Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1924Indeks chronologiczny [1900 - 1924] - 10438

1Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
2Adamska Genowefa z d. Cwalińska *18-03-1922 Rogale par. Stawiski †  
3Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
4Adamska Władysława z d. Mścichowska *około 1903 Gackie †  
5Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
6Adasiewicz Aleksander *28-12-1920 Osowiec †  
7Adasiewicz Helena z d. Zarzecka *18-11-1920 Żebry †  
8Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
9Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
10Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
11Akacka Leokadia z d. Dębowska *około 1911 Łojki †  
12Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
13Akacki Henryk *około 1909 Grozimy †  
14Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
15Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
16Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
17Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
18Akus Aleksander *13-12-1908 †  
19Akus Irena z d. Wiszowata [0¬]    
20Akus Jan *14-08-1920 Grabowo †  
21Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
22Albińska Helena Hieronima z d. Rogalska *około 1924 Bukowo †  
23Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
24Albińska Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
25Albińska Regina z d. Locman *około 1922 Żebry †  
26Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
27Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
28Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
29Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
30Albiński Czesław *około 1920 Żebry †  
31Albiński Edward *około 1919 Siankowizna †  
32Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
33Aleksandrowicz Marianna z d. Zakaszewska *24-07-1900 †31-07-1967 Białaszewo  
34Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
35Andrej Anna z d. Płochocka *08-05-1904 Szczuczyn †  
36Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
37Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
38Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
39Andryszewska Bolesława z d. Odachowska *około 1906 Romany †  
40Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
41Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
42Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk *24-08-1907 Szczuczyn †po 12-09-1945  
43Archacka Józefa z d. Sakowska *24-03-1901 Brzozowa Wólka †23-09-1969 Brzozowa Wólka  
44Archacki Tomasz *03-01-1920 Ruda †  
45Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
46Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
47Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska *około 1915 Kossaki †07-02-1997  
48Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
49Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
50Arciszewska Marianna *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
51Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
52Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
53Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
54Arciszewski Stanisław *około 1905 Orlikowo †29-06-1996  
55Augustowska Helena z d. Sierakowska *około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo †  
56Augustowska Władysława z d. Mioduszewska *08-04-1904 Glinki †22-08-1926  
57Augustowski Zygmunt *21-12-1904 Augustów †  
58Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
59Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
60Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
61Babowicz Marian *22-03-1900 †  
62Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
63Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
64Baczewska Leokadia z d. Bukowska *około 1907 Bełda †  
65Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
66Baczewski Władysław *około 1900 Boczki †  
67Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
68Bagińska Anna z d. Konopka *29-08-1909 †19-03-1966 Łebki Małe /Grabowo/  
69Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
70Bagińska Anna z d. Szczech *około 1919 Pasichy †  
71Bagińska Anna z d. Zielińska *13-11-1918 Radziłów †  
72Bagińska Antonina z d. Rogowska *około 1905 Białaszewo †19-08-1944 Białaszewo  
73Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
74Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
75Bagińska Bronisława *około 1915 †04-03-1921 Glinki /Słubice/  
76Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
77Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
78Bagińska Dominika z d. Dobrzycka *około 1901 Brzeźnio †  
79Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1911 Gackie †14-09-2015 Koniecki Małe  
80Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska *01-01-1920 Mieczki †  
81Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
82Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
83Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †   
84Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
85Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
86Bagińska Irena z d. Wicik [0¬]    
87Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989  
88Bagińska Jadwiga z d. Wołkońska *02-06-1913 Słucz †  
89Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka *07-02-1922 Możdżenie †  
90Bagińska Janina z d. Szleszyńska *1920 †  
91Bagińska Józefa z d. Niewiarowska *około 1910 Okół †01-02-1996 Grajewo  
92Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
93Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
94Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
95Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
96Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
97Bagińska Katarzyna z d. Górska *28-04-1911 Konopki-Białystok †  
98Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
99Bagińska Leokadia z d. Niecikowska [0¬]    
100Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
101Bagińska Leokadia z d. Borawska *około 1923 Zalesie †  
102Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
103Bagińska Marianna z d. Skrodzka [0¬]    
104Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
105Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
106Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
107Bagińska Natalia z d. Mikucka *20-01-1904 Glinki †25-10-1978 /Wąsosz/  
108Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
109Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
110Bagińska Stanisława z d. Czarnecka *1920 Słucz †  
111Bagińska Stanisława z d. Barwikowska *około 1901 Chełchy †  
112Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
113Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
114Bagińska Zofia z d. Białowąs *około 1906 Ławsk †  
115Bagińska Zofia z d. Wojno *03-05-1901 Aleksandrowo par. Przytuły †  
116Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †14-10-1984 Grajewo  
117Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
118Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
119Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
120Bagiński Aleksander *około 1904 Przyborowo †  
121Bagiński Aleksander *około 1902 Karwowo-Polki †  
122Bagiński Antoni *około 1917 †04-03-1921 Glinki /Słucz/  
123Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
124Bagiński Antoni *10-06-1921 Sulewo Prusy †  
125Bagiński Antoni *około 1920 Kieljany †  
126Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
127Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
128Bagiński Bolesław *około 1907 Pieńki Borowe †  
129Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
130Bagiński Feliks *02-1909 Okurowo †  
131Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
132Bagiński Franciszek *około 04-1922 †29-11-1922 Glinki /Słucz/  
133Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
134Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
135Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
136Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
137Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
138Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
139Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
140Bagiński Jan Pius *05-05-1921 Ramoty †  
141Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
142Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
143Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
144Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
145Bagiński Mieczysław *07-04-1911 Konopki-Białystok †  
146Bagiński Mieczysław *1905 †  
147Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
148Bagiński Piotr *05-03-1921 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
149Bagiński Stanisław [0¬]    
150Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/  
151Bagiński Stanisław *około 1903 Przyborowo †  
152Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
153Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
154Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
155Bagiński Wacław *około 1905 Okół †  
156Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
157Bagiński Władysław *około 1919 †  
158Bagiński Władysław *27-02-1907 Cedry †  
159Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
160Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
161Bajkiewicz Julia z d. Bogusz *19-05-1906 Bukowo †  
162Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
163Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
164Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
165Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
166Bajkowska Bronisława z d. Zielińska *około 1909 Niećkowo †  
167Bajkowska Bronisława z d. Borkowska *25-02-1922 Niećkowo †  
168Bajkowski Bronisław *około 1905 Grozimy †  
169Bajkowski Stanisław [0¬]    
170Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
171Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
172Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
173Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
174Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
175Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
176Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
177Balewska Helena z d. Mioduszewska *15-04-1908 Glinki †  
178Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
179Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
180Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
181Balewski Stanisław *16-07-1904 Czaple †  
182Balicka Anna z d. Just [0¬]    
183Balicka Antonina z d. Mroczkowska *24-01-1901 Nieciki †  
184Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
185Balicki Antoni *02-04-1901 Czarnowo †  
186Bałdyga Aleksander *1917 Zalesie pow. Ostrołęka †  
187Bałdyga Antoni *13-11-1901 †10-12-1959 Sośnia /Białaszewo/  
188Bałdyga Antonina z d. Dzięgielewska *08-06-1900 Białaszewo †11-03-1991 Białaszewo  
189Bałdyga Bronisława z d. Duzik *1922 Obrytki †  
190Bałdyga Czesław *około 1903 Białogrądy †  
191Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
192Bałdyga Jadwiga z d. Kamińska *22-03-1922 Radziłów †  
193Bałdyga Jan *około 1907 Białaszewo †19-02-1988 Białaszewo  
194Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
195Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
196Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
197Bałdyga Marianna z d. Galińska *około 1912 Sośnia †  
198Bałdyga Wacław *30-09-1915 Razań †  
199Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
200Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
201Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
202Banachowska Genowefa z d. Grądzka *26-09-1910 Philadelphia, PA †  
203Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
204Banachowski Antoni *17-03-1902 Siwki par. Romany †  
205Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
206Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
207Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
208Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
209Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
210Barankiewicz Aleksandra z d. Kierznowska *około 1920 Łojki †  
211Barankiewicz Henryk *około 1915 Łojki †  
212Barankiewicz Jan *30-05-1907 Łojki †12-12-1947 Łojki  
213Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
214Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †  
215Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
216Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
217Baranowska Apolonia z d. Konopka *1920 †  
218Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
219Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
220Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
221Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
222Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †  
223Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
224Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
225Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
226Baranowski Stanisław *1909 †  
227Baranowski Stefan *około 1905 †  
228Baranowski Wincenty *1906 †  
229Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
230Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
231Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
232Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
233Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
234Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
235Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
236Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
237Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
238Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska *18-04-1919 Grabowo †  
239Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
240Bargłowska Kazimiera z d. Kadłubowska *14-08-1908 Słucz †  
241Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
242Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter *01-01-1921 Szlasy †  
243Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
244Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
245Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
246Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
247Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
248Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
249Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
250Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
251Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
252Bargłowski Aleksander *28-12-1911 Racibory †  
253Bargłowski Antoni [0¬]    
254Bargłowski Bolesław *około 1905 USA †  
255Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
256Bargłowski Franciszek *1905 †  
257Bargłowski Jan [0¬]    
258Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
259Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
260Bargłowski Jan *1909 †  
261Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
262Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
263Bargłowski Piotr *1910 †  
264Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
265Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
266Bargłowski Władysław *20-02-1922 Kubra †  
267Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
268Barszczewska Stefania z d. Grabowska *około 1911 Ciemnoszyje †20-07-1990 Grajewo  
269Barszczewski Czesław *około 1909 Mierucie †07-04-1973 Grajewo  
270Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
271Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
272Bartkowska Cecylia z d. Grzymkowska *około 1901 Okrasin †  
273Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †27-01-1946 Ostrowik /Radziłów/  
274Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
275Bartliński Antoni *około 1903 Radziłów †  
276Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
277Bartoszewicz Czesława z d. Chrzanowska *około 1904 Kieljany †   
278Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
279Barwikowska Antonina z d. Siedlecka [0¬]    
280Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
281Barwikowska Marianna z d. Potrzebka *14-04-1907 Zakrzewo †  
282Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
283Barwikowski Jan *13-01-1905 Glinki †  
284Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
285Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
286Barwikowski Wacław *09-02-1922 Glinki †przed 11-1968  
287Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
288Baryła Marianna z d. Kurzyna *około 1919 Pieniążki †  
289Baryła Stefan *około 1914 Jawór Solecki †  
290Bauer Romualda z d. Dobkowska *17-02-1900 †  
291Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
292Bazydło Aleksander *06-07-1918 Grozimy †  
293Bazydło Anna z d. Łomotowska *29-12-1918 Przytuły †  
294Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
295Bazydło Helena z d. Lipińska *18-05-1907 Mocarze †  
296Bazydło Jan *około 1910 †  
297Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
298Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
299Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
300Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
301Bazydło Stefania z d. Niecikowska *26-11-1915 Żebrki †  
302Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
303Bąk Helena z d. Bryszkowska *około 1908 Kotowo Plac †  
304Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
305Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
306Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
307Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska *około 1921 Modzele †  
308Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
309Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska [0¬]    
310Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/  
311Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
312Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
313Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962  
314Bednarowicz Kazimierz *około 1923 Wąsosz †  
315Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
316Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
317Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/  
318Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
319Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
320Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/  
321Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/  
322Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
323Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
324Berć Franciszek [0¬]    
325Berć Genowefa z d. Tyszkiewicz *około 1911 Sośnia †przed 09-1934  
326Berć Józef *18-09-1910 USA †  
327Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †  
328Berć Kazimiera z d. Piwko [0¬]    
329Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
330Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
331Białasiewicz Wacław *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
332Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk *01-01-1910 Ławsk †18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
333Białkowski Józef *20-04-1922 Strupia †  
334Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
335Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska *około 1905 Bronaki-Pietrasze †  
336Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska *około 1902 Taraskowo †  
337Białobrzeski Adam *około 1903 Bożejewo †  
338Białobrzeski Bolesław *około 1906 †  
339Białowąs Aniela z d. Dmochowska *18-01-1918 Ciemianka †  
340Białowąs Antoni *05-01-1909 Ławsk †18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
341Białowąs Hipolit *13-08-1912 Ławsk †24-02-1977 Ławsk  
342Białowąs Jadwiga z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
343Białowąs Leon *około 1900 Ławsk †po 28-11-1945  
344Białowąs Stanisław *24-01-1920 Rydzewo †  
345Białowąs Stefania z d. Trzaska *27-11-1912 Ławsk †po 24-02-1977  
346Biedrzycka Anna z d. Gryczewska *około 1904 †   
347Biedrzycka Anna z d. Borawska *około 1905 Brodowo †  
348Biedrzycka Czesława z d. Małachowska *17-01-1913 Wiszowate †  
349Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska *około 1912 Janczewko †  
350Biedrzycka Genowefa z d. Zaniewska *około 1919 USA †17-08-1949 Słucz /Słucz/  
351Biedrzycka Józefa z d. Wszeborowska *około 1900 Brzeźnio †  
352Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1904 Kąty †  
353Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska *około 1900 Obrytki †  
354Biedrzycka Kazimiera *12-02-1906 Guty-Poddenki †   
355Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka *około 1902 Stryjaki †  
356Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
357Biedrzycki Adam *około 1902 Stryjaki †  
358Biedrzycki Antoni *około 1905 †   
359Biedrzycki Eugeniusz *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
360Biedrzycki Franciszek *około 1901 Kubrzany †1977  
361Biedrzycki Franciszek *16-02-1917 Bagińskie †  
362Biedrzycki Marian *około 1923 Guty Stare †   
363Biedrzycki Władysław *04-05-1907 Biodry †22-06-1990 Makowskie  
364Bielawska Bronisława z d. Kobryńska *około 1907 †  
365Bielawska Bronisława z d. Waniewska *1916 †  
366Bielawska Eugenia z d. Modzelewska *około 1911 Modzele †10-02-1992 Modzele  
367Bielawska Jadwiga z d. Baranowska *około 1908 †  
368Bielawska Janina z d. Cendrowska *1912 †  
369Bielawska Matylda z d. Barańska *około 1915 †  
370Bielawski Antoni *około 1913 †  
371Bielawski Jan *1910 †  
372Bielawski Józef *około 1906 Balcer †23-06-1941 Modzele  
373Bielawski Józef *około 1901 Balcer †  
374Bielawski Józef *około 1904 †  
375Bielawski Rajmund *około 1901 †  
376Bielecka Stanisława z d. Kryszpin *29-07-1901 Folwark Gubernia †  
377Bielecki Józef *około 1901 Bęćkowo †po 08-01-1948  
378Bielicka Władysława z d. Karwowska *około 1906 Brzostowo †  
379Bielicki Aleksander *około 1909 Brzostowo †  
380Bielicki Jan *01-02-1917 Wiszowate †   
381Bielska Anna *20-07-1906 Mścichy †  
382Bielska Dominika z d. Maciorowska *1908 Ciemnoszyje †  
383Bielska Jadwiga z d. Zalewska *około 1909 Lipińskie †  
384Bielska Marianna z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
385Bielska Zofia z d. Zwolińska *około 1902 Ciemnoszyje †  
386Bielski Feliks *około 1906 Okrasin †  
387Bielski Jan *11-02-1902 Mścichy †  
388Bielski Stanisław *28-04-1910 Mścichy †  
389Bieńkowska Anna z d. Kalankiewicz *około 1907 Ciemnoszyje †  
390Bieńkowska Anna z d. Kuczyńska *około 1902 USA †  
391Bieńkowska Anna z d. Tyszkiewicz *07-03-1915 Okrasin †  
392Bieńkowska Anna z d. Orłowska *18-07-1909 Radziłów †  
393Bieńkowska Dominika z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
394Bieńkowska Donata z d. Danowska *około 1905 Radziłów †  
395Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska [0¬]    
396Bieńkowska Florentyna *1903 Dębówka †  
397Bieńkowska Gabriela z d. Pusz *24-01-1918 †18-03-2004 Sopot  
398Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
399Bieńkowska Helena z d. Konopka *około 1903 Kamianki †  
400Bieńkowska Joanna z d. Janczewska *około 1901 †  
401Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska *1908 †  
402Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
403Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
404Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
405Bieńkowska Marianna z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
406Bieńkowska Marianna *około 1907 Okrasin †  
407Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
408Bieńkowska Władysława z d. Mikucka *około 1905 †  
409Bieńkowski Aleksander *1900 Romany †1966 Romany  
410Bieńkowski Aleksander *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
411Bieńkowski Aleksander *około 1908 Okrasin †  
412Bieńkowski Antoni *około 1901 Mścichy †  
413Bieńkowski Bolesław *1918 Radziłów †  
414Bieńkowski Eugeniusz *1909 Dębówka †  
415Bieńkowski Franciszek *27-09-1903 Radziłów †  
416Bieńkowski Jan *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
417Bieńkowski Jan *1911 †  
418Bieńkowski Józef *około 1902 Radziłów †  
419Bieńkowski Józef *około 1901 Okrasin †  
420Bieńkowski Ludwik *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
421Bieńkowski Michał *1904 Dębówka †  
422Bieńkowski Mieczysław *11-05-1916 Romany †03-06-1996 Sopot  
423Bieńkowski Piotr *1910 Romany † USA  
424Bieńkowski Stanisław *około 1905 Radziłów †  
425Bieńkowski Stanisław *14-11-1909 Okrasin †  
426Biernacka Józefa z d. Dąbrowska *19-09-1906 Niećkowo †  
427Biernacki Feliks *13-08-1903 Szczuczyn †  
428Bitner Stanisław Ryszard *1922 †  
429Blaszko Anna z d. Łempicka *około 1902 Bagienice †   
430Blum Bolesław *około 1903 †  
431Blum Bronisława z d. Budzińska *około 1906 †  
432Blum Henryk *25-11-1913 Kubra †  
433Blum Janina z d. Wojno *1908 †  
434Blum Leokadia z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
435Blum Stanisław *1901 †  
436Blusiewicz Helena z d. Żelazna *około 1905 Słucz †  
437Bobrowska Czesława z d. Wysocka *26-11-1908 Żebry †  
438Bobrowska Marianna z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
439Bobrowski Józef *06-12-1907 Białaszewo †15-02-1946 Białaszewo  
440Bobrowski Józef *21-06-1921 Popowo †  
441Bobrowski Kazimierz *24-12-1906 Rydzewo †  
442Bogdan Agata z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
443Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska *11-05-1912 Żebry †  
444Bogdan Antoni *07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn †25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
445Bogdan Helena z d. Nieszała *27-01-1908 Kędziorowo †  
446Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska *09-11-1920 Możdżenie †  
447Bogdan Józef *25-03-1921 Guty †  
448Bogdan Kazimiera z d. Kołakowska *około 1900 Wólka par. Szczuczyn †02-12-1986 Szczuczyn  
449Bogdan Kazimierz *04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn †  
450Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
451Bogdan Stanisław *01-02-1915 Skaje †19-04-1983 /Szczuczyn/  
452Bogdan Stanisław *22-07-1912 Kędziorowo †08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/  
453Bogdan Wincenty *24-10-1919 Świdry †  
454Bogdanowicz Antoni *21-11-1920 †04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/  
455Bogdanowicz Franciszek *13-01-1924 Kędziorowo †06-12-2000 Grajewo /Wąsosz/  
456Bogdanowicz Janina z d. Tomaszewska [0¬]    
457Bogdanowicz Marianna z d. Turowska *około 1903 Sojczyn-Borowy †  
458Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka *17-07-1918 Hamtrack, MI †25-04-1996 /Wąsosz/  
459Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka *około 1905 Kotówek †  
460Bogdańska Julia z d. Nizińska *około 1904 Kotowo †  
461Bogdańska Marianna z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
462Bogdański Grzegorz *około 1903 Włochówka †  
463Bogdański Józef *około 1900 Smolarze †  
464Bogdański Piotr *około 1903 Włochówka †  
465Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
466Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska *około 1902 Sokoły †  
467Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
468Bogusławska Bronisława z d. Sokołowska *około 1905 Żebry †  
469Bogusławska Janina z d. Kierznowska *20-02-1900 Kownatki †06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/  
470Bogusławski Antoni *około 1902 Żebry †przed 06-07-1978  
471Bogusławski Bronisław *29-09-1906 Żebry †  
472Bogusławski Czesław *03-12-1924 Żebry †11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
473Bogusławski Feliks *około 1902 Niećkowo †  
474Bogusławski Jan *09-02-1901 Żebry †  
475Bogusławski Stanisław *około 1900 Żebry †  
476Bogusz Bolesława z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
477Bogusz Czesław *około 1904 Bukowo †  
478Bogusz Jan *1923 Kucze Wielkie †01-01-1972  
479Bogusz Józef *około 07-1906 †12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
480Bogusz Stanisław *około 1909 †  
481Bogusz Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
482Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska *13-11-1903 Wąsosz †08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/  
483Boguszewski Władysław *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
484Bołman Michalina z d. Mazur *22-03-1902 Mikuty †  
485Bołmańska Anna z d. Krymska *25-05-1901 Borawskie †  
486Bołmański Józef *18-10-1906 Bzury †  
487Borawska Aleksandra z d. Ruszczyk *około 1903 Sojczynek †19-10-1984 Grajewo   
488Borawska Aniela z d. Kukowska *29-11-1901 Ciemianka †26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
489Borawska Anna z d. Ćmielewska *26-06-1917 Radziłów †21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
490Borawska Anna z d. Zarzecka *15-12-1910 Wąsosz †10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/  
491Borawska Anna z d. Koniecko *1914 Klimaszewnica †10-06-1947 Klimaszewnica  
492Borawska Anna z d. Supińska *17-07-1903 Słucz †  
493Borawska Anna z d. Bagińska *około 1922 Kieljany †  
494Borawska Antonina z d. Lenda *około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo †  
495Borawska Bronisława z d. Kamińska *około 1904 Klimaszewnica †przed 23-12-1993  
496Borawska Bronisława z d. Kosmowska *około 1923 Klimaszewnica †  
497Borawska Czesława z d. Zalewska *20-07-1909 Zalesie †   
498Borawska Czesława *14-01-1912 Wąsosz †  
499Borawska Dominika z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
500Borawska Eugenia z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
501Borawska Eugenia z d. Łuczyńska *14-02-1921 Zakrzewo †  
502Borawska Eugenia z d. Męczkowska *około 1920 Obrytki †  
503Borawska Felicja *1910 †  
504Borawska Feliksa z d. Sutkowska *20-07-1912 Kramarzewo †  
505Borawska Franciszka *06-02-1917 Supy †  
506Borawska Helena z d. Skrodzka *04-04-1912 Skroda Wielka †29-10-1994 Kolno /Wąsosz/   
507Borawska Helena z d. Kamińska *około 1922 †1991 /Burzyn/  
508Borawska Helena z d. Mrozicka *26-07-1902 Glinki †  
509Borawska Helena z d. Dąbrowska *około 1908 Jarnuty †  
510Borawska Helena z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
511Borawska Helena z d. Czerwonka *30-12-1905 Czerwonki †  
512Borawska Helena z d. Burska *05-07-1911 Kieljany †   
513Borawska Hieronima *około 1914 †16-06-1928 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
514Borawska Irena z d. Wiszowata *29-10-1905 Nieciki †2003 Konopki Monety  
515Borawska Jadwiga z d. Danowska [0¬]    
516Borawska Jadwiga z d. Przybyszewska *około 1911 Klimaszewnica †23-05-1938  
517Borawska Jadwiga z d. Cendrowska *około 1902 Kubra †  
518Borawska Jadwiga z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
519Borawska Jadwiga *05-11-1922 Rakowo †  
520Borawska Jadwiga z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
521Borawska Janina z d. Chrostowska *08-02-1903 Gardoty †31-12-1979 Świdry Podleśne  
522Borawska Janina z d. Sokołowska *1905 Kurkowo †  
523Borawska Józefa *około 1905 Kucze Wielkie †23-09-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
524Borawska Juliana z d. Karwowska *09-02-1922 Racibory †  
525Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1901 Kotówek †  
526Borawska Kazimiera z d. Skrodzka *17-01-1907 Skroda Wielka †03-11-1976 Ełk /Wąsosz/  
527Borawska Kazimiera z d. Roszkowska *około 1906 Konopki Tłuste †  
528Borawska Leokadia *około 1915 Zalesie †20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/  
529Borawska Leonia z d. Cwalińska *około 1908 Janczewko †29-12-1996  
530Borawska Marianna z d. Romaniuk (Nadolna) *18-06-1908 Drogoszewo †03-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
531Borawska Marianna z d. Buczyńska *08-11-1907 Radziłów †04-07-1977 Konopki /Wąsosz/  
532Borawska Marianna z d. Wojsław *14-09-1914 Łempice †po 11-04-1974  
533Borawska Marianna *około 1900 †19-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
534Borawska Marianna z d. Chrostowska *około 1901 †  
535Borawska Marianna z d. Kozikowska *około 1911 Ciemnoszyje †  
536Borawska Regina z d. Ramotowska [0¬]    
537Borawska Regina z d. Ołdakowska *04-08-1912 Wąsosz †17-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
538Borawska Regina z d. Cwalińska *26-12-1915 Grozimy †  
539Borawska Regina z d. Gutowska *08-04-1922 Glinki †  
540Borawska Romualda z d. Karwowska *24-01-1915 Racibory †08-2007  
541Borawska Romualda z d. Rutkowska *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
542Borawska Rozalia z d. Żebrowska *około 1900 Kurki †11-10-1923 Wąsosz  
543Borawska Stanisława z d. Rydzewska *27-08-1909 Glinki †24-08-1940 Kramarzewo /Wąsosz/  
544Borawska Stanisława *około 1913 †18-03-1915 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
545Borawska Stanisława z d. Lewkowicz *08-05-1916 Skaje †  
546Borawska Stanisława *1914 †  
547Borawska Wanda z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
548Borawska Władysława z d. Łempicka *29-04-1914 Wąsosz †  
549Borawska Zofia z d. Niebrzydowska [0¬]     
550Borawska Zofia z d. Czaplicka *17-10-1908 Gackie †28-03-1991 Konopki /Wąsosz/  
551Borawska Zofia z d. Karwowska *około 1903 Brychy †02-10-1926 Konopki  
552Borawska Zofia z d. Szumowska *około 1906 Witynie †  
553Borawska Zofia z d. Modzelewska *około 1901 †  
554Borawska Zofia z d. Rogowska *14-11-1919 USA †  
555Borawski Adam *około 1900 Rakowo †   
556Borawski Adolf *23-05-1914 Trzaski †  
557Borawski Aleksander *około 1906 Kędziorowo †24-01-1942 Kędziorowo  
558Borawski Aleksander *16-10-1910 Rakowo †  
559Borawski Antoni *01-10-1910 Zalesie †30-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
560Borawski Antoni *30-09-1910 Konopki †15-06-1987   
561Borawski Antoni *27-04-1922 †16-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
562Borawski Antoni *09-12-1905 Konopki †08-08-1967 Przestrzele /Wąsosz/  
563Borawski Antoni *03-01-1923 Wąsosz †24-06-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
564Borawski Antoni *24-05-1912 Konopki Monety †28-10-1959 Komosewo /Wąsosz/  
565Borawski Antoni *około 1900 Bagienice par. Romany †  
566Borawski Antoni *25-11-1900 Borawskie par. Jedwabne †  
567Borawski Antoni *1904 †  
568Borawski Antoni *około 1902 Rydzewo Szlacheckie †  
569Borawski Antoni *około 1901 Witynie †  
570Borawski Bolesław *17-12-1900 Konopki Monety †08-06-1975  
571Borawski Bolesław *30-03-1911 Kędziorowo †30-12-1940 Kędziorowo  
572Borawski Bolesław *około 1915 Klimaszewnica †  
573Borawski Bolesław *26-05-1919 Zalesie †   
574Borawski Bronisław *27-01-1906 Konopki †14-03-1949 Konopki  
575Borawski Bronisław *07-01-1912 Szymany †   
576Borawski Czesław *31-08-1912 Trzaski †  
577Borawski Czesłw *07-10-1920 Rakowo †  
578Borawski Eugeniusz *około 1903 Konopki †01-06-1945 Konopki   
579Borawski Florian *02-04-1904 Konopki Monety †06-05-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
580Borawski Franciszek *około 1915 †17-02-1996 /Burzyn/  
581Borawski Franciszek *31-07-1914 Rakowo †  
582Borawski Franciszek *04-04-1901 Załuski †  
583Borawski Henryk *14-03-1904 Szczuczyn †24-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
584Borawski Hieronim *01-03-1920 Trzaski †   
585Borawski Ignacy *około 1901 Kąty †  
586Borawski Jakub *24-07-1915 Kędziorowo †19-01-1939 Kędziorowo  
587Borawski Jan *27-01-1912 Rakowo †13-04-1997 Rakowo /Szczuczyn/  
588Borawski Jan *19-10-1901 Glinki †przed 03-05-1982  
589Borawski Jan *około 1900 Świdry Podleśne †  
590Borawski Jan *12-01-1900 Bełda †  
591Borawski Józef *około 1900 Białaszewo †30-03-1979 Białaszewo   
592Borawski Józef *22-11-1910 Trzaski †25-10-1966  
593Borawski Józef *około 1903 Rakowo †  
594Borawski Józef *około 1901 Witynie †  
595Borawski Józef *24-02-1902 Kędziorowo †  
596Borawski Kajetan *14-10-1909 Konopki †24-03-1969 Konopki /Wąsosz/   
597Borawski Kazimierz *12-09-1902 Klimaszewnica †23-12-1993 Elbląg  
598Borawski Kazimierz *około 1908 †09-01-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
599Borawski Kazimierz *14-01-1909 Trzaski †  
600Borawski Marian *15-03-1906 Konopki †11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
601Borawski Paweł *15-01-1923 Glinki †  
602Borawski Romuald *1914 Andrychy †  
603Borawski Ryszard *14-04-1915 Borawskie †14-04-1992 Klimaszewnica  
604Borawski Seweryn *około 1900 Szczuczyn †  
605Borawski Stanisław *około 1908 Bronaki-Olki †01-07-1987 Janczewko  
606Borawski Stanisław *18-11-1911 Borawskie par. Jedwabne †  
607Borawski Stanisław *11-07-1900 Świdry-Dobrzyce †  
608Borawski Stanisław *10-08-1910 Rydzewo Szlacheckie †  
609Borawski Stanisław *1904 †  
610Borawski Wacław *około 1901 Klimaszewnica †30-01-1980 Białaszewo  
611Borawski Wacław *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
612Borawski Wiktor *około 1903 Klimaszewnica †  
613Borawski Witold *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
614Borawski Władysław *25-11-1912 Witynie †  
615Borawski Władysław *20-05-1910 Rakowo †  
616Borawski Zygmunt [0¬]    
617Borawski Zygmunt *około 1902 Łubiane †  
618Borkowska Cecylia z d. Górska *08-09-1912 Bagienice †  
619Borkowska Czesława *14-05-1924 Niećkowo †06-05-1930 Niećkowo  
620Borkowska Janina z d. Szyłak *24-11-1908 Kędziorowo †06-09-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
621Borkowska Władysława z d. Kadyszewska *22-11-1900 Niećkowo †15-09-1974 Niećkowo /Wąsosz/  
622Borkowski Bronisław *19-04-1906 Niećkowo †28-08-1973 Kędziorowo /Wąsosz/  
623Borkowski Franciszek *około 1901 Niećkowo †po 03-09-1973  
624Borkowski Romuald *1922 †  
625Borkowski Stanisław *29-10-1903 Niećkowo †  
626Boroń Kazimiera z d. Lenkiewicz *około 1902 Czarnówek †  
627Borowska Jadwiga z d. Rozwadowska *27-03-1900 Siestrzanki †   
628Borowska Romualda z d. Godlewska *10-12-1918 Wagi †  
629Borowska Zofia z d. Chojnowska *25-08-1907 Danowo †24-11-2008 Ełk  
630Borowski Jan *11-07-1909 Grajewo †  
631Borowski Wincenty *12-11-1920 Karwowo †  
632Borusiewicz Anna z d. Ołdakowska *31-03-1902 Wąsosz †10-11-1996 /Wąsosz/   
633Borusiewicz Anna z d. Jakubowska *14-06-1906 Wąsosz †27-12-1960 Wąsosz /Wąsosz/   
634Borusiewicz Irena z d. Statkiewicz *04-01-1920 Szczuczyn †  
635Borusiewicz Janina z d. Lizewska *02-01-1910 †14-10-2000 Zambrów   
636Borusiewicz Janina z d. Kosmaczewska *14-03-1909 †11-04-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
637Borusiewicz Józef *05-01-1915 Szczuczyn †  
638Borusiewicz Kazimiera *około 1900 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
639Borusiewicz Marianna *około 11-1903 Wąsosz †12-05-1905 Wąsosz   
640Borusiewicz Paweł Wincenty *21-02-1904 Wąsosz †29-08-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
641Borusiewicz Piotr *1902 †  
642Borusiewicz Piotr Damian *14-03-1901 Wąsosz †13-04-1966 Zambrów   
643Borusiewicz Władysława z d. Szymanowska *23-11-1905 Wąsosz †11-07-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
644Boryszewska Helena z d. Polkowska *około 1907 †  
645Boryszewska Marianna z d. Polkowska *około 1901 †przed 01-1928  
646Boryszewski Aleksander *około 1900 Męczki †  
647Borzymowska Eugenia z d. Orzechowska *1910 †1998 /Grajewo/  
648Borzymowska Regina z d. Mierzejewska *02-02-1919 Gutki †  
649Borzymowska Romualda z d. Wiśniewska *17-03-1913 Kędziorowo †19-05-1987 Kędziorowo /Wąsosz/  
650Borzymowski Antoni *1911 †1967 Elżbiecin /Grajewo/  
651Borzymowski Bolesław *20-07-1905 Kołaki †24-07-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
652Borzymowski Czesław *02-01-1910 Łękowo †  
653Bóbr Irena *18-12-1911 Łempice †  
654Braczko Henryk Ludwik *26-02-1916 Radziłów †  
655Brakoniecka Franciszka z d. Supińska *17-09-1910 Słucz †  
656Brakoniecka Janina z d. Zejer *07-1919 Augustów †  
657Brakoniecka Zofia z d. Ostrowska *około 1910 Sieburczyn †  
658Brakoniecki Aleksander *około 1904 Wilamowo †  
659Brakoniecki Stanisław *03-1910 Wilamowo †15-12-1980 Romany /Romany/  
660Brakoniecki Władysław *14-07-1905 Wilamowo †  
661Brodowska Aleksandra z d. Karaś *około 1901 Załuski †  
662Brodowska Anna z d. Lejman *19-09-1918 Przyborowo †   
663Brodowska Jadwiga z d. Perzanowska *około 1905 Świdry †   
664Brodowska Janina z d. Kleszczewska *29-08-1909 Bukowo †po 14-01-1945  
665Brodowska Leokadia z d. Konopka *28-10-1918 Guty Podleśne †  
666Brodowska Marianna z d. Barwikowska *około 1903 Chełchy †06-07-1943 Brzozowa par. Białaszwewo   
667Brodowska Stanisława *około 1920 Bagienice †18-04-1932 Bagienice   
668Brodowski Antoni *10-03-1908 Bagienice †   
669Brodowski Jakub *28-07-1901 Modzele †19-10-1937  
670Brodowski Jan *około 1902 Modzele †14-01-1945 Grozimy /Białaszewo/   
671Brodowski Jan *07-06-1900 Bukowo Duże †31-01-1939 Bukowo /Słucz/  
672Brodowski Józef *22-09-1906 Bagienice †   
673Brodowski Ksawery *05-03-1908 Kotowo Plac †  
674Brodowski Telesfor *05-01-1901 Bagienice †25-03-1984 Bagienice /Wąsosz/   
675Bronakowska Janina z d. Rutkowska *09-02-1902 Nieciki †  
676Bronakowska Leokadia z d. Mocarska *około 1909 Mocarze †24-07-1988  
677Bronakowska Stefania Klementyna z d. Dąbrowska *około 1906 Szostaki †13-10-1986 Bronaki-Olki  
678Bronakowski Jan *około 1905 Grądy Małe †01-07-1985 Grądy Małe  
679Bronakowski Wacław *19-06-1906 Gnatowo †  
680Bronakowski Wacław *około 1905 Bronaki-Olki †  
681Bronowicz Jadwiga z d. Grądzka *około 1904 Kubrzany †  
682Bronowicz Modest *około 1904 Łomża †  
683Brozio Kazimiera z d. Rogowska *09-10-1908 Kowalewo †18-05-1986 Dołęgi  
684Brozio Leokadia z d. Gutowska *06-10-1901 Konopki †  
685Brozio Marian *03-08-1917 Doliwy †  
686Brozio Stanisław *08-05-1900 Doliwy †  
687Bruliński Mieczysław [0¬]    
688Bryl Bronisław *około 1901 Rutkowskie †11-05-1940 Burzyn  
689Bryl Ignacy *08-02-1908 Rutkowskie †  
690Bryl Sabina z d. Myślińska *około 1905 Burzyn †  
691Brzeczko Antonina z d. Konopka *około 1900 Konopki Tłuste †  
692Brzezicka-Makiewicz Janina z d. Komosińska *08-03-1910 Wąsosz †23-01-1990 Giżycko /Wąsosz/  
693Brzezińska Zofia z d. Dąbrowska *1915 †po 02-08-1943  
694Brzeziński Franciszek *1907 Kowalewo †15-12-1942 Czachy /Przytuły/  
695Brzostowska Aleksandra z d. Ramotowska *14-12-1920 Grądy Wielkie †  
696Brzostowska Antonina z d. Rózio [0¬]    
697Brzostowska Bronisława z d. Gutowska *25-08-1902 Modzele †13-04-1975 Modzele /Wąsosz/  
698Brzostowska Bronisława z d. Sokołowska *około 1906 Dzięgiele †  
699Brzostowska Franciszka z d. Godlewska *około 1901 Kotówek †  
700Brzostowska Helena z d. Koźlarzewska *około 1906 USA †  
701Brzostowska Janina z d. Karwowska *około 1910 †  
702Brzostowska Janina z d. Okulewicz *około 1909 †  
703Brzostowska Joanna Franciszka z d. Makowska *około 1910 Makowskie †  
704Brzostowska Józefa z d. Kamińska *26-04-1908 Kucze Małe †21-10-1998  
705Brzostowska Józefa z d. Pawłowska *około 1906 Chyliny †08-02-1987 Nieławice   
706Brzostowska Józefa z d. Cimochowska *31-03-1913 Wąsosz †30-05-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
707Brzostowska Leokadia z d. Czarnowska *06-03-1901 Borawskie †  
708Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1901 Karwowo-Wszebory †  
709Brzostowska Regina z d. Mocarska *około 1909 †  
710Brzostowska Rozalia z d. Mościcka *około 1905 Kucze Wielkie †  
711Brzostowska Stanisława *około 1914 †23-02-1922 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
712Brzostowska Stanisława Paulina z d. Szleszyńska *około 1903 Kucze Wielkie †   
713Brzostowska Stefania z d. Pieńkowska *około 1900 Witynie †  
714Brzostowska Teofila z d. Mieczkowska *około 1904 †  
715Brzostowska Zofia z d. Kierznowska *około 1906 Borawskie †po 16-02-1944  
716Brzostowska Zofia z d. Łomotowska *około 1913 †  
717Brzostowski Aleksander *około 1904 Nieławice †   
718Brzostowski Aleksander *około 1921 Borawskie †  
719Brzostowski Antoni *08-06-1911 Grabowo †29-06-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
720Brzostowski Antoni *20-12-1919 Witynie †  
721Brzostowski Bolesław *1914 †  
722Brzostowski Bronisław *około 1909 †  
723Brzostowski Czesław *około 1905 Nadbory †  
724Brzostowski Franciszek *około 1902 †26-03-1918 Brzostowo /Burzyn/  
725Brzostowski Franciszek *około 1910 Makowskie †30-06-1914 Makowskie /Burzyn/  
726Brzostowski Franciszek *około 1901 Mocarze Budne †  
727Brzostowski Franciszek *około 1906 Nieławice †   
728Brzostowski Franciszek *28-08-1900 Karwowo-Polki †  
729Brzostowski Henryk *około 1910 Radziłów †13-04-1940 Białaszewo  
730Brzostowski Jan *około 1915 †19-03-1920 Chyliny /Burzyn/  
731Brzostowski Jan *16-12-1912 Chyliny †  
732Brzostowski Jan *około 1900 Bagienice par. Romany †  
733Brzostowski Józef [0¬]    
734Brzostowski Józef *około 1904 †  
735Brzostowski Józef *około 1909 †  
736Brzostowski Józef *17-05-1913 Bukowo †  
737Brzostowski Julian *15-01-1904 Radziłów †  
738Brzostowski Romuald *25-11-1900 Karwowo par. Jedwabne †24-02-1986  
739Brzostowski Stanisław *około 1918 Nadbory †27-12-1931 Nadbory /Burzyn/  
740Brzostowski Stefan *18-05-1920 Rydzewo-Pieniążek †13-08-1944  
741Brzostowski Zenon *około 1913 Chyliny †28-08-1931 Chyliny /Burzyn/  
742Brzostowski Zygmunt [0¬]    
743Brzostowski Zygmunt *około 1902 Nadbory †  
744Brzozowska Aleksandra z d. Łaguna *19-10-1919 Kędziorowo †2012   
745Brzozowska Bronisława z d. Ruszczyk *około 1902 Sośnia †  
746Brzozowska Eleonora z d. Szymanowska *05-01-1918 Zalesie †23-12-2003 Zalesie /Wąsosz/   
747Brzozowska Feliksa z d. Modzelewska *około 1914 Łosewo †04-09-1943  
748Brzozowska Janina z d. Kamińska *1922 Sieburczyn †2002 Wizna /Wizna/   
749Brzozowska Marianna z d. Pruszko *około 1907 Rutkowskie †  
750Brzozowska Zofia z d. Zajk *12-11-1901 Brzozowa Wólka †14-02-1977 Szczuczyn /Białaszewo/  
751Brzozowski Andrzej *08-01-1921 Zalesie †   
752Brzozowski Czesław *13-07-1914 Zalesie †12-01-1978 Zalesie /Wąsosz/   
753Brzozowski Franciszek *około 1901 Rutkowskie †  
754Brzozowski Henryk *około 1905 Flesze †  
755Brzozowski Jan *około 1912 Zalesie †13-09-1919 Zalesie /Wąsosz/   
756Brzóska Andrzej *07-12-1902 Racibory †  
757Brzóska Bronisława Stefania z d. Kalinowska *17-02-1914 Kamianki †  
758Brzóska Helena z d. Mikulska *około 1918 Żebry †  
759Brzóska Janina z d. Tomaszewska *02-11-1916 Żebry †  
760Brzóska Józefa z d. Dobrzycka *około 1906 Chełchy †  
761Brzóska Marianna Weronika z d. Kulikowski *około 1902 Racibory †przed 08-1950  
762Brzóska Romuald *około 1918 Chełchy †  
763Brzóska Romualda *12-07-1900 Chełchy †  
764Brzóska Stanisław *16-07-1907 Chełchy †  
765Brzóska Zofia z d. Gutowska *około 1901 Andrychy †  
766Brzuchalska Anastazja z d. Sulewska *08-11-1912 Bagienice †  
767Brzuchalska Helena z d. Piotrowska *19-08-1915 Kołobrzeg †  
768Brzuchalska Józefa z d. Piechocińska *około 1904 Poniat †  
769Brzuchalska Marianna z d. Kurkowska *około 1922 Kramarzewo †  
770Brzuchalska Regina z d. Zalewska *23-05-1919 Zalesie †   
771Brzuchalska Stefania z d. Duba *około 1911 †po 05-12-1942  
772Brzuchalski Adam *16-08-1910 USA †  
773Brzuchalski Antoni [0¬]    
774Brzuchalski Antoni *05-05-1913 Floral Park, NY USA †   
775Brzuchalski Feliks *1911 Floral Park, NY USA †  
776Brzuchalski Jakub *około 1902 †05-12-1942 Dołęgi /Szczuczyn/  
777Brzuchalski Jan *02-06-1921 Grajewo †  
778Brzuchalski Jan *27-04-1906 Milewo †  
779Buczyńska Marianna Zofia z d. Borawska *około 1904 Konopki †  
780Buczyński Zygmunt *około 1903 Radziłów †  
781Bućkowska Julianna z d. Mrozik *około 1909 Kotowo †  
782Bućkowski Aleksander *około 1904 Strękowa Góra †  
783Budna Aleksandra z d. Jaczyńska *około 1920 Boczki †   
784Budna Antonina z d. Dzięgielewska *01-06-1906 Milewo †08-12-1983 Kurki  
785Budna Helena z d. Ramotowska *24-03-1906 Kramarzewo †17-02-1989 Budne  
786Budna Jadwiga z d. Danowska *około 1901 Klimaszewnica †  
787Budny Kazimierz *19-08-1913 Budne †   
788Budzińska Helena z d. Rynkiewicz *15-02-1909 Mścichy †13-07-1989 Grajewo   
789Budziński Antoni *około 1906 Radziłów †   
790Bujnorowski Antoni *05-03-1909 Szorce †  
791Bujwidys Antoni *28-02-1911 Wąsosz †26-11-1972 Kędziorowo /Wąsosz/  
792Bujwidys Czesław *około 1913 Wąsosz †13-04-1934 Wąsosz  
793Bujwidys Marianna z d. Kędzierska *02-02-1914 Kędziorowo †08-10-1999 Wiktorowo /Wąsosz/  
794Bukowska Bronisława z d. Niebrzydowska *26-01-1913 Sulewo Kownaty †04-08-1996 Grajewo   
795Bukowska Dominika z d. Pieńkowska *około 1901 Pluty †  
796Bukowska Genowefa z d. Górska *14-03-1903 Kramarzewo †  
797Bukowska Helena z d. Łaguna [0¬]    
798Bukowska Józefa z d. Danowska *około 1911 Borawskie †  
799Bukowska Władysława z d. Pieńkowska *około 1907 Kotówek †  
800Bukowski Aleksander *około 1901 Borawskie †  
801Bukowski Aleksander *około 1902 Wierzbowo †  
802Bukowski Bronisław *19-03-1916 Popowo †   
803Bukowski Dominik *około 1904 Borawskie †  
804Bukowski Józef Gabriel *14-03-1921 Środa Wielkopolska †  
805Bukowski Piotr *około 1903 Karwowo †  
806Bukowski Władysław *około 1908 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
807Bukrym Kazimiera z d. Gromadzka *około 1908 Karwowo †  
808Burgraff Alfons *22-10-1904 Kramarzewo †  
809Burgraff Dominik *04-08-1901 Kramarzewo †11-07-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
810Burgraff Józefa z d. Zawistowska *około 1903 Ruda †  
811Burgraff Leokadia z d. Zawistowska *około 1905 Smolniki pow. Suwałki †po 22-11-1949  
812Burzyńska Anna z d. Chrostowska *20-12-1919 Przytuły-Kolonie †  
813Burzyński Józef *1918 Radziłów †  
814Butkiewicz Wacław *około 1900 Warszawa †przed 07-1941  
815Buziewicz Władysław *16-07-1907 Popowo †  
816Buźniak Jan *21-10-1910 Trzcianka †  
817Buźniak Józefa z d. Gałązka *12-06-1915 Tarachy †  
818Buźniak Marianna z d. Markowska *01-08-1917 Żebry †11-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
819Buźniak Stanisław *27-01-1908 Trzcianka †11-03-1986 Żebry  
820Byl Aleksandra z d. Gacka *14-11-1913 †24-09-1981 Komosewo /Wąsosz/  
821Byl Jan *24-05-1904 Wójkowice †29-09-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
822Bylica Anna z d. Wasilewska *24-06-1900 Wąsosz †21-03-1995 Rogale  
823Bylica Hieronim *06-03-1910 †13-03-1987 Świdry /Wąsosz/  
824Bylica Hieronim *06-09-1905 Rajgród †  
825Bylica Jadwiga z d. Filipowska *06-07-1920 Irkuck †12-04-2016 Malbork  
826Bylica Janina *15-06-1911 Szczuczyn †08-02-2000 Warszawa /Skolimów/   
827Bylica Konrad *20-12-1919 Wąsosz †14-11-2011 Sztum  
828Bylica Stefan *około 1910 Sośnia †  
829Bylica Stefania z d. Tyszkiewicz *około 1911 Sośnia †  
830Bylica Stefania z d. Szklarzewska *22-12-1913 †  
831Bzura Anna z d. Gołębiewska *około 1906 †  
832Bzura Bronisława z d. Godlewska *15-05-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
833Bzura Franciszek *14-10-1915 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
834Bzura Franciszek Władysław *około 1901 Kucze Wielkie †25-10-1929 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
835Bzura Jan *około 1909 †  
836Bzura Janina z d. Jakońska *1920 †  
837Bzura Józef *24-08-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
838Bzura Józefa z d. Niebrzydowska *18-10-1920 Niebrzydy †  
839Bzura Marianna z d. Zajczewska *30-06-1900 Rydzewo Szlacheckie † Obrytki par. Przytuły (Romany)  
840Bzura Marianna z d. Święszkowska *około 1904 †  
841Bzura Marta z d. Piotrowska *około 1906 Janczewko †  
842Bzura Stanisław *1913 †  
843Cebeliński Henryk *około 1907 Przestrzele †  
844Cekała Bronisława z d. Łomotowska *około 1901 Chrostowo †  
845Cekała Władysław *około 07-1916 Szostaki †15-01-1918 Szostaki /Burzyn/  
846Celelińska Anna z d. Czaplicka *około 1913 Gackie †  
847Cendrowska Helena z d. Orzechowska *około 1904 Racibory †  
848Cendrowska Józefa z d. Bielawska *około 1906 †  
849Cendrowska Marianna z d. Orłowska *około 1906 †  
850Cendrowska Marianna z d. Zielińska *około 1906 Bożejewo †  
851Cendrowski Antoni *około 1901 Kownaty †  
852Cendrowski Jan *około 1903 Chrzanowo †  
853Cendrowski Wacław *około 1901 Kossaki †  
854Chałustowska Anna z d. Zalewska *około 1907 Lipińskie †  
855Chałustowska Leokadia z d. Wiśniewska *około 1902 Mścichy †  
856Chałustowska Marianna z d. Mrówka [0¬]    
857Chałustowski Albin *31-03-1908 Mścichy †  
858Chałustowski Antoni *około 1901 Mścichy †  
859Chałustowski Franciszek *20-08-1910 Mścichy †  
860Chałustowski Jan [0¬]    
861Chałustowski Jan *około 02-1923 †18-10-1925 Mścichy /Radziłów/  
862Chałustowski Józef *28-12-1918 Mścichy †07-10-2009  
863Chałustowski Stanisław *16-10-1921 Mścichy †13-01-1996 Kramówka Mała  
864Charubin Antonina z d. Kerchner *około 1906 Pawełki †  
865Chełmińska Aleksandra z d. Górska *21-07-1909 Niećkowo †po 17-05-1975  
866Chełmińska Antonina Cecylia (Czesława) z d. Filonowicz *06-12-1916 Prusy †10-10-1998 Niećkowo /Wąsosz/  
867Chełmińska Leokadia z d. Chodnicka *28-07-1912 †11-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
868Chełmińska Stefania z d. Budzińska *około 1919 Pomiany †  
869Chełmiński Bronisław Józef *07-09-1908 Świdry †10-03-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
870Chełmiński Czesław *21-09-1907 Niećkowo †  
871Chełmiński Hieronim *05-10-1901 Niećkowo †17-05-1975 Niećkowo /Wąsosz/  
872Chełmiński Józef *11-09-1910 Niećkowo †23-03-1993 Niećkowo /Wąsosz/  
873Chełmiński Władysław *17-10-1911 Niećkowo †  
874Chełmiński Władysław *około 1900 Niećkowo †  
875Chełstowska Stefania Zofia z d. Duda *02-07-1911 Ławsk †18-12-1990 Grajewo  
876Cherubin Franciszek *około 1904 Wilamowo †  
877Cherubin Helena z d. Kozłowska *około 1905 Sieburczyn †  
878Cherubin Helena z d. Kowalewska *około 1904 Stryjaki †  
879Chludzińska Lucyna z d. Maliszewska *28-02-1920 Maliszewo †2006 Maliszewo /Chlebiotki/  
880Chludziński Bolesław *07-06-1915 Kurpiki †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
881Chludziński Czesław *1910 †1938  
882Chludziński Jan *16-10-1901 Rostki †  
883Chmielewska Aniela z d. Kowalewska *01-08-1920 Rakowo †  
884Chmielewska Anna z d. Sokołowska *25-06-1903 Michny †  
885Chmielewska Anna z d. Kołakowska *14-02-1922 Pieńki †  
886Chmielewska Anna z d. Perzanowska *około 1907 Mścichy †  
887Chmielewska Anna z d. Filipkowska *25-08-1906 Słucz †  
888Chmielewska Anna Regina *około 1914 Brzeźnio †06-05-1929 Brzeźnio /Niedźwiadna/   
889Chmielewska Czesława z d. Truszkowska *około 1919 Koniecki-Rostroszewo †  
890Chmielewska Franciszka Cecylia z d. Liżewska *około 1901 †około 1986  
891Chmielewska Helena z d. Wiśniewska *około 1904 Radziłów †  
892Chmielewska Jadwiga z d. Żukowska *13-02-1922 Ławsk †  
893Chmielewska Klementyna z d. Mocarska *25-12-1906 Kucze Małe †   
894Chmielewska Leokadia z d. Niedźwiedzka *29-06-1909 Kownatki †05-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
895Chmielewska Leokadia z d. Frączkowska *18-12-1914 Mścichy †  
896Chmielewska Marianna z d. Jurska *23-09-1905 Słucz †19-10-1989 Słucz  
897Chmielewska Marianna *około 1901 Wąsosz †23-09-1931 Wąsosz  
898Chmielewska Marianna z d. Sobolewska *07-11-1903 Glinki †  
899Chmielewska Marianna z d. Dębińska *12-08-1900 Słucz †  
900Chmielewska Scholastyka z d. Wiśniewska *17-06-1904 Rydzewo-Pieniążek †  
901Chmielewska Stanisława z d. Zalewska *10-04-1908 Zalesie †02-07-1941 Szczuczyn  
902Chmielewska Stanisława z d. Godlewska *około 1904 Modzele †  
903Chmielewska Stanisława z d. Szymanowska *1913 †  
904Chmielewska Stefania z d. Downar *08-09-1922 Szczuczyn †  
905Chmielewska Waleria z d. Dobrzycka *około 1906 Biodry †  
906Chmielewska Wanda z d. Liberacka *około 1904 Klimaszewnica †  
907Chmielewska Władysława z d. Malinowska *25-11-1901 Dybła †27-07-1953 Wąsosz  
908Chmielewska Zofia z d. Bieńkowska *07-04-1910 Okrasin †  
909Chmielewska Zofia z d. Makowska *około 1907 Makowskie †  
910Chmielewski Bolesław *05-01-1907 Wąsosz †12-10-1973 Szczuczyn  
911Chmielewski Bolesław *25-07-1907 Słucz †  
912Chmielewski Bolesław *19-12-1903 Słucz †  
913Chmielewski Czesław *20-09-1910 Kubra †  
914Chmielewski Fabian *28-02-1923 Czachy †przed 08-1947  
915Chmielewski Franciszek *18-08-1901 Słucz †16-02-1978 Słucz  
916Chmielewski Franciszek *24-12-1910 Wąsosz †06-12-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
917Chmielewski Franciszek *około 1920 Rydzewo Szlacheckie †03-01-1934 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
918Chmielewski Franciszek *około 01-1903 †28-01-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/   
919Chmielewski Franciszek *05-10-1919 Skaje †  
920Chmielewski Franciszek *1911 †  
921Chmielewski Jakub *około 1902 Mścichy †  
922Chmielewski Jakub Wacław *około 1907 Stawiski †  
923Chmielewski Jan *około 1900 †około 1966  
924Chmielewski Józef *około 1911 Konopki Chude †   
925Chmielewski Józef *06-11-1905 Racibory †  
926Chmielewski Józef *13-04-1900 Słucz †  
927Chmielewski Mieczysław *15-09-1915 Szczuczyn †  
928Chmielewski Paweł *około 1900 Brzeźnio †   
929Chmielewski Piotr *20-11-1905 Słucz †  
930Chmielewski Stanisław *20-11-1903 Rogale par. Stawiski †  
931Chmielewski Stanisław *07-04-1912 Mścichy †  
932Chmielewski Stanisław *około 1901 Przechody †  
933Chmielewski Stanisław *25-10-1916 Ławsk †  
934Chmielewski Stanisław *około 1908 Mścichy †  
935Chmielewski Zygmunt *około 1902 Radziłów †  
936Chodnicka Aleksandra z d. Chrzanowska *28-11-1903 Zalesie †21-12-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
937Chodnicka Bolesława z d. Wysocka *17-01-1901 Czarnowo †  
938Chodnicka Bronisława z d. Sakowska *około 1903 Klimaszewnica †  
939Chodnicka Cecylia z d. Dmochowska *13-08-1905 Szwelczyn †przed 25-02-1953  
940Chodnicka Czesława z d. Dmochowska *po 1910 Wąsosz † Żebry /Wąsosz/  
941Chodnicka Helena z d. Gromadzka *1906 Łepki †  
942Chodnicka Janina z d. Kamińska *24-06-1902 Łempice †23-12-1984 Łempice /Wąsosz/  
943Chodnicka Janina z d. Skrodzka *12-12-1912 †21-11-1988 Pasichy /Wąsosz/  
944Chodnicka Janina z d. Łoniewska *08-01-1924 Bagienice †08-07-1998 /Wąsosz/  
945Chodnicka Janina z d. Tarnacka *1923 Wąsosz †  
946Chodnicka Leokadia z d. Brodowska *15-04-1917 Bagienice †2001 Ełk /Ełk/   
947Chodnicka Leokadia z d. Filter *około 1901 Pawełki †  
948Chodnicka Rozalia z d. Frączkowska *około 1906 Kumelsk †  
949Chodnicka Wiktoria z d. Zamojska *24-10-1910 Wąsosz †16-02-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
950Chodnicki Adam *około 1900 Stawiski †  
951Chodnicki Adolf *11-11-1905 Wąsosz †10-02-1940 Szczuczyn   
952Chodnicki Aleksander *około 1904 †  
953Chodnicki Aleksander Izydor *17-11-1911 Wąsosz †02-09-1962 Rożyńsk Wielki /Wąsosz/  
954Chodnicki Antoni *około 1901 Żebry †  
955Chodnicki Bolesław *02-01-1923 †19-03-1990 Żebry /Wąsosz/  
956Chodnicki Eugeniusz *15-05-1920 Wąsosz †18-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
957Chodnicki Jan *około 1904 Kumelsk †  
958Chodnicki Jan Teofil *08-04-1909 †28-03-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
959Chodnicki Józef *około 1900 Kowalewo †  
960Chodnicki Marian *29-07-1910 Pasichy †04-07-1975 Pasichy /Wąsosz/  
961Chodnicki Mieczysław *około 1923 Żebry †07-09-1941 Żebry /Wąsosz/  
962Chodnicki Stanisław *około 1917 Łempice †20-10-1931 Łempice  
963Chodnicki Stanisław *około 1907 Czarnówek †05-07-1909 Czarnówek /Niedźwiadna/  
964Chodnicki Zygmunt *03-09-1914 Pasichy †1976 Ełk /Ełk/   
965Chodorowska Hieronima z d. Mocarska *około 1905 Brzostowo †  
966Chodorowska Marianna *13-10-1912 Burzyn †  
967Chodorowski Jan *23-11-1907 Burzyn †  
968Chodorowski Józef *około 1906 Mocarze †  
969Chodzicka Anna z d. Blum *około 1904 †  
970Chojnowska Anna z d. Święcicka *około 1911 Klimaszewnica †22-04-1932 Klimaszewnica  
971Chojnowska Czesława z d. Danowska *25-10-1903 Surały †12-06-1985 Stawiane /Wąsosz/  
972Chojnowska Czesława z d. Chrzanowska *19-10-1904 Rydzewo †02-04-1963 Pasichy /Wąsosz/  
973Chojnowska Feliksa z d. Domitrz *30-09-1910 Kucze Małe †02-01-1998   
974Chojnowska Franciszka z d. Dobrzycka *około 1901 Brzeźnio †  
975Chojnowska Hieronima z d. Świderska *27-12-1918 Sulewo Prusy †   
976Chojnowska Jadwiga z d. Ostatkiewicz *około 1908 Kossaki par. Jedwabne †  
977Chojnowska Jadwiga z d. Mordasiewicz *około 1904 Radziłów †   
978Chojnowska Janina z d. Milewska *około 1906 Danowo †po 01-09-1948   
979Chojnowska Józefa z d. Szlejter *31-12-1914 †12-03-1989 Grajewo  
980Chojnowska Józefa z d. Ożarowska *około 1901 Bartki †  
981Chojnowska Klementyna z d. Gosiewska *około 1900 Karwowo-Polki †  
982Chojnowska Leokadia z d. Gutowska *04-02-1915 Rosochate †przed 10-03-2000  
983Chojnowska Leokadia z d. Kuczewska *około 1900 Kucze Małe †  
984Chojnowska Marianna z d. Kozłowska *około 1908 †  
985Chojnowska Marianna z d. Gardocka *około 1907 Ramoty †  
986Chojnowska Stanisława z d. Danowska *około 1901 Klimaszewnica †po 28-03-1954  
987Chojnowska Wanda z d. Klimaszewska *02-11-1902 Klimaszewnica †28-09-1972 Klimaszewnica   
988Chojnowska Władysława z d. Borys *około 1904 Chojnowo †21-04-1985 Grajewo  
989Chojnowski Adam Wacław *około 1922 Wąsosz †  
990Chojnowski Aleksander *około 1903 †  
991Chojnowski Czesław *08-02-1924 Pasichy †21-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
992Chojnowski Franciszek *07-03-1908 Poryte †  
993Chojnowski Hipolit *1906 Klimaszewnica †18-03-2002 Klimaszewnica  
994Chojnowski Józef *26-08-1919 Pasichy †10-03-2000 Pasichy /Wąsosz/  
995Chojnowski Józef *około 1901 Chojny Młode †  
996Chojnowski Józef *08-04-1905 Danowo †  
997Chojnowski Józef *około 1900 Wilczewo †  
998Chojnowski Kazimierz *30-04-1913 Danowo †   
999Chojnowski Stanisław *około 1901 Jurzec Pański †  
1000Chojnowski Władysław *09-02-1914 Jurzec †05-01-1939 Pasichy  
1001Cholewińska Antonina z d. Zarzecka *około 1920 Zaborowo †  
1002Cholewiński Aleksander *około 1916 Borawskie †  
1003Chorosz Anna z d. Kędzierska *08-02-1901 Wąsosz †04-06-1941 Wąsosz  
1004Chorosz Anna z d. Ruszczyk *około 1915 Perth Amboy, NJ †po 07-02-1944  
1005Chorosz Anna z d. Grądzka *około 1917 Sojczynek †  
1006Chorosz Franciszek *około 1914 Sojczynek †07-02-1944 Sojczynek  
1007Chorosz Genowefa z d. Gardocka *14-07-1906 Sulewo Prusy †03-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
1008Chorosz Hieronim *około 1923 Sojczynek †  
1009Chorosz Honorata z d. Potęga *15-10-1910 Niećkowo †  
1010Chorosz Jan *05-05-1909 Sojczyn-Borowy †  
1011Chorosz Zofia *około 1923 Wąsosz †19-04-1949 Wąsosz /Wąsosz/  
1012Choroś Janina z d. Grajewska *około 1923 Białaszewo †  
1013Choroś Stefan *około 1921 Julianów †  
1014Chorzelska Józefa *około 1914 Okopek †15-07-1933 Grozimy /Wąsosz/  
1015Chrapowicka Helena z d. Zyskowska *około 1902 Szczuczyn †po 05-09-1945  
1016Chrapowicka Michalina z d. Seska *około 1900 Mroczki †  
1017Chrapowicz Marianna z d. Cytryjan *01-08-1900 Grabowo †22-02-1956 /Grabowo/  
1018Chrostowska Aleksandra z d. Borawska *29-12-1901 Mocarze †18-08-1984 /Burzyn/  
1019Chrostowska Anna z d. Godlewska *1918 †  
1020Chrostowska Apolonia z d. Karwowska *05-08-1922 Mieczki †  
1021Chrostowska Apolonia z d. Olszewska *19-02-1920 Kowalewo †  
1022Chrostowska Bolesława z d. Mocarska *około 1913 †  
1023Chrostowska Czesława z d. Karwowska *11-09-1919 Mieczki †  
1024Chrostowska Eleonora z d. Skrodzka [0¬]    
1025Chrostowska Franciszka *10-06-1916 Supy †  
1026Chrostowska Genowefa z d. Dzięgielewska *24-01-1908 Szwelczyn †10-09-1998 Komosewo /Wąsosz/   
1027Chrostowska Helena z d. Cwalina *05-10-1903 Sokoły †04-09-1974 Jabłonna  
1028Chrostowska Helena z d. Milewska *około 1905 Koniecki par. Wizna †  
1029Chrostowska Janina z d. Brzóska *16-08-1905 Chełchy †18-05-1972 Grajewo /Wąsosz/  
1030Chrostowska Janina z d. Szczesik *06-05-1905 Niedźwiedzkie †przed 06-1928  
1031Chrostowska Janina z d. Rogowska *około 1915 †  
1032Chrostowska Janina z d. Jankowska *około 1900 Brzostowo †  
1033Chrostowska Józefa z d. Święszkowska *około 1912 †  
1034Chrostowska Józefa z d. Krajewska *około 1901 Kubrzany †  
1035Chrostowska Kazimiera z d. Łukaszewska *około 1906 Nadbory †  
1036Chrostowska Kazimiera z d. Laskowska *04-03-1906 Biodry †  
1037Chrostowska Leokadia z d. Górska *14-05-1903 Kieljany †23-10-1976 Kieljany /Wąsosz/  
1038Chrostowska Leokadia z d. Hermanowska *około 1911 Scranton, PA †  
1039Chrostowska Marianna z d. Czerwonka [0¬]    
1040Chrostowska Marianna z d. Mieńkowska *01-10-1905 Wąsosz †23-01-1992 Komosewo /Wąsosz/  
1041Chrostowska Marianna z d. Tarnacka *około 1902 Wąsosz †03-10-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1042Chrostowska Marianna z d. Cwalina *około 1907 Mieczki †  
1043Chrostowska Marianna z d. Laskowska *05-09-1922 Nieławice †  
1044Chrostowska Marianna z d. Jankowska (Zalewska) *około 1907 †  
1045Chrostowska Stanisława z d. Bogdan *24-01-1914 Skaje †przed 06-1956  
1046Chrostowska Stanisława z d. Łojewska *01-03-1904 Supy †   
1047Chrostowska Stefania *około 1910 Biodry †26-01-1926 Biodry /Burzyn/  
1048Chrostowska Waleria z d. Pieńkowska *około 1907 †  
1049Chrostowski Aleksander *27-04-1907 Biodry †11-02-1987 Biodry  
1050Chrostowski Aleksander *28-03-1917 Bagienice †  
1051Chrostowski Antoni *23-08-1905 Radziłów †   
1052Chrostowski Antoni *27-02-1919 Wagi †  
1053Chrostowski Antoni *18-11-1919 Łomża †  
1054Chrostowski Bolesław [0¬]    
1055Chrostowski Bolesław *26-01-1906 Bagienice †01-04-1983 Bagienice /Wąsosz/  
1056Chrostowski Bolesław *około 1902 Bagienice †08-03-1932 Bagienice  
1057Chrostowski Czesław *27-08-1905 Gardoty †  
1058Chrostowski Dionizy *około 1906 Karwowo par. Jedwabne †  
1059Chrostowski Feliks *03-04-1900 Brodowo †  
1060Chrostowski Franciszek *24-05-1900 Wypychy †12-01-1929 Wypychy /Przytuły/  
1061Chrostowski Franciszek *1904 †  
1062Chrostowski Henryk *około 1912 †  
1063Chrostowski Jan [0¬]    
1064Chrostowski Jan *około 1901 Konopki Chude †  
1065Chrostowski Jan *30-11-1902 Nieławice †  
1066Chrostowski Józef [0¬]    
1067Chrostowski Józef *20-03-1907 Nadbory †01-07-1935 /Burzyn/  
1068Chrostowski Józef *około 1902 †  
1069Chrostowski Kazimierz *16-09-1917 Karwowo-Wszebory †  
1070Chrostowski Piotr *30-06-1915 Zakrzewo †  
1071Chrostowski Stanisław *około 1905 Wagi †07-04-1992 Grajewo  
1072Chrostowski Stanisław *około 1901 Biodry †29-01-1916 Biodry /Burzyn/  
1073Chrostowski Stanisław *05-05-1918 Supy †  
1074Chrostowski Stanisław *około 1908 †  
1075Chrostowski Wacław *01-08-1912 Nadbory †13-05-1980  
1076Chrostowski Wincenty *około 1900 Biodry †  
1077Chrostowski Władysław *około 1906 USA †  
1078Chrostowski Zygmunt *około 1903 Nadbory †08-11-1987 /Burzyn/  
1079Chrościelewska Helena z d. Wiśniewska *około 1910 Szwelczyn †12-11-1966 Lisie Jamy  
1080Chrościelewski Kazimierz Antoni *około 1904 Przebród †  
1081Chrzanowska Aleksandra z d. Karwowska *10-01-1908 Sokoły †19-02-1989 Szczuczyn  
1082Chrzanowska Anastazja z d. Orłowska *29-10-1906 Zakrzewo †20-08-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1083Chrzanowska Anna z d. Dąbrowska *1910 †  
1084Chrzanowska Bronisława *03-08-1917 USA †  
1085Chrzanowska Czesława z d. Statkiewicz *28-12-1906 Łempice †08-12-1980 Grajewo  
1086Chrzanowska Czesława z d. Karwowska *30-06-1921 Wypychy †  
1087Chrzanowska Eleonora z d. Sulewska *09-04-1916 Zalesie †22-04-1995 Grajewo /Wąsosz/   
1088Chrzanowska Feliksa z d. Obrycka *około 1919 Klimaszewnica †  
1089Chrzanowska Filomena *około 1909 Brzostowo †18-08-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1090Chrzanowska Filomena z d. Jankowska *11-11-1922 Łoje †  
1091Chrzanowska Franciszka z d. Korytkowska *około 1903 †  
1092Chrzanowska Franciszka z d. Nienałtowska *1919 Małachowo † Małachowo /Wizna/   
1093Chrzanowska Franciszka z d. Brzostowska *około 1907 Karwowo-Polki †  
1094Chrzanowska Genowefa *11-11-1911 Zalesie †26-07-1969 Szczuczyn /Wąsosz/   
1095Chrzanowska Genowefa z d. Mroczkowska *17-04-1915 Radziłów †  
1096Chrzanowska Helena z d. Jurska [0¬]    
1097Chrzanowska Helena z d. Gardocka *24-07-1920 †26-01-1992 Kieljany /Wąsosz/  
1098Chrzanowska Helena z d. Kryszczyńska *około 1908 †  
1099Chrzanowska Helena z d. Zajkowska *około 1900 Szostaki †  
1100Chrzanowska Helena z d. Mitros *18-01-1912 Modzele †  
1101Chrzanowska Hieronima z d. Świderska *około 1922 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1102Chrzanowska Jadwiga z d. Kozikowska *około 1922 Zalesie †   
1103Chrzanowska Janina z d. Modzelewska *około 1903 Modzele †13-08-1945 Opartowo  
1104Chrzanowska Janina z d. Bagińska *1902 Koniecki Małe †19-09-1941 Nieciki /Słucz/  
1105Chrzanowska Janina z d. Przestrzelska *około 1900 Mocarze †  
1106Chrzanowska Janina z d. Kossakowska *około 1906 †  
1107Chrzanowska Janina *około 1923 Kieljany †  
1108Chrzanowska Joanna z d. Szczuka *około 1900 Brodowo †po 02-03-1943  
1109Chrzanowska Józefa z d. Szleszyńska *20-03-1916 Barwiki †  
1110Chrzanowska Kazimiera z d. Modzelewska *około 1923 Łosewo †  
1111Chrzanowska Leokadia z d. Karwowska *około 1901 Brzostowo †  
1112Chrzanowska Marianna z d. Grabowska *06-08-1900 †19-01-1996 /Wąsosz/  
1113Chrzanowska Marianna z d. Borawska *26-08-1911 Konopki †20-02-1990 Konopki  
1114Chrzanowska Marianna z d. Chrostowska *około 1901 †przed 01-1921  
1115Chrzanowska Marianna *około 1924 Kieljany †04-06-1934 Kieljany   
1116Chrzanowska Marianna z d. Karwowska *około 1902 †  
1117Chrzanowska Marianna *około 1902 Karwowo †  
1118Chrzanowska Marianna z d. Symborska *około 1902 Radziłów †  
1119Chrzanowska Natalia z d. Kowalczyk *około 1922 †  
1120Chrzanowska Natalia z d. Przestrzelska *około 1903 Mocarze †  
1121Chrzanowska Sabina z d. Zalewska *30-10-1921 Kubra †  
1122Chrzanowska Stanisława *16-11-1908 Koniecki Małe †  
1123Chrzanowska Stanisława z d. Wiszowata *około 1904 Wiszowate †  
1124Chrzanowska Stefania z d. Bogdanowicz [0¬]    
1125Chrzanowska Stefania z d. Brzostowska *około 1900 Konopki par. Radziłów †przed 02-1943  
1126Chrzanowska Wanda z d. Zalewska *około 1906 Lipińskie †po 06-04-1964  
1127Chrzanowska Władysława z d. Zyskowska *08-10-1903 †17-04-1996 /Wąsosz/  
1128Chrzanowska Zofia z d. Iwanowska [0¬]     
1129Chrzanowska Zofia *16-11-1908 Koniecki Małe †19-02-1981  
1130Chrzanowska Zofia *około 1911 †02-05-1920 Łoje /Przytuły/  
1131Chrzanowski Aleksander *około 1913 Kieljany †19-02-1949 Radziłów /Wąsosz/  
1132Chrzanowski Aleksander *17-08-1916 Czachy †  
1133Chrzanowski Aleksander *około 1902 Małachowo †  
1134Chrzanowski Andrzej *około 1902 Brzostowo †11-09-1911 Brzostowo /Burzyn/  
1135Chrzanowski Antoni *01-12-1906 Czarnowo †06-03-1988 Grajewo  
1136Chrzanowski Antoni *06-06-1902 Zalesie †16-02-1980 Zalesie /Wąsosz/   
1137Chrzanowski Antoni *13-06-1916 Koniecki Małe †19-01-1987 Grajewo /Wąsosz/  
1138Chrzanowski Antoni *12-04-1923 Łosewo †09-03-1968 Łosewo   
1139Chrzanowski Antoni *około 1912 Godlewo †02-03-1920 Godlewo /Wąsosz/  
1140Chrzanowski Antoni *około 1915 Konopki †  
1141Chrzanowski Antoni *02-04-1911 Konopki †  
1142Chrzanowski Bolesław *24-04-1919 Łoje †  
1143Chrzanowski Bolesław *02-02-1912 Wypychy †  
1144Chrzanowski Bolesław *04-02-1912 Czachy †  
1145Chrzanowski Bolesław *30-04-1915 Kieljany †  
1146Chrzanowski Bronisław *20-08-1906 Kieljany †11-05-1935 Kieljany /Wąsosz/  
1147Chrzanowski Dominik *14-10-1907 Konopki †08-09-1987 Konopki  
1148Chrzanowski Dominik Wincenty *06-07-1924 Sulewo Kownaty †27-06-1992 Grajewo /Wąsosz/   
1149Chrzanowski Edward *1911 Łosewo †  
1150Chrzanowski Fabian *1919 Łoje †  
1151Chrzanowski Feliks *19-11-1911 Kieljany †13-11-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1152Chrzanowski Franciszek *około 1917 †07-05-1921 Łoje /Przytuły/  
1153Chrzanowski Franciszek *18-07-1918 Czachy †  
1154Chrzanowski Franciszek *około 1913 †  
1155Chrzanowski Henryk *23-12-1908 Zalesie †   
1156Chrzanowski Hipolit *około 1914 Kieljany †przed 06-1946  
1157Chrzanowski Jan *17-02-1906 Godlewo †14-08-1969 Godlewo  
1158Chrzanowski Jan *1911 Supy †  
1159Chrzanowski Jan *1903 †  
1160Chrzanowski Jan *około 1900 Karwowo-Wszebory †  
1161Chrzanowski Jan Mieczysław [0¬]    
1162Chrzanowski Józef *04-09-1913 Niedźwiadna †19-03-1995 Grajewo /Wąsosz/  
1163Chrzanowski Józef *15-06-1915 Zalesie †23-10-1987 Grajewo /Wąsosz/   
1164Chrzanowski Józef *16-09-1910 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1165Chrzanowski Józef *25-12-1917 Rosja †   
1166Chrzanowski Kazimierz *około 1907 Brzostowo †  
1167Chrzanowski Kazimierz *około 1915 Cleveland, OH †  
1168Chrzanowski Konstanty *11-03-1913 Kieljany †05-07-1967 Białystok /Wąsosz/  
1169Chrzanowski Marian *14-06-1913 Zalesie †23-09-1996 Zalesie /Wąsosz/   
1170Chrzanowski Marian *1920 Przytuły †  
1171Chrzanowski Marian *09-08-1912 Kurejwa †  
1172Chrzanowski Marian *02-08-1911 Konopki †  
1173Chrzanowski Nikodem *około 1901 †  
1174Chrzanowski Romuald *około 1906 †  
1175Chrzanowski Romuald *16-07-1915 Radziłów †  
1176Chrzanowski Seweryn *około 1902 Łosewo †  
1177Chrzanowski Stanisław *26-10-1904 Drozdowo †13-04-1965 Ławsk /Wąsosz/  
1178Chrzanowski Stanisław *31-12-1913 Łosewo †03-04-1939 Łosewo  
1179Chrzanowski Stanisław *1916 Kieljany †11-09-1939 Czerwony Bór /Wąsosz/  
1180Chrzanowski Stanisław *około 1900 †  
1181Chrzanowski Wacław *22-10-1922 Karwowo †25-07-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1182Chrzanowski Wacław *23-01-1905 Łosewo †06-04-1964 Łosewo /Białaszewo/  
1183Chrzanowski Wacław *31-12-1905 Konopki †  
1184Chrzanowski Witold Ryszard *około 1921 Słucz †  
1185Chrzanowski Władysław *około 1903 †  
1186Chrzanowski Zygmunt *15-05-1907 Koniecki †20-09-1965 Koniecki /Wąsosz/  
1187Chyc Feliksa z d. Filipkowska *około 1911 Sienickie †23-07-1985 Szczuczyn  
1188Chyc Władysław *20-10-1907 Chotyze †20-12-1955 Grajewo /Białaszewo/  
1189Chylińska Aleksandra z d. Zalewska *około 1908 †  
1190Chylińska Aleksandra z d. Nieradko *24-01-1913 Okrasin †  
1191Chylińska Anna z d. Mścichowska *około 1922 Sulewo Kownaty †   
1192Chylińska Anna z d. Chrzanowska *około 1901 Karwowo †  
1193Chylińska Bronisława z d. Dołęga *około 1909 Rutkowskie †  
1194Chylińska Genowefa z d. Kulikowska *24-02-1906 Zalesie †   
1195Chylińska Helena z d. Małolepsza *07-02-1920 Kolno †05-10-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
1196Chylińska Helena z d. Jasińska *około 1903 Radziłów †po 18-07-1953  
1197Chylińska Helena z d. Strzechocka *około 1903 †  
1198Chylińska Helena z d. Kuczewska *1906 Radziłów †  
1199Chylińska Helena z d. Niebrzydowska *około 1902 Świdry †  
1200Chylińska Hieronima *około 1906 Kąty †23-01-1920 Kąty /Burzyn/  
1201Chylińska Jadwiga z d. Biedrzycka *około 1908 Kamianki †  
1202Chylińska Janina z d. Gobiecka *około 1908 Taraskowo †  
1203Chylińska Leokadia *14-05-1909 Sulewo Prusy †  
1204Chylińska Marianna z d. Bagińska *11-10-1908 Kurki †13-10-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1205Chylińska Regina z d. Rogalska [0¬]     
1206Chylińska Regina z d. Kielian *10-07-1907 Bagienice †05-03-1948 Sulewo Prusy   
1207Chylińska Regina *14-12-1914 Sulewo Prusy †04-08-1939 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1208Chylińska Regina z d. Szulc *25-08-1921 Niedźwiedzkie †   
1209Chylińska Romualda z d. Kownacka *01-01-1922 Sulewo Prusy †  
1210Chylińska Stanisława z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1211Chylińska Stanisława z d. Piotrowska *około 1904 Janczewko †  
1212Chylińska Władysława z d. Dzięgielewska *07-02-1907 Sulewo Kownaty †09-02-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1213Chylińska Władysława *około 1915 Sulewo Prusy †01-10-1916 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1214Chyliński Adam *04-02-1908 Sulewo Prusy †  
1215Chyliński Aleksander *11-11-1904 Sulewo Prusy †14-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
1216Chyliński Aleksander *około 1902 Mrówki †  
1217Chyliński Aleksander *około 1906 †  
1218Chyliński Antoni *09-04-1911 Kownatki †04-11-1988 Grajewo /Wąsosz/   
1219Chyliński Antoni *03-04-1912 Sulewo Prusy †27-08-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1220Chyliński Antoni *20-09-1904 Chrostowo †  
1221Chyliński Antoni Onufry *1907 †16-05-1935 Zalesie /Wąsosz/   
1222Chyliński Bolesław *około 1904 †  
1223Chyliński Czesław [0¬]    
1224Chyliński Czesław *około 1905 †  
1225Chyliński Czesław *13-11-1918 Zalesie †   
1226Chyliński Dominik *29-09-1906 Kownatki †25-01-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
1227Chyliński Dominik *około 08-1904 Sulewo Prusy †20-04-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1228Chyliński Dominik *około 1902 Borawskie †  
1229Chyliński Eugeniusz *17-10-1911 Sulewo Kownaty †11-12-1993 Szczecin   
1230Chyliński Henryk *16-04-1904 Sulewo Prusy †12-01-1982 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1231Chyliński Jan *04-03-1902 Sulewo Prusy †28-03-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
1232Chyliński Józef *15-05-1920 USA †28-09-1996 /Wąsosz/   
1233Chyliński Kazimierz *około 07-1915 †24-08-1915 Zalesie /Wąsosz/   
1234Chyliński Konstanty *około 1901 Radziłów †  
1235Chyliński Konstanty *24-09-1911 USA †  
1236Chyliński Stanisław *około 1904 Radziłów †  
1237Chyliński Stanisław *03-01-1921 Sulewo Prusy †   
1238Chyliński Stanisław *20-02-1912 Zalesie †   
1239Chyliński Stanisław *01-05-1904 USA †  
1240Chyliński Stanisław Antoni *20-05-1909 Sulewo Prusy †10-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1241Chyliński Szczepan *26-12-1909 Sulewo Kownaty †06-04-1992 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1242Chyliński Tadeusz *około 1900 Mrówki †  
1243Chyliński Zygmunt *około 1909 USA †13-03-1930 Kieljany  
1244Ciapciak Florentyna z d. Chojnowska *29-07-1901 Poryte †  
1245Ciborowska Klementyna z d. Grądzka *około 1906 Jarnuty †  
1246Cichocka Helena z d. Malinowska *12-04-1912 Obrytki †  
1247Cichocka Regina z d. Gardocka *około 1921 Łempice †  
1248Cichocka Stefania z d. Mioduszewska *02-09-1905 Glinki †  
1249Cichocka Władysława z d. Paszkowska *14-01-1903 Kownatki †   
1250Cichocka Władysława (Stanisława) z d. Żebrowska *17-09-1913 Kumelsk †15-12-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
1251Cichocki Bolesław *około 1915 Jambrzyki †23-06-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1252Cichocki Czesław *06-01-1906 Wąsosz †  
1253Cichocki Witold *30-06-1913 †24-11-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
1254Ciecierska Anna z d. Laszczkowska *19-02-1906 Ławsk †05-01-1989 Grajewo  
1255Ciecierska Anna *01-12-1911 Ławsk †  
1256Ciecierska Jadwiga z d. Stefanowicz *14-06-1911 Kędziorowo †  
1257Ciecierska Władysława z d. Tyszkiewicz *około 1900 Ciemnoszyje †  
1258Ciecierski Czesław *14-01-1921 Radziłów †  
1259Ciecierski Franciszek *około 03-1921 Wąsosz †24-07-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
1260Ciecierski Stanisław *31-05-1908 Wąsosz †  
1261Ciecierski Władysław *około 1902 Ławsk †28-10-1992  
1262Ciesielska Stanisława z d. Sikorska *około 1905 Żebry †  
1263Cieśnielewska Serafina z d. Rudlewska *około 1903 Mocarze †  
1264Cieśnielewski Stanisław *około 1900 Kajetanowo †  
1265Cimoch Adam *około 1915 Słucz †19-05-1933 Łomża /Słucz/  
1266Cimoch Aleksander [0¬]    
1267Cimoch Aleksander *około 1908 Czarnowo †  
1268Cimoch Bronisława *około 1906 †20-06-1929 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1269Cimoch Czesław *około 1900 Doliwy †  
1270Cimoch Edward *około 1900 Sikora †po 02-05-1980 Sikora  
1271Cimoch Franciszek *około 1905 †24-07-1919 Słucz /Słucz/  
1272Cimoch Franciszek *około 1902 Borawskie †  
1273Cimoch Genowefa z d. Tyszka *około 1905 Grabowskie †  
1274Cimoch Jadwiga z d. Korzeniecka *25-12-1916 Czerwonki †  
1275Cimoch Jadwiga z d. Mroczkowska *około 1921 Kownatki †  
1276Cimoch Janina z d. Chylińska *około 1906 Borawskie †20-11-1939 Łoje  
1277Cimoch Janina z d. Liszewska *około 1904 Wilamowo †  
1278Cimoch Józef *26-10-1917 †01-05-1982 Słucz /Słucz/  
1279Cimoch Kazimierz *około 1906 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1280Cimoch Regina z d. Popiołek [0¬]    
1281Cimoch Stefania z d. Falkowska *około 1912 Poryte †  
1282Cimoch Zofia z d. Brakoniecka *20-08-1903 Romany †17-03-1983 Wilamowo  
1283Cimochowska Anna z d. Zielińska *19-08-1916 Wąsosz †08-08-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
1284Cimochowska Anna z d. Cwalina *23-03-1919 Mrągowo †07-12-1984 Mrągowo /Wąsosz/  
1285Cimochowska Apolonia z d. Węcek *25-08-1906 Milewo †03-03-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1286Cimochowska Helena z d. Dobrzycka *18-12-1913 Wąsosz †24-04-1981 /Wąsosz/  
1287Cimochowska Helena z d. Zalewska *około 1904 Wizna †  
1288Cimochowska Helena z d. Dzięgielewska *1907 Sienickie †  
1289Cimochowska Jadwiga z d. Zegarowicz *18-12-1919 Pieniążki †  
1290Cimochowska Marianna *około 1920 Ławsk †26-06-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1291Cimochowska Weronika z d. Ladzińska *30-09-1908 Wąsosz †11-11-2007  
1292Cimochowska Władysława z d. Zielińska *13-07-1918 Rakowo †  
1293Cimochowski Aleksander *około 1923 Wąsosz †03-07-1945 Niećkowo  
1294Cimochowski Franciszek *28-07-1912 Wąsosz †  
1295Cimochowski Franciszek *12-01-1922 Glinki †  
1296Cimochowski Hipolit *13-03-1900 Zaborowo †20-04-1962 Ełk /Wąsosz/  
1297Cimochowski Marcjan *25-05-1913 Niećkowo †21-10-1953 Grajewo /Wąsosz/  
1298Cimochowski Mieczysław *05-03-1919 Niećkowo †  
1299Cimochowski Stanisław *20-12-1903 Wąsosz †04-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
1300Cimochowski Stanisław *około 1905 Wizna †  
1301Cimochowski Stanisław *około 1921 Niećkowo †  
1302Cimochowski Wacław *03-03-1908 Wąsosz †25-06-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1303Cimochowski Wincenty *12-10-1922 Borawskie †  
1304Cimochowski Władysław *27-05-1904 Wąsosz †po 03-03-1942  
1305Cimochowski Zygmunt *07-02-1910 Szwelczyn †17-07-1995 Grajewo /Wąsosz/  
1306Cimochowski Zygmunt *15-12-1906 Zaborowo †  
1307Ciszewska Aleksandra z d. Wojsław *24-10-1912 Kownatki †  
1308Ciszewska Anna z d. Kretuńska *około 1905 Dębówka †  
1309Ciszewska Bronisława z d. Orłowska *19-08-1901 Niećkowo †10-05-1995 Niećkowo /Wąsosz/  
1310Ciszewska Helena z d. Zyskowska *około 1901 Kapice †  
1311Ciszewska Janina z d. Kozłowska *około 1908 Kucze Wielkie †  
1312Ciszewska Marianna z d. Archacka *około 1907 Brzozowa Wólka †po 31-10-1950  
1313Ciszewska Marianna z d. Piechowska *około 1909 Bronaki-Pietrasze †  
1314Ciszewska Marianna z d. Filipkowska *około 1904 Świdry Podleśne †  
1315Ciszewska Wiktoria z d. Rózio *15-12-1906 Wojsławy †  
1316Ciszewski Antoni *około 1900 Kapice †25-06-1931 Niećkowo  
1317Ciszewski Bolesław *około 1909 Myszyniec †  
1318Ciszewski Franciszek *31-10-1911 Klimaszewnica †  
1319Ciszewski Jan *około 1907 Konopki par. Radziłów †  
1320Ciszewski Józef *02-08-1922 Klimaszewnica †11-07-1974 Konopki /Wąsosz/  
1321Ciszewski Józef *około 1905 Okrasin †  
1322Ciszewski Józef *07-12-1908 Mścichy †  
1323Ciszewski Józef *około 1904 Kapice †  
1324Ciszewski Konstanty *20-10-1901 Klimaszewnica †31-10-1950 Brzozowa Wólka  
1325Cukrowska Leokadia z d. Romanowska *28-01-1907 Koniecki †20-07-1938  
1326Cukrowska Marianna z d. Tarnacka *01-02-1905 Kędziorowo †20-02-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1327Cukrowska Marianna z d. Karwowska *13-10-1921 Żebry †  
1328Cukrowska Władysława z d. Siedlecka *17-02-1909 Kędziorowo †po 20-12-1949  
1329Cukrowski Henryk *21-07-1915 Kędziorowo †  
1330Cukrowski Paweł *17-08-1910 Kędziorowo †20-12-1949 Kędziorowo  
1331Cukrowski Piotr *około 1900 Kędziorowo †  
1332Cwalina Aleksandra z d. Borawska *04-03-1913 Kucze Wielkie †17-09-1999  
1333Cwalina Anna z d. Brzuszkiewicz *około 1904 Jedwabne †  
1334Cwalina Franciszek *około 1909 Modzele †  
1335Cwalina Franciszek *05-11-1905 Śmiarowo †  
1336Cwalina Helena z d. Masłowska *około 1922 Mocarze †  
1337Cwalina Jadwiga z d. Skubich *1910 Sokoły †23-12-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1338Cwalina Jan *09-07-1903 Łempice †25-07-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
1339Cwalina Janina *24-07-1901 Kucze Małe †  
1340Cwalina Leokadia z d. Kulikowska *około 1921 Łempice †  
1341Cwalina Leokadia z d. Buźniak *około 1919 Trzcianka †  
1342Cwalina Marianna z d. Wszeborowska [0¬]    
1343Cwalina Piotr *około 1901 Mieczki †  
1344Cwalina Stanisław *23-04-1924 Bagienice †28-03-2001  
1345Cwalina Stanisław *30-04-1911 Kucze Małe †30-10-1958 Żebry /Wąsosz/   
1346Cwalina Stefania *około 01-1922 Bagienice †17-04-1928 Bagienice  
1347Cwalina Teresa z d. Paszkowska *11-08-1920 Kownatki †05-05-2003 Żebry /Wąsosz/   
1348Cwalina Wacław *18-11-1905 Łempice †04-02-1962 Łempice /Wąsosz/  
1349Cwalina Waldemar *około 1923 Łempice †  
1350Cwalina Wincenty *około 1920 Śmiarowo †  
1351Cwalina Władysława z d. Sierzputowska *25-03-1910 Modzele †  
1352Cwalińska Aleksandra *04-06-1902 Rogale par. Stawiski †  
1353Cwalińska Anna z d. Kalinowska *15-12-1916 Wąsosz †  
1354Cwalińska Jadwiga z d. Kosykowska *około 1905 Klimaszewnica †po 05-05-1975  
1355Cwalińska Regina z d. Świderska *24-02-1908 Golanki †12-02-1998 /Wąsosz/  
1356Cwalińska Stanisława z d. Kacperska *około 1901 Poryte †  
1357Cwaliński Henryk *15-05-1902 Klimaszewnica †05-05-1975 Klimaszewnica  
1358Cwaliński Jan *30-07-1907 Janczewko †  
1359Cwaliński Jan *18-03-1901 Słucz †  
1360Cwaliński Jan Bolesław *06-11-1904 Grozimy †06-02-1992 Grozimy /Wąsosz/  
1361Cwaliński Józef *1907 †  
1362Cwaliński Wacław *18-04-1904 Mroczki †  
1363Cybula Aleksander *13-02-1905 †14-09-1967 Sojczyn-Borowy  
1364Cybula Aleksander *około 1903 Mścichy †  
1365Cybula Antoni *10-06-1922 †02-03-1954 Sojczyn-Borowy  
1366Cybula Antoni *około 1907 Kapice †  
1367Cybula Bronisława z d. Stefanowicz *około 1909 Kędziorowo †  
1368Cybula Feliksa z d. Organek *17-11-1918 †22-11-1977 Sojczyn-Borowy  
1369Cybula Franciszek *09-02-1913 Kapice †  
1370Cybula Jan *04-09-1916 †23-12-1973 Grajewo  
1371Cybula Jan *14-06-1910 Kapice †  
1372Cybula Janina z d. Gacka *27-12-1919 Wąsosz †  
1373Cybula Leokadia Irena z d. Gocłowska [0¬]    
1374Cybula Marianna z d. Renkiewicz *26-11-1901 Mścichy †  
1375Cybula Władysława z d. Popowska *około 1913 Kapice †  
1376Cybulska Jadwiga z d. Krygier *06-02-1919 Niećkowo †  
1377Cybulska Joanna z d. Chorzelska *około 1902 Grozimy †  
1378Cybulska Leokadia z d. Najda *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
1379Cybulska Marianna z d. Trzonkowska *29-11-1910 Ławsk †23-03-1992 Ławsk /Wąsosz/  
1380Cybulska Władysława z d. Sarnacka *16-10-1903 Ławsk †28-06-1985 Klimaszewnica /Wąsosz/  
1381Cybulski Aleksander *15-04-1905 Ławsk †03-02-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1382Cybulski Jan *około 1912 Sośnia †  
1383Cybulski Józef *07-03-1908 Ławsk †14-06-1974 Ławsk  
1384Cybulski Krzysztof *około 1910 Białystok †  
1385Cybulski Wiktor *21-05-1916 Grabowo †  
1386Cydzyńska Franciszka *1902 Łubiane †  
1387Cydzyński Antoni *1905 Łubiane †  
1388Czaja Józef *27-03-1906 Momina †30-04-1956 Straduny /Wąsosz/  
1389Czaja Zofia z d. Dmochowska *14-05-1910 Grędy †11-10-1971 Bartoszyce /Wąsosz/  
1390Czajewska Zofia z d. Gosiewska *1909 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1391Czajewski Jan *około 1909 Budne †  
1392Czaplicka Aleksandra z d. Karwowska *około 1900 Święcienin †  
1393Czaplicka Anna z d. Chojnowska *około 1908 Klimaszewnica †po 02-03-1969  
1394Czaplicka Feliksa z d. Kownacka *około 1911 Klimaszewnica †  
1395Czaplicka Helena z d. Milewska *14-08-1905 Ciechanowiec †  
1396Czaplicka Janina z d. Saniewska *13-06-1909 Klimaszewnica †13-12-1993 Klimaszewnica  
1397Czaplicka Kamila z d. Wysocka *około 1905 Kiełcze-Kopki †  
1398Czaplicka Marianna z d. Mrozicka *około 1906 Wąsosz †  
1399Czaplicka Marianna z d. Masłowska *04-07-1920 Klimaszewnica †  
1400Czaplicka Rozalia z d. Modzelewska *11-05-1914 Ławsk †  
1401Czaplicka Zofia z d. Wierciszewska *około 1921 Pieniążki †  
1402Czaplicka Zofia z d. Łaguna *11-05-1900 Stawiane †  
1403Czaplicki Antoni *około 1901 Klimaszewnica †  
1404Czaplicki Bolesław *12-03-1904 Konopki Monety †  
1405Czaplicki Bolesław *20-10-1913 Klimaszewnica †  
1406Czaplicki Czesław *20-10-1911 Klimaszewnica †02-03-1969 Grajewo /Białaszewo/  
1407Czaplicki Florian Dominik *około 1900 Klimaszewnica †  
1408Czaplicki Jan *około 1917 Pieniążki †  
1409Czaplicki Józef *26-05-1902 Skroda Wielka †03-03-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1410Czaplicki Józef *06-07-1907 Danowo †  
1411Czaplicki Stanisław *około 1905 Klimaszewnica †23-10-1983 Grajewo  
1412Czaplicki Stanisław *03-04-1907 †10-09-1973 Gackie  
1413Czaplicki Wit *19-04-1910 Grabowo †  
1414Czaplińska Apolonia Ewa z d. Dąbrowska *około 1902 Kamińskie †16-02-1966 Grajewo  
1415Czapliński Mieczysław *około 1901 Kartuska Bereza †  
1416Czarnecka Anna z d. Sielawa [0¬]    
1417Czarnecka Anna z d. Bieńkowska *17-04-1904 Romany †20-09-1980 Łomża  
1418Czarnecka Bolesława z d. Zalewska *18-01-1908 Zakrzewo †  
1419Czarnecka Czesława z d. Łempicka *18-08-1914 Szwelczyn †02-11-1990 Komosewo /Wąsosz/   
1420Czarnecka Genowefa z d. Kowalewska *17-03-1906 Świdry †27-03-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1421Czarnecka Hieronima z d. Rydzewska [0¬]    
1422Czarnecka Irena z d. Bagińska *około 1921 Ciemianka †  
1423Czarnecka Jadwiga z d. Rydzewska *około 1922 Zakrzewo †  
1424Czarnecka Janina z d. Bagińska *około 1901 Bagienice †12-02-1929 Zakrzewo /Słucz/  
1425Czarnecka Józefa z d. Zarzecka *około 1901 Grabowo †02-02-1992 Szczuczyn  
1426Czarnecka Kazimiera z d. Balewska *24-08-1900 Czaple †  
1427Czarnecka Regina z d. Konopka *19-11-1922 Konopki †29-01-1995 Grajewo /Wąsosz/  
1428Czarnecka Stanisława *około 1912 †02-10-1929 Zakrzewo /Słucz/  
1429Czarnecka Władysława z d. Tarnacka *28-05-1910 Ławsk †  
1430Czarnecka Zofia z d. Laszczkowska *01-01-1914 Ławsk †  
1431Czarnecki Antoni *około 1914 Zakrzewo †  
1432Czarnecki Antoni *22-10-1905 Słucz †  
1433Czarnecki Bolesław *16-08-1908 Wilamowo †03-01-2007   
1434Czarnecki Bolesław *25-12-1912 Słucz †26-05-1986 Słucz  
1435Czarnecki Czesław *około 1900 Szczuczyn †  
1436Czarnecki Dominik *około 1910 Zakrzewo †  
1437Czarnecki Franciszek *10-09-1912 Kramarzewo †02-07-2000 Kramarzewo /Wąsosz/  
1438Czarnecki Franciszek *1914 †  
1439Czarnecki Jan *22-06-1911 Słucz †09-1939 Gródek  
1440Czarnecki Józef *21-03-1902 Słucz †  
1441Czarnecki Kazimierz *około 1915 Słucz †  
1442Czarnecki Piotr *29-01-1901 Wilamowo †20-12-1980 Łomża /Łomża/  
1443Czarnecki Stanisław *13-10-1907 Zakrzewo †  
1444Czarnecki Telesfor *08-01-1901 Kramarzewo †26-05-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
1445Czarnecki Wacław *17-10-1906 Słucz †19-01-1935 Ławsk  
1446Czarnecki Witold *28-08-1922 Słucz †  
1447Czarnecki Witold *około 1923 Słucz †  
1448Czarnecki Władysław *15-05-1921 Szczuczyn †przed 10-1958  
1449Czarniawska Bolesława z d. Chwaszczewska *03-07-1924 Bielsk Podlaski †09-08-2004 Ełk  
1450Czarniawski Antoni *1918 Suwałki †29-10-1999 Ełk  
1451Czarnowska Jadwiga Wanda z d. Mrozowicz *około 1901 Chyliny †  
1452Czarnowska Józefa z d. Bołman *około 1900 Romany †  
1453Czarnowska Marianna z d. Górska *19-06-1914 Kramarzewo †  
1454Czarnowski Czesław *06-11-1912 Borawskie †  
1455Czarnowski Paweł *około 1901 Borawskie †  
1456Czech Bronisława z d. Kozłowska *23-10-1906 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1457Czech Teofil *16-02-1905 Korzeniste †  
1458Czerkies Jan *około 1904 Modzele †  
1459Czerkies Kazimiera z d. Nieszała *około 1902 Okurowo †  
1460Czerwonka Adolf *około 1901 Łękowo †30-06-1979 Łękowo  
1461Czerwonka Anna z d. Klimaszewska *około 1901 Klimaszewnica †18-01-1939 Klimaszewnica  
1462Czerwonka Anna *22-01-1905 Czerwonki †  
1463Czerwonka Antoni *20-04-1902 †14-02-1990 Kołaki /Wąsosz/  
1464Czerwonka Antoni *około 1902 †po 24-02-1970  
1465Czerwonka Bolesława *05-12-1907 †07-10-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
1466Czerwonka Dominik *14-10-1912 Czerwonki †21-09-1992 Czerwonki /Wąsosz/   
1467Czerwonka Fabian *22-09-1909 Czerwonki †  
1468Czerwonka Helena z d. Kruszyńska *około 1902 Żebry †przed 01-1937  
1469Czerwonka Henryk *10-09-1917 Czerwonki †17-04-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1470Czerwonka Janina z d. Karwowska *23-09-1919 Barwiki †  
1471Czerwonka Józefa z d. Wasiulewska *około 1906 †  
1472Czerwonka Leokadia z d. Szymanowska *05-04-1909 Andrychy †24-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
1473Czerwonka Romualda z d. Karwowska *10-02-1922 Barwiki †  
1474Czerwonka Telesfor *około 1905 †  
1475Czerwonka Witold *10-01-1921 Czerwonki †  
1476Czerwonka Władysława z d. Mroczkowska *18-11-1918 Czerwonki †13-02-1960 Grajewo /Wąsosz/   
1477Czyżewska Anna z d. Gutowska *około 1913 Nieciki †   
1478Czyżewska Janina *około 02-1922 Nieciki †14-05-1922 Nieciki /Słucz/   
1479Czyżewska Kazimiera *15-03-1902 Wąsosz †26-04-1970 Białystok  
1480Czyżewska Kazimiera Helena z d. Kurkowska *15-02-1900 Wąsosz †24-04-1985 Warszawa /Wąsosz/   
1481Czyżewski Bolesław *13-11-1902 Wąsosz †31-12-1941 Niemcy   
1482Czyżewski Bronisław *14-09-1909 Wąsosz †30-07-1962 Grajewo /Słucz/   
1483Czyżewski Czesław Hilary *około 1907 Wąsosz †   
1484Czyżewski Hieronim *około 08-1915 Niedźwiadna †14-02-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1485Czyżewski Józef *około 1908 †1938 Wilno   
1486Czyżewski Stanisław *około 1917 Niedźwiadna †08-04-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1487Czyżewski Wacław *03-12-1923 Wąsosz †04-07-1976  
1488Czyżyńska Antonina z d. Wietoch *01-09-1903 Wiązownica †  
1489Czyżyńska Franciszka z d. Dębińska *około 1902 Łempice †18-11-1951 Łempice /Wąsosz/  
1490Ćmielewska Sabina z d. Chylińska *12-09-1913 Kownatki †  
1491Ćmielewska Zofia z d. Karwowska *1915 †  
1492Ćmielewski Franciszek *1911 †  
1493Damieńska Bronisława z d. Klimaszewska *około 1901 Klimaszewnica †28-05-1968 Grajewo /Białaszewo/  
1494Danielewska Władysława z d. Choińska *około 1909 Niwkowo †  
1495Danielewski Rajmund *około 1904 Niwkowo †  
1496Danisz Czesława z d. Sulewska *06-03-1921 Chrzanowo †  
1497Danko Elanor z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
1498Danowska Anna z d. Komosińska [0¬]    
1499Danowska Anna z d. Żbikowska *27-12-1914 †01-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1500Danowska Anna *28-03-1902 Sulewo Prusy †05-04-1982 /Wąsosz/  
1501Danowska Anna z d. Sulewska *27-10-1919 Sulewo Prusy †10-02-1996 /Wąsosz/   
1502Danowska Anna z d. Kacperska *14-02-1913 Bagienice †28-07-1979 Sulewo Kownaty   
1503Danowska Anna z d. Witkowska *31-10-1910 Rydzewo-Pieniążek †  
1504Danowska Anna z d. Żuryńska *około 1920 Wąsosz †  
1505Danowska Antonina z d. Podbielska *około 1905 Dołęgi †  
1506Danowska Barbara z d. Filipkowska *około 1900 Borawskie †   
1507Danowska Dominika *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
1508Danowska Ewa z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1509Danowska Feliksa z d. Borawska [0¬]     
1510Danowska Genowefa z d. Zamirowska *około 1921 Klimaszewnica †  
1511Danowska Helena *15-09-1906 Sulewo Kownaty †07-08-1916 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1512Danowska Hieronima *31-01-1918 Sulewo Prusy †   
1513Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *20-09-1920 Lipińskie †04-03-1994 Grajewo  
1514Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1912 Modzele †03-02-1979 Grajewo  
1515Danowska Janina z d. Świderska *26-01-1904 Lipińskie †13-02-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1516Danowska Janina z d. Stypułkowska *14-01-1908 Klimaszewnica †  
1517Danowska Maria z d. Grodzka *26-03-1920 †  
1518Danowska Marianna z d. Szleszyńska *30-05-1918 Łubiane †po 31-07-1973  
1519Danowska Regina z d. Chojnowska *około 1920 Pasichy †  
1520Danowska Romualda *01-05-1924 Sulewo Kownaty †27-04-1939 Sulewo Kownaty  
1521Danowska Serafina *22-01-1913 Sulewo Kownaty †  
1522Danowska Stefania z d. Walewska *około 1911 Radziłów †15-11-1930 Klimaszewnica  
1523Danowska Stefania z d. Nerkowska *09-07-1903 Zabiele †  
1524Danowska Stefania z d. Grędo *18-08-1910 Białaszewo †  
1525Danowska Teofila z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
1526Danowska Władysława z d. Tarnowska *14-09-1905 Słucz †przed 01-04-1972  
1527Danowska Władysława z d. Kownacka *około 1901 Kownatki †po 14-04-1955  
1528Danowska Władysława z d. Łempicka *14-12-1917 Wąsosz †04-05-1963 Komosewo /Wąsosz/   
1529Danowska Zofia z d. Modzelewska *14-08-1911 Modzele †01-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1530Danowska Zofia z d. Konopka *około 1908 Kiełcze Stare †  
1531Danowski Aleksander *03-02-1912 Klimaszewnica †01-12-1993 Grajewo  
1532Danowski Antoni *08-11-1904 †24-04-1996 /Wąsosz/  
1533Danowski Antoni *01-02-1924 †28-10-2012 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
1534Danowski Antoni *17-01-1919 †07-06-1991 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1535Danowski Antoni *12-12-1907 Sulewo Kownaty †10-03-1966 Białystok /Wąsosz/   
1536Danowski Antoni *około 1903 Klimaszewnica †  
1537Danowski Antoni (Stanisław) *20-10-1916 Klimaszewnica †15-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1538Danowski Apolinary *około 1900 Sulewo Kownaty †28-08-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1539Danowski Bolesław [0¬]    
1540Danowski Bolesław *31-03-1903 Klimaszewnica †01-04-1972 Białystok  
1541Danowski Bolesław *03-08-1920 Surały †  
1542Danowski Czesław *23-03-1920 Sulewo Kownaty †11-01-1983 Grajewo /Wąsosz/   
1543Danowski Czesław *03-08-1922 Szczuczyn †11-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
1544Danowski Franciszek *14-11-1909 Radziłów †06-01-1988 Grajewo  
1545Danowski Henryk *około 11-1904 †15-01-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1546Danowski Hipolit [0¬]    
1547Danowski Hipolit *14-01-1914 Sulewo Kownaty †03-12-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1548Danowski Izydor Aleksander *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
1549Danowski Jan *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1550Danowski Jan *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1551Danowski Józef *06-04-1906 Sulewo Prusy †06-01-1990 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1552Danowski Józef *20-03-1911 Sulewo Prusy †15-04-1979 Łomża /Wąsosz/   
1553Danowski Józef *27-08-1911 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1979   
1554Danowski Józef *03-02-1900 Sulewo Kownaty †04-04-1948 Sulewo Kownaty   
1555Danowski Józef *07-11-1907 Jurzec Pański †  
1556Danowski Józef *około 1901 Szczuczyn †  
1557Danowski Konstanty *około 1908 Kacprowo †  
1558Danowski Paweł *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
1559Danowski Paweł Zygmunt *25-01-1903 Sulewo Kownaty †28-11-1979 Sulewo Kownaty  
1560Danowski Stanisław *20-02-1910 Sulewo Kownaty †31-07-1973 Sulewo Kownaty  
1561Danowski Szczepan *17-02-1902 Sulewo Kownaty †  
1562Danowski Wacław *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1563Danowski Wacław *około 1904 Surały †  
1564Danowski Wiktor Rajmund *02-11-1910 Grabowo †  
1565Danowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †  
1566Danowski Władysław *08-06-1911 Zalesie †   
1567Dardzińska Leokadia z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
1568Dardzińska Regina z d. Męczkowska *19-08-1922 Obrytki †  
1569Dardzińska Romualda z d. Jankowska [0¬]    
1570Dardzińska Stanisława z d. Zyskowska *14-04-1910 Wąsosz †05-08-1950 Szczuczyn  
1571Dardziński Czesław *około 1922 Wąsosz †11-04-1945  
1572Dardziński Leon *19-06-1921 Szczuczyn †  
1573Dardziński Marian [0¬]    
1574Dardziński Stanisław *29-03-1914 Żebry †  
1575Darwicka Bronisława z d. Krajewska *12-09-1918 Bęćkowo †  
1576Darwicka Ewa *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
1577Darwicka Genowefa z d. Marciszewska *około 1900 †  
1578Darwicka Helena z d. Bajkowska *31-07-1915 Grozimy †26-02-1978 Kędziorowo /Wąsosz/  
1579Darwicka Hieronima z d. Dziekońska *14-02-1911 Kownatki †  
1580Darwicka Marianna z d. Siedlecka *15-07-1911 Kędziorowo †12-03-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
1581Darwicki Antoni *25-09-1909 Kownatki †20-02-1975 Kędziorowo /Wąsosz/  
1582Darwicki Franciszek *17-10-1904 Kownatki †  
1583Darwicki Leon *15-12-1912 Kownatki †  
1584Dawidowska Józefa z d. Sulewska *około 1900 Godlewo †  
1585Dawidowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1917 Rydzewo Szlacheckie †  
1586Dawidowska Regina z d. Grela *02-01-1924 Sienickie †04-2007 Popowo /Grajewo/   
1587Dawidowski Józef *około 1920 Dybła †  
1588Dawidowski Leon *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
1589Dąbkowski Adam *1912 †30-08-1982 Wizna  
1590Dąbkowski Tadeusz [0¬]    
1591Dąbrowska Albertyna z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
1592Dąbrowska Aleksandra z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
1593Dąbrowska Aleksandra *około 09-1905 †05-03-1908 Wąsosz /Wąsosz/  
1594Dąbrowska Aniela z d. Gutowska *około 1901 Kudłaczewo †03-1991 Grajewo  
1595Dąbrowska Anna z d. Wesołowska *01-01-1908 Szostaki †  
1596Dąbrowska Antonina *08-06-1911 Wąsosz †  
1597Dąbrowska Barbara Genowefa z d. Janczewska *około 1904 †  
1598Dąbrowska Bogumiła *13-10-1924 Siestrzanki †20-10-1940 Białaszewo /Białaszewo/   
1599Dąbrowska Bronisława z d. Siedlecka [0¬]    
1600Dąbrowska Ewa z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1601Dąbrowska Franciszka z d. Borawska *23-08-1908 Kędziorowo †09-11-1948 Kędziorowo /Wąsosz/  
1602Dąbrowska Helena z d. Truszkowska [0¬]    
1603Dąbrowska Helena z d. Karwowska *około 1905 Pluty †  
1604Dąbrowska Henryka z d. Szumowska *01-05-1923 Kownaty † Drozdowo /Drozdowo/  
1605Dąbrowska Hieronima z d. Ramotowska *01-03-1919 Pluty †  
1606Dąbrowska Jadwiga z d. Włodkowska [0¬]    
1607Dąbrowska Jadwiga z d. Borawska [0¬]    
1608Dąbrowska Jadwiga z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1609Dąbrowska Jadwiga *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1610Dąbrowska Jadwiga z d. Jurska *03-11-1922 Czachy †  
1611Dąbrowska Jadwiga z d. Karwowska *23-01-1916 Brychy †  
1612Dąbrowska Józefa z d. Chrzanowska [0¬]    
1613Dąbrowska Józefa z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1614Dąbrowska Józefa z d. Karwowska *około 1901 †  
1615Dąbrowska Józefa z d. Wierciszewska *około 1903 Sieburczyn †  
1616Dąbrowska Józefa *25-02-1919 Pluty †  
1617Dąbrowska Józefa z d. Janczewska *około 1906 Kaimy †  
1618Dąbrowska Kamila z d. Rutkowska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1619Dąbrowska Klementyna z d. Mocarska *około 1905 Szostaki †  
1620Dąbrowska Leokadia z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
1621Dąbrowska Leokadia z d. Glińska *około 1908 Wilamowo †  
1622Dąbrowska Leokadia z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †   
1623Dąbrowska Ludwika z d. Ostrowska *13-10-1901 Słucz †04-11-1940 Łomża /Słucz/  
1624Dąbrowska Marianna z d. Łosiewicz *30-03-1902 Kudłaczewo †01-12-1985 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1625Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1916 †  
1626Dąbrowska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Mocarze †  
1627Dąbrowska Marianna z d. Łabanowska *16-12-1903 Słucz †  
1628Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1902 Nadbory †  
1629Dąbrowska Natalia z d. Zalewska *1911 †  
1630Dąbrowska Salomea z d. Poniatowska *około 1902 Grajewo †08-03-1976 Grajewo  
1631Dąbrowska Stanisława z d. Siedlecka *05-11-1917 Wąsosz †09-08-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1632Dąbrowska Stanisława z d. Łojewska *około 1905 Supy †  
1633Dąbrowska Stanisława z d. Sosnowska *około 1904 Skaje †  
1634Dąbrowska Stanisława *około 1904 Rutkowskie †  
1635Dąbrowska Wacława z d. Dresner *20-03-1906 Wilamowo †  
1636Dąbrowska Wiktoria z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
1637Dąbrowska Wiktoria *19-05-1917 Pluty †  
1638Dąbrowska Władysława z d. Modzelewska *około 1908 †  
1639Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1640Dąbrowska Zofia z d. Doboszewska *około 1905 Olszyny †  
1641Dąbrowski Aleksander *około 1901 †  
1642Dąbrowski Aleksander *15-03-1902 Niećkowo †  
1643Dąbrowski Aleksander *29-09-1905 Mazewo †  
1644Dąbrowski Antoni *04-05-1922 Kędziorowo †05-03-1991 Bagienice /Wąsosz/  
1645Dąbrowski Apolinary *około 1902 Szostaki †  
1646Dąbrowski Bolesław *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1647Dąbrowski Czesław *około 1901 Białystok †21-03-1975  
1648Dąbrowski Czesław *12-04-1923 Kudłaczewo †  
1649Dąbrowski Czesław *1908 †  
1650Dąbrowski Dominik *około 1903 Pluty †przed 04-1941  
1651Dąbrowski Feliks *27-07-1916 Chrzanowo †  
1652Dąbrowski Franciszek *około 09-1909 Szostaki †21-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
1653Dąbrowski Franciszek *23-11-1913 Łoje †  
1654Dąbrowski Franciszek *14-09-1914 Pluty †  
1655Dąbrowski Franciszek *około 1906 Mikołajewo par. Burzyn †  
1656Dąbrowski Henryk [0¬]    
1657Dąbrowski Henryk *14-03-1912 Łoje †  
1658Dąbrowski Jakub *23-07-1910 Świdry †  
1659Dąbrowski Jan *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
1660Dąbrowski Jan *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
1661Dąbrowski Jan *07-03-1919 Grajewo †  
1662Dąbrowski Jan *około 1902 Kołodziej †  
1663Dąbrowski Jan *01-11-1921 Chrzanowo †  
1664Dąbrowski Jan *23-10-1908 Drozdowo †  
1665Dąbrowski Józef *15-01-1918 Czachy †  
1666Dąbrowski Leon *około 1902 Mocarze †  
1667Dąbrowski Ludwik *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1668Dąbrowski Marian *około 1902 Wierzbowo †  
1669Dąbrowski Romuald *około 1902 Szostaki †  
1670Dąbrowski Stanisław *18-02-1900 Zakrzewo †16-03-1989 Grajewo  
1671Dąbrowski Stanisław *14-12-1904 Wąsosz †06-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1672Dąbrowski Tadeusz *22-05-1908 Chrzanowo †  
1673Dąbrowski Tadeusz Franciszek [0¬]    
1674Dąbrowski Teofil *około 1903 Świdry †1943  
1675Dąbrowski Teofil *około 1905 Rutki †  
1676Dąbrowski Wacław *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
1677Dąbrowski Wacław *22-11-1921 Karwowo †  
1678Dąbrowski Władysław *24-06-1916 Pluty †  
1679Dąbrowski Władysław *około 1901 Giełczyn †  
1680Dąbrowski Władysław *02-08-1920 Brychy †  
1681Depta Józef *02-09-1913 Milejów †09-03-1978 Olsztyn /Wąsosz/  
1682Depta Rozalia z d. Mioduszewska *13-08-1916 Ławsk †02-04-1994 Włosty /Wąsosz/  
1683Dera Leon *20-04-1908 †  
1684Dera Stefania Franciszka z d. Karwowska *31-08-1904 Sokoły †  
1685Derkovitz Wanda Julianes z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
1686Deroń Michał *27-08-1919 Jawór Solecki †  
1687Dębińska Anna z d. Rożyńska *około 1903 Klimaszewnica †  
1688Dębińska Antonina z d. Orłowska *11-08-1900 Grędy †08-06-1981 Grędy /Wąsosz/  
1689Dębińska Bronisława z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
1690Dębińska Franciszka z d. Nowicka *17-04-1904 Niećkowo †  
1691Dębińska Halina z d. Grygo *14-02-1916 †  
1692Dębińska Stanisława z d. Gosiewska *08-05-1902 Lipińskie †28-06-1993 Prostki /Białaszewo/   
1693Dębińska Stanisława z d. Sikorska *około 1906 Wąsosz †po 11-02-1943  
1694Dębińska Stanisława z d. Załęcka *31-05-1904 Przeszkoda †  
1695Dębiński Aleksander *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1696Dębiński Aleksander *18-11-1919 Grędy †  
1697Dębiński Bolesław *22-12-1906 Łempice †  
1698Dębiński Bronisław *03-08-1920 Święcienin †   
1699Dębiński Fabian *około 1909 Święcienin †11-04-1979 Lipińskie /Białaszewo/   
1700Dębiński Jakub *23-07-1902 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1701Dębiński Jan *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
1702Dębiński Kazimierz *20-10-1912 Święcienin †16-01-2001 Grajewo /Wąsosz/   
1703Dębiński Kazimierz *26-02-1907 Łempice †05-03-1968 Łempice  
1704Dębiński Władysław *04-08-1913 Szczuczyn †  
1705Dębowska Jadwiga z d. Zakrzewska *12-12-1923 Łojki †   
1706Dębowski Antoni *30-09-1915 Łojki †   
1707Dębska Czesława z d. Pruszyńska *około 1900 Rydzewo-Pieniążek †  
1708Dębska Helena z d. Milewska *22-08-1907 Niedźwiedzkie †02-01-1987 Świnoujście  
1709Dębski Aleksander *około 1900 Janów †  
1710Dębski Jan *22-10-1910 Grajewo †  
1711Dęby Jadwiga z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †   
1712Dęby Rozalia z d. Polkowska *około 1900 Supy †  
1713Dęby Stanisław *16-05-1911 Kubra †   
1714Dęby Wacław *około 1907 †  
1715Dęby Wacław *1912 Kubra †  
1716Dęby Władysława z d. Chrostowska *około 1908 †  
1717Długołęcka Aleksandra z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
1718Długołęcka Czesława z d. Modzelewska *około 1905 Ławsk †  
1719Długołęcka Józefa z d. Wicik *13-03-1921 Wilamowo †  
1720Długołęcka Kazimiera z d. Konopka *około 1903 Konopki Chude †1991 Jedwabne  
1721Długołęcka Marianna z d. Komosińska *około 1904 Kędziorowo †przed 01-1926  
1722Długołęcki Antoni *02-01-1904 Zacieczki †  
1723Długołęcki Franciszek *14-08-1916 Niedźwiedzkie †26-05-1982 Zakrzewo /Słucz/  
1724Długołęcki Jan *27-06-1906 Zacieczki †  
1725Długołęcki Józef *11-04-1919 Przytuły †  
1726Długołęcki Marian *26-11-1921 Przytuły †  
1727Długołęcki Stanisław *21-09-1911 Ławsk †  
1728Długozima Tadeusz [0¬]    
1729Dmoch Józef *1902 †  
1730Dmoch Paulina z d. Wiktorowicz *1903 †  
1731Dmochowska Marianna z d. Kozikowska *27-09-1904 Wąsosz †19-08-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
1732Dmochowska Marianna z d. Niebrzydowska *06-04-1904 Świdry †30-09-1949 Sokoły  
1733Dmochowska Marta Maria z d. Przytuła *16-06-1913 Büthberg †  
1734Dmochowska Teodozja z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
1735Dmochowski Aleksander *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1736Dmochowski Antoni *23-01-1915 †  
1737Dmochowski Bolesław *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
1738Dmochowski Stanisław *09-05-1909 Wąsosz †15-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/   
1739Dobkowska Apolonia z d. Olszewska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1740Dobkowska Helena z d. Biedrzycka *około 1913 Łoje Awissa †  
1741Dobkowska Janina z d. Łempicka *01-06-1909 Koniecki †  
1742Dobkowska Józefa z d. Czerwonka *około 1901 Czerwonki †po 30-07-1953   
1743Dobkowski Edward *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
1744Dobkowski Stefan *około 1905 Zanklewo †  
1745Dobosz Antoni *około 1910 Olszyny †  
1746Dobosz Julianna z d. Śliwecka *około 1913 Jedwabne †  
1747Dobrowolska Władysława z d. Remiszewska *17-12-1904 Zaskrodzie †  
1748Dobrowolski Franciszek *25-11-1905 Zaskrodzie †  
1749Dobrzycka Aleksandra z d. Dzięgielewska *około 1902 Brzeźnio †  
1750Dobrzycka Anastazja z d. Modzelewska *19-06-1924 Bukowo †30-07-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1751Dobrzycka Anna z d. Ramotowska *około 1905 †po 04-03-1945  
1752Dobrzycka Franciszka z d. Rutkowska *15-10-1910 Sulewo Prusy †20-08-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1753Dobrzycka Genowefa z d. Borawska *07-03-1906 Borawskie †  
1754Dobrzycka Jadwiga z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
1755Dobrzycka Jadwiga z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
1756Dobrzycka Marianna z d. Borawska [0¬]    
1757Dobrzycka Regina Paulina z d. Rogowska *26-10-1903 Glinki †11-06-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
1758Dobrzycka Zofia z d. Zalewska *1915 †  
1759Dobrzycki Aleksander *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
1760Dobrzycki Aleksander *około 1902 Nadbory †  
1761Dobrzycki Bolesław *15-09-1909 Szymany †  
1762Dobrzycki Franciszek *03-09-1903 Golanki †30-05-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1763Dobrzycki Henryk *16-09-1909 Jaki †   
1764Dobrzycki Hieronim *około 10-1910 Chełchy †29-04-1912 Chełchy /Niedźwiadna/  
1765Dobrzycki Józef *1909 †  
1766Dobrzycki Piotr *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
1767Dobrzycki Walery *14-12-1907 Biodry †  
1768Doliwa Helena z d. Orłowska *20-04-1907 Grędy †24-04-1993 Kolno /Wąsosz/  
1769Doliwa Józef *20-01-1908 Czarnówek †27-09-1969 Grędy /Wąsosz/  
1770Doliwa Józef *06-01-1922 Czarnówek †  
1771Doliwa Józefa z d. Szkaradzińska *07-11-1900 Mazewo †06-02-1985 Mazewo  
1772Doliwa Marian Hieronim *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
1773Doliwa Władysław *około 1908 Czarnówek †18-07-2000 Mazewo  
1774Doliwa Zygmunt *04-06-1921 Chojnowo †  
1775Doljasz Aleksander *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
1776Doljasz Anna z d. Brzeźna *około 1905 Rydzewo-Pieniążek †po 13-06-1949  
1777Doljasz Jadwiga z d. Staszewska *około 1905 Białobłota †po 22-02-1962  
1778Doljasz Stanisław *około 1912 Ławsk †  
1779Dołęga Aleksander *27-02-1904 Makowskie †13-03-1960 Białaszewo   
1780Dołęga Aleksander *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
1781Dołęga Aleksandra *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
1782Dołęga Bolesław *około 1903 Makowskie †  
1783Dołęga Eugeniusz *około 1904 Makowskie †  
1784Dołęga Florentyna z d. Makowska *około 1904 Makowskie †  
1785Dołęga Janina z d. Zalewska *09-03-1908 Kucze Małe †08-05-1976 Białaszewo /Białaszewo/   
1786Dołęga Józef [0¬]     
1787Dołęga Józef *01-03-1906 Makowskie †  
1788Dołęga Marianna *około 1916 Makowskie †17-02-1918 Makowskie /Burzyn/  
1789Dołęga Marianna z d. Glińska *około 1907 Nadbory †  
1790Dołęga Stanisław *około 1900 Makowskie †  
1791Dołęga Stefania *około 1901 Makowskie †01-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
1792Domańska Antonina z d. Popowska *około 1906 Klimaszewnica †po 24-06-1941  
1793Domańska Celina z d. Maciorowska *16-04-1924 Ciemnoszyje †  
1794Domański Franciszek *19-08-1912 Sulkowo †  
1795Domański Wincenty *około 1903 Białaszewo †24-06-1941 Klimaszewnica  
1796Domaradzka Genowefa z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
1797Domaradzki Leon *10-09-1901 Kozłówka †  
1798Domasiewicz Aleksander *około 1908 †  
1799Domasiewicz Anna z d. Kozłowska *około 1911 †  
1800Domasiewicz Antoni *08-05-1921 Chrzanowo †  
1801Domasiewicz Jadwiga z d. Nerkowska *około 1901 †05-09-1933 Zakrzewo /Słucz/  
1802Domasiewicz Jan *około 1923 Zakrzewo †  
1803Domasiewicz Regina z d. Kruszyńska *07-09-1919 Zacieczki †  
1804Domasiewicz Stanisława z d. Raciborska *około 1924 Bukowo †  
1805Domełło Antonina z d. Łoś *13-06-1922 Ławsk †  
1806Domełło Helena z d. Brzostowska *07-07-1921 Modzele †06-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1807Domełło Hieronim *02-07-1915 Ławsk †17-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
1808Domełło Józefa *około 11-1924 †06-05-1928 Wąsosz  
1809Domełło Marianna z d. Siedlecka [0¬]    
1810Domełło Władysław *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
1811Domeło Bolesław *około 1905 †  
1812Domeło Władysława z d. Wasiulewska *około 1910 †  
1813Domisiewicz Czesława z d. Zalewska *około 1900 Szczuczyn †23-06-1984 Kartuzy  
1814Domisiewicz Feliksa z d. Wysocka *19-02-1917 Żebry †po 12-10-1966  
1815Domisiewicz Franciszek *20-07-1901 Niećkowo †  
1816Domisiewicz Józefa *23-04-1905 Niećkowo †  
1817Domisiewicz Leon [0¬]    
1818Domisiewicz Marianna z d. Sulewska *15-04-1904 Wąsosz †  
1819Domisiewicz Stanisława z d. Bogdan *około 1903 Skaje †08-12-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1820Domisiewicz Zygmunt *około 1901 Dąbrowa †  
1821Domitr Aleksander *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
1822Domitr Aleksander *około 1900 Kucze Wielkie †  
1823Domitr Antoni *31-01-1914 Witynie †  
1824Domitr Bolesław *10-06-1914 Przestrzele †  
1825Domitr Helena z d. Rutkowska *około 1911 Radziłów †26-02-1999 Grajewo  
1826Domitr Helena z d. Mieczkowska *około 1906 Jedwabne †  
1827Domitr Henryk *28-03-1905 Witynie †  
1828Domitr Janina *około 1916 Nowy Borek †02-02-1919 Przestrzele /Jedwabne/  
1829Domitr Józef *08-06-1914 Przestrzele †  
1830Domitr Józef *18-03-1914 Orlikowo †  
1831Domitr Józefa z d. Kamalska *około 1902 Bronaki-Pietrasze †03-04-1993 Pawełki  
1832Domitr Józefa z d. Banachowska *około 1900 Siwki par. Romany †  
1833Domitr Julia *14-08-1905 Pawełki †29-09-1917 Pawełki /Jedwabne/  
1834Domitr Julia z d. Zalewska *około 1903 Grądy Małe †  
1835Domitr Leokadia *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
1836Domitr Tadeusz *13-01-1902 Kotowo Plac †  
1837Domitr Władysław *około 1909 Pawełki †  
1838Domitr Zofia *30-12-1900 Sieburczyn †27-02-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
1839Domitrz Adela z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
1840Domitrz Aleksandra *około 02-1924 Kotowo Plac †03-04-1924 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1841Domitrz Aleksandra z d. Orłowska *około 1910 Zakrzewo †   
1842Domitrz Antoni *około 1900 Kucze Małe †   
1843Domitrz Henryk *28-02-1904 Kucze Małe †09-1989   
1844Domitrz Janina *22-09-1923 Przestrzele †24-09-1923 Przestrzele /Jedwabne/  
1845Domitrz Józefa z d. Kraińska *około 1906 Bożejewo †02-02-1935  
1846Domitrz Marcel Jan *około 1906 Przestrzele †  
1847Domitrz Romualda z d. Przestrzelska *1913 †   
1848Domitrz Stanisław *01-10-1922 †17-07-2011   
1849Domitrz Stanisław *01-1923 Kotowo Plac †20-02-1923 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1850Domitrz Stanisław *26-07-1902 Kucze Małe †   
1851Domitrz Stefan *16-11-1908 Kucze Małe †20-09-1991 Wrocław   
1852Domitrz Wacław *około 1910 Philadelphia, PA †  
1853Domitrz Zofia z d. Wasilewska *około 1910 Kurkowo †  
1854Dompkowska Helen Mary z d. Olejniczak *14-05-1911 USA †05-11-1968 Cheektowaga, NY  
1855Dompkowski Alexander George *10-11-1913 Lackawanna, NY †24-10-1978 Amherst, NY /Lancaster, NY/  
1856Dompkowski Anna *około 1902 †około 1910  
1857Dompkowski Chester (Czesław) *około 1904 †  
1858Dompkowski Edward Walter *27-06-1919 Lackawanna, NY †28-03-1995 Buffalo, NY  
1859Dompkowski John *1915 Lackawanna, NY †  
1860Dompkowski Marta z d. Hojsan *1908 †1989  
1861Dompkowski Stanley *22-07-1906 †01-1983  
1862Domurat Czesław *25-10-1903 Ruś †  
1863Domurat Elżbieta z d. Sienkiewicz *około 1908 Ruś †przed 07-1927  
1864Domurat Feliksa z d. Walendzik *20-03-1921 Bzury †  
1865Domurat Jan *około 1903 Wizna †  
1866Domurat Jan *28-08-1914 Kosiły †  
1867Domurat Janina z d. Komorowska *około 1906 Taraskowo †  
1868Domurat Stanisława z d. Piotrowska *około 1904 Ruś †  
1869Dorf Marianna z d. Obrycka *około 1909 Gackie †  
1870Downar Franciszek *05-10-1908 Niedźwiadna †03-10-1967 Szczuczyn  
1871Downar Franciszka z d. Wiktorowicz *06-06-1915 Wąsosz †  
1872Downar Helena z d. Wicik *29-10-1900 Glinki †  
1873Downar Józef *25-09-1900 Słucz †  
1874Downar Józef *23-08-1901 Cyprki †  
1875Downar Władysław *około 1914 Szczuczyn †  
1876Downarska Helena z d. Gardocka *10-11-1916 Koniecki Małe †  
1877Drągowski Wacław *około 1901 Niećkowo †  
1878Dresne Józefa z d. Cwalińska *20-09-1913 Rogale par. Stawiski †  
1879Dresner Antoni *15-02-1908 Wilamowo †14-08-1947 Szczuczyn /Słucz/  
1880Dresz Marianna z d. Rogińska *26-09-1911 Wąsosz †04-01-1996 Prostki  
1881Drobińska Anna z d. Wiktorowicz [0¬]    
1882Drobińska Anna z d. Zaborowska *około 1902 Białaszewo †28-10-1956 Ełk /Wąsosz/  
1883Drobińska Bronisława *około 1905 Kudłaczewo †30-08-1920 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1884Drobińska Czesława *20-12-1902 †13-10-1995 /Wąsosz/  
1885Drobińska Czesława z d. Czerwińska *19-05-1911 †15-05-1992 Ełk /Wąsosz/  
1886Drobińska Jadwiga z d. Wysocka *około 1908 Rydzewo-Pieniążek †  
1887Drobińska Jadwiga z d. Siedlecka *około 1911 Kędziorowo †  
1888Drobińska Józefa z d. Kozłowska *26-01-1905 Świdry †28-01-1973 Świdry /Wąsosz/  
1889Drobińska Julia z d. Modzelewska *około 1905 Wszerzecz †  
1890Drobińska Konstancja z d. Popowska *około 1902 Kapice †05-09-1980 Grajewo  
1891Drobińska Marianna z d. Bagińska *16-07-1914 Niedźwiadna †30-10-1994 Świdry  
1892Drobiński Andrzej *około 1911 Świdry †18-06-1927 Świdry /Wąsosz/  
1893Drobiński Antoni *24-10-1911 Świdry †14-04-1987 Grajewo /Wąsosz/  
1894Drobiński Franciszek *około 1921 Kudłaczewo †01-11-1943 Kudłaczewo  
1895Drobiński Franciszek *około 1903 Szczuczyn †  
1896Drobiński Jan *19-05-1917 Świdry †09-05-1945 Okół  
1897Drobiński Stanisław *14-09-1911 Kudłaczewo †25-03-1944 Szuszin pod Królewcem  
1898Drobiński Stanisław *około 1902 Kudłaczewo †  
1899Drobiński Wacław *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1900Drobiński Władysław Mikołaj *14-09-1909 Świdry †przed 28-01-1973  
1901Drozd Jadwiga z d. Popowska *około 1911 Kapice †01-02-1985 Grajewo  
1902Drozd Sylwester *około 1907 Kapice †01-02-1985 Grajewo  
1903Drozdowska Helena z d. Węcek *około 1903 Kapice †  
1904Drozdowska Hieronima z d. Niecikowska *27-03-1922 Łoje †  
1905Drozdowska Leokadia z d. Gordon *około 1906 USA †  
1906Drozdowska Marianna z d. Modzelewska *około 1912 Bzury †  
1907Drozdowski Aleksander *04-07-1913 Radziłów †  
1908Drozdowski Antoni *około 1902 Białogrądy †  
1909Drozdowski Bolesław *13-01-1910 Niećkowo †23-12-1964 Niećkowo /Wąsosz/  
1910Drozdowski Eugeniusz *około 1908 Kownatki †  
1911Drozdowski Marian *około 1908 Zaborowo par. Poryte †   
1912Drożęcki Józef *około 1904 †29-07-1921 Kamianki /Burzyn/  
1913Drózd Józef *około 1909 Białogrądy †  
1914Drózd Regina z d. Zakrzewska *około 1921 Wojsławy †  
1915Drzazgowska Anna z d. Wiśniewska *1902 Żebry †21-09-1956 Żebry /Wąsosz/  
1916Drzazgowska Regina z d. Wojsław *27-05-1913 Kownatki †04-06-2000 Kownatki   
1917Drzazgowska Teodozja z d. Szulc *18-09-1911 Szwelczyn †24-02-1947 Wąsosz  
1918Drzazgowski Czesław *14-07-1911 Wąsosz †przed 04-06-2000   
1919Drzazgowski Franciszek *08-09-1900 †28-10-1986 Żebry /Wąsosz/  
1920Drzazgowski Stanisław *09-09-1905 Żebry †21-02-1942 Żebry /Wąsosz/  
1921Dubikowska Zofia z d. Baranowska *około 1906 Orlikowo †29-11-1968 Orlikowo  
1922Dubikowski Stefan *około 1905 Dąbrowa †  
1923Dubowska Józefa *około 1901 Brzostowo †25-05-1925 Brzostowo /Burzyn/  
1924Dubowski Aleksander *około 09-1919 †30-04-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1925Duchnowska Anna z d. Rutkowska *18-01-1900 Rutkowskie †   
1926Duchnowska Anna z d. Witkowska *14-03-1905 Łojewek †  
1927Duchnowska Bronisława z d. Glińska *około 1903 Rostki par. Jedwabne †  
1928Duchnowska Helena z d. Golikowska *około 1908 †  
1929Duchnowska Leokadia z d. Koszorek *24-10-1913 Myszyniec †  
1930Duchnowska Leokadia z d. Iwanowska *około 1909 Romany †  
1931Duchnowska Natalia z d. Rutkowska *około 1906 Borawskie †   
1932Duchnowska Stefania z d. Rydzewska *30-12-1921 Lachowo †20-05-1977 Białystok /Wąsosz/  
1933Duchnowska Zofia z d. Łepkowska *15-02-1907 Kubra †   
1934Duchnowski Bolesław *około 1903 †   
1935Duchnowski Bronisław *około 1901 Giełczyn †   
1936Duchnowski Feliks *15-10-1924 Łomża †  
1937Duchnowski Franciszek *około 1903 †  
1938Duchnowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †   
1939Duchnowski Józef *15-10-1904 Słucz †  
1940Duchnowski Kazimierz *05-05-1922 Wąsosz †22-10-1996 /Wąsosz/  
1941Duchnowski Kazimierz *około 1908 Philadelphia, PA †  
1942Duchnowski Marian *12-08-1921 Białaszewo †  
1943Duchnowski Stefan *około 1900 Kotowo †  
1944Duda Aleksander *1902 Ławsk †  
1945Duda Anna z d. Kulig *26-12-1900 Lipińskie k. Klus †11-11-1985 Zdedy /Ełk/  
1946Duda Antonina z d. Kalinowska *około 1905 Ławsk †13-11-1932 Ławsk  
1947Duda Edward *02-04-1920 Glinki †  
1948Duda Stanisława z d. Szczech *29-06-1904 Skaje †  
1949Dudkowska Jadwiga z d. Szelągowska *1912 †  
1950Dudkowska Jadwiga z d. Zajczewska *około 1922 Rydzewo Szlacheckie †  
1951Dudkowska Janina z d. Gromadzka *około 1903 Popowo †08-02-1933 Wąsosz   
1952Dudkowska Regina z d. Sulewska *27-08-1907 Wąsosz †05-04-1972 Łomża /Wąsosz/  
1953Dudkowski Aleksander *1913 †  
1954Dudkowski Franciszek *około 1921 Wąsosz †  
1955Dudkowski Stanisław *10-09-1904 Wąsosz †22-07-1948 Wąsosz  
1956Dudzińska Anna z d. Łoniewska *po 04-1921 †  
1957Dudzińska Zofia z d. Ekstowicz *12-04-1907 Radziłów †  
1958Dudziński Jan *około 1904 Przestrzele †  
1959Duzik Anna z d. Śmiglewska *28-04-1914 Wąsosz †06-08-1965 Ełk /Wąsosz/  
1960Duzik Ignacy z d. Duzikowski *20-04-1914 Wąsosz †04-07-1954 Olecko /Wąsosz/  
1961Duzik Jan [0¬]    
1962Duzik Józefa z d. Cwalina *01-12-1901 Zacieczki †  
1963Duzik Lucyna z d. Brzuchalska *około 1922 Niećkowo †  
1964Duzik Stefania *około 10-1921 Szczuczyn †12-09-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1965Duzikowska Bronisława z d. Cimochowska *05-11-1913 Wąsosz †  
1966Duzikowska Janina z d. Dobrzycka *09-08-1918 Wąsosz †11-06-1997 /Wąsosz/  
1967Duzikowska Wiktoria Marianna z d. Śmiglewska *08-09-1909 Wąsosz †01-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1968Duzikowska Władysława z d. Nikonowicz *15-08-1908 Wąsosz †14-09-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
1969Duzikowski Aleksander *18-01-1904 Wąsosz †24-05-1997 /Wąsosz/  
1970Duzikowski Antoni *26-07-1913 Wąsosz †  
1971Duzikowski Czesław *07-04-1906 Wąsosz †30-07-1953 Grajewo /Wąsosz/  
1972Duzikowski Władysław *01-12-1911 Wąsosz †15-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1973Dybik Anthony *16-07-1920 †26-05-1991 Orange, MA  
1974Dybik Thomas z d. Dybikowski *04-03-1917 Springfield, MA †02-06-1971 Springfield, MA  
1975Dybik Walter Marion z d. Dybikowski *10-05-1915 †25-01-2008 Daytona Beach, FL  
1976Dybikowska Anna z d. Mocarska *około 1909 Karwowo †  
1977Dybikowska Leokadia z d. Jarmutowska *08-06-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †03-11-1990 Kramarzewo /Radziłów/  
1978Dybikowska Władysława z d. Biedrzycka *17-11-1907 Orlikowo †  
1979Dybikowska Zofia z d. Cimoch *około 1923 Zakrzewo †  
1980Dybikowski Chester *04-09-1913 Springfield, MA †16-02-1988 Orange City, FL  
1981Dybikowski Franciszek *około 1921 Wilamowo †  
1982Dybikowski Helen Gladys z d. Mazurowska *08-08-1915 Holyoke, MA †19-02-2009 Vancouver, BC  
1983Dybikowski Jan *21-10-1900 Witynie †  
1984Dybikowski Paweł *18-11-1900 Kramarzewo †02-06-1991 Kramarzewo /Radziłów/  
1985Dybikowski Tomasz *06-01-1906 Kramarzewo †  
1986Dybikowski Zygmunt *01-05-1903 Kramarzewo †  
1987Dybowska Bronisława z d. Sulima *07-04-1902 Słucz †  
1988Dybowski Franciszek Tomasz *09-03-1911 Zanklewo †  
1989Dymitr Anna z d. Kseba *około 1911 Sojczyn-Borowy †  
1990Dymitruk Agata z d. Zyskowska *około 1908 Borawskie †  
1991Dymitruk Władymir *około 1904 Grajewo †  
1992Dymowska Anna z d. Mrówka *22-10-1917 Żebry †  
1993Dymowski Aleksander *07-10-1918 Radoszkowice †  
1994Dyoniziak Aleksander *około 1901 Turzyn †  
1995Dyoniziak Anna z d. Tomaszewska *około 1900 Szczuczyn †06-08-1985 Szczuczyn  
1996Dziekońska Anna z d. Frączkowska *02-03-1919 Surały †  
1997Dziekońska Jadwiga z d. Maciorowska *około 1910 Sojczyn Grądowy †26-03-1941 Kownatki  
1998Dziekońska Józefa z d. Polkowska *16-04-1904 Witynie †08-04-1975 Kownatki /Wąsosz/  
1999Dziekońska Ludmiła Maria z d. Gołębiewska *około 1923 Łebki Małe †  
2000Dziekońska Marianna z d. Wesołowska *29-11-1910 Kramarzewo †po 09-12-1976  
2001Dziekońska Stanisława z d. Śledziewska *17-01-1920 Kownatki †16-08-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
2002Dziekoński Antoni *31-07-1913 Kownatki †09-12-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
2003Dziekoński Bronisław *29-07-1903 Kownatki †18-08-1989 Grajewo /Wąsosz/  
2004Dziekoński Franciszek *około 1900 Kownatki †15-05-1956 Kownatki  
2005Dziekoński Jan *około 1916 Golanki †  
2006Dziekoński Tadeusz *30-01-1918 Golanki †  
2007Dzierlatka Janina z d. Ciszewska *około 1911 Myszyniec †  
2008Dzierlatka Stanisław *około 1913 Krysiaki †  
2009Dzierski Józef *około 1900 Wólka †09-09-1929 Niećkowo  
2010Dzięgielewska Aleksandra Pelagia z d. Czaplicka *około 1901 Danowo †  
2011Dzięgielewska Anna z d. Skrodzka [0¬]    
2012Dzięgielewska Anna z d. Gołębiewska *14-03-1900 Glinki †  
2013Dzięgielewska Anna z d. Górska *14-11-1921 Sulewo Kownaty †   
2014Dzięgielewska Apolonia z d. Jurczykowska *08-11-1919 Szczuczyn †  
2015Dzięgielewska Ewa Józefa z d. Niebrzydowska *około 1920 Niebrzydy †po 12-01-1959  
2016Dzięgielewska Helena z d. Jaskowska *około 1905 Klimaszewnica †07-12-1996 Lipińskie  
2017Dzięgielewska Helena z d. Bieńkowska *około 1912 Okrasin †  
2018Dzięgielewska Helena z d. Bebłowska *około 1906 Radziłów †  
2019Dzięgielewska Jadwiga z d. Grądzka *01-01-1920 Nieciki †  
2020Dzięgielewska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1912 Lipińskie †   
2021Dzięgielewska Józefa z d. Borawska *około 1903 †  
2022Dzięgielewska Leokadia z d. Tyszkiewicz *około 1909 Kapice †27-07-1973 Grajewo  
2023Dzięgielewska Marianna *15-08-1922 Żebry †06-12-1936 Żebry /Wąsosz/  
2024Dzięgielewska Paulina z d. Czerwonka *23-05-1917 Czerwonki †  
2025Dzięgielewska Paulina z d. Wiszowata *około 1907 Guty Podleśne †  
2026Dzięgielewska Regina z d. Grabowska *około 1909 Szostaki †15-06-1990 Kamianki  
2027Dzięgielewska Regina *28-01-1906 Sulewo Kownaty †  
2028Dzięgielewska Stanisława z d. Olechowska *20-01-1922 Dychawica †  
2029Dzięgielewska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1907 †  
2030Dzięgielewska Zofia *około 12-1911 Milewo par. Niedźwiadna †07-08-1912 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/   
2031Dzięgielewska Zofia z d. Mikucka *30-06-1910 Kownatki †  
2032Dzięgielewski Aleksander *11-11-1911 Sulewo Kownaty †14-08-1993 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2033Dzięgielewski Aleksander *około 1901 †28-12-1903 Szwelczyn /Wąsosz/  
2034Dzięgielewski Aleksander *około 1901 Szczuczyn †  
2035Dzięgielewski Aleksander *około 1905 †  
2036Dzięgielewski Antoni *16-06-1909 Niedźwiadna †  
2037Dzięgielewski Apolinary *1908 Sulewo Kownaty †12-01-1959 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2038Dzięgielewski Apolinary *03-11-1911 Kurki †  
2039Dzięgielewski Bolesław *około 1907 Białaszewo †  
2040Dzięgielewski Bolesław *03-11-1900 Szwelczyn †  
2041Dzięgielewski Feliks *16-08-1901 Jedwabne †  
2042Dzięgielewski Jan *około 1914 Nieciki †  
2043Dzięgielewski Jan *około 1902 Dzięgiele †  
2044Dzięgielewski Jan *06-11-1909 Chełchy †  
2045Dzięgielewski Józef [0¬]    
2046Dzięgielewski Józef *16-08-1902 Kumelsk †17-12-1938 Żebry /Wąsosz/  
2047Dzięgielewski Józef *23-12-1913 Białaszewo †  
2048Dzięgielewski Józef *około 1910 Nieciki †  
2049Dzięgielewski Marian *23-06-1911 Nieciki †  
2050Dzięgielewski Stanisław *1900 †15-03-1973 /Klusy/   
2051Dzięgielewski Stanisław *około 1901 Janczewo †  
2052Dzięgielewski Stanisław *około 1908 Białaszewo †   
2053Dzięgielewski Stanisław *1905 Gnatowo †  
2054Dzięgielewski Władysław *około 1902 Lipińskie †14-05-2001 Szczuczyn  
2055Dziękiewicz Anna z d. Skitowska *około 1908 Klimaszewnica †  
2056Dziękiewicz Antoni *około 1900 Rostki par. Jedwabne †07-02-1975 Rostki par. Jedwabne  
2057Dziękiewicz Genowefa z d. Orłowska *około 1907 Witynie †  
2058Dziękiewicz Jan *około 1905 Radziłów †  
2059Dzikowska Stanisława z d. Chodnicka *20-04-1907 Stawiski †  
2060Dzikowski Wacław *27-01-1903 Zakrzewo †  
2061Dzwilewska Genowefa z d. Orzechowska *około 1922 Racibory †  
2062Dzwilewski Leon *około 1918 Szczebra †  
2063Ekstowicz Aleksander *07-10-1913 Ostrowik †  
2064Ekstowicz Aleksandra *około 1917 †08-02-1922 Radziłów /Radziłów/  
2065Ekstowicz Anna *1901 Ostrowik †1903 Ostrowik /Radziłów/  
2066Ekstowicz Anna z d. Konert *około 1905 Ostrowik †  
2067Ekstowicz Bronisław *około 1900 Karwowo †  
2068Ekstowicz Elżbieta z d. Klimaszewska *około 1900 Radziłów †  
2069Ekstowicz Eugenia z d. Zajczewska *24-06-1923 Karwowo †  
2070Ekstowicz Franciszek *1909 †1911 Mścichy  
2071Ekstowicz Genowefa *około 11-1924 †31-05-1927 Radziłów /Radziłów/  
2072Ekstowicz Helena z d. Bieńkowska *około 1904 Radziłów †  
2073Ekstowicz Jan *około 01-1915 †06-10-1921 Radziłów /Radziłów/  
2074Ekstowicz Janina z d. Godlewska *około 1908 Sokoły par. Romany †  
2075Ekstowicz Józef *1904 Ostrowik †  
2076Ekstowicz Józef *około 1904 Radziłów †  
2077Ekstowicz Piotr *06-04-1914 Radziłów †  
2078Ekstowicz Stefania *1906 Ostrowik †1908 Ostrowik /Radziłów/  
2079Ekstowicz Tadeusz [0¬]    
2080Ekstowicz Tadeusz *około 10-1918 †29-01-1922 Radziłów /Radziłów/  
2081Ekstowicz Wenanty *około 1905 Radziłów †  
2082Ekstowicz Zofia z d. Zalewska *około 1904 Radziłów †  
2083Elbich Marianna z d. Włodarska *1915 Borawskie †  
2084Elbich Stanisław *1900 Grajewo †  
2085Erynk Aleksandra z d. Myślińska *07-09-1912 Szostaki †   
2086Falkowska Anna z d. Starzyńska *02-09-1905 Ciemnoszyje †13-03-1969 Ciemnoszyje  
2087Falkowski Władysław *18-09-1902 Ciemnoszyje †15-03-1965 Ciemnoszyje  
2088Faltyn Leokadia z d. Nikonowicz *około 1905 †  
2089Faltyn Michał *około 1902 †  
2090Farfałowska Marianna z d. Lech [0¬]    
2091Farfałowska Regina z d. Gacka [0¬]    
2092Farfałowski Bolesław *1916 Kubra †  
2093Farfałowski Władysław *09-02-1911 Kubra †  
2094Faszcza Aleksandra z d. Stachelska *około 1904 Ławsk †03-09-1929 Ławsk  
2095Faszcza Bronisława z d. Makarewicz *05-03-1902 Romany †09-09-1945 Ławsk  
2096Faszcza Franciszek *około 1903 Poryte †07-09-1927 Ławsk /Wąsosz/  
2097Faszcza Marianna z d. Nieznańska *08-12-1909 Ławsk †12-02-1990 Prostki /Wąsosz/  
2098Faszcza Stanisław *14-03-1906 Poryte-Jabłoń †22-02-1980 /Wąsosz/  
2099Fiedorowicz Aleksander *około 1911 Sośnia †11-01-1944 Białystok  
2100Fiedorowicz Anna z d. Mikulska *około 1904 Kapice †  
2101Fiedorowicz Dominik *około 1901 Osowiec †  
2102Fiedorowicz Genowefa z d. Mrówka *15-10-1905 Sośnia †11-07-1997 Wieliczka  
2103Fiedorowicz Genowefa z d. Gwiazdowska *około 1906 Ostrowik †  
2104Fiedorowicz Józef *1904 Ostrowik †  
2105Figurska Aleksandra *około 1900 †13-11-1918 Makowskie /Burzyn/   
2106Figurska Eleonora *około 1900 †06-11-1910 Makowskie /Burzyn/   
2107Filery Kazimiera z d. Gardocka *14-06-1909 Siwki par. Romany †  
2108Filipkowska Apolonia z d. Skrodzka *około 1903 Łubiane †  
2109Filipkowska Bronisława z d. Rostkowska *około 1909 †  
2110Filipkowska Helena z d. Popowska *około 1914 Klimaszewnica †  
2111Filipkowska Jadwiga *około 1917 Słucz †13-05-1949 Grajewo /Słucz/  
2112Filipkowska Janina z d. Mikulska [0¬]    
2113Filipkowska Józefa z d. Kruszyńska *około 1900 Żebry †12-05-1921 Żebry  
2114Filipkowska Józefa z d. Zielińska *09-03-1903 Zakrzewo †  
2115Filipkowska Józefa z d. Czarnecka *21-06-1902 Zakrzewo †  
2116Filipkowska Józefa *1908 Świdry Podleśne †  
2117Filipkowska Katarzyna z d. Berć *24-05-1906 Pittsburgh, PA †11-04-1996 Grajewo  
2118Filipkowska Kazimiera z d. Karwowska *28-02-1907 Kubra †08-02-1963  
2119Filipkowska Kazimiera z d. Karwowska *18-03-1911 Pluty †  
2120Filipkowska Kazimiera z d. Okulewicz *około 1916 Andrychy †  
2121Filipkowska Kornela z d. Wojsław *14-03-1900 Wojsławy †07-04-1974 Wojsławy /Wąsosz/   
2122Filipkowska Marianna z d. Górska *18-09-1908 Jaki †  
2123Filipkowska Marianna z d. Borawska *około 1905 Witynie †  
2124Filipkowska Regina z d. Modzelewska [0¬]    
2125Filipkowska Regina z d. Śliwecka *około 1910 Jedwabne †  
2126Filipkowska Stanisława z d. Konopka *około 1912 Karwowo par. Jedwabne †  
2127Filipkowska Władysława z d. Bagińska *około 1913 Sokoły par. Romany †   
2128Filipkowska Zofia z d. Wszeborowska *17-04-1918 Kownatki †  
2129Filipkowska Zofia z d. Karwowska *około 1910 Kubrzany †  
2130Filipkowski Aleksander *14-02-1920 Słucz †  
2131Filipkowski Aleksander *około 1919 Sienickie †  
2132Filipkowski Aleksander *około 1913 Sienickie †  
2133Filipkowski Czesław *około 1900 Grzymki †  
2134Filipkowski Franciszek *około 1916 Okrasin †  
2135Filipkowski Franciszek *około 1909 †  
2136Filipkowski Hieronim *około 1905 Kubrzany †  
2137Filipkowski Jakub *02-08-1902 Kubrzany †  
2138Filipkowski Jan *około 1901 Święcienin †  
2139Filipkowski Jan *około 1901 Orlikowo †  
2140Filipkowski Józef *około 1907 †  
2141Filipkowski Józef *23-10-1912 Witynie †  
2142Filipkowski Józef *10-07-1903 Chojnowo †  
2143Filipkowski Józef *1903 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2144Filipkowski Józef *około 1903 Chełchy †  
2145Filipkowski Paweł *około 1904 Chełchy †27-05-1926 Chełchy /Niedźwiadna/  
2146Filipkowski Stanisław *około 1906 Kubrzany †  
2147Filipkowski Stanisław *około 1901 Glinki †  
2148Filipkowski Tadeusz *około 10-1922 Żebry †26-02-1923 Żebry /Wąsosz/  
2149Filipkowski Wacław *około 1902 †22-12-1951 Wiszowate  
2150Filipkowski Wacław *około 1910 Grzymki †   
2151Florczyk Józefa *około 1917 Siestrzanki †01-12-1923 Siestrzanki /Burzyn/   
2152Foltyńska Janina z d. Sawicka *około 1902 Lachowo †  
2153Foltyński Bolesław *około 1901 Czarnówek †  
2154Fortini Zofia z d. Zalewska *14-09-1905 Warszawa †29-11-1985 Pruszków   
2155Foster Leona z d. Evert *20-07-1920 Mount Carmel, PA †13-02-2011 Pattstown, PA /Mount Carmel, PA/  
2156Frąckiewicz Helena z d. Iwanowska [0¬]     
2157Frąckiewicz Jan *około 1902 Męczki †  
2158Frąckiewicz Józef *11-10-1907 Jaki †  
2159Frąckiewicz Lucyna z d. Jakubowska *07-11-1912 Ławsk †  
2160Frąckiewicz Marian *15-01-1914 Jaki †09-08-1998 Stargard Szczeciński /Stargard Szczeciński/  
2161Frąckiewicz Marian Franciszek *30-01-1915 Jaki †  
2162Frąckiewicz Marianna z d. Grodzka *około 1906 Sambory †  
2163Frąckiewicz Sabina z d. Stepnowska *08-01-1911 Jambrzyki †03-10-1980 Niedźwiadna  
2164Frąckiewicz Stefania z d. Gutowska *10-11-1917 Dębówka †  
2165Frączkowski Czesław *23-10-1921 Mścichy †  
2166Frydrych Bronisława z d. Mikulska *19-11-1920 Żebry †  
2167Furman Ludwik *28-02-1919 Racławice †  
2168Gacka Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1911 Konopki Tłuste †  
2169Gacka Kazimiera z d. Korytkowska [0¬]    
2170Gacka Marianna z d. Tocicka *1903 Szostaki †1986  
2171Gacka Regina z d. Konert [0¬]    
2172Gacka Zofia z d. Karpińska *około 1905 Radziłów †  
2173Gacki Adolf *23-12-1901 Supy †  
2174Gacki Jakub *około 1902 Wierciszewo †  
2175Gacki Jan *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
2176Gacki Jan *1900 Zanklewo †1983  
2177Gacki Jan *1920 †przed 05-1948  
2178Gacki Jan *29-11-1911 Wąsosz †  
2179Gacki Michał *30-09-1922 Kubra †  
2180Gacki Wacław *13-09-1918 Kubra †  
2181Gadomska Bolesława z d. Sokołowska *około 1901 †  
2182Gadomska Bronisława z d. Wiszowata *04-05-1909 Mieszołki †  
2183Gadomska Marianna z d. Kossakowska *około 1907 Karwowo-Polki †21-03-1995  
2184Gadomski Aleksander *21-05-1921 Mroczki †  
2185Gadomski Franciszek *około 1911 Mroczki †17-12-1997  
2186Gajek Stanisław *1920 †19-02-2004 Maków Mazowiecki /Drążdżewo/   
2187Gajewska Halina z d. Kowalska *15-08-1918 Warszawa †17-05-1989 Ełk /Ełk/  
2188Gajewski Zdzisław *03-05-1918 Warszawa †01-03-1974 Ełk /Ełk/  
2189Galanty Wacław Michał *około 1903 Żebry †27-10-1926 Żebry  
2190Galanty Zofia z d. Borawska *27-09-1903 Czerwonki †16-11-1997 Detroit, MI  
2191Galińska Helena z d. Brzostowska *26-01-1908 Radziłów †  
2192Galińska Regina z d. Brzozowska *około 1913 Mścichy †  
2193Galińska Władysława z d. Malinowska *około 1903 Sośnia †19-04-1940 Sośnia  
2194Galińska Zofia z d. Danowska *około 1907 Klimaszewnica †po 09-02-1954  
2195Galiński Piotr *około 1913 Sośnia †  
2196Gałązka Apolonia z d. Modzelewska *około 1901 Ławsk †  
2197Gałązka Celina z d. Konopka *około 1924 †po 23-11-1999  
2198Gałązka Józef *20-03-1919 Milewo †23-11-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
2199Gałązka Marianna z d. Bąk *około 1901 Ulasek †  
2200Gałązka Stanisław *około 1916 Zakrzewo †  
2201Gałązka Stanisława z d. Czyżewska *19-07-1907 Wąsosz †04-02-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
2202Gałązka Władysława z d. Gosiewska *około 1913 Lachowo †  
2203Gałązka Władysława z d. Malinowska *około 1900 Ciemnoszyje †  
2204Gałecka Anastazja z d. Kalinowska *około 1902 Dołęgi †  
2205Gałecka Jadwiga z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
2206Gałecka Kazimiera z d. Borzymowska *około 1905 Łękowo †po 20-05-1928  
2207Gałecka Marianna z d. Rogalska *15-08-1906 Brzeźnio †05-05-1996 Jambrzyki  
2208Gałecki Józef Wincenty *21-01-1908 Glinki †  
2209Gałecki Kazimierz *13-03-1900 Załuski †  
2210Gałecki Stanisław *około 1902 Kownacinek †  
2211Garbacz Cecylia z d. Łempicka *08-1922 Święcienin †   
2212Gardocka Aleksandra z d. Rogowska *01-05-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
2213Gardocka Anna z d. Chrzanowska *około 1915 Kieljany †  
2214Gardocka Bronisława z d. Jurkowska *około 1903 Czerwonki †  
2215Gardocka Dominika z d. Skrodzka *25-02-1900 Konopki †25-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
2216Gardocka Eugenia Helena z d. Skrodzka *02-10-1901 Grozimy †13-08-1985 Grajewo /Wąsosz/  
2217Gardocka Feliksa *około 1916 Zalesie †   
2218Gardocka Franciszka z d. Łojewska *07-11-1901 Supy †  
2219Gardocka Franciszka z d. Rakowska *około 1906 Cleveland, OH †  
2220Gardocka Genowefa z d. Niecikowska *02-01-1901 Nieciki †14-01-1986 Nieciki  
2221Gardocka Helena z d. Godlewska *około 1901 Wagi †29-07-1924  
2222Gardocka Helena z d. Niebrzydowska *około 1923 Glinki †  
2223Gardocka Jadwiga z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
2224Gardocka Jadwiga z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
2225Gardocka Janina z d. Chylińska [0¬]    
2226Gardocka Józefa z d. Borawska *20-11-1905 Sokoły †11-02-1992 Sokoły /Wąsosz/  
2227Gardocka Józefa z d. Kozłowska *17-03-1919 Zalesie †01-02-1992 Zalesie /Wąsosz/   
2228Gardocka Józefa z d. Pieńkowska *około 1905 Witynie †  
2229Gardocka Józefa z d. Chylińska *15-03-1917 Eire, PA †   
2230Gardocka Julianna *05-11-1910 Karwowo †  
2231Gardocka Kazimiera z d. Mikucka *około 1901 Łempice †13-05-1929 Łempice /Wąsosz/  
2232Gardocka Kazimiera z d. Karwowska *24-02-1923 Zaborowo †  
2233Gardocka Kazimiera z d. Godlewska *13-01-1900 Chełchy †   
2234Gardocka Kazimiera z d. Skrodzka *około 1923 Skroda Wielka †  
2235Gardocka Kazimiera z d. Pieniążek *15-02-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
2236Gardocka Klementyna z d. Kossakowska *około 1903 Karwowo-Polki †  
2237Gardocka Marcjanna z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
2238Gardocka Monika z d. Ciszewska *około 1901 Radziłów †  
2239Gardocka Natalia z d. Górska *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
2240Gardocka Regina z d. Zelkowska (Olkowska) *27-08-1910 Rogale par. Stawiski †13-08-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
2241Gardocka Stanisława z d. Brzostowska *1904 Karwowo †  
2242Gardocka Stanisława z d. Kamińska *05-05-1903 Karwowo †  
2243Gardocka Stanisława *31-10-1906 Radziłów †  
2244Gardocka Stanisława z d. Godlewska *około 1904 Wagi †  
2245Gardocka Teodora Leokadia *13-04-1913 Łempice †  
2246Gardocka Zofia *01-10-1912 Mocarze †04-12-1914 Mocarze /Burzyn/  
2247Gardocka Zofia z d. Mroczkowska *03-11-1913 Wojsławy †  
2248Gardocki Adam *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
2249Gardocki Albin *około 1900 Rydzewo Szlacheckie †  
2250Gardocki Aleksander *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
2251Gardocki Aleksander *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
2252Gardocki Aleksander *około 1907 Gardoty †  
2253Gardocki Antoni [0¬]    
2254Gardocki Antoni *22-04-1912 Koniecki Małe †23-09-1999 Koniecki /Wąsosz/  
2255Gardocki Antoni *24-05-1913 †11-08-1996 Grajewo /Wąsosz/   
2256Gardocki Antoni *1923 Modzele †04-03-1946 Modzele   
2257Gardocki Antoni *około 1902 Rydzewo Szlacheckie †  
2258Gardocki Apolinary *05-07-1913 Sulewo Prusy †  
2259Gardocki Bolesław *24-11-1911 Sulewo Prusy †  
2260Gardocki Dominik [0¬]     
2261Gardocki Dominik *30-08-1909 Stawiane †15-10-1954 Stawiane /Wąsosz/  
2262Gardocki Franciszek *23-09-1905 Łempice †30-03-1995 Łempice /Wąsosz/  
2263Gardocki Franciszek *01-10-1918 Truszki-Kucze †  
2264Gardocki Henryk *20-02-1923 Koniecki Małe †2008 Grajewo /Szczawin/  
2265Gardocki Henryk *14-04-1900 Kramarzewo †07-03-1985 Kramarzewo /Wąsosz/  
2266Gardocki Henryk *około 1920 †16-01-1923 Mocarze /Burzyn/  
2267Gardocki Jan *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
2268Gardocki Jan *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
2269Gardocki Jan *około 1902 Bagienice par. Romany †  
2270Gardocki Jan *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2271Gardocki Jan Ignacy *27-01-1914 USA †  
2272Gardocki Józef *27-01-1909 Sulewo Prusy †11-08-1968 Grajewo /Wąsosz/  
2273Gardocki Julian *około 1904 †04-04-1906 Mocarze /Burzyn/  
2274Gardocki Marian *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
2275Gardocki Marian *02-02-1902 Truszki-Kucze †  
2276Gardocki Mikołaj *06-12-1903 Mocarze †  
2277Gardocki Piotr *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
2278Gardocki Stanisław *około 1919 Scranton, PA †  
2279Gardocki Wacław *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
2280Gardocki Wacław *około 1907 Mieszołki †  
2281Gasińska Marianna z d. Zalewska [0¬]     
2282Gasiński Edward [0¬]     
2283Gawecka Anna z d. Kossakowska *około 1902 Mścichy †  
2284Gawecka Anna z d. Szczechowska *07-02-1923 Stawiane †  
2285Gawecka Marianna z d. Statkiewicz *około 1905 Czerwonki †  
2286Gawecka Marianna z d. Chylińska *około 1911 Kąty †  
2287Gawecki Bolesław *około 1905 Racibory †  
2288Gawecki Franciszek *około 1904 Świdry †  
2289Gawecki Jan *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
2290Gawecki Konstanty *14-08-1918 Rydzewo Szlacheckie †12-03-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
2291Gawecki Stanisław *około 1905 Biodry †  
2292Gawecki Zygmunt *około 1903 Biodry †  
2293Gawedzka Julianna z d. Wojsław *około 1920 †  
2294Gawedzki Antoni *około 1913 †  
2295Gawrys Edmund Chester *13-03-1912 †29-09-1983 Lancaster, NY  
2296Gawrys Irene Josephine z d. Borowski *25-12-1912 †13-03-1979 Lancaster, NY  
2297Gawryś Eugeniusz *10-06-1913 Modzele †  
2298Gawryś Marianna z d. Niecikowska *08-09-1915 Niećkowo †  
2299Gazowska Janina z d. Anzel *03-10-1905 Podhajce †25-03-2004 Żebry /Wąsosz/  
2300Gazowska Janina z d. Sokołowska *04-08-1920 Żebry †  
2301Gazowski Czesław *21-10-1909 Żebry †10-04-1991 Żebry /Wąsosz/  
2302Gazowski Jan *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
2303Gąsiewska Józefa z d. Sakowska *03-06-1909 Niedźwiadna †  
2304Gąsiewska Ludwika z d. Klimaszewska *około 1903 Radziłów †11-03-1985 Racibory  
2305Gąsiewska Romualda z d. Zalewska *około 1905 Święcienin †po 31-01-1961  
2306Gąsińska Felicja z d. Karwowska *1910 †  
2307Gąsiński Franciszek *1907 †  
2308Geraltowska Aniela z d. Chludzińska *1905 †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
2309Gerlach Antonina z d. Wróblewska *22-11-1912 Grędy †  
2310Gerlach Henryk *10-07-1919 Kurejwa †  
2311Gizińska Marianna z d. Zalewska *około 1912 †  
2312Giziński Jan *około 1906 †  
2313Gleba Henryk *28-07-1913 Ruda †24-04-1951 Ełk  
2314Gleba Józef *około 1905 Ruda †  
2315Glińska Aleksandra z d. Nizińska *około 1914 Kotowo †  
2316Glińska Anna z d. Chodnicka *04-04-1919 Łempice †13-02-1971 Pisz /Wąsosz/  
2317Glińska Anna z d. Zielińska *20-06-1920 Ławsk †  
2318Glińska Czesława *około 1913 †17-06-1929 Słucz /Słucz/  
2319Glińska Czesława z d. Filipkowska *06-08-1922 Słucz †  
2320Glińska Helena z d. Płochocka *31-12-1909 Łempice †04-09-1956 Białystok /Wąsosz/  
2321Glińska Helena z d. Sokołowska *14-11-1905 Rydzewo-Pieniążek †  
2322Glińska Janina z d. Karpińska *około 1916 Czerwonki †  
2323Glińska Maria Magdalena z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
2324Glińska Marianna z d. Szymanowska *około 1922 Wąsosz †  
2325Glińska Regina z d. Domasiewicz *około 1919 Zakrzewo †30-12-1940 Zakrzewo /Słucz/  
2326Glińska Władysława z d. Czarnecka *około 1913 Zakrzewo †  
2327Gliński Aleksander *02-01-1923 Ławsk †  
2328Gliński Antoni *około 1905 †01-04-1940 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2329Gliński Henryk *około 1910 Zakrzewo †  
2330Gliński Henryk *około 1910 Brzeźnio †  
2331Gliński Henryk *20-07-1921 Słucz †  
2332Gliński Stanisław *około 1920 Łempice †  
2333Gliński Telesfor *10-12-1920 Brzeźnio †  
2334Gliński Tomasz *22-12-1914 Słucz †20-09-1942 Niemiecki hitlerowski obóz pracy przymusowej SS w Trawnikach  
2335Gliński Władysław *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
2336Gładkowska Anna z d. Cymkowska *około 1903 Kurejewka †  
2337Gładkowska Janina z d. Włodarska *1910 †  
2338Gładkowski Stanisław *1912 †  
2339Gładkowski Władysław *29-08-1906 †10-04-1952 Okół /Białaszewo/  
2340Główczyńska Zofia z d. Puchalska *15-12-1900 Glinki †  
2341Główczyński Ludwik *około 1900 Lachowo †  
2342Gnatowska Marianna z d. Łaguna *10-04-1920 Stawiane †   
2343Gnatowski Wacław *21-09-1921 Bialiki par. Lachowo †   
2344Goclowski Dominick *około 07-1924 †  
2345Goclowski Leonora *około 05-1921 †  
2346Gocłowska Anna z d. Godlewska *około 1919 Lipińskie †  
2347Gocłowska Jadwiga z d. Borawska *11-01-1921 Wąsosz †  
2348Gocłowski Antoni *14-11-1910 Kramarzewo †22-01-1999 Grajewo  
2349Gocłowski Hipolit *20-09-1922 Providence, RI †22-09-1922 Providence, RI  
2350Gocłowski Josepf Bolesław *03-05-1908 Providence, RI †  
2351Gocłowski Mieczysław [0¬]    
2352Godlewska Aleksandra z d. Mroczkowska *04-11-1905 Nieciki †23-12-1988 Godlewo /Wąsosz/  
2353Godlewska Aleksandra z d. Dąbrowska *27-01-1907 Wąsosz †10-02-1968 Gdynia  
2354Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska *1922 Supy †  
2355Godlewska Aleksandra z d. Kamińska *około 1902 Jedwabne †  
2356Godlewska Anna *08-11-1921 Rydzewo-Pieniążek †08-11-1921 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2357Godlewska Czesława *około 1901 Zalesie †05-08-1916 Zalesie /Wąsosz/  
2358Godlewska Feliksa z d. Kaczyńska *1922 Wypychy †  
2359Godlewska Franciszka z d. Mocarska *około 1906 Rutkowskie †1998  
2360Godlewska Jadwiga *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
2361Godlewska Jadwiga z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
2362Godlewska Józefa z d. Chrostowska *około 1901 †  
2363Godlewska Józefa z d. Chrostowska *20-06-1920 Wagi †  
2364Godlewska Józefa z d. Gardocka *około 1908 Gardoty †  
2365Godlewska Julianna z d. Łaguna *18-04-1903 Rydzewo-Pieniążek †  
2366Godlewska Leokadia z d. Cybulska *09-12-1912 †  
2367Godlewska Marianna z d. Dzięgielewska *około 1900 Grzymki †  
2368Godlewska Marianna *07-11-1908 Konopki †  
2369Godlewska Marianna z d. Łempicka *09-09-1917 Jaki †   
2370Godlewska Marianna Aleksandra z d. Liszewska *około 1913 Prusy †  
2371Godlewska Melania (Amelia) z d. Szabrańska *24-12-1912 Łojki †28-01-1983 Zalesie /Wąsosz/  
2372Godlewska Rozalia z d. Rogowska *15-09-1918 Supy †  
2373Godlewska Stanisława z d. Zaborowska *26-12-1900 Święcienin †07-04-1982 /Wąsosz/  
2374Godlewska Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1906 Grzymały †  
2375Godlewska Wiktoria z d. Skrodzka *1916 †  
2376Godlewska Władysława z d. Szleszyńska *około 1910 Kurkowo †  
2377Godlewska Zofia z d. Brzozowska *05-11-1922 Zalesie †11-12-1976 Zalesie /Wąsosz/   
2378Godlewska Zofia *1923 Komosewo †około 1943  
2379Godlewski Adolf *około 1903 Wagi †  
2380Godlewski Aleksander *około 1906 Wagi †  
2381Godlewski Aleksander *około 1908 Jedwabne †  
2382Godlewski Aleksander *około 1905 Witynie †  
2383Godlewski Andrzej *06-08-1910 Wąsosz †   
2384Godlewski Antoni *14-11-1912 Zalesie †14-01-1998 /Wąsosz/   
2385Godlewski Antoni *18-03-1923 Wąsosz †03-02-1947 Wąsosz  
2386Godlewski Antoni *1912 †  
2387Godlewski Antoni *około 1907 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2388Godlewski Antoni *20-05-1916 Opartowo †  
2389Godlewski Apolinary *14-11-1920 Wagi †   
2390Godlewski Bolesław *około 1906 Sokoły par. Romany †  
2391Godlewski Czesław *18-10-1906 Danowo †   
2392Godlewski Czesław *24-02-1916 Wąsosz †  
2393Godlewski Franciszek *1908 Wagi †  
2394Godlewski Franciszek *około 1902 Rutkowskie †  
2395Godlewski Grzegorz *około 1902 Gardoty †  
2396Godlewski Henryk *22-11-1905 Zalesie †07-04-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
2397Godlewski Jan *około 1900 Lipińskie †25-02-1943 Lipińskie  
2398Godlewski Józef *05-11-1901 Godlewo †02-11-1966 Grajewo /Wąsosz/  
2399Godlewski Józef *około 04-1911 Brzeźnio †01-06-1912 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2400Godlewski Józef *1923 Wagi †  
2401Godlewski Józef *1910 †  
2402Godlewski Marian [0¬]    
2403Godlewski Stanisław *01-05-1922 Zalesie †19-01-1974 Zalesie /Wąsosz/  
2404Godlewski Stanisław *14-07-1907 Wagi †  
2405Godlewski Szczepan *02-12-1904 Chełchy †25-08-1962 Wojsławy /Wąsosz/   
2406Godlewski Wacław *1914 †  
2407Godlewski Wincenty *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
2408Gogolewski Henryk *21-10-1921 Fasty par. Choroszcz †  
2409Gogołowska Józefa z d. Modzelewska *09-07-1907 USA †03-06-1992 Ławsk /Wąsosz/  
2410Gogołowski Marian *około 1910 †przed 03-06-1992  
2411Golanko Kamila z d. Cwalińska *14-01-1909 Rogale par. Stawiski †  
2412Golanko Stanisław *14-10-1903 Romany †  
2413Golikowska Helena z d. Duchnowska *około 1910 †  
2414Golikowska Marianna *około 1912 †06-11-1920 Chrzanowo /Przytuły/  
2415Golikowski Antoni *1918 Chrzanowo †  
2416Golikowski Stanisław *około 1904 †  
2417Golińska Bronisława z d. Lipińska *około 1901 Kubra †  
2418Golińska Genowefa z d. Gałecka *31-03-1902 Glinki †11-1941  
2419Golińska Janina z d. Ramotowska *około 1905 Kotowo Plac †  
2420Golińska Józefa z d. Piotrowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
2421Golińska Marianna z d. Kryszczyńska *około 1904 †17-04-1996 Kubra  
2422Golińska Zofia z d. Mazur *około 1901 †  
2423Goliński Józef *30-03-1914 Kucze Małe †  
2424Goliński Stanisław *około 1903 Przytuły-Kolonie †21-03-1980 Kubra  
2425Goliński Wacław *około 1905 Przytuły †  
2426Golubiewska Marianna z d. Konopka *01-02-1905 Lipnik †19-11-1996 Grajewo  
2427Golubiewski Stanisław *14-03-1901 Grajewo †  
2428Goluch Eleonora z d. Sztejno *02-07-1911 Żebry †  
2429Goluch Stefan *07-10-1910 Białogrądy †  
2430Gołaszewski Bolesław [0¬]    
2431Gołaś Antoni *około 1905 †  
2432Gołaś Stefania z d. Zalewska *około 1908 †  
2433Gołębiewska Florentyna z d. Chojnowska *około 1906 Grądy Małe †  
2434Gołębiewska Helena z d. Kozłowska *05-05-1918 Przytuły-Kolonie †  
2435Gołębiewska Helena z d. Konopka *04-09-1916 Łoje Awissa †  
2436Gołębiewska Maria z d. Karwowska *około 1904 Jedwabne †  
2437Gołębiewska Marianna z d. Domasiewicz *15-06-1901 Zakrzewo †05-07-1988 Grajewo  
2438Gołębiewska Zofia z d. Łomotowska *około 1903 †  
2439Gołębiewska Zofia z d. Przestrzelska *1913 †  
2440Gołębiewski Antoni *1909 †  
2441Gołębiewski Jan *26-01-1904 Zakrzewo †26-03-1980 Zakrzewo  
2442Gołębiewski Stanisław *1916 †  
2443Gołębiewski Stanisław *około 1901 †  
2444Gołębiewski Wacław *13-01-1922 Lachowo †   
2445Goman Helena z d. Szmitka *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
2446Goman Władysław *około 1907 USA †  
2447Gontowska Anna z d. Ruszczyk *07-08-1921 Sośnia †  
2448Gontowska Jadwiga z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
2449Gontowska Katarzyna z d. Brzozowska *27-11-1909 Glinki †  
2450Gontowski Aleksander *15-10-1902 Glinki †  
2451Gontowski Bolesław *16-07-1904 Świdry †01-06-1973 Świdry /Wąsosz/  
2452Gontowski Wacław *05-02-1917 Ławsk †  
2453Gordon Adam *około 1915 Klimaszewnica †  
2454Gordon Antoni *około 1912 Klimaszewnica †  
2455Gordon Dominik *około 1913 Klimaszewnica †26-07-1983 Prostki  
2456Gordon Henryk *07-11-1915 Klimaszewnica †  
2457Gordon Janina z d. Truszkowska *06-10-1923 Klimaszewnica †25-07-2016 Klimaszewnica   
2458Gordon Józefa z d. Szczuczyńska *około 1913 Sośnia †03-12-2008 Bogusze  
2459Gordon Józefa z d. Mierzejewska *28-10-1905 Ławsk †02-09-1987 Ławsk /Wąsosz/  
2460Gordon Konstanty *15-11-1903 †07-11-1960 Szczuczyn /Białaszewo/  
2461Gordon Melania z d. Klimaszewska *około 1917 Klimaszewnica †  
2462Gordon Władysław *02-09-1905 Klimaszewnica †28-09-1993 Popowo /Wąsosz/  
2463Gorzela Zofia z d. Bujwidys *28-12-1909 Wąsosz †  
2464Gosiewska Aleksandra z d. Kleszczewska *około 1907 Karwowo-Wszebory †  
2465Gosiewska Alfreda Mary *06-10-1916 Westfield, MA †23-02-1989 West Springfield, MA   
2466Gosiewska Czesława *18-01-1914 Kucze Wielkie †16-08-2001  
2467Gosiewska Felicja *29-10-1907 Konopki †przed 30-04-1976  
2468Gosiewska Helena *około 1912 Pieniążki †24-11-1934 Pieniążki /Białaszewo/  
2469Gosiewska Jadwiga *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
2470Gosiewska Jadwiga z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
2471Gosiewska Jadwiga z d. Chylińska *około 1902 Borawskie †  
2472Gosiewska Jane Veronica *24-07-1913 Westfield, MA †17-02-2001 East Longmeadow, MA   
2473Gosiewska Janina z d. Modzelewska [0¬]    
2474Gosiewska Janina *29-10-1908 Łojki †   
2475Gosiewska Józefa Aleksandra *05-06-1910 Łojki †  
2476Gosiewska Marianna z d. Gleba *około 1904 †po 02-03-1956  
2477Gosiewska Marianna z d. Wasiulewska *około 1916 †po 30-10-1959  
2478Gosiewska Marianna z d. Rogińska *około 1918 Brzozowa Wólka †  
2479Gosiewska Pelazia (Pearl) Anna *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
2480Gosiewska Regina *20-10-1909 Godlewo †18-07-1991 Springfield, MA   
2481Gosiewska Stanisława z d. Kleszczewska *około 1910 Karwowo-Wszebory †  
2482Gosiewska Zelina *01-07-1915 Westfield, MA †01-07-1915 Westfield, MA   
2483Gosiewska Zofia *około 1924 †27-11-1928 Wąsosz  
2484Gosiewska Zofia *20-04-1906 Sulewo Kownaty †   
2485Gosiewska Zofia z d. Zambrowska *11-04-1913 Żebry †  
2486Gosiewski Aleksander *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2487Gosiewski Aleksander *około 1919 Pieniążki †  
2488Gosiewski Alexander Bernard *20-08-1912 Westfield, MA †25-08-1912 Westfield, MA   
2489Gosiewski Antoni *około 1903 Karwowo-Polki †27-04-1967 Karwowo par. Jedwabne  
2490Gosiewski Antoni *14-12-1914 Wąsosz †30-10-1959 Sokoły /Wąsosz/  
2491Gosiewski Bolesław *09-01-1918 Wąsosz †  
2492Gosiewski Czesław *18-01-1914 Kucze Wielkie †  
2493Gosiewski Edmund Francis *29-01-1919 Westfield, MA †03-12-2003 Springfield, MA   
2494Gosiewski Franciszek *14-05-1903 Kucze Wielkie †  
2495Gosiewski Franciszek Izydor *06-10-1907 Łojki †30-04-1976 Łojki  
2496Gosiewski Jan *około 1913 Pieniążki †11-01-1944 Białystok  
2497Gosiewski Józef *20-07-1902 Łojki †  
2498Gosiewski Leonard *27-03-1912 Łojki †  
2499Gosiewski Mieczysław *1921 Kubra †  
2500Gosiewski Stanisław *23-12-1905 Brzozowo par. Lachowo †  
2501Gosiewski Stefan *około 1920 Wąsosz †   
2502Gosiewski Wiktor *08-11-1912 Modzele †  
2503Gosk Jadwiga z d. Wądołowska *około 1902 Bronaki-Olki †  
2504Goszczycka Tekla z d. Ramotowska *około 1908 Grądy Małe †  
2505Goszczycki Wincenty Leonard *około 1900 Cempkowo †  
2506Góralska Marianna z d. Szelągowska *około 1908 †  
2507Góralski Stanisław *około 1907 †  
2508Górniak Longin *około 1910 †  
2509Górniak Marianna z d. Pachucka *około 1910 Brzozowa Wólka †  
2510Górska Agnieszka z d. Karwowska *około 1906 Karwowo-Wszebory †przed 03-1954  
2511Górska Anna z d. Szymanowska *około 1900 Szymany †   
2512Górska Bolesława z d. Lipińska *około 1909 Biodry †  
2513Górska Bronisława z d. Polakowska *14-11-1911 Wąsosz †  
2514Górska Czesława *15-07-1900 Kieljany †  
2515Górska Emilia z d. Śmiarowska *około 1905 †  
2516Górska Franciszka z d. Brzostowska *około 1904 Nadbory †13-04-1999 Kokoszki  
2517Górska Genowefa z d. Duda [0¬]    
2518Górska Helena z d. Kacperska *18-09-1917 Żebry †10-03-1991 Żebry /Wąsosz/  
2519Górska Helena z d. Kozikowska *około 1900 Święcienin †01-07-1941 Nieciki /Słucz/  
2520Górska Hieronima *28-01-1910 Sulewo Kownaty †03-08-1994 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2521Górska Jadwiga z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
2522Górska Jadwiga *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2523Górska Jadwiga z d. Klimaszewska *27-11-1917 Supy †  
2524Górska Jadwiga *14-02-1907 Wagi †  
2525Górska Jadwiga z d. Mieczkowska *10-02-1920 Nieławice †   
2526Górska Janina z d. Ramotowska *około 1901 Ignacewo †10-04-1993  
2527Górska Janina *19-05-1902 Sulewo Kownaty †02-02-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2528Górska Janina z d. Zarzecka *31-10-1914 Tajno Stare †  
2529Górska Janina z d. Kowalewska *około 1921 Szczuczyn †  
2530Górska Julianna z d. Szumowska *około 1902 Witynie †24-03-1993  
2531Górska Julianna z d. Rogowska *około 1908 Mroczki †  
2532Górska Kazimiera z d. Kamińska *25-11-1906 Karwowo †  
2533Górska Leonora z d. Kozikowska *około 1904 Ciemnoszyje †14-07-1928   
2534Górska Marianna z d. Ramotowska *1918 †  
2535Górska Marianna z d. Modzelewska *około 1909 †   
2536Górska Marianna z d. Opońska *około 1901 Szczuczyn †  
2537Górska Marianna z d. Kurzątkowska *około 1906 Sokoły par. Romany †  
2538Górska Marianna z d. Piotrowska *około 1906 Wizna †  
2539Górska Marianna z d. Kuczyńska *około 1911 Radziłów †  
2540Górska Regina *09-1923 Sulewo Kownaty †   
2541Górska Romualda z d. Polkowska *1915 †  
2542Górska Stanisława z d. Łukaszewska *około 1909 Nadbory †  
2543Górska Stefania z d. Akacka *18-07-1911 Grozimy †09-11-1997 Grajewo /Wąsosz/   
2544Górska Stefania z d. Wasilewska *14-01-1918 Skaje †  
2545Górska Wanda Marianna z d. Mocarska *około 1902 †  
2546Górska Wiktoria z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
2547Górska Władysława *23-06-1902 Męczki †24-07-1903 Męczki  
2548Górska Zofia z d. Wysocka *około 1903 Bogusze †przed 16-02-1942  
2549Górska Zofia *10-1923 Męczki †17-01-1924 Męczki   
2550Górska Zofia z d. Borawska *około 1911 Pluty †  
2551Górski Adam *27-12-1900 Kąty †  
2552Górski Aleksander *15-10-1924 Rutkowskie †  
2553Górski Antoni *21-09-1900 Sulewo Kownaty †24-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2554Górski Antoni *około 1901 Rutki †  
2555Górski Bolesław *14-09-1907 Sulewo Kownaty †około 1944 Rosja   
2556Górski Czesław *około 1919 †02-03-1922 Jaki /Słucz/  
2557Górski Czesław *23-01-1909 Rutki †  
2558Górski Czesław *1911 †  
2559Górski Czesław *około 1903 Rutki †  
2560Górski Edward *15-07-1900 †14-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
2561Górski Franciszek *około 1900 Konopki Tłuste †  
2562Górski Franciszek *około 1900 †   
2563Górski Franciszek *około 1907 Kokoszki †  
2564Górski Jan *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
2565Górski Jan *10-04-1911 Barany †  
2566Górski Jan *około 1904 Rutki †  
2567Górski Józef *16-04-1916 Barany †  
2568Górski Józef *26-04-1913 Kąty †  
2569Górski Józef *około 1923 †  
2570Górski Julian *24-02-1907 Męczki †1992 Maków Mazowiecki /Maków Mazowiecki/   
2571Górski Kazimierz *około 1905 Kieljany †  
2572Górski Leon *około 1915 Jaki †10-11-1944 Jaki /Słucz/  
2573Górski Lucjan *23-02-1901 Kieljany †  
2574Górski Marian Piotr *około 1909 Kramarzewo †  
2575Górski Piotr *około 1902 Konopki-Białystok †22-02-1938  
2576Górski Piotr *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2577Górski Roman *około 1908 Rutkowskie †  
2578Górski Romuald *około 1906 Konopki Tłuste †  
2579Górski Sabin *około 1910 †  
2580Górski Stanisław *około 1901 Rutki †19-02-1985 Jedwabne  
2581Górski Stanisław *19-08-1901 Kieljany †24-11-1904 Kieljany /Wąsosz/  
2582Górski Stanisław *1903 †  
2583Górski Stanisław *około 1900 Jaki †   
2584Górski Teofil *28-12-1907 Dzierzbia †po 12-03-1991  
2585Górski Wacław *30-11-1912 Jaki †  
2586Górski Witold *26-09-1907 Kramarzewo †  
2587Górski Władysław *około 1902 Jurzec Szlachecki †  
2588Górski Zygmunt *około 1923 Siemiatycze †  
2589Grabek Regina z d. Gryczewska *1906 †   
2590Grabek Stanisław *1903 †   
2591Grabowska Aleksandra z d. Konopka *05-08-1905 Konopki Monety †13-10-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
2592Grabowska Anna z d. Mroczkowska *około 1905 Sulewo Kownaty †   
2593Grabowska Bronisława z d. Mocarska *26-10-1907 Canonsburg, PA †  
2594Grabowska Bronisława z d. Wysocka *17-11-1902 Niedźwiadna †  
2595Grabowska Czesława z d. Modzelewska *31-05-1911 Koniecki-Rostroszewo †  
2596Grabowska Genowefa *około 1920 †23-02-1928 Ławsk  
2597Grabowska Jadwiga z d. Okulska *około 1913 †  
2598Grabowska Jadwiga z d. Ciecierska *1904 Żebrki †  
2599Grabowska Marianna *około 1923 Czerwonki †04-12-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
2600Grabowska Marianna z d. Kiełczewska *28-07-1921 Łempice †  
2601Grabowska Marianna *31-05-1911 Czerwonki †  
2602Grabowska Romualda z d. Mścichowska *20-08-1900 Sulewo Kownaty †15-03-1984 Grajewo  
2603Grabowska Stanisława z d. Drobińska [0¬]    
2604Grabowska Stanisława z d. Borawska *około 1907 †  
2605Grabowska Wanda *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
2606Grabowska Władysława z d. Mikucka *13-04-1902 Szymany †  
2607Grabowska Władysława z d. Malinowska *około 1903 Ciemnoszyje †  
2608Grabowska Zofia z d. Kwiecińska *28-09-1913 Ciemnoszyje †16-01-1974 Brzozowa Wólka  
2609Grabowski Aleksander *15-01-1915 Popowo †  
2610Grabowski Aleksander *25-11-1906 Ciemianka †  
2611Grabowski Aleksander *15-01-1912 Kramarzewo †  
2612Grabowski Bolesław *04-02-1904 Gutki †05-08-1978 Grajewo  
2613Grabowski Czesław *04-01-1920 Czerwonki †  
2614Grabowski Dominik *01-09-1903 Kramarzewo †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
2615Grabowski Franciszek *około 1901 Nieciki †23-03-1934 Nieciki /Słucz/  
2616Grabowski Franciszek *około 1911 †  
2617Grabowski Henryk *około 1903 Czerwonki †10-07-1927 Czerwonki /Wąsosz/  
2618Grabowski Józef *około 1900 Klimaszewnica †po 05-11-1938  
2619Grabowski Ludwik *11-05-1910 Kramarzewo †  
2620Grabowski Michał *14-04-1908 Wąsosz †09-09-1954  
2621Grabowski Paweł *około 1900 Ciemnoszyje †  
2622Grabowski Piotr *29-06-1910 †09-04-1988 Niećkowo  
2623Grabowski Piotr *około 1905 †po 16-01-1974  
2624Grabowski Stanisław *14-11-1904 USA †05-08-1932 Szczuczyn  
2625Grabowski Stanisław *około 1902 Szymany †  
2626Grabowski Wacław *około 1903 †  
2627Grajewska Anna z d. Bałdyga *około 1907 Szczuczyn †po 13-11-1959  
2628Grajewska Helena z d. Dmochowska *po 1910 Wąsosz † Szczuczyn /Szczuczyn/  
2629Grajewska Jadwiga z d. Rafałowska *około 1908 Białogrądy †05-05-1979 Białaszewo  
2630Grajewska Jadwiga z d. Sulewska *około 1901 Białaszewo †  
2631Grajewska Leonarda z d. Bobrowska *09-03-1912 Białaszewo †28-10-1955 Białaszewo  
2632Grajewska Marianna z d. Chojnowska *1911 †  
2633Grajewska Stanisława z d. Stępińska *około 1902 Białaszewo †po 26-10-1943  
2634Grajewska Zofia z d. Ruszczyk *około 1900 Sojczynek †  
2635Grajewski Aleksander *19-08-1908 Białaszewo †13-11-1959 Białaszewo  
2636Grajewski Antoni *1907 †  
2637Grajewski Bronisław *1911 Białaszewo †po 28-10-1955  
2638Grajewski Józef *21-08-1901 Białaszewo †17-07-1966 Białaszewo  
2639Grajewski Paweł *około 1900 Białaszewo †po 26-10-1943  
2640Grajewski Piotr *1906 Białaszewo †11-01-1944 Białystok  
2641Grajewski Władysław *około 1900 Białaszewo †  
2642Grądzka Anna z d. Popowska *1914 †  
2643Grądzka Genowefa z d. Konopka *około 1910 Karwowo-Wszebory †  
2644Grądzka Helena z d. Karwowska [0¬]    
2645Grądzka Helena z d. Karwowska *1924 Supy †15-04-2012 Kędzierzyn Koźle  
2646Grądzka Jadwiga z d. Mroczkowska *1911 †  
2647Grądzka Janina z d. Klimaszewska *1913 †  
2648Grądzka Janina z d. Olszewska *02-08-1902 Kotowo Plac †  
2649Grądzka Józefa z d. Supińska *około 1902 †  
2650Grądzka Mieczysława z d. Dmowska *1908 †  
2651Grądzka Zofia z d. Siedlecka *1922 †  
2652Grądzki Antoni *około 1900 †  
2653Grądzki Franciszek *1918 †  
2654Grądzki Henryk *około 1915 Rydzewo Szlacheckie †25-06-1934 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2655Grądzki Henryk *około 1901 Jabłonka Kościelna †  
2656Grądzki Jan *około 1908 Nieciki †16-06-1947 Nieciki /Słucz/  
2657Grądzki Jan *1907 †  
2658Grądzki Józef *1910 †  
2659Grądzki Stanisław *10-05-1904 Czarnowo †  
2660Grądzki Walerian *1902 †  
2661Grela Eugeniusz *30-11-1911 Sienickie †07-01-1983 Białaszewo /Białaszewo/   
2662Grela Helena z d. Chylińska *05-01-1922 Sulewo Kownaty †   
2663Grela Władysław *19-01-1913 Sienickie †przed 31-12-1913 Sienickie /Białaszewo/   
2664Gręda Dominik *20-05-1903 Białaszewo †11-08-1958 Grajewo  
2665Gręda Jadwiga z d. Wierciszewska *około 1902 Pieniążki †02-02-1987 Białaszewo  
2666Gręda Marta z d. Werno *około 1903 Białaszewo †  
2667Gręda Władysław *około 1901 Białaszewo †  
2668Grędo Jadwiga *około 1924 †06-05-1928 Sulewo Prusy  
2669Grodzicka Marianna z d. Cwalińska *25-12-1903 Rogale par. Stawiski †  
2670Grodzka Stefania z d. Skrodzka *około 1900 Konopki-Białystok †  
2671Grodzki Antoni *1923 Rosochate †  
2672Grodzki Jan [0¬]    
2673Gromadzka Anna z d. Zielińska *17-10-1905 Wojewodzin †13-05-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2674Gromadzka Czesława z d. Dzięgielewska *29-07-1908 Milewo par. Niedźwiadna †27-08-2007 Grabowo   
2675Gromadzka Franciszka *około 1908 †04-06-1918 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2676Gromadzka Hieronima z d. Modzelewska *18-08-1918 Pieńki †   
2677Gromadzka Jadwiga z d. Zaborowska *około 1901 Sulewo Kownaty †27-07-1945 Wąsosz  
2678Gromadzka Natalia z d. Milewska *około 1904 Niedźwiedzkie †  
2679Gromadzka Zofia z d. Petkowska *14-09-1901 Ławsk †24-10-1976 Jelenia Góra /Wąsosz/  
2680Gromadzki Aleksander *06-08-1911 Chludnie †   
2681Gromadzki Aleksander *24-02-1906 Mazewo †  
2682Gromadzki Bronisław *około 1919 Słucz †29-02-1948 Słucz /Słucz/  
2683Gromadzki Józef *17-11-1908 Wąsosz †08-12-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
2684Gromadzki Józef *19-03-1921 Słucz †  
2685Gromadzki Mieczysław *26-01-1913 Radziłów †25-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2686Gromadzki Romuald *18-04-1912 Andrychy †   
2687Gromadzki Stefan *02-11-1919 Stary Gromadzyn †  
2688Grondwald Antoni *około 1920 Wąsosz †02-01-1925 Wąsosz /Wąsosz/  
2689Grondwald Bolesław *02-11-1915 †14-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
2690Grondwald Bolesława z d. Żebrowska *około 1904 Kumelsk †  
2691Grondwald Franciszek *27-09-1903 Niedźwiadna †22-09-1996 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2692Grondwald Jadwiga z d. Pruszyńska *05-02-1913 Niedźwiedzkie †26-05-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2693Grondwald Jadwiga *około 1922 Wąsosz †06-12-1929 Wąsosz  
2694Grondwald Leokadia z d. Podlas *06-03-1916 †24-05-1996 /Wąsosz/  
2695Grondwald Michalina z d. Arciszewska *22-12-1912 Wąsosz †przed 08-1953  
2696Grondwald Piotr *około 1900 Wąsosz †przed 1943 Wąsosz   
2697Grondwald Stanisław *01-01-1909 Wąsosz †11-11-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
2698Grondwald Stanisław *około 1903 Niedźwiadna †  
2699Grondwald Władysława z d. Szleszyńska *1910 Rosochate †  
2700Grosfeld Napoleon *około 1901 Kolno †   
2701Gruntowicz Jadwiga z d. Karwowska *około 1906 Jedwabne †  
2702Gruntowicz Julian Józef *około 1903 Jarosław †  
2703Grunwald Marianna z d. Makowska *25-12-1917 Jadłówek †08-07-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
2704Gryczewska Eleonora z d. Smolińska *1916 USA †  
2705Gryczewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1909 †  
2706Gryczewska Marianna z d. Kamińska *około 1902 Kucze Małe †  
2707Gryczewski Stanisław *13-12-1906 Skaje †  
2708Gryczewski Stefan *około 1903 Orlikowo †   
2709Gryczewski Władysław *około 1909 †  
2710Gryglik Marianna Eugenia z d. Młynarczyk *około 1901 Pieńki Borowe †  
2711Grygo Filip *około 1901 †05-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/  
2712Grygo Franciszek *02-01-1920 Kędziorowo †16-03-1996 /Wąsosz/  
2713Grykszak Jan *około 1903 Marunowo †  
2714Gryżwald Aleksander *około 1923 Świdry †09-06-1944 Świdry   
2715Gryżwald Konstanty *26-01-1919 †28-06-1993 Szczuczyn /Wąsosz/   
2716Grzech Eleonora z d. Przyborowska *14-06-1912 Radziłów †26-01-1994 Białystok /Przytuły/  
2717Grzech Stanisław *około 1902 Aleksandrowo par. Przytuły † /Przytuły/  
2718Grześko Bronisław *około 1902 Litwa †  
2719Grześko Marianna z d. Koniecko *29-01-1907 Grozimy †  
2720Grzybowska Helena z d. Karwowska *około 1901 Sokoły †30-06-1989 Boczki  
2721Grzybowska Helena z d. Modzelewska *1911 Modzele †  
2722Grzybowska Scholastyka z d. Gordon *około 1908 Klimaszewnica †28-01-2012 Grajewo  
2723Grzybowska Stanisława z d. Drozdowska *około 1912 Bzury †  
2724Grzybowski Antoni *około 1904 Boczki †  
2725Grzybowski Dominik *około 1901 Boczki †  
2726Grzybowski Walenty *około 1907 Przechody †  
2727Grzybowski Władysław *około 1906 Boczki †22-11-1989 Grajewo  
2728Grzymała Anna z d. Mieczkowska *około 1901 Boczki †08-11-1980 Boczki  
2729Grzymała Antoni *około 1911 Korytki †07-05-1996  
2730Grzymała Antoni *około 1907 †  
2731Grzymała Helena z d. Popielak *około 1911 Jedwabne †08-12-1991  
2732Grzymała Jan *około 1906 Grądy Wielkie †  
2733Grzymała Natalia z d. Łojewska *około 1910 †  
2734Grzymała Stanisław *13-10-1913 Grądy Wielkie †18-07-1976 Białystok   
2735Grzymała Władysława z d. Grzymkowska *około 1915 Kucze Wielkie †  
2736Grzymałowska Leokadia z d. Bieńkowska *1907 Romany † Ełk  
2737Grzymkowska Cecylia z d. Bieńkowska *około 1905 Okrasin †  
2738Grzymkowska Czesława z d. Karwowska *1901 Zaborowo †16-03-1939 Zaborowo  
2739Grzymkowska Helena z d. Laszczkowska *około 1905 Radziłów †   
2740Grzymkowska Helena *12-04-1912 Radziłów †   
2741Grzymkowska Józefa z d. Orzechowska *około 1903 Racibory †  
2742Grzymkowska Leokadia z d. Jenik *14-02-1916 Ławsk †31-07-1961 Ławsk /Wąsosz/  
2743Grzymkowska Małgorzata z d. Borusiewicz *12-10-1912 Wąsosz †20-12-1995 /Wąsosz/  
2744Grzymkowska Marianna z d. Gacka *około 1903 Radziłów †  
2745Grzymkowska Stefania z d. Piotrowska [0¬]    
2746Grzymkowska Władysława z d. Laszczkowska *1901 Ławsk †04-07-1956 Ławsk /Wąsosz/  
2747Grzymkowska Zofia z d. Kalinowska *09-06-1900 Ławsk †  
2748Grzymkowska Zofia *18-04-1912 Okrasin †  
2749Grzymkowska Zofia Leokadia z d. Wojtyła *18-06-1916 Syracuse, NY †31-05-2004 Mrągowo /Wąsosz/  
2750Grzymkowski Aleksander *25-02-1922 Wąsosz †09-05-1946  
2751Grzymkowski Aleksander *około 1922 Ławsk †22-04-1945 Ławsk /Wąsosz/  
2752Grzymkowski Aleksander *20-10-1919 Pluty †  
2753Grzymkowski Aleksander *około 1900 Radziłów †  
2754Grzymkowski Aleksander *19-02-1923 Święcienin †  
2755Grzymkowski Antoni [0¬]    
2756Grzymkowski Antoni *1905 Okrasin †1918 Okrasin /Radziłów/  
2757Grzymkowski Antoni *15-10-1920 Okrasin †  
2758Grzymkowski Czesław *24-08-1910 Wąsosz †09-11-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
2759Grzymkowski Franciszek *31-03-1907 Wąsosz †11-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2760Grzymkowski Franciszek *29-01-1914 Kucze Wielkie †  
2761Grzymkowski Jan [0¬]     
2762Grzymkowski Jan *1902 Radziłów †1905 Radziłów /Radziłów/  
2763Grzymkowski Jan *1908 Okrasin †1910 Okrasin /Radziłów/  
2764Grzymkowski Jan *16-02-1913 Okrasin †  
2765Grzymkowski Józef *03-10-1912 Radziłów †przed 05-1949  
2766Grzymkowski Józef *około 1922 Radziłów †  
2767Grzymkowski Marcin *11-11-1900 Radziłów †25-03-1970 Radziłów /Radziłów/  
2768Grzymkowski Stanisław *około 1914 Wąsosz †24-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
2769Grzymkowski Stanisław *około 1904 Radziłów †   
2770Grzymkowski Stanisław *około 1905 Dębówka †  
2771Grzymkowski Władysław *13-06-1906 Ławsk †02-01-1951 Ławsk  
2772Grzymkowski Wojciech *14-01-1924 Łempice †03-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
2773Gucka Kazimiera z d. Ziemkiewicz *około 1910 Sośnia †02-04-1996 Grajewo  
2774Gucki Józef *około 1908 Sośnia †  
2775Gurzęda Aleksander *08-08-1914 Siankowizna †30-07-1996 /Wąsosz/  
2776Gurzęda Aleksander *10-08-1922 Wąsosz †25-05-1996 /Wąsosz/  
2777Gurzęda Antoni *01-12-1921 Mikołajewo par. Burzyn †  
2778Gurzęda Czesława z d. Sokołowska [0¬]    
2779Gurzęda Franciszek Stanisław *25-01-1912 Mikołajewo par. Burzyn †   
2780Gurzęda Helena z d. Święcińska *około 1922 †26-02-2010  
2781Gurzęda Janina z d. Zalewska *28-06-1914 Kucze Małe †   
2782Gurzęda Marianna Ludwika z d. Albińska *06-07-1911 USA †23-05-1939  
2783Gurzęda Otolia z d. Zaborowska *12-08-1914 Sulewo Kownaty †20-09-1992 /Wąsosz/  
2784Gurzęda Zofia z d. Petkowska *10-10-1914 Rydzewo-Pieniążek †  
2785Gutowska Aleksandra *około 1904 Niedźwiadna †14-06-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2786Gutowska Anna z d. Cimoch *około 1922 Rydzewo-Pieniążek †  
2787Gutowska Antonina z d. Makowska *około 1910 Białaszewo †po 17-01-1946  
2788Gutowska Bronisława z d. Zarzecka *około 1907 Żebry †21-04-1986 Grajewo  
2789Gutowska Bronisława z d. Mroczkowska *08-01-1909 Kownatki †  
2790Gutowska Eleonora *około 1914 Nieciki †01-07-1932 Nieciki /Słucz/  
2791Gutowska Eleonora z d. Zaręba *05-12-1916 Wąsosz †  
2792Gutowska Genowefa z d. Dzięgielewska *12-09-1909 Stary Gromadzyn †27-03-1983 Możdżenie /Wąsosz/  
2793Gutowska Helena z d. Siedlecka *17-10-1915 Wąsosz †  
2794Gutowska Jadwiga z d. Laszczkowska *około 1900 Ławsk †15-05-1982  
2795Gutowska Jadwiga z d. Gazowska *27-11-1910 Żebry †  
2796Gutowska Jadwiga z d. Sakowska *15-06-1912 Rydzewo Szlacheckie †  
2797Gutowska Janina z d. Filipkowska *około 1910 Sienickie †06-02-2004 Grajewo  
2798Gutowska Janina z d. Koszykowska *około 1901 Kieljany †30-03-1947 Kownatki  
2799Gutowska Janina z d. Kowalewska *03-08-1907 Orlikowo †  
2800Gutowska Józefa z d. Komosińska *04-06-1907 Kędziorowo †04-03-1976 Grajewo /Wąsosz/  
2801Gutowska Józefa z d. Brzostowska *18-04-1907 Bagienice par. Romany †  
2802Gutowska Kazimiera *około 1900 †  
2803Gutowska Marianna z d. Kamińska *1911 Sieburczyn †2006 Elbląg /Elbląg/   
2804Gutowska Paulina z d. Wesołowska *około 1901 Szostaki †  
2805Gutowska Regina z d. Niebrzydowska *09-07-1910 Stawiane †21-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
2806Gutowska Regina z d. Zarzecka *1917 Żebry †  
2807Gutowska Regina z d. Ptaszyńska *około 1922 Glinki †  
2808Gutowska Stanisława z d. Mioduszewska *11-09-1901 Ławsk †18-11-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2809Gutowska Stefania z d. Rogowska *14-07-1903 Szczuczyn †12-07-1994 Modzele /Wąsosz/  
2810Gutowska Stefania z d. Milewska *około 1903 Gałązki †23-03-1938 Kiełcze-Kopki  
2811Gutowska Stefania z d. Maliszewska *02-04-1914 Glinki †   
2812Gutowska Waleria z d. Potrzebka *19-09-1906 Słucz †  
2813Gutowska Władysława z d. Dardzińska *około 1905 Wąsosz †  
2814Gutowska Zofia *22-03-1913 Modzele †  
2815Gutowska Zofia *26-01-1907 Żebry †  
2816Gutowska Zofia z d. Czerwonka *około 1902 Czerwonki †  
2817Gutowski Aleksander *05-11-1903 Kudłaczewo †08-11-1994 Ełk /Wąsosz/  
2818Gutowski Aleksander *26-03-1916 Brooklyn, NY †  
2819Gutowski Aleksander *około 1901 Brzeźnio †  
2820Gutowski Aleksander *14-07-1905 Rosochate †  
2821Gutowski Antoni *15-01-1923 Ławsk †10-1965 /Wąsosz/  
2822Gutowski Bolesław *1922 Przytuły †  
2823Gutowski Bronisław *14-02-1922 Słucz †przed 07-1960  
2824Gutowski Czesław *15-11-1910 Modzele †06-09-1970 Grajewo /Wąsosz/  
2825Gutowski Czesław *19-09-1904 Brzeźnio †  
2826Gutowski Dominik *01-08-1908 Nieciki †   
2827Gutowski Henryk *02-04-1913 Kudłaczewo †  
2828Gutowski Jan *28-06-1917 Możdżenie †17-10-1994 Kolno /Wąsosz/  
2829Gutowski Jan *około 1916 Łempice †19-08-1937 Łempice /Wąsosz/  
2830Gutowski Jan *21-12-1919 Łempice †  
2831Gutowski Józef *około 1905 Kudłaczewo †09-04-1945 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2832Gutowski Józef *19-03-1907 Białaszewo †17-01-1946 Sienickie /Białaszewo/  
2833Gutowski Józef *około 1901 Żebrki †  
2834Gutowski Józef *około 1921 Rydzewo Szlacheckie †  
2835Gutowski Józef *04-11-1911 Glinki †  
2836Gutowski Józef *14-12-1903 Guty Podleśne †  
2837Gutowski Konstanty *11-04-1916 Szczuczyn †   
2838Gutowski Mieczysław *11-10-1923 Łempice †07-02-2002 Komorowo koło Białej Piskiej /Wąsosz/  
2839Gutowski Paweł *27-06-1911 Kownatki †  
2840Gutowski Piotr *30-06-1906 Modzele †10-05-1939 Łomża /Wąsosz/  
2841Gutowski Romuald *07-02-1907 Chrzanowo †  
2842Gutowski Stanisław *14-10-1900 Modzele †30-08-1984 Modzele /Wąsosz/  
2843Gutowski Stanisław *około 1909 Kudłaczewo †  
2844Gutowski Stanisław Izydor *10-05-1917 Żebry †  
2845Gutowski Władysław *20-04-1900 Chrzanowo †21-03-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2846Guzik Marianna z d. Karczewska *około 1906 Philadelphia, PA †  
2847Guzowska Stanisława z d. Siedlecka *około 1916 Kędziorowo †  
2848Guzowski Antoni *około 1916 Opartowo †  
2849Gwiazdowska Bronisława z d. Biędzio *około 1912 Niewiarowo †13-04-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2850Gwiazdowska Czesława z d. Gromadzka *22-01-1922 Andrychy †   
2851Gwiazdowska Emilia z d. Wykowska *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
2852Gwiazdowska Florentyna z d. Kozikowska *około 1901 Radziłów †po 15-03-1946  
2853Gwiazdowska Franciszka z d. Zaborowska *około 1913 Białaszewo †05-11-1994 Grajewo  
2854Gwiazdowska Helena z d. Malinowska *około 1904 Okrasin †przed 01-1938  
2855Gwiazdowska Helena z d. Zając *05-04-1921 Chrzanowo †  
2856Gwiazdowska Henena z d. Maciorowska *31-10-1921 Sojczynek †po 19-02-1968  
2857Gwiazdowska Jadwiga z d. Walewska *około 1910 Radziłów †26-10-1993 Szczuczyn  
2858Gwiazdowska Janina z d. Krajewska *25-07-1915 Wąsosz †  
2859Gwiazdowska Józefa z d. Skrodzka *około 1904 †  
2860Gwiazdowska Konstancja z d. Ziemkiewicz *około 1914 Klimaszewnica †  
2861Gwiazdowska Leokadia z d. Tarnacka *08-03-1908 †  
2862Gwiazdowska Marianna z d. Pachucka *1909 Brzozowa Wólka †11-03-1951 Białaszewo /Białaszewo/  
2863Gwiazdowska Marianna z d. Grabowska *około 1904 Okrasin †  
2864Gwiazdowska Stanisława z d. Karwowska *1910 †  
2865Gwiazdowska Władysława z d. Sulewska *07-03-1907 Kieljany †  
2866Gwiazdowska Zofia z d. Ziemkiewicz *około 1907 Racibory †przed 05-1930  
2867Gwiazdowska Zofia z d. Włodkowska *około 1909 †  
2868Gwiazdowski Aleksander *21-12-1907 USA †19-02-1968 Białaszewo  
2869Gwiazdowski Antoni *1901 Mścichy †  
2870Gwiazdowski Antoni *około 1914 Klimaszewnica †  
2871Gwiazdowski Bronisław *03-09-1923 Klimaszewnica †09-04-2017 Grajewo  
2872Gwiazdowski Franciszek [0¬]     
2873Gwiazdowski Franciszek *22-11-1900 Klimaszewnica †26-01-1964 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2874Gwiazdowski Franciszek *1900 †  
2875Gwiazdowski Henryk *1916 †  
2876Gwiazdowski Jan *około 1912 Białaszewo †  
2877Gwiazdowski Jan *około 1900 Kubrzany †  
2878Gwiazdowski Józef *około 1916 Radziłów †  
2879Gwiazdowski Józef *14-10-1902 Okrasin †  
2880Gwiazdowski Ksawery *około 1900 Brychy †  
2881Gwiazdowski Piotr *26-01-1907 Mścichy †  
2882Gwiazdowski Stanisław *około 1908 Radziłów †27-03-1933  
2883Gwiazdowski Teodor *09-11-1902 Klimaszewnica †23-12-1947 Klimaszewnica  
2884Handerek Jan Wojciech *około 1902 Jasło †  
2885Handerek Władysława z d. Chorosz *około 1907 Ruda †  
2886Harasimowicz Melania z d. Zakrzewska [0¬]    
2887Hermanowska Adela z d. Karczewska *około 1903 Karwowo-Polki †  
2888Hermanowska Stefania z d. Przestrzelska *około 1904 Mścichy †  
2889Hermanowski Aleksander *około 1906 Wilczewo †16-05-1991 Wilczewo  
2890Hermanowski Władysław *około 1905 Mścichy †  
2891Huszcza Aleksandra z d. Modzelewska *około 1906 Radziłów †  
2892Huszcza Apolinary *około 1905 Szczuczyn †04-11-1993 Radziłów  
2893Iwanczewska Józefa z d. Kulikowska *05-04-1911 Kędziorowo †14-11-1994 Kędziorowo /Wąsosz/  
2894Iwanczewska Józefa z d. Drozd *około 1909 Kapice †  
2895Iwanczewska Władysława z d. Kulikowska *około 1901 Kędziorowo †  
2896Iwanczewski Ignacy *06-08-1905 Łojki †13-12-1969 Kędziorowo /Wąsosz/  
2897Iwanowska Adela z d. Kryszczyńska *około 1900 †28-02-1944 /Wizna/  
2898Iwanowska Aleksandra z d. Kowalewska *17-10-1912 Orlikowo †  
2899Iwanowska Apolonia z d. Mroczkowska *30-05-1916 Mroczki †  
2900Iwanowska Bronisława z d. Karczewska *około 1907 Romany †  
2901Iwanowska Franciszka z d. Frąckiewicz *17-08-1913 USA †   
2902Iwanowska Helena z d. Smaługa *17-09-1910 Radziłów †  
2903Iwanowska Henryka *około 1921 †23-04-1924 Przytuły /Przytuły/   
2904Iwanowska Marianna z d. Grabowska *1910 Wizna †około 1985 Łomża  
2905Iwanowska Regina *około 1924 Orlikowo †13-06-1926 Orlikowo /Jedwabne/  
2906Iwanowska Rozalia *07-09-1907 Zanklewo †   
2907Iwanowska Wacława z d. Czyżewska *21-09-1907 Ryczki †18-09-1984 Warszawa  
2908Iwanowski Antoni *około 1906 Romany †  
2909Iwanowski Czesław *27-04-1912 Zanklewo †   
2910Iwanowski Henryk *04-01-1908 Orlikowo †   
2911Iwanowski Henryk *18-03-1905 Orlikowo †  
2912Iwanowski Jan *około 1901 †25-03-1980 /Wizna/  
2913Iwanowski Jan *05-04-1917 Zanklewo †28-05-1917 Zanklewo   
2914Iwanowski Józef *1900 Ruś †1968 Wizna  
2915Iwanowski Stanisław *około 1906 Orlikowo †06-02-1918 Orlikowo /Jedwabne/  
2916Iwanowski Stanisław *30-10-1909 Zanklewo †   
2917Iwanowski Stanisław *14-02-1921 Zanklewo †   
2918Iwanowski Stefan *1907 Lebiodka †04-10-1944 Brudzewice  
2919Iwanowski Zygmunt *około 1916 Orlikowo †13-02-1918 Orlikowo /Jedwabne/  
2920Izbicka Anna z d. Sarnacka *około 1900 Ławsk †31-01-1940 Ławsk /Wąsosz/  
2921Izbicka Bronisława Rozalia z d. Malinowska *około 1902 Milewo †24-07-1929 Milewo  
2922Izbicka Kazimiera Zofia z d. Gutowska *04-03-1903 Ławsk †przed 16-01-1983  
2923Izbicka Stanisława z d. Staniszewska *17-11-1905 Ławsk †08-04-1973 Ławsk /Wąsosz/  
2924Izbicki Antoni *18-12-1901 Ławsk †16-01-1983 Ławsk /Wąsosz/  
2925Jabłonowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1900 Bartki †  
2926Jabłonowska Wanda z d. Mogielnicka *około 1901 Mocarze †  
2927Jabłonowski Antoni *około 1903 Wilamówka †  
2928Jabłonowski Józef *około 1901 Wilamówka †  
2929Jabłońska Eleonora z d. Zalewska *około 1905 Nadbory †  
2930Jabłońska Hieronima z d. Walendzik *25-04-1915 Bzury †  
2931Jabłońska Jadwiga z d. Wojsław *06-08-1904 Kownatki †po 27-04-1943  
2932Jabłońska Janina z d. Walendzik *28-09-1908 Niećkowo †  
2933Jabłońska Marianna z d. Sawicka *15-11-1901 Skaje †po 01-09-1948  
2934Jabłońska Władysława *17-06-1909 Bzury †  
2935Jabłońska Zofia z d. Zosimczuk *około 1904 Guty †  
2936Jabłoński Andrzej ? *19-09-1917 Bzury †  
2937Jabłoński Bolesław *około 1923 Żebry †  
2938Jabłoński Feliks *około 1900 †  
2939Jabłoński Izydor *05-08-1903 Bzury †09-05-1985 Bzury /Wąsosz/  
2940Jabłoński Jan *około 1903 Dusze †  
2941Jabłoński Józef [0¬]    
2942Jabłoński Władysław [0¬]    
2943Jabłoński Władysław *04-08-1910 Niećkowo †  
2944Jachimowicz Jadwiga z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
2945Jachimska Helena z d. Bagińska *14-01-1904 Koniecki Małe †18-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2946Jachimska Julianna z d. Kołomyjska *około 1901 Stryjaki †  
2947Jachimski Aleksander *14-10-1900 Koniecki †18-12-1902 Koniecki /Wąsosz/  
2948Jachimski Antoni *30-08-1904 Koniecki †09-02-1976 Grajewo /Wąsosz/  
2949Jachimski Mieczysław Stefan *około 1900 Kamianki †  
2950Jachimski Stanisław *około 1918 Wiązownica †  
2951Jaczyńska Jadwiga z d. Sienicka *30-11-1910 Czerwonki †   
2952Jaczyńska Leokadia z d. Sienicka *26-01-1908 †28-03-1993 Czerwonki /Wąsosz/   
2953Jaczyńska Natalia z d. Milewska *10-01-1921 Szymany †  
2954Jaczyńska Sabina z d. Skrodzka *około 1920 Pasichy †  
2955Jaczyńska Władysława z d. Mroczkowska *15-12-1916 Wąsosz †  
2956Jaczyńska Zofia z d. Sulima *24-11-1904 Słucz †  
2957Jaczyński Adolf *14-10-1911 USA †przed 04-1947   
2958Jaczyński Aleksander *01-03-1902 Słucz †  
2959Jaczyński Dominik *około 1919 Możdżenie †04-12-1941 Gornaja Bałklej pod Stalingradem  
2960Jaczyński Ksawery *około 1904 Boczki †02-01-1954 Czerwonki /Wąsosz/   
2961Jaczyński Marian *12-02-1923 Możdżenie †07-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2962Jaczyński Mieczysław *około 1921 Bukowo †22-12-1941 Bukowo /Słucz/  
2963Jaczyński Władysław *15-02-1913 Wierzbowo †  
2964Jagielska Czesława z d. Nowicka *około 1905 Kamianka par. Jabłonna †  
2965Jagielska Stanisława z d. Maciorowska *około 1903 Przechody †  
2966Jagłowski Adam *około 1901 Szymany †  
2967Jakubczak Józefa z d. Iwanowska *19-03-1905 Orlikowo †   
2968Jakubczyk Bolesław *około 1901 Klimaszewnica †  
2969Jakubczyk Konstanty *23-09-1906 Klimaszewnica †  
2970Jakubczyk Marianna z d. Tarnacka *05-11-1912 Łempice †  
2971Jakubowska Genowefa z d. Laszczkowska *około 1921 Ławsk †  
2972Jakubowska Marianna z d. Zajączkowska *11-03-1912 †02-12-1986 Zambrów /Wąsosz/  
2973Jakubowska Marianna z d. Rogowska *1910 Wąsosz †25-05-1931 Wąsosz  
2974Jakubowska Marianna z d. Orłowska *03-02-1902 Zakrzewo †29-10-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
2975Jakubowska Rozalia z d. Lenkiewicz *23-08-1911 Mazewo †01-07-1997 /Wąsosz/  
2976Jakubowski Antoni *18-06-1919 Brooklyn, NY †13-04-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2977Jakubowski Czesław Antoni *około 1917 Ławsk †  
2978Jakubowski Jakub *30-11-1902 Wąsosz †30-08-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
2979Jamińska Romualda z d. Chylińska *około 1922 Sulewo Kownaty †  
2980Jamiński Teodor *około 1907 Bełda †  
2981Janczewska Bronisława *około 1906 Korytki †  
2982Janczewska Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1901 Grzymki †  
2983Janczewska Felicja z d. Toczyńska *około 1913 Janczewo †  
2984Janczewska Franciszka z d. Tomaszewska *19-03-1908 Rydzewo-Pieniążek †  
2985Janczewska Kazimiera z d. Rogowska *19-07-1915 Rydzewo-Pieniążek †02-12-1943 Pluty /Przytuły/  
2986Janczewska Leokadia z d. Popiołek *04-03-1914 Jedwabne †  
2987Janczewska Stanisława *około 1907 Korytki †03-11-1992 Janczewo  
2988Janczewska Stefania z d. Mogielnicka *około 1903 Brzostowo †  
2989Janczewski Aleksander *około 1911 Bronaki-Olki †  
2990Janczewski Antoni *18-01-1902 Wilamowo †  
2991Janczewski Franciszek *około 1901 Kaimy †15-12-1989 Janczewo  
2992Janczewski Stanisław *28-03-1912 Pluty †  
2993Janczewski Wincenty *około 1912 Janczewo †  
2994Janczyk Bolesław *około 1901 Korytki †  
2995Janczyk Helena z d. Mieczkowska *około 1900 Mieczki †  
2996Janiszewska Anna *24-12-1902 Święcienin †03-02-1986 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2997Janiszewska Anna z d. Twardowska *około 1904 Słucz †02-09-1929 Słucz  
2998Janiszewska Janina z d. Krymska *około 1911 Borawskie †   
2999Janiszewska Marianna z d. Modzelewska *około 1907 Lipińskie †   
3000Janiszewska Władysława z d. Gutowska *26-10-1908 Ławsk †po 17-06-1952  
3001Janiszewski Stanisław *około 1904 Wojewodzin †   
3002Janiszewski Władysław *18-09-1901 Sulewo Kownaty †01-02-1978 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3003Janiszewski Władysław *12-04-1909 Milewo †15-06-1952 Pisz /Wąsosz/  
3004Jankowska Anna z d. Ramotowska *1922 Supy †  
3005Jankowska Anna z d. Szelągowska *1908 †  
3006Jankowska Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1909 Lipińskie †  
3007Jankowska Bronisława z d. Skrodzka *09-10-1909 Ostrowik †  
3008Jankowska Feliksa z d. Ołdakowska *08-04-1915 Wąsosz †04-07-1996 /Wąsosz/  
3009Jankowska Florentyna z d. Karwowska *około 1905 Brzostowo †  
3010Jankowska Genowefa z d. Leszczyńska *około 1910 †  
3011Jankowska Irena Agnieszka z d. Zawadzka *20-07-1919 Wąsosz †05-08-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
3012Jankowska Jadwiga z d. Dąbrowska [0¬]    
3013Jankowska Jadwiga z d. Krzyżanowska *06-01-1906 Białystok †01-05-2001 Szczuczyn /Wąsosz/  
3014Jankowska Leokadia z d. Dąbrowska *10-12-1921 Łoje Awissa †przed 08-1947  
3015Jankowska Marianna *około 1906 Brzostowo †13-03-1910 Brzostowo /Burzyn/  
3016Jankowska Marianna z d. Rogowska *1914 †  
3017Jankowska Stanisława z d. Wierciszewska *około 1900 †po 17-03-1945  
3018Jankowska Stanisława z d. Tarnacka *20-07-1910 Wąsosz †  
3019Jankowska Stefania z d. Przestrzelska *19-03-1910 Kąty †09-09-1991  
3020Jankowska Zofia z d. Trzaska *około 1901 Brzostowo †  
3021Jankowski Aleksander *05-04-1903 Brzostowo †  
3022Jankowski Aleksander *około 1909 †  
3023Jankowski Aleksander *05-01-1905 Święcienin †  
3024Jankowski Antoni [0¬]    
3025Jankowski Bolesław *20-05-1911 Przytuły †  
3026Jankowski Eugeniusz *25-01-1922 Żebry †29-05-1988 Ławsk /Wąsosz/  
3027Jankowski Franciszek *09-11-1923 Brzostowo †30-08-1999 Grajewo /Wąsosz/  
3028Jankowski Franciszek *1906 †1909 Okrasin /Radziłów/  
3029Jankowski Jan *13-10-1919 Żebry †02-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
3030Jankowski Jan *około 1902 Przytuły †11-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Halbau  
3031Jankowski Józef *1920 Brzostowo †  
3032Jankowski Józef *24-04-1915 Rydzewo Szlacheckie †  
3033Jankowski Józef *07-06-1912 Święcienin †  
3034Jankowski Konstanty *1907 †  
3035Jankowski Ludwik *1912 †  
3036Jankowski Stanisław *10-09-1916 Żebry †  
3037Jankowski Stanisław *18-05-1918 Szymany †  
3038Janowska Helena z d. Sulewska *około 1903 Sulewo Kownaty †   
3039Januszewska Stanisława z d. Wiktorowicz *22-04-1921 Wąsosz †23-11-1992 Pisz /Wąsosz/  
3040Januszewska Stanisława z d. Dardzińska *05-04-1902 Wąsosz †  
3041Januszewski Jan *17-06-1911 Dołęgi †  
3042Januszewski Józef *27-03-1923 Wąsosz †12-04-1997 /Wąsosz/  
3043Januszewski Stanisław *09-09-1900 Dołęgi †  
3044Januszewski Wacław *28-01-1914 Dołęgi †  
3045Jarmuch Jadwiga z d. Mierzejewska *09-08-1907 Rostki †  
3046Jarmutowska Leokadia Teodora z d. Gardocka *13-04-1907 Zalesie †05-01-1984 Brzeźnio   
3047Jarmutowska Zofia z d. Czaplicka *około 1905 Chełchy †przed 11-06-1986  
3048Jarmutowski Aleksander *11-06-1900 Brzeźnio †12-02-1942   
3049Jarmutowski Antoni *1907 †1971   
3050Jarmutowski Józef *06-02-1904 Brzeźnio †11-06-1986 Grajewo /Wąsosz/  
3051Jarosińska Barbara z d. Gromadzka *około 1904 Kucze Wielkie †  
3052Jarosz Zofia z d. Gocłowska *około 1900 Pittsburgh, PA †  
3053Jarząbek Bolesław *24-03-1915 Załuski †przed 09-07-1994  
3054Jarząbek Czesława z d. Bagińska *około 1918 Glinki †1950  
3055Jarząbek Józef *01-09-1918 Glinki †1981 Bajtkowo /Ełk/  
3056Jarząbek Rozalia z d. Wolwark *08-10-1921 Kudłaczewo †09-07-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
3057Jasińska Anna z d. Niebrzydowska [0¬]     
3058Jasińska Anna z d. Mroczkowska *około 1902 Radziłów †  
3059Jasińska Dionizja (Dominika) z d. Grabowska *20-10-1907 Czerwonki †07-06-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
3060Jasińska Janina z d. Szemborowska *27-10-1913 Wąsosz †23-12-1987 Grajewo /Wąsosz/  
3061Jasińska Regina z d. Grądzka *18-02-1907 Czerwonki †  
3062Jasińska Waleria z d. Malinowska *10-04-1900 Pluty †31-03-1976 Kramarzewo /Wąsosz/  
3063Jasiński Czesław *14-05-1903 Wąsosz †przed 07-1960  
3064Jasiński Dominik [0¬]     
3065Jasiński Jan *około 1903 †przed 31-03-1976  
3066Jasiński Wincenty *14-10-1909 Radziłów †  
3067Jasiński Władysław *31-07-1914 Kramarzewo †29-12-1997 /Wąsosz/  
3068Jasiuk Kazimierz *03-08-1908 Międzyrzec Podlaski †  
3069Jasiuk Lucyna Leokadia z d. Zawadzka *13-12-1909 Ławsk †11-02-1982 Międzyrzec Podlaski  
3070Jaskowska Honorata z d. Ziemkiewicz *15-03-1924 Klimaszewnica †  
3071Jaskowski Marian *20-08-1923 Klimaszewnica †  
3072Jaskółka Janina z d. Pruszyńska *02-12-1908 Zakrzewo †  
3073Jaskółka Józefa z d. Sobolewska *18-03-1910 Szymany †  
3074Jaskółka Wacław *29-01-1909 Pniewo †  
3075Jaskółka Zygmunt *22-04-1904 Grabowo †  
3076Jastrzębska Bolesława z d. Grabowska *około 1907 Zaskrodzie †  
3077Jastrzębska Waleria z d. Biedrzycka *około 1904 Stryjaki †  
3078Jastrzębski Jan *około 1904 Wojewodzin †  
3079Jastrzębski Konstanty *około 1904 Baranowo †  
3080Jaszkowska Regina z d. Burska *29-06-1913 Wąsosz †12-04-1997 /Wąsosz/  
3081Jaszkowski Józef *14-07-1907 Wąsosz †10-05-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
3082Jaśkowska Anna z d. Zalewska *23-09-1920 Czachy †  
3083Jaśkowska Czesława z d. Gutowska *22-09-1906 Łempice †29-04-1948 Łempice  
3084Jaśkowska Genowefa z d. Paszkowska *1902 Racibory †16-07-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
3085Jaśkowska Jadwiga z d. Tomaszczyk *04-12-1915 Łempice †16-11-1990 Łempice  
3086Jaśkowska Leontyna *08-04-1916 Wąsosz †28-02-1982 Szczuczyn /Wąsosz/  
3087Jaśkowska Marianna z d. Zaniewska *około 1912 Klimaszewnica †19-06-2010 Klimaszewnica  
3088Jaśkowska Marianna z d. Zalewska *16-11-1904 Klimaszewnica †po 14-09-1977  
3089Jaśkowska Marianna z d. Twardowska *27-10-1910 Goniądz †01-03-1977 Wrocław /Wąsosz/  
3090Jaśkowska Regina z d. Orłowska *około 1920 Skaje †21-10-1943 Białaszewo   
3091Jaśkowska Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1905 Lipińskie †  
3092Jaśkowska Zofia z d. Niecikowska *07-02-1910 Brodowo †23-08-1994 Wąsosz  
3093Jaśkowska Zofia z d. Serena *około 1923 Sojczynek †  
3094Jaśkowski Adam *około 1904 Klimaszewnica †  
3095Jaśkowski Aleksander *07-02-1902 Wąsosz †24-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
3096Jaśkowski Aleksander *02-02-1919 Czachy †  
3097Jaśkowski Czesław Florian *14-05-1900 Wąsosz †11-12-1946 Wąsosz  
3098Jaśkowski Józef *19-03-1910 Modzele †16-08-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
3099Jaśkowski Tadeusz *07-01-1905 Modzele †13-11-1976 Łempice /Wąsosz/  
3100Jaśkowski Wacław *14-09-1903 Wąsosz †25-07-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
3101Jaśkowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †   
3102Jaśkowski Wojciech Aleksander *około 1908 Klimaszewnica †07-07-1989 Grajewo  
3103Jaworowska Antonina z d. Laszczkowska *07-07-1906 Ławsk †25-07-1971 Popowo  
3104Jaworowska Bronisława z d. Filipkowska *11-07-1918 Świdry Podleśne †  
3105Jaworowska Władysława z d. Świderska *07-07-1912 Sulewo Kownaty †21-12-2004 Białystok /Wąsosz/   
3106Jaworowska Władysława z d. Mroczkowska *około 1901 Wojsławy †  
3107Jaworowski Antoni *04-10-1908 Starosielce †   
3108Jaworowski Józef *04-04-1919 Wólka Piotrowska †  
3109Jaworowski Kazimierz *02-02-1921 Grajewo †  
3110Jaworska Józefa z d. Gutowska *15-12-1912 Szczuczyn †   
3111Jaworski Czesław *06-12-1912 Szczuczyn †   
3112Jeger Dominik *około 1901 Giełczyn †  
3113Jeger Marianna z d. Walewska *około 1901 Rostki par. Jedwabne †  
3114Jeziewski Aleksander *16-03-1903 Ławsk †  
3115Jeżewska Genowefa z d. Puczydłowska *18-05-1913 Ławsk †03-08-2002 Ławsk /Wąsosz/  
3116Jeżewska Helena z d. Walendzik *około 1918 New York, NY †  
3117Jeżewska Marianna z d. Olszewska *12-10-1915 Ławsk †  
3118Jeżewska Władysława z d. Komosa *1901 Romany †   
3119Jeżewski Antoni *19-09-1915 †  
3120Jeżewski Czesław *05-02-1918 Pluty †  
3121Jeżewski Czesław *około 1921 Ławsk †  
3122Jeżewski Władysław *10-08-1918 Ławsk †08-12-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3123Jószkowska Marianna z d. Mroczkowska *19-02-1920 Wąsosz †18-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
3124Jószkowski Czesław *27-12-1913 Wąsosz †01-08-1996 /Wąsosz/  
3125Jóźwik Czesława z d. Długołęcka *13-01-1917 Bęćkowo †  
3126Jóźwik Jan *07-02-1904 Krasnopol †  
3127Jóźwik Janina z d. Dardzińska *07-09-1906 Wąsosz †po 03-10-1945  
3128Jóźwik Janina z d. Downar *24-02-1902 Szczuczyn †  
3129Jóźwik Józef *15-02-1919 Skaje †  
3130Jóźwik Piotr *01-01-1914 Skaje †  
3131Julecka Klementyna z d. Alencewicz (Leszczewska) *około 1902 Skaje †  
3132Julecka Marianna *13-12-1902 Wąsosz †04-06-1907 Wąsosz /Wąsosz/  
3133Julecka Marianna Leokadia z d. Kacprowska *około 1905 Wąsosz †  
3134Julecka Stanisława z d. Wojtyła *16-05-1915 Syracuse, NY †22-08-2002 Grajewo /Wąsosz/  
3135Julecka Teodozja z d. Ostrowska *20-05-1916 Wąsosz †  
3136Julecki Antoni *około 1901 Wąsosz †  
3137Julecki Bolesław *09-02-1910 Wąsosz †28-06-1997 /Wąsosz/  
3138Julecki Feliks *około 1901 Wąsosz †  
3139Julecki Władysław *27-09-1914 Wąsosz †18-12-1944 Szczuczyn  
3140Jurczuk Stanisława z d. Marczykowska *14-06-1906 Wąsosz †01-12-1974 Słupsk  
3141Jurewicz Kazimiera z d. Modzelewska *30-12-1914 Modzele †  
3142Jurowska Jadwiga z d. Bielawska *1923 Kubra †  
3143Jurowski Rajmund *1922 Jurowce †  
3144Jurska Apolonia z d. Mościcka *około 1906 Wierciszewo †11-08-1928 Konopki Chude /Jedwabne/  
3145Jurska Eugenia z d. Truszkowska *01-07-1922 Gutki †  
3146Jurska Helena z d. Grabowska *20-05-1913 Wąsosz †  
3147Jurska Jadwiga z d. Filipkowska *około 1909 Szlasy †14-04-1988 Grajewo  
3148Jurska Janina z d. Rogowska *21-09-1921 Supy †  
3149Jurska Józefa z d. Mocarska *około 1909 Makowskie †  
3150Jurska Kazimiera z d. Karwowska *około 1904 †po 04-07-1944  
3151Jurska Natalia z d. Kosmaczewska *około 1907 Radziłów †  
3152Jurska Stanisława z d. Chrzanowska *04-10-1913 Czachy †  
3153Jurska Władysława z d. Tokarzewska *21-03-1909 Mikuty †13-07-1990 Mikuty  
3154Jurska Władysława z d. Kozłowska *09-04-1903 Kropiewnica-Racibory †  
3155Jurski Aleksander *21-02-1922 Czachy †  
3156Jurski Antoni *08-10-1900 Konopki Chude †  
3157Jurski Bolesław *około 1903 Czachy †  
3158Jurski Edward *20-06-1921 Pluty †  
3159Jurski Jan *16-04-1913 Czachy †  
3160Jurski Józef *około 1901 †po 04-07-1944  
3161Jurski Kazimierz *około 1900 Głusza †  
3162Jurski Piotr *1922 Czachy †  
3163Jurski Piotr *14-05-1916 Czachy †  
3164Jurski Tomasz *około 1903 †  
3165Jurski Władysław *12-09-1903 Kucze Wielkie †  
3166Jurski Zygmunt *22-08-1908 Pluty †  
3167Just Aleksandra z d. Niećkowska *około 1903 Wąsosz †po 27-01-1942  
3168Kaca Franciszek *około 1907 Tczów †  
3169Kaca Jadwiga z d. Zegarowicz *około 1922 Białaszewo †  
3170Kaca Jadwiga z d. Rogińska *około 1919 Brzozowa Wólka †  
3171Kaca Marianna z d. Rogińska *około 1914 Wólka †22-09-1937  
3172Kaca Paweł *około 1911 Tczów †  
3173Kackieło Jan *około 1900 Krzecze †po 08-08-1945  
3174Kacperska Bolesława *14-02-1913 Bagienice †10-08-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
3175Kacperska Elżbieta *02-01-1914 Bagienice †16-05-1961 Bagienice /Wąsosz/   
3176Kacperska Jadwiga z d. Szumowska *około 1903 Witynie †  
3177Kacperska Jadwiga z d. Krasnowska *1921 †  
3178Kacperska Weronika z d. Bieńkowska *około 1903 Okrasin †  
3179Kacperska Władysława z d. Bielawska *około 1910 †  
3180Kacperska Zofia z d. Karwowska *18-05-1912 Zaborowo †29-10-1986 Zaborowo /Wąsosz/  
3181Kacperski Bolesław *około 1902 Przytuły-Kolonie †  
3182Kacperski Jan *13-02-1907 Przytuły †  
3183Kacperski Józef *12-01-1908 Bagienice †10-09-1986 Bagienice /Wąsosz/   
3184Kacperski Stanisław [0¬]     
3185Kacperski Witold *1921 †  
3186Kacperski Władysław *08-04-1914 Zaborowo †22-03-1989 Grajewo  
3187Kacprowska Adela z d. Sulewska *16-12-1914 Zalesie †22-03-1976 Komosewo /Wąsosz/  
3188Kacprowska Bronisława z d. Pieńczykowska *03-09-1902 Niedźwiedzkie † Wąsosz /Wąsosz/  
3189Kacprowska Hieronima z d. Konopka *12-01-1917 Brychy †  
3190Kacprowska Jadwiga Karolina z d. Chylińska *04-11-1912 Sulewo Prusy †02-07-2001 Komosewo /Wąsosz/  
3191Kacprowska Wiktoria z d. Marczykowska *29-06-1915 Wąsosz †  
3192Kacprowski Aleksander *1908 Wąsosz †05-05-1936 Wąsosz  
3193Kacprowski Bolesław *20-10-1902 Wąsosz †13-01-1977 Komosewo /Wąsosz/  
3194Kacprowski Czesław *07-01-1907 Wąsosz †17-06-1987 Komosewo /Wąsosz/  
3195Kacprowski Eugeniusz [0¬]    
3196Kacprowski Józef *20-03-1910 Wąsosz †  
3197Kaczmarska Helena z d. Malecka *około 1904 Szczuczyn †  
3198Kaczmarski Czesław Zygmunt *około 1901 Warszawa †  
3199Kaczorek Jadwiga z d. Bogusławska *01-07-1911 Niećkowo †  
3200Kaczyńska Anna z d. Orłowska *24-07-1914 Szczuczyn †  
3201Kaczyńska Bolesława z d. Wysocka *1916 †  
3202Kaczyńska Dominika z d. Skrodzka *około 1920 †25-11-2007  
3203Kaczyńska Franciszka z d. Szczęsna *16-12-1919 Szczuczyn †  
3204Kaczyńska Helena z d. Karwowska *około 1901 Chyliny †  
3205Kaczyńska Józefa z d. Sokołowska *27-06-1915 Dzięgiele †  
3206Kaczyńska Marianna z d. Lejman *08-04-1900 Przechody †  
3207Kaczyńska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Kąty †   
3208Kaczyńska Marianna z d. Chmielewska *około 1906 Radziłów †  
3209Kaczyński Aleksander *12-02-1903 Folwark Gubernia †   
3210Kaczyński Aleksander *26-02-1907 Wypychy †  
3211Kaczyński Antoni *19-08-1912 New Britain, CT †07-02-2004 Kędziorowo /Wąsosz/  
3212Kaczyński Antoni *18-10-1919 Bagienice †04-06-1997 /Wąsosz/   
3213Kaczyński Antoni *15-03-1920 Kąty †  
3214Kaczyński Franciszek *02-10-1909 Szczuczyn †  
3215Kaczyński Jakub *około 1906 Kąty †  
3216Kaczyński Ludwik *1914 †  
3217Kaczyński Witold *23-04-1901 Folwark Gubernia †  
3218Kaczyński Zygmunt *04-06-1905 Wypychy †  
3219Kadłubowska Aleksandra z d. Kulczyńska *około 1900 †  
3220Kadłubowska Bolesława z d. Staniszewska *08-02-1908 Pawełki †  
3221Kadłubowska Helena z d. Sokołowska *06-10-1900 Michny †  
3222Kadłubowska Józefa z d. Dąbrowska *1909 Wąsosz †19-03-1995 Wojny  
3223Kadłubowska Józefa z d. Pietruszka *24-12-1909 Jeziorko †  
3224Kadłubowska Józefa Katarzyna z d. Karwowska *około 1901 Żebrki †  
3225Kadłubowska Klementyna z d. Ramotowska *około 1905 Grądy Wielkie †  
3226Kadłubowska Michalina z d. Niebrzydowska *05-05-1920 Szczuczyn †  
3227Kadłubowska Stanisława z d. Walewska *14-05-1909 Czaple †przed 01-1956  
3228Kadłubowska Weronika z d. Wróblewska *05-08-1900 Grędy †  
3229Kadłubowska Wiktoria *25-04-1907 Bzury †21-09-1985 Bzury  
3230Kadłubowska Władysława z d. Siedlecka *14-08-1911 Wąsosz †  
3231Kadłubowska Zofia z d. Walewska *19-03-1902 Słucz †  
3232Kadłubowski Aleksander *około 1905 †przed 09-1949  
3233Kadłubowski Antoni *20-12-1911 Bzury †16-07-1944 Wąsosz  
3234Kadłubowski Franciszek *12-09-1919 Szczuczyn †  
3235Kadłubowski Franciszek *10-02-1907 Słucz †  
3236Kadłubowski Henryk *04-01-1902 Słucz †  
3237Kadłubowski Jan *około 1913 Słucz †24-09-1934 Słucz /Słucz/  
3238Kadłubowski Józef *1902 Bzury †  
3239Kadłubowski Stanisław *około 1900 Bzury †  
3240Kadłubowski Władysław *21-10-1905 Bzury †  
3241Kadłubowski Zygmunt *około 1921 Brychy †26-06-1941 Słucz /Słucz/  
3242Kadyszewska Aleksandra z d. Maciorowska *około 1910 Okrasin †  
3243Kadyszewska Aniela z d. Bargłowska *około 1909 Okrasin †  
3244Kadyszewska Jadwiga z d. Zając *około 1909 †  
3245Kadyszewski Aleksander *około 1904 Okrasin †  
3246Kadyszewski Antoni *około 1908 Okrasin †  
3247Kadyszewski Jan *około 1906 †  
3248Kalankiewicz Czesława z d. Maciorowska *około 1904 Ciemnoszyje †23-05-1990 Ciemnoszyje  
3249Kalankiewicz Franciszek *około 1900 Ciemnoszyje †05-06-1990 Ciemnoszyje  
3250Kalcicka Bolesława z d. Ruszczyk *około 1903 Okół †  
3251Kalinowska Anna z d. Barwikowska *16-07-1901 Grędy †po 10-05-1944  
3252Kalinowska Anna z d. Kiełczewska *14-05-1920 Guty Stare †   
3253Kalinowska Anna z d. Domisiewicz *10-06-1903 Niećkowo †  
3254Kalinowska Apolonia z d. Laszczkowska *28-02-1918 Ławsk †  
3255Kalinowska Balbina z d. Ołdakowska *15-03-1905 †20-01-1984 Komosewo /Wąsosz/  
3256Kalinowska Cecylia z d. Konopka *29-10-1916 Miętusewo †  
3257Kalinowska Czesława z d. Laszczkowska *11-06-1919 Ławsk †  
3258Kalinowska Julia z d. Konopka *około 1901 Konopki Chude †  
3259Kalinowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1906 Brychy †  
3260Kalinowska Kazimiera z d. Ruszczyk *około 1911 Sojczynek †07-05-1972 Grajewo   
3261Kalinowska Kazimiera z d. Filipkowska *15-11-1902 Słucz †  
3262Kalinowska Marianna z d. Zalewska *około 1906 Lipińskie †31-03-1993 Grajewo   
3263Kalinowska Marianna z d. Żurawska *17-11-1900 †21-03-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
3264Kalinowska Marianna z d. Rawa *około 1901 Bagienice †15-01-1930   
3265Kalinowska Marianna *około 05-1924 †19-02-1926 Mocarze /Burzyn/   
3266Kalinowska Marianna z d. Zawadzka *około 1905 Kramkowo †  
3267Kalinowska Marianna z d. Dębska *18-07-1912 Grajewo †  
3268Kalinowska Marianna z d. Raszczyk *około 1907 Kowalewo †  
3269Kalinowska Marianna Hieronima z d. Stefanowicz *16-07-1917 Żebry †  
3270Kalinowska Regina z d. Organek [0¬]    
3271Kalinowska Stanisława *około 1912 †04-10-1922 Zakrzewo /Słucz/  
3272Kalinowska Stanisława z d. Olszewska *10-09-1910 Kramarzewo †  
3273Kalinowska Stanisława z d. Mocarska *około 1905 Karwowo †  
3274Kalinowska Stanisława *19-11-1906 Radziłów †  
3275Kalinowska Stefania z d. Świderska *około 1918 Golanki †  
3276Kalinowska Stefania z d. Twardowska *17-01-1906 Słucz †  
3277Kalinowska Zofia z d. Ciecierska *28-06-1909 Ławsk †14-11-1992 Biała Piska /Wąsosz/  
3278Kalinowska Zofia z d. Wróblewska *około 1906 Brzeźnio †27-01-1987 Niedźwiadna  
3279Kalinowska Zofia z d. Ignaciuk *20-10-1911 Mołomostki †  
3280Kalinowska Zofia z d. Mordasiewicz *około 1920 Radziłów †  
3281Kalinowski Aleksander *25-04-1912 Ławsk †28-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
3282Kalinowski Aleksander *około 1901 Mieczki †  
3283Kalinowski Aleksander *28-12-1910 Kramarzewo †  
3284Kalinowski Antoni *około 1920 Grędy †17-10-1999  
3285Kalinowski Antoni *20-01-1915 Szczuczyn †  
3286Kalinowski Antoni *11-12-1921 Jambrzyki †  
3287Kalinowski Antoni *około 1903 Ławsk †  
3288Kalinowski Antoni *22-06-1907 Niećkowo †  
3289Kalinowski Bolesław *28-11-1912 Szczuczyn †  
3290Kalinowski Bolesław *około 1905 Kramkowo †  
3291Kalinowski Bronisław *około 1900 Niedźwiadna †24-07-1980 Niedźwiadna  
3292Kalinowski Eugeniusz *08-11-1915 †  
3293Kalinowski Faustyn *21-02-1904 Radziłów †  
3294Kalinowski Henryk *27-03-1922 Zakrzewo †  
3295Kalinowski Izydor *10-09-1911 Wąsosz †  
3296Kalinowski Jan *30-10-1909 Przezdziecko-Jachy †29-04-1993 Przezdziecko-Jachy  
3297Kalinowski Jan *06-08-1912 Bzury †21-11-1989 Stare Guty gm. Grabowo   
3298Kalinowski Jan *19-10-1901 Wąsosz †11-05-1972 Komosewo /Wąsosz/  
3299Kalinowski Jan *28-08-1923 Wąsosz †23-10-1981 Pisz /Wąsosz/  
3300Kalinowski Jan *około 1900 Folwark Gubernia †po 10-05-1944  
3301Kalinowski Józef *około 1904 †25-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3302Kalinowski Józef *1909 Wąsosz †  
3303Kalinowski Józef *18-03-1914 Jambrzyki †  
3304Kalinowski Józef *18-04-1915 Ławsk †  
3305Kalinowski Kazimierz *10-03-1906 Wąsosz †  
3306Kalinowski Stanisław *23-09-1924 Grędy †05-04-2010 /Wąsosz/   
3307Kalinowski Stanisław *26-01-1907 Bzury †18-07-1982 Toczyłowo   
3308Kalinowski Stanisław *12-11-1922 †27-12-1988 Niećkowo /Wąsosz/  
3309Kalinowski Stanisław *około 1902 Brychy †  
3310Kalinowski Szczepan *27-12-1907 Dołęgi †  
3311Kalinowski Wacław *14-09-1903 Mieczki †  
3312Kalinowski Witold *28-01-1901 Konopki par. Radziłów †  
3313Kalinowski Władysław *około 1902 Bzury †   
3314Kaliszewski Edward [0¬]    
3315Kaliszewski Edward *około 09-1920 Wąsosz †12-04-1923 Wąsosz /Wąsosz/  
3316Kaliszewski Kazimierz *około 1920 Wąsosz †01-02-1941 Wąsosz  
3317Kaliszewski Piotr *około 1901 Warszawa †07-09-1949 Wąsosz  
3318Kalska Józefa z d. Rogowska *około 1902 Wizna †  
3319Kalska Julianna z d. Miłosek *około 1906 Kotowo Plac †  
3320Kalski Bronisław *około 1905 Sieburczyn †  
3321Kalski Franciszek *około 1901 Sieburczyn †  
3322Kałudzińska Marianna z d. Brzostowska *około 1904 Mocarze †  
3323Kałudziński Feliks *około 1903 Warszawa †  
3324Kamalska Bolesława z d. Tarnacka *1920 Borawskie †  
3325Kamalska Helena z d. Krawczyńska *około 1909 Wygoda †  
3326Kamalski Antoni *1911 Przytuły-Kolonie †  
3327Kamalski Józef *13-11-1920 Przytuły †   
3328Kamalski Stanisław *około 1906 Przytuły-Kolonie †  
3329Kamińska Aleksandra z d. Ramotowska *około 1906 †przed 07-1926  
3330Kamińska Anna z d. Iwanczewska *około 1903 Łojki †01-10-1971 Grajewo  
3331Kamińska Bronisława z d. Wileńska *05-06-1906 Szczuczyn †28-05-1997 /Wąsosz/  
3332Kamińska Bronisława z d. Polakowska *około 1907 †   
3333Kamińska Czesława z d. Raciborska *11-06-1900 Bukowo †23-10-1976 Radziłów  
3334Kamińska Eugenia z d. Kaczyńska *17-02-1921 Słucz †  
3335Kamińska Helena z d. Kozikowska *około 1912 Olszewek †14-02-2001 Słupsk  
3336Kamińska Helena z d. Mroczkowska *1907 †  
3337Kamińska Helena z d. Filipkowska *około 1909 Kubrzany †  
3338Kamińska Honorata z d. Krasnowska *1920 †18-07-1944 Klimaszewnica  
3339Kamińska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1911 Rosochate †  
3340Kamińska Janina z d. Rogowska *08-06-1911 Klimaszewnica †17-03-1965 Choroszcz /Białaszewo/  
3341Kamińska Janina z d. Polakowska *około 1904 †przed 01-1933   
3342Kamińska Janina z d. Przestrzelska *około 1904 Koniecki par. Wizna †  
3343Kamińska Janina z d. Wiszowata *około 1903 Surały †  
3344Kamińska Józefa *około 1905 †09-08-1907 Kucze Małe /Jedwabne/  
3345Kamińska Józefa z d. Kozłowska *około 1901 Sieburczyn †   
3346Kamińska Józefa Stefania z d. Bednarowicz *15-07-1912 Wąsosz †18-08-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
3347Kamińska Katarzyna z d. Nieciecka *około 1902 Kubrzany †20-10-1976 Koniecki par. Wizna  
3348Kamińska Marianna z d. Galińska *1910 Sośnia †  
3349Kamińska Marianna z d. Górska *około 1902 Kudłaczewo †   
3350Kamińska Marianna z d. Chrostowska *19-06-1914 Przytuły-Kolonie †  
3351Kamińska Natalia z d. Wiśniewska v. Glińska *około 1906 Nadbory †  
3352Kamińska Regina z d. Sokołowska *16-12-1903 Kucze Małe †15-07-1991 Kucze Małe   
3353Kamińska Sabina z d. Krasnowska [0¬]    
3354Kamińska Stanisława z d. Myślińska *07-05-1914 Kucze Wielkie †07-08-1992  
3355Kamińska Stanisława z d. Strzelczyk *około 1904 Burzyn †  
3356Kamińska Władysława z d. Augustowska *około 1901 Szczuczyn †30-04-1924 Szczuczyn  
3357Kamińska Władysława z d. Rogińska *około 1904 Brzozowa Wólka †  
3358Kamińska Zofia z d. Skrodzka *07-10-1912 Niedźwiedzkie †04-02-2002 Szczuczyn /Wąsosz/   
3359Kamińska Zofia z d. Gardocka *około 1905 †  
3360Kamińska Zofia z d. Wądołowska *03-03-1908 Bronaki-Pietrasze †   
3361Kamińska Zofia z d. Śledziewska *12-02-1916 Karwowo †  
3362Kamiński Adam *1906 †19-07-1944 Klimaszewnica  
3363Kamiński Antoni *12-08-1905 Kucze Małe †   
3364Kamiński Bolesław *około 1902 Koniecki par. Wizna †  
3365Kamiński Eugeniusz *14-05-1914 Kucze Małe †   
3366Kamiński Eugeniusz *10-02-1917 Kucze Małe †  
3367Kamiński Franciszek *07-10-1905 Wąsosz †07-12-1970 Łempice /Wąsosz/  
3368Kamiński Franciszek *1913 †  
3369Kamiński Hilary *06-02-1904 Pawełki †  
3370Kamiński Jan *08-07-1909 Łempice †26-03-1987 Szczuczyn  
3371Kamiński Jan *około 1903 Radziłów †przed 01-10-1971  
3372Kamiński Jan *około 1905 †  
3373Kamiński Jan *28-01-1906 Pawełki †  
3374Kamiński Jan *około 1900 Kucze Małe †  
3375Kamiński Jan *1923 Wiązownica †  
3376Kamiński Jan *około 1910 Koniecki par. Wizna †  
3377Kamiński Józef *28-02-1913 Wąsosz †przed 06-1937 /Szczuczyn/  
3378Kamiński Józef *1913 Sieburczyn †1918 Sieburczyn /Burzyn/   
3379Kamiński Józef *około 1913 Burzyn †11-09-1915 Burzyn /Burzyn/   
3380Kamiński Józef *1911 Klimaszewnica †  
3381Kamiński Józef *20-03-1909 Kucze Małe †   
3382Kamiński Józef *15-07-1904 Radziłów †  
3383Kamiński Józef Wojciech *23-04-1903 Obrytki †  
3384Kamiński Ludwik *11-11-1902 Brzozowa Wólka †16-01-1977 Ełk /Białaszewo/  
3385Kamiński Marian *03-10-1920 Wiązownica †  
3386Kamiński Mikołaj *około 1906 Koniecki par. Wizna †  
3387Kamiński Romuald *około 1904 Nowa Wieś Ełcka †  
3388Kamiński Stanisław *02-10-1909 Sieburczyn †01-02-1999 Łomża /Burzyn/   
3389Kamiński Stanisław *04-07-1910 Wąsosz †08-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3390Kamiński Stanisław *około 1913 Mścichy †przed 17-03-1965  
3391Kamiński Stanisław *20-03-1909 Kucze Małe †   
3392Kamiński Wacław *22-12-1901 Kucze Małe †   
3393Kamiński Władysław *około 1905 Klimaszewnica †  
3394Kamiński Zygmunt *01-03-1902 Radziłów †  
3395Kamionowska Jadwiga z d. Kozikowska *około 1914 Karwowo †  
3396Kamionowski Piotr *26-01-1909 Konopki Monety †  
3397Kania Jadwiga z d. Łajewska [0¬]    
3398Kania Wacław *około 1915 Przechody †  
3399Kanicka Marianna z d. Wicik *1903 Wilamowo †  
3400Karaś Adam *06-02-1910 Wąsosz †  
3401Karaś Janina z d. Komosińska *14-09-1913 Wąsosz †  
3402Karaś Marianna *20-09-1905 Wąsosz †  
3403Karczewska Kazimiera z d. Grądzka *23-04-1909 Philadelphia, PA †  
3404Karczewska Marianna z d. Pieńkowska *około 1905 Kotówek †  
3405Karczewski Franciszek *02-02-1908 Philadelphia, PA †  
3406Karczmarczyk Władysław *12-10-1919 Korzeniste †28-06-1989 Pisz /Wąsosz/  
3407Karczmarczyk Zofia z d. Modzelewska *około 1920 Ławsk †05-01-1945 Ławsk  
3408Karczmarczyk Zygmunt *15-05-1922 Korzeniste †30-11-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3409Karolak Julianna z d. Grądzka *około 1901 Kubrzany †  
3410Karolak Natalia z d. Kuczewska *około 1906 Kucze Małe †  
3411Karolik Jadwiga z d. Malinowska *około 1914 †  
3412Karolik Roman *około 1921 Jawór Solecki †  
3413Karolik Stefan *około 1914 Krępa Kościelna †  
3414Karolik Walentyna z d. Olejniczak *około 1919 Śleszyn †  
3415Karpińska Agnieszka z d. Jurkowska *22-01-1914 Czerwonki †  
3416Karpińska Władysława z d. Malinowska *około 1902 Ciemnoszyje †po 11-04-1961  
3417Karpiński Eugeniusz *18-04-1913 Czerwonki †  
3418Karpiński Franciszek *25-08-1906 Czerwonki †11-01-1983 Czerwonki  
3419Karwowska Adela z d. Trzaska *około 1901 †  
3420Karwowska Aleksandra z d. Kossakowska *około 1900 †24-11-1927 Szostaki /Burzyn/  
3421Karwowska Aleksandra *około 1902 Nadbory †  
3422Karwowska Aleksandra z d. Lipińska *około 1909 Rosja †  
3423Karwowska Aleksandra z d. Godlewska *około 1900 Karwowo-Wszebory †  
3424Karwowska Anna *07-12-1922 Sulewo Kownaty †27-01-2004 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3425Karwowska Anna z d. Mieczkowska *około 1915 †po 08-06-1944  
3426Karwowska Anna z d. Mroczkowska *około 1911 Borawskie †  
3427Karwowska Anna z d. Gwiazdowska *około 1901 Kubrzany †  
3428Karwowska Anna z d. Kosińska *21-03-1900 Rydzewo Szlacheckie †  
3429Karwowska Anna z d. Gutowska *27-03-1912 Żebry †  
3430Karwowska Antonina z d. Filipkowska *27-10-1918 Borawskie †  
3431Karwowska Antonina z d. Świderska *31-03-1915 Sulewo Prusy †   
3432Karwowska Apolonia z d. Biedrzycka *około 1923 Guty Stare †  
3433Karwowska Bronisława z d. Locman *13-07-1907 Żebry †22-10-1991 Pisz /Wąsosz/  
3434Karwowska Bronisława *około 1912 Żebry †13-08-1931 Żebry  
3435Karwowska Cecylia *około 1910 †30-09-1926 Mikuty /Słucz/  
3436Karwowska Celina z d. Łaguna *19-03-1918 Stawiane †  
3437Karwowska Dominika z d. Chrzanowska *11-08-1916 Supy †  
3438Karwowska Donata z d. Konopka *09-11-1922 Radziłów †  
3439Karwowska Eleonora z d. Chrostowska *około 1906 †  
3440Karwowska Eugenia z d. Łosiewicz *około 1910 Klimaszewnica †  
3441Karwowska Eugenia z d. Kosmaczewska *25-12-1917 Radziłów †  
3442Karwowska Eugenia z d. Szyjka *01-01-1900 Glinki †  
3443Karwowska Eugenia z d. Raciborska *około 1911 Kotowo †  
3444Karwowska Ewa z d. Mieczkowska *około 1901 Kubra †   
3445Karwowska Feliksa z d. Mikucka *około 1903 †  
3446Karwowska Franciszka z d. Merchelska *24-11-1908 Wąsosz †23-09-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
3447Karwowska Franciszka z d. Kossakowska *18-12-1915 Supy †  
3448Karwowska Franciszka z d. Rydzewska *około 1902 Kownacinek †  
3449Karwowska Genowefa z d. Kuszelewska *około 1900 Pawełki †07-03-1926 Pawełki /Jedwabne/  
3450Karwowska Helena z d. Ciecierska *10-03-1906 Ławsk †06-08-1983 Ławsk /Wąsosz/  
3451Karwowska Helena z d. Tarnacka *10-07-1915 Ławsk †07-07-1993 Ławsk /Wąsosz/  
3452Karwowska Helena z d. Bielawska *około 1902 †  
3453Karwowska Helena z d. Chrzanowska *1924 Kubra †  
3454Karwowska Helena z d. Korytkowska *około 1909 †  
3455Karwowska Helena z d. Filipkowska *około 1901 Kubrzany †  
3456Karwowska Helena z d. Chrzanowska *około 1907 Brzostowo †  
3457Karwowska Helena z d. Modzelewska *07-12-1908 Święcienin †  
3458Karwowska Hieronima z d. Rydzewska *15-08-1914 Zaborowo †po 27-02-1972  
3459Karwowska Hieronima *01-05-1923 Koniecki Małe †05-10-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/   
3460Karwowska Jadwiga z d. Dzięgielewska *27-02-1900 Nieciki †04-01-1983 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3461Karwowska Jadwiga z d. Klimaszewska *25-12-1914 Łękowo †09-08-1973 Zaborowo /Wąsosz/  
3462Karwowska Jadwiga z d. Malinowska *22-12-1914 Niećkowo †13-12-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
3463Karwowska Jadwiga z d. Zaborowska *około 1908 Święcienin †  
3464Karwowska Jadwiga z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
3465Karwowska Jadwiga z d. Milewska *06-06-1914 Szostaki †  
3466Karwowska Jadwiga z d. Zalewska *07-08-1923 Sienickie †   
3467Karwowska Janina z d. Ołdakowska *04-05-1914 Dybła †01-09-1993 Ławsk /Wąsosz/  
3468Karwowska Janina z d. Skrodzka *około 1920 Grozimy †po 15-07-1945  
3469Karwowska Janina *26-04-1917 Trzaski †  
3470Karwowska Janina z d. Gardocka *około 1903 Mieszołki †  
3471Karwowska Janina z d. Rupińska *08-01-1922 Borawskie †  
3472Karwowska Janina z d. Chrostowska *około 1911 †  
3473Karwowska Janina z d. Wądołowska *około 1920 Glinki †  
3474Karwowska Joanna z d. Kurzyna *1914 Pieniążki †  
3475Karwowska Józefa z d. Polkowska *1915 †  
3476Karwowska Józefa z d. Grądzka *około 1906 †  
3477Karwowska Józefa z d. Zając *około 1900 Siestrzanki †  
3478Karwowska Józefa z d. Bogusz *około 1902 Kucze Wielkie †  
3479Karwowska Julia z d. Rozwadowska *około 1909 †   
3480Karwowska Kazimiera *około 02-1912 Szostaki †13-08-1914 Szostaki /Burzyn/  
3481Karwowska Kazimiera z d. Mieczkowska *około 1905 †  
3482Karwowska Kazimiera z d. Konopka *około 1906 Kucze Wielkie †  
3483Karwowska Kazimiera z d. Buczyńska *około 1904 Leopoldowo †  
3484Karwowska Kazimiera z d. Rogińska *20-04-1914 Wąsosz †  
3485Karwowska Klementyna z d. Chrostowska *około 1903 Nadbory †   
3486Karwowska Leokadia z d. Zarzecka *19-07-1913 Żebry †13-05-1992 Żebry /Wąsosz/  
3487Karwowska Leokadia *około 1910 †06-05-1928 Wąsosz  
3488Karwowska Leokadia z d. Rogowska *około 1915 †  
3489Karwowska Leokadia z d. Bronakowska *około 1912 Bronaki-Olki †   
3490Karwowska Leokadia z d. Ramotowska *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3491Karwowska Leokadia z d. Kiełczewska *około 1906 Gnatowo †  
3492Karwowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1904 Kurkowo †16-03-1993 Zabiele  
3493Karwowska Marianna z d. Sierbińska *07-09-1900 Żebry †31-05-1980 Żebry /Wąsosz/  
3494Karwowska Marianna z d. Śmiglewska *27-11-1919 Łempice †23-03-1939 Wąsosz  
3495Karwowska Marianna z d. Filipkowska *około 1903 †  
3496Karwowska Marianna z d. Bukowska *około 1908 Karwowo †  
3497Karwowska Marianna z d. Chrzanowska *07-03-1919 Supy †  
3498Karwowska Marianna z d. Dąbrowska *1910 †  
3499Karwowska Marianna z d. Marczykowska *około 1923 Wąsosz †  
3500Karwowska Marianna z d. Chodnicka *około 1901 Racibory †  
3501Karwowska Natalia z d. Chrostowska *19-07-1911 Mikuty †  
3502Karwowska Regina z d. Przestrzelska *około 1904 Grądy Małe †02-01-1981 Szostaki  
3503Karwowska Regina *27-10-1906 Zaborowo †11-11-1919 Zaborowo /Wąsosz/  
3504Karwowska Regina z d. Mikucka *około 1906 Kownatki †  
3505Karwowska Regina z d. Mogielnicka *09-02-1913 Brzostowo †  
3506Karwowska Sabina *około 1915 Wąsosz †23-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3507Karwowska Sabina z d. Grądzka *około 1910 Grądy Wielkie †  
3508Karwowska Sabina Antonina z d. Drożęcka *25-11-1902 Kamianki †23-04-1993 Białaszewo  
3509Karwowska Stanisława z d. Konopka *około 1905 †przed 05-1930  
3510Karwowska Stanisława *około 1900 Brzostowo †20-02-1917 Brzostowo  
3511Karwowska Stanisława z d. Przestrzelska *1911 †  
3512Karwowska Stanisława *około 1911 †  
3513Karwowska Stanisława z d. Zając *1918 †  
3514Karwowska Stanisława z d. Śmiarowska *około 1917 †  
3515Karwowska Stanisława z d. Krasińska *około 1900 Żebry †  
3516Karwowska Stanisława z d. Bronakowska *około 1902 Grądy Małe †  
3517Karwowska Stefania z d. Chrzanowska [0¬]    
3518Karwowska Stefania *około 1906 Grądy †  
3519Karwowska Weronika z d. Bogumił *około 1908 †po 01-09-1951  
3520Karwowska Władysława z d. Górska *09-11-1904 Sulewo Kownaty †około 1996 Guty Stare   
3521Karwowska Władysława z d. Mocarska *około 1901 Brzostowo †  
3522Karwowska Zofia z d. Wysocka [0¬]    
3523Karwowska Zofia z d. Święszkowska *20-03-1913 Borawskie †  
3524Karwowska Zofia z d. Chrostowska *15-03-1913 Pluty †  
3525Karwowski Adolf *27-02-1907 Kubra †  
3526Karwowski Adolf *około 1903 Czaple †  
3527Karwowski Aleksander *około 1909 Witynie †30-09-1995 Kotowo Plac  
3528Karwowski Aleksander *około 1902 Kubra †21-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
3529Karwowski Aleksander *około 1912 Grądy †21-09-1925 Chyliny /Burzyn/  
3530Karwowski Aleksander *26-01-1919 Supy †  
3531Karwowski Aleksander *około 1901 †  
3532Karwowski Aleksander *25-01-1908 Biodry †   
3533Karwowski Aleksander *04-06-1906 Guty Stare †   
3534Karwowski Aleksander *15-10-1904 Żebry †  
3535Karwowski Andrzej *około 1904 Kubra †  
3536Karwowski Antoni *02-11-1907 Ławsk †06-12-1992 Ławsk /Wąsosz/  
3537Karwowski Antoni *około 1911 Kubra †30-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
3538Karwowski Antoni *30-03-1919 Brychy †  
3539Karwowski Antoni *około 1902 Klimaszewnica †  
3540Karwowski Antoni Stefan *13-01-1900 Sulewo Kownaty †02-09-1961 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3541Karwowski Bolesław *15-03-1918 Zaborowo †19-09-1989 Grajewo /Wąsosz/  
3542Karwowski Bronisław *12-09-1906 Żebry †27-06-1993 Żebry /Wąsosz/  
3543Karwowski Bronisław *22-05-1910 Chyliny †  
3544Karwowski Bronisław *09-05-1913 Biodry †  
3545Karwowski Czesław *około 1910 Guty Stare †  
3546Karwowski Czesław *22-01-1922 Karwowo-Wszebory †  
3547Karwowski Czesław *14-04-1914 Szymany †  
3548Karwowski Czesław *29-10-1905 Mieczki †  
3549Karwowski Franciszek *około 1904 Nadbory †24-11-1908 Nadbory /Burzyn/  
3550Karwowski Franciszek *około 12-1912 Chyliny †13-05-1914 Chyliny /Burzyn/  
3551Karwowski Franciszek *1913 †  
3552Karwowski Franciszek *około 1901 Biodry †   
3553Karwowski Franciszek *01-10-1909 Koniecki par. Wizna †  
3554Karwowski Henryk *około 1903 Sokoły †01-09-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
3555Karwowski Henryk *31-08-1907 Chyliny †  
3556Karwowski Ignacy *około 1900 Zabiele †10-05-1977 Zabiele  
3557Karwowski Ignacy *01-02-1909 Tyszki †  
3558Karwowski Jan *28-10-1923 Żebry †29-06-1997 /Wąsosz/  
3559Karwowski Jan *14-12-1910 Żebry †29-07-1979 Szczuczyn /Wąsosz/  
3560Karwowski Jan *09-05-1914 Kurki †27-02-1972 Zaborowo /Wąsosz/  
3561Karwowski Jan *29-01-1909 Bogusze †po 23-03-1939  
3562Karwowski Jan *około 12-1900 †08-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3563Karwowski Jan *1911 †  
3564Karwowski Jan *około 1902 †  
3565Karwowski Jan *około 1905 Mroczki †  
3566Karwowski Jan *14-02-1910 Barwiki †  
3567Karwowski Jan *około 1904 Biodry †   
3568Karwowski Jan *około 1905 Kucze Wielkie †  
3569Karwowski Jan *20-05-1919 Wypychy †  
3570Karwowski Jan *27-01-1913 Brzostowo †  
3571Karwowski Jan *około 1900 Chyliny †  
3572Karwowski Jan *około 1903 Kucze Wielkie †  
3573Karwowski Jan Rajmund *28-08-1902 Wąsosz †  
3574Karwowski Jan Stanisław *04-11-1906 Sokoły †01-10-1937 Sokoły /Wąsosz/  
3575Karwowski Józef *14-07-1910 Ławsk †09-12-1982 Ławsk /Wąsosz/  
3576Karwowski Józef *08-10-1900 Koniecki †09-07-1944 Żebry  
3577Karwowski Józef *około 1901 Biodry †27-10-1926 Biodry /Burzyn/   
3578Karwowski Józef *1911 Brychy †  
3579Karwowski Józef *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
3580Karwowski Józef *około 1906 †  
3581Karwowski Józef *1913 †  
3582Karwowski Józef *około 1903 †  
3583Karwowski Józef *około 1904 Siwki par. Romany †  
3584Karwowski Józef *około 1915 Guty Stare †  
3585Karwowski Julian *około 1900 Bronaki-Pietrasze †  
3586Karwowski Kazimierz *około 1908 Święcienin †  
3587Karwowski Kazimierz *około 1906 Brychy †  
3588Karwowski Leon *około 1905 Kurejwa †  
3589Karwowski Lucjan *około 1904 Chyliny †20-05-1927 Chyliny /Burzyn/  
3590Karwowski Marcel *15-01-1918 †  
3591Karwowski Marceli *04-05-1907 Kędziorowo †03-10-1949 Szczuczyn  
3592Karwowski Marian *05-01-1921 Zaborowo †07-07-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
3593Karwowski Marian *29-01-1921 Karwowo †  
3594Karwowski Mateusz *około 1912 †  
3595Karwowski Michał *17-12-1918 Kurki †  
3596Karwowski Mieczysław *około 1917 Sokoły †15-07-1945 Sokoły  
3597Karwowski Onufry *około 1902 †  
3598Karwowski Paweł *około 1902 Żebry †  
3599Karwowski Piotr *18-10-1903 Karwowo †  
3600Karwowski Piotr *1909 Pittsburgh, PA †  
3601Karwowski Romuald Czesław *1916 Sokoły †08-12-1944  
3602Karwowski Stanisław *16-05-1910 Sokoły †07-11-1999 Kurkowo  
3603Karwowski Stanisław *26-08-1902 Ławsk †02-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
3604Karwowski Stanisław *około 1901 †  
3605Karwowski Stanisław *09-02-1921 Bzury †  
3606Karwowski Stanisław *około 1903 Święcienin †  
3607Karwowski Stanisław *14-05-1905 Szczuczyn †  
3608Karwowski Stanisław *około 1920 Radziłów †  
3609Karwowski Stanisław *około 1906 Bronaki-Pietrasze †  
3610Karwowski Stanisław *około 1900 Kubra †  
3611Karwowski Stanisław *14-03-1912 Mikuty †   
3612Karwowski Stanisław *około 1901 Nieławice †  
3613Karwowski Tadeusz *17-01-1922 Żebry †15-02-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3614Karwowski Tomasz *15-04-1905 Trzaski †  
3615Karwowski Wacław *29-10-1905 Zaborowo †17-09-1947 Zaborowo  
3616Karwowski Wacław *około 1902 †  
3617Karwowski Wacław *około 1911 Męczki †  
3618Karwowski Wacław *05-08-1903 Brychy †  
3619Karwowski Walerian *około 1909 †  
3620Karwowski Walery *około 1910 Brzostowo †24-09-1925 Brzostowo /Burzyn/   
3621Karwowski Władysław [0¬]    
3622Karwowski Władysław *22-09-1900 Ławsk †20-11-1968 Ławsk /Wąsosz/  
3623Karwowski Władysław *28-07-1907 Zaborowo †28-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
3624Karwowski Władysław *15-08-1913 Koniecki Małe †14-08-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
3625Karwowski Zygmunt *1906 †  
3626Karwowski Zygmunt *około 1904 Cwaliny †  
3627Kaszeta Irena z d. Duzik *04-05-1924 Szczuczyn †  
3628Kaszeta Janina z d. Trzonkowska *około 1906 Modzele †  
3629Kaszeta Kazimierz *04-03-1909 Glinki †  
3630Kaszeta Stanisław *około 1901 Mazewo †  
3631Kaszuba Antoni *1917 Wąsosz †24-04-1938 Wąsosz  
3632Kaszuba Czesław *18-07-1903 Wąsosz †05-04-1943 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
3633Kaszuba Czesława z d. Tarnacka *01-10-1919 Wąsosz †  
3634Kaszuba Józef *30-09-1908 Wąsosz †  
3635Kaszuba Marianna z d. Tarnacka *04-02-1915 Wąsosz †21-12-1943 Wąsosz  
3636Kaszubska Marianna z d. Domusiewicz *około 1915 †  
3637Kaszubski Ludwik *24-07-1905 Szczuczyn †  
3638Kempista Helena z d. Drobińska *około 1920 Świdry †  
3639Kempisty Franciszek *29-09-1919 Ostrów Mazowiecka †04-01-1974 Pisz /Wąsosz/  
3640Kerchner Leokadia z d. Mroczkowska *1913 †  
3641Kerchner Witold *1909 †  
3642Kędzierska Bolesława z d. Zaborowska *19-01-1910 Łomża †  
3643Kędzierska Bronisława z d. Chludzińska *około 1900 Zanklewo †  
3644Kędzierska Eugenia z d. Kowalewska [0¬]    
3645Kędzierska Franciszka z d. Nikonowicz *07-09-1914 Wąsosz †12-08-1940 Wąsosz  
3646Kędzierska Janina z d. Mikucka *28-05-1920 Wąsosz †07-12-1995 /Wąsosz/  
3647Kędzierska Joanna z d. Tarnacka *02-09-1914 Wąsosz †  
3648Kędzierska Józefa z d. Nowakowska *około 1901 Kurpiki †  
3649Kędzierska Leokadia z d. Modzelewska *09-02-1914 Bagienice †18-01-1958 Świdry /Szczuczyn/  
3650Kędzierska Regina z d. Rogowska *01-01-1911 Wąsosz †  
3651Kędzierska Stanisława z d. Roman *25-12-1909 †27-10-1992 Komosewo /Wąsosz/  
3652Kędzierski Antoni *około 1921 Kędziorowo †18-10-1944 Radziłów /Wąsosz/  
3653Kędzierski Antoni *23-12-1904 Wąsosz †  
3654Kędzierski Bolesław *około 1900 Zanklewo †  
3655Kędzierski Bolesław *04-08-1905 Wąsosz †  
3656Kędzierski Czesław *14-07-1907 Wąsosz †16-01-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
3657Kędzierski Franciszek *około 1902 Wąsosz †05-04-1945 Bagienice /Wąsosz/  
3658Kędzierski Henryk *13-06-1917 Wąsosz †18-05-1996 /Wąsosz/  
3659Kędzierski Jan Szymon *14-07-1909 Wąsosz †  
3660Kędzierski Józef *14-01-1912 Wąsosz †  
3661Kędzierski Stanisław *28-07-1907 Wąsosz †22-07-1956 Szczuczyn /Wąsosz/  
3662Kędzierski Władysław *22-08-1921 †07-08-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
3663Kędzierski Władysław *04-10-1913 Wąsosz †  
3664Kielian Czesława *15-07-1901 Bagienice †   
3665Kielian Jan Józef *21-04-1903 Bagienice †05-02-1970 Bagienice /Wąsosz/