †20-08-1853  
1430Dziekońska Katarzyna z d. Skrodzka *około 1802 Kamińskie †26-08-1845 Kamińskie  
1431Dziekońska Rozalia z d. Gutowska *około 1818 Nieciki †  
1432Dziekoński Adam *około 1804 Wojsławki †po 12-11-1877  
1433Dziekoński Józef *24-02-1803 †  
1434Dziemiński Jan *około 1814 Drozdowo †  
1435Dzieniszewska Józefata z d. Kozłowska *około 1823 Sieburczyn †27-02-1848   
1436Dzieniszewska Karolina z d. N *około 1820 †14-12-1890 Korytki  
1437Dzieniszewski Feliks *około 1814 Zanklewo †04-08-1861  
1438Dzieniszewski Jakub *około 1822 Zanklewo †10-04-1853 Ruś /Wizna/   
1439Dzierzgowska Ewa z d. Sosnowska *około 1818 Wojewodzin †03-04-1856  
1440Dzierzgowska Julianna z d. Trzonkowska *około 1821 Białaszewo †  
1441Dzierzgowska Katarzyna z d. Przedworska *około 1809 Niedźwiadna †  
1442Dzierzgowska Teresa z d. Rasimowicz *około 1813 Modzele †09-04-1849  
1443Dzierzgowska Zofia z d. Sulińska *około 1814 Żebry †01-11-1868  
1444Dzierzgowski Jakub *około 1818 Wojsławy †  
1445Dzierzgowski Józef *około 1815 Wojsławy †  
1446Dzierzgowski Marcin *około 1807 Szczuczyn †  
1447Dzierzgowski Teodor *około 1822 Surały †21-03-1874  
1448Dzięgielewska Anastazja z d. Wiśniewska *około 1812 Czerwonki †po 14-02-1870  
1449Dzięgielewska Aniela z d. Todorowska *około 1823 †29-06-1851  
1450Dzięgielewska Antonina z d. Bzura *około 1820 Gardoty †03-06-1856  
1451Dzięgielewska Ewa z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †01-10-1844 Godlewo  
1452Dzięgielewska Franciszka z d. Święszkowska *około 1811 Borawskie †1868  
1453Dzięgielewska Juliana z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †07-03-1861 Guty Podleśne /Grabowo/  
1454Dzięgielewska Juliana z d. Rogowska *1817 Pluty †25-12-1844  
1455Dzięgielewska Karolina z d. Mikucka *około 1823 Nieciki †przed 23-02-1886  
1456Dzięgielewska Marcela z d. Borawska *około 1823 Olszewo †  
1457Dzięgielewska Marianna z d. Chełchowska *około 1820 Chełchy †po 07-02-1888  
1458Dzięgielewska Salomea z d. Filipkowska *około 1804 Gutki †26-06-1853  
1459Dzięgielewska Scholastyka z d. Mroczkowska *około 1807 Obrytki †  
1460Dzięgielewski Adam *około 1820 Kurkowo †przed 23-02-1886  
1461Dzięgielewski Adam *około 1808 Jaki †przed 19-04-1868  
1462Dzięgielewski Franciszek *około 1820 Milewo par. Niedźwiadna †15-12-1878 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1463Dzięgielewski Józef *około 1814 Milewo †przed 26-11-1867  
1464Dzięgielewski Kazimierz *około 1812 Milewo par. Niedźwiadna †  
1465Dzięgielewski Maciej *około 1824 Glinki †od 20-09-1880 do 22-10-1882  
1466Dzięgielewski Maciej *około 1813 Bagienice par. Romany †  
1467Dzięgielewski Mateusz *około 1814 Mieczki †01-06-1860  
1468Dzięgielewski Stanisław *około 1824 Obrytki par. Przytuły (Romany) †29-03-1894 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
1469Dzięgielewski Stanisław *około 1811 Mieczki †  
1470Dzięgielewski Wawrzyniec *około 1823 Milewo par. Niedźwiadna †od 13-02-1888 do 21-10-1899  
1471Dziękiewicz Tomasz *około 1819 Konopki par. Jedwabne †przed 27-02-1905  
1472Einszporn Fryderyk (Ferdynand) *około 1804 †przed 21-02-1870  
1473Ekstowicz Andrzej *około 1812 Radziłów †31-03-1855 Trzaski /Przytuły/  
1474Ekstowicz Antoni *około 1816 Radziłów †25-06-1870  
1475Ekstowicz Baltazar *około 1804 †09-11-1854 Radziłów /Radziłów/  
1476Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska *około 1823 Mścichy †21-05-1868 Radziłów /Radziłów/  
1477Ekstowicz Maciej *około 1822 Radziłów †po 18-06-1872  
1478Ekstowicz Marianna z d. Żebrowska *około 1807 †17-01-1830 Kownatki  
1479Ekstowicz Rozalia *około 1824 †15-12-1854 Radziłów /Radziłów/  
1480Emler Augustyn *około 1821 Jedwabne †  
1481Emler Julianna z d. Pieńkowska *około 1824 Męczki †  
1482Enik Jakub *około 1822 †  
1483Erfort Jan *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
1484Erfort Marianna z d. Domisiewicz *09-03-1822 Milewo †26-03-1886 Niećkowo  
1485Esaman Ludwik z d. Esman *około 1815 Żebry †15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek  
1486Ewald Ewa z d. Łynko *około 1808 Wąsosz †06-07-1876  
1487Ewald Karolina z d. Łynko *około 1821 Pogorzel Wielka †  
1488Ewald Szymon *około 1806 Kucze Wielkie †  
1489Ezman Ludwika z d. Pietraszewska *około 08-1810 Łomża †  
1490Falkowska Aniela z d. Malinowska *około 1810 Chrzanowo-Cyprki †24-06-1838 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1491Falkowski Stanisław *około 1810 Śmiarowo †przed 28-02-1859  
1492Figurska Katarzyna z d. Gardocka *około 1804 Mocarze †po 26-01-1857   
1493Figurski Wojciech *około 1800 †przed 26-01-1857   
1494Fila Anna z d. Wędrzycka *około 1810 †27-02-1847 /Niedźwiadna/  
1495Fila Katarzyna z d. Malinowska *około 1822 Modzele †  
1496Filipkowska Agata z d. Kozikowska *około 1807 Skroda †po 21-02-1865  
1497Filipkowska Antonina Emilia z d. Rogowska *1823 Pluty †  
1498Filipkowska Franciszka z d. Rupińska *około 1823 Barwiki †od 09-02-1886 do 04-1890  
1499Filipkowska Franciszka z d. Danowska *około 1816 Żebry †po 16-02-1862  
1500Filipkowska Józefata *około 1812 Wiszowate †po 03-07-1864  
1501Filipkowska Karolina z d. Krajewska *około 1810 Kołaki †po 19-02-1867  
1502Filipkowska Katarzyna z d. Filochowska *około 1800 Łoje Awissa †po 07-03-1859  
1503Filipkowska Marianna z d. Skrodzka *około 1807 Skroda Wielka †przed 06-1838  
1504Filipkowska Marianna z d. Skrodzka *około 1816 Skroda †  
1505Filipkowska Rozalia z d. Cimoch *około 1818 Słucz †26-01-1854 Słucz  
1506Filipkowska Teresa z d. Bogucka *około 1820 Świdry †po 09-06-1873  
1507Filipkowski Adam Jan *około 11-1811 Wiszowate †po 21-02-1865  
1508Filipkowski Antoni Karol *26-10-1801 Gutki †  
1509Filipkowski Franciszek *1824 Barwiki †31-10-1893 Borawskie /Przytuły/  
1510Filipkowski Franciszek *około 1815 Borawskie †28-06-1870  
1511Filipkowski Franciszek *około 1810 Kubrzany †przed 29-05-1861  
1512Filipkowski Franciszek Jakub *około 1806 Święszki †  
1513Filipkowski Ignacy *około 1823 Filipki Duże †  
1514Filipkowski Jakub *około 1812 Filipki Duże †po 09-06-1873  
1515Filipkowski Jakub *około 1810 †16-03-1852  
1516Filipkowski Józef *około 1803 Słucz †przed 16-02-1862  
1517Filipkowski Marcin *około 1814 Słucz †14-10-1869 Słucz  
1518Filipkowski Norbert *około 1819 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1519Filipkowski Stanisław *około 1807 Kubrzany †24-03-1856  
1520Filipkowski Wojciech *około 1810 Wiszowate †przed 03-07-1864  
1521Filipowicz Antoni *około 1818 Toruń †  
1522Filochowska Anna z d. Supińska *około 1822 Chrostowo †po 09-02-1880  
1523Filochowska Anna z d. Borawska *około 1824 Borawskie †09-11-1859 Łoje Grężki /Przytuły/  
1524Filochowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1822 Karwowo par. Jedwabne †  
1525Filochowski Franciszek *około 1822 Kubrzany †  
1526Filochowski Jakub *około 1818 Kubrzany †po 20-02-1871  
1527Florczyk Marianna z d. Gurzęda *około 1814 Siestrzanki †13-09-1866 Siestrzanki /Burzyn/  
1528Florczyk Walenty *około 1808 Giełczyn †od 30-09-1883 do 28-01-1896  
1529Folkowska Katarzyna z d. Krzeska *około 1809 Świdry †od 19-01-1851 do 22-11-1857  
1530Foltyńska Julianna z d. Reda *około 1822 Czarnówek †przed 22-11-1868  
1531Foltyńska Tekla z d. Marczykowska *28-09-1802 Wąsosz †  
1532Foltyński Mateusz *około 1822 Niedźwiadna †  
1533Frąckiewicz Andrzej *około 1808 Kramkowo †po 29-06-1852  
1534Frąckiewicz Jan *około 1818 Brodowo †  
1535Frąckiewicz Julianna z d. Olszewska *około 1816 Bronowo †po 30-01-1872  
1536Frąckiewicz Katarzyna z d. Powichrowska *około 1821 Wizna †  
1537Frąckiewicz Marianna z d. Szymańska *około 1818 Brodowo †1866  
1538Frąckiewicz Marianna z d. Zielińska *około 1819 Kotowo †  
1539Frąckiewicz Mateusz *około 1813 Bożejewo †od 27-01-1861 do 27-01-1872  
1540Frączek Antoni *około 1819 Glinki †przed 21-01-1889  
1541Frączkiewicz Antoni *około 1814 Kramkowo †po 15-10-1854  
1542Frączkiewicz Katarzyna z d. Żukowska *około 1807 Włochówka †przed 15-10-1854  
1543Frenzel Andrzej *około 1823 Rakowo †  
1544Frenzel Karolina z d. Kozianko *około 1818 Niećkowo †  
1545Gacka Angela z d. Karwowska *około 1800 Kąty †po 23-11-1858  
1546Gacka Józefata z d. Karwowska *około 1804 Chyliny †po 21-02-1865  
1547Gacka Katarzyna z d. Trzaska *około 1821 Kąty †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
1548Gacka Ludwika z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 23-02-1879  
1549Gacka Rozalia z d. Borawska *około 1818 Supy †po 25-02-1862  
1550Gacka Rozalia z d. Gardocka *około 1823 Rydzewo Szlacheckie †  
1551Gacki Jan *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
1552Gacki Marcin *około 1803 Wierciszewo †09-01-1847 Supy /Przytuły/  
1553Gacki Szymon *około 1807 Wierciszewo †po 02-1866  
1554Gacki Wojciech *około 1821 Wierciszewo †po 13-02-1882  
1555Gadomska Anna z d. Klimaszewska *około 1806 Modzele †04-09-1851  
1556Gadomska Karolina z d. Rubińska *około 1810 Świdry †08-10-1887 Grozimy  
1557Gadomska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †przed 19-02-1855  
1558Gadomski Franciszek *około 1815 Grozimy †05-03-1858  
1559Gadomski Jakub *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
1560Gadomski Piotr *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
1561Galińska Anna z d. Muczyńska *około 1806 Zanklewo †  
1562Galińska Marianna z d. Cybula *około 1817 Białogrądy †13-04-1842  
1563Galińska Marianna z d. Drozdowska *około 1824 Białogrądy †  
1564Galińska Wiktoria z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
1565Galiński Józef *około 1813 Sośnia †przed 20-06-1858  
1566Galiński Paweł *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
1567Gałązka Józef *około 1820 Niećkowo †24-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1568Gałązka Maciej *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
1569Gałązka Marianna z d. Szymanowska *około 1817 Przeszkoda †po 19-07-1875  
1570Gałązka Marianna z d. Łepkowska *około 1819 Dołęgi †po 10-11-1873  
1571Gałązka Paweł *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
1572Gałązka Stanisław *około 1800 Niećkowo †przed 09-11-1847  
1573Gałązka Wojciech *około 1819 †30-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1574Gałązka Wojciech *około 1819 Milewo †od 04-09-1855 do 25-01-1875  
1575Gałecka Katarzyna z d. Jurczykowska *około 1814 Czarnówek †po 24-11-1863  
1576Gałecka Marianna z d. Dłużniewska *około 1816 Popowo †od 20-11-1864 do 10-02-1874  
1577Gałecki Franciszek *około 1811 Czarnówek †około 08-1844  
1578Gałecki Maciej *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
1579Gałecki Piotr *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
1580Gałecki Stanisław *około 1817 Załuski †od 24-11-1863 do 20-11-1876  
1581Gałgo Adam Paweł *około 1823 †  
1582Gałgo Katarzyna z d. Danowska *około 1822 Koniecki †  
1583Gałs Marianna z d. Wojciechowska *około 1819 Rydzewo †  
1584Gałs Wojciech *około 1817 Żebry †  
1585Gardocka Anastazja z d. Makowska *około 1814 Wierciszewo †przed 07-02-1886  
1586Gardocka Aniela z d. Chrostowska *około 1816 Biodry †18-06-1853  
1587Gardocka Aniela z d. Janczewska *około 1822 Janczewo †  
1588Gardocka Aniela (Antonina) Helena z d. Drozdowska *około 10-1822 Surały †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1589Gardocka Franciszka z d. Ramotowska *około 1810 Mieczki †  
1590Gardocka Franciszka z d. Mikucka *około 1822 Gardoty †  
1591Gardocka Izabella z d. Wierciszewska *około 1813 Bukowo †11-04-1841  
1592Gardocka Józefata z d. Żebrowska *około 1823 Tafiły †  
1593Gardocka Julianna z d. Polkowska *około 1810 †27-03-1872 Biodry  
1594Gardocka Karolina z d. Brodowska *około 1819 †po 23-05-1893  
1595Gardocka Karolina z d. Jabłońska *około 1810 Wojsławy †  
1596Gardocka Katarzyna z d. Zalewska *20-11-1803 Zalesie †od 04-02-1869 do 19-02-1871   
1597Gardocka Katarzyna z d. Konopka *około 1803 Konopki par. Grabowo †przed 07-03-1859  
1598Gardocka Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Rutkowskie †przed 04-11-1857  
1599Gardocka Katarzyna z d. Sulewska *28-11-1801 Sulewo Prusy †  
1600Gardocka Krystyna z d. Śmiarowska *około 1802 Mieczki †od 23-11-1857 do 24-11-1868  
1601Gardocka Łucja z d. Przyborowska *około 1824 †  
1602Gardocka Marianna z d. Ramotowska *około 1801 Pluty †22-08-1863 Pieńki /Przytuły/  
1603Gardocka Rozalia z d. Brzostowska *około 1817 Nadbory †12-06-1874 Mocarze /Burzyn/  
1604Gardocka Rozalia z d. Sulewska *27-08-1800 Zaborowo †przed 14-09-1851  
1605Gardocka Rozalia z d. Danowska *około 1811 Sulewo Kownaty †  
1606Gardocka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1820 Dzięgiele †  
1607Gardocki Franciszek *około 1802 Kownacinek †przed 07-02-1886  
1608Gardocki Franciszek *około 1804 Truszki-Kucze †  
1609Gardocki Gracjan *około 1806 Gardoty †31-03-1869  
1610Gardocki Ignacy *około 1810 †30-10-1855  
1611Gardocki Jakub *około 1813 Gardoty †  
1612Gardocki Jakub *1821 Gardoty †  
1613Gardocki Jan *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
1614Gardocki Jan *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
1615Gardocki Joachim *około 1819 Szczuczyn †  
1616Gardocki Józef *około 1805 Gardoty †21-08-1869 Gardoty /Romany/  
1617Gardocki Ludwik *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
1618Gardocki Stanisław *około 1817 Gardoty †04-11-1891 Gardoty /Romany/  
1619Gardocki Stanisław *około 1816 Mocarze †po 08-02-1880  
1620Gardocki Stanisław *około 1817 Rydzewo †18-02-1849  
1621Gardocki Stanisław *około 1822 †  
1622Gardocki Szymon *około 1804 Gardoty †po 19-02-1855  
1623Gardocki Szymon *około 1810 Gardoty †  
1624Gardocki Wawrzyniec *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1625Gardocki Wiktor *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
1626Gardocki Wojciech *około 1823 Rydzewo †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1627Gardocki Wojciech Dominik *około 1817 Gardoty †10-04-1891 Zalesie   
1628Gawecka Katarzyna z d. Mogielnicka *około 1812 Brzostowo †07-07-1881 Brzostowo  
1629Gawecki Leon *około 1821 Biodry †  
1630Gąsiewska Marianna z d. Adamska *około 1807 Racibory †od 07-02-1854 do 08-05-1864  
1631Gąsiewski Błażej *około 1801 Okrasin †od 03-03-1851 do 07-02-1854  
1632Gelcenleichter Ferdynand *około 1821 †  
1633Gerałtowska Marianna z d. Choińska *około 1810 Janczewo †24-02-1851  
1634Gerałtowski Maciej *około 1810 Szczodruchy †przed 03-11-1872  
1635Gętek Anna z d. Zielińska *około 1820 Chojnowo †po 18-11-1884  
1636Gętek Kazimierz *około 1824 †26-12-1855 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1637Gętek Maciej *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
1638Gilewska Marianna z d. Lendzian *około 1823 Kurki †po 22-11-1886  
1639Gilewski Antoni *około 1822 Glinki †  
1640Gleba Bartłomiej *około 1817 Ruda †przed 24-01-1858  
1641Gleba Ewa z d. Janiszewska *około 1815 Ruda †po 24-01-1858  
1642Glińska Anna z d. Szczepankowska *około 1823 Grądy Wielkie †po 28-11-1893  
1643Glińska Marianna z d. Wróblewska *około 1800 Łepki †po 16-11-1862  
1644Glińska Salomea z d. Wojciechowska *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †od 09-11-1875 do 17-02-1879  
1645Gliński Franciszek *około 1801 Popowo †21-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1646Gliński Jakub *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 22-11-1868  
1647Gliński Józef *około 1818 Rydzewo-Pieniążek †od 17-02-1879 do 27-11-1893  
1648Gliński Paweł *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
1649Gładkowska Regina z d. Szymanowska *około 1805 †od 26-10-1862 do 26-10-1874  
1650Gładkowski Paweł *około 1803 †przed 13-01-1856  
1651Głowacka Marianna z d. Kobryś *około 1810 Łacha †24-11-1869 Ławsk /Wąsosz/  
1652Głowacki Franciszek *około 1815 †10-11-1886 Ławsk  
1653Gniewiecka Agata *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1654Gniewiecki Antoni *około 1807 †21-10-1809 Pasichy  
1655Gniewiecki Franciszek Ksawery *06-12-1804 Pasichy †  
1656Gniewowski Tomasz *około 1822 †  
1657Godlewska Agnieszka z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1658Godlewska Agnieszka z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1659Godlewska Anna z d. Borzymowska *około 1809 Łękowo †11-09-1868  
1660Godlewska Anna *1805 Wago †1823 Wagi /Przytuły/  
1661Godlewska Emilia *25-09-1808 Konopki †13-07-1816 Konopki /Wąsosz/  
1662Godlewska Ewa *11-10-1814 Godlewo †11-03-1818 Godlewo  
1663Godlewska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 05-1880  
1664Godlewska Franciszka *około 1820 Godlewo †od 23-11-1874 do 25-10-1880  
1665Godlewska Józefa z d. Zakrzewska *07-03-1821 Wojsławy †przed 08-1873  
1666Godlewska Józefata z d. Górska *około 1814 Wagi †po 17-11-1874  
1667Godlewska Józefata z d. Wierciszewska *około 1809 Borawskie †  
1668Godlewska Józefata Barbara *02-12-1810 Zalesie †  
1669Godlewska Karolina z d. Karwowska *około 1824 Święcienin †przed 22-02-1886  
1670Godlewska Karolina z d. Wojsław *około 1815 Wojsławy †24-12-1874 Koniecki  
1671Godlewska Katarzyna *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1888  
1672Godlewska Magdalena z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
1673Godlewska Marcjanna z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
1674Godlewska Marianna z d. Rogińska *około 1805 Brzozowa Wólka †przed 03-02-1875  
1675Godlewska Marianna z d. Czajewska *około 1812 Łomża †po 26-06-1877  
1676Godlewska Marianna z d. Chrzanowska *11-12-1802 Trzaski †po 11-11-1861  
1677Godlewska Marianna z d. Porowska *około 1810 Przestrzele †23-02-1865 Rutkowskie  
1678Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1815 Trzaski †po 19-10-1863  
1679Godlewska Marianna *23-08-1813 Zalesie †przed 12-1828  
1680Godlewska Urszula z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 23-09-1862  
1681Godlewska Wiktoria Salomea *25-03-1811 Konopki †  
1682Godlewski Andrzej *około 1821 Zalesie †około 1880  
1683Godlewski Antoni *około 1819 Godlewo †po 06-03-1859  
1684Godlewski Antoni *11-02-1810 Godlewo †  
1685Godlewski Daniel *około 1809 Konopki †przed 23-11-1869  
1686Godlewski Franciszek *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †07-10-1898 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
1687Godlewski Ignacy *26-11-1818 Zalesie †  
1688Godlewski Jan *około 1804 Siennica-Lipusy †przed 26-06-1877  
1689Godlewski Jan *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
1690Godlewski Jan *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
1691Godlewski Jan *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
1692Godlewski Jan *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
1693Godlewski Jan *około 1816 Danowo †  
1694Godlewski Jan *22-12-1811 Zalesie †  
1695Godlewski Joachim Napoleon *około 1818 Lipińskie †  
1696Godlewski Józef *08-03-1816 Zalesie †  
1697Godlewski Karol *01-09-1803 Godlewo †19-01-1807 Godlewo  
1698Godlewski Kazimierz *około 1803 Zalesie †przed 03-02-1875  
1699Godlewski Ludwik *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
1700Godlewski Marcin *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
1701Godlewski Mateusz *22-09-1822 Zalesie †  
1702Godlewski Stanisław *25-09-1808 Zalesie †  
1703Godlewski Wiktor *około 1812 Rydzewo Szlacheckie †07-07-1876 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1704Golikowska Anna z d. Zając *około 1807 Kubra †po 16-11-1863  
1705Golińska Łucja z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
1706Golińska Marianna z d. Lewkowska *około 1820 Pawełki †po 30-01-1893  
1707Golińska Marianna z d. Dziękiewicz *około 1823 Konopki par. Jedwabne †26-12-1845  
1708Goliński Franciszek *około 1822 Przytuły †po 30-01-1893  
1709Goliński Jan *około 1824 Pawełki †  
1710Goliński Wojciech *około 1822 Pawełki †po 22-11-1892  
1711Gołaszewski Józef *około 1805 Gołasze-Puszcza †przed 11-02-1862  
1712Gołąbek Feliks *około 1812 Bęćkowo †06-03-1844  
1713Gołąbek Franciszek *około 1803 Wierzbiny †przed 22-05-1867  
1714Gołębiewska Aniela z d. Lipińska *około 1824 Romany †28-08-1856  
1715Gołębiewska Franciszka z d. Zajkowska *około 1821 Świdry-Dobrzyce †29-01-1861 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1716Gołębiewska Katarzyna z d. Borawska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †10-02-1857 Chrzanowo-Cyprki  
1717Gołębiewska Katarzyna z d. Domitr *około 1818 Witynie †  
1718Gołębiewska Konstancja z d. Zalewska *około 1815 Dobrzyjałowo †po 03-02-1869  
1719Gołębiewska Marianna z d. Zielińska *około 1824 Wilamowo †przed 15-05-1888  
1720Gołębiewska Marianna z d. Rafałowska *około 1811 Kucze †po 16-02-1874  
1721Gołębiewska Teofila z d. Zalewska *około 1823 Popki †po 03-02-1875  
1722Gołębiewski Feliks *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †po 18-02-1889  
1723Gołębiewski Franciszek *około 1811 Chrzanowo-Cyprki †  
1724Gołębiewski Jakub *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
1725Gołębiewski Józef *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †przed 09-11-1874  
1726Gołębiewski Maciej *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
1727Gołębiewski Mikołaj *około 1818 Przytuły †po 03-02-1875  
1728Gołębiewski Stanisław *1824 Chrzanowo-Cyprki †przed 28-01-1869  
1729Gołębiewski Tomasz *około 1802 Łebki Małe †13-07-1863 Łebki Małe /Grabowo/  
1730Gontowski Stanisław *około 1824 Rakowo †przed 10-10-1892   
1731Gorzałkowski Stanisław *około 1821 Racibory †23-12-1845  
1732Gorzkowska Rozalia z d. Grucha ? *około 1821 Lipnik †  
1733Gorzkowski Jan *około 1822 Toczyłowo †  
1734Gorzkowski Ludwik *około 1816 †  
1735Gosiewska Agnieszka z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
1736Gosiewska Anna z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-02-1865  
1737Gosiewska Franciszka z d. Modzelewska *17-09-1806 Modzele †przed 08-1834  
1738Gosiewska Katarzyna z d. Taraskowska *około 1817 Górki par. Dobrzyjałowo †od 07-02-1864 do 24-01-1870  
1739Gosiewska Magdalena z d. Budna *około 1810 Danowo †  
1740Gosiewska Małgorzata z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
1741Gosiewska Marianna z d. Kownacka *około 1823 Małachowo †przed 19-02-1882  
1742Gosiewska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
1743Gosiewski Andrzej Tomasz *29-11-1800 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 08-02-1863  
1744Gosiewski Dionizy *około 1821 Zawady †przed 07-02-1906  
1745Gosiewski Dominik *około 1819 Kotówek †przed 26-02-1865  
1746Gosiewski Jakub *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
1747Gosiewski Jan *około 1821 Budne †02-10-1857  
1748Gosiewski Józef *około 1810 Karwowo-Polki †przed 07-02-1864  
1749Gosiewski Ludwik *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
1750Gosiewski Stanisław *około 1817 †15-06-1822 Łojki /Białaszewo/  
1751Góralska Marianna z d. Domańska *około 1809 Jeże †po 30-05-1870  
1752Góralski Karol *około 1809 Przytuły †przed 10-11-1863  
1753Górska Agata z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
1754Górska Aniela z d. Karwowska *około 1804 Grądy Wielkie †11-09-1891 Męczki /Wizna/   
1755Górska Aniela z d. Mroczek *około 1823 Jarnuty †po 07-11-1881   
1756Górska Aniela z d. Dołęga *około 1810 Makowskie †po 25-11-1863  
1757Górska Anna z d. Piwko *około 1809 Rakowo †20-11-1873 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1758Górska Anna z d. Mroczkowska *około 1820 Konopki Tłuste †  
1759Górska Balbina Paulina z d. Szymanowska *17-12-1816 Kieljany †07-05-1836 Kieljany  
1760Górska Dorota z d. Skrodzka *około 1819 Jambrzyki †po 26-10-1873  
1761Górska Ewa z d. Borawska *24-12-1820 Konopki †28-06-1886 Kieljany  
1762Górska Franciszka z d. Rutkowska *03-04-1810 Rutki †po 25-05-1869  
1763Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1811 Kurejwa †  
1764Górska Karolina z d. Czerwonka *18-07-1802 Czerwonki †02-09-1860 Kieljany  
1765Górska Katarzyna *około 1805 Kieljany †20-07-1863 Kramarzewo  
1766Górska Konstancja z d. Łosiewicz *około 1822 Białaszewo †02-12-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1767Górska Małgorzata z d. Bagińska *około 1817 Skroda †po 26-02-1862  
1768Górska Marcella (Marcjanna) z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
1769Górska Marianna z d. Siedmioradzka *około 1807 Niećkowo †12-04-1859 Danowo  
1770Górska Marianna z d. Kacperska *około 1816 Wąsosz †przed 27-10-1867  
1771Górska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1813 Wizna †po 31-07-1864  
1772Górska Marianna z d. Konopka *około 1812 Korytki †przed 06-1860  
1773Górska Marianna *około 1817 †09-02-1832 Danowo  
1774Górska Rozalia z d. Niedźwiedzka *około 1817 Chojnowo †przed 28-01-1868  
1775Górska Rozalia z d. Wojciechowska *1817 Czaple †po 07-05-1859  
1776Górska Salomea z d. Konopka *01-07-1804 Modzele †18-11-1858 Kieljany  
1777Górska Teresa Jadwiga z d. Kołakowska *około 1821 Kossaki †od 05-11-1878 do 11-06-1894  
1778Górska Weronika z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
1779Górska Wiktoria z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
1780Górski Antoni *około 1810 Barany †po 26-04-1874  
1781Górski Dominik *około 1810 Grądy Wielkie †23-07-1860  
1782Górski Dominik *około 1821 Męczki †12-03-1859   
1783Górski Feliks *około 1818 Kołaki †od 06-02-1865 do 07-11-1881   
1784Górski Franciszek *około 1822 Wagi †po 21-02-1876  
1785Górski Franciszek *26-09-1801 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1825  
1786Górski Ignacy *31-03-1805 Kramarzewo †15-12-1809 Kramarzewo  
1787Górski Ignacy *02-07-1819 Kramarzewo †  
1788Górski Jakub *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
1789Górski Jan *około 1816 †po 02-12-1893  
1790Górski Jan *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
1791Górski Jan *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1792Górski Jan *około 1824 Kossaki †  
1793Górski Jan *około 1823 Zalesie par. Dobrzyjałowo †  
1794Górski Ksawery Ignacy *około 1818 Barany †po 26-10-1873  
1795Górski Łukasz *15-10-1812 Kramarzewo †  
1796Górski Maciej *około 1820 Konopki par. Grabowo †po 26-02-1862  
1797Górski Marcin Józef *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
1798Górski Mateusz *około 1813 Rutki †01-10-1854   
1799Górski Mateusz *około 1800 †   
1800Górski Paweł *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
1801Górski Paweł *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
1802Górski Stanisław *około 1813 Wizna †po 26-01-1880  
1803Górski Stanisław Bonifacy *około 1812 Grądy Wielkie †po 25-11-1863  
1804Górski Tomasz *około 1800 Barany †od 28-01-1868 do 13-11-1870  
1805Górski Tomasz *30-12-1802 Kramarzewo †02-01-1869 Kramarzewo  
1806Górski Wincenty *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
1807Górski Wincenty *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
1808Górski Wojciech *około 1815 Konopki †od 13-11-1888 do 05-02-1894  
1809Górski Wojciech *około 1800 Barany †przed 27-10-1867  
1810Górski Wojciech *około 1821 †08-02-1832 Danowo  
1811Grabowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1822 Golanki †od 24-10-1876 do 28-01-1896  
1812Grabowska Anna z d. Kiełczewska *około 1812 Kiełcze †po 25-02-1880  
1813Grabowska Anna z d. Mikulska *około 1820 Kapice †po 22-05-1882  
1814Grabowska Antonina z d. Szymanowska *około 1802 Szymany †23-02-1841  
1815Grabowska Apolonia z d. Trzonkowska *około 1823 Ciemianka †przed 20-02-1889  
1816Grabowska Elżbieta z d. Ignatowicz *1802 Łojki †przed 25-11-1855  
1817Grabowska Franciszka z d. Zarzecka *około 1820 Niwkowo †przed 13-11-1888  
1818Grabowska Franciszka z d. Jasińska *około 1824 Wąsosz †07-05-1855  
1819Grabowska Izabella *22-01-1810 Czerwonki †11-09-1818 Czerwonki  
1820Grabowska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1824 Kurki †przed 25-11-1884  
1821Grabowska Katarzyna z d. Żukowska *około 1815 Kubra †  
1822Grabowska Marianna z d. Pruszko *około 1800 Wizna †od 16-11-1852 do 23-11-1858  
1823Grabowska Marianna z d. Kędziorek *około 1808 Bronowo †po 06-02-1853  
1824Grabowska Marianna z d. Pożarowska *około 1817 Surały †13-01-1842 Modzele  
1825Grabowska Marianna z d. Czarnecka *około 1817 Słucz †  
1826Grabowska Rozalia z d. Serafińska *około 1819 Kramkowo †18-05-1853  
1827Grabowska Teofila z d. Grądzka *około 1802 Czerwonki †22-04-1874 Czerwonki /Wąsosz/  
1828Grabowska Teofila z d. Kwiecińska *około 1815 Jedwabne †po 20-02-1865  
1829Grabowski Adam *około 1819 Białaszewo †przed 24-01-1881  
1830Grabowski Franciszek *około 1814 Kamińskie †przed 25-11-1884  
1831Grabowski Franciszek *około 1820 Bronowo †1863  
1832Grabowski Gabriel *około 09-1823 Grabowskie †przed 24-10-1876  
1833Grabowski Ignacy *18-02-1817 Czerwonki †po 11-06-1900  
1834Grabowski Jan *około 1823 Kędziorowo †przed 16-04-1894  
1835Grabowski Jan *06-08-1821 Czerwonki †  
1836Grabowski Józef *około 1801 Czerwonki †od 14-02-1858 do 22-04-1874  
1837Grabowski Józef *około 1824 Wizna †przed 03-02-1879  
1838Grabowski Józef *około 1824 Kamińskie †  
1839Grabowski Kajetan *około 1806 Czerwonki †25-02-1880 Kramarzewo  
1840Grabowski Maciej *około 1800 Targonie Wity †przed 25-11-1855  
1841Grabowski Mateusz *około 1820 Ciemnoszyje †od 13-05-1866 do 22-05-1882  
1842Grabowski Mateusz *około 1821 Wizna †  
1843Grabowski Paweł *około 1817 Bronowo †po 13-11-1888  
1844Grabowski Stefan *1822 Kędziorowo †po 13-02-1906  
1845Grabowski Teofil *około 1802 Rogienice †  
1846Grabowski Tomasz *około 1807 Bronowo †po 06-02-1853  
1847Grabowski Wawrzyniec *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
1848Grabowski Wincenty *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
1849Grabowski Wojciech *około 04-1820 Wąsosz †  
1850Grajewska Katarzyna z d. Kwiatkowska *około 1818 Lipno †przed 20-03-1882  
1851Grajewska Paulina z d. Janczewska *1818 Trzcianne †  
1852Grajewski Jan *około 1810 Pogorzel Wielka †20-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
1853Grajewski Piotr *około 1822 Woźnawieś †  
1854Grądzka Agnieszka z d. Mocarska *około 1817 Mocarze †22-03-1860  
1855Grądzka Aniela z d. Klimaszewska *około 1823 Dusze †  
1856Grądzka Anna z d. Krajewska *około 1822 Kubrzany †10-11-1868 Kubrzany /Jedwabne/  
1857Grądzka Anna z d. Konopka *około 1810 Wizna †  
1858Grądzka Antonina z d. Łojewska *1821 Łoje Grężki †od 27-01-1868 do 15-04-1888  
1859Grądzka Antonina z d. Bujnowska *26-05-1821 Wizna †  
1860Grądzka Elżbieta z d. Sulewska *około 1802 Zaborowo †02-04-1843 Zaborowo  
1861Grądzka Ewa z d. Brzóska *około 1820 Kokoszki †przed 26-11-1860  
1862Grądzka Józefa z d. Mocarska *około 1824 Brzostowo †po 24-11-1884   
1863Grądzka Karolina z d. Ramotowska *około 1808 †15-02-1851  
1864Grądzka Katarzyna z d. Kossakowska *około 1814 Nieławice †przed 03-10-1875  
1865Grądzka Marianna z d. Dubiecka *około 1822 Taraskowo †po 16-10-1882  
1866Grądzka Marianna z d. Brzóska *około 1803 Kokoszki †przed 25-11-1862  
1867Grądzka Marianna z d. Sulewska *około 1815 Sulewo Kownaty †po 29-01-1867  
1868Grądzka Marianna z d. Mocarska *około 1813 Mocarze †przed 23-05-1859  
1869Grądzka Rozalia z d. Wojciechowska *około 1816 Sulewo Prusy †po 22-01-1881  
1870Grądzka Rozalia z d. Makowska *około 1810 Makowskie †po 10-03-1873  
1871Grądzka Scholastyka z d. Konopka *około 1824 Wścieklice †  
1872Grądzki Adam *06-12-1821 Czerwonki †  
1873Grądzki Andrzej *1819 Brzostowo †od 27-01-1868 do 15-04-1888  
1874Grądzki Andrzej *około 1820 Brzostowo †  
1875Grądzki Antoni *około 1817 Czerwonki †przed 27-11-1888  
1876Grądzki Felicjan *1811 Jarnuty †  
1877Grądzki Jan *około 1815 Wyrzyki †przed 26-11-1860  
1878Grądzki Józef *około 1821 Męczki †przed 19-02-1895  
1879Grądzki Józef *około 1810 Rutki †przed 03-10-1875  
1880Grądzki Józef *około 1821 Jarnuty †01-07-1847 Grądy Wielkie /Jedwabne/   
1881Grądzki Józef *około 1808 Czerwonki †  
1882Grądzki Józef *około 1824 Barzykowo †  
1883Grądzki Józef Wojciech *1814 Jarnuty †przed 13-02-1871  
1884Grądzki Maciej *około 1810 Kraków †po 29-01-1867  
1885Grądzki Marcin *około 1823 Czerwonki †22-01-1881 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1886Grądzki Mateusz *1811 Jarnuty †  
1887Grądzki Piotr Paweł *około 06-1800 Nieławice †przed 21-11-1853  
1888Grądzki Walenty *około 1817 Kubrzany †po 24-02-1879  
1889Grądzki Wawrzyniec *około 1819 Jarnuty †po 16-10-1882  
1890Grądzki Wiktor *około 1805 Jarnuty †od 27-11-1860 do 23-07-1866  
1891Grądzki Wiktor *około 1820 Wizna †  
1892Grądzki Wiktor *1820 Jarnuty †  
1893Gregorowicz Jan *około 1821 †przed 30-01-1893  
1894Grelowska Wiktoria z d. Orłowska *około 1818 Wilczewo †24-11-1858 Okrasin /Radziłów/  
1895Grelowski Wojciech *około 1817 †  
1896Grochowska Ewa z d. Piotrowska *około 1817 †od 28-05-1859 do 26-10-1863  
1897Grochowska Franciszka z d. Piotrkowska *około 1809 Milewo †po 07-08-1855  
1898Grochowska Julianna z d. Myślińska *około 1819 Kucze Wielkie †  
1899Grochowski Józef *około 1805 Milewo par. Puchały †07-08-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1900Grochulska Aniela z d. Kalinowska *około 1819 Tybory †po 26-11-1871  
1901Grochulski Piotr *około 1824 Szczuczyn †po 26-11-1871  
1902Grodzicka Barbara z d. Morawska *około 11-1810 Słucz †  
1903Grodzicka Ewa z d. Żukowska *około 1808 Wizna †po 24-11-1857  
1904Grodzicka Marianna z d. Oman *około 1824 †po 03-11-1886  
1905Grodzicki Jan *około 06-1813 Glinki †  
1906Grodzicki Józef *około 1805 Tykocin †przed 24-11-1857  
1907Grodzicki Piotr *około 1814 Glinki †przed 03-11-1886  
1908Grodzka Marianna (Katarzyna) z d. Mościcka *około 1812 †18-03-1863 Makowskie  
1909Grodzki Jan *około 1820 Sambory †22-01-1860  
1910Gromadzka Agnieszka (Anastazja) z d. Karwowska *około 1808 Popowo †po 12-10-1863  
1911Gromadzka Anna Józefata z d. Dziekońska *około 1803 †przed 28-10-1860  
1912Gromadzka Katarzyna z d. Malinowska *około 1814 Niedźwiadna †  
1913Gromadzki Kacper *około 1805 Ciemianka †po 28-10-1860  
1914Gromadzki Maciej *około 1824 Świdry Podleśne †  
1915Grondwald Anna z d. Namlik *około 1821 Załuski †  
1916Grondwald Jan *około 1819 Mareckie †  
1917Gryczan Katarzyna z d. Komrat *około 1811 Niećkowo †22-01-1834 Niećkowo  
1918Gryczan Teresa z d. Zdankowska *około 1801 Milewo †przed 13-10-1850  
1919Gryczan Tomasz *około 1800 Milewo †po 13-10-1850  
1920Gryczewska Marianna z d. Zacharzewska *około 1807 Przytuły †przed 28-02-1859  
1921Gryczewski Baltazar *około 1800 †przed 28-02-1859  
1922Gryczewski Józef *około 1801 Przytuły †14-01-1829 Przytuły /Przytuły/  
1923Gryglik Łukasz *około 1816 †16-06-1856 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1924Gryń Jakub *około 1810 †przed 15-09-1861  
1925Gryń Karolina z d. Doljasz *około 1820 †przed 15-09-1861  
1926Gryszkiewicz Jan *około 1810 †  
1927Gryśkiewicz Ewa z d. Gałecka *około 1812 Czarnówek †od 10-10-1862 do 08-11-1880  
1928Gryśkiewicz Jan *około 1812 Suchowola †10-10-1862 Załuski /Niedźwiadna/  
1929Grzybek Feliks Józef *około 1820 Radziłów †przed 06-10-1862  
1930Grzybek Katarzyna z d. Kulikowska *około 1819 Żebry †po 06-10-1862  
1931Grzybowska Józefata z d. Sobolewska *około 1813 Chrzanowo †po 08-11-1868  
1932Grzybowski Ambroży *około 1814 Siestrzanki †przed 08-11-1868  
1933Grzybowski Stanisław Gracjan *około 1821 Boczki †  
1934Grzymała Aleksander *około 1817 Grzymały †przed 04-02-1867  
1935Grzymała Bogumiła z d. Górska *około 1816 Grądy Wielkie †23-03-1855 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
1936Grzymała Felicjan *około 1820 Grądy Wielkie †przed 11-02-1895  
1937Grzymała Franciszek *około 1816 Grądy Wielkie †około 1858  
1938Grzymała Karolina z d. Wyrzykowska *około 1817 Janczewko †przed 04-02-1867  
1939Grzymała Teofila z d. Wierciszewska *około 1815 Rutkowskie †  
1940Grzymkowska Agata z d. Zalewska *około 1817 †04-04-1869 Radziłów /Radziłów/  
1941Grzymkowska Anna z d. Borawska *około 1805 Nieławice †po 21-11-1853  
1942Grzymkowska Brygida z d. Zalewska *około 1807 Wąsosz †od 31-01-1865 do 13-05-1872  
1943Grzymkowska Józefata z d. Biedrzycka *około 1816 Biodry †  
1944Grzymkowska Katarzyna z d. Konopka *około 1822 Żelazki †13-09-1850  
1945Grzymkowska Klara z d. Zarzecka *około 1813 Radziłów †11-01-1860 Radziłów /Radziłów/  
1946Grzymkowska Marianna z d. Kraińska *około 1820 Okrasin †po 05-02-1878   
1947Grzymkowska Marianna z d. Karwowska *około 1816 Święcienin †07-04-1870 Radziłów /Radziłów/  
1948Grzymkowska Marianna z d. Bochenkowska *około 1819 Kramkówka Duża †  
1949Grzymkowska Rozalia z d. Reda *około 1824 Stawiski †po 20-01-1872  
1950Grzymkowski Jan *około 1813 †27-04-1851  
1951Grzymkowski Mateusz *około 1816 Kubra †przed 20-01-1872  
1952Grzymkowski Michał *około 1813 Radziłów †przed 18-02-1884  
1953Grzymkowski Piotr *około 1811 Kubra †  
1954Grzymkowski Roch *około 1820 Radziłów †24-06-1891 Radziłów /Radziłów/  
1955Grzymkowski Stanisław *około 1800 Ciemianka †16-11-1858 Wąsosz  
1956Grzymkowski Stanisław *około 1803 †po 21-11-1853  
1957Grzywińska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1819 Niedźwiadna †  
1958Grzywiński Jan *około 1820 Reszki †  
1959Gudelska Rozalia z d. Olszewska *około 1802 †  
1960Gudelski Franciszek *około 1807 Dąbrówka †  
1961Gulska Anastazja z d. Archacka *około 1819 Białaszewo †16-03-1846  
1962Gulska Urszula z d. Kadyszewska *około 1819 Karwowo †20-09-1864  
1963Gulski Jan *około 1816 Budne †  
1964Gumięcka Teofila z d. Cętkowska *około 1821 Mazewo †15-12-1874 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1965Gurzęda Ignacy *około 1815 Siestrzanki †przed 22-11-1859  
1966Gurzęda Ludwik *około 1816 Siestrzanki †31-05-1843   
1967Gurzęda Wiktoria z d. Opońska *około 1818 Siestrzanki †od 07-02-1869 do 24-02-1879  
1968Gurzyński Stanisław *około 1802 Jeziorko †  
1969Gutowska Agnieszka z d. Janczewska *około 1810 Janczewo †21-01-1871  
1970Gutowska Agnieszka z d. Kurzyna *około 1817 Grabowo †  
1971Gutowska Aniela z d. Archacka *około 1812 Brzozowa Wólka †  
1972Gutowska Anna z d. Kamińska (Zyskowska) *około 1815 Drygały †po 08-02-1886  
1973Gutowska Anna z d. Zając *około 1820 Chrzanowo-Cyprki †1880  
1974Gutowska Anna z d. Kisielewska *około 1807 Wąsosz †27-02-1855  
1975Gutowska Antonina z d. Borawska *około 1810 Mieczki †od 30-05-1855 do 26-10-1858  
1976Gutowska Felicja z d. Obrycka *około 05-1820 Konopki par. Grabowo †przed 10-1854  
1977Gutowska Franciszka z d. Tarnacka *około 1823 Ławsk †  
1978Gutowska Jadwiga Teresa z d. Malinowska *około 1816 Grabowo †po 07-02-1869  
1979Gutowska Joanna (Julianna Hanna) Franciszka z d. Lipińska *około 1811 Drwęcz †po 04-05-1874  
1980Gutowska Józefa z d. Zakaszewska *około 1816 Grozimy †po 18-10-1863  
1981Gutowska Julianna (Marianna) z d. Mroczek *około 1820 Jarnuty †20-08-1844  
1982Gutowska Katarzyna z d. Bagińska *około 1807 Guty †po 24-10-1854  
1983Gutowska Marcjanna z d. Celińska *około 1807 Wojsławy †  
1984Gutowska Marianna z d. Trzonkowska *około 1809 Świdry †po 18-02-1867  
1985Gutowska Marianna z d. Markowska *około 1807 Kędziorowo †od 28-01-1863 do 18-06-1894  
1986Gutowska Marianna z d. Borzymowska *około 1800 †przed 14-11-1853  
1987Gutowska Marianna z d. Łepkowska *około 1813 Modzele †po 31-01-1864  
1988Gutowska Marianna z d. Bagińska *około 08-1819 Bagińskie †po 17-02-1870  
1989Gutowska Marianna z d. Pużarowska *około 1822 Kownacin †od 26-01-1869 do 06-01-1872  
1990Gutowska Marianna z d. Laskowska *około 1819 Ławsk †  
1991Gutowska Rozalia z d. Locman *około 1818 Barany †po 22-10-1872  
1992Gutowska Teresa z d. Borysiewicz *około 1807 Czarnowo †przed 08-1843  
1993Gutowska Wiktoria z d. Zakrzewska *26-12-1819 Lipnik †po 12-06-1876  
1994Gutowska Wiktoria z d. Biedrzycka *około 1819 Janczewko †przed 04-1863  
1995Gutowski Aleksander *około 1822 Chrzanowo-Cyprki †po 31-01-1898  
1996Gutowski Antoni *około 1803 Ciemianka †przed 10-11-1861  
1997Gutowski Antoni Adam *około 1800 Guty Podleśne †po 07-02-1869  
1998Gutowski Bartłomiej *około 1818 Bronaki-Pietrasze †21-02-1858  
1999Gutowski Franciszek *około 1821 Boczki †po 08-02-1886  
2000Gutowski Franciszek *około 1817 Żebry †  
2001Gutowski Franciszek Piotr *około 1821 Guty †przed 12-06-1876  
2002Gutowski Jan *około 1824 Bronaki-Pietrasze †przed 10-1881  
2003Gutowski Jan *około 1821 Niedźwiadna †06-01-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2004Gutowski Józef *około 1807 Ławsk †23-08-1887 Ławsk  
2005Gutowski Józef *około 1821 Nieciki †04-02-1852  
2006Gutowski Józef *około 1822 †  
2007Gutowski Ludwik *około 1821 Rożyńsk Kościelny †  
2008Gutowski Mateusz *około 1811 Niedźwiadna †  
2009Gutowski Michał *około 1802 Bronaki †przed 17-02-1851  
2010Gutowski Nikodem *około 1821 Guty Podleśne †przed 17-02-1870  
2011Gutowski Paweł *23-03-1817 Ławsk †  
2012Gutowski Piotr *około 1812 Żebry †  
2013Gutowski Stanisław *około 1811 †06-01-1863 Modzele  
2014Gutowski Stefan *około 1812 Nieciki †29-01-1860 Jedwabne /Jedwabne/  
2015Gutowski Szymon *około 1800 †  
2016Gutowski Tomasz *około 1807 Pawełki †po 04-05-1874  
2017Gutowski Wojciech *około 1805 Ławsk †po 18-02-1867  
2018Guzowska Katarzyna z d. Archacka *około 1809 Brzozowa Wólka †przed 12-05-1873  
2019Guzowski Marcin *około 1804 Brzozowa Wólka †przed 12-05-1873  
2020Guzowski Stanisław *około 1803 Budne †18-09-1850  
2021Gwiazdowska Anna (Antonina) z d. Gryczewska *około 1804 †po 19-01-1869  
2022Gwiazdowska Elżbieta z d. Orłowska *około 1809 Wólka Piaseczna †przed 30-01-1848  
2023Gwiazdowska Franciszka z d. Ołdakowska *około 1806 †24-12-1876 Radziłów /Radziłów/  
2024Gwiazdowski Adam *około 1802 †po 19-01-1869  
2025Gwiazdowski Franciszek *około 1815 Okrasin †od 07-02-1875 do 03-02-1891  
2026Gwiazdowski Józef *około 1800 Racibory †od 09-11-1841 do 17-07-1849  
2027Gwiazdowski Mateusz *około 1801 Mścichy †przed 30-01-1848  
2028Gwiazdowski Wojciech *około 1804 †03-12-1864 Radziłów /Radziłów/  
2029Hecer Andrzej *około 1801 Ełk †przed 10-02-1861  
2030Hecer Jadwiga (Henryka) z d. Rejnart *około 1812 Drygały †po 10-02-1861  
2031Hecht Bogumił *około 1811 †  
2032Hecht Ewa z d. Szymanowska *około 1811 Przeszkoda †  
2033Henych Jan *około 1822 Kuty †  
2034Herman Marianna z d. Roda *około 1824 †przed 23-01-1899  
2035Hermanowska Salomea z d. Kamińska *około 1812 †po 13-05-1876  
2036Hermanowski Jan *około 1811 Konopki par. Radziłów †po 13-05-1876  
2037Hinc Jakub *około 1810 Wizna †  
2038Hinc Marianna z d. Mioduszewska *około 1811 Wierciszewo †  
2039Humel Anna z d. Radziwon *około 1815 Kramkowo †po 07-05-1860  
2040Humel Józef *około 1816 Wizna †przed 28-01-1856  
2041Humięcka Wiktoria z d. Pieniążek *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †1860 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2042Humięcki Aleksander *około 1810 Wilamowo †po 30-01-1872  
2043Humott Justyn *około 1811 Prusy †  
2044Imbrzycka Katarzyna (Agnieszka) z d. Cieciuch *20-01-1801 Kapice †po 15-02-1852  
2045Iwanczewska Rozalia z d. Czyżyńska *około 1824 Chojnowo †26-01-1869  
2046Iwanczewski Franciszek *około 1823 Pieniążki †przed 04-03-1889  
2047Iwanowska Aniela z d. Sarnacka (Czrnecka) *około 1820 Kucze Małe †  
2048Iwanowska Anna z d. Mocarska *około 1811 Kucze Małe †po 03-03-1862   
2049Iwanowska Juliana z d. Jeżewska *około 1813 Pawełki †po 26-11-1866  
2050Iwanowska Krystyna z d. Lewkowska *około 1806 Przestrzele †  
2051Iwanowska Marianna z d. Leszczewska *około 1814 Kucze Wielkie †po 10-02-1874  
2052Iwanowska Marianna z d. Sarnacka *około 1804 †05-02-1860 Kucze Małe /Jedwabne/  
2053Iwanowska Marianna z d. Wysocka *około 1802 Zanklewo †od 27-01-1856 do 18-02-1867  
2054Iwanowska Marianna z d. Pruszko *około 1805 †po 22-07-1855   
2055Iwanowska Teresa z d. Uszyńska *około 1801 †  
2056Iwanowski Fabian *około 1822 Jedwabne †przed 13-02-1893  
2057Iwanowski Franciszek *około 1822 Kucze Małe †  
2058Iwanowski Józef *około 1808 Kucze Wielkie †po 03-03-1862   
2059Iwanowski Ludwik *około 1817 †przed 07-1876  
2060Iwanowski Paweł *około 1802 †po 24-02-1862  
2061Iwanowski Stanisław *około 1811 Kucze Wielkie †od 24-02-1862 do 10-02-1874  
2062Iwanowski Tomasz *około 1816 Jedwabne †po 26-11-1866  
2063Iwanowski Tomasz *około 1812 Mocarze †  
2064Jabłonowska Józefata z d. Mogielnicka *około 1804 Brzostowo †  
2065Jabłońska Julianna z d. Dębińska *około 1824 Konopki †po 08-03-1887  
2066Jabłońska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1822 Brzeźnio †17-02-1871 Sokoły  
2067Jabłońska Ludwika z d. Czypleńska *około 1823 †08-12-1863 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2068Jabłońska Marianna z d. Nowicka *około 1822 Bukowo †  
2069Jabłońska Rozalia z d. Cichocka *około 1810 †po 27-04-1875  
2070Jabłońska Weronika z d. Reniewska *około 1820 Wilamowo †  
2071Jabłoński Józef *około 02-1822 Bzury †28-10-1845 Bzury  
2072Jabłoński Ludwik *około 1813 Bzury †23-03-1842 Bzury  
2073Jabłoński Maciej *około 1821 Załuski †  
2074Jabłoński Marcin *około 1804 †od 27-10-1857 do 16-02-1874  
2075Jabłoński Mateusz *około 1822 Niedźwiadna †08-03-1887 Świdry /Wąsosz/  
2076Jabłoński Stanisław *około 1824 Niedźwiadna †po 01-02-1875  
2077Jabłoński Stanisław *około 1816 Załuski †  
2078Jabłoński Wojciech *około 1823 Mazewo †19-09-1870 Szczuczyn  
2079Jachimowicz Franciszek *około 1822 Kumelsk †19-10-1871 Stryjaki /Jedwabne/  
2080Jachimska Marianna z d. Jezierska *około 1816 Bzury †11-02-1887 Świdry /Wąsosz/  
2081Jachimski Antoni *około 1800 Sokoły †przed 06-02-1872  
2082Jaczyńska Marianna z d. Grzybowska *około 1816 Zacieczki †przed 01-03-1886  
2083Jaczyńska Scholastyka z d. Łempicka *07-02-1802 Pasichy †1862 Bukowo Duże /Słucz/  
2084Jaczyński Antoni *około 1813 Rydzewo-Pieniążek †od 01-03-1886 do 29-02-1892  
2085Jagodzińska Teofila z d. Sulimowicz *25-10-1803 †od 18-11-1851 do 29-01-1872  
2086Jagodziński Kazimierz *około 1803 †od 18-11-1851 do 29-01-1872  
2087Jagodziński Makary *około 1819 †po 19-02-1884  
2088Jagodziński Wojciech *około 1820 Wąsosz †21-12-1858 Wąsosz  
2089Jakubczyk Dominik *około 1807 Zabłudów †po 07-05-1883  
2090Jakubczyk Elżbieta z d. Kadyszewska *około 1803 Racibory †05-12-1858 Godlewo  
2091Jakubczyk Marianna z d. Janczewska *około 1820 Grozimy †po 07-05-1883  
2092Jakubowska Agnieszka z d. Kopka *około 1821 Łosewo †  
2093Jakubowska Apolonia z d. Zielińska *około 1815 Stawiski †przed 04-1842  
2094Jakubowska Franciszka z d. Kisielewska *około 1811 Wąsosz †09-02-1876 Wąsosz  
2095Jakubowska Marianna z d. Niedźwiedzka *około 1802 Wąsosz †08-03-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
2096Jakubowska Salomea z d. Jagodzińska *około 1823 Wąsosz †09-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
2097Jakubowski Jan *29-12-1822 Pasichy †  
2098Jakubowski Leon *około 1822 Wąsosz †24-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
2099Jakubowski Szczepan *około 1814 Wąsosz †od 28-01-1879 do 03-02-1885  
2100Jałbrzykowska Anna z d. Marchelewska *około 1818 Jeleniewo †  
2101Jałbrzykowska Ewa z d. Rutkowska *około 1816 Rutkowskie †  
2102Jałbrzykowska Karolina z d. Mościcka *około 1814 Grądy Wielkie †  
2103Jałbrzykowska Marianna z d. Grądzka *około 1800 Jarnuty †po 19-02-1851  
2104Jałbrzykowski Jan *około 1803 Sambory †13-03-1856  
2105Jałbrzykowski Józef *około 1819 Sambory †  
2106Jałbrzykowski Józef *około 1801 Sambory †  
2107Jałbrzykowski Wojciech *około 1806 Sambory †  
2108Jamczyk Marianna z d. Liszkiewicz *około 1821 Janczewo †przed 01-1847  
2109Jamczyk Tomasz *około 1820 Jedwabne †05-01-1901 Żelechy par. Drozdowo /Drozdowo/  
2110Janczewska Anna z d. Matejkowska *około 1802 Wizna †po 11-11-1856  
2111Janczewska Franciszka z d. Rafałowska *około 1809 Janczewo †po 10-02-1861  
2112Janczewska Katarzyna z d. Bagińska *około 1801 †po 17-11-1851  
2113Janczewska Katarzyna Antonina *1814 Trzcianne †  
2114Janczewski Antoni *około 1809 Janczewo †po 10-02-1861  
2115Janczewski Jan *około 1818 Korytki †  
2116Janczewski Józef *około 1811 Korytki †  
2117Janczewski Mateusz *około 1806 Smolarze †po 11-11-1856  
2118Janczewski Paweł *1817 Trzcianne †  
2119Janiszewska Krystyna z d. Orzechowska *około 1822 Ruda †przed 22-11-1886  
2120Janiszewski Antoni *1819 Łazarze †1891 Łazarze  
2121Janiszewski Józef *około 1819 Ruda †po 22-11-1886  
2122Jankowska Aleksandra Józefata z d. Rogalewska *około 1820 Brzostowo †05-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
2123Jankowska Apolonia z d. Sulewska *10-03-1808 Zaborowo †  
2124Jankowska Barbara z d. Brajczewska *około 1817 Szostaki †04-05-1887 Szostaki /Burzyn/  
2125Jankowska Barbara z d. Dołęga *około 1808 Makowskie †04-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
2126Jankowski Franciszek *około 1818 Brzostowo †po 05-05-1896  
2127Jankowski Franciszek *około 1809 Jaki †  
2128Jankowski Józef *około 1821 Barany †28-12-1845 Kędziorowo  
2129Jankowski Rajmund *około 1816 Sieburczyn †przed 04-05-1887  
2130Jankowski Stanisław *około 1805 Brzostowo †od 19-02-1855 do 09-02-1858  
2131Janowska Marcjanna z d. Kossakowska *około 1807 Bronaki-Pietrasze †po 09-02-1862  
2132Janowska Marianna z d. Milewska *około 1820 Motyka †od 26-10-1875 do 13-02-1882  
2133Janowski Grzegorz *około 1801 Kleszczele †po 09-02-1862  
2134Janowski Jakub *około 1824 Siestrzanki †18-11-1891 Sieburczyn /Burzyn/  
2135Janowski Jan *około 1817 Siestrzanki †po 13-02-1882  
2136Januszewska Katarzyna z d. Mierzejewska *około 1820 Brzeźnio †14-01-1861  
2137Januszewski Franciszek *około 1822 †26-12-1880 Święcienin /Radziłów/  
2138Januszewski Grzegorz *około 1801 Barany †25-12-1858  
2139Januszewski Józef *około 1820 †19-09-1857 Szczuczyn  
2140Januszewski Kazimierz *około 1820 Barany †09-12-1875  
2141Jarząbek Anna z d. Zbrzezna *około 1818 Wojny †19-09-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2142Jarząbek Karolina z d. Sulewska *około 1824 Zaborowo †przed 04-1873  
2143Jarząbek Piotr *około 1814 Sulewo Prusy †27-03-1876 Załuski /Brzeźnio/  
2144Jarząbek Teresa z d. Jabłońska *około 1803 †01-01-1848  
2145Jarząbkowski Piotr *około 1822 Chojnowo †  
2146Jasińska Katarzyna z d. Malinowska *około 1824 Mazewo †od 18-11-1878 do 30-09-1884  
2147Jasiński Jakub *około 1819 Szczuczyn †29-08-1849  
2148Jasiński Józef *około 1820 Wąsosz †przed 18-11-1878  
2149Jaskowska Franciszka z d. Chojnowska *około 1815 Łękowo †08-09-1847  
2150Jaskowska Katarzyna z d. Zalewska *około 1824 Słucz †po 26-01-1880  
2151Jaskowski Marcin *około 1813 Klimaszewnica †przed 08-02-1863  
2152Jastrzębski Józef *około 1815 Lachowo †po 12-11-1877  
2153Jaśkowska Anna z d. Czaplicka *około 1803 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 22-11-1853  
2154Jaśkowska Karolina z d. Cwalina *około 1809 Barany †08-06-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
2155Jaśkowski Jakub *15-08-1807 Kapice †03-04-1872 Wąsosz /Wąsosz/  
2156Jaśkowski Józef *03-04-1815 Wąsosz †  
2157Jaśkowski Kazimierz *1805 Goniądz †02-12-1854 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2158Jawdyńska Franciszka z d. Przyborowska *około 1815 Grabowo †  
2159Jawdyński Piotr *około 1814 Grabowo †  
2160Jawidzyk Nikodem *około 1820 Włocławek †po 19-05-1861  
2161Jaworowska Marianna z d. Gosiewska *około 1809 Łojki †po 04-06-1868  
2162Jaworowski Józef *około 1813 Markowszczyzna †13-12-1883 Szostaki  
2163Jaworska Marianna z d. Świderska *około 1808 Stawiane †14-01-1858 Koniecki  
2164Jaworska Rozalia z d. Putro *około 1804 Szczuczyn †przed 21-11-1848  
2165Jaworska Wiktoria z d. Sulewska *około 1813 Sulewo Prusy †po 14-02-1876  
2166Jaworski Józef *około 1817 Szczuczyn †przed 14-02-1876  
2167Jaworski Mateusz *około 1811 Olecko †02-02-1859 Łempice  
2168Jaźwińska Franciszka z d. Sokołowska *około 1819 †11-10-1882 Załuski /Niedźwiadna/  
2169Jentoch Jan *około 1818 Witynie †po 18-01-1874  
2170Jentoch Łucja z d. Wiśniewska *około 1824 Witynie †18-01-1874 Witynie /Jedwabne/  
2171Jezgar Rozalia z d. Gadomska *około 1808 Zacieczki †  
2172Jeżewska Marcjanna z d. Kraińska *około 1823 Pawełki †po 13-11-1864  
2173Jeżewski Baltazar *około 1824 Romany †od 22-02-1892 do 14-02-1898  
2174Jeżewski Mateusz *około 1813 Pawełki †po 13-11-1864  
2175Jęczelewski Jan *około 1810 Rajgród †  
2176Joszkowska Katarzyna z d. Ekstowicz *około 1802 †13-09-1870  
2177Joszkowska Marianna z d. Szeborowska *około 1820 Kisielnica †przed 01-1852  
2178Joszkowska Rozalia z d. Szemborowska *około 1819 Wąsosz †po 17-01-1865  
2179Joszkowski Karol *około 1801 †przed 05-03-1848  
2180Joszkowski Paweł *około 1819 Ciemianka †po 17-01-1865  
2181Jóźwik Franciszek *około 09-1820 Bęćkowo †17-11-1848  
2182Jurczykowska Elżbieta z d. Kopczyńska *około 1823 Osowiec †  
2183Jurczykowski Franciszek *około 1824 Czarnówek †  
2184Jurczykowski Jakub *około 1823 Kurki †01-1864  
2185Jurczykowski Kazimierz *około 1810 †po 25-07-1874  
2186Jurkowska Franciszka z d. Marczak *około 1822 Bronowo †po 16-11-1863  
2187Jurkowski Jakub *około 1821 Golanki †15-02-1856  
2188Jurkowski Paweł *około 1801 Wizna †01-05-1839  
2189Jurska Anna z d. Szumowska *około 1805 Witynie †po 26-11-1866  
2190Jurska Józefa z d. Szymanowicz *około 1805 Brzostowo †od 13-02-1854 do 26-01-1857  
2191Jurska Julianna z d. Kurzątkowska *około 1824 Cedry †  
2192Jurska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1818 Łoje Awissa †21-04-1861 Czachy /Przytuły/  
2193Jurska Katarzyna z d. Konopka *około 1824 Łoje Awissa †26-01-1844 Łoje Awissa /Przytuły/  
2194Jurska Rozalia z d. Konopka *około 1817 Łoje Awissa †po 03-02-1873  
2195Jurska Teresa z d. Kruszewska *około 1807 Zanklewo †po 10-11-1856  
2196Jurski Adam *około 1824 Czachy †po 08-03-1886  
2197Jurski Felicjan *około 1810 Kucze Małe †przed 26-11-1866  
2198Jurski Grzegorz *około 1800 Konopki Chude †przed 04-02-1856  
2199Jurski Jakub *około 1822 Olszewo †  
2200Jurski Jan *około 1823 Czachy †26-01-1889 Czachy  
2201Jurski Maciej *około 1810 Kamianki †1856  
2202Jurski Michał *około 1819 Czachy †przed 26-11-1889  
2203Kacperska Agnieszka z d. Sulimowicz *1820 Wąsosz †po 12-05-1868  
2204Kacperska Anna Teresa z d. Markowska *około 1819 Łempice †przed 26-09-1881  
2205Kacperska Apolonia z d. Sulewska *około 1823 Zaborowo †przed 21-02-1876  
2206Kacperska Katarzyna z d. Puchalska *około 1816 Mocarze †po 24-11-1862  
2207Kacperska Magdalena z d. Dąbrowska *około 1822 Siestrzanki †  
2208Kacperska Marianna *około 11-1818 Wąsosz †15-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
2209Kacperski Jakub *około 1820 Wąsosz †przed 26-09-1881  
2210Kacperski Jan *około 1819 Dębówka †przed 24-11-1862  
2211Kacperski Jan *około 1818 Dębówka †21-12-1855  
2212Kacperski Józef *około 1815 Wąsosz †05-04-1850  
2213Kacperski Józef *około 1808 †  
2214Kacperski Maciej *około 1821 †05-11-1839 Kucze Małe /Jedwabne/  
2215Kacperski Stanisław *około 1820 Karwowo †po 10-02-1890  
2216Kacperski Stanisław *05-05-1816 Sulewo Kownaty †28-12-1876  
2217Kacprowska Franciszka z d. Brzuchalska *29-04-1816 Wąsosz †po 16-02-1874  
2218Kacprowska Franciszka z d. Mróz *około 1812 Wąsosz †08-01-1854 Wąsosz  
2219Kacprowska Katarzyna z d. Ostrowska *około 1809 Wąsosz †po 13-09-1859  
2220Kacprowski Jacek *20-08-1821 Wąsosz †  
2221Kacprowski Mateusz *23-09-1804 Wąsosz †13-09-1859 Wąsosz  
2222Kacprowski Michał *28-09-1814 Wąsosz †1877 Wąsosz /Wąsosz/  
2223Kacprowski Michał *25-09-1803 Wąsosz †  
2224Kacprowski Walenty *14-02-1810 Wąsosz †  
2225Kacprowski Władysław *24-09-1820 Wąsosz †  
2226Kaczyńska Karolina z d. Górska *około 02-1815 Wiśniewo †  
2227Kaczyńska Marianna z d. Chylińska *około 1821 Kąty †03-04-1889 Kąty /Burzyn/  
2228Kaczyńska Marianna z d. Sierzputowska *około 1819 †od 18-11-1872 do 23-01-1895  
2229Kaczyńska Marianna z d. Borawska *około 1809 Supy †przed 01-1852  
2230Kaczyńska Rozalia z d. Skrodzka *około 1811 Konopki-Białystok †po 20-06-1870  
2231Kaczyński Franciszek *około 1806 Kąty †18-08-1853  
2232Kaczyński Jakub *około 1819 Kąty †01-02-1891 Kąty /Burzyn/  
2233Kaczyński Jan *około 1814 †21-02-1889 Kąty /Burzyn/  
2234Kaczyński Józef *około 01-1817 Zakrzewo †od 18-11-1872 do 23-01-1895  
2235Kaczyński Ludwik *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †  
2236Kaczyński Wiktor *około 03-1821 Cyprki †  
2237Kadłubowska Aniela z d. Chrzanowska *około 1815 Trzaski †przed 21-02-1862  
2238Kadłubowska Anna *20-07-1820 Bzury †  
2239Kadłubowska Antonina z d. Wierzbińska *około 1814 Krasnogruda †04-10-1895 Bzury /Wąsosz/  
2240Kadłubowska Elżbieta z d. Nowakowska *około 1823 Mazewo †po 29-01-1877  
2241Kadłubowska Marcjanna z d. Milewska *około 1810 Danowo †24-05-1840 Barany /Wąsosz/  
2242Kadłubowski Baltazar *około 1812 Radziłów †przed 21-02-1862  
2243Kadłubowski Bartłomiej *około 1814 Wąsosz †przed 29-01-1894  
2244Kadłubowski Ignacy *około 1821 Zakrzewo †  
2245Kadłubowski Jan *około 1810 Rydzewo Szlacheckie †17-05-1840  
2246Kadłubowski Józef *23-03-1814 Bzury †  
2247Kadłubowski Paweł *około 1802 Bzury †25-04-1851  
2248Kadłubowski Piotr *około 1817 Bzury †23-08-1864  
2249Kadyszewska Agnieszka z d. Żukowska *około 1809 Racibory †17-02-1841  
2250Kadyszewska Ewa z d. Zdankowska *około 1820 Klimaszewnica †od 13-10-1872 do 14-05-1877  
2251Kadyszewska Helena z d. Kruszewicz *około 1820 Koniecki †  
2252Kadyszewska Marianna z d. Murawska *około 1821 Gackie †  
2253Kadyszewski Maciej *około 1821 Grozimy †  
2254Kadyszewski Piotr *około 1813 Okrasin †  
2255Kadyszewski Stanisław *około 1818 Okrasin †  
2256Kadyszewski Walenty *około 1824 Mścichy †od 14-05-1877 do 15-02-1886  
2257Kalankiewicz Jakub *około 1814 Ciemnoszyje †od 27-01-1868 do 03-06-1884  
2258Kalankiewicz Juliana z d. Kamińska *1803 Ciemnoszyje †po 03-02-1861  
2259Kalankiewicz Marcjanna (Marcela) z d. Zawadzka *około 1813 Płochowo †około 1833  
2260Kalankiewicz Marianna z d. Truszkowska *około 1819 Łosewo †po 03-06-1884  
2261Kalicka Marianna z d. Kuczyńska *około 1805 Chojnówek †  
2262Kalicka Teresa (Franciszka) z d. Szymanowska *około 1803 Skarżyn †  
2263Kalinowska Agnieszka z d. Szymanowska *około 1806 Czarnówek †  
2264Kalinowska Aniela *19-12-1818 Brychy †06-06-1874 Brychy /Przytuły/  
2265Kalinowska Anna z d. Rozwadowska *około 1820 Siestrzanki †przed 20-01-1868   
2266Kalinowska Anna z d. Kamińska *około 06-1823 Kamińskie †22-03-1862 Grędy  
2267Kalinowska Antonina z d. Trzonkowska *około 1812 Świdry par. Grabowo †19-06-1875 Wąsosz  
2268Kalinowska Antonina z d. Modzelewska *około 1809 †01-05-1849 Modzele /Białaszewo/  
2269Kalinowska Franciszka z d. Zielińska *około 1813 Łojki †po 18-11-1860  
2270Kalinowska Franciszka z d. Daniszewska (Majrocka) *około 1810 Konopki †28-03-1849 Danowo  
2271Kalinowska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1809 †17-10-1832 Niećkowo  
2272Kalinowska Franciszka z d. Skocka *około 1816 Modzele †  
2273Kalinowska Józefa z d. Malinowska *około 1801 Chełchy †02-01-1841 Wojsławki  
2274Kalinowska Julianna z d. Trepanowska *około 1812 Niwkowo †  
2275Kalinowska Katarzyna z d. Zamojska *około 1800 Jambrzyki †po 19-04-1854  
2276Kalinowska Katarzyna z d. Górska *około 1821 Barany †18-11-1864  
2277Kalinowska Katarzyna z d. Dębińska *około 1818 Skaje †  
2278Kalinowska Ludwika z d. Święszkowska *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †od 25-05-1875 do 21-03-1884  
2279Kalinowska Małgorzata z d. Modzelewska *10-06-1805 Modzele †przed 18-11-1867  
2280Kalinowska Marianna z d. Borawska *około 1812 Rakowo †po 07-11-1881  
2281Kalinowska Marianna z d. Kowalewska *25-08-1824 Brychy †07-04-1857 Brychy /Przytuły/  
2282Kalinowska Marianna z d. Bandusik *około 1806 †  
2283Kalinowska Rozalia z d. Krupa *około 1817 Bialiki par. Lachowo †przed 05-11-1865  
2284Kalinowska Rozalia z d. Statkiewicz *27-07-1806 Kędziorowo †  
2285Kalinowska Teofila z d. Ciecierska *01-03-1813 Wąsosz †od 29-01-1877 do 14-02-1887  
2286Kalinowska Teofila z d. Karwowska *około 1808 Mścichy †01-03-1870 Brychy /Przytuły/  
2287Kalinowski Albin *około 1819 Augustów †04-08-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2288Kalinowski Antoni *około 1803 Janowo †po 24-11-1859  
2289Kalinowski Franciszek Maciej *około 1819 Łosewo †po 05-11-1865  
2290Kalinowski Jan *około 1801 Rosja †  
2291Kalinowski Karol *około 1808 Danowo †10-04-1864 Grędy  
2292Kalinowski Piotr *około 1811 Radziłów †po 17-06-1892   
2293Kalinowski Piotr *około 1809 Augustów †13-12-1876 Wąsosz  
2294Kalinowski Piotr *23-02-1817 Wąsosz †20-03-1850  
2295Kalinowski Piotr *około 1816 Modzele †  
2296Kalinowski Stanisław *około 1800 Jambrzyki †  
2297Kalinowski Tadeusz *17-09-1822 Brychy †12-03-1896 /Radziłów/  
2298Kalinowski Tomasz *około 1809 Brodowo †od 08-08-1869 do 26-02-1873  
2299Kalinowski Wincenty *około 03-1819 Wąsosz †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
2300Kalinowski Wojciech *16-04-1804 Brychy †21-03-1884 Brychy /Przytuły/  
2301Kalinowski Wojciech *około 1804 †  
2302Kalis Jan *około 1818 Rożyńsk †  
2303Kaliszczyk Józef *około 1816 Janczewo †  
2304Kamalska Aniela z d. Baranowska *około 1812 Kucze Małe †od 13-02-1865 do 14-05-1866  
2305Kamalska Małgorzata z d. Góralska *około 1817 Przytuły †po 26-11-1861  
2306Kamalska Małgorzata z d. Lipińska *około 1818 Przytuły †  
2307Kamalska Urszula z d. Bielawska *około 1822 Przytuły †  
2308Kamalski Antoni *około 1822 Przytuły †  
2309Kamalski Franciszek *około 1811 Przytuły †po 14-05-1866  
2310Kamalski Mateusz *około 1814 Przytuły †po 26-11-1861  
2311Kamalski Michał *około 1818 Przytuły †  
2312Kamińska Agata z d. Dworakowska *około 1819 Gnatowo †04-04-1844  
2313Kamińska Anna z d. Kołakowska *około 1812 †od 20-11-1854 do 10-1857  
2314Kamińska Anna z d. Orzechowska *około 12-1806 Sojczyn Grądowy †przed 09-1831  
2315Kamińska Anna z d. Berć *około 1808 Szczuczyn †  
2316Kamińska Cecylia z d. Zarzecka *około 1811 Żebry †po 14-02-1860  
2317Kamińska Franciszka z d. Ciecierska *około 1805 Przytuły †16-05-1847 Cyprki  
2318Kamińska Katarzyna z d. Zajkowska *około 1810 Filipki †  
2319Kamińska Łucja z d. Mazgulska *17-12-1816 Łempice †12-02-1849 Obrytki  
2320Kamińska Magdalena z d. Sikorska *około 1814 Wąsosz †11-09-1864 Wąsosz  
2321Kamińska Małgorzata z d. Ołdakowska *około 1814 Wąsosz †od 21-02-1870 do 02-03-1886  
2322Kamińska Marianna z d. Wysocka (Kolankiewicz, Talankiewicz) *28-10-1816 Łempice †po 31-01-1879  
2323Kamińska Marianna z d. Rada *około 1821 Czarnówek †przed 22-01-1877  
2324Kamińska Marianna z d. Szablak *19-09-1800 Ruda †po 27-11-1854  
2325Kamińska Marianna z d. Mocarska *około 1807 Nadbory †przed 28-02-1859  
2326Kamińska Marianna z d. Ciecierska *około 1811 †21-01-1861 Pawełki /Jedwabne/  
2327Kamińska Marianna z d. Duchnowska *około 1801 Kucze Wielkie †po 25-11-1832  
2328Kamińska Marianna z d. Dobrzycka *około 1806 Szymany †  
2329Kamińska Marianna z d. Brzóska *około 1819 Prusy †  
2330Kamińska Marianna z d. Baranowska *około 1813 Kucze Małe †  
2331Kamińska Petronela z d. Mróz *około 1808 Wąsosz †przed 23-07-1856  
2332Kamińska Petronela z d. Niedźwiedzka *1824 Wąsosz †26-11-1864  
2333Kamińska Rozalia z d. Sulińska *około 1801 Żebry †19-07-1858 Wąsosz  
2334Kamińska Rozalia z d. Kalinowska *około 02-1812 Serock †przed 19-02-1865  
2335Kamińska Salomea *około 1814 †08-01-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2336Kamińska Salomea Rozalia z d. Piekarska *około 1806 Sieburczyn †12-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/   
2337Kamińska Teresa z d. Kuklińska *około 1819 Okół †  
2338Kamiński Adam *około 1817 Prusy †  
2339Kamiński Andrzej *około 1804 Zambrów †od 22-09-1862 do 12-05-1884   
2340Kamiński Antoni *około 1814 Wąsosz †28-02-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2341Kamiński Augustyn *1812 Ciemnoszyje †  
2342Kamiński Franciszek *około 1807 Kucze †po 10-11-1863   
2343Kamiński Franciszek *około 1801 Kucze Wielkie †  
2344Kamiński Franciszek *około 1800 Berlin †  
2345Kamiński Grzegorz *11-03-1818 Obrytki †31-01-1879 Obrytki /Wąsosz/  
2346Kamiński Jakub *27-07-1820 Obrytki †  
2347Kamiński Jan *około 1812 Wiązownica †po 22-01-1877  
2348Kamiński Jan *około 1820 †18-04-1848  
2349Kamiński Jan *około 1822 Święta Lipka †  
2350Kamiński Kazimierz *18-03-1801 Wąsosz †od 20-02-1848 do 18-11-1851  
2351Kamiński Łukasz *około 1816 Wąsosz †  
2352Kamiński Marcin *około 1824 Klimaszewnica †  
2353Kamiński Mateusz *około 1823 Koniecki par. Wizna †od 08-03-1886 do 09-02-1891  
2354Kamiński Paweł *około 1822 Kubra †od 19-11-1894 do 03-08-1910  
2355Kamiński Paweł *16-01-1803 Obrytki †po 14-02-1860  
2356Kamiński Paweł *około 1811 Romany †od 16-06-1862 do 01-06-1869  
2357Kamiński Piotr *28-06-1809 Obrytki †17-03-1850 Obrytki /Wąsosz/  
2358Kamiński Stanisław *22-04-1816 Obrytki †po 09-09-1868  
2359Kamiński Stefan *około 1809 Wąsosz †23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2360Kamiński Szymon *około 10-1800 Sojczyn-Borowy †14-03-1852  
2361Kamiński Wawrzyniec *około 1824 †21-11-1836 Czerwonki /Wąsosz/  
2362Kamiński Wojciech *25-04-1815 Obrytki †30-04-1915 Obrytki  
2363Kania Katarzyna z d. Mikulska *1820 Przechody †po 10-02-1879  
2364Kania Paweł *około 1802 Przechody †17-12-1850 Grozimy  
2365Kania Tomasz *około 1817 Przechody †od 24-11-1873 do 10-02-1879  
2366Kania Wawrzyniec *około 1803 Przechody †21-03-1863 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
2367Kaniucki Szymon *około 1818 Wilamowo †04-02-1860 Pawełki  
2368Kapelewska Anna z d. Danielewska *około 1809 Bronowo †po 27-01-1872  
2369Kapelewski Andrzej *około 1805 Wizna †od 30-01-1854 do 03-02-1856  
2370Kapelewski Stanisław *około 1819 Wizna †21-02-1862  
2371Kapelewski Tomasz *około 1822 Wizna †po 26-01-1885  
2372Kapliński Jan *1803 Woźnawieś †  
2373Karaś Andrzej *około 1824 Białaszewo †od 27-11-1871 do 16-10-1876  
2374Karaś Jan *około 1801 Monety †od 26-02-1854 do 22-11-1864  
2375Karaś Rozalia z d. Sakowska *około 1805 Jadłówek †przed 23-02-1851  
2376Karczewska Izabela z d. Jeżewska *około 1818 Romany †po 04-02-1897  
2377Karczewski Sylwester Baltazar *około 1819 Przyborowo †po 04-02-1897  
2378Karczewski Wawrzyniec *około 1823 Zakrzewo †  
2379Karpińska Anna z d. Łuniewska *około 1808 Klimaszewnica †od 28-11-1854 do 08-08-1858  
2380Karpińska Anna z d. Gętek *około 1821 Skaje †  
2381Karpińska Dorota z d. Walicka *około 1806 Kamionka par. Bargłów Kościelny †26-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
2382Karpińska Józefa z d. Zalewska *około 1821 Ruda †  
2383Karpińska Katarzyna z d. Szymanowska *około 1803 Szymany †01-12-1854  
2384Karpińska Marianna z d. Zalewska *około 08-1820 Słucz †31-10-1865  
2385Karpiński Franciszek *około 1812 Sośnia †przed 21-05-1894  
2386Karpiński Jan *około 1813 Grozimy †  
2387Karpiński Karol *około 1822 Grajewo †  
2388Karwowska Aniela z d. Jankowska *około 1803 Brzostowo †przed 01-1827  
2389Karwowska Aniela z d. Gacka *około 1803 Kramarzewo †  
2390Karwowska Aniela z d. Makowska *około 1803 †  
2391Karwowska Aniela (Anna) z d. Rogowska *około 1821 Brodowo †po 27-02-1876  
2392Karwowska Anna z d. Brzóska (Brzostowska) *około 1805 Kokoszki †przed 27-11-1854  
2393Karwowska Anna z d. Biedrzycka *około 1814 Nadbory †po 03-03-1862  
2394Karwowska Anna z d. Konopka *około 1819 Bronaki-Pietrasze †29-05-1854 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2395Karwowska Anna z d. Chrzanowska *około 04-1820 Konopki Tłuste †18-02-1840 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2396Karwowska Anna z d. Brzuchalska *około 1812 Przechody †  
2397Karwowska Antonina z d. Brzostowska *około 1807 Łoje Awissa †od 02-03-1862 do 18-06-1867  
2398Karwowska Antonina z d. Borawska *około 1802 †23-09-1846  
2399Karwowska Barbara z d. Trzaska *około 1814 Kąty †po 12-11-1873  
2400Karwowska Barbara *około 11-1813 Karwowo par. Jedwabne †od 25-02-1862 do 30-01-1882  
2401Karwowska Emilia z d. Mioduszewska *około 1814 Biała Piska †  
2402Karwowska Ewa z d. Niecikowska *około 1810 Karwowo-Polki †po 11-02-1867  
2403Karwowska Ewa z d. Komrat *około 1801 Dybła †11-07-1847 Żebry  
2404Karwowska Ewa z d. Chylińska *około 1811 Karwowo †przed 31-01-1853  
2405Karwowska Ewa *1817 Brychy †  
2406Karwowska Ewa Rozalia z d. Makowska *około 1810 Makowskie †od 03-03-1867 do 29-05-1886  
2407Karwowska Franciszka *około 1815 Kapice †przed 09-01-1899  
2408Karwowska Franciszka z d. Borawska *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1882  
2409Karwowska Franciszka z d. Mroczkowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 27-02-1854  
2410Karwowska Franciszka z d. Szymanowska *około 1819 Szymany †  
2411Karwowska Józefa z d. Kamelska *około 1813 Supy †przed 07-11-1860  
2412Karwowska Józefata z d. Biedrzycka *około 1802 Biodry †przed 03-02-1857  
2413Karwowska Józefata z d. Robaczyńska *około 1805 Kędziorowo †  
2414Karwowska Józefata *1807 †   
2415Karwowska Józefata z d. Rogowska *około 1819 Trzaski †  
2416Karwowska Julianna z d. Mogielnicka *około 1823 Brzostowo †od 08-03-1886 do 30-01-1899   
2417Karwowska Julianna z d. Chrzanowska *około 1820 Brzostowo †po 23-02-1873  
2418Karwowska Julianna *około 1823 Brychy †od 22-07-1873 do 09-02-1879  
2419Karwowska Julianna z d. Boryszewska *około 1818 Zanklewo †od 20-11-1864 do 24-07-1871  
2420Karwowska Julianna z d. Dąbrowska *około 1812 Szostaki †  
2421Karwowska Karolina z d. Rogowska *około 1815 Supy †po 30-06-1869  
2422Karwowska Karolina z d. Godlewska *15-11-1802 Modzele †po 21-11-1854  
2423Karwowska Karolina z d. Rydzewska *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †  
2424Karwowska Karolina z d. Statkiewicz *około 1822 Wąsosz †  
2425Karwowska Katarzyna z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †po 11-02-1879  
2426Karwowska Katarzyna z d. Dymnicka *15-09-1805 †przed 13-11-1864  
2427Karwowska Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1821 Karwowo-Polki †po 22-07-1878  
2428Karwowska Katarzyna z d. Konopka *około 1819 Konopki Chude †przed 26-01-1875  
2429Karwowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1813 Bartki †23-02-1868 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2430Karwowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1818 Kucze Małe †przed 06-1863  
2431Karwowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †po 19-06-1848  
2432Karwowska Katarzyna z d. Szydłowska *około 1800 Przytuły †24-03-1839 Kędziorowo /Wąsosz/  
2433Karwowska Katarzyna z d. Mierzejewska *około 1822 Biodry †przed 04-1847  
2434Karwowska Katarzyna z d. Brajczewska *około 1817 Szostaki †  
2435Karwowska Klara z d. Kumelska *około 1813 Kowalewo †przed 08-06-1880  
2436Karwowska Klara z d. Mikucka *około 1816 †  
2437Karwowska Ludwika z d. Bardzikowska *około 1801 †16-02-1841 Olszewo par. Romany /Romany/  
2438Karwowska Ludwika (Emilia) z d. Trzcińska *około 1823 Suwałki †przed 11-02-1866  
2439Karwowska Magdalena z d. Zakrzewska *około 1800 †przed 02-02-1863  
2440Karwowska Marcella z d. Łempicka *20-10-1801 Bagienice †10-12-1859 Bagienice /Wąsosz/  
2441Karwowska Marcjanna *około 1804 Kąty †19-04-1839  
2442Karwowska Marcjanna *około 1821 Szlasy †  
2443Karwowska Marianna z d. Pruszyńska *około 1813 †po 07-06-1880  
2444Karwowska Marianna z d. Sulewska *04-08-1811 Zaborowo †po 15-02-1874  
2445Karwowska Marianna z d. Borawska *około 1823 Borawskie †po 13-07-1885  
2446Karwowska Marianna z d. Michnowska *około 1816 Koniecki †od 11-02-1877 do 27-01-1883  
2447Karwowska Marianna z d. Rogowska *około 1822 Trzaski †29-03-1882 Brychy /Przytuły/  
2448Karwowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1805 Wypychy †od 31-07-1864 do 14-09-1886  
2449Karwowska Marianna z d. Filipkowska *około 1823 Grądy Małe †od 25-11-1878 do 23-07-1883  
2450Karwowska Marianna z d. Konopka *około 1813 Wiszowate †po 03-03-1867  
2451Karwowska Marianna z d. Januszewska *około 1821 Barany †20-03-1874  
2452Karwowska Marianna z d. Wieczorek *około 1801 †od 11-02-1849 do 25-11-1861  
2453Karwowska Marianna z d. Mocarska *około 1816 Biodry †po 26-01-1864  
2454Karwowska Marianna z d. Nieciecka *około 1819 Bartki †po 16-11-1863  
2455Karwowska Marianna z d. Trzaska *około 1812 †20-03-1851 Jarnuty /Wizna/  
2456Karwowska Marianna z d. Popławska *około 1820 Sieburczyn †22-01-1852   
2457Karwowska Marianna z d. Łojewska *około 1808 Łoje Polne †20-03-1828  
2458Karwowska Marianna *1823 †16-12-1825 Brychy /Przytuły/  
2459Karwowska Marianna z d. Sienkiewicz *około 1813 Niećkowo †  
2460Karwowska Marianna *około 1816 Karwowo †  
2461Karwowska Marianna *około 1811 Karwowo par. Jedwabne †  
2462Karwowska Marianna z d. Wądołowska *około 1824 Makowskie †  
2463Karwowska Marianna (Julianna) z d. Szyjka *około 1809 Pluty †przed 04-1844  
2464Karwowska Monika z d. Ramotowska *około 1813 †przed 04-1853  
2465Karwowska Paulina z d. Chrzanowska *około 1815 Wypychy †od 07-02-1869 do 08-11-1881   
2466Karwowska Placyda z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †10-03-1887 Boguszki  
2467Karwowska Rozalia z d. Janczewska *około 1819 Janczewko †27-01-1884 Brychy  
2468Karwowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1815 Czachy †po 21-02-1870  
2469Karwowska Rozalia z d. Brzostowska *około 1808 Nieławice †przed 14-02-1860  
2470Karwowska Rozalia z d. Erfort *około 1819 Gutki †07-12-1860  
2471Karwowska Rozalia *1814 Karwowo-Wszebory †1831 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
2472Karwowska Rozalia *około 1816 †  
2473Karwowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1812 Szlasy †  
2474Karwowska Rozalia z d. Supińska *około 1814 †  
2475Karwowska Scholastyka z d. Szleszyńska *około 1818 Rosochate †  
2476Karwowska Tekla Franciszka z d. Bronakowska *około 1821 Bronaki-Olki †od 21-02-1881 do 24-04-1900  
2477Karwowska Teofila z d. Borawska *około 1816 Chrostowo †przed 21-02-1876  
2478Karwowska Teofila z d. Kotyńska *około 1821 Dziewięcin †przed 11-02-1867  
2479Karwowska Teofila *1818 Brychy †1819 Brychy /Przytuły/  
2480Karwowska Weronika z d. Wierciszewska *około 1820 Rutki †16-05-1839  
2481Karwowska Wiktoria z d. Trzaska *około 1812 Łoje Awissa †od 03-02-1862 do 14-02-1876  
2482Karwowska Wiktoria z d. Łempicka *20-08-1820 Koniecki-Rostroszewo †po 07-02-1869  
2483Karwowska Wiktoria Aniela z d. Kielian *17-12-1805 †po 09-11-1862  
2484Karwowski Adam *około 1810 Bagińskie †po 08-06-1880  
2485Karwowski Adam *około 1818 Supy †od 04-09-1876 do 05-06-1888  
2486Karwowski Adam *około 1813 Święcienin †przed 06-02-1860   
2487Karwowski Adam *około 1820 Święcienin †  
2488Karwowski Adam *1803 Klimaszewnica †   
2489Karwowski Aleksander *około 1819 Brychy †po 12-11-1889  
2490Karwowski Andrzej *około 1806 Sambory †po 24-07-1871  
2491Karwowski Andrzej *około 1824 Wiązownica †przed 25-02-1889  
2492Karwowski Andrzej *około 07-1816 Karwowo par. Jedwabne †od 12-02-1867 do 07-02-1882  
2493Karwowski Andrzej *około 1822 Wiązownica †od 11-02-1866 do 09-10-1882  
2494Karwowski Andrzej *około 1805 Nadbory †06-05-1808 Nadbory /Burzyn/  
2495Karwowski Andrzej *około 1819 Cedry †  
2496Karwowski Antoni *około 1802 Sambory †po 23-02-1857  
2497Karwowski Antoni *około 1812 Supy †14-09-1864 Supy /Przytuły/  
2498Karwowski Antoni *około 1806 †od 16-02-1857 do 08-06-1858  
2499Karwowski Antoni *około 1807 Kubrzany †26-10-1846  
2500Karwowski Antoni *około 1804 Chyliny †04-06-1839  
2501Karwowski Antoni Józef *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1878  
2502Karwowski Benedykt *około 1811 Święcienin †30-11-1871 Święcienin /Radziłów/  
2503Karwowski Daniel *około 1805 Biodry †przed 28-02-1859  
2504Karwowski Dominik *około 1822 Stryjaki †od 07-02-1876 do 17-09-1906  
2505Karwowski Dominik *około 1800 Brzostowo †  
2506Karwowski Felicjan *około 1819 Boguszki †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
2507Karwowski Ferdynand *około 1817 Sokoły †przed 18-11-1890  
2508Karwowski Franciszek *około 1804 Brzostowo †po 29-06-1867  
2509Karwowski Franciszek *około 1811 Burzyn †od 05-02-1871 do 11-02-1879  
2510Karwowski Franciszek *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †14-09-1868  
2511Karwowski Franciszek *około 1824 Makowskie †  
2512Karwowski Franciszek *około 1813 Stryjaki †  
2513Karwowski Franciszek Józef *10-12-1815 Sokoły †27-01-1883 Sokoły  
2514Karwowski Grzegorz *około 1816 Męczki †  
2515Karwowski Grzegorz *około 1808 Kąty †  
2516Karwowski Ignacy *około 1822 Karwowo par. Jedwabne †  
2517Karwowski Ignacy *około 1804 Sienickie †  
2518Karwowski Jakub *około 1807 Nadbory †po 29-05-1886  
2519Karwowski Jakub *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 28-09-1875  
2520Karwowski Jakub *około 1812 Brzostowo †przed 14-02-1858  
2521Karwowski Jan *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 23-05-1887  
2522Karwowski Jan *około 1821 Chyliny †06-08-1890 Chyliny /Burzyn/  
2523Karwowski Jan *1824 Brychy †po 06-02-1888  
2524Karwowski Jan *około 1821 Brzostowo †przed 30-10-1882  
2525Karwowski Jan *około 1813 Szlasy †po 21-02-1870  
2526Karwowski Jan *około 1818 Mikuty †przed 02-02-1869  
2527Karwowski Jan *około 1822 Brzostowo †po 23-02-1873  
2528Karwowski Jan *około 1803 Bukowo †29-08-1854 Brychy  
2529Karwowski Jan *około 1816 Nieciki †przed 31-01-1864  
2530Karwowski Jan *około 1813 Kubrzany †21-12-1860  
2531Karwowski Jan *około 1818 Żebry †13-09-1862  
2532Karwowski Jan *około 1823 Karwowo par. Jedwabne †16-05-1857 Kieljany  
2533Karwowski Jan *około 1822 Burzyn †15-07-1856   
2534Karwowski Jan *około 1822 Kownatki †23-06-1854 Szczuczyn  
2535Karwowski Jan *około 1819 Chyliny †20-10-1843  
2536Karwowski Jan *około 1818 Rutki †  
2537Karwowski Jan Paweł *1808 Klimaszewnica †1811 Klimaszewnica   
2538Karwowski Jan Stanisław *25-05-1818 Sokoły †po 29-06-1864  
2539Karwowski Józef *około 1816 Brychy †25-01-1889 Brychy  
2540Karwowski Józef *około 1804 †30-03-1876 Mikuty /Słucz/  
2541Karwowski Józef *około 1819 Żebry †przed 21-11-1887  
2542Karwowski Józef *03-02-1801 Zalesie †przed 13-11-1864  
2543Karwowski Józef *około 1807 Witynie †17-09-1844 Karwowo par. Jedwabne  
2544Karwowski Józef *około 1802 †  
2545Karwowski Józef *około 1805 Grądy Wielkie †  
2546Karwowski Karol *około 1812 Mikuty †od 14-07-1863 do 30-06-1869  
2547Karwowski Kazimierz *około 1815 Rutki †09-10-1855  
2548Karwowski Kazimierz *około 06-1814 Zalesie †  
2549Karwowski Kazimierz *około 1819 Karwowo †  
2550Karwowski Leon *około 1813 Brodowo †  
2551Karwowski Ludwik *około 1810 Brychy †po 31-01-1853  
2552Karwowski Ludwik *11-02-1810 Brychy †  
2553Karwowski Ludwik *około 1820 Jarnuty †  
2554Karwowski Ludwik *około 1808 Brychy †  
2555Karwowski Maciej *około 1815 Skroda †po 03-03-1867  
2556Karwowski Maciej *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †01-1843  
2557Karwowski Maciej *około 1805 †  
2558Karwowski Maciej Józef *22-01-1806 Zaborowo †po 27-02-1865  
2559Karwowski Marcin *13-11-1810 Zaborowo †po 15-02-1874  
2560Karwowski Mateusz *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1882  
2561Karwowski Mateusz *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †przed 23-02-1881  
2562Karwowski Mateusz *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-07-1878  
2563Karwowski Michał *około 1813 Brychy †  
2564Karwowski Michał *około 1807 Brzostowo †  
2565Karwowski Mikołaj *około 1805 Rutki †po 19-02-1879  
2566Karwowski Paweł *25-01-1802 Koniecki †20-04-1864 Zaborowo /Wąsosz/  
2567Karwowski Paweł *około 1809 Chyliny †po 26-01-1864  
2568Karwowski Paweł *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1875  
2569Karwowski Paweł *około 1814 †  
2570Karwowski Piotr *około 1813 Stryjaki †po 27-02-1854  
2571Karwowski Stanisław *około 1811 Popowo †przed 21-05-1901  
2572Karwowski Stanisław *około 1818 Brychy †przed 07-02-1888  
2573Karwowski Stanisław *około 1823 †po 25-06-1888  
2574Karwowski Stanisław *około 11-1810 Karwowo par. Jedwabne †od 25-02-1862 do 30-01-1882  
2575Karwowski Stanisław *około 1815 Karwowo par. Jedwabne †przed 03-03-1862  
2576Karwowski Stanisław *1814 †02-11-1819 Brychy /Przytuły/  
2577Karwowski Stanisław *około 1813 Brychy †  
2578Karwowski Szymon Rafał *około 1818 Makowskie †po 24-04-1900  
2579Karwowski Tomasz *około 1809 Brychy †po 12-02-1889  
2580Karwowski Tomasz *około 1810 Karwowo-Polki †przed 23-02-1868  
2581Karwowski Tomasz *około 1821 Chyliny †przed 11-02-1867  
2582Karwowski Tomasz *14-12-1807 Zaborowo †03-03-1812 Zaborowo /Wąsosz/  
2583Karwowski Walenty *około 1806 Żebry †przed 12-10-1856  
2584Karwowski Walenty *około 1802 Biodry †  
2585Karwowski Wawrzyniec *około 05-1821 Święcienin †przed 21-02-1876  
2586Karwowski Wojciech *około 1820 Mikuty †1888 Mikuty  
2587Karwowski Wojciech *około 1809 Karwowo par. Jedwabne †19-01-1874 Karwowo par. Jedwabne  
2588Karwowski Wojciech *21-04-1812 Kieljany †od 09-05-1876 do 03-02-1891  
2589Karwowski Wojciech *około 1810 Kubrzany †27-12-1844 Kubrzany /Jedwabne/  
2590Karwowski Wojciech *około 1812 Brychy †  
2591Kaszeta Jan *około 1822 Załuski †  
2592Kaszeta Katarzyna z d. Kaliska *około 1822 Brzeźnio †  
2593Kaszuba Franciszka z d. Kupiecka *około 1819 Niećkowo †po 17-11-1873  
2594Kaszuba Józef *około 1824 Koniecki †  
2595Kaszuba Katarzyna z d. Zyskowska *około 1824 Skaje †  
2596Kaszuba Ludwik *około 1816 Świdry †po 17-11-1873  
2597Kawecka Marianna z d. Rogowska *około 1817 Pluty †  
2598Kawecki Jan *około 1819 Ełk †  
2599Kędzierska Karolina z d. Bagińska *około 1808 Możdżenie †05-03-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2600Kędzierski Mateusz *22-09-1820 Wąsosz †po 09-02-1891  
2601Kędzierski Norbert *około 1807 Wąsosz †21-04-1859 Wąsosz /Wąsosz/  
2602Kielch Karol *około 1809 †26-07-1837 Ławsk  
2603Kielian Aniela z d. Klimaszewska *około 1812 Święcienin †po 19-09-1881  
2604Kielian Jan *około 1812 Kieljany †26-03-1849  
2605Kielian Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Bagienice †  
2606Kielian Marianna *09-10-1808 Bagienice †  
2607Kielian Mikołaj Andrzej *03-12-1813 Bagienice †po 19-09-1881  
2608Kielian Stanisław *25-10-1804 Bagienice †22-04-1807 Bagienice /Wąsosz/  
2609Kiełczewska Anna z d. Gryczan *około 1811 Lipnik †08-01-1861  
2610Kiełczewska Ewa Regina z d. Bagińska *około 1823 Guty Stare †24-10-1855 Guty Stare  
2611Kiełczewska Franciszka z d. Olszewska *27-03-1813 Ławsk †przed 16-01-1879  
2612Kiełczewska Józefa z d. Mroczkowska *około 1824 Konopki par. Jedwabne †27-01-1844 Supy /Przytuły/  
2613Kiełczewska Julianna z d. Gutowska *około 1820 Guty Podleśne †przed 25-11-1861  
2614Kiełczewska Karolina z d. Świderska *około 1822 Wiszowate †przed 14-09-1869  
2615Kiełczewska Marcjanna z d. Gwiazdowska *około 1822 Mścichy †10-08-1862  
2616Kiełczewska Marianna z d. Lewońska *około 1808 Wąsosz †15-11-1873  
2617Kiełczewska Marianna z d. Rogowska *1803 Brychy †06-04-1835  
2618Kiełczewska Teofila z d. Konopka *około 1815 Trzaski †po 23-09-1872  
2619Kiełczewski Antoni *około 1809 Supy †22-02-1846  
2620Kiełczewski Jan *około 1823 †przed 14-10-1895  
2621Kiełczewski Jan *około 1817 Supy †po 24-11-1879  
2622Kiełczewski Józef *około 1819 Łempice †08-02-1878 Wąsosz  
2623Kiełczewski Maciej *około 1815 Łempice †16-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
2624Kiełczewski Maciej *około 1817 Konopki †przed 17-11-1867  
2625Kiełczewski Stanisław *około 1806 Guty †przed 14-09-1869  
2626Kiełczewski Wawrzyniec Stanisław *około 1807 Guty-Poddenki †po 27-01-1888  
2627Kierślan Gotlib *około 1801 Ryn †01-10-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2628Kierznowska Agnieszka z d. Sokołek *około 1823 Świdry †08-05-1854 Dołęgi  
2629Kierznowska Franciszka z d. Gałązka *10-04-1803 †26-01-1844 Dołęgi  
2630Kierznowska Marianna z d. Dworakowska *około 1824 Konopki †15-06-1862 Łempice  
2631Kierznowska Petronela z d. Zalewska *22-05-1801 Pieniążki †po 04-11-1849  
2632Kierznowski Jakub *około 1820 Łempice †od 19-11-1865 do 14-02-1882  
2633Kierznowski Jan *około 1822 Barany †przed 21-02-1887  
2634Kierznowski Marcin *11-11-1809 Kamińskie †28-04-1867 Świdry-Dobrzyce /Grabowo/  
2635Kierznowski Polikarp *około 1815 Radziłów †23-03-1850 Radziłów /Radziłów/  
2636Kin Franciszek *około 1801 Czerniachowsk †przed 29-10-1882  
2637Kin Mina (Monika) z d. Hempel *około 1809 Jansburg †przed 29-10-1882  
2638Kisielewska Karolina z d. Brzuchalska *10-06-1808 Wąsosz †13-01-1849  
2639Kisielewska Małgorzata Marcella z d. Cybula *około 1809 Sojczyn-Borowy †po 24-01-1858  
2640Kisielewska Marianna z d. Dziekońska *około 1816 Nowogród †11-07-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
2641Kisielewska Marianna z d. Zambrowska *około 1817 Kacprowo †16-03-1889 Wąsosz /Wąsosz/  
2642Kisielewska Marianna z d. Sulewska *11-09-1821 Sulewo Prusy †30-04-1855 Wąsosz  
2643Kisielewska Marianna z d. Foltyn *około 1818 Prostki †  
2644Kisielewski Jan *około 06-1815 Sojczyn-Borowy †po 24-01-1858  
2645Kisielewski Kacper *około 1812 Przechody †23-04-1868 Dziewięcin  
2646Kisielewski Leon *około 1812 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
2647Kisielewski Michał *około 1816 Przechody †  
2648Kisielewski Paweł *około 1817 Wąsosz †17-08-1868  
2649Kiszel Mateusz *około 1811 Sojczyn Grądowy †24-04-1852  
2650Kleszczewska Franciszka z d. Rogowska *około 1819 Trzaski †po 12-02-1889  
2651Kleszczewska Julianna z d. Chrzanowska *około 1824 Borawskie †  
2652Kleszczewska Małgorzata Apolonia z d. Gardocka *około 1821 Gardoty †przed 06-1874  
2653Klewicka Elżbieta z d. Lipińska *około 1821 Wizna †01-06-1855  
2654Klewicka Ewa z d. Grabowska *około 1824 Wizna †przed 07-02-1886  
2655Klewicki Jakub *około 1811 Wizna †15-04-1867  
2656Klewicki Józef *około 1818 Wizna †przed 07-02-1886  
2657Klimaszewska Anna z d. Szleszyńska *około 1823 Barwiki †od 05-02-1883 do 19-11-1895  
2658Klimaszewska Antonina z d. Modzelewska *około 1814 Modzele †08-05-1852  
2659Klimaszewska Ewa z d. Zalewska *około 1814 Lipińskie †po 20-11-1876  
2660Klimaszewska Franciszka z d. Mścichowska *około 1811 Pieniążki †po 20-11-1871  
2661Klimaszewska Franciszka z d. Mocarska *około 1822 Mocarze †po 16-02-1874  
2662Klimaszewska Franciszka z d. Mroczkowska *około 1807 Wojsławy †po 23-11-1857  
2663Klimaszewska Franciszka z d. Sulewska *około 1804 Zaborowo †  
2664Klimaszewska Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1813 Karwowo-Polki †przed 25-11-1863  
2665Klimaszewska Katarzyna z d. Kulesza *około 1813 Wąsosz †28-12-1844 Wąsosz /Wąsosz/  
2666Klimaszewska Katarzyna *około 1811 †07-09-1815 Bartki /Burzyn/  
2667Klimaszewska Katarzyna z d. Kownacka *około 1804 Kownatki †  
2668Klimaszewska Katarzyna z d. Polakowska *około 1808 Wąsosz †  
2669Klimaszewska Magdalena z d. Kurzyna *około 1814 Lipińskie †  
2670Klimaszewska Małgorzata z d. Łempicka *11-07-1810 Bagienice †po 18-07-1860  
2671Klimaszewska Marcjanna z d. Marczykowska *około 1809 Wąsosz †po 21-02-1876  
2672Klimaszewska Marianna z d. Smolińska *około 1820 Bargłów †po 05-05-1872  
2673Klimaszewska Monika z d. Supińska *około 1814 Supy †po 31-07-1876  
2674Klimaszewska Salomea z d. Gardocka *około 1814 Glinki †przed 02-02-1875  
2675Klimaszewska Salomea z d. Rogowska *około 1801 Brychy †po 26-11-1860  
2676Klimaszewska Salomea z d. Kalinowska *około 1800 Niećkowo †  
2677Klimaszewska Tekla z d. Wierciszewska *około 1813 Rostki par. Jedwabne †przed 15-09-1863  
2678Klimaszewska Teofila z d. Barwikowska *około 1815 †03-11-1842 Dusze /Przytuły/  
2679Klimaszewski Andrzej *około 1803 Ławsk †22-09-1861 Wąsosz  
2680Klimaszewski Baltazar *03-01-1800 Klimaszewnica †  
2681Klimaszewski Bernard *około 1809 Biała Piska †  
2682Klimaszewski Franciszek *05-04-1804 Dusze †  
2683Klimaszewski Franciszek *08-10-1811 Kędziorowo †  
2684Klimaszewski Ignacy *około 1800 Klimaszewnica †28-03-1851 Bagienice  
2685Klimaszewski Jan *około 1820 Czachy †po 16-02-1874  
2686Klimaszewski Jan *około 1820 Kotowo †przed 15-09-1863  
2687Klimaszewski Jan *06-11-1800 Wąsosz †  
2688Klimaszewski Józef *około 1808 Lipińskie †od 24-11-1861 do 20-11-1871  
2689Klimaszewski Józef *około 1810 Wąsosz †16-02-1857 Wąsosz  
2690Klimaszewski Józef *około 1809 Wąsosz †09-04-1846  
2691Klimaszewski Józef *około 1820 †  
2692Klimaszewski Łukasz *około 1818 Dusze †od 05-02-1883 do 19-11-1895  
2693Klimaszewski Michał Wiktor *25-09-1803 Klimaszewnica †  
2694Klimaszewski Nikodem *około 1816 Lipińskie †po 20-11-1882  
2695Klimaszewski Paweł *28-01-1819 Kędziorowo †  
2696Klimaszewski Piotr *około 1814 Wąsosz †  
2697Klimaszewski Remigiusz Ferdynand *około 1821 Klimaszewnica †  
2698Klimaszewski Wojciech *24-04-1816 Kędziorowo †  
2699Klimaszewski Wojciech *01-04-1800 Kędziorowo †  
2700Kłosek Agnieszka z d. Składanek *około 1803 Ruś †  
2701Knorr Zofia z d. Konopka *około 1810 Bronaki-Pietrasze †  
2702Kobryńska Rozalia z d. Konopka *około 1804 Żelazki †po 26-11-1865  
2703Kobyliński Adam *około 1822 Prusy †22-09-1853 Dołęgi /Wąsosz/  
2704Kochanowska Aniela z d. Zakaszewska *około 1819 Grozimy †przed 20-09-1868  
2705Kochanowska Katarzyna z d. Szarnecka *około 1810 Przechody †30-05-1865  
2706Kochanowska Katarzyna *27-11-1816 Niećkowo †  
2707Kochanowska Rozalia z d. Gałązka *około 1809 Skaje †po 13-11-1870  
2708Kochanowski Fabian *około 1820 Pieniążki †przed 16-02-1903  
2709Kochanowski Filip *około 1819 Niećkowo †przed 20-09-1868  
2710Kochanowski Jan *około 1815 Niećkowo †02-01-1860  
2711Kochanowski Marcin *około 1806 Niećkowo †po 13-11-1870  
2712Kochanowski Paweł *około 1822 Niećkowo †08-06-1858 Żebry  
2713Kocielska Barbara z d. Gromadzka *około 1819 Gromadzyn-Wykno †  
2714Kocielska Teofila z d. Dąbrowska *około 1816 Szczuczyn †  
2715Kocielski Antoni *około 1816 Szczuczyn †  
2716Kocielski Wincenty *około 1819 Szczuczyn †  
2717Kojro Agnieszka z d. Kozikowska *około 1801 †po 23-05-1869  
2718Kojro Jan *około 1801 †od 17-01-1864 do 23-05-1869  
2719Kolesińska Wiktoria z d. Danowska *03-08-1806 Sulewo Kownaty †   
2720Koliszczyk Andrzej *około 1820 Janczewo †po 17-11-1861  
2721Koliszczyk Salomea z d. Malska *około 1823 Zanklewo †1861  
2722Kołakowska Franciszka z d. Cukrowska *około 1816 Ruda †po 16-11-1862  
2723Kołakowska Katarzyna z d. Dąbrowska *08-10-1800 Przeszkoda †przed 1837  
2724Kołakowska Marianna z d. Szymanowska *około 1812 Lipnik †po 21-02-1876  
2725Kołakowska Marianna z d. Wietawska (Wieteszko, Wietoch, Wielosek) *około 1804 Brzeźnio †30-10-1860  
2726Kołakowska Marianna z d. Olszewska *około 1802 Wagi †12-09-1829  
2727Kołakowski Franciszek *około 1824 †26-08-1870 Doliwy /Przytuły/  
2728Kołakowski Łukasz *około 1806 Jambrzyki †12-10-1887 Rakowo  
2729Kołakowski Wawrzyniec *06-08-1800 Jambrzyki †od 09-11-1874 do 08-11-1880  
2730Kołomieńska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1811 Olszewo †przed 19-01-1869  
2731Kołomieński Jan *około 1804 †przed 19-01-1869  
2732Kołomyjski Filip *około 1824 Grądy Małe †14-10-1898 Kucze Małe /Jedwabne/  
2733Komorowska Tekla z d. Szymanowicz (Szymanowska) *około 1811 Brzostowo †po 24-01-1871  
2734Komorowski Tomasz *około 1824 Nagórki †  
2735Komosa Anna z d. Orłowska *około 1823 Wilczewo †przed 13-05-1891  
2736Komosa Barbara z d. Marczykowska *04-12-1800 Wąsosz †od 20-04-1854 do 11-05-1858  
2737Komosa Bartłomiej *26-08-1821 Ławsk †  
2738Komosa Ewa *około 1822 †20-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
2739Komosa Jakub *około 1822 Romany †po 13-05-1891  
2740Komosa Jan *1818 Ławsk †26-10-1828 Ławsk  
2741Komosa Józef *26-02-1816 Ławsk †  
2742Komosa Stanisław *27-04-1802 Ławsk †21-11-1849  
2743Komosa Stanisław *1819 Ławsk †18-04-1833 Ławsk  
2744Komosa Stefan *08-09-1816 Ławsk †  
2745Komosa Weronika z d. Kleszczewska *około 1823 Obrytki †po 09-11-1875  
2746Komosińska Franciszka Anastazja z d. Dąbrowska *około 1809 †przed 07-1830  
2747Komosińska Katarzyna z d. Borawska *około 1817 Wąsosz †08-02-1878  
2748Komosińska Marianna z d. Sikorska *około 1802 Wąsosz †przed 09-1846  
2749Komosińska Marianna z d. Łoś *około 1808 Ławsk †  
2750Komosiński Franciszek *około 1824 Modzele †04-09-1859 Ławsk  
2751Konarowska Marianna z d. Braczko *15-04-1814 Przytuły †po 24-07-1877  
2752Konarowski Wojciech *około 1802 Kosów †od 14-09-1858 do 12-06-1864  
2753Kondracka Helena z d. Wojtanowicz *około 1811 Przechody †po 21-02-1881  
2754Kondracki Józef *około 1809 Budne †przed 21-02-1881  
2755Koniecko Antoni *około 1810 Bęćkowo †od 19-11-1865 do 17-11-1874  
2756Koniecko Franciszek *około 1817 Bęćkowo †przed 03-07-1878  
2757Koniecko Franciszek *około 1821 Bzury †  
2758Koniecko Franciszka z d. Kadyszewska *około 1824 Czerwonki †od 04-03-1889 do 14-02-1892  
2759Koniecko Franciszka z d. Szumkowska *około 1822 Kieljany †  
2760Koniecko Jakub *około 1821 Żebry †  
2761Koniecko Jakub *około 1810 Bzury †  
2762Koniecko Józef *około 1803 Bęćkowo †  
2763Koniecko Józef Jan *około 1820 Bzury †od 31-01-1881 do 04-03-1889  
2764Koniecko Karolina z d. Danowska *około 1822 Niedźwiedzkie †po 03-07-1878  
2765Koniecko Katarzyna z d. Owsianko *około 1817 Dybła †  
2766Koniecko Kazimierz *1816 Solistówka †po 03-03-1867  
2767Koniecko Marianna z d. Zalewska *około 1818 Bęćkowo †od 19-11-1865 do 17-11-1874  
2768Koniecko Marianna z d. Zawadzka *około 1820 Lipa par. Pułtusk †  
2769Koniecko Mateusz *około 1801 †  
2770Koniecko Rozalia z d. Zaręba *około 1814 Żrobki †po 03-03-1867  
2771Koniecko Tomasz *około 1800 Prusy †po 27-10-1873  
2772Konik Stanisław Władysław *około 1814 Barany †30-06-1845  
2773Konopka Adam *około 1807 †26-04-1880 Karwowo /Radziłów/  
2774Konopka Adam *około 1820 Konopki Chude †po 07-11-1871  
2775Konopka Adam *27-12-1819 Konopki †  
2776Konopka Agnieszka z d. Mioduszewska *około 1806 Bęćkowo †  
2777Konopka Andrzej *około 1802 †18-12-1827 Łomża /Niedźwiadna/  
2778Konopka Aniela z d. Karwowska *około 1807 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1865  
2779Konopka Anna z d. Wiśniewska *około 1813 Pieńczykowo †od 26-11-1865 do 14-11-1887  
2780Konopka Antoni *około 1814 Karwowo †18-07-1894 Karwowo /Radziłów/  
2781Konopka Antoni *30-03-1803 Konopki par. Grabowo †  
2782Konopka Antoni Józef *około 1815 Wścieklice †  
2783Konopka Antonina z d. Gutowska *około 1805 Guty Podleśne †przed 24-11-1856  
2784Konopka Barbara z d. Brzostowska *około 1820 Nadbory †przed 12-1857  
2785Konopka Bartłomiej *około 1804 Klimaszewnica †przed 05-02-1860  
2786Konopka Dionizy *około 1822 †  
2787Konopka Ewa z d. Mocarska *około 1801 Mocarze †przed 07-1872  
2788Konopka Ewa z d. Dziakiewicz *około 1815 Kapice †po 05-02-1860  
2789Konopka Franciszek *około 1810 †przed 26-02-1889  
2790Konopka Franciszek *około 1824 Chełchy †24-02-1847  
2791Konopka Franciszka z d. Chrostowska *około 1820 Kubrzany †od 03-02-1869 do 06-06-1876  
2792Konopka Franciszka z d. Karwowska *około 1812 Ramoty †13-12-1854  
2793Konopka Franciszka z d. Szymanowska *około 1821 Szymany †  
2794Konopka Franciszka z d. Korpaczewska *około 1817 Waniewo †  
2795Konopka Helena *około 1800 †przed 19-01-1847  
2796Konopka Ignacy *około 1820 Karwowo †przed 26-05-1885  
2797Konopka Ignacy *około 1812 Konopki Chude †od 14-05-1861 do 11-11-1873  
2798Konopka Izabella z d. Świderska *około 1814 †18-05-1849  
2799Konopka Jakub *około 1819 Żybrynek †po 20-11-1864  
2800Konopka Jan *około 1819 Mocarze †po 24-11-1885  
2801Konopka Jan *około 1815 Bronaki-Pietrasze †po 06-06-1876  
2802Konopka Jan *około 1805 Łoje Awissa †przed 28-09-1863  
2803Konopka Jan *około 1822 Sośnia †po 17-11-1879  
2804Konopka Jan *około 1815 Bronaki-Pietrasze †przed 26-01-1869  
2805Konopka Jan *około 1820 †14-03-1827 Konopki Chude /Jedwabne/  
2806Konopka Jan *około 1822 Białogrądy †  
2807Konopka Józef *około 1823 Chrostowo †przed 16-09-1900  
2808Konopka Józef *około 1818 Chełchy †od 29-01-1877 do 12-11-1894  
2809Konopka Józef *około 1823 Bronaki-Pietrasze †11-01-1866  
2810Konopka Józef *24-03-1804 †od 01-03-1848 do 21-02-1865  
2811Konopka Józef *około 1815 Konopki Chude †  
2812Konopka Józef *około 1821 Górki par. Dobrzyjałowo †  
2813Konopka Józef *około 1821 Konopki Chude †  
2814Konopka Józefa z d. Szymanowska *15-03-1801 Grędy †po 21-02-1865  
2815Konopka Julianna z d. Pieńkowska *około 1820 †po 26-02-1889  
2816Konopka Julianna z d. Mikucka *około 1806 Obrytki †20-01-1875 Konopki  
2817Konopka Julianna z d. Chrostowska *około 1824 Wagi †przed 04-1874  
2818Konopka Kacper *około 1819 †  
2819Konopka Karolina z d. Mocarska *około 1823 Bartki †15-02-1860 Łoje Awissa /Przytuły/  
2820Konopka Karolina z d. Anik *około 1822 Prusy †  
2821Konopka Katarzyna *około 1821 Konopki Monety †po 08-03-1886  
2822Konopka Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1811 Kaimy †po 01-02-1869  
2823Konopka Katarzyna z d. Mocarska *około 1819 Mocarze †po 21-08-1876  
2824Konopka Katarzyna z d. Lipska *około 1822 Nadbory †  
2825Konopka Katarzyna z d. Witkowska *1823 Przechody †  
2826Konopka Katarzyna z d. Malinowska *około 1812 Danowo †  
2827Konopka Katarzyna z d. Kaczyńska *około 1809 Kąty †  
2828Konopka Krystyna z d. Modzelewska *około 1807 Pieńki †  
2829Konopka Leopold Apolinary *około 12-1813 Wścieklice †  
2830Konopka Ludwik *około 1808 Bukowo †  
2831Konopka Łucja z d. Karwowska *około 1806 Karwowo par. Jedwabne †  
2832Konopka Marcjanna *około 1819 Łoje Awissa †09-03-1858 Łoje Awissa /Przytuły/  
2833Konopka Marianna z d. Bukowska *około 1819 Karwowo †13-04-1883 Karwowo /Radziłów/  
2834Konopka Marianna z d. Jałbrzykowska *około 1808 Sambory †07-03-1867 Konopki Chude /Jedwabne/  
2835Konopka Marianna z d. Galińska *około 1823 Sośnia †przed 17-11-1879  
2836Konopka Marianna z d. Szleszyńska *około 1819 Czachy †od 19-10-1874 do 07-10-1884  
2837Konopka Marianna z d. Niecikowska *około 1822 Kąty †po 08-08-1870  
2838Konopka Marianna z d. Supińska *około 1823 Supy †po 31-05-1870  
2839Konopka Marianna *około 1817 Konopki Chude †po 13-02-1855  
2840Konopka Marianna z d. Brzostowska *około 1821 Łoje Awissa †16-10-1848 Łoje Awissa /Przytuły/  
2841Konopka Marianna z d. Makowska *około 1821 Makowskie †  
2842Konopka Marianna Katarzyna z d. Zabielska *około 1811 Zabiele †  
2843Konopka Mateusz *około 1810 Supy †  
2844Konopka Michał *około 1823 †przed 22-09-1884  
2845Konopka Mikołaj *około 1814 Popki †28-12-1867  
2846Konopka Paweł *około 1822 Zabiele †  
2847Konopka Paweł Piotr *około 1810 Okurowo †przed 26-11-1865  
2848Konopka Petronela z d. Rydzewska *około 1811 Konopki par. Jedwabne †po 28-10-1872  
2849Konopka Rozalia z d. Karwowska *około 1807 Karwowo par. Jedwabne †przed 21-02-1859  
2850Konopka Rozalia z d. Chmielewska *około 09-1819 Pachuczyn †  
2851Konopka Salomea z d. Mocarska *około 1803 Przytuły †  
2852Konopka Salomea (Julianna) z d. Kossakowska *około 1819 Przestrzele †od 23-11-1887 do 20-06-1905  
2853Konopka Stanisław *około 1821 Łoje Awissa †od 31-01-1881 do 30-06-1893  
2854Konopka Stanisław *około 1815 †17-03-1841 Konopki Chude  
2855Konopka Stanisław *około 1813 Konopki Tłuste †  
2856Konopka Stanisław *około 1819 Konopki †  
2857Konopka Stefan *około 1804 Konopki †10-10-1854 Konopki /Wąsosz/  
2858Konopka Szymon *około 1819 Sośnia †po 08-11-1886  
2859Konopka Teofila z d. Trzaska *około 1810 †08-01-1880 Karwowo /Radziłów/  
2860Konopka Teofila z d. Sokołowska *około 1818 Karwowo †14-01-1868 Karwowo /Radziłów/  
2861Konopka Teofila z d. Chrostowska *około 1824 Wagi †  
2862Konopka Teresa *około 1810 Konopki Tłuste †  
2863Konopka Tomasz *około 1809 Konopki par. Jedwabne †od 19-10-1874 do 07-10-1884  
2864Konopka Walenty *około 1807 Bronaki-Pietrasze †przed 30-01-1865  
2865Konopka Walenty *około 1810 Konopki Tłuste †przed 19-02-1855  
2866Konopka Walenty *15-02-1821 Konopki †  
2867Konopka Wawrzyniec *około 1808 Konopki Chude †około 1854  
2868Konopka Weronika z d. Kozikowska *około 1824 Rutki †przed 28-02-1870  
2869Konopka Wiktor *około 1821 Konopki Chude †od 16-05-1864 do 21-08-1876  
2870Konopka Wincenty *około 1801 Konopki par. Grabowo †  
2871Konopka Wojciech *około 1821 Konopki Chude †przed 15-02-1904  
2872Konopka Wojciech *około 1822 Zabiele †przed 18-02-1884  
2873Konopka Wojciech *około 1806 Konopki Chude †od 21-02-1860 do 07-03-1867  
2874Konopka Zofia z d. Organek *około 1816 Sośnia †14-12-1866  
2875Konopka Zofia z d. Chylińska *około 1820 Łoje Grężki †przed 01-1842  
2876Kopka (Kopczyński) Jakub z d. Kopka *około 1809 Wierzbowo †  
2877Kopka Franciszka z d. Modzelewska *około 1815 Łojki †08-09-1856  
2878Kopka Józef *około 1821 Łojki †po 22-11-1880  
2879Kordasiewicz Józef *około 1814 Przytuły †przed 15-09-1873  
2880Kordasiewicz Marianna z d. Downar *około 1818 Mazewo †przed 15-09-1873  
2881Kordaś Józef *około 1804 Klimaszewnica †26-02-1846  
2882Koryszewski Józef *około 1818 †  
2883Korytkowska Bogumiła z d. Ramotowska *około 1803 Pluty †  
2884Korytkowska Cecylia z d. Godlewska *około 1800 Wagi †06-07-1839  
2885Korytkowska Franciszka z d. Kędziorek *około 1806 Bronowo †przed 03-02-1868  
2886Korytkowska Scholastyka z d. Zalewska *około 1812 Wizna †14-09-1855  
2887Korytkowski Franciszek *około 1811 Grądy †  
2888Korytkowski Józef *około 1815 Olszewo par. Romany †przed 26-11-1855  
2889Korzeniecka Marianna z d. Zalewska *około 1800 Radziłów †11-12-1860 Radziłów  
2890Korzeniecka Marianna z d. Płoskowicz *około 1804 Wąsosz †od 25-11-1851 do 09-01-1901  
2891Korzeniecki Ignacy *około 1807 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2892Korzeniecki Tomasz *około 1801 †29-11-1875 Radziłów  
2893Kosińska Karolina z d. Skrodzka *około 02-1822 Nieciki †od 21-02-1870 do 03-02-1891  
2894Kosińska Marianna z d. Składanek *około 1819 Ruś †08-02-1858  
2895Kosińska Marianna z d. Gryśkiewicz *około 1805 †  
2896Kosiński Michał *około 1819 Zawady †przed 07-02-1898   
2897Kosiorek Andrzej *około 1803 Ruś †od 09-02-1863 do 23-01-1865  
2898Kosiorek Józefa z d. Nitkiewicz *około 1824 Wizna †po 23-11-1886  
2899Kosiorek Józefa z d. Rypniewska *około 1824 Kotowo †  
2900Kosiorek Mateusz *około 1822 Ruś †  
2901Kosiorek Paweł *około 1814 Ruś †  
2902Kosiorek Rozalia z d. Olszewska *około 1806 Kamianki †  
2903Kosiorek Scholastyka z d. Dobrońska *około 1801 †23-05-1852  
2904Kosiorek Urszula z d. Zdanewicz *około 1818 Kapice †po 25-11-1860  
2905Kosiorek Wiktoria z d. Olszewska *około 1812 Ruś †  
2906Kosiorek Wojciech *około 1802 †po 02-03-1851  
2907Kosmaczewski Gabriel *około 1820 †17-12-1906 Radziłów  
2908Kosmaczewski Michał *około 1824 Radziłów †po 10-02-1890  
2909Kosmowski Jan *około 1820 †po 16-11-1874  
2910Kosmowski Marcin *około 1823 Świdry par. Skarżyn †01-02-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
2911Kosobudzka Franciszka z d. Wiśniewska *10-04-1800 Kędziorowo †05-02-1879 Bzury /Wąsosz/  
2912Kosobudzka Marianna z d. Mikucińska *11-11-1800 †08-03-1832 Bzury  
2913Kosowska Anna z d. Chmielewska *około 1824 Niwkowo †po 16-02-1885  
2914Koss Julianna z d. Reda *około 1823 Bęćkowo †  
2915Kossakowska Agata z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †od 19-02-1855 do 19-01-1857  
2916Kossakowska Aniela z d. Konopka *około 1803 Konopki Tłuste †06-12-1864  
2917Kossakowska Aniela z d. Stankiewicz *około 1819 †24-01-1861  
2918Kossakowska Anna z d. Karwowska *około 1803 Karwowo par. Jedwabne †od 25-11-1861 do 11-02-1874  
2919Kossakowska Anna z d. Zalewska *około 1804 †po 08-06-1858  
2920Kossakowska Antonina z d. Samborska *około 1821 Sambory †po 24-01-1881  
2921Kossakowska Balbina z d. Szymanowska *około 1816 Bagińskie †  
2922Kossakowska Dorota z d. Lipska *około 1800 Nadbory †08-02-1837  
2923Kossakowska Józefa z d. Biedrzycka *około 1824 Biodry †przed 27-11-1894  
2924Kossakowska Julianna z d. Ramotowska *około 1822 Grądy Wielkie †przed 10-1854  
2925Kossakowska Karolina z d. Wądołowska *około 1819 Koniecki par. Wizna †23-05-1850  
2926Kossakowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Jarnuty †przed 30-01-1883  
2927Kossakowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1802 †22-02-1854  
2928Kossakowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1817 Konopki Tłuste †  
2929Kossakowska Klara z d. Kurzątkowska *około 1814 Mocarze †  
2930Kossakowska Magdalena z d. Mocarska *około 1820 Rutkowskie †  
2931Kossakowska Małgorzata z d. Pieńkowska *około 1821 †30-05-1881 Bartki /Burzyn/  
2932Kossakowska Marianna z d. Kotowska *około 1820 Rutkowskie †przed 07-11-1870  
2933Kossakowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1821 Bronaki-Olki †przed 01-1867  
2934Kossakowska Rozalia z d. Borawska *około 1818 Żelechy par. Drozdowo †po 05-02-1877  
2935Kossakowska Rozalia z d. Trzaska *około 1812 Supy †  
2936Kossakowska Teofila z d. Domitr *około 1820 Pawełki †  
2937Kossakowska Wiktoria z d. Karwowska *1821 Brychy †po 10-05-1867  
2938Kossakowska Wiktoria z d. Łojewska *około 1808 Łoje Awissa †przed 07-1827  
2939Kossakowski Adam *około 1817 Kubrzany †22-07-1848  
2940Kossakowski Andrzej *około 1803 Chyliny †przed 08-06-1858  
2941Kossakowski Andrzej *około 1810 Kossaki †  
2942Kossakowski Antoni *około 1819 Nieławice †24-02-1854  
2943Kossakowski Antoni *około 1824 Nieławice †  
2944Kossakowski Bernard *około 1801 Karwowo-Polki †po 26-01-1853  
2945Kossakowski Fabian *około 1808 Kubrzany †po 23-11-1852  
2946Kossakowski Franciszek *około 1810 Kossaki †30-01-1883 Grabowo /Grabowo/  
2947Kossakowski Franciszek *około 1800 †25-12-1854 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2948Kossakowski Jakub *15-07-1822 Nieławice †  
2949Kossakowski Jan *około 1824 Kubrzany †1869 Kubrzany /Jedwabne/  
2950Kossakowski Józef *około 1815 †22-01-1858 Brychy /Przytuły/  
2951Kossakowski Maciej *około 1805 Janczewo †18-07-1847  
2952Kossakowski Maciej *około 1810 Nieławice †  
2953Kossakowski Mateusz *około 1815 †przed 27-02-1876  
2954Kossakowski Paweł *około 1805 Wypychy †05-01-1834 Trzaski /Przytuły/  
2955Kossakowski Stanisław *około 1820 Nieławice †po 27-11-1894  
2956Kossakowski Stanisław *około 1809 Kubrzany †21-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
2957Kossakowski Stanisław *około 1814 Nieławice †11-04-1839  
2958Kossakowski Stanisław *około 1821 Przestrzele †  
2959Kossakowski Szymon *około 1820 Karwowo †  
2960Kostecki Maciej *około 1811 Ślesin †przed 26-07-1880  
2961Kostek Franciszek *około 1812 †przed 22-09-1862  
2962Kostek Marianna z d. Wądołowska *około 1817 †po 27-10-1879  
2963Kostka Apolonia z d. Wądołowska *około 1821 Koniecki par. Wizna †po 20-11-1882  
2964Koszykowska Anna z d. N *około 1823 †27-02-1850 Racibory /Przytuły/  
2965Koszykowska Józefata z d. Lipska *około 1816 Nadbory †  
2966Koszykowska Karolina z d. Wojsław *28-05-1821 Wojsławy †  
2967Koszykowska Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1812 Czachy †17-09-1855 Czachy /Przytuły/  
2968Koszykowska Marianna z d. Karwowska *około 1821 Kąty †10-01-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2969Koszykowska Salomea z d. Brzostowska *około 1803 Łoje Awissa †przed 11-11-1862  
2970Koszykowska Salomea z d. Brzostowska *około 1818 Nadbory †przed 10-1839  
2971Koszykowska Scholastyka z d. Chmielewska *około 1819 Męczki †  
2972Koszykowski Bartłomiej *około 1821 Brzostowo †  
2973Koszykowski Ignacy *około 1814 Brzostowo †  
2974Koszykowski Jan *około 1816 Brzostowo †  
2975Koszykowski Paweł *około 1800 †przed 11-11-1862  
2976Koszykowski Stanisław *około 1809 Dzięgiele †19-01-1843  
2977Koszykowski Szymon *około 1812 Brzostowo †po 12-02-1865  
2978Kościelewska Barbara z d. Orłowska *około 1804 Modzele †13-03-1853  
2979Kościelewska Marianna z d. Mieczkowska *około 1824 Kolno †po 10-11-1873  
2980Kościelewski Jan *około 1806 Kolno †przed 07-05-1890  
2981Kot Karol *około 1816 Ruda †przed 19-11-1888  
2982Kotowska Agnieszka z d. Grodzka *około 1810 Męczki †  
2983Kotowska Agnieszka z d. Grzymkowska *około 1819 Okrasin †  
2984Kotowska Antonina z d. Bzura *około 1814 Janczewo †  
2985Kotowska Józefata z d. Krajewska *około 1808 Kubrzany †08-11-1839 Kotówek /Jedwabne/  
2986Kotowska Katarzyna z d. Sawicka *około 1803 Skaje †  
2987Kotowska Małgorzata z d. Bagińska *około 1822 Kotówek †17-08-1853 Kotówek /Jedwabne/  
2988Kotowska Salomea z d. Gutowska *około 1808 Bronaki-Pietrasze †przed 23-11-1858  
2989Kotowski Daniel *około 1813 Jurzec †  
2990Kotowski Franciszek *około 1804 Kotówek †po 12-07-1864  
2991Kotowski Karol *około 1805 Bargłów †po 18-11-1864  
2992Kotowski Konstanty *około 1824 Rutkowskie †30-09-1852  
2993Kotowski Piotr *około 1811 Kotówek †przed 23-11-1858  
2994Kotowski Piotr *około 1810 †15-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
2995Kotowski Teofil *około 1823 Kotówek †przed 17-09-1895  
2996Kotyńska Józefata z d. Chrzanowska *około 1802 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-02-1852  
2997Kotyński Apolinary *około 1816 Kramarzewo †od 11-11-1873 do 30-01-1888  
2998Kotyński Jakub *około 1810 Kramarzewo †  
2999Kotyński Jan *około 1822 Święcienin †  
3000Kotyński Józef *około 1802 Kramarzewo †po 22-02-1852  
3001Kowalczyk Łukasz Szymon *około 1808 Kąty †  
3002Kowalczyk Marianna z d. Kwiecińska *około 1805 Przytuły †  
3003Kowalewska Anna z d. Borawska *około 1804 Konopki par. Jedwabne †przed 07-01-1857  
3004Kowalewska Anna z d. Żebrowska *około 1817 Wojsławy †03-04-1859 Wojsławy  
3005Kowalewska Antonina (Anastazja) z d. Wasilewska *około 1813 Bęćkowo †08-04-1874 Niećkowo /Wąsosz/  
3006Kowalewska Elżbieta z d. Janczewska *około 1816 Janczewo †po 26-02-1878  
3007Kowalewska Ewa z d. Trzmielewska *około 1812 Radziłów †26-02-1876 Ławsk /Wąsosz/  
3008Kowalewska Ewa *1824 Kędziorowo †08-12-1838 Kędziorowo  
3009Kowalewska Ewa z d. Waldzińska *około 1824 Bronowo †  
3010Kowalewska Franciszka z d. Malinowska *około 1806 Przestrzele †od 10-02-1868 do 15-11-1881  
3011Kowalewska Helena z d. Kulikowska *01-07-1804 Kędziorowo †29-05-1854 Kędziorowo  
3012Kowalewska Julianna z d. Śliwka *około 1807 Ryn †przed 29-11-1880  
3013Kowalewska Katarzyna z d. Leszczewska *około 1805 Kucze Wielkie †przed 01-1852  
3014Kowalewska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1820 Lipińskie par. Drygały †02-07-1855 Grędy  
3015Kowalewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1820 Piątnica †po 27-10-1877  
3016Kowalewski Andrzej *około 1803 Bzury †06-03-1869 Niećkowo /Wąsosz/  
3017Kowalewski Andrzej *około 1806 Kossaki †po 07-01-1857  
3018Kowalewski Andrzej *około 1804 Radziłów †  
3019Kowalewski Felicjan *około 1819 Janczewo †po 27-10-1877  
3020Kowalewski Franciszek *około 1811 Bzury †29-11-1880 Koniecki /Wąsosz/  
3021Kowalewski Franciszek *około 1809 †02-11-1859 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3022Kowalewski Franciszek *około 1819 Niedźwiadna †po 12-12-1853  
3023Kowalewski Jakub *około 1821 Krutyń †  
3024Kowalewski Kacper *około 1806 Przestrzele †03-01-1850  
3025Kowalewski Michał *około 1800 Radziłów †od 14-11-1859 do 10-02-1868  
3026Kowalewski Stanisław *około 1823 Kumelsk †08-04-1896 Grędy /Wąsosz/  
3027Kowalewski Stanisław *około 1814 Świdry †po 13-02-1871  
3028Kowalska Anna z d. Sobolewska *około 1824 Niećkowo †po 13-07-1891  
3029Kowalska Marianna z d. Łuczykowska *około 1811 Stryjaki †  
3030Kowalski Andrzej *około 1805 Radziłów †  
3031Kowalski Paweł *około 1823 Łempice †przed 13-07-1891  
3032Kownacka Aniela *21-03-1819 Bagienice †  
3033Kownacka Anna z d. Górska *około 1804 Kieljany †po 17-07-1865  
3034Kownacka Józefa *około 1809 Kownatki †30-06-1827 Kownatki  
3035Kownacka Katarzyna *28-12-1808 Bagienice †04-01-1814 Bagienice  
3036Kownacka Marianna z d. Bagińska *04-07-1800 Bagienice †21-02-1871 Bagienice  
3037Kownacka Marianna *około 1811 †06-07-1822 Kownatki /Wąsosz/  
3038Kownacka Wiktoria z d. Zalewska *20-06-1816 Zalesie †po 19-11-1861   
3039Kownacki Filip *około 1805 Kownatki †06-07-1827 Kownatki /Wąsosz/  
3040Kownacki Kazimierz *01-03-1811 Kownatki †03-1865 Kownatki  
3041Kownacki Wojciech *około 1811 Kownatki †po 19-11-1861   
3042Kownacki Wojciech *12-04-1813 Kownatki †  
3043Kozicka Karolina z d. Łempicka *29-01-1817 Bagienice †13-12-1836   
3044Kozicka Olimpia z d. Błońska *około 1816 Januszewicze †  
3045Kozicka Salomea Ludwika z d. Szymanowska *około 1811 Surały †po 27-01-1888  
3046Kozicki Mateusz Maurycy *około 1800 Kluszewo †   
3047Kozikowska Aniela z d. Gołębiewska *około 1820 Chrzanowo-Cyprki †od 17-11-1861 do 02-1867  
3048Kozikowska Anna z d. Gardocka *około 1813 Świdry par. Grabowo †przed 24-11-1879  
3049Kozikowska Anna z d. Cwalińska *około 1805 Nadbory †po 21-11-1842  
3050Kozikowska Antonina z d. Tokarzewska *około 1810 †01-07-1850 Dębówka /Radziłów/  
3051Kozikowska Barbara z d. Karwowska *około 1803 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
3052Kozikowska Elżbieta z d. Zawadzka *około 1814 Ciemnoszyje †po 07-09-1879  
3053Kozikowska Franciszka z d. Kalankiewicz *09-03-1804 Ciemnoszyje †od 23-05-1857 do 18-02-1884  
3054Kozikowska Jadwiga z d. Rogińska *około 1820 †30-11-1905 Koziki /Stawiski/  
3055Kozikowska Karolina z d. Szachowska (Czak) *około 1816 †po 27-11-1865  
3056Kozikowska Karolina z d. Stefanowicz *około 1818 Żebry †  
3057Kozikowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1811 Ramoty †  
3058Kozikowska Marcella z d. Rogińska *około 1814 Brzozowa Wólka †13-04-1834 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
3059Kozikowska Marianna *około 1821 Dobki par. Lubotyń †przed 20-07-1879  
3060Kozikowska Marianna z d. Pachucka *około 1822 Płochowo †przed 01-1873  
3061Kozikowska Marianna z d. Kamińska *około 09-1810 Ciemnoszyje †30-11-1854  
3062Kozikowska Marianna z d. Wiszowata *około 1804 Wiszowate †  
3063Kozikowska Rozalia z d. Organek *29-09-1804 Sojczyn-Borowy †po 31-01-1864  
3064Kozikowska Scholastyka z d. Zawadzka *około 1813 Karwowo †23-10-1859  
3065Kozikowska Scholastyka z d. Skrodzka *około 1804 †30-08-1842 Skroda Mała /Grabowo/  
3066Kozikowski Adam *około 1806 Dzięgiele †  
3067Kozikowski Andrzej *około 1816 Skroda †19-04-1836  
3068Kozikowski Antoni *01-02-1809 Ciemnoszyje †przed 13-05-1866  
3069Kozikowski Benedykt *około 1801 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
3070Kozikowski Franciszek *około 1816 Cedry †po 20-07-1879  
3071Kozikowski Jan *około 1818 Łosewo †  
3072Kozikowski Józef *około 1800 Ciemnoszyje †przed 07-09-1879  
3073Kozikowski Łukasz *około 1809 Koziki †po 23-08-1881  
3074Kozikowski Marek *około 1813 Dębowo †od 30-01-1865 do 04-02-1886  
3075Kozikowski Michał Stanisław *około 1817 Święcienin †przed 12-02-1900  
3076Kozikowski Wawrzyniec *około 1820 Ramoty †  
3077Kozłowska Anna z d. Nerwińska *około 1809 Siestrzanki †03-03-1866 Burzyn   
3078Kozłowska Barbara z d. Gryśkiewicz *około 1819 Czarnówek †po 10-11-1861  
3079Kozłowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1821 Wąsosz †  
3080Kozłowska Józefata z d. Gurzęda *około 1821 Siestrzanki †12-02-1880 Siestrzanki /Burzyn/  
3081Kozłowska Karolina z d. Kobuszewska *około 1816 Czarnówek †przed 09-1855  
3082Kozłowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Burzyn †04-12-1890 Sieburczyn /Burzyn/   
3083Kozłowska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1822 †21-04-1880 Sieburczyn   
3084Kozłowska Marianna z d. Gutowska *około 1823 Grabowo †po 03-07-1889  
3085Kozłowska Marianna z d. Nizińska (Niżyńska, Mężeńska) *około 1810 Mikicin †16-12-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
3086Kozłowska Marianna z d. Domitr *około 1809 Witynie †  
3087Kozłowska Wiktoria z d. Sulewska *29-04-1803 Godlewo †przed 31-10-1854  
3088Kozłowski Antoni *około 1803 †przed 17-11-1879  
3089Kozłowski Franciszek *około 1813 Kownacin †przed 18-11-1885  
3090Kozłowski Jan *około 1817 Burzyn †po 08-03-1894 Sieburczyn /Burzyn/   
3091Kozłowski Jan *około 1820 Prusy †  
3092Kozłowski Paweł *1803 †15-08-1844 Wąsosz  
3093Kozłowski Stanisław *około 1819 Sieburczyn †05-09-1874 Sieburczyn   
3094Kozłowski Stanisław *około 1806 Sieburczyn †02-03-1809 Sieburczyn /Burzyn/  
3095Kozłowski Stanisław *około 1809 Siestrzanki †  
3096Kozłowski Szczepan *około 1807 Górki †15-03-1875 Burzyn   
3097Kozłowski Szymon *około 1817 Świdry-Dobrzyce †26-01-1859  
3098Kraińska Anna z d. Nieradko *około 1821 †po 06-02-1881  
3099Kraińska Józefata z d. Brzostowska *około 1823 Orlikowo †po 24-01-1899  
3100Kraińska Karolina z d. Bartosiewicz *około 1823 Pawełki †  
3101Kraińska Małgorzata z d. Ptaszyńska *około 1822 †03-04-1882 Kubra /Przytuły/  
3102Kraińska Marianna z d. Nowakowska *około 1820 Radziłów †po 25-11-1884  
3103Kraińska Scholastyka z d. Kamińska *około 1814 Kubra †po 24-02-1884  
3104Kraińska Teofila z d. Liberadzka *około 1816 Białaszewo †po 14-05-1877  
3105Kraiński Antoni *około 1807 Okrasin †od 19-11-1854 do 16-02-1857  
3106Kraiński Jan *1823 Borawskie †1824 Borawskie /Przytuły/  
3107Kraiński Jan *około 1818 Przestrzele †  
3108Kraiński Ludwik *około 1803 Radziłów †przed 14-05-1877  
3109Kraiński Maciej *około 1813 Okrasin †po 25-11-1884  
3110Krajewska Apolonia z d. Glińska *około 1803 Wizna †przed 28-01-1861  
3111Krajewska Cecylia z d. Sadowska *około 1803 Grabowo †po 20-11-1860  
3112Krajewska Joanna z d. Pruszko *około 1820 Wizna †  
3113Krajewska Julianna z d. Filipkowska *około 1809 Grądy Małe †po 23-02-1857  
3114Krajewska Katarzyna z d. Zelkowska *około 1819 †23-08-1852 Kubrzany /Jedwabne/  
3115Krajewska Kazimiera z d. Chojnowska *około 1822 Grądy Małe †po 15-02-1885  
3116Krajewska Ludwika z d. Wróblewska *około 1817 Grabowo †przed 02-11-1884  
3117Krajewska Magdalena z d. Nowosacka *około 1808 Wizna †przed 18-02-1862  
3118Krajewska Rozalia z d. Mroczkowska *około 1818 Konopki Tłuste †po 27-11-1871  
3119Krajewski Antoni *około 1809 Grądy Małe †od 23-02-1857 do 11-02-1872  
3120Krajewski Antoni Paweł *około 1817 Kubrzany †od 16-02-1863 do 27-11-1871  
3121Krajewski Franciszek *około 1800 Wizna †przed 28-01-1861  
3122Krajewski Grzegorz *około 1815 Wizna †  
3123Krajewski Jakub *około 1805 Chojnowo †po 24-01-1848  
3124Krajewski Jakub *około 1821 Grabowo †25-12-1860 Ławsk  
3125Krajewski Jan *około 1806 Wizna †przed 18-02-1862  
3126Krajewski Ksawery *około 1818 Grądy Małe †po 15-02-1885  
3127Krajewski Mateusz *około 1807 Grądy Małe †po 25-02-1862  
3128Krajewski Piotr *około 1824 Grabowo †przed 02-11-1884  
3129Krajewski Stanisław *około 1821 †przed 01-1876  
3130Krasińska Agnieszka z d. Petkowska *około 1818 Ławsk †przed 10-1883  
3131Krasiński Kajetan *około 06-1813 Modzele †28-12-1814 Modzele  
3132Krasnoborska Aniela z d. Sokołek *08-07-1803 Kapice †od 08-11-1857 do 12-02-1865  
3133Krasnoborska Rozalia z d. Jaśkowska *około 1821 Łojki †przed 01-1886  
3134Krasnoborski Jan *około 1814 Kapice †21-02-1855  
3135Krasnoborski Wawrzyniec Paweł *09-08-1803 Kapice †od 12-02-1865 do 27-09-1868  
3136Krawcewicz Anna z d. Gosiewska *około 1821 †09-04-1866 Wąsosz  
3137Krawcewicz Paweł *około 1810 Mieczki †około 1876  
3138Kreska Jan *około 1822 Żebry †przed 26-01-1886  
3139Kreska Marianna z d. Pruszyńska *około 1815 Żebry †po 15-02-1874  
3140Kreska Paweł *około 1820 Kramarzewo †po 15-02-1874  
3141Kreska Teresa z d. Walewska *około 1824 Żebry †po 01-10-1883  
3142Kreska Urszula z d. Kozikowska *około 1819 Karwowo †22-01-1887 Żebry /Wąsosz/  
3143Kreska Wojciech *około 1818 Żebry †po 01-10-1883  
3144Kropiewnicka Marianna z d. Piekarska *około 1812 Sieburczyn †  
3145Kropiewnicki Franciszek *około 1807 Ruś †23-04-1872  
3146Kropiewnicki Jakub *około 1800 Brzeziny †  
3147Krukowska Izabella Magdalena z d. Kiełczewska *około 1822 Tyszki-Łabno †  
3148Krukowski Józef Grzegorz *około 1803 Cyprki †po 10-02-1861  
3149Krupiński Grzegorz *około 1823 Sojczyn Grądowy †po 09-02-1874  
3150Krusiewicz Franciszka z d. Domitr *około 1821 Borawskie †  
3151Kruszewska Józefa z d. Kalinowska *około 1818 Waniewo †  
3152Kruszewska Józefata Katarzyna z d. Sulewska *około 1819 Sieburczyn †   
3153Kruszewski Adam *około 1801 Zanklewo †  
3154Kruszewski Dionizy *około 1819 Zanklewo †   
3155Kruszyńska Franciszka z d. Węcek *około 1822 Żebry †po 25-02-1884  
3156Kruszyńska Katarzyna z d. Łojewska *około 1821 Romany †27-07-1872  
3157Kruszyński Adam *około 1822 Stawiski †19-02-1870 Pasichy  
3158Kruszyński Jan *około 1815 Sulimy †08-02-1885  
3159Kruszyński Ludwik *około 1823 Sulimy †05-01-1881 Żebry /Wąsosz/  
3160Krymska Marianna z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †od 23-11-1874 do 29-01-1884  
3161Krysiewicz Wojciech *około 1823 Bronowo †  
3162Krystowczyk Andrzej *około 1821 Jedwabne †po 16-02-1876  
3163Krystowczyk Jan *około 1824 Dzierzbia †od 08-02-1874 do 04-11-1879  
3164Krystowczyk Juliana z d. Dubicka *około 1813 Przytuły †  
3165Krystowczyk Marcjanna z d. Borecka *około 1817 †od 17-05-1864 do 01-1876  
3166Krystowczyk Piotr *około 1807 Kotówek †  
3167Krysz Gotlib *około 1815 Ełk †  
3168Krysz Karolina z d. Rykaczewska *około 1823 Szczuczyn †  
3169Kryszczyńska Marianna z d. Gołębiewska *26-02-1802 Chrzanowo-Cyprki †po 09-02-1862  
3170Kryszczyński Adam *około 1803 †przed 14-11-1841  
3171Kryszczyński Feliks *około 1821 Kubra †po 21-11-1881  
3172Kryszpin Jan *około 1824 Kędziorowo †22-02-1870  
3173Krzeczkowska Anna Katarzyna z d. Łochowska *26-05-1808 Klimaszewnica †przed 12-1831  
3174Krzeczkowska Rozalia z d. Klimaszewska *około 1813 Klimaszewnica †przed 02-03-1862  
3175Krzeczkowski Adam *29-01-1804 Klimaszewnica †od 11-02-1866 do 10-11-1873  
3176Krzeska Anna z d. Dębińska *około 1816 Wólka †  
3177Krzeski Józef *około 1817 Świdry †  
3178Krzywińska Aniela z d. Cieciuch *1810 Kapice †  
3179Krzywiński Maciej *około 1805 Kapice †  
3180Krzyżanowska Anna z d. Szymanowska *około 1824 Czarnówek †26-09-1855  
3181Krzyżanowska Franciszka z d. Zakrzewska *około 1807 Mazewo †po 19-07-1869  
3182Krzyżanowski Jan *około 1806 Szczuczyn †12-04-1840  
3183Krzyżanowski Marcin *około 1804 Szczuczyn †23-04-1847  
3184Krzyżanowski Paweł *około 1802 Dołęgi †przed 15-10-1861  
3185Ksionka Wojciech *około 1822 †przed 15-05-1906  
3186Kuchowska Julia z d. Wasilewska *1813 Obrytki †po 27-01-1863  
3187Kuchowski Kazimierz *około 1800 Mścichy †  
3188Kuczewska Agnieszka z d. Bazydło *około 1811 Czernice †1887 Konopki-Białystok /Grabowo/  
3189Kuczewska Barbara z d. Jałbrzykowska *około 1803 Sambory †przed 14-02-1858  
3190Kuczewska Józefa z d. Skrodzka *około 1801 Kamianki †od 20-06-1842 do 24-11-1857  
3191Kuczewska Justyna z d. Duńczyk *około 1813 Bęćkowo †18-06-1853  
3192Kuczewska Katarzyna *około 1814 Jeziorko †11-09-1854 Szwelczyn /Wąsosz/  
3193Kuczewska Wiktoria z d. Rubińska *około 1817 Sokoły †30-12-1887 Wąsosz  
3194Kuczewski Andrzej *14-12-1820 Szwelczyn †  
3195Kuczewski Antoni *około 1815 Konopki par. Grabowo †  
3196Kuczewski Józef *około 1812 Budy Czarnockie †18-01-1862 Szwelczyn /Wąsosz/  
3197Kuczewski Mateusz *około 1815 Łempice †po 12-02-1865  
3198Kuczewski Stanisław *około 1815 Kownacin †przed 14-02-1871  
3199Kuczewski Tomasz *około 1805 Wąsosz †24-11-1845  
3200Kuczewski Wiktor *około 1821 Kucze †07-11-1881 Kucze Małe /Jedwabne/  
3201Kuczewski Wojciech *około 1822 Szwelczyn †po 24-02-1892   
3202Kuczyńska Agnieszka z d. Cybula *około 1808 Osowiec †po 07-02-1858  
3203Kuczyńska Anna z d. Michałowska *około 1809 Osowiec †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
3204Kuczyńska Ewa z d. Kozikowska *03-01-1805 Ciemnoszyje †po 06-11-1859  
3205Kuczyńska Ewa *10-08-1810 Sulewo Kownaty †  
3206Kuczyńska Katarzyna z d. Petkowska *około 1824 Szczuczyn †od 03-07-1870 do 22-07-1885  
3207Kuczyńska Katarzyna z d. Kuczewska *około 1821 Stawiane †08-05-1849 Niećkowo /Wąsosz/  
3208Kuczyńska Lucja *11-12-1818 Sulewo Kownaty †  
3209Kuczyńska Marianna z d. Witkowska *około 1823 Zakrzewo †od 24-10-1887 do 10-09-1888  
3210Kuczyńska Marianna z d. Dąbrowska *około 1821 Mieszołki †20-12-1871 Romany /Romany/  
3211Kuczyńska Marianna z d. Sulewska *1806 Sulewo Prusy †od 21-11-1854 do 07-02-1869  
3212Kuczyńska Marianna z d. Czarnecka *około 1812 Chojnowo †  
3213Kuczyńska Marianna z d. Staniszewska *około 1823 Rydzewo †  
3214Kuczyńska Marianna z d. Pachucka *około 1823 Brzozowa Wólka †  
3215Kuczyńska Rozalia z d. Orłowska *około 1812 Kubrzany †po 14-02-1882  
3216Kuczyńska Rozalia *25-04-1806 Sulewo Kownaty †  
3217Kuczyńska Teofila z d. Chrzanowska *30-12-1821 Kieljany †przed 10-1861   
3218Kuczyński Adam *około 1822 Bęćkowo †od 10-09-1888 do 14-02-1898  
3219Kuczyński Franciszek *12-12-1808 Sulewo Kownaty †  
3220Kuczyński Grzegorz *około 1821 Kamińskie †przed 27-11-1894   
3221Kuczyński Jan *26-06-1803 Sulewo Kownaty †przed 1831   
3222Kuczyński Józef *około 1821 †  
3223Kuczyński Maciej *około 03-1808 Płochowo †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
3224Kuczyński Maciej *około 1809 †   
3225Kuczyński Piotr *około 1815 Kapice †03-02-1846  
3226Kuczyński Stanisław *04-05-1809 Sulewo Kownaty †16-03-1895 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3227Kuczyński Szymon *około 1801 Płochowo †po 06-11-1859  
3228Kuczyński Tomasz *około 1822 †  
3229Kuczyński Tomasz *około 1806 Wierzbowo †  
3230Kuczyński Wawrzyniec *16-08-1806 Sulewo Kownaty †  
3231Kuczyński Wojciech *około 1808 Wólka Piaseczna †po 07-02-1858  
3232Kuć Jan *około 1823 Kramkowo †  
3233Kuderkiewicz Jan *około 1822 †  
3234Kuferski Franciszek *około 1809 Wawrzeńczyce †przed 08-10-1883  
3235Kukliński Jan *około 1818 Grądy Wielkie †22-07-1873 Przestrzele /Jedwabne/  
3236Kukowska Marianna z d. Downarska (Donarska) *około 1806 †po 04-02-1855  
3237Kukowski Józef *około 1806 †po 04-02-1855  
3238Kulawczyk Aniela z d. Gurzęda *około 1818 Siestrzanki †  
3239Kulawczyk Grzegorz *około 1818 Bronowo †  
3240Kulawczyk Jan *około 1812 Bronowo †po 27-10-1872  
3241Kulawczyk Józefa z d. Dymnicka *około 1823 Bronowo †1861  
3242Kulawczyk Marianna z d. Szymańska *około 1818 Bronowo †  
3243Kulawczyk Michał *około 1823 Bronowo †po 29-05-1888  
3244Kulawczyk Scholastyka z d. Strzelczuk vel Szczęsna *około 1803 Bronowo †1860  
3245Kulawczyk Scholastyka z d. Matejkowska *około 1822 Bronowo †po 09-11-1874  
3246Kulesza Angela z d. Buńska *około 1804 Niwkowo †przed 01-1830  
3247Kulesza Jakub *około 1816 Wizna †  
3248Kulesza Jan *około 1824 Wizna †  
3249Kulesza Marianna z d. Trepanowska *około 1806 Dobrzyjałowo †  
3250Kulesza Monika *1820 Szwelczyn †18-09-1833 Szwelczyn  
3251Kulesza Rozalia *około 1810 Wąsosz †26-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
3252Kulesza Wawrzyniec *około 1802 Niwkowo †po 21-11-1858  
3253Kulesza Wincenty *około 1818 Wąsosz †12-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3254Kulesza Zofia z d. Choińska *około 1804 Niwkowo †po 21-11-1858  
3255Kulikowska Aniela z d. Grzybowska *1823 Zacieczki †25-12-1846  
3256Kulikowska Anna z d. Klimaszewska *około 1802 Klimaszewnica †od 11-02-1855 do 11-07-1865  
3257Kulikowska Apolonia z d. Markowska *około 1823 Smolniki †01-05-1881  
3258Kulikowska Balbina z d. Godlewska *około 1821 Lipińskie †1887 Sienickie /Białaszewo/  
3259Kulikowska Ewa z d. Danowska *około 1823 †po 21-10-1896  
3260Kulikowska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1807 Supy †  
3261Kulikowska Katarzyna z d. Szczuka *około 1809 Łojki †po 06-02-1866  
3262Kulikowska Rozalia z d. Janiszewska *28-04-1800 Ruda †przed 06-1830  
3263Kulikowska Rozalia z d. Tafiłowska *około 1808 Kędziorowo †  
3264Kulikowska Teofila z d. Mścichowska *około 1820 Bzury †  
3265Kulikowski Adam *około 1820 Sienickie †  
3266Kulikowski Franciszek *29-09-1822 Żebry †25-12-1848 Żebry /Wąsosz/  
3267Kulikowski Franciszek *około 1823 Sienickie †  
3268Kulikowski Ignacy *około 1812 Kędziorowo †  
3269Kulikowski Jakub *25-01-1801 Brzozowa par. Białaszwewo †po 11-07-1865  
3270Kulikowski Jakub *około 1822 Okół †  
3271Kulikowski Jan *około 1823 Kędziorowo †od 26-11-1894 do 17-06-1921  
3272Kulikowski Józef *około 1821 Pieńczykówek †  
3273Kulikowski Wojciech *około 1804 Zalesie †  
3274Kuna Jan *około 1808 Warmia †po 13-09-1863  
3275Kuna Katarzyna z d. Krysztochowicz *około 1815 Rajgród †  
3276Kuna Teresa z d. Orłowska *około 1824 Szczuczyn †17-03-1882 Świdry /Wąsosz/  
3277Kupiecka Marianna z d. Zakaszewska *około 1819 Grozimy †po 18-02-1901  
3278Kupiecki Norbert *około 1814 Niedźwiedzkie †od 05-02-1865 do 24-05-1880  
3279Kur Marianna z d. Łojewska *około 1823 Kotówek †  
3280Kur Piotr *około 1820 Pęchratka †po 06-02-1865  
3281Kurkowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1814 Bagińskie †od 22-11-1858 do 22-07-1873  
3282Kurkowska Anna z d. Mieczkowska *około 1813 Mieczki †po 01-06-1858  
3283Kurkowska Emilia z d. Zalewska *około 1814 Szlasy †od 25-01-1876 do 27-09-1892  
3284Kurkowska Izabella z d. Filipkowska *około 1817 Borawskie †po 26-02-1867  
3285Kurkowska Józefa z d. Zalewska *około 1821 Zalesie †14-03-1869   
3286Kurkowska Katarzyna z d. Niebrzydowska *około 1821 Niebrzydy †przed 14-07-1903  
3287Kurkowska Marianna z d. Łepkowska *około 1822 Łoje Awissa †od 05-05-1868 do 19-02-1877  
3288Kurkowska Marianna z d. Włodkowska *około 1814 Pluty †  
3289Kurkowska Rozalia z d. Rogowska *około 1823 Borawskie †przed 01-1849  
3290Kurkowska Salomea z d. Mikucka *około 1800 Sokoły par. Romany †14-08-1855 Kurkowo /Romany/  
3291Kurkowska Teresa z d. Szleszyńska *około 03-1822 Rosochate †  
3292Kurkowski Aleksander *około 1822 Nieciki †od 25-01-1876 do 27-09-1892  
3293Kurkowski Antoni *około 1816 Borawskie †przed 08-02-1875  
3294Kurkowski Antoni *około 1803 Kurkowo †po 02-02-1845  
3295Kurkowski Franciszek *około 1801 †31-08-1861 Nieciki /Słucz/  
3296Kurkowski Ignacy *około 1808 Borawskie †  
3297Kurkowski Jan *około 1817 Borawskie †przed 05-05-1868  
3298Kurkowski Ludwik *około 1822 Grzymki †przed 19-01-1892  
3299Kurkowski Maciej *około 1812 Jaki †13-10-1841 Jaki  
3300Kurkowski Stanisław *około 1809 Borawskie †po 01-06-1858  
3301Kurkowski Wawrzyniec *około 1812 Grzymki †po 26-02-1867  
3302Kurkowski Wojciech *około 1805 Kurkowo †przed 14-07-1903  
3303Kurnatowska Ewa z d. Grądzka *około 1807 Nieławice †  
3304Kurnatowski Tomasz *około 1806 Radziłów †  
3305Kurzątkowska Franciszka z d. Godlewska *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1872  
3306Kurzątkowska Józefata z d. Jankowska *około 1812 Brzostowo †  
3307Kurzątkowska Julianna z d. Brzostowska *około 1814 Nadbory †od 26-01-1886 do 24-11-1913  
3308Kurzątkowska Magdalena z d. Truszkowska *około 1821 Cedry †  
3309Kurzątkowski Andrzej *około 1819 Mocarze †przed 10-11-1895  
3310Kurzątkowski Antoni *około 1810 Mocarze †  
3311Kurzątkowski Józef *około 1821 Cedry †  
3312Kurzątkowski Stanisław *około 1824 Mocarze †po 29-01-1872  
3313Kurzątkowski Wojciech *około 1804 †20-02-1877 Mocarze /Burzyn/  
3314Kurzyna Katarzyna z d. Łapińska *około 1816 Barany †przed 06-1884  
3315Kurzyna Marianna z d. Obrycka *około 1820 Gackie †po 30-05-1871  
3316Kurzyna Marianna z d. Wilimczyk *około 1807 Szczuczyn †17-03-1846  
3317Kurzyna Paweł *około 1809 Pieniążki †po 30-05-1871  
3318Kurzyna Szymon *około 1813 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-11-1890  
3319Kusielczuk Jan *około 1823 Pietkowo †  
3320Kuzak Ludwik *około 1821 †  
3321Kuźmiński Łukasz *około 1821 Augustów †  
3322Kwiatkowska Anna Scholastyka z d. Wasilewska *około 09-1819 Kownacin †przed 09-1839  
3323Kwiatkowska Katarzyna z d. Glińska *około 1821 Wiązownica †  
3324Kwiatkowska Rozalia z d. Samełko *około 1822 Chojnowo †04-01-1847  
3325Kwiatkowski Antoni *1801 Ciemianka †  
3326Kwiatkowski Ignacy *około 1816 Modzele †od 17-02-1879 do 18-11-1895  
3327Kwiatkowski Józef *około 1823 Chojnowo †po 16-01-1888  
3328Kwiecińska Anna z d. Pruszko *około 1823 Wizna †  
3329Kwiecińska Józefata z d. Zacharzewska *około 1809 Przytuły †po 28-08-1871  
3330Kwieciński Dionizy *około 1818 †  
3331Kwieciński Franciszek *około 1809 Przytuły †od 05-09-1859 do 28-08-1871  
3332Kwieciński Mikołaj *około 1817 Srebrowo †  
3333Lachowicz Agnieszka z d. Mioduszewska *około 1804 Bęćkowo †04-12-1864 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3334Lachowicz Anna z d. Dobrzewicz *około 1817 Wartele †  
3335Lachowicz Józef *około 1821 Skaje †  
3336Lachowicz Józef Konstanty *około 1816 Skaje †po 27-10-1867  
3337Lachowicz Ludwika z d. Witkowska *około 1821 Kumelsk †  
3338Lachowicz Maciej *około 1811 Skaje †przed 16-01-1868  
3339Lachowicz Marianna z d. Wiktorowicz *19-11-1818 Dołęgi †09-07-1851 Wąsosz  
3340Lachowicz Marianna z d. Sawicka *około 1809 Zacieczki †  
3341Lachowicz Marianna (Rozalia) z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †04-02-1857  
3342Lachowicz Tomasz *około 1810 Skaje †  
3343Ladzińska Agnieszka z d. Pacyńska *około 1819 Wąsosz †29-01-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3344Ladzińska Józefata z d. Klimaszewska *15-03-1808 Kędziorowo †po 03-02-1861  
3345Ladzińska Józefata *18-03-1817 Wąsosz †  
3346Ladzińska Julianna z d. Kropiewnicka *około 1820 Glinki †po 13-10-1863  
3347Ladzińska Katarzyna z d. Domitr *około 1821 Borawskie par. Jedwabne †po 17-02-1879  
3348Ladzińska Małgorzata Katarzyna *11-04-1815 Wąsosz †24-11-1819 Wąsosz  
3349Ladzińska Marianna z d. Sulewska *około 1814 Zalesie par. Mały Płock †przed 25-04-1891  
3350Ladzińska Marianna z d. Lewońska *około 07-1821 Wąsosz †15-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
3351Ladzińska Marianna z d. Świgońska *31-10-1816 Żebry †18-04-1865  
3352Ladziński Bartłomiej Wincenty *około 1806 Wąsosz †po 03-02-1861  
3353Ladziński Jan *26-12-1804 Wąsosz †przed 29-01-1856  
3354Ladziński Józef *21-01-1803 Wąsosz †po 20-01-1874  
3355Ladziński Kleofas Jan *około 1820 Surały †przed 17-02-1879  
3356Ladziński Marcin *08-11-1807 Wąsosz †12-06-1827 Wąsosz  
3357Ladziński Mateusz *około 1818 Biała Piska †po 13-10-1863  
3358Ladziński Mateusz *21-09-1819 Wąsosz †  
3359Ladziński Piotr *około 1817 Łojki †przed 27-11-1899  
3360Ladziński Stefan *około 1818 Wąsosz †przed 15-09-1891  
3361Ladziński Wincenty *około 1807 †  
3362Ladziński Wincenty *05-04-1812 †  
3363Laskowska Barbara z d. Gwiazdowska *około 1804 Wyszomierz †przed 04-1855  
3364Laskowska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1804 †przed 09-1827  
3365Laskowska Franciszka z d. Grądzka *około 1802 Jarnuty †  
3366Laskowska Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1812 Zabiele †  
3367Laskowska Marcjanna z d. Chrostowska *około 1821 Biodry †12-09-1884 Biodry /Burzyn/  
3368Laskowska Marianna z d. Mrozicka *około 1818 Borawskie par. Jedwabne †19-05-1868 Przestrzele /Jedwabne/  
3369Laskowska Marianna z d. Duchnowska *około 1810 Kubrzany †po 07-11-1859  
3370Laskowska Marianna z d. Barwikowska *około 1824 Przytuły †  
3371Laskowska Rozalia z d. Rogowska *około 1800 Wagi †  
3372Laskowska Scholastyka z d. Majrocka *około 1820 Kowalewo †  
3373Laskowski Jan *około 1823 Nieławice †  
3374Laskowski Józef *około 1824 Nieławice †po 10-02-1890  
3375Laskowski Karol *około 1810 Burzyn †  
3376Laskowski Maciej *około 1801 Kucze †przed 07-11-1859  
3377Laskowski Stanisław *około 1803 †  
3378Laskowski Sylwester *około 1817 Ławsk †  
3379Laskowski Tomasz *około 1804 Radziłów †po 07-11-1859  
3380Laszczkowska Agata z d. Trzonkowska *około 1817 Ławsk †od 22-01-1883 do 14-02-1887  
3381Laszczkowska Barbara z d. Sokołek *około 1821 Wąsosz †po 19-08-1870  
3382Laszczkowska Ewa z d. Orłowska *około 1821 Modzele †po 23-11-1874  
3383Laszczkowska Katarzyna z d. Zduńczyk *około 1816 Prusy †01-12-1862  
3384Laszczkowska Marianna z d. Tarnacka *20-07-1803 Ławsk †przed 13-10-1857  
3385Laszczkowska Marianna z d. Samełko *10-03-1803 Ławsk †09-11-1847  
3386Laszczkowska Marianna z d. Remiszewska *około 1820 Stary Gromadzyn †  
3387Laszczkowska Scholastyka z d. Samełko *około 1819 Ławsk †01-01-1862  
3388Laszczkowski Kazimierz *około 1814 Ławsk †od 22-11-1897 do 05-02-1902  
3389Laszczkowski Maciej *około 1814 Ławsk †przed 25-11-1866  
3390Laszczkowski Stanisław *około 1820 Ławsk †po 23-11-1874  
3391Laszczkowski Stefan ( Szczepan ) *około 1820 Wilamowo †po 10-11-1879  
3392Laszczkowski Szymon *około 04-1815 Żebry †17-05-1855  
3393Lawendowska Józefa z d. Milewska *około 1818 Kucze Małe †po 12-01-1891  
3394Lawendowska Rozalia z d. Baranowska *około 1819 Kucze Małe †od 11-11-1867 do 17-10-1871  
3395Lawendowski Jan *około 1814 Toczyłowo †26-04-1860 Kucze Małe /Jedwabne/  
3396Lawendowski Michał *około 1819 Kucze Małe †po 12-01-1891  
3397Lejman Jan *około 1816 Długosze †  
3398Lencewicz Zamel *około 1824 Drygały †  
3399Lenczewska Józefa z d. Skowrońska *około 1821 Kurejewka †07-09-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
3400Lenczewska Katarzyna z d. Borawska *około 1820 Rakowo †24-02-1855  
3401Lenczewska Rozalia z d. Zalewska *około 1818 Bęćkowo †po 26-09-1881  
3402Lenczewski Kazimierz *około 1822 Rakowo †08-05-1901  
3403Lenczewski Kazimierz *około 1821 Skaje †przed 11-11-1867  
3404Lenczewski Wawrzyniec *około 1816 Skaje †po 26-09-1881  
3405Lenda Rozalia z d. Kryszczyńska *około 1822 Kubra †po 13-02-1884  
3406Lenda Stanisław *około 1821 Kadzidło †po 13-02-1884  
3407Lendzian Antonina z d. Szczepankowska *około 1800 Wąsosz †przed 30-10-1870  
3408Lendzian Jakub *1816 †19-10-1848  
3409Lendzian Józefa z d. Kowalewska *około 1819 Niedźwiedzkie †  
3410Leonowicz Jan *około 1822 Rakowo †  
3411Leonowicz Salomea z d. Mierzejewska *około 1816 Brzeźnio †  
3412Leosiewska Agnieszka z d. Piekarska *około 1807 Sieburczyn †  
3413Leosiewska Anastazja z d. Rudzińska *około 1807 Przytuły †przed 05-1842  
3414Leosiewska Aniela z d. Ramotowska *około 1821 Pluty †przed 10-10-1883  
3415Leosiewska Balbina z d. Kozłowska *około 1822 Górki †22-08-1852  
3416Leosiewska Franciszka z d. Zając *około 1821 †  
3417Leosiewska Izabela z d. Skrodzka (Godlewska) *około 1816 Modzele †  
3418Leosiewska Katarzyna z d. Rogowska *około 1820 †po 10-02-1879  
3419Leosiewska Magdalena z d. Rozwadowska *około 1817 †22-05-1881 Mocarze   
3420Leosiewski Filip *około 1802 Mocarze Budne †  
3421Leosiewski Franciszek *około 1822 Mocarze †po 28-01-1878  
3422Leosiewski Hilary *około 1807 Mocarze †  
3423Leosiewski Jan *około 1820 Siestrzanki †po 10-02-1879  
3424Leosiewski Józef *około 1819 †23-03-1887 Mocarze   
3425Leosiewski Paweł *około 1814 Mocarze †od 03-02-1885 do 26-02-1895  
3426Leoszewska Katarzyna z d. Niebrzydowska (lub Wierzbowska) *około 1802 Przytuły †od 17-02-1856 do 09-02-1862  
3427Lepalska Krystyna z d. Iwanowska *około 1819 Kossaki †  
3428Lepalski Walenty *około 1808 Romartów †  
3429Lepieszka Józef *około 1813 Struga †  
3430Lepieszka Marianna Józefata z d. Niebrzydowska *22-03-1822 Modzele †  
3431Leszczewska Aniela z d. Sakowska *około 1823 †po 12-06-1871  
3432Leszczewska Anna z d. Bielawska *około 1823 Białaszewo †po 18-01-1875  
3433Leszczewska Rozalia z d. Borkowska *około 1822 Kucze Wielkie †od 21-11-1882 do 09-07-1888  
3434Leszczewska Rozalia z d. Dąbrowska *około 1804 †przed 25-11-1861  
3435Leszczewski Andrzej *około 1805 Dobrzyjałowo †po 26-11-1860  
3436Leszczewski Bartłomiej *około 1819 Borawskie †22-09-1890 Borawskie /Radziłów/  
3437Leszczewski Filip *około 1819 Radziłów †po 18-01-1875  
3438Leszczewski Jacenty *około 1823 Radziłów †przed 24-10-1882  
3439Leszczewski Jakub *około 1812 †po 12-06-1871  
3440Leszczewski Maciej *około 1808 Kucze Wielkie †od 24-07-1871 do 21-11-1882  
3441Leszczewski Wawrzyniec *około 1800 Taraskowo †przed 25-11-1861  
3442Leszczewski Wojciech *około 1816 †10-05-1866 Radziłów /Radziłów/  
3443Leszczyńska Agnieszka z d. Chojnacka *około 1821 Cyprki †03-11-1869  
3444Leszczyńska Anna z d. Dębińska *około 1809 Skaje †po 30-01-1872  
3445Leszczyńska Marianna Izabella z d. Wróblewska *około 1820 Brzeźnio †po 27-10-1873  
3446Leszczyńska Rozalia z d. Borawska *około 1813 Rakowo †24-08-1881 Rakowo  
3447Leszczyński Jakub *około 1810 Surały †13-03-1860  
3448Leszczyński Jan *około 1814 Skaje †przed 08-1892  
3449Leszczyński Jan *około 1806 Narew †przed 23-01-1883  
3450Leszczyński Jan *około 1812 †po 30-01-1872  
3451Leszczyński Józef *około 1820 Skaje †przed 27-10-1873  
3452Leszczyński Wojciech *około 1808 †11-07-1831 Chojnowo /Niedźwiadna/  
3453Letko Franciszek (Frydryk) *około 1813 Wyłudy †przed 05-08-1878  
3454Letko Jan *około 1821 Prusy †przed 20-01-1884  
3455Letko Jan *około 1803 †27-10-1843 Ławsk  
3456Letko Ludwika z d. Broda *około 1816 Przerwanki †przed 01-1862  
3457Letko Rozalia z d. Konik *około 1824 Bęćkowo †przed 20-01-1884  
3458Letko Teofila z d. Modzelewska *około 1817 Niedźwiedzkie †po 17-06-1870  
3459Lewicka Marianna z d. Dworakowska *około 1813 Niedźwiadna †po 22-12-1891  
3460Lewicka Rozalia z d. Boguszewska *około 1818 Szczuczyn †  
3461Lewicki Franciszek *około 1821 Mazewo †  
3462Lewicki Stanisław *około 1805 Załuski †przed 22-12-1891  
3463Lewkowicz Franciszka z d. Ostrowska *około 1811 Bronowo †21-04-1847  
3464Lewkowicz Jakub *około 1808 Bronowo †po 23-11-1863  
3465Lewkowicz Rozalia z d. Pawełczyk *około 1809 Niwkowo †  
3466Lewkowicz Wawrzyniec *około 1817 Wąsosz †16-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3467Lewkowska Agnieszka z d. Nowogrodzka *około 1818 Poryte †  
3468Lewkowska Julianna z d. Domitr *około 1816 Pawełki †po 21-11-1864  
3469Lewkowska Katarzyna z d. Żukowska *około 1811 Kucze Wielkie †po 10-11-1858  
3470Lewkowska Marianna z d. Kowalewska *około 1805 †07-03-1833 Przestrzele /Jedwabne/  
3471Lewkowski Michał *około 1814 Orlikowo †  
3472Lewkowski Wawrzyniec *około 1810 Orlikowo †po 21-11-1864  
3473Lewońska Karolina z d. Danowska *około 1820 Sulewo Prusy †przed 01-1846  
3474Lewońska Teofila z d. Śmiarowska *około 1819 Wąsosz †09-03-1852  
3475Lewoński Piotr *około 1811 Wąsosz †  
3476Lewoński Stanisław *około 1818 Wąsosz †07-04-1865  
3477Liberacka Franciszka z d. Czyżyńska *około 1813 Surały †  
3478Liberacka Helena z d. Ziółkowska *około 1802 Ciemnoszyje †po 14-10-1845  
3479Liberacki Nikodem *około 09-1807 Karwowo †po 14-10-1845  
3480Liberacki Tomasz *około 1812 Mścichy †  
3481Liberadzka Józefa z d. Grzybowska *około 1821 Siestrzanki †po 03-02-1879  
3482Liberadzka Marianna z d. Dąbrowska *około 1807 Siestrzanki †przed 04-1849  
3483Liberadzka Marianna z d. Zajączkowska *około 1811 Warszawa †po 20-11-1853  
3484Liberadzki Franciszek *około 1814 Borawskie †  
3485Liberadzki Jan *około 1812 Lutomierzyn †od 12-02-1866 do 29-01-1872  
3486Lichomska Wiktoria z d. Milewska *około 1807 Bzury †po 25-06-1856  
3487Lichomski Nikodem *około 1800 Kędziorowo †26-05-1856 Zalesie  
3488Lipińska Aniela z d. Orłowska *około 1808 Kubra †  
3489Lipińska Barbara z d. Grzymała *około 1802 Kownatki †  
3490Lipińska Justyna z d. Kuklińska *około 1821 †15-01-1874  
3491Lipińska Karolina z d. Wykowska *około 1810 Wykowo †od 11-02-1850 do 27-11-1855  
3492Lipińska Katarzyna z d. Walewska *około 1823 Witynie †  
3493Lipińska Katarzyna z d. Wiszowata *około 1820 Wiszowate †  
3494Lipińska Marianna z d. Myślińska *około 1812 Mocarze †po 10-11-1863  
3495Lipińska Marianna z d. Zając *około 1802 Kubra †06-1848  
3496Lipińska Marianna z d. Patro *około 1814 †20-12-1844 Łempice /Wąsosz/  
3497Lipińska Salomea z d. Wiszowata *około 1814 Bagińskie †11-09-1878 Surały /Grabowo/  
3498Lipiński Jan *około 1813 Surały †12-04-1881 Surały /Grabowo/  
3499Lipiński Jan *około 1804 †po 20-12-1844  
3500Lipiński Kazimierz *około 1806 Biczki †po 10-11-1863  
3501Lipiński Wojciech *około 1822 Kossaki †  
3502Lipka Łukasz *około 1800 Świdry †19-07-1855 Wąsosz  
3503Lipska Aniela z d. Opońska *około 1813 Siestrzanki †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
3504Lipska Katarzyna z d. Karwowska *około 1820 Brzostowo †od 18-11-1867 do 21-07-1888  
3505Lipska Katarzyna z d. Polkowska *około 1817 Biodry †15-02-1858  
3506Lipska Konstancja z d. Mroczkowska *około 1804 Karwowo-Polki †od 19-02-1849 do 21-11-1858  
3507Lipski Antoni *około 1820 Nadbory †przed 09-11-1863  
3508Lipski Ignacy *około 1824 Nadbory †po 25-10-1892  
3509Lipski Jakub *około 1820 Dębowo †od 04-02-1875 do 04-10-1886  
3510Lipski Jan *około 1821 Nadbory †od 18-11-1867 do 21-07-1888  
3511Lipski Łukasz *około 1811 Nadbory †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
3512Lipski Stanisław *około 1814 Nadbory †przed 01-1857  
3513Lipski Stanisław *około 1813 †  
3514Liszewska Ewa z d. Koniecko *1817 Solistówka †po 09-11-1872  
3515Liszkiewicz Jan *około 1819 †06-02-1893 Przytuły   
3516Lizio Anna z d. Lendzian *około 1823 Szczuczyn †po 28-11-1866  
3517Locman Adam *około 1805 Prusy †08-12-1855 Żebry  
3518Locman Bogumił (Gotlib) *około 1816 Włosty †po 21-11-1869  
3519Locman Estera (Teresa) z d. Karpińska *około 1805 †od 15-11-1863 do 20-01-1873  
3520Locman Karolina z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †przed 21-11-1869  
3521Lorenc Marianna z d. Dubnicka *około 1811 Prusy †  
3522Lulis Karol *około 1820 †20-07-1880  
3523Ładyżyńska Anna z d. Domurat *około 1824 Wizna †od 08-10-1872 do 21-11-1881  
3524Ładyżyńska Franciszka z d. Pruszko *około 1819 Wizna †przed 05-1858  
3525Ładyżyński Jan *około 1821 Wizna †po 23-02-1886  
3526Ładyżyński Stanisław *około 1816 Wizna †przed 04-02-1907  
3527Łaguna Baltazar *02-01-1822 Stawiane †04-08-1894 Pasichy  
3528Łaguna Ferdynand *około 1815 Stawiane †15-09-1826 Stawiane  
3529Łaguna Franciszek *04-04-1802 Stawiane †25-10-1888  
3530Łaguna Franciszka z d. Wojsław *31-03-1805 Wojsławy †05-09-1868 Stawiane  
3531Łaguna Karolina z d. Modzelewska *około 1806 Modzele †30-11-1889  
3532Łaguna Katarzyna Tekla Marianna z d. Barwikowska *około 1814 Warszawa †12-02-1861  
3533Łaguna Kazimierz *29-02-1820 Stawiane †  
3534Łaguna Ksawery Ferdynand *19-01-1804 Stawiane †  
3535Łajewska Marianna z d. Zwolińska *około 1809 Ciemnoszyje †po 30-04-1871  
3536Łajewski Adam *około 1804 Białogrądy †po 30-04-1871  
3537Łajewski Tomasz *około 1824 Białogrądy †  
3538Łapińska Teofila z d. Mieczkowska *około 1816 Rostki par. Romany †  
3539Łapiński Jan *około 1800 †1825  
3540Łapiński Jan *około 1817 Brzozowa Wólka †  
3541Łapiński Piotr *około 1822 Ciemnoszyje †23-04-1856  
3542Łaszczuk Anna z d. Zdankiewicz *około 1823 Wólka †  
3543Łaszczuk Antoni *około 1823 Szczuczyn †  
3544Łaszczuk Antonina Wincenta z d. Hlińska *około 1824 Kamionka Stara †  
3545Łaszczuk Jan Romuald *około 1821 Szczuczyn †po 09-10-1870  
3546Łaszczuk Julianna z d. Chmielewska *około 1822 Szczuczyn †po 09-10-1870  
3547Łazowski Jan *około 1820 Wyszonki Kościelne †  
3548Łempicka Anastazja z d. Kozikowska *około 1812 Święcienin †24-02-1891 Święcienin /Radziłów/  
3549Łempicka Aniela z d. Danowska *15-07-1812 Sulewo Kownaty †23-07-1880 Bagienice   
3550Łempicka Aniela *11-05-1807 Sulewo Prusy †15-02-1812 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3551Łempicka Barbara z d. Rutkowska *około 1809 †18-06-1838 Bagienice  
3552Łempicka Ewa *27-12-1823 Kieljany †  
3553Łempicka Franciszka z d. Danowska *27-09-1824 Sulewo Kownaty †18-12-1893 Bagienice /Wąsosz/   
3554Łempicka Izabela *06-09-1823 Koniecki †  
3555Łempicka Joanna z d. Pietraszewska *około 1807 Kalwaria †po 01-09-1868  
3556Łempicka Józefa z d. Bagińska *około 1822 Grabowskie †21-12-1892 Bagienice /Wąsosz/  
3557Łempicka Józefa z d. Drobościelska *około 1809 Zalesie (koło Drobina) †  
3558Łempicka Józefa Zofia *31-07-1813 Doliwy †02-06-1819 Doliwy /Przytuły/  
3559Łempicka Karolina z d. Górska *09-03-1822 Sulewo Kownaty †13-07-1891 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3560Łempicka Karolina *20-08-1820 Koniecki †25-02-1825 Koniecki  
3561Łempicka Karolina *01-04-1824 Bagienice †19-03-1825 Bagienice   
3562Łempicka Karolina Teofila *08-08-1814 Doliwy †  
3563Łempicka Katarzyna z d. Godlewska *30-08-1804 Zalesie †przed 04-1830  
3564Łempicka Katarzyna *27-02-1815 Bagienice †   
3565Łempicka Marianna z d. Sulewska *11-06-1805 Bagienice †28-07-1869 Bagienice  
3566Łempicka Marianna *05-03-1810 Sulewo Prusy †17-04-1812 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3567Łempicka Marianna Barbara *około 12-1814 Sokoły †30-05-1815 Sokoły  
3568Łempicka Paulina z d. Toczyłowska *około 1817 †  
3569Łempicka Salomea z d. Niecikowska *około 10-1821 Nieciki †przed 20-01-1862  
3570Łempicka Salomea *17-05-1807 Sokoły †28-07-1829 Sokoły  
3571Łempicka Scholastyka *29-07-1803 Pasichy †08-06-1804 Pasichy  
3572Łempicka Zofia z d. Niebrzydowska *04-05-1824 Sulewo Kownaty †08-08-1880 Sulewo Kownaty   
3573Łempicka Zuzanna z d. Sulewska *około 1820 Kamianki †04-12-1851 Niedźwiedzkie  
3574Łempicki Adam *11-01-1823 Bagienice †31-01-1823 Bagienice  
3575Łempicki Adam Karol *04-11-1810 Koniecki †15-09-1812 Koniecki /Wąsosz/  
3576Łempicki Antoni *24-05-1807 Bagienice †20-03-1812 Bagienice /Wąsosz/  
3577Łempicki Antoni *około 12-1800 †22-05-1802 Bagienice /Wąsosz/  
3578Łempicki Antoni *26-04-1804 Bagienice †09-12-1804 Bagienice /Wąsosz/  
3579Łempicki Antoni *11-01-1814 Bagienice †   
3580Łempicki Antoni *22-09-1809 Bagienice †   
3581Łempicki Apolinary Marcjan *09-01-1801 Sokoły †  
3582Łempicki Baltazar *22-01-1807 Sokoły †  
3583Łempicki Baltazar Kacper Melchior *10-01-1802 Bagienice †23-08-1882 Bagienice  
3584Łempicki Florian *03-05-1812 Sokoły †  
3585Łempicki Franciszek *13-10-1805 Bagienice †10-01-1834 Bagienice   
3586Łempicki Franciszek *03-11-1820 Bagienice †przed 07-1826   
3587Łempicki Franciszek Nikodem *01-06-1813 Koniecki †17-03-1850 Koniecki  
3588Łempicki Jakub *25-07-1824 Bagienice †26-01-1897 Bagienice /Wąsosz/   
3589Łempicki Jan *1812 Biała Piska †07-11-1880 Sulewo Kownaty   
3590Łempicki Jan *10-01-1816 Bagienice †15-12-1839 Bagienice   
3591Łempicki Jan *14-02-1813 Bagienice †31-03-1813 Bagienice   
3592Łempicki Józef *10-10-1817 Bagienice †24-04-1869 Sulewo Kownaty   
3593Łempicki Józef *27-03-1802 Sulewo Prusy †07-04-1802 Sulewo Prusy   
3594Łempicki Józef *19-12-1817 Sulewo Kownaty †   
3595Łempicki Józef *16-02-1812 Bagienice †   
3596Łempicki Józef Kazimierz *04-03-1817 Doliwy †  
3597Łempicki Józef Konstanty *14-04-1814 Koniecki †po 20-01-1862  
3598Łempicki Kajetan *21-05-1816 Bagienice †01-02-1820 Bagienice   
3599Łempicki Kazimierz *21-08-1824 Sulewo Kownaty †03-04-1907 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3600Łempicki Kazimierz *04-03-1803 Sulewo Kownaty †04-05-1809 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3601Łempicki Kazimierz *02-03-1817 Koniecki-Rostroszewo †03-01-1820 Koniecki-Rostroszewo  
3602Łempicki Kazimierz *04-03-1818 Bagienice †07-02-1820 Bagienice   
3603Łempicki Ksawery Marek *29-04-1804 Sokoły †30-09-1804 Sokoły  
3604Łempicki Ludwik Jan *02-06-1802 Łempice †07-09-1802 Wąsosz /Wąsosz/  
3605Łempicki Maciej *około 1801 Bagienice †18-07-1845 Bagienice  
3606Łempicki Marcin *10-11-1807 Koniecki †  
3607Łempicki Mateusz *około 1815 †06-12-1909 Święcienin /Radziłów/  
3608Łempicki Mateusz *05-08-1821 Sulewo Prusy †   
3609Łempicki Michał Nikodem *14-09-1800 Łempice †  
3610Łempicki Nikodem *20-03-1814 Bagienice †19-07-1895 Bagienice /Wąsosz/   
3611Łempicki Paweł Jan *31-01-1805 Koniecki †12-04-1810 Koniecki /Wąsosz/  
3612Łempicki Piotr *około 1807 †19-10-1810 Koniecki /Wąsosz/  
3613Łempicki Piotr *25-06-1806 Sulewo Prusy †28-06-1806 /Wąsosz/   
3614Łempicki Stanisław *17-05-1804 Bagienice †16-01-1814 Bagienice  
3615Łempicki Stanisław *10-05-1814 Bagienice †28-03-1820 Bagienice   
3616Łempicki Teodor *25-03-1804 Sokoły †14-03-1831 Warszawa  
3617Łempicki Teodor Józef Walenty *12-02-1810 Łempice †  
3618Łempicki Tomasz *07-03-1807 Bagienice †  
3619Łempicki Wiktor *17-03-1822 Bagienice †03-11-1839 Bagienice   
3620Łempicki Wiktor *06-02-1805 Bagienice †02-01-1809 Bagienice  
3621Łempicki Wojciech *23-04-1810 Bagienice †12-12-1813 Bagienice /Wąsosz/   
3622Łempicki Wojciech Stanisław *28-04-1805 Sokoły †15-04-1814 Sokoły  
3623Łepkowska Barbara z d. Myszkowska *około 1806 †od 05-02-1855 do 06-11-1860  
3624Łepkowska Franciszka z d. Dzięgielewska *około 1820 Słucz †po 18-06-1865  
3625Łepkowska Franciszka z d. Zamojska *około 1805 Jambrzyki †  
3626Łepkowska Józefa z d. Mioduszewska *około 1816 Bęćkowo †  
3627Łepkowska Juliana z d. Bylica *około 1814 Kurki †po 26-10-1858  
3628Łepkowska Katarzyna z d. Kamińska *około 1817 Modzele †po 14-05-1865  
3629Łepkowska Katarzyna z d. Cichocka *około 1807 Wąsosz †  
3630Łepkowska Katarzyna z d. Kurbiel *około 1824 Suchowola †  
3631Łepkowska Marianna z d. Brzuchalska *01-01-1809 Kędziorowo †od 25-09-1859 do 06-11-1893  
3632Łepkowska Marianna z d. Owsianko *około 1822 Dybła †  
3633Łepkowska Rozalia z d. Olszewska *około 1815 Ławsk †od 22-11-1868 do 21-12-1879  
3634Łepkowski Andrzej *około 1817 Modzele †po 14-05-1865  
3635Łepkowski Andrzej *około 1820 Glinki †przed 22-11-1863  
3636Łepkowski Antoni *około 1807 Modzele †od 05-02-1855 do 18-11-1873  
3637Łepkowski Antoni *około 1800 Ławsk †  
3638Łepkowski Franciszek *około 1818 Modzele †08-03-1889 Ławsk /Wąsosz/  
3639Łepkowski Jan *17-11-1818 Lipnik †29-11-1865 Bęćkowo  
3640Łepkowski Józef *około 1819 Modzele †  
3641Łepkowski Marcin *około 1802 Dołęgi †  
3642Łepkowski Michał *30-09-1803 Ławsk †przed 25-09-1859  
3643Łepkowski Michał *około 1824 Modzele †  
3644Łepkowski Szczepan *01-01-1821 Lipnik †po 29-01-1894  
3645Łochowska Anastazja z d. Remiszewska *około 1806 Klimaszewnica †po 27-05-1856  
3646Łochowska Izabela z d. Klimaszewska *31-03-1811 Klimaszewnica †przed 06-10-1861  
3647Łochowski Antoni *około 1804 Klimaszewnica †po 27-05-1856  
3648Łochowski Michał *27-09-1801 Klimaszewnica †od 02-07-1849 do 06-10-1861  
3649Łojewska Agata z d. Przestrzelska *około 1810 Bartki †  
3650Łojewska Barbara z d. Brzostowska *około 1814 Pluty †18-09-1864 Burzyn /Burzyn/  
3651Łojewska Józefa z d. Konopka *około 1822 Wagi †02-04-1848 Supy /Przytuły/  
3652Łojewska Julianna z d. Kowalewska *około 1808 Łoje Awissa †po 14-02-1881  
3653Łojewska Magdalena z d. Szleszyńska *około 1817 †16-12-1857 Supy /Przytuły/  
3654Łojewska Marianna z d. Filipkowska *około 1823 Borawskie †po 01-02-1883  
3655Łojewska Marianna z d. Chrzanowska *około 1802 Łoje Awissa †po 18-11-1850  
3656Łojewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1801 Kąty †od 23-11-1841 do 08-06-1858  
3657Łojewska Marianna *1814 Łoje Grężki †  
3658Łojewska Rozalia z d. Borawska *około 1818 Borawskie †19-04-1851 Łoje Grężki /Przytuły/  
3659Łojewska Salomea z d. Kossakowska *około 1809 Łoje Awissa †od 25-02-1862 do 02-02-1869  
3660Łojewska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1801 Szlasy †od 07-02-1864 do 12-02-1884  
3661Łojewska Wiktoria z d. Mocarska *około 1808 Rutkowskie †  
3662Łojewski Andrzej *około 27-12-1808 Łoje Awissa †po 11-05-1875  
3663Łojewski Felicjan *około 1822 Wypychy †  
3664Łojewski Franciszek *około 1819 Łoje †po 07-02-1893  
3665Łojewski Ignacy *17-02-1822 Łoje Grężki †01-02-1883 Mikuty /Słucz/  
3666Łojewski Ignacy *około 1802 Łoje Grężki †przed 25-02-1862  
3667Łojewski Józef *około 1819 Czachy †przed 17-02-1890  
3668Łojewski Józef *około 02-1813 †22-04-1854 Słucz  
3669Łojewski Józef *około 1815 Łoje Awissa †  
3670Łojewski Leon *1809 Łoje Grężki †  
3671Łojewski Ludwik *około 1804 †po 14-02-1881  
3672Łojewski Ludwik *1811 Łoje Grężki †  
3673Łojewski Łukasz Feliks *około 1822 Supy †od 26-11-1894 do 19-06-1916  
3674Łojewski Maciej *około 1800 Łoje Awissa †po 27-11-1854  
3675Łojewski Paweł *około 1804 †14-05-1852 Łoje Awissa /Przytuły/  
3676Łojewski Paweł *około 1804 Łoje Grężki †  
3677Łojewski Stenis *1810 Łoje Grężki †  
3678Łomotowski Krystian *około 1809 †25-03-1872 Supy /Przytuły/  
3679Łoniewska Marianna z d. Kuczyńska *30-08-1800 Wólka Piaseczna †po 01-02-1863  
3680Łoniewski Benedykt *około 1815 Stawiski †  
3681Łosewicz Szymon *około 1823 Białogrądy †po 11-01-1875  
3682Łosewska Franciszka z d. Kuczewska *około 1813 Łempice †  
3683Łosewski Piotr *około 1817 Sojczyn †  
3684Łosiewicz Ewa z d. Makowska *17-12-1803 Wilamowo †po 18-02-1855  
3685Łosiewicz Jan *około 1815 †od 11-11-1862 do 10-11-1874  
3686Łosiewicz Marianna z d. Laszczkowska *około 1816 †po 29-01-1877  
3687Łosiewicz Piotr *około 1824 Białaszewo †  
3688Łosiewska Józefa z d. Nieradko *około 1821 Radziłów †  
3689Łosiewska Karolina z d. Cender *około 1811 †18-01-1843 Karwowo /Radziłów/  
3690Łosiewski Stefan *około 1810 Racibory †  
3691Łossewska Katarzyna z d. Kadłubowska *około 1810 Bzury †  
3692Łossewski Franciszek Mikołaj *około 1801 Boczki †  
3693Łoś Katarzyna *18-11-1819 Ławsk †  
3694Łoś Monika z d. Śmiarowska *15-05-1812 Ławsk †przed 30-01-1888  
3695Łoś Wincenty *18-07-1816 Ławsk †przed 30-01-1888  
3696Łuba Anna z d. Brzozowska (Brozio) *około 1805 †14-04-1855 Sienickie  
3697Łuba Tomasz *około 1819 Kałęczyny †10-04-1861  
3698Łuczykowska Józefata z d. Gąsiewska *około 1813 †  
3699Łuczykowski Mateusz *około 1805 Rostki †  
3700Łuczykowski Wojciech *około 1819 Stryjaki †przed 07-02-1893  
3701Łuczyńska Ewa z d. Sawicka *około 1820 Ciemianka †po 08-10-1883  
3702Łuczyński Gabriel *około 1817 Kołaki †po 08-10-1883  
3703Łukaszewicz Franciszek *około 1821 Osowiec †23-12-1856  
3704Łuniewska Marianna z d. Fieczkowska *około 1821 Białaszewo †po 05-02-1872  
3705Łuniewski Antoni *około 1809 Goniądz †po 05-02-1872  
3706Machina Grzegorz *około 1802 Przechody †przed 18-01-1882  
3707Machina Marianna z d. Witkowska *około 1812 Przechody †po 18-01-1882  
3708Maciora Agata z d. Pachucka *07-02-1802 Brzozowa Wólka †15-08-1842  
3709Maciora Anastazja z d. Metelska *18-09-1808 Osowiec †od 16-02-1851 do 18-02-1855  
3710Maciora Andrzej *około 1823 Białogrądy †  
3711Maciora Apolonia z d. Kamińska *około 01-1819 Ciemnoszyje †30-10-1863  
3712Maciora Bartłomiej *19-08-1804 Przechody †po 07-02-1864  
3713Maciora Franciszek *około 1824 Przechody †  
3714Maciora Franciszka z d. Kamińska *03-10-1805 Ciemnoszyje †od 24-01-1848 do 07-02-1864  
3715Maciora Józef *około 1822 Przechody †  
3716Maciora Karolina z d. Płoskiewicz *około 1809 †  
3717Maciora Katarzyna z d. Merska *około 1816 Przechody †od 15-02-1863 do 17-11-1879  
3718Maciora Kazimierz *około 1811 Przechody †od 15-02-1863 do 17-11-1879  
3719Maciora Marcin *około 1807 Przechody †  
3720Maciora Marianna z d. Perzanowska *około 1811 Sojczyn †po 02-02-1851  
3721Maciora Marianna z d. Kamińska *26-03-1801 Obrytki †  
3722Maciora Mikołaj *09-12-1804 Przechody †po 18-02-1855  
3723Maciora Paweł *około 1822 Przechody †przed 28-01-1895  
3724Maciora Rozalia z d. Kisielewska *około 1812 Sojczyn †29-05-1836  
3725Maciora Stanisław *21-04-1804 Ciemniewko †po 11-11-1878  
3726Maciora Stanisław *około 1824 Białogrądy †po 08-03-1886  
3727Maciora Teresa z d. Szumowska *około 1821 Ruda †po 11-11-1878  
3728Maciora Wojciech *około 1817 Przechody †05-08-1885 Przechody  
3729Maciora Wojciech *około 1805 Przebród †01-01-1865  
3730Maciorowska Elżbieta z d. Szarnecka *około 1821 Przechody †od 25-11-1872 do 31-05-1910  
3731Maciorowska Helena z d. Sztachelek *09-05-1806 Białogrądy †15-08-1885 Przechody  
3732Maciorowska Katarzyna z d. Łosiewicz *około 1817 Przechody †od 13-11-1859 do 11-11-1872  
3733Maciorowska Marianna z d. Gleba *około 1821 Ruda †przed 28-11-1888  
3734Maciorowska Marianna z d. Kozikowska *około 1824 Ciemnoszyje †23-08-1859  
3735Maciorowska Marianna z d. Kulikowska *1816 Lipińskie †  
3736Maciorowski Jan *około 08-1816 Przechody †od 13-11-1859 do 11-11-1872  
3737Maciorowski Jan *około 1806 Ciemnoszyje †  
3738Maciorowski Maciej *około 1821 Przechody †przed 28-01-1895  
3739Maciorowski Paweł *około 1822 Ciemnoszyje †przed 28-11-1888  
3740Maciorowski Paweł *około 1817 Przechody †od 25-11-1872 do 31-05-1910  
3741Maciorowski Wojciech *około 1822 Przechody †18-11-1860  
3742Maciorska Ewa z d. Kochanowska *około 1802 Niećkowo †  
3743Maciorski Jan *około 1804 Wilamowo †  
3744Magierska Marianna z d. Opońska *około 1811 Siestrzanki †przed 04-02-1861  
3745Magierski Stanisław *około 1805 Zanklewo †przed 04-02-1861  
3746Majewska Julianna z d. Grądzka *około 1805 Prusy †  
3747Majewska Zofia z d. Milewska *około 1806 Kędziorowo †14-11-1860  
3748Majewski Andrzej *około 1807 Pieńczykowo †przed 01-1885  
3749Majewski Bernard *około 1804 Grabowo †  
3750Makarewicz Adam *około 1814 Ławsk †06-01-1891 Ławsk /Wąsosz/  
3751Makarewicz Antonina z d. Staniszewska *około 1823 Ławsk †od 16-11-1868 do 06-01-1891  
3752Makarewicz Józef *około 1820 †26-07-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3753Makarewicz Marianna z d. Kisielewska *około 1824 Mierucie †  
3754Makosiewicz Stanisław *około 1823 Siwki par. Romany †  
3755Makowska Anna z d. Mocarska *około 1806 †przed 26-02-1862  
3756Makowska Antonina z d. Kleczkowska *około 1822 Rutki †23-05-1856  
3757Makowska Ewa z d. Polkowska *około 1818 Kąty †11-11-1862 Kąty  
3758Makowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1813 Janczewko †  
3759Makowska Joanna z d. Mocarska *około 1816 Bartki †po 16-01-1883  
3760Makowska Józefa z d. Klimaszewska *około 1803 Łosewo †od 13-02-1860 do 05-02-1877  
3761Makowska Józefata z d. Wysocka *około 1801 †po 13-05-1868  
3762Makowska Karolina Scholastyka z d. Borawska *około 1823 Świdry Podleśne †przed 10-1858  
3763Makowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1817 Szostaki †po 20-10-1886  
3764Makowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1811 Makowskie †od 09-10-1865 do 28-08-1876  
3765Makowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1801 Nieławice †od 02-02-1853 do 11-02-1863  
3766Makowska Małgorzata z d. Dołęga *około 1804 Makowskie †przed 22-06-1857  
3767Makowska Marcjanna z d. Godlewska *około 1810 Wagi †przed 01-1844  
3768Makowska Marianna *około 1812 Makowskie †po 08-04-1896  
3769Makowska Marianna z d. Nieciecka *około 1803 Szostaki †od 27-11-1848 do 10-1855  
3770Makowska Marianna *około 1823 †09-01-1867 Makowskie /Burzyn/  
3771Makowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1804 †przed 01-1837  
3772Makowska Marianna z d. Zajkowska *około 1805 Zajki †przed 10-1837  
3773Makowska Marianna z d. Wądołowska *około 1803 Rutkowskie †  
3774Makowska Marianna Józefata z d. Skrodzka *około 1805 Koziki †od 24-11-1851 do 23-11-1858  
3775Makowska Rozalia z d. Malska *około 1822 Makowskie †26-03-1870 Makowskie  
3776Makowska Rozalia z d. Karwowska *około 1807 Karwowo †  
3777Makowska Salomea *około 1807 Bartki †przed 19-10-1863  
3778Makowska Scholastyka z d. Dołęga *około 1823 †po 30-01-1865  
3779Makowska Teofila Ewa z d. Karwowska *około 1813 Chyliny †przed 10-1851  
3780Makowski Franciszek *około 1806 Rutkowskie †  
3781Makowski Jakub *około 1820 Makowskie †18-01-1858  
3782Makowski Jan *około 1817 Makowskie †po 07-08-1884  
3783Makowski Jan *około 1812 Makowskie †od 19-10-1863 do 08-04-1896  
3784Makowski Jan Wojciech *około 1803 Rutkowskie †przed 22-06-1857  
3785Makowski Józef *około 1803 Biodry †około 1850  
3786Makowski Józef *około 1807 Makowskie †05-03-1832  
3787Makowski Józef *około 1805 Makowskie †  
3788Makowski Julian *około 1812 Bartki †  
3789Makowski Karol *około 1820 Makowskie †po 16-01-1883  
3790Makowski Kazimierz *około 1802 Marki †od 26-11-1844 do 24-11-1851  
3791Makowski Ksawery *około 1808 Marki †przed 13-02-1860  
3792Makowski Ksawery *około 1810 Makowskie †przed 27-11-1860  
3793Makowski Maciej *około 1816 Wyrzyki †po 13-02-1890  
3794Makowski Maciej *około 1812 Rutkowskie †  
3795Makowski Mikołaj *około 1813 Makowskie †przed 07-11-1862  
3796Makowski Paweł *około 1806 †od 05-06-1859 do 08-01-1865  
3797Makowski Stanisław *około 1814 Makowskie †po 20-10-1886  
3798Makowski Stanisław *około 1823 Marki †07-01-1868  
3799Makowski Teofil Leopold Piotr *około 1805 Bartki †przed 11-02-1851  
3800Makowski Wojciech *około 1818 Makowskie †25-02-1870 Makowskie /Burzyn/  
3801Makowski Wojciech *około 1806 †przed 12-1851  
3802Makuszewicz Ewa Marianna z d. Sadowska *około 1814 Grabowo †24-06-1847  
3803Makuszewicz Jan *około 1814 Łubiane †  
3804Maleszewski Jan *około 1809 Maliszewo †  
3805Malinowska Anna z d. Maciora *około 1820 Białogrądy †po 20-11-1870  
3806Malinowska Anna z d. Wojtanowicz *21-06-1801 Kapice †od 08-02-1852 do 30-01-1853  
3807Malinowska Anna z d. Zalewska *około 1816 Wizna †02-01-1851  
3808Malinowska Anna z d. Domitr *około 1823 Pawełki †  
3809Malinowska Ewa z d. Gadomska *20-12-1803 †po 03-11-1863  
3810Malinowska Ewa z d. Ziemkowska *około 1824 Ciemnoszyje †od 01-09-1879 do 11-02-1884  
3811Malinowska Ewa z d. Trojanowska (Adamska) *około 1824 Grajewo †25-05-1877  
3812Malinowska Franciszka z d. Lewońska *około 1814 Wąsosz †przed 26-06-1859  
3813Malinowska Franciszka z d. Lewkowicz *około 1823 Bronowo †  
3814Malinowska Franciszka z d. Bogdańska *około 1823 Wizna †  
3815Malinowska Franciszka Ewa z d. Piwko *około 1824 Barany †po 20-11-1882  
3816Malinowska Justyna z d. Kruszewicz *około 1814 Łepki †  
3817Malinowska Katarzyna z d. Orłowska *26-12-1803 Modzele †po 01-08-1864  
3818Malinowska Katarzyna *06-01-1809 Wąsosz †  
3819Malinowska Małgorzata z d. Rasimowicz *29-06-1800 Modzele †16-11-1843  
3820Malinowska Marianna z d. Gutowska *około 1817 Ławsk †po 24-09-1888  
3821Malinowska Marianna z d. Sankowska *około 1816 Wąsosz †19-01-1871  
3822Malinowska Marianna z d. Frąckiewicz *około 1814 Bożejewo †  
3823Malinowska Marianna z d. Sarnacka *około 1804 Kucze Wielkie †  
3824Malinowska Marianna z d. Arciszewska *około 1816 Kownatki †  
3825Malinowska Petronela z d. Narewska *około 1824 Siwki par. Romany †  
3826Malinowska Rozalia z d. Jermacz *około 1808 Czerwone †  
3827Malinowska Weronika z d. Staszewska *około 1817 Przytuły †po 09-11-1859  
3828Malinowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1819 Surały †po 21-11-1898  
3829Malinowski Adam *około 1819 Surały †od 31-01-1893 do 21-11-1898  
3830Malinowski Andrzej *około 1816 Załuski †po 24-09-1888  
3831Malinowski Antoni *około 1814 Brzeźnio †06-10-1901 Szczuczyn  
3832Malinowski Antoni *około 1812 Kramkowo †  
3833Malinowski Dominik *około 1823 Niwkowo †  
3834Malinowski Franciszek *około 1822 Bronowo †  
3835Malinowski Franciszek *około 1808 Niedźwiadna †  
3836Malinowski Jan *około 1816 Brzeźnio †od 18-11-1867 do 17-06-1877  
3837Malinowski Jan *około 1819 †30-07-1849  
3838Malinowski Jan *około 1811 Wąsosz †  
3839Malinowski Józef *około 1820 Ciemnoszyje †przed 29-01-1866  
3840Malinowski Józef *około 1816 †04-12-1843 Niećkowo  
3841Malinowski Józef *około 1817 †17-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3842Malinowski Maciej *około 1818 Wąsosz †  
3843Malinowski Mateusz *około 1823 Lachowo †przed 03-02-1891  
3844Malinowski Mateusz *około 1823 Ciemnoszyje †przed 07-02-1887  
3845Malinowski Michał *około 1816 †18-05-1818 Kramkowo /Wizna/  
3846Malinowski Stanisław *około 1815 Niwkowo †od 09-02-1873 do 28-01-1884  
3847Malinowski Stanisław *około 1814 Ciemnoszyje †13-04-1870