Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1825 a 1849Indeks chronologiczny [1825 - 1849] - 10642

1Abramowicz Aleksander *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
2Abramowicz Józef *około 1834 Wierciszewo †  
3Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
4Adamkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
5Adamkowski Jan *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
6Adamkowski Maciej *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
7Adamska Anna *1849 Racibory †1861 Brodowo /Radziłów/  
8Adamska Barbara z d. Janczewska *około 1832 Kubra †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
9Adamska Marianna z d. Wiśniewska *około 1841 Radziłów †  
10Adamski Mikołaj *07-12-1829 Racibory †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
11Adamski Stanisław *1842 Racibory †  
12Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska *około 1837 Kapice †  
13Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska *około 1849 Osowiec †po 12-02-1909  
14Aderek Edward *około 1849 Glinki †  
15Akacka Emilia z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
16Akacki Józef *około 1849 Bzury †16-11-1936 Grozimy  
17Akacki Józef *około 1827 Przyborowo †przed 09-11-1896  
18Akacki Stanisław *10-08-1840 Guty †  
19Akierman Ludwik *około 1840 Szczuczyn †  
20Albińska Anna z d. Królikowska *1846 Wola Zambrowska †  
21Albiński Andrzej *około 01-1844 Wąsosz †  
22Albiński Stanisław *31-10-1847 Wąsosz †  
23Albrecht Franciszek *około 1838 Niećkowo †25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/  
24Albrecht Gotlib *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
25Albrecht Teofila z d. Szelągowska *około 1832 Rajgród †po 22-11-1897  
26Aleksander Regina z d. Guziewska *około 1828 †przed 13-11-1893  
27Alert Jan *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
28Andrusiewicz Jakub *około 1839 Kędziorowo †  
29Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala *około 1843 Rakowo †  
30Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo  
31Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
32Andrusiewicz Szymon *około 1838 Kędziorowo †po 25-02-1889  
33Andrychowska Teofila z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
34Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
35Andrychowski Zygmunt *około 1842 Konopki-Białystok †  
36Antoniak Józefa z d. Mocarska *około 1844 Kokoszki †  
37Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska *1837 Przytuły †od 30-01-1888 do 03-03-1911  
38Arbsjajtys Ludwik *około 1840 Szlasy †03-03-1911 Doliwy  
39Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska *około 1845 Kubra †27-02-1890 Supy /Przytuły/  
40Arbsjajtys Stanisław *około 1846 Szlasy †05-11-1909  
41Archacka Anna z d. Zalewska *około 1830 Ruda †przed 07-03-1886  
42Archacka Karolina z d. Gałecka *około 1843 Załuski †  
43Archacki Wojciech *około 1830 Pieniążki †  
44Arciszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1848 Wąsosz †16-09-1873  
45Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz *około 1832 †14-01-1868 Żebry /Wąsosz/  
46Arciszewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Orzysz †po 29-08-1859  
47Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1837 Ławsk †30-03-1872 Wąsosz  
48Arciszewska Marianna z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
49Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
50Arciszewska Marianna z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
51Arciszewski Antoni *około 1839 Wąsosz †24-02-1885  
52Arciszewski Józef *około 1840 Karwowo †po 21-09-1896  
53Arciszewski Maciej *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
54Arciszewski Paweł *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
55Arciszewski Piotr *około 1830 Wąsosz †01-01-1869  
56Arciszewski Szymon *około 1825 Wąsosz †20-08-1859 Wąsosz  
57Augustynowicz Antonina z d. Guzowska *około 1839 Białaszewo †po 19-11-1900  
58Augustynowicz Jan *około 1836 Grajewo †przed 19-11-1900  
59Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
60Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
61Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
62Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
63Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
64Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
65Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
66Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
67Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
68Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
69Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
70Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
71Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
72Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
73Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
74Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
75Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
76Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
77Bagińska Franciszka z d. Świderska *około 1840 Golanki †05-02-1883 Surały /Grabowo/  
78Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *1840 Niebrzydy †  
79Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
80Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
81Bagińska Germania z d. Dzięgielewska *1849 Jaki †  
82Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
83Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
84Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
85Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
86Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
87Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
88Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
89Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
90Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
91Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
92Bagińska Katarzyna Anna z d. Dobrzycka *około 1829 Przyborowo †  
93Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
94Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
95Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 12-11-1906  
96Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
97Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
98Bagińska Marianna z d. Skrodzka *około 1840 Skroda Wielka †po 23-01-1894  
99Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
100Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
101Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
102Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
103Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
104Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
105Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
106Bagińska Marianna *około 1829 Przyborowo †  
107Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
108Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
109Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
110Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
111Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
112Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
113Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
114Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
115Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
116Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka *około 1832 Konopki-Białystok †po 10-02-1874  
117Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka *około 1829 Rostki par. Romany †przed 21-02-1887  
118Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
119Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
120Bagiński Adam *około 1834 Przyborowo †31-12-1872  
121Bagiński Adam *około 1848 Dzięgiele †  
122Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
123Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
124Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
125Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
126Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
127Bagiński Antoni *około 1849 †  
128Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
129Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
130Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
131Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †od 11-06-1888 do 15-05-1894  
132Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
133Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
134Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
135Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
136Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
137Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
138Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
139Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
140Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
141Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
142Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
143Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
144Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
145Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
146Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
147Bagiński Konstanty *około 1837 Golanki †po 23-01-1894  
148Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
149Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
150Bagiński Leon *1841 †1916  
151Bagiński Leon *około 1830 †  
152Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
153Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
154Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †od 02-03-1886 do 21-10-1899  
155Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
156Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
157Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
158Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
159Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
160Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †08-10-1917 Żebry  
161Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †20-12-1918 Słucz /Słucz/  
162Bagiński Stanisław *około 1832 Bagińskie †przed 10-02-1874  
163Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
164Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
165Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 12-11-1906  
166Bagiński Stanisław Marcin *około 1834 Cedry †przed 21-02-1887  
167Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
168Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
169Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
170Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
171Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
172Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
173Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
174Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki †po 15-02-1904  
175Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
176Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
177Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
178Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
179Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
180Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
181Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
182Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
183Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
184Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
185Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
186Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
187Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
188Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
189Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
190Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
191Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 28-10-1889  
192Balewski Jan *około 1841 Słucz †29-11-1865 Słucz  
193Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
194Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
195Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
196Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
197Bałdyga Anna z d. Popowska *około 1844 Kapice †  
198Bałdyga Jan *około 1829 Białogrądy †  
199Bałdyga Maciej *około 1827 Białogrądy †  
200Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
201Bałdyga Marianna z d. Błażejewska *około 1834 Osowiec †07-11-1863  
202Bałdyga Marianna z d. Iwanicka *około 1841 Pomiany †  
203Bałdyga Stanisław *około 1841 Białogrądy †  
204Bałdyga Wiktoria z d. Gwiazdowska *około 1830 Wólka Piaseczna †  
205Bałdyga Wojciech *około 1837 Białogrądy †03-12-1893  
206Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
207Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
208Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
209Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
210Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
211Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
212Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
213Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †po 12-02-1906  
214Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *1841 Łojki †przed 12-02-1906  
215Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
216Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
217Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
218Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
219Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
220Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
221Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
222Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
223Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
224Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
225Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †przed 22-11-1881  
226Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska *około 1840 Szczuczyn †przed 12-1883  
227Bardzikowski (Barwikowski) Józef *około 1825 Chełchy †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
228Bardzikowski (Barwikowski) Szymon *około 1849 Brzeźnio †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
229Bardzikowski Julian *około 1830 Chełchy †  
230Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
231Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *1841 Okrasin †po 21-02-1905  
232Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
233Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
234Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
235Bargłowska Aniela z d. Maciorowska *około 1846 Przechody †  
236Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
237Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
238Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
239Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
240Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
241Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
242Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
243Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
244Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
245Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
246Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
247Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
248Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
249Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
250Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
251Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
252Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
253Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
254Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
255Bargłowski Marcin *około 1825 Radziłów †  
256Bargłowski Michał *około 1844 Okrasin †  
257Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
258Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
259Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
260Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
261Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1847 Sojczynek †przed 25-01-1904  
262Bartkowski Franciszek *około 1837 Okrasin †od 02-03-1886 do 25-01-1904  
263Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
264Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
265Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
266Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
267Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †po 23-01-1883  
268Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
269Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
270Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
271Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki †  
272Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
273Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska *około 1835 †  
274Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
275Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
276Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
277Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
278Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska *około 1849 Truszki †11-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/  
279Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
280Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
281Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
282Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
283Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
284Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
285Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
286Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †po 10-06-1903  
287Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
288Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
289Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
290Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
291Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
292Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
293Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
294Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
295Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
296Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
297Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
298Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †po 05-02-1900  
299Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
300Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
301Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
302Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska *około 12-1833 Wąsosz †15-05-1877  
303Bednarowicz Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †07-01-1920 Szczuczyn  
304Bednarowicz Wojciech Feliks *około 1840 Wąsosz †od 29-01-1894 do 09-10-1912  
305Beker Wincenty *około 1841 Kurejwa †  
306Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
307Bełwanowski Józef *około 1843 Kownaty †  
308Bender Ewa z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
309Bender Jan *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
310Bendzel Franciszka z d. Balewska *około 1834 Słucz †  
311Bendzel Wojciech *około 1834 Doliwy †  
312Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun *około 1845 Wierzboły †po 17-02-1908  
313Benedyczek Szymon *około 1841 Sapieżyszki †po 17-02-1908  
314Berć Anna z d. Gałązka *około 1849 Szczuczyn †  
315Berć Apolinary Jakub *około 1843 Szczuczyn †przed 12-05-1908  
316Berć Józef Kazimierz *około 1837 Szczuczyn †1891 Szczuczyn /Szczuczyn/  
317Berć Marianna z d. Gacka *około 1836 Gać †po 04-02-1902  
318Berć Teofil Mateusz *około 1834 Szczuczyn †  
319Berć Teofila z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
320Bernhart Aleksander *około 1840 Wilanów †  
321Bernhart Weronika z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
322Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska *około 1826 Bożejewo †  
323Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska *24-08-1825 Mroczki †  
324Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska *około 1826 Kurpiki †od 04-03-1889 do 29-02-1892  
325Białobrzeski Antoni *około 1826 Bożejewo †  
326Białobrzeski Karol *około 1826 Obiedzino †04-07-1872 Mroczki /Przytuły/  
327Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
328Biedrzycka Aniela z d. Mocarska *około 1835 Nadbory †po 08-06-1886  
329Biedrzycka Anna z d. Mocarska *około 1838 Rutkowskie †  
330Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska *około 1826 Kucze Wielkie †  
331Biedrzycka Franciszka z d. Milewska *około 1845 Łoje Awissa †od 17-02-1895 do 29-05-1917  
332Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1842 †23-02-1887 Biodry  
333Biedrzycka Franciszka z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
334Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska *około 1827 Przestrzele †przed 01-1859  
335Biedrzycka Julianna z d. Dobrzycka *około 1848 Bagińskie †  
336Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska *około 1841 Przytuły †po 23-01-1907  
337Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
338Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
339Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
340Biedrzycka Marianna z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †26-12-1898 Kurki  
341Biedrzycka Marianna z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
342Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska *około 1838 †12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/  
343Biedrzycka Marianna z d. Sokalska *około 1831 Kucze Wielkie †  
344Biedrzycka Paulina z d. Świderska *około 1841 Chełchy †16-06-1909 Kurki /Niedźwiadna/  
345Biedrzycka Rozalia z d. Supińska *około 1834 †przed 06-11-1900  
346Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska *około 1842 Nieławice †  
347Biedrzycka Zuzanna z d. Kossakowska *około 1828 Kubrzany †  
348Biedrzycki Bartłomiej *około 1825 Wyrzyki †  
349Biedrzycki Felicjan *około 1835 Wypychy †20-02-1915 Rutkowskie  
350Biedrzycki Franciszek *około 1832 Bronaki-Pietrasze †po 07-06-1881  
351Biedrzycki Franciszek *około 1827 Stryjaki †  
352Biedrzycki Jan *około 1831 Guty Stare †od 16-06-1909 do 04-06-1912  
353Biedrzycki Jan *około 1848 Biodry †  
354Biedrzycki Kazimierz *około 1835 Mieczki †  
355Biedrzycki Stanisław *około 1844 Nadbory †  
356Biedrzycki Tomasz *około 1829 Biodry †przed 08-06-1886  
357Biedrzycki Walenty *około 1837 Nadbory †po 29-05-1917  
358Biedrzycki Walenty *1840 Gałązki †1889 Bagińskie  
359Biedrzycki Walerian *około 1829 Guty-Poddenki †25-11-1867  
360Biedrzycki Wawrzyniec *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 27-04-1874  
361Biedrzycki Wawrzyniec *około 1830 Jedwabne †  
362Biedrzycki Wiktor *około 1836 Biodry †  
363Bielawska Aniela z d. Bluszewicz *około 1826 Stawiski †1896 Balcer /Szczuczyn/  
364Bielawska Ludwika z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
365Bielawska Magdalena z d. Kosmaczewska *około 1828 Radziłów †12-03-1907  
366Bielawska Marianna z d. Gutowska *około 1849 Chrzanowo †  
367Bielawska Rozalia z d. Ostrowska *około 1849 Kubra †21-12-1887  
368Bielawski Andrzej *około 1846 Przytuły †po 26-11-1912  
369Bielawski Antoni *około 1849 Przytuły †  
370Bielawski Jakub *około 1841 Klimaszewnica †  
371Bielawski Jan *około 1836 Przytuły †  
372Bielawski Tomasz *około 1834 Przytuły †30-08-1908 Przytuły  
373Bielecka Katarzyna z d. Miklas *około 1829 Wąsosz †21-04-1854 Świdry /Wąsosz/  
374Bielicka Julianna z d. Mogielnicka *około 1847 Brzostowo †22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/  
375Bielska Anastazja z d. Renkiewicz *09-04-1843 Mścichy †po 11-11-1901  
376Bielska Teresa z d. Mordasiewicz *około 1849 Radziłów †  
377Bielska Weronika z d. Kadyszewska *około 1844 Okrasin †po 03-02-1896  
378Bielski Franciszek *około 1849 Mścichy †  
379Bielski Jan *około 1841 Mścichy †po 03-02-1896  
380Bielski Józef *około 1837 Mścichy †po 11-11-1901  
381Bielski Wojciech *około 1845 Mścichy †  
382Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska *około 1835 Okrasin †po 05-01-1901  
383Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska *około 1833 Okrasin †przed 05-1869  
384Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz *około 1840 Radziłów †po 01-03-1897  
385Bieńkowska Ewa z d. Gutowska *około 1845 Chrzanowo †  
386Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska *około 1827 Mścichy †po 27-01-1891  
387Bieńkowska Marianna z d. Kwitkowska *około 1835 Okrasin †przed 06-02-1888  
388Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska *około 1839 Białaszewo †18-04-1875  
389Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †od 07-02-1887 do 20-01-1891  
390Bieńkowska Teofila z d. Komosińska *około 12-1849 Romany †09-11-1875 Romany /Romany/  
391Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska *około 1849 Radziłów †24-03-1910 Okrasin  
392Bieńkowski Adam *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
393Bieńkowski Adam *około 1834 Mścichy †po 06-02-1888  
394Bieńkowski Aleksander *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
395Bieńkowski Andrzej *około 09-1842 Okrasin †przed 16-02-1897  
396Bieńkowski Feliks *około 1827 Okrasin †od 10-11-1896 do 24-04-1900  
397Bieńkowski Jakub *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
398Bieńkowski Jan *około 1825 Okrasin †po 24-03-1910  
399Bieńkowski Jan *około 1833 Okrasin †po 24-01-1888  
400Bieńkowski Jan *1837 Mścichy †po 07-02-1888  
401Bieńkowski Jan *około 1837 †  
402Biernacka Barbara z d. Wronkowska *około 1825 Wąsosz †  
403Biernacka Teofila z d. Sulewska *około 1846 Sulewo Prusy †  
404Biernacki Jakub *około 1843 Klimaszewnica †  
405Biernacki Jan *około 1832 Ostrykół †04-04-1866  
406Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
407Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio *około 1838 Burzyn †  
408Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
409Bikowski Antoni *około 07-1847 Modzele †27-07-1917 Łempice /Wąsosz/  
410Bikowski Józef *około 1841 Okurowo †07-03-1907 Świdry /Wąsosz/  
411Blaszko Aleksander *około 1832 Rakowo †  
412Blaszko Juliana z d. Zamirowska *około 1827 Osowiec †13-03-1867  
413Blaszko Marianna z d. Żukowska *około 1847 Osowiec †  
414Blusiewicz Jakub *około 1831 Stawiski †  
415Blusiewicz Jan *około 1825 Stawiski †  
416Blusiewicz Józefa z d. Roda *około 1837 Jedwabne †  
417Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
418Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska *około 1838 Marki †  
419Bober Wiktoria z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
420Bobrowska Petronela (Marianna) z d. Sutkowska *około 1828 Białaszewo †od 17-01-1869 do 16-11-1874  
421Bobrowski Jakub *około 1827 Czernice †po 30-01-1893  
422Bochenkowska Antonina z d. Kozikowska *około 1840 Dębówka †  
423Bochenkowski Stanisław *około 1845 Słucz †  
424Bocianowska Anna z d. Lewkowska *około 1841 Wizna †  
425Bogdan Balbina z d. Kosmowska *03-12-1849 Lipnik †05-10-1895 Skaje  
426Bogdan Ewa z d. Orłowska *około 1835 Bukowo †12-01-1870  
427Bogdan Franciszka z d. Orłowska *około 1841 Łempice †13-07-1870  
428Bogdan Jan *około 1834 Brzeźnio †przed 02-04-1926  
429Bogdan Piotr *około 1832 Bęćkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
430Bogdan Stanisław *około 1841 Brzeźnio †przed 1889  
431Bogdańska Aniela z d. Markowska *około 1845 Wizna †przed 01-1868  
432Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska *około 1832 Łomża †1870  
433Bogdańska Elżbieta z d. Domurat *około 1837 Wizna †po 26-02-1889  
434Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk *około 1833 Bronowo †  
435Bogdańska Franciszka z d. Stecz *około 1828 Wizna †  
436Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz *około 1847 Wizna †16-01-1900 Wizna /Wizna/  
437Bogdańska Marianna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †14-07-1856  
438Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz *około 1843 Wizna †  
439Bogdańska Rozalia z d. Zalewska *około 1846 Ruś †   
440Bogdański Antoni *około 1840 Wizna †   
441Bogdański Franciszek *około 1834 Włochówka †po 26-02-1889  
442Bogdański Franciszek *około 1832 Włochówka †  
443Bogdański Franciszek *około 1845 Niwkowo †  
444Bogdański Leon *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
445Bogdański Ludwik *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
446Bogdański Piotr *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
447Bogdański Tomasz *około 1836 Wizna †31-08-1881  
448Bogucka Antonina z d. Sokołowska *1848 Szymany †po 04-01-1908  
449Bogucki Tomasz *około 1848 Kołaki †04-01-1908 Mroczki  
450Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1835 Łosewo †po 14-02-1898  
451Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska *około 1841 Kędziorowo †  
452Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska *około 1835 Witynie †po 05-02-1894  
453Bogusławski Franciszek *31-07-1849 Kownatki †przed 10-09-1916  
454Bogusławski Grzegorz *około 1837 Klimaszewnica †przed 09-05-1887  
455Bogusławski Jan *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
456Bogusławski Wojciech *około 1842 Kownatki †  
457Bogusz Antoni *około 1828 Bukowo Małe †po 14-02-1905  
458Bogusz Julianna z d. Karwowska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
459Bogusz Kazimierz *około 1838 Orlikowo †po 26-01-1892  
460Bogusz Marianna z d. Orłowska *około 09-1837 Wólka Piaseczna †od 07-02-1899 do 14-02-1905  
461Boguszewska Marianna z d. Łepkowska *około 1842 Modzele †po 30-01-1899  
462Boguszewska Tekla z d. Milewska *około 1848 Sątrzaska †12-11-1889  
463Boguszewski Franciszek *około 1848 Pawełki †przed 24-11-1920  
464Boguszewski Jan *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
465Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
466Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1834 Klimaszewnica †03-04-1930 Konopki  
467Borawska Anna z d. Karwowska *około 1835 Nadbory †przed 10-02-1903  
468Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1845 Klimaszewnica †21-12-1904  
469Borawska Anna z d. Chrostowska *około 1830 Wagi †przed 03-02-1886  
470Borawska Anna z d. Gutowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †  
471Borawska Anna z d. Mogielnicka *około 1845 Brzostowo †  
472Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska *około 1844 Mścichy †przed 10-1881  
473Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska *około 1833 Zalesie †po 21-02-1881  
474Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska *około 1844 Konopki †po 28-11-1899  
475Borawska Barbara z d. Kalisz *około 1841 Kurzątki †28-11-1878 /Wąsosz/  
476Borawska Barbara z d. Niecikowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †  
477Borawska Barbara Anna *21-11-1843 Konopki †03-07-1849 Konopki  
478Borawska Domicella z d. Kalinowska *około 1839 Mieczki †od 24-09-1886 do 04-05-1896  
479Borawska Emilia z d. Mroczkowska *około 1828 Mikuty †1891 Karwowo /Radziłów/  
480Borawska Emilia z d. Ramotowska *około 1840 Mocarze †  
481Borawska Emilia *30-09-1834 Konopki †  
482Borawska Emilia z d. Strumiłowska *około 1846 Rutki †  
483Borawska Ewa z d. Filipkowska *około 1843 Olszewo par. Romany †07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
484Borawska Ewa z d. Rogowska *około 1825 Pluty †po 22-06-1885  
485Borawska Ewa z d. Konopka *około 1833 †od 03-02-1890 do 01-03-1897  
486Borawska Ewa z d. Łepkowska *około 1848 Drozdowo †29-05-1877  
487Borawska Franciszka z d. Szleszyńska *około 1834 Barwiki †około 1891  
488Borawska Franciszka z d. Wysocka *około 1827 Łempice †przed 10-11-1879  
489Borawska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1838 Jaki †przed 04-03-1889  
490Borawska Jadwiga Karolina z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 21-11-1898  
491Borawska Józefa z d. Karwowska *około 1837 Szlasy †po 25-06-1888  
492Borawska Józefa z d. Modzelewska *około 1845 Pieńki †po 09-02-1890  
493Borawska Józefata z d. Joszkowska *około 1840 Siwki par. Romany †przed 08-1903  
494Borawska Józefata z d. Mocarska *około 1836 Kąty †29-12-1877  
495Borawska Józefata z d. Karwowska *około 1845 Biodry †  
496Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1826 Bartki †przed 20-01-1890  
497Borawska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Kurki †16-02-1892  
498Borawska Julianna z d. Mieczkowska *około 1847 Trzaski †od 16-06-1891 do 21-02-1898  
499Borawska Julianna z d. Klimaszewska *około 1837 Klimaszewnica †po 11-02-1879  
500Borawska Julianna z d. Lipska *około 1848 Nadbory †21-07-1888 Pluty /Przytuły/  
501Borawska Julianna z d. Perkowska *około 1838 Perki-Lachy †  
502Borawska Julianna (Józefa) z d. Ramotowska *około 1837 Danowo †przed 10-1866  
503Borawska Karolina z d. Gosiewska *około 1848 Kotówek †od 15-02-1909 do 21-06-1920  
504Borawska Karolina z d. Ramotowska *około 1836 Danowo †od 19-01-1893 do 09-02-1903   
505Borawska Karolina z d. Karwowska *około 1832 Święcienin †09-04-1885 Bzury /Wąsosz/  
506Borawska Karolina z d. Glińska *około 1825 Zakrzewo †po 05-11-1878  
507Borawska Karolina z d. Skrodzka *około 1835 Zalesie †przed 04-1862  
508Borawska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1846 Żebrki †po 25-01-1910  
509Borawska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1827 Wagi †przed 18-05-1874  
510Borawska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1845 Wojsławy †18-08-1884  
511Borawska Katarzyna *około 1847 †przed 06-1885  
512Borawska Katarzyna z d. Rogowska *około 1840 Brodowo †przed 10-1867  
513Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1828 Brzostowo †  
514Borawska Katarzyna z d. Kozikowska *około 1827 Święcienin †  
515Borawska Leonora *około 1832 Konopki †23-12-1841 Konopki  
516Borawska Marianna z d. Drewnowska *około 1840 Chojnówek †23-04-1915 Zacieczki /Szczuczyn/  
517Borawska Marianna z d. Mścichowska *około 1847 Mścichy †10-10-1920 Konopki  
518Borawska Marianna z d. Kulikowska *około 1827 Kędziorowo †przed 07-11-1892  
519Borawska Marianna z d. Grzymała *około 1825 Grądy Wielkie †po 06-02-1888   
520Borawska Marianna z d. Dobrzycka *około 1835 Nadbory †przed 27-01-1891  
521Borawska Marianna z d. Bukowska *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †od 19-11-1901 do 28-11-1911  
522Borawska Marianna z d. Miklas *około 1832 Szczuczyn †04-03-1884  
523Borawska Marianna z d. Karwowska *około 1837 Brychy †przed 10-1872  
524Borawska Marianna z d. Giniewska *około 1827 Barany †24-09-1854 Szczuczyn /Szczuczyn/  
525Borawska Marianna z d. Skrzeczkowska *około 1833 Danówek †12-02-1856 Rakowo  
526Borawska Marianna *15-09-1836 †30-04-1847 Konopki   
527Borawska Marianna z d. Szleszyńska *około 1827 Konopki Chude †  
528Borawska Marianna z d. Kossakowska *około 1842 Brodowo †  
529Borawska Marianna z d. Wierzbicka *około 1836 Skroda Wielka †  
530Borawska Marianna z d. N *około 1826 †  
531Borawska Marianna Karolina z d. Mikucka *około 1846 Łebki Duże †po 19-03-1923  
532Borawska Marianna Katarzyna z d. Chmielewska *1849 Kurki †przed 05-11-1908  
533Borawska Paulina Balwina *24-03-1840 Konopki †  
534Borawska Rozalia z d. Chrostowska *około 1830 Biodry †05-03-1919 Glinki /Słucz/  
535Borawska Rozalia z d. Wasilewska *około 1841 Barany †  
536Borawska Rozalia z d. Chrzanowska *około 1834 Kieljany †  
537Borawska Rozalia z d. Mieczkowska *około 1834 Nieławice †  
538Borawska Salomea z d. Krajewska *około 1841 Grądy Małe †przed 06-02-1900  
539Borawska Salomea z d. Kamińska *około 1831 Obrytki †przed 07-10-1888  
540Borawska Teofila z d. Pieńkowska *około 1826 Pieńki †po 26-11-1890  
541Borawska Teofila z d. Rogowska *około 1837 Wagi †przed 28-01-1890  
542Borawska Teofila *22-12-1827 Szlasy †  
543Borawska Teresa z d. Wojsław *około 1843 Wojsławy †  
544Borawska Waleria z d. Wądołowska *około 1847 Koniecki par. Wizna †  
545Borawska Wiktoria z d. Szymanowska *około 12-1847 Modzele †po 12-02-1912  
546Borawska Wiktoria z d. Skrodzka *około 11-1825 Skroda Wielka †przed 10-1877  
547Borawska Wiktoria z d. Toczyńska *około 1825 Koniecki par. Wizna †przed 12-02-1877  
548Borawska Wiktoria z d. Wądołowska *około 1838 Bronaki-Olki †po 26-11-1883  
549Borawska Zofia z d. Saniewska *około 1833 Klimaszewnica †27-04-1875 Konopki  
550Borawski Adam *około 1837 Trzaski †po 21-02-1898  
551Borawski Adam *około 1845 Racibory †przed 09-02-1890  
552Borawski Adam *około 1838 Wagi †  
553Borawski Adolf *około 1842 Nieławice †  
554Borawski Aleksander *około 1844 Witynie †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
555Borawski Aleksander *około 1846 Rakowo †po 16-11-1903  
556Borawski Aleksander *około 1846 Nieławice †przed 16-02-1897  
557Borawski Andrzej *około 1829 Borawskie par. Jedwabne †  
558Borawski Antoni *około 1847 Supy †przed 10-02-1920  
559Borawski Antoni *08-06-1837 Konopki †09-09-1843 Konopki  
560Borawski Antoni Kazimierz *około 1833 Borawskie †  
561Borawski Dionizy *około 1837 Nadbory †od 27-01-1891 do 17-02-1896  
562Borawski Felicjan *około 1845 Nadbory †  
563Borawski Feliks *około 1846 Supy †przed 25-11-1890  
564Borawski Franciszek *około 1836 Bartki †przed 20-01-1890  
565Borawski Franciszek *około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 05-11-1878  
566Borawski Franciszek *około 1825 Rakowo †przed 25-10-1868  
567Borawski Franciszek *około 1836 †23-06-1869 Nadbory /Burzyn/  
568Borawski Franciszek *około 1826 Mieczki †  
569Borawski Franciszek *około 1827 Borawskie par. Jedwabne †  
570Borawski Franciszek *około 1827 Nadbory †  
571Borawski Hipolit *około 1842 Wyrzyki †od 22-02-1909 do 14-02-1922  
572Borawski Jan *około 1844 Rakowo †przed 25-01-1910  
573Borawski Jan *około 1838 Trzaski †09-01-1902 Glinki  
574Borawski Jan *około 1834 Toczyłowo †przed 07-11-1892  
575Borawski Jan *19-12-1838 Konopki †06-07-1842 Konopki  
576Borawski Józef *około 1835 Jambrzyki †po 15-09-1908  
577Borawski Józef *28-03-1840 Konopki †od 12-02-1900 do 06-03-1905  
578Borawski Józef *około 1828 Olszewo par. Romany †przed 28-02-1881  
579Borawski Józef *około 1848 Klimaszewnica †  
580Borawski Józef *30-03-1831 Konopki †  
581Borawski Józef Adolf *około 1848 Borawskie †  
582Borawski Kajetan *06-01-1836 Konopki †26-11-1895 Danowo /Wąsosz/  
583Borawski Kajetan *31-01-1834 Konopki †od 19-01-1893 do 09-02-1903   
584Borawski Kazimierz *około 1845 Klimaszewnica †29-10-1923 Święcienin  
585Borawski Kazimierz *około 1838 Jambrzyki †1894  
586Borawski Kazimierz *około 1838 Konopki †11-04-1847 Konopki  
587Borawski Kazimierz *około 1833 Borawskie †  
588Borawski Konstanty *około 1840 Nieławice †przed 06-02-1900  
589Borawski Konstanty *około 1836 Trzaski †po 17-02-1890  
590Borawski Konstanty Grzegorz *około 1833 Nieławice †  
591Borawski Leon *około 1843 Świdry Podleśne †przed 23-02-1897  
592Borawski Ludwik *około 1847 Borawskie par. Jedwabne †przed 24-11-1897  
593Borawski Ludwik *około 1840 Klimaszewnica †  
594Borawski Marceli *31-10-1846 Konopki †po 26-06-1911  
595Borawski Marcjan *około 1845 Świdry Podleśne †po 02-03-1908  
596Borawski Michał *około 1836 Święcienin †08-12-1887   
597Borawski Mikołaj *około 1832 Borawskie par. Jedwabne †od 10-02-1903 do 18-11-1906  
598Borawski Mikołaj *około 1848 Racibory †od 19-02-1889 do 28-11-1899  
599Borawski Paweł *około 1832 Święcienin †po 25-06-1888  
600Borawski Paweł *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 18-05-1874  
601Borawski Paweł *23-01-1848 Konopki †24-11-1849 Konopki   
602Borawski Piotr *około 1840 Jambrzyki †przed 15-08-1909  
603Borawski Piotr *około 1832 Biodry †  
604Borawski Rajmund *około 1825 Nadbory †  
605Borawski Stanisław *1829 Nieławice †po 21-02-1881  
606Borawski Stanisław *około 1832 Nieławice †po 26-11-1883  
607Borawski Stanisław *około 1849 Trzaski †przed 28-02-1897  
608Borawski Stanisław *około 1837 Borawskie †  
609Borawski Stanisław Tomasz *około 1825 Nieławice †przed 21-11-1898  
610Borawski Stanisław Wawrzyniec *09-08-1842 Konopki †   
611Borawski Telesfor Konstanty *około 1841 Borawskie †  
612Borawski Tomasz *około 1831 Szlasy †po 07-02-1893  
613Borawski Tomasz *około 1837 Kąty †  
614Borawski Walery *około 1842 Szczuczyn †  
615Borawski Wiktor *28-04-1842 Konopki †11-08-1901 Konopki  
616Borawski Wiktor *około 1838 Supy †03-05-1881  
617Borawski Wincenty *około 1848 Świdry Podleśne †przed 01-06-1926  
618Borawski Władysław *około 1848 Niedźwiadna †  
619Borchert Anna Katarzyna z d. Strzelczyk *około 1828 Wizna †  
620Borkowska Bronisława z d. Borawska *około 1846 Wyrzyki †po 26-11-1907  
621Borkowska Józefa z d. Strumiłowska *około 1849 Rutki †przed 26-02-1900  
622Borkowska Julianna z d. Zawojska *około 1841 Bronowo †  
623Borkowska Katarzyna z d. Waniewska *około 1835 Bronowo †  
624Borkowska Ludwika z d. Piotrowska *23-09-1849 Kucze Wielkie †  
625Borkowska Marianna z d. Domełło *około 1837 Grajewo †05-07-1864 Niećkowo  
626Borkowska Rozalia z d. Gomman *około 1834 Taraskowo †  
627Borkowska Wiktoria z d. Wachulewicz *około 1827 Popowo †  
628Borkowski Antoni *około 1843 Jeziorko †po 26-11-1907  
629Borkowski Bogumił *około 1827 Piłaki †15-02-1869  
630Borkowski Franciszek *około 1847 Bronowo †po 26-02-1900  
631Borkowski Józef *około 1848 Przestrzele †  
632Borkowski Józef *około 1833 Bronowo †  
633Borkowski Kacper *około 1844 Bronowo †  
634Borkowski Marcin *około 1829 Kurejwa †  
635Borkowski Tomasz *około 1837 Bronowo †  
636Borowicz Alojzy *około 1833 Prusy †21-06-1885  
637Borowski Jan Pantaleon *około 1828 Łopienie-Ruś †  
638Borusiewicz Andrzej Józef *23-07-1835 Wąsosz †1891  
639Borusiewicz Anna Marta z d. Ołdakowska *30-07-1836 Wąsosz †1902  
640Borusiewicz Marianna z d. Brzuchalska *02-03-1843 Wąsosz †27-12-1901 Wąsosz  
641Borusiewicz Rozalia z d. Ołdakowska *około 1828 Wąsosz †03-07-1864 Wąsosz  
642Borysiewicz Andrzej Franciszek *30-11-1828 Wąsosz †  
643Borysiewicz Józef *około 1840 Niedźwiadna †od 17-11-1902 do 25-11-1907  
644Borysiewicz Józef *około 1835 †  
645Borysiewicz Julianna *26-12-1844 †12-02-1851  
646Borysiewicz Marianna *27-07-1848 †03-09-1850  
647Boryszewska Kornela z d. Chojnowska *około 1838 Grądy Małe †po 16-05-1907  
648Boryszewski Wojciech *około 1835 Męczki †przed 16-05-1907  
649Borzymowska Karolina z d. Supińska *około 1833 Barwiki †  
650Borzymowska Marianna z d. Pieńczykowska *około 1841 Niedźwiedzkie †  
651Borzymowska Salomea z d. Glińska *około 1826 Tyszki-Wądołowo †przed 27-01-1880  
652Borzymowski Józef *około 1835 Łękowo †  
653Borzymowski Paweł *około 1839 Łękowo †  
654Borzymowski Wawrzyniec *około 1835 Konopki †  
655Bóbr Anna *około 1830 †08-06-1842 Zalesie  
656Bóbr Stanisław *około 1830 Kamińskie †przed 14-03-1907  
657Braczko Amalia z d. Tołt *około 1827 †po 23-02-1897  
658Braczko Franciszka z d. Zakrzewska *około 1843 Przytuły †po 23-02-1897   
659Brajczewska Katarzyna z d. Zajkowska *około 1848 †przed 04-03-1917  
660Brajczewska Matylda Krystyna z d. Mieczkowska *około 1831 Bartki †po 04-02-1902  
661Brajczewska Paulina z d. Nienałtowska *około 1830 Drogoszewo †   
662Brajczewski Antoni *około 1829 Szumowo †   
663Brajczewski Jan *około 1844 Szostaki †04-03-1917 Szostaki  
664Brajczewski Rajmund *około 1827 Szostaki †przed 11-02-1890  
665Broda Ewa z d. Laszczkowska *około 1840 Ławsk †  
666Broda Jan (Józef) *około 1838 Ławsk †po 21-11-1881  
667Broda Julianna z d. Malinowska *około 1837 Ławsk †po 21-11-1881  
668Broda Karol *około 1833 Wyłudy †  
669Brodowska Anna z d. Perkowska *26-07-1849 Szczuczyn †14-06-1938 Bagienice   
670Brodowska Marianna z d. Sokołowska *około 1837 Godlewo †po 28-11-1911  
671Brodowski Józef *około 1848 Modzele †po 12-06-1918  
672Brodowski Józef *około 1847 Czaple †po 28-11-1911  
673Bronakowska Anna z d. Chodnicka *około 1840 Łebki Małe †przed 05-1910  
674Bronakowska Anna z d. Mocarska *około 1840 Rutkowskie †po 23-11-1897  
675Bronakowska Barbara z d. Okurowska *około 1843 Nieławice †po 09-02-1891  
676Bronakowska Józefata z d. Konopka *około 1843 Bronaki-Pietrasze †przed 19-11-1901  
677Bronakowska Karolina z d. Cwalińska *około 1844 Janczewko †po 05-02-1901  
678Bronakowska Marianna z d. Filipkowska *około 1827 Kubrzany †od 11-11-1895 do 05-03-1916  
679Bronakowski Adam *około 1831 Nieławice †04-05-1867 Nieławice  
680Bronakowski Andrzej *około 1833 Bronaki †05-04-1859  
681Bronakowski Jakub *około 1825 Bronaki-Olki †25-06-1848 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
682Bronakowski Jan *około 1845 Skroda †  
683Bronakowski Józef *około 1840 Nieławice †po 09-02-1891  
684Bronakowski Józef Joachim *około 1836 Bronaki-Olki †od 25-11-1889 do 11-11-1895  
685Bronakowski Ludwik *około 1841 Janczewko †przed 05-02-1901  
686Bronakowski Mateusz *około 1844 Skroda Wielka †29-12-1890 Szwelczyn /Wąsosz/  
687Bronakowski Paweł *około 1844 Bronaki-Olki †przed 19-11-1901  
688Bronakowski Rajmund *około 1839 Bronaki-Olki †przed 20-11-1894  
689Bronakowski Szczepan *około 1840 Wścieklice †  
690Brusiewska Marianna z d. Gutowska *około 1826 Niedźwiadna †  
691Brzostowska Anna z d. Cimoch *około 1836 Słucz †przed 09-1882  
692Brzostowska Eleonora Józefa z d. Karwowska *około 1830 Brzostowo †przed 25-11-1881  
693Brzostowska Emilia z d. Chrostowska *około 1832 Chrostowo †po 26-03-1918  
694Brzostowska Emilia z d. Karwowska *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †po 18-02-1901  
695Brzostowska Emilia z d. Zalewska *około 1841 Szlasy †przed 01-1877  
696Brzostowska Franciszka z d. Wądołowska *około 1839 Koniecki par. Wizna †przed 23-11-1914  
697Brzostowska Franciszka z d. Wierciszewska *około 1833 †po 20-02-1887  
698Brzostowska Franciszka z d. Mocarska *około 1841 †przed 07-02-1887  
699Brzostowska Izabella z d. Szleszyńska *10-05-1830 Szlasy †po 26-11-1889  
700Brzostowska Józefa z d. Kozłowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †03-02-1907 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
701Brzostowska Józefata z d. Mocarska *około 1843 Mocarze †po 22-07-1897  
702Brzostowska Julianna z d. Porowska *około 1825 Kąty †po 20-08-1894  
703Brzostowska Julianna z d. Trzaska *około 1837 Kąty †przed 29-05-1906  
704Brzostowska Julianna z d. Kozłowska *około 1835 †26-03-1892 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
705Brzostowska Julianna z d. Kurkowska *około 1827 Borawskie †od 08-02-1875 do 13-02-1893  
706Brzostowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Szymany †  
707Brzostowska Karolina z d. Wądołowska *około 1827 †28-07-1863 Nadbory /Burzyn/  
708Brzostowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1839 Koniecki par. Wizna †07-02-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
709Brzostowska Ludwika z d. Nieradko *około 1825 †po 07-03-1894  
710Brzostowska Marianna z d. Górska *około 1845 Rutki †po 27-08-1907   
711Brzostowska Marianna z d. Mocarska *około 1834 †20-06-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
712Brzostowska Marianna z d. Iwanowska *27-01-1835 Kucze Wielkie †po 16-02-1892   
713Brzostowska Marianna z d. Makowska *około 1844 †po 06-09-1898  
714Brzostowska Marianna z d. Kossakowska *około 1845 Bartki †12-1873  
715Brzostowska Marianna z d. Dębińska *około 1830 Rakowo †  
716Brzostowska Marianna z d. Ewald *około 1838 Szczuczyn †  
717Brzostowska Marianna Balbina z d. Cudnikowska *około 1829 Olszewo par. Romany †  
718Brzostowska Marianna Julianna z d. Makowska *około 1834 Makowskie †od 17-02-1886 do 11-09-1893  
719Brzostowska Rozalia z d. Wierciszewska *około 1833 Bagienice †przed 08-1873  
720Brzostowska Teofila z d. Chylińska *około 10-1849 Kieljany †  
721Brzostowska Weronika z d. Bzura *około 1825 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
722Brzostowska Zuzanna z d. Pezowicz *około 1834 Mocarze †27-02-1909 Mocarze /Burzyn/  
723Brzostowski Aleksander *około 1827 †  
724Brzostowski Andrzej *około 1828 Nadbory †po 06-07-1897  
725Brzostowski Andrzej *około 1846 Chyliny †po 20-02-1911  
726Brzostowski Antoni *około 1847 Radziłów †od 06-02-1923 do 31-01-1924  
727Brzostowski Antoni *około 1841 Nieławice †po 27-08-1907   
728Brzostowski Felicjan *około 1841 Rutkowskie †20-12-1917 Rutkowskie  
729Brzostowski Felicjan Andrzej *około 1833 Makowskie †od 11-09-1893 do 20-08-1895  
730Brzostowski Feliks *około 1829 Szczuczyn †  
731Brzostowski Feliks *około 1836 Orlikowo †   
732Brzostowski Franciszek *około 1848 Chyliny †po 03-02-1919  
733Brzostowski Franciszek *około 1842 Nadbory †  
734Brzostowski Ignacy Maciej *około 1835 Rutkowskie †  
735Brzostowski Jan *około 1838 Brzostowo †12-12-1904 Mocarze /Burzyn/  
736Brzostowski Jan *około 1838 †09-10-1880 Chyliny  
737Brzostowski Jan *około 1841 Nadbory †  
738Brzostowski Jan Dionizy *około 1843 Brzostowo †po 11-06-1894  
739Brzostowski Józef *około 1838 Nadbory †po 18-02-1901  
740Brzostowski Józef *około 1844 Przytuły †20-07-1886  
741Brzostowski Józef *około 1839 †16-06-1869 Rutkowskie /Burzyn/  
742Brzostowski Józef *około 1829 †  
743Brzostowski Karol *około 02-1845 Szczuczyn †  
744Brzostowski Konstanty *około 1841 Rutkowskie †od 22-01-1907 do 19-11-1912  
745Brzostowski Leon *około 1834 Łoje Awissa †27-06-1881  
746Brzostowski Ludwik *około 1844 Rutkowskie †przed 06-09-1898  
747Brzostowski Ludwik *około 1844 Nadbory †  
748Brzostowski Marcin *około 1834 Radziłów †07-03-1894 Radziłów /Radziłów/  
749Brzostowski Piotr *około 1840 Brzostowo †około 1873  
750Brzostowski Roch *około 1839 Radziłów †29-04-1886 Zakrzewo  
751Brzostowski Stanisław *około 1841 Nadbory †po 23-11-1914  
752Brzostowski Stanisław *około 1844 Orlikowo †po 14-05-1912  
753Brzostowski Stanisław *około 1825 Łoje Awissa †od 08-02-1875 do 13-02-1893  
754Brzostowski Szczepan *około 1827 Orlikowo †  
755Brzostowski Tadeusz *około 1833 †od 26-03-1892 do 26-01-1897   
756Brzostowski Walenty *około 1832 Nadbory †od 20-02-1887 do 26-01-1897  
757Brzozowska Barbara z d. Biędzio *około 1836 Burzyn †przed 04-02-1889  
758Brzozowska Elżbieta z d. Grabowska *około 1830 Wizna †  
759Brzozowska Franciszka z d. Bzura *około 1841 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 18-02-1889  
760Brzozowska Franciszka z d. Maciorowska *około 1841 Ciemnoszyje †przed 15-02-1886  
761Brzozowska Justyna z d. Sulewska *około 1828 Jurzec †po 20-06-1880  
762Brzozowska Małgorzata z d. Chałustowska *około 1833 Mścichy †13-11-1857  
763Brzozowska Marianna z d. Gulska *około 1844 Płochowo †  
764Brzozowska Rozalia z d. Olszewska *około 1831 Klimaszewnica †po 21-11-1898  
765Brzozowski Ignacy *około 1834 Rutkowskie †po 10-02-1896  
766Brzozowski Jan *około 1840 Borawskie †  
767Brzozowski Józef *około 1842 †20-05-1922 Glinki /Słucz/  
768Brzozowski Józef *około 1845 Kisielnica †  
769Brzozowski Kazimierz *około 1835 Mścichy †13-10-1864  
770Brzozowski Marcel *01-06-1832 Flesze †19-07-1873  
771Brzozowski Marcin *około 1826 Wizna †  
772Brzozowski Paweł *około 1839 Ruda †po 15-02-1886  
773Brzozowski Stanisław *około 1841 Kamianki †08-04-1873 Kamianki /Burzyn/  
774Brzóska Aniela z d. Niebrzydowska *około 1841 Niebrzydy †przed 22-04-1922  
775Brzóska Antonina Marianna z d. Lipińska *1838 Surały †po 12-02-1900  
776Brzóska Feliks *około 1839 Stawiane †  
777Brzóska Ferdynand Adolf *około 1825 Jabłoń Kikalskie †  
778Brzóska Franciszka Ewa z d. Górska *około 1842 Lipnik †po 23-01-1888  
779Brzóska Józef *około 1835 Chełchy †przed 21-01-1889  
780Brzóska Kazimierz *około 1843 Chełchy †po 26-02-1908  
781Brzóska Ksawery *około 1847 Chełchy †po 21-06-1921  
782Brzóska Maksymilian *około 1839 Chełchy †22-04-1922 Niebrzydy /Słucz/  
783Brzóska Paweł *około 1838 Kokoszki †  
784Brzóska Rozalia z d. Gocłowska *około 1841 Wilamowo †po 27-11-1911  
785Brzóska Rozalia z d. Godlewska *około 1830 Godlewo †po 01-03-1886  
786Brzóska Salomea z d. Wądołowska *około 1838 Kokoszki †  
787Brzóska Tomasz Konstanty *około 1840 Kumelsk †od 12-11-1888 do 27-11-1911  
788Brzuchalska Anna z d. Pokropek *około 1826 Prusy †po 20-11-1877  
789Brzuchalska Anna *około 1840 Kędziorowo †17-01-1856 Kędziorowo  
790Brzuchalska Ewa z d. Grygo *około 1825 Boczki †12-05-1888 Czarnówek /Niedźwiadna/  
791Brzuchalska Ewa z d. Klimaszewska *około 1831 Wąsosz †  
792Brzuchalski Jan *około 04-1841 Kędziorowo †po 12-05-1888  
793Brzuszkiewicz Franciszka z d. Bielawska *około 1848 Bargłów †po 29-07-1907  
794Buczyłowski Eustachy Franciszek *około 1847 Łazarze †  
795Buczyńska Karolina z d. Sulewska *około 1828 Borawskie †07-11-1853  
796Buczyńska Marianna z d. Ćmielewska *około 1835 Radziłów †po 03-02-1891  
797Buczyńska Marianna z d. Dobkowska *około 1839 Radziłów †22-02-1875 Radziłów /Radziłów/  
798Buczyńska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1834 Radziłów †  
799Buczyński Antoni *około 1836 Radziłów †po 22-11-1899  
800Buczyński Ludwik *około 1831 Radziłów †  
801Buczyński Piotr *około 1832 Radziłów †od 14-02-1881 do 07-02-1888  
802Bućkowski Andrzej *około 1829 †  
803Budna Józefa z d. Zawistowska *około 1839 Ruda †po 13-02-1882  
804Budna Ludwika z d. Danowska *około 1844 Budne †po 13-02-1888  
805Budna Monika Florentyna z d. Kurewo *około 1839 Niedźwiedzkie †przed 04-1908  
806Budna Teofila *około 1834 †22-12-1836 Wojsławy /Wąsosz/  
807Budny Jan *około 1832 Przechody †  
808Budny Jan *05-01-1846 Danowo †  
809Budny Ludwik *około 1838 Budne †po 13-02-1888  
810Budziłowska Józefa z d. Duchnowska *około 1839 Kossaki par. Jedwabne †  
811Budzińska Anna z d. Paszkowska *około 1842 Żebry †07-03-1865  
812Budzińska Anna z d. Siedlecka *1842 Konopki par. Radziłów †  
813Budzińska Ewa z d. Gołąbek *około 1838 Kędziorowo †  
814Budzińska Józefa z d. Piątkowska *około 1845 Białaszewo †po 24-10-1892  
815Budzińska Kasyda z d. Milewska (Żmijewska) *około 1847 Niedźwiedzkie †po 15-02-1904  
816Budzińska Marcjanna z d. Drążek *około 1839 Brzeźnio †  
817Budzińska Marianna z d. Ruszczyk *około 1840 Sojczynek †po 25-05-1891  
818Budzińska Marianna z d. Dudzińska *około 1831 Radziłów †po 21-11-1882  
819Budziński Andrzej *około 12-1841 Kędziorowo †po 25-05-1891  
820Budziński Bartłomiej *około 1849 Kędziorowo †po 15-02-1904  
821Budziński Franciszek *około 1843 Przytuły †  
822Budziński Jan *około 1827 Łempice †przed 18-11-1879  
823Budziński Jan *około 1832 †15-05-1834 Wąsosz  
824Budziński Józef *około 1831 Przytuły †przed 11-11-1879  
825Budziński Kazimierz *około 1839 Łempice †  
826Budziński Ludwik *około 1839 Przytuły †po 24-10-1892  
827Budziński Tomasz *około 1827 Łempice †  
828Bujnarowska Anna z d. Kadyszewska *około 1834 Okrasin †  
829Bujnarowski Franciszek *około 1838 Szorce †  
830Bujnowska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1826 Popowo †22-01-1857  
831Bujnowska Ludwika z d. Andrzejczyk *około 1835 Danowo †przed 04-1911  
832Bujnowski Franciszek *około 1839 Milewo †  
833Bujwidys Rozalia z d. Borowska *03-03-1848 Wąsosz †  
834Bukowska Ewa z d. Szczesik *około 1838 Boczki †po 13-02-1899  
835Bukowska Ewa z d. Grajewska *około 1841 Białaszewo †   
836Bukowska Franciszka z d. Danowska *około 1847 Klimaszewnica †po 18-02-1908  
837Bukowska Józefa z d. Kurzątkowska *około 1840 Dzięgiele †  
838Bukowska Józefata z d. Kielian *około 1840 Bagienice †po 26-01-1891  
839Bukowska Marianna z d. Mścichowska *około 1831 Klimaszewnica †1899 Święcienin /Radziłów/  
840Bukowska Marianna z d. Mieczkowska *około 1834 Karwowo †po 27-11-1894  
841Bukowska Marianna *około 1841 Sulewo Prusy †28-03-1856 Sulewo Prusy   
842Bukowska Marianna Franciszka z d. Gromadzka *około 1837 Popowo †  
843Bukowska Paulina z d. Czarnowska *około 1835 Guty par. Wąsosz †po 19-02-1878  
844Bukowska Rozalia z d. Gardocka *około 1829 Gardoty †po 23-11-1885  
845Bukowska Teofila z d. Brzozowska *około 1831 Słucz †  
846Bukowski Adam *1847 Karwowo †po 01-05-1923  
847Bukowski Adam *około 1849 Karwowo †od 04-06-1895 do 18-01-1898  
848Bukowski Andrzej *około 1828 Święcienin †po 13-02-1899  
849Bukowski Antoni *około 1832 Sulewo Prusy †13-12-1875   
850Bukowski Błażej *około 1840 Kosówka †  
851Bukowski Jan *około 1826 †09-1831 Sulewo Prusy   
852Bukowski Konstanty *około 1842 Sulewo Prusy †   
853Bukowski Maciej *około 1825 Karwowo †21-11-1864 Karwowo /Radziłów/  
854Bukowski Mateusz *około 1838 †06-04-1866 Chyliny /Burzyn/  
855Bukowski Mateusz Aleksander *około 1840 Kosówka †przed 25-02-1889  
856Bukowski Mikołaj *około 1827 Święcienin †po 23-11-1885  
857Bukowski Serafin *około 1832 Karwowo †od 04-10-1887 do 18-11-1889  
858Bukowski Stanisław *około 1825 Święcienin †  
859Bukowski Tomasz *około 1831 Karwowo †po 26-01-1891  
860Bukowski Tomasz *około 1845 Borawskie †od 14-11-1899 do 18-02-1908  
861Burbicka Teofila z d. Szumowska *około 1832 Siestrzanki †  
862Burska Marianna Balbina z d. Kielian *20-07-1839 Kieljany †po 25-11-1901  
863Burski Florian *około 1838 Schabajewo †po 25-11-1901  
864Burzyńska Anna z d. Ołdakowska *około 1827 Wąsosz †07-10-1858 Wąsosz  
865Burzyńska Katarzyna z d. Popławska *około 1827 Sieburczyn †22-05-1899 Sieburczyn /Burzyn/   
866Burzyńska Zuzanna z d. Opońska *około 1840 Wąsosz †  
867Burzyński Andrzej *około 1848 Srebrowo †  
868Burzyński Antoni *około 1830 Łomża †  
869Burzyński Marcin *około 1830 Srebrowo †24-09-1911 Sieburczyn /Burzyn/   
870Butrynowicz Andrzej *około 1834 Kownacin †  
871Butrynowicz Rozalia *06-09-1826 Zacieczki †  
872Butwiłowska Anna z d. Makowska *około 1847 †po 10-02-1902  
873Butwiłowski Wilhelm *około 1832 †  
874Bylica Elżbieta z d. Rogińska *około 1832 Brzozowa Wólka †po 08-02-1874  
875Bylica Jan *28-05-1837 Ławsk †  
876Bylica Marianna z d. Wędrzycka *około 1844 Brzeźnio †03-05-1870 Świdry  
877Bylica Paweł *około 1840 Surały †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
878Bzura Adolf Michał *29-09-1836 Bzury †  
879Bzura Adolfa *22-04-1844 Niedźwiedzkie †23-08-1848 Niedźwiedzkie  
880Bzura Aleksander *20-05-1842 Niedźwiedzkie †od 27-11-1893 do 13-06-1923  
881Bzura Emilia z d. Szczuka *około 1841 Olszewo par. Romany †po 28-02-1905  
882Bzura Ignacy *około 1842 †po 15-12-1904  
883Bzura Jakub *21-01-1838 Niedźwiedzkie †  
884Bzura Józefa z d. Żmijewska *około 1840 †  
885Bzura Karolina z d. Milewska *21-09-1847 Niedźwiedzkie †od 27-11-1893 do 13-06-1923  
886Bzura Katarzyna z d. Bronakowska *1835 Bronaki-Olki †od 09-02-1880 do 30-10-1899  
887Bzura Konstancja *02-08-1840 Niedźwiedzkie †06-09-1855 Opartowo  
888Bzura Leopold *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
889Bzura Małgorzata z d. Kotowska *około 1836 Kubrzany †  
890Bzura Marcel *około 1843 Kokoszki †  
891Bzura Marianna z d. Cedrowska *około 1842 †po 15-12-1904  
892Bzura Paulina z d. Szleszyńska *około 1830 Czachy †02-01-1862 Janczewko /Jedwabne/  
893Bzura Stanisław *około 1828 Janczewko †od 09-02-1880 do 30-10-1899  
894Bzura Władysława *01-10-1837 Bzury †  
895Bzura Wojciech Władysław *13-05-1834 Bzury †  
896Cabertt Michalina Marianna z d. Jóźwik *około 1830 Szczuczyn †22-06-1876 Wąsosz /Wąsosz/  
897Cabertt Napoleon Franciszek *około 1827 Władysławowo †22-06-1876  
898Cedrowska Marianna z d. Jurska *około 1828 Rostki par. Romany †  
899Cedrowski Andrzej *około 1829 Cwaliny †  
900Cejżyk Aleksander Daniel *około 1833 Szczuczyn †przed 27-05-1877  
901Cekała Jan *około 1842 †24-03-1916 Burzyn /Burzyn/  
902Cendrowska Anna z d. Chrostowska *około 1844 Świdry †12-05-1888 Chrzanowo /Przytuły/  
903Cendrowski Jan *około 1849 Chrzanowo †przed 22-11-1910  
904Chalamońska Marcjanna z d. Dudkiewicz *około 1840 Łomża †  
905Chalamońska Paulina z d. Truszkowska *około 1838 Guty †przed 01-1908  
906Chalamoński Jan *około 1827 Kumelsk †  
907Chalamoński Konstanty *około 09-1846 Grabowo †po 22-01-1912  
908Chałustowska Marianna z d. Zawadzka *około 1834 Mścichy †od 30-01-1882 do 23-01-1888  
909Chałustowski Jan *około 1835 Mścichy †od 30-01-1882 do 04-03-1889  
910Chełchowska Franciszka z d. Wiśniewska *około 1828 †przed 20-11-1881  
911Chełchowski Jan *około 1825 †  
912Chełmińska Anna z d. Sobolewska *około 1830 Kędziorowo †po 31-01-1898  
913Chełmińska Marianna z d. Kadyszewska *około 1836 Klimaszewnica †od 28-01-1889 do 03-04-1901  
914Chełmiński Józef *około 1830 Żebry †po 13-01-1903  
915Chilkiewicz Konstancja z d. Olszewska *około 1828 Kramarzewo †26-05-1901 Kramarzewo /Wąsosz/  
916Chilkiewicz Leonard *około 1846 Andrzejewo †  
917Chilkiewicz Leopold *około 1844 Kuczyn †  
918Chlęch Barbara z d. Bogucka *około 1828 Modzele †  
919Chludzińska Teofila z d. Gardocka *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-01-1901  
920Chludziński Stanisław *około 1834 Zanklewo †1868  
921Chmielewska Anna z d. Górska *około 1825 Męczki †przed 24-01-1881  
922Chmielewska Anna z d. Waniewska *około 1838 Bronowo †  
923Chmielewska Barbara z d. Sawicka *około 1849 Skaje †  
924Chmielewska Ewa z d. Maciora *około 1834 Sojczyn Grądowy †przed 30-01-1899  
925Chmielewska Franciszka z d. Rajska *około 1835 Słucz †przed 29-10-1889  
926Chmielewska Franciszka z d. Sulewska *około 1837 Sieburczyn †przed 18-06-1883  
927Chmielewska Józefa z d. Matejkowska *około 1832 Bronowo †18-12-1857  
928Chmielewska Józefata z d. Kamichowska *około 1831 Danowo †  
929Chmielewska Julianna z d. Cieśmielewska *około 1839 Mścichy †od 24-11-1884 do 13-11-1894  
930Chmielewska Julianna (Marianna) z d. Zbrzezna *około 1827 Szczuczyn †  
931Chmielewska Karolina z d. Węcek *około 1832 Radziłów †15-01-1873 Żebry  
932Chmielewska Marcjanna *1842 Mścichy †1863 Mścichy /Radziłów/  
933Chmielewska Marianna z d. Masłowska *około 1831 †po 10-07-1893  
934Chmielewska Marianna z d. Borawska *około 1843 Skroda Wielka †12-12-1900  
935Chmielewska Marianna z d. Szrejter *około 1833 Ostrowik †  
936Chmielewska Rozalia z d. Leśnicka (Szleszyńska) *około 08-1826 Czerwone †po 06-02-1888  
937Chmielewska Rozalia z d. Żurawska *około 1828 Wąsosz †28-09-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
938Chmielewska Rozalia z d. Koniecko *około 1837 Bęćkowo †od 14-07-1890 do 03-02-1903  
939Chmielewska Rozalia z d. Czarnecka *około 1840 Słucz †od 01-02-1891 do 26-01-1909  
940Chmielewska Salomea z d. Piekarska *około 1828 Giełczyn †05-04-1875 Kotowo  
941Chmielewska Teresa z d. Zalewska *około 1840 Radziłów †03-02-1884  
942Chmielewski Baltazar *około 1831 Romany †  
943Chmielewski Bartłomiej *około 1836 Rydzewo Szlacheckie †po 23-02-1897  
944Chmielewski Franciszek *1845 Mścichy †  
945Chmielewski Grzegorz *około 1827 Przechody †12-03-1850  
946Chmielewski Ignacy *14-08-1827 Pachuczyn †14-12-1829 Pachuczyn /Kolno/  
947Chmielewski Ignacy *około 1827 Bronowo †  
948Chmielewski Jan *około 1848 Mścichy †10-12-1934 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
949Chmielewski Jan *około 1833 Przechody †od 30-01-1899 do 26-04-1920  
950Chmielewski Jan *około 02-1844 Żebry †od 03-02-1903 do 22-10-1919  
951Chmielewski Jan *około 1825 Męczki †  
952Chmielewski Jan *około 1831 Bronowo †  
953Chmielewski Jan *około 1844 Truszki †  
954Chmielewski Jan *około 1833 Konopki †  
955Chmielewski Józef *około 1825 Drozdowo †przed 10-09-1907  
956Chmielewski Józef *12-02-1839 Mścichy †05-05-1905 Mścichy /Radziłów/  
957Chmielewski Michał *około 1830 Szczuczyn †  
958Chmielewski Paweł *około 1841 Radziłów †przed 24-09-1916  
959Chmielewski Piotr *około 1836 Ławsk †06-01-1855 Ławsk  
960Chmielewski Stanisław *około 1834 Żebry †03-07-1873 Żebry  
961Chmielewski Tomasz *około 1830 Żebry †04-06-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
962Chmielewski Władysław *około 1849 Szczuczyn †  
963Chmurzyńska Anna z d. Jabłońska *około 1840 Sady †  
964Chmurzyński Jan Władysław *około 1839 Wagi †  
965Chodnicka Anna z d. Szczawińska *około 1841 Sokoły †od 25-11-1901 do 15-02-1927  
966Chodnicka Anna z d. Sokołowska *około 1835 Godlewo †29-04-1868  
967Chodnicka Elżbieta z d. Lenczewska *około 1826 Kubra †po 01-10-1877  
968Chodnicka Ewa z d. Obrycka *około 1838 Gackie †21-06-1882 Sokoły  
969Chodnicka Franciszka z d. Motyczka *około 1838 Przerośl †od 14-02-1887 do 01-1891  
970Chodnicka Karolina z d. Grunwald *około 1836 Kucze †po 11-02-1896  
971Chodnicka Karolina z d. Kalinowska *około 1833 Suwałki †  
972Chodnicka Marianna z d. Górska *około 1828 Wagi †14-12-1858  
973Chodnicka Marianna z d. Wysocka *około 1847 Dołęgi †  
974Chodnicka Marianna z d. Olszewska *około 1841 Kowalewo †  
975Chodnicka Marianna Rozalia z d. Tarnacka *około 1830 Poryte †28-12-1857 Wąsosz  
976Chodnicka Tekla z d. Skrodzka *około 1840 Wypychy †  
977Chodnicki Franciszek *około 1829 Kumelsk †po 11-02-1896  
978Chodnicki Franciszek *około 1831 Kowalewo †  
979Chodnicki Józef *około 12-1843 Bialiki par. Lachowo †15-02-1927 Pasichy  
980Chodnicki Mateusz *około 1840 Kowalewo †  
981Chodnicki Paweł *około 1838 Danowo †od 14-01-1895 do 02-05-1921  
982Chodnicki Paweł *około 1834 Kumelsk †27-12-1889  
983Chodnicki Stanisław *około 1829 Kumelsk †  
984Chodnicki Wawrzyniec *około 1828 †po 08-02-1881  
985Chodnicki Wojciech *około 1830 Wilamowo †przed 01-10-1877  
986Chodorowska Emilia z d. Biędzio *około 1841 Burzyn †08-01-1909 Burzyn /Burzyn/  
987Chodorowska Karolina z d. Myślińska *około 1841 †23-11-1911 Szostaki /Burzyn/  
988Chodorowska Karolina z d. Śliwowska *około 1834 Siestrzanki †od 18-02-1889 do 24-10-1893  
989Chodorowski Franciszek *około 1845 Burzyn †17-01-1915 Szostaki /Burzyn/  
990Chodorowski Kazimierz *około 1828 †28-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/   
991Chodorowski Ludwik *około 1825 Burzyn †od 21-11-1881 do 07-02-1898  
992Chodorowski Stanisław *około 1833 Burzyn †po 17-11-1896  
993Chodorowski Walenty *około 1830 Burzyn †przed 1863   
994Choińska Anna z d. Kosiorek *około 1841 Ruś †  
995Choińska Anna z d. Wąsiewska *około 1849 Bronowo †  
996Choińska Eleonora Marianna z d. Wiszowata *około 1825 Świdry Podleśne †  
997Choińska Franciszka z d. Składanek *około 1825 Wizna †  
998Choińska Helena z d. Frąckiewicz *około 1834 Kramkowo †przed 18-01-1875  
999Choińska Ludwika z d. Bagińska *około 1833 Bagińskie †21-03-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
1000Choińska Marianna z d. Kurkowska *około 1846 Ruskołęka †po 01-02-1897  
1001Choińska Marianna z d. Piekarska *około 1846 Sieburczyn †od 17-01-1887 do 01-1889  
1002Choińska Marianna z d. Trzonkowska *około 1825 Niedźwiadna †przed 01-1851  
1003Choińska Marianna z d. N *około 1849 †   
1004Choińska Marianna z d. Bandach *około 1828 Żelechy par. Drozdowo †  
1005Choińska Rozalia z d. Starzyńska *około 1842 Burzyn †  
1006Choińska Teresa z d. Chełchowska *około 1844 Chełchy †po 05-02-1894  
1007Choiński Franciszek *około 1838 Niwkowo †  
1008Choiński Jan *około 1828 †od 10-02-1880 do 05-02-1894  
1009Choiński Józef *około 1825 Kamińskie †po 29-01-1867  
1010Choiński Józef *około 1849 Janczewo †  
1011Choiński Rajmund *około 1846 Niwkowo †około 1877   
1012Choiński Stanisław *około 1841 Kramkowo †18-02-1926 Sieburczyn /Burzyn/  
1013Choiński Stanisław *około 1845 Bronowo †  
1014Choiński Stefan *27-12-1837 Niwkowo †   
1015Choiński Wiktor *około 1846 Zanklewo †przed 14-02-1911  
1016Choiński Wojciech *około 1834 Zanklewo †  
1017Choiński Wojciech *około 1832 Zanklewo †  
1018Chojnacka Antonina z d. Dębińska *około 1848 Łempice †przed 12-1901  
1019Chojnicka Marianna z d. Nowicka *1828 Skrodzkie †po 08-04-1887  
1020Chojnicki Jan *około 1826 Nowogród †08-04-1887 Słucz /Słucz/  
1021Chojnowska Anastazja z d. Gnatowska *około 1837 †14-11-1905 Poryte /Poryte/  
1022Chojnowska Anna z d. Rogowska *około 1833 Klimaszewnica †01-12-1866  
1023Chojnowska Anna z d. Borawska *około 1831 Nieławice †  
1024Chojnowska Antonina z d. Ramotowska *około 1836 Janczewo †  
1025Chojnowska Józefa z d. Sutkowska *około 1836 Białaszewo †po 16-12-1901  
1026Chojnowska Józefa z d. Sokołowska *około 1845 Słucz †po 26-11-1894  
1027Chojnowska Józefa z d. Dobrzycka *około 1844 Rosochate †08-09-1884 Danowo /Wąsosz/  
1028Chojnowska Karolina z d. Rostek *około 1831 Grądy Wielkie †przed 17-11-1891  
1029Chojnowska Katarzyna z d. Rożyńska *około 1840 Klimaszewnica †14-11-1869  
1030Chojnowska Konstancja z d. Sokołowska *1833 Gutki †  
1031Chojnowska Kunegunda Józefa z d. Wojsław *03-03-1839 Wojsławy †po 12-06-1900  
1032Chojnowska Marcella Karolina z d. Milewska *około 1833 Milewo †  
1033Chojnowska Marianna z d. Kołakowska *około 1844 Górki †30-03-1930 Pasichy  
1034Chojnowska Marianna z d. Chrostowska *1826 Nieciki †27-11-1891  
1035Chojnowska Marianna z d. Rutkowska *około 1829 Rutkowskie †  
1036Chojnowska Marianna z d. Kordaś *około 1842 Białaszewo †  
1037Chojnowska Salomea z d. Skrodzka *około 1827 Szymany †14-04-1868  
1038Chojnowska Tekla *1828 Guty †07-04-1830 Guty  
1039Chojnowska Teofila z d. Grabowska *1828 Kramarzewo †przed 23-02-1873  
1040Chojnowska Zuzanna z d. Łempicka *około 1839 Bagienice †26-08-1868   
1041Chojnowski Adam *około 1835 †po 24-11-1891  
1042Chojnowski Adam *około 1831 Danowo †  
1043Chojnowski Aleksander *około 1831 Grądy Małe †po 25-02-1895  
1044Chojnowski Baltazar *około 1830 Rydzewo-Pieniążek †16-12-1901 Kramarzewo /Wąsosz/  
1045Chojnowski Feliks *około 1836 Danowo †  
1046Chojnowski Franciszek *około 1843 †  
1047Chojnowski Hamilkar Fabian *około 1828 Grądy Małe †07-02-1893  
1048Chojnowski Ignacy *około 1845 Danowo †   
1049Chojnowski Konstanty *około 1830 Grądy Małe †  
1050Chojnowski Nikodem *około 1828 †16-12-1905 Poryte /Poryte/  
1051Chojnowski Stanisław *około 1831 Klimaszewnica †po 25-01-1886  
1052Chojnowski Stanisław *około 1839 Danowo †po 26-11-1894  
1053Chojnowski Stanisław *około 1833 Kobylin †  
1054Chojnowski Wojciech *24-04-1825 Guty †od 23-02-1873 do 21-11-1881  
1055Cholewińska Rozalia z d. Paszkowska *około 1848 Bzury †20-12-1922 Borawskie  
1056Cholewiński Franciszek *około 1848 Netta †od 05-05-1901 do 20-12-1922  
1057Cholewiński Jan *około 1849 Netta †  
1058Chorosz Anna z d. Stefanowicz *około 02-1847 Kędziorowo †  
1059Chorosz Franciszek *około 1847 Ruda †  
1060Chorosz Jan *około 1841 Ruda †  
1061Chorosz Józefa z d. Orzechowska *około 1831 Sojczyn-Borowy †  
1062Chorosz Marianna z d. Brzozowska *około 1836 Ruda †02-12-1867  
1063Chorosz Teofil *około 1833 Ruda †  
1064Choroś Marianna z d. Malinowska *około 1832 Ciemnoszyje †  
1065Choroś Paweł *około 1829 Ruda †23-05-1862  
1066Choroś Wojciech *około 1830 Ruda †  
1067Chorzelska Karolina z d. Rafałowska *około 1826 Kieljany †03-08-1857 Niećkowo  
1068Chorzelska Marianna z d. Bitner *około 1828 Niećkowo †  
1069Chorzelski Maciej *około 1835 Niećkowo †24-01-1873  
1070Chrapowicka Aniela z d. Kozłowska *około 1832 Lipnik †  
1071Chrapowicka Franciszka z d. Magnuszewska *około 1830 Borawskie †po 24-11-1890  
1072Chrapowicka Marianna z d. Łajewska *około 1837 Białogrądy †po 11-02-1884  
1073Chrapowicka Rozalia z d. Krasnoborska *około 1839 Kapice †  
1074Chrapowicka Teofila z d. Iwanowska *około 1832 Zanklewo †przed 10-1856  
1075Chrapowicki Adam *około 1831 Kapice †po 11-02-1884  
1076Chrapowicki Andrzej *około 1848 Kapice †po 26-02-1903  
1077Chrapowicki Leon Jan *około 1827 Kapice †  
1078Chrapowicki Ludwik *około 1835 Kapice †  
1079Chrapowicki Stanisław *około 1836 Kapice †  
1080Chrapowicki Stanisław *około 1832 Bronowo †  
1081Chrostowska Agnieszka z d. Kossakowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †po 01-05-1866  
1082Chrostowska Anna z d. Chrzanowska *około 1842 Supy †po 16-02-1897  
1083Chrostowska Balbina z d. Biedrzycka *około 1825 Biodry †1891 Biodry  
1084Chrostowska Balbina z d. Ramotowska *około 1833 Danowo †przed 27-01-1888  
1085Chrostowska Barbara z d. Trzaska *około 1828 Supy †23-01-1889 Supy  
1086Chrostowska Barbara *07-12-1841 Sulewo Prusy †   
1087Chrostowska Emilia z d. Lipska *około 1844 Nadbory †  
1088Chrostowska Ewa z d. Godlewska *około 1848 Konopki †po 25-11-1890  
1089Chrostowska Franciszka z d. Konopka *około 1828 Barwiki †po 21-11-1882  
1090Chrostowska Franciszka z d. Sulewska *27-12-1835 Sulewo Prusy †25-05-1869   
1091Chrostowska Franciszka z d. Godlewska *1833 Wagi †  
1092Chrostowska Franciszka z d. Koniecko *około 1836 Bęćkowo †  
1093Chrostowska Franciszka z d. Konopka *około 1842 Karwowo †  
1094Chrostowska Józefa (Franciszka) z d. Milewska *około 1849 †19-03-1917 Biodry /Burzyn/  
1095Chrostowska Julianna z d. Kossakowska *około 1844 Kubrzany †przed 16-07-1895  
1096Chrostowska Julianna z d. Rogowska *około 1835 Pluty †29-03-1874 Pluty /Przytuły/  
1097Chrostowska Karolina z d. Niebrzydowska *1842 Niebrzydy †przed 31-05-1904  
1098Chrostowska Karolina z d. Orłowska *około 1826 Wólka Piaseczna †po 10-11-1884  
1099Chrostowska Karolina z d. Mierkowska *około 1836 Marki †  
1100Chrostowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1830 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1910  
1101Chrostowska Katarzyna z d. Sulewska *około 1832 Bagienice †po 22-02-1897  
1102Chrostowska Konstancja Emilia z d. Jankowska *około 1834 Wizna †  
1103Chrostowska Ludwika Rozalia z d. Komorowska *około 1835 Nagórki †  
1104Chrostowska Małgorzata z d. Grądzka *około 1843 Łoje Grężki †po 20-05-1901  
1105Chrostowska Marianna z d. Siedlecka *około 1849 Wąsosz †od 11-11-1901 do 04-09-1924  
1106Chrostowska Marianna *około 1833 Sulewo Prusy †19-01-1837 Sulewo Prusy   
1107Chrostowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1847 Trzaski †  
1108Chrostowska Paulina z d. Przestrzelska *około 1835 Kąty †20-01-1902 Biodry /Burzyn/  
1109Chrostowska Paulina z d. Zalewska *około 1846 Radziłów †po 14-02-1898  
1110Chrostowska Rozalia z d. Łempicka *03-09-1831 Bagienice †przed 17-08-1913   
1111Chrostowska Rozalia z d. Taraszkowska *około 1846 Borawskie par. Jedwabne †po 26-04-1914  
1112Chrostowska Rozalia *około 1836 Pluty †przed 16-05-1898  
1113Chrostowska Salomea z d. Masłowska *około 1840 Kubra †po 08-02-1891  
1114Chrostowska Wiktoria z d. Rogowska *około 1829 Brodowo †16-11-1907 Biodry /Burzyn/   
1115Chrostowska Wiktoria z d. Zakrzewska *około 1844 Przytuły †27-06-1917 Przytuły-Kolonie  
1116Chrostowska Wiktoria z d. Skrodzka *około 1840 Kubrzany †po 25-07-1904  
1117Chrostowski Adam *około 1840 Pluty †po 18-02-1914  
1118Chrostowski Andrzej *około 1843 Wagi †od 22-01-1912 do 27-06-1917  
1119Chrostowski Antoni *około 1847 Kąty †11-01-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1120Chrostowski Antoni Kilian *08-07-1848 Biodry †  
1121Chrostowski Franciszek *około 1831 Grądy Wielkie †po 14-02-1910  
1122Chrostowski Franciszek *1837 Bukowo Duże †przed 1842  
1123Chrostowski Franciszek *1842 Bukowo Duże †  
1124Chrostowski Franciszek Wawrzyniec *około 1848 Koziki †29-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1125Chrostowski Ignacy *około 1841 Biodry †przed 04-1896 Biodry  
1126Chrostowski Jakub *około 1835 Wagi †po 25-11-1884  
1127Chrostowski Jakub Leopold *około 1835 Biodry †22-05-1904 Biodry /Burzyn/  
1128Chrostowski Jan *około 1831 Gardoty †przed 31-05-1904   
1129Chrostowski Jan *około 1849 †po 19-03-1917  
1130Chrostowski Jan *27-08-1836 Sulewo Prusy †16-12-1876   
1131Chrostowski Jan *około 1837 Biodry †  
1132Chrostowski Julian *około 1846 †17-04-1867 Biodry /Burzyn/  
1133Chrostowski Karol *około 1827 Biodry †od 30-01-1910 do 03-02-1913  
1134Chrostowski Karol *około 1844 Karwowo-Polki †  
1135Chrostowski Kazimierz *około 1830 Biodry †przed 25-07-1904  
1136Chrostowski Kazimierz *około 1838 Wagi †02-05-1879  
1137Chrostowski Kazimierz *około 1831 Kownacin †  
1138Chrostowski Ksawery *około 1832 Karwowo-Polki †po 29-06-1891  
1139Chrostowski Leopold Mikołaj *11-09-1848 Biodry †  
1140Chrostowski Ludwik Wincenty *około 1833 Karwowo-Polki †  
1141Chrostowski Mikołaj *około 1834 Ciemianka †  
1142Chrostowski Piotr *około 1838 Biodry †po 03-05-1904  
1143Chrostowski Stanisław *około 1832 Burzyn †15-01-1901 Biodry /Burzyn/  
1144Chrostowski Stanisław *około 1844 Biodry †po 14-02-1898  
1145Chrostowski Wawrzyniec *około 1833 Wagi †przed 08-02-1891  
1146Chrostowski Wiktor *około 1848 Karwowo-Polki †  
1147Chrostowski Wincenty *około 1841 Biodry †26-04-1914 Biodry /Burzyn/  
1148Chrostowski Wincenty *około 1847 Brodowo †po 25-11-1890  
1149Chrostowski Wojciech *około 1828 Jaki †28-10-1896 Bagienice /Wąsosz/  
1150Chrzanowska Aniela *około 1832 †24-07-1833 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1151Chrzanowska Anna z d. Jurska *około 1848 Konopki Chude †08-11-1918 Wypychy  
1152Chrzanowska Anna z d. Gromadzka *około 1826 Wścieklice †po 28-02-1892  
1153Chrzanowska Anna z d. Supińska *około 1840 Święcienin †od 07-02-1898 do 15-02-1904  
1154Chrzanowska Anna z d. Górska *15-07-1833 Kieljany †przed 20-11-1883  
1155Chrzanowska Anna Paulina z d. Świderska *około 1841 Łosewo †przed 05-02-1894  
1156Chrzanowska Brygida z d. Chmara *około 1837 Krzywólka †przed 10-1878  
1157Chrzanowska Emilia z d. Karwowska *około 1830 Pluty †  
1158Chrzanowska Ewa z d. Danowska *około 1829 Sulewo Prusy †19-01-1901 Kieljany /Wąsosz/  
1159Chrzanowska Franciszka z d. Saniewska *około 1835 Klimaszewnica †po 10-02-1896  
1160Chrzanowska Franciszka Anastazja z d. Lipska *około 1840 Nadbory †po 30-01-1893  
1161Chrzanowska Franciszka Pelagia z d. Randzia *około 1846 Popowo †po 25-09-1899  
1162Chrzanowska Józefa Marianna z d. Dąbrowska *około 1841 Brodowo †po 15-02-1887  
1163Chrzanowska Józefata z d. Koszykowska *około 1832 Brzostowo †  
1164Chrzanowska Julianna z d. Szleszyńska *około 1846 Szlasy †po 27-01-1913  
1165Chrzanowska Julianna z d. Chrostowska *około 1828 Karwowo-Polki †od 28-02-1892 do 30-09-1908  
1166Chrzanowska Julianna z d. Ladzińska *około 1834 Wąsosz †  
1167Chrzanowska Karolina z d. Rogowska *około 1849 Brychy †po 19-02-1895  
1168Chrzanowska Karolina z d. Karwowska *około 1839 Pieńki †po 13-11-1883  
1169Chrzanowska Katarzyna z d. Zalewska *19-11-1848 Zalesie †po 27-01-1920   
1170Chrzanowska Katarzyna *około 1834 Nadbory †po 09-02-1891  
1171Chrzanowska Katarzyna z d. Trzaska *około 1834 Supy †od 20-07-1881 do 09-02-1887  
1172Chrzanowska Katarzyna z d. Wesołowska *około 1835 Przyborowo †  
1173Chrzanowska Katarzyna z d. Łojewska *około 1833 Łoje †  
1174Chrzanowska Kornela z d. Czerwonka *około 1837 Czerwonki †po 25-01-1897  
1175Chrzanowska Kornela z d. Koszykowska *około 1846 Biodry †po 19-06-1894  
1176Chrzanowska Leokadia z d. Modzelewska *około 1839 Mikuty †od 27-11-1883 do 08-1886  
1177Chrzanowska Łucja z d. Włodkowska *około 1825 Borawskie †19-08-1848  
1178Chrzanowska Marcella z d. Szleszyńska *około 1835 Czachy †po 02-03-1886  
1179Chrzanowska Marcjanna z d. Rydzewska *około 1831 †po 15-02-1904  
1180Chrzanowska Marcjanna z d. Supińska *około 1834 Szlasy †przed 30-01-1893  
1181Chrzanowska Marcjanna z d. Rydzewska *około 1833 Bukowo Małe †po 12-02-1877  
1182Chrzanowska Marianna z d. Orłowska *około 1831 Kurkowo †po 24-11-1903  
1183Chrzanowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1841 Dzięgiele †po 06-02-1901  
1184Chrzanowska Marianna z d. Chrostowska *około 1832 Pluty †po 25-02-1889  
1185Chrzanowska Marianna z d. Danowska *około 1831 Zalesie †15-12-1880 Kieljany /Wąsosz/   
1186Chrzanowska Marianna z d. Koszykowska *około 1842 Brzostowo †od 18-02-1889 do 26-02-1889  
1187Chrzanowska Marianna z d. Gardocka *około 1846 †przed 09-02-1892  
1188Chrzanowska Marianna z d. N *około 1828 †22-04-1863 Glinki /Słucz/  
1189Chrzanowska Marianna (Marcjanna) z d. Szklarzewska *około 1829 Flesze †przed 25-01-1904  
1190Chrzanowska Paulina z d. Rogowska *około 1833 Wagi †przed 07-02-1888  
1191Chrzanowska Rozalia z d. Niebrzydowska *około 1827 Jaki †przed 23-05-1893  
1192Chrzanowska Rozalia z d. Chojnowska *około 1844 Danowo †24-08-1879  
1193Chrzanowska Salomea z d. Przestrzelska *około 1846 Kąty †27-05-1917 Borawskie  
1194Chrzanowska Stanisława z d. Wyrzykowska *około 1836 Janczewko †  
1195Chrzanowska Teofila z d. Sulewska *13-05-1844 Sulewo Prusy †po 19-11-1907  
1196Chrzanowska Teofila z d. Kossakowska *1834 Wypychy †po 05-02-1878  
1197Chrzanowska Teofila z d. Rydzewska *około 1825 Kubra †12-05-1859 Kieljany  
1198Chrzanowska Teofila Franciszka z d. Wiszowata *1840 Świdry Podleśne †po 03-08-1909  
1199Chrzanowska Wiktoria z d. Karwowska *około 1836 Makowskie †od 12-02-1901 do 26-10-1910  
1200Chrzanowski Adam *około 1841 Milewo †02-01-1881 Wąsosz  
1201Chrzanowski Aleksander *około 1845 Białaszewo †11-02-1892 Ciemnoszyje  
1202Chrzanowski Andrzej Mikołaj *około 1833 Brzostowo †23-11-1872  
1203Chrzanowski Antoni *około 1841 Nadbory †25-09-1870 Nadbory /Burzyn/  
1204Chrzanowski Baltazar *około 1837 Supy †  
1205Chrzanowski Baltazar *12-08-1842 Kieljany †  
1206Chrzanowski Ferdynand *około 04-1841 Białaszewo †  
1207Chrzanowski Franciszek *około 1843 Supy †od 28-11-1911 do 23-02-1925  
1208Chrzanowski Franciszek *około 1844 Wypychy †16-02-1909 Wypychy  
1209Chrzanowski Franciszek *około 1846 †po 14-02-1905  
1210Chrzanowski Franciszek *około 1831 Brzostowo †  
1211Chrzanowski Franciszek *około 1840 Kurkowo †  
1212Chrzanowski Ignacy *około 1831 †od 13-02-1893 do 11-02-1901  
1213Chrzanowski Ignacy Aleksander *około 1834 Chyliny Leśne †  
1214Chrzanowski Jakub *około 1839 Nadbory †przed 27-05-1917  
1215Chrzanowski Jakub *około 1831 Świdry Podleśne †po 12-02-1877  
1216Chrzanowski Jan *około 1834 Wypychy †01-03-1911 Kubra  
1217Chrzanowski Jan *około 1826 Brzostowo †po 09-02-1891  
1218Chrzanowski Jan *około 1835 Borawskie †po 10-02-1896  
1219Chrzanowski Jan *około 1831 Kieljany †07-09-1887 Kieljany  
1220Chrzanowski Jan *około 1836 Chrzanowo †27-12-1872  
1221Chrzanowski Jan *około 1826 Borawskie †  
1222Chrzanowski Józef *około 1837 Brzostowo †11-02-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1223Chrzanowski Józef *około 1827 Brzostowo †po 25-02-1889  
1224Chrzanowski Józef *około 1838 Supy †25-12-1874  
1225Chrzanowski Józef *około 1830 Kubra †  
1226Chrzanowski Kajetan *około 1825 Trzaski †po 01-10-1901  
1227Chrzanowski Karol *około 1826 Biała Piska †po 12-03-1882  
1228Chrzanowski Konstanty *około 1847 Skaje †po 25-09-1899  
1229Chrzanowski Ksawery *około 1843 Nadbory †po 19-06-1894  
1230Chrzanowski Ksawery *około 1839 Kąty †  
1231Chrzanowski Ksawery Mikołaj *około 1842 Konopki †przed 16-11-1897  
1232Chrzanowski Lubomir Leon *około 1839 Małachowo †03-05-1864  
1233Chrzanowski Lucjusz *około 1837 Kieljany †21-01-1860 Karwowo  
1234Chrzanowski Ludwik *około 1847 Świdry Podleśne †po 27-01-1920   
1235Chrzanowski Ludwik *około 1832 Supy †od 26-08-1895 do 13-07-1897  
1236Chrzanowski Ludwik *około 1836 Kubra †przed 19-02-1895  
1237Chrzanowski Ludwik *1826 Kubra †po 11-02-1879  
1238Chrzanowski Mateusz *02-09-1836 Kucze Wielkie †po 26-11-1895  
1239Chrzanowski Piotr *około 1839 Mikuty †od 19-10-1897 do 21-08-1916  
1240Chrzanowski Polikarp *około 1826 Godlewo †po 06-02-1901  
1241Chrzanowski Stanisław *około 1825 Brzostowo †od 28-02-1892 do 30-09-1908  
1242Chrzanowski Stanisław *około 1833 Supy †po 17-02-1896  
1243Chrzanowski Stanisław *około 1835 Łosewo †od 08-06-1896 do 19-01-1900  
1244Chrzanowski Stanisław *około 1826 †po 02-03-1886  
1245Chrzanowski Stanisław *około 1831 Nadbory †od 09-02-1886 do 25-01-1897  
1246Chrzanowski Stanisław *około 1840 Borawskie †po 15-02-1887  
1247Chrzanowski Stanisław Michał *około 1839 Łosewo †po 15-02-1898  
1248Chrzanowski Tadeusz *około 1825 Kołaki †po 30-01-1893  
1249Chrzanowski Tomasz *około 1833 Kurkowo †od 19-01-1891 do 24-11-1903  
1250Chrzanowski Tomasz *około 1828 Supy †24-11-1846 Supy /Przytuły/  
1251Chrzanowski Wacław Franciszek *około 1831 Brzostowo †po 26-10-1910  
1252Chrzanowski Walenty *około 1845 Małachowo †od 08-07-1912 do 15-02-1926  
1253Chrzanowski Wojciech *około 1833 Wiązownica †26-02-1882 Glinki  
1254Chrzanowski Wojciech *około 1825 Wypychy †16-12-1853  
1255Chutkowska Franciszka z d. Karwowska *około 1849 Skroda Wielka †  
1256Chutkowski Adam *około 1847 Marki †  
1257Chwieczkowski Marcin *około 1837 Dybła †przed 15-02-1904  
1258Chwieczkowski Stanisław *około 1849 Dybła †  
1259Chylińska Antonina z d. Karwowska *około 1846 Karwowo par. Jedwabne †po 21-02-1898  
1260Chylińska Balbina z d. Brzostowska *około 1846 Kąty †  
1261Chylińska Bronisława z d. Humięcka *około 1839 Rydzewo-Pieniążek †07-04-1872   
1262Chylińska Karolina z d. Danowska *08-02-1840 Sulewo Prusy †12-03-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1263Chylińska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1829 Chrzanowo-Cyprki †po 29-11-1893  
1264Chylińska Katarzyna z d. Jankowska *około 1831 Mścichy †od 08-11-1892 do 01-03-1897  
1265Chylińska Ludwika z d. Kaczyńska *około 1836 Kąty †przed 01-1869  
1266Chylińska Marianna z d. Grzymała *około 1847 Grądy Wielkie †po 26-11-1900  
1267Chylińska Paulina z d. Kalinowska *około 1832 Czachy †30-09-1849  
1268Chylińska Placyda z d. Rogowska *około 1842 Pieńki †po 25-02-1884  
1269Chylińska Rozalia z d. Kozikowska *około 1848 Święcienin †12-01-1929 Sulewo Prusy  
1270Chylińska Rozalia z d. Sulewska *14-11-1832 Sulewo Prusy †po 20-02-1901  
1271Chylińska Salomea z d. Skrodzka *około 1843 Poryte †19-01-1890 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1272Chylińska Teofila z d. Kossakowska *około 1838 Chrostowo †po 13-02-1899  
1273Chylińska Teofila z d. Rybińska *około 1830 Górskie †19-02-1863 Sulewo Prusy  
1274Chyliński Antoni *około 1843 Chrostowo †po 26-11-1900  
1275Chyliński Antoni *około 1844 Sulewo Prusy †od 14-06-1898 do 12-03-1901  
1276Chyliński Franciszek *około 1830 †05-02-1880 Biodry /Burzyn/  
1277Chyliński Józef *04-07-1846 Sulewo Prusy †06-04-1939 Sulewo Prusy  
1278Chyliński Józef *około 1833 Konopki †po 01-03-1897  
1279Chyliński Józef *około 1834 Chrostowo †od 07-02-1893 do 13-02-1899  
1280Chyliński Józef *około 1830 Kąty †przed 24-07-1881  
1281Chyliński Józef *około 1847 Kąty †po 21-02-1898  
1282Chyliński Nikodem *około 1838 Kąty †od 25-02-1884 do 09-11-1903  
1283Chyliński Teofil *28-04-1843 Sulewo Prusy †18-12-1926 Erie, PA /Erie, PA/  
1284Chyłkowski Adolf Karol *około 1844 Białaszewo †  
1285Ciborowska Barbara z d. Korytkowska *około 1833 Pluty †  
1286Ciborowska Juliana z d. Składanek *około 1828 Ruś †  
1287Ciborowski Ludwik *około 1827 Kulesze †  
1288Ciborowski Michał *około 1846 Kramówka Mała †  
1289Ciborowski Zenon *około 1828 †  
1290Cichocka Barbara z d. Modzelewska *około 1840 Wąsosz †przed 21-01-1895  
1291Cichocka Józefa z d. Wiśniewska *około 1834 Biodry †przed 09-1871  
1292Cichocka Kazimiera z d. Sadowska *około 1843 Orońsko †po 28-01-1895  
1293Cichocka Konstancja z d. Wiszowata *około 1833 Wiszowate †  
1294Cichocki Adam *około 1839 Wilamowo †po 28-01-1895  
1295Cichocki Michał *około 1848 Radziłów †  
1296Cichocki Stanisław *około 1833 Kolno †przed 21-01-1895  
1297Ciecierska Agnieszka z d. Szulimowicz *około 1840 Szwelczyn †po 11-02-1895  
1298Ciecierska Anna (Marianna) *26-04-1833 Wąsosz †23-11-1836 Wąsosz  
1299Ciecierska Dorota z d. Gutowska *około 1842 Nieciki †17-12-1918 Aleksandrowo par. Przytuły  
1300Ciecierska Franciszka z d. Kowalewska *około 1847 Wąsosz †16-04-1892 Żebry /Wąsosz/  
1301Ciecierska Katarzyna z d. Walewska *około 1849 Wąsosz †po 29-01-1894  
1302Ciecierska Klara z d. Sokołowska *około 1825 †  
1303Ciecierska Magdalena z d. Marczykowska *około 1841 Grabowskie †19-12-1880 Wąsosz  
1304Ciecierska Marianna z d. Ostrowska *07-01-1845 Wąsosz †od 25-11-1889 do 05-09-1921  
1305Ciecierska Marianna *13-08-1848 Wąsosz †12-02-1853 Wąsosz  
1306Ciecierska Tekla *22-09-1848 Wąsosz †11-09-1855 Wąsosz  
1307Ciecierski Andrzej *28-11-1842 Wąsosz †przed 19-09-1931  
1308Ciecierski Andrzej *03-02-1841 Wąsosz †03-02-1843 Wąsosz  
1309Ciecierski Błażej *04-02-1844 Wąsosz †od 25-11-1889 do 05-09-1921  
1310Ciecierski Franciszek *09-10-1840 Wąsosz †09-09-1855 Wąsosz  
1311Ciecierski Jan *21-06-1846 Wąsosz †po 29-01-1894  
1312Ciecierski Józef *około 1827 Wąsosz †02-03-1868 Kędziorowo  
1313Ciecierski Józef *około 1840 Kubra †  
1314Ciecierski Kacper *12-01-1838 Wąsosz †po 11-02-1895  
1315Ciecierski Paweł *około 1847 Radziłów †po 27-10-1923  
1316Ciecierski Teodor *19-08-1846 Wąsosz †26-10-1848 Wąsosz  
1317Cieciuch Anna z d. Masłowska *około 1829 Ciemnoszyje †  
1318Cieciuch Paweł *około 1847 Brzozowa Wólka †przed 14-02-1895  
1319Ciesielska Salomea z d. Wiśniewska *około 1836 Kędziorowo †10-03-1864 Kędziorowo  
1320Ciesielska Wiktoria z d. Leszczyńska *około 1828 Niedźwiedzkie †04-07-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1321Ciesielski Wojciech *około 1827 Długosze †  
1322Cieśmielewska Rozalia z d. Sulewska *około 1833 Klimaszewnica †  
1323Cieśnielewska Jadwiga z d. Pezowicz *około 1846 Mocarze †09-01-1926 Mocarze /Burzyn/  
1324Cieśnielewska Karolina z d. Szymkowska *około 1834 †  
1325Cieśnielewski Adam *około 1842 Mocarze †28-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
1326Cieśnielewski Norbert *około 1829 †  
1327Cimoch Ewa z d. Kotowska *1843 Okrasin †przed 01-1877  
1328Cimoch Ewa z d. Pliszka *około 1830 Ławsk †  
1329Cimoch Franciszek *około 1835 Jaki †  
1330Cimoch Franciszka z d. Wronkowska *około 1830 Wąsosz †po 12-11-1882  
1331Cimoch Józef *około 1832 Słucz †po 03-02-1891  
1332Cimoch Julianna z d. Biedrzycka *około 1828 Biodry †  
1333Cimoch Karolina z d. Pieniążek *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †przed 16-11-1886  
1334Cimoch Katarzyna z d. Sokołowska *około 1836 Olszewo †  
1335Cimoch Marianna z d. Kadłubowska *około 1833 Zakrzewo †przed 04-1864  
1336Cimoch Mateusz (Mikołaj) *około 1830 Słucz †po 04-10-1879  
1337Cimoch Mikołaj *około 1841 Wąsosz †po 29-10-1889  
1338Cimoch Petronela z d. Kadłubowska *około 1829 Zakrzewo †przed 10-11-1884  
1339Cimoch Stanisław *około 1830 Słucz †  
1340Cimoch Stefan *około 1833 Słucz †  
1341Cimoch Wiktor *około 1847 Słucz †po 21-02-1905  
1342Cimoch Wojciech *około 1839 Rydzewo-Pieniążek †przed 25-01-1904  
1343Cimochowska Anna z d. Kuczewska *około 1841 Szwelczyn †od 17-02-1903 do 03-05-1915  
1344Cimochowska Ewa z d. Sulewska *około 1835 Klimaszewnica †przed 16-02-1903  
1345Cimochowski Michał *około 1845 Wąsosz †po 17-02-1903  
1346Cimochowski Michał z d. Cimoch *około 1835 Jaki †02-08-1875 Godlewo  
1347Cimochowski Stanisław *około 1836 Glinki †przed 16-02-1903  
1348Ciszewska Bogumiła z d. Kulikowska *około 1830 Konopki par. Radziłów †po 30-01-1881  
1349Ciszewska Marianna z d. Wróbel *około 1848 Przechody †31-12-1896  
1350Ciszewska Marianna z d. Janczewska *około 1830 Wizna †  
1351Ciszewska Petronela z d. Piotrowska *około 1838 Kobusy †10-01-1874  
1352Ciszewski Antoni *około 1825 Kapice †od 06-06-1876 do 13-11-1894  
1353Ciszewski Kazimierz Ludwik *około 1835 Szczuczyn †  
1354Ciszewski Marcin *około 1832 Konopki par. Radziłów †po 30-01-1881  
1355Ciszewski Michał *około 1839 Wizna †  
1356Ciszewski Stanisław *około 1836 Wizna †  
1357Ciurzycka Marcjanna z d. Szliwińska *około 1830 Białogrądy †04-05-1855 Niedźwiadna  
1358Ciurzycki Józef *około 1832 Niedźwiadna †26-02-1923 Sośnia  
1359Cukrowska Marianna z d. Szperka *około 1830 †22-12-1876  
1360Cwalina Anna z d. Sokołowska *około 1833 †25-11-1903 Łempice /Wąsosz/  
1361Cwalina Feliks *około 1835 Nagórki †przed 02-03-1886  
1362Cwalina Józef Benedykt *około 1829 Nagórki †08-04-1870  
1363Cwalina Józefa z d. Wysocka *około 1835 Chrostowo †po 20-02-1887  
1364Cwalińska Franciszka z d. Karwowska *około 1843 Bronaki-Pietrasze †po 23-11-1897  
1365Cwalińska Franciszka z d. Zalewska *około 1825 Mieszołki †przed 26-02-1878  
1366Cwalińska Franciszka z d. Dworakowska *około 1837 Rogale †  
1367Cwalińska Józefa z d. Mieczkowska *około 1834 Mieczki †przed 21-01-1902  
1368Cwalińska Julianna z d. Czerwonka *około 1839 Czerwonki †od 12-02-1889 do 13-08-1895  
1369Cwalińska Karolina z d. Kossykowska *około 1825 Olszewo par. Romany †16-11-1902 Janczewko  
1370Cwalińska Marcjanna z d. Bogusz *około 1834 Bukowo Małe †od 10-02-1891 do 01-07-1912  
1371Cwalińska Marianna z d. Bukowska *około 1827 Karwowo †  
1372Cwalińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1832 Kotowo †przed 30-01-1923  
1373Cwalińska Rozalia z d. Rogińska *około 1834 Mroczki †od 17-02-1890 do 17-07-1905  
1374Cwalińska Rozalia z d. Konopka *około 1835 †29-03-1881 Mroczki /Przytuły/  
1375Cwalińska Rozalia Weronika z d. Kurkowska *około 1827 Kurkowo †  
1376Cwalińska Weronika z d. Borawska *około 1834 Nadbory †  
1377Cwaliński Andrzej *około 1831 Janczewko †17-08-1907 Janczewko /Jedwabne/  
1378Cwaliński Jan *około 1840 Janczewko †po 23-11-1897  
1379Cwaliński Józef *około 1837 Janczewko †przed 30-01-1923  
1380Cwaliński Józef *około 1845 Rutki †  
1381Cwaliński Michał *około 1825 Stryjaki †przed 26-02-1878  
1382Cwaliński Piotr *około 1833 Cwaliny †  
1383Cwaliński Stanisław *około 04-1849 Cwaliny †przed 16-06-1895  
1384Cwaliński Stefan *około 1829 Rutki †przed 10-02-1891  
1385Cwaliński Wiktor *około 1832 †po 06-08-1893  
1386Cwaliński Wiktor *około 1834 Cwaliny †  
1387Cybula Agnieszka z d. Szarnecka *około 1834 Przechody †  
1388Cybula Franciszek *około 1837 Sojczyn-Borowy †  
1389Cybula Jan *około 1838 Sojczyn-Borowy †04-02-1879  
1390Cybula Józefa z d. Fiedorowicz *około 1836 Kapice †przed 23-01-1899  
1391Cybula Katarzyna z d. Zawadzka *około 1841 Płochowo †po 26-01-1885  
1392Cybula Katarzyna Emilia z d. Markowska *około 1841 Osowiec †przed 04-1872  
1393Cybula Maciej *około 1831 Ruda †22-10-1893  
1394Cybula Marcin *około 11-1844 †  
1395Cybula Paulina z d. Jankiewicz *około 1845 Sojczyn-Borowy †  
1396Cybula Stanisław *około 1840 Białogrądy †po 26-01-1885  
1397Cybulska Franciszka z d. Mikulska *około 1845 Milewo †po 17-02-1890  
1398Cybulska Marianna z d. Dąbrowska *około 1829 Olecko †przed 05-1864  
1399Cybulska Weronika z d. Bieńkowska *około 1830 Okrasin †po 06-02-1900  
1400Cybulski Piotr *około 1833 Białogrądy †06-02-1900 Białogrądy  
1401Cydzyńska Katarzyna z d. Sarnacka *około 1849 Górskie †  
1402Cymkowska Teofila z d. Kreska *około 1832 Żebry †po 18-11-1901  
1403Cymkowski Augustyn *około 1841 Kalinowo †01-09-1866  
1404Cymkowski Jan *około 1832 Grucele †po 18-11-1901  
1405Cyplińska Franciszka z d. Zyskowska *około 1829 Szczuczyn †  
1406Cypliński Józef *około 1826 Surały †  
1407Cytryjan Józef *około 1847 Grabowo †  
1408Cytryjan Józefa z d. Siemion *około 1842 Grabowo †21-06-1883  
1409Czajewska Teofila z d. Solistyńska *około 1830 Kudrynki †  
1410Czajkowska Karolina z d. Konarowska *około 1836 Szczuczyn †przed 07-1875  
1411Czajkowska Wiktoria z d. Łuba *około 1849 Kumelsk †  
1412Czajkowski Franciszek *około 1828 Ciechanów †  
1413Czajkowski Władysław Antoni *około 1836 Łomża †  
1414Czaplicka Franciszka z d. Danowska *około 1830 Klimaszewnica †po 27-01-1891  
1415Czaplicka Józefa z d. Mikucka *około 1848 Przyborowo †po 07-02-1905  
1416Czaplicka Józefa *28-08-1846 Sienickie †  
1417Czaplicka Julianna z d. Budna *około 1827 Budne †  
1418Czaplicka Marcjanna z d. Arych *około 1845 Opartowo †  
1419Czaplicka Marianna z d. Klimaszewska *około 1835 Klimaszewnica †po 15-02-1887  
1420Czaplicka Marianna z d. Ciesielska *około 1831 Bieruń Stary †  
1421Czaplicka Marianna z d. Modzelewska *około 1842 Modzele †  
1422Czaplicka Teresa z d. Gutowska *około 1837 Guty †po 25-02-1906  
1423Czaplicki Antoni *około 1841 Kacprowo †  
1424Czaplicki Feliks *około 1836 Marki †przed 26-01-1904  
1425Czaplicki Franciszek *około 1835 Klimaszewnica †po 15-02-1887  
1426Czaplicki Franciszek *około 1837 Wojsławy †21-08-1855 Wojsławy  
1427Czaplicki Jan *około 1827 Klimaszewnica †przed 27-01-1891  
1428Czaplicki Jan *około 1844 Sienickie †  
1429Czaplicki Józef *około 1825 Danowo †przed 21-10-1879  
1430Czaplicki Julian Filip *około 1833 Marki †28-02-1858  
1431Czaplicki Leon *około 1838 Sienickie †  
1432Czaplicki Mikołaj *około 1829 Sienickie †  
1433Czaplicki Stanisław *około 1838 Sienickie †  
1434Czaplicki Stefan *około 1845 Marki †przed 25-02-1906  
1435Czarnecka Agnieszka z d. Wasilewska *14-01-1837 Bęćkowo †06-01-1864 Dołęgi  
1436Czarnecka Anna z d. Wilewska *około 1841 Brodowo †przed 12-02-1900  
1437Czarnecka Anna z d. Żurawska *około 1838 Wąsosz †po 08-11-1886  
1438Czarnecka Franciszka z d. Miller *około 1843 Słucz †po 10-06-1906  
1439Czarnecka Franciszka z d. Łojewska *około 1840 Burzyn †14-12-1881 Burzyn /Burzyn/  
1440Czarnecka Franciszka z d. Liszewska *około 1831 Racibory †  
1441Czarnecka Józefata z d. Książek *około 1825 †przed 13-05-1876  
1442Czarnecka Julianna z d. Chmielewska *15-01-1842 Ławsk †przed 10-1862  
1443Czarnecka Karolina (Paulina) z d. Tomaszewska *około 1848 Rydzewo-Pieniążek †od 19-11-1906 do 12-07-1922  
1444Czarnecka Katarzyna z d. Długołęcka *20-08-1831 Bęćkowo †04-03-1880 Tarachy  
1445Czarnecka Konstancja Apolonia z d. Sikora *około 03-1844 Szczuczyn †po 19-11-1888  
1446Czarnecka Marianna z d. Malinowska *około 1849 Grabowo †  
1447Czarnecka Marianna z d. Szmit *około 1833 Dobry Las †  
1448Czarnecka Marianna (Marcjanna) z d. Kadyszewska *około 1845 Okrasin †od 18-02-1889 do 17-01-1928  
1449Czarnecka Teofila z d. Obrycka *około 1828 Obrytki par. Przytuły (Romany) †06-12-1872 Zakrzewo /Słucz/  
1450Czarnecki Andrzej *około 1829 Niećkowo †  
1451Czarnecki Antoni *około 1842 Słucz †przed 18-02-1889  
1452Czarnecki Antoni *około 1840 Milewo †  
1453Czarnecki Franciszek *około 1825 Burzyn †27-09-1896 Burzyn /Burzyn/  
1454Czarnecki Franciszek *około 07-1826 Ławsk †przed 20-05-1889  
1455Czarnecki Jakub *około 1832 Niećkowo †04-03-1882 Kędziorowo  
1456Czarnecki Jan *około 1831 Zakrzewo †od 19-11-1906 do 12-07-1922  
1457Czarnecki Jan *około 1837 Słucz †od 18-09-1893 do 10-06-1906  
1458Czarnecki Józef *około 1833 Szczuczyn †przed 30-10-1912  
1459Czarnecki Józef *około 1837 Pasichy †po 19-11-1888  
1460Czarnecki Paweł *około 1830 Glinki †05-04-1876 Mazewo /Niedźwiadna/  
1461Czarnecki Stanisław *około 1838 Zakrzewo †przed 08-11-1886  
1462Czarnecki Szymon *około 1847 Szczuczyn †  
1463Czarnowska Barbara z d. Szleszyńska *około 1831 Brodowo †od 05-02-1879 do 14-02-1882  
1464Czarnowska Ewa z d. Chylińska *około 1838 Kownatki †po 13-02-1906  
1465Czarnowska Marcjanna z d. Chrostowska *około 1834 Brodowo †05-08-1860  
1466Czarnowska Otolia z d. Szleszyńska *około 1843 Brodowo †po 28-11-1899  
1467Czarnowski Józef Paweł *około 1831 Czarnówek †po 14-02-1882  
1468Czarnowski Kazimierz *około 1843 Guty par. Wąsosz †po 28-11-1899  
1469Czarnowski Leon *13-03-1843 Guty par. Wąsosz †  
1470Czarnowski Stanisław *około 1834 Borawskie †od 13-11-1888 do 13-02-1906  
1471Czerkies Stanisław *około 1844 Ławsk †20-03-1924 Modzele  
1472Czerniak Anna z d. Ostrowska *około 1845 Kubra †  
1473Czerniak Józef *około 1832 Słucz †  
1474Czerpakowska Anna z d. Czech *około 1833 Ełk †  
1475Czerwińska Ludwika z d. Bagińska *16-01-1832 Lipnik †22-04-1875 Lipnik /Wąsosz/  
1476Czerwińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1846 Koniecki par. Wizna †01-01-1917 Świdry /Wąsosz/  
1477Czerwiński Idzi Ludwik *około 1849 Strękowo †  
1478Czerwiński Stanisław Tomasz *około 1841 Rostki †po 01-01-1917  
1479Czerwonka Aleksandra Małgorzata z d. Kurkowska *około 1837 Bagińskie †przed 18-02-1884  
1480Czerwonka Balbina *około 1835 Czerwonki †  
1481Czerwonka Baltazar *około 1827 Czerwonki †przed 27-11-1883  
1482Czerwonka Edward Stanisław *około 1848 Kurki †  
1483Czerwonka Karol *około 1833 Borawskie †  
1484Czerwonka Konstanty *około 1847 Czerwonki †07-10-1920 Czerwonki  
1485Czerwonka Marianna z d. Pełna *około 1847 Kownaty †po 22-03-1920 Czerwonki /Wąsosz/  
1486Czerwonka Marianna z d. Bagińska *13-12-1834 Lipnik †przed 27-11-1883  
1487Czerwonka Stanisław *około 1839 Czerwonki †14-12-1916 Czerwonki  
1488Czerwonka Teofil Teodor *około 1834 Mocarze †od 18-02-1884 do 27-11-1889  
1489Czerwonka Wincenty *około 1845 Czerwonki †od 21-02-1911 do 22-03-1920  
1490Czyszeska Ludwika z d. Popławska *około 1832 Sieburczyn †   
1491Czyszeski Kazimierz *około 1826 Mocarze †   
1492Czyżewska Barbara *04-12-1848 Wąsosz †12-04-1851 Wąsosz  
1493Czyżewska Józefa z d. Alert *około 1831 Wąsosz †przed 20-10-1885  
1494Czyżewska Julianna z d. Łochowska *około 1830 Klimaszewnica †  
1495Czyżewska Karolina z d. Komosa *około 1839 Wąsosz †09-04-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1496Czyżewska Marianna z d. Płoskiewicz *około 08-1848 †  
1497Czyżewska Paulina z d. Solińska *1828 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1498Czyżewska Rozalia z d. Siedlecka *około 1830 Wąsosz †23-09-1854  
1499Czyżewska Teodozja Marianna z d. Łempicka *15-12-1846 Bagienice †14-01-1912 Wąsosz   
1500Czyżewski Antoni *27-10-1836 Wąsosz †1853  
1501Czyżewski Baltazar *06-01-1828 Wąsosz †1895  
1502Czyżewski Franciszek *03-12-1842 †  
1503Czyżewski Jan *około 1827 Wąsosz †przed 20-10-1885  
1504Czyżewski Jan *około 1828 †  
1505Czyżewski Józef *około 1831 Wąsosz †przed 09-04-1893  
1506Czyżewski Józef *około 1831 Wąsosz †  
1507Czyżewski Julian *19-02-1837 Wąsosz †10-12-1902  
1508Czyżewski Karol *około 1830 †16-02-1836 Wąsosz  
1509Czyżewski Wojciech *20-04-1840 Wąsosz †15-11-1906 Wąsosz   
1510Czyżewski Wojciech *16-04-1839 Wąsosz †przed 04-1840  
1511Ćmielewska Katarzyna z d. Grzymkowska *1848 Radziłów †po 09-02-1904  
1512Ćmielewski Franciszek *około 1845 Radziłów †po 09-02-1904  
1513Danowska Agnieszka z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1514Danowska Agnieszka Anna z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
1515Danowska Aniela z d. Borawska *około 1829 Konopki †po 27-10-1879   
1516Danowska Aniela *14-06-1847 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty  
1517Danowska Aniela *04-06-1844 Sulewo Kownaty †  
1518Danowska Anna *31-03-1838 Sulewo Kownaty †12-12-1853 Sulewo Kownaty  
1519Danowska Anna *20-03-1833 Sulewo Prusy †27-05-1834 Sulewo Prusy  
1520Danowska Anna z d. Kryszpin *02-11-1836 Wąsosz †  
1521Danowska Antonina z d. Czaplicka *około 1831 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
1522Danowska Barbara z d. Kacperska *około 01-1846 Zaborowo †13-01-1885 Sulewo Kownaty  
1523Danowska Bogumiła *około 1828 Budne †po 20-11-1876  
1524Danowska Bogumiła z d. Rogowska *około 1826 †  
1525Danowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1843 Łosewo †przed 16-02-1896  
1526Danowska Emilia z d. Borawska *około 1829 Konopki †09-04-1872 Konopki  
1527Danowska Filomena (Salomea) z d. Chrzanowska *około 1849 Kieljany †  
1528Danowska Franciszka *21-09-1849 Zalesie †23-08-1855 Zalesie   
1529Danowska Franciszka *29-01-1846 Niećkowo †  
1530Danowska Helena *27-02-1847 Sulewo Kownaty †   
1531Danowska Józefa *29-05-1849 Sulewo Prusy †18-11-1852 Sulewo Prusy   
1532Danowska Józefata z d. Dąbrowska *około 1826 Mocarze †przed 08-11-1892  
1533Danowska Józefata z d. Łempicka *30-12-1828 Bagienice †24-07-1868   
1534Danowska Julianna z d. Bagińska *około 1839 Bagińskie †31-12-1885 Bagińskie  
1535Danowska Karolina z d. Łempicka *26-01-1849 Bagienice †24-11-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1536Danowska Karolina z d. Sulewska *około 1838 Sulewo Prusy †po 06-10-1903   
1537Danowska Karolina z d. Zaborowska *około 1848 Sulewo Kownaty †po 02-08-1910   
1538Danowska Karolina z d. Zalewska *04-02-1826 Zalesie †05-08-1858 Niedźwiedzkie   
1539Danowska Karolina *05-11-1847 Danowo †29-11-1849 Danowo   
1540Danowska Karolina *21-03-1829 Sulewo Prusy †15-06-1830 Sulewo Prusy  
1541Danowska Katarzyna z d. Kacperska *1841 Zaborowo †12-03-1880 Sulewo Kownaty  
1542Danowska Katarzyna *28-11-1840 Sulewo Kownaty †21-05-1855   
1543Danowska Katarzyna z d. Kuczyńska *26-11-1838 Sulewo Kownaty †   
1544Danowska Katarzyna *01-05-1842 Sulewo Kownaty †  
1545Danowska Ludwika z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
1546Danowska Ludwika Dorota z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki †po 14-02-1911  
1547Danowska Marcela (Marcjanna) z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †po 04-02-1907  
1548Danowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1549Danowska Marianna *11-02-1827 Sulewo Kownaty †od 28-05-1895 do 31-12-1901  
1550Danowska Marianna *26-07-1834 Sulewo Prusy †10-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1551Danowska Marianna z d. Downar *około 1827 Sokoły Jeziorne †od 09-09-1883 do 20-05-1893  
1552Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1837 Toczyłowo †06-02-1885 Budne /Białaszewo/  
1553Danowska Marianna *19-03-1831 Sulewo Prusy †08-09-1836 Sulewo Prusy  
1554Danowska Marianna *13-01-1844 Niećkowo †06-06-1846 Niećkowo  
1555Danowska Marianna *27-10-1825 Sulewo Prusy †25-12-1825 Sulewo Prusy  
1556Danowska Marianna z d. Gosiewska *22-02-1848 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1557Danowska Marianna *09-11-1834 Sulewo Kownaty †   
1558Danowska Marianna z d. Czerwonka *około 1848 Czerwonki †  
1559Danowska Rozalia z d. Świderska *około 1847 Łosewo †po 13-02-1888  
1560Danowska Rozalia *08-08-1839 Danowo †26-09-1841 Danowo   
1561Danowska Rozalia *23-05-1848 Sulewo Prusy †  
1562Danowska Teofila z d. Sulewska *18-10-1848 Zaborowo †19-09-1939 Niećkowo  
1563Danowska Teofila z d. Cwalińska *około 1828 Mroczki †po 23-07-1883  
1564Danowska Teofila *12-07-1844 Sulewo Kownaty †   
1565Danowska Teofila z d. Łempicka *04-08-1844 Sulewo Kownaty †   
1566Danowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
1567Danowska Wiktoria *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
1568Danowska Wiktoria z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
1569Danowski Adam *około 1834 Klimaszewnica †  
1570Danowski Aleksander *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-05-1922  
1571Danowski Aleksander *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
1572Danowski Antoni *17-10-1827 Sulewo Prusy †02-01-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1573Danowski Antoni *około 1840 Orlikowo †po 04-02-1907  
1574Danowski Antoni *około 1848 Żebrki †po 27-01-1913  
1575Danowski Antoni Wincenty *około 1839 Szymany †po 13-02-1888  
1576Danowski Dominik *24-09-1844 Sulewo Kownaty †po 31-12-1885  
1577Danowski Dominik *17-08-1837 Klimaszewnica †  
1578Danowski Edward *około 1834 †04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1579Danowski Franciszek *około 1833 Surały †od 20-05-1893 do 03-02-1896  
1580Danowski Franciszek *około 01-1831 †30-12-1836 Sulewo Prusy  
1581Danowski Franciszek *13-07-1849 Sulewo Kownaty †24-07-1849 Sulewo Kownaty   
1582Danowski Franciszek Leopold *01-11-1826 Zalesie †   
1583Danowski Franciszek Piotr *24-06-1835 Sulewo Prusy †od 09-02-1891 do 10-02-1901  
1584Danowski Fryzanty *19-02-1840 Sulewo Kownaty †od 06-02-1905 do 24-11-1919   
1585Danowski Grzegorz *14-03-1830 Sulewo Kownaty †08-05-1831 Sulewo Kownaty   
1586Danowski Jakub *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
1587Danowski Jakub *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1588Danowski Jakub Antoni *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
1589Danowski Jan *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
1590Danowski Jan *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
1591Danowski Jan *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
1592Danowski Jan *28-08-1835 Koniecki †  
1593Danowski Jan *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
1594Danowski Jan Lucjusz *12-02-1849 Sulewo Kownaty †23-05-1853 Sulewo Prusy   
1595Danowski Jan Stanisław *27-12-1836 Sulewo Prusy †08-06-1839 Sulewo Prusy  
1596Danowski Józef *około 1829 Sulewo Kownaty †po 19-03-1894  
1597Danowski Józef *około 1829 Niećkowo †12-03-1873 Wąsosz  
1598Danowski Józef *11-07-1846 Sulewo Kownaty †16-03-1885 Sulewo Kownaty  
1599Danowski Józef *19-02-1844 Sulewo Kownaty †30-05-1877 Sulewo Kownaty   
1600Danowski Józef *30-03-1838 Zalesie †26-09-1863 Zalesie   
1601Danowski Józef *09-02-1832 Sulewo Kownaty †25-11-1857 Sulewo Kownaty   
1602Danowski Józef *około 1841 Borawskie †  
1603Danowski Józef *19-11-1844 Danowo †   
1604Danowski Józef *13-07-1827 Sulewo Kownaty †   
1605Danowski Józef Grzegorz *17-03-1843 Sulewo Kownaty †po 03-02-1902  
1606Danowski Julian *około 1845 Brzozowa par. Białaszwewo †po 09-02-1902  
1607Danowski Kazimierz Jakub *1842 †  
1608Danowski Ksawery *08-04-1826 Sulewo Prusy †  
1609Danowski Leon *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
1610Danowski Ludwik *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
1611Danowski Marcel *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
1612Danowski Marcel *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
1613Danowski Marcin *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
1614Danowski Michał *około 1845 Borawskie †po 24-06-1923   
1615Danowski Nikodem *około 1838 Budne †  
1616Danowski Piotr *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
1617Danowski Piotr Franciszek *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
1618Danowski Stanisław *01-05-1838 Sulewo Kownaty †24-08-1843 Sulewo Kownaty  
1619Danowski Stanisław *około 1826 Szymany †  
1620Danowski Stanisław *18-05-1837 Sulewo Kownaty †   
1621Danowski Stanisław *07-11-1849 Sulewo Prusy †  
1622Danowski Stanisław Jan *około 1840 Niedźwiadna †po 26-09-1887  
1623Danowski Stanisław Nikodem *12-09-1840 Zalesie †30-05-1879 Zalesie   
1624Danowski Sylwester *01-01-1847 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1625Danowski Teodor *około 1842 Klimaszewnica †po 14-02-1911  
1626Danowski Wiktor *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
1627Danowski Wiktor Jan *01-09-1831 Zalesie †   
1628Danowski Wincenty *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo   
1629Danowski Wojciech *16-06-1844 Sulewo Kownaty †po 04-02-1908  
1630Danowski Wojciech *około 1830 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
1631Danowski Wojciech *około 1827 Surały †po 18-02-1878  
1632Danowski Wojciech *19-04-1825 Sulewo Prusy †  
1633Dardzińska Anna z d. Alert *około 1838 Wąsosz †16-11-1878 Wąsosz  
1634Dardzińska Salomea (Cecylia) z d. Merchelska *19-11-1844 Wąsosz †23-04-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
1635Dardziński Bartłomiej *około 1841 Rakowo †po 04-02-1908  
1636Dardziński Franciszek *około 1835 Rakowo †07-06-1881  
1637Dardziński Ignacy *około 1847 Wąsosz †po 08-02-1904  
1638Dardziński Jan *około 1843 †20-10-1884  
1639Darwicka Anna z d. Gwiazdowska *około 1826 Mścichy †przed 10-05-1880  
1640Darwicka Ewa z d. Łuba *około 1838 Łojki †po 06-02-1899  
1641Darwicka Wiktoria z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
1642Darwicki Joachim *około 1839 Wypychy †po 05-02-1900  
1643Darwicki Józef *około 1849 Konopki †po 06-10-1903  
1644Dąbkowska Agnieszka z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
1645Dąbkowski Antoni *około 1828 Barany †  
1646Dąbrowska Anastazja z d. Dubowska *około 1843 Burzyn †po 16-02-1903  
1647Dąbrowska Aniela z d. Konopka *około 1834 Konopki Chude †od 05-07-1898 do 27-01-1903  
1648Dąbrowska Aniela z d. Klimaszewska *około 1827 Dusze †przed 12-1860  
1649Dąbrowska Anna z d. Urbanowicz *około 1842 †od 14-02-1898 do 27-03-1924   
1650Dąbrowska Anna z d. Biedrzycka *19-08-1837 Jedwabne †05-07-1867 Jedwabne /Jedwabne/  
1651Dąbrowska Anna z d. Dobrzycka *około 1845 Szymany †  
1652Dąbrowska Apolonia z d. Owczarska *około 1845 Rutkowskie †  
1653Dąbrowska Balbina z d. Świderska *18-04-1845 Bagienice †przed 12-1882   
1654Dąbrowska Barbara z d. Borawska *około 1841 Supy †przed 11-02-1896  
1655Dąbrowska Bronisława z d. Bóbr *około 1847 Popowo †po 23-01-1899  
1656Dąbrowska Dorota z d. Troks *około 1826 †przed 09-05-1892  
1657Dąbrowska Dorota z d. Anik *około 1828 Sucholaski †  
1658Dąbrowska Elżbieta z d. Wróblewska *około 1839 Mocarze †po 03-07-1900  
1659Dąbrowska Franciszka z d. Siedlecka *około 1844 Wąsosz †po 27-01-1902  
1660Dąbrowska Franciszka z d. Górska *około 1829 Chrostowo †od 30-01-1883 do 27-11-1906  
1661Dąbrowska Franciszka z d. Dybikowska *około 1833 Święcienin †  
1662Dąbrowska Józefa z d. Grądzka *około 1828 Jarnuty †od 29-02-1892 do 04-08-1899  
1663Dąbrowska Józefa z d. Strzyżewska *około 1827 Wólka †od 09-10-1876 do 01-1886  
1664Dąbrowska Julianna z d. Wądołowska *około 1831 Koniecki par. Wizna †od 03-02-1892 do 09-02-1904  
1665Dąbrowska Julianna z d. Sadowska *około 1835 Kolno †po 12-11-1889  
1666Dąbrowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †około 1873  
1667Dąbrowska Julianna z d. Stankiewicz *około 1832 Niedźwiadna †  
1668Dąbrowska Justyna z d. Karwowska *około 1825 Brzostowo †16-07-1900 Brzostowo /Burzyn/  
1669Dąbrowska Karolina z d. Chrzanowska *około 1845 Brzostowo †04-12-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1670Dąbrowska Katarzyna z d. Łojewska *około 1837 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1671Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1827 Brychy †12-01-1858  
1672Dąbrowska Katarzyna z d. N *około 1841 †  
1673Dąbrowska Ludwika z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †od 13-02-1889 do 07-09-1901  
1674Dąbrowska Ludwika z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1675Dąbrowska Marcjanna z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
1676Dąbrowska Marianna z d. Dzierżyk *około 1842 Sieburczyn †11-04-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1677Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska *około 1842 Kubrzany †od 03-07-1906 do 11-02-1908  
1678Dąbrowska Marianna z d. Wysocka *około 1847 Chrostowo †po 16-02-1903  
1679Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1839 Karwowo †po 23-11-1891  
1680Dąbrowska Marianna z d. Krukowska *około 1845 Popowo †18-08-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
1681Dąbrowska Marianna z d. Makowska *około 1834 Rutkowskie †przed 01-1879  
1682Dąbrowska Marianna z d. Rogowska *około 1843 Trzaski †  
1683Dąbrowska Marianna z d. Orzechowska *około 1849 Sojczyn Grądowy †  
1684Dąbrowska Paulina Antonina z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †18-02-1917 Szostaki  
1685Dąbrowska Sabina z d. Jastrzębska *około 1847 Puławy †23-12-1907 Jedwabne  
1686Dąbrowska Salomea z d. Karwowska *około 1846 Skroda Wielka †po 08-02-1885  
1687Dąbrowska Scholastyka z d. Nieciecka *około 1831 Szostaki †22-04-1912 Szostaki /Burzyn/  
1688Dąbrowska Weronika z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1689Dąbrowski Adam *około 1843 †po 27-01-1913  
1690Dąbrowski Andrzej *około 1848 Pluty †przed 03-02-1903  
1691Dąbrowski Antoni *około 1838 Wierciszewo †21-10-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1692Dąbrowski Antoni *około 1849 Sośnia †  
1693Dąbrowski Bartłomiej *około 1847 Obiedzino †04-05-1914 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
1694Dąbrowski Felicjan *około 1827 Szostaki †od 04-02-1894 do 05-02-1901  
1695Dąbrowski Franciszek *około 1845 Łoje Awissa †18-06-1916 Łoje /Przytuły/  
1696Dąbrowski Franciszek *około 1829 Trzaski †od 11-02-1896 do 17-11-1913  
1697Dąbrowski Franciszek *około 1842 Niećkowo †19-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1698Dąbrowski Franciszek *około 1848 Brzostowo †05-04-1885 Brzostowo  
1699Dąbrowski Franciszek *około 1829 Rutki †  
1700Dąbrowski Franciszek *około 1836 †  
1701Dąbrowski Jakub *około 1846 Kurejewka †po 23-01-1899  
1702Dąbrowski Jan *około 1827 Wąsosz †przed 25-12-1920  
1703Dąbrowski Jan *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
1704Dąbrowski Jan *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
1705Dąbrowski Jan *około 1837 †12-08-1884 Mocarze /Burzyn/  
1706Dąbrowski Jan *około 1845 Nieciki †  
1707Dąbrowski Jan *około 1845 Mocarze †  
1708Dąbrowski Jan *około 1844 Wizna †  
1709Dąbrowski Józef *około 1848 Gardoty †po 22-06-1913  
1710Dąbrowski Józef *około 1834 Wierciszewo †  
1711Dąbrowski Karol *około 1842 Chrostowo †po 11-02-1908  
1712Dąbrowski Ksawery *1832 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1713Dąbrowski Ludwik *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
1714Dąbrowski Ludwik *około 1839 Bzury †15-12-1879  
1715Dąbrowski Marcel Jan *1849 Brodowo †  
1716Dąbrowski Paweł *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
1717Dąbrowski Paweł *około 1829 Okół †przed 19-02-1871  
1718Dąbrowski Stanisław *około 1846 Brzostowo †16-09-1929 Brzostowo  
1719Dąbrowski Stanisław *około 1828 Chrostowo †po 09-02-1904  
1720Dąbrowski Stanisław *około 1832 Nadbory †przed 05-07-1898  
1721Dąbrowski Stanisław *1828 Łoje Awissa †01-08-1888 Pluty   
1722Dąbrowski Stanisław *około 1848 †26-02-1908 Łoje Awissa  
1723Dąbrowski Szymon *około 1832 Szostaki †od 13-02-1899 do 23-11-1909  
1724Dąbrowski Tadeusz Feliks *około 1843 †po 08-02-1885  
1725Dąbrowski Teofil *około 1833 Wścieklice †po 23-11-1891  
1726Dąbrowski Teofil *około 1846 Popowo †od 24-11-1891 do 18-08-1895  
1727Dąbrowski Tomasz *około 1836 Sieburczyn †po 05-07-1867  
1728Dąbrowski Tomasz *około 1840 Wścieklice †  
1729Dąbrowski Wiktor Władysław *około 1834 Bzury †  
1730Dąbrowski Wojciech Konstanty *około 1841 Sieburczyn †27-03-1924 Małachowo /Wizna/   
1731Dejdż Agnieszka z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1732Dembkowski Adam *około 1847 Zucielec †  
1733Derejko Aleksander *około 1848 Makowskie †przed 19-02-1917  
1734Derejko Stanisław *około 1847 Makowskie †przed 06-05-1911  
1735Detkiewicz Anna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †po 11-1866  
1736Dęba Ignacy *około 1826 Michny †  
1737Dęba Magdalena z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
1738Dębińska Agnieszka z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
1739Dębińska Anna z d. Sztolberg *około 1828 Kędziorowo †  
1740Dębińska Helena Magdalena z d. Orłowska *około 1834 Marki †  
1741Dębińska Józefa z d. Rost *około 1833 Szczuczyn †przed 10-02-1885  
1742Dębińska Julia *około 1829 Wojsławy †  
1743Dębińska Julianna z d. Niemiec *około 1842 †  
1744Dębińska Julianna z d. Śliwka *około 1847 Siestrzanki †  
1745Dębińska Karolina z d. Witkowska *około 01-1844 Czaple †od 02-05-1887 do 09-1892  
1746Dębińska Katarzyna z d. Malecka *około 1843 Prusy †od 28-01-1890 do 26-11-1938  
1747Dębińska Marcella z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
1748Dębińska Marianna z d. Kozikowska *około 1846 Koziki †  
1749Dębińska Teofila z d. Rakowska *około 07-1841 Wąsosz †  
1750Dębiński Adam *około 1847 Świdry †23-07-1877  
1751Dębiński Damazy Ignacy *około 1836 Barany †po 18-02-1901  
1752Dębiński Feliks *około 1838 Wierzbowo †  
1753Dębiński Franciszek *około 11-1841 Barany †po 10-11-1902  
1754Dębiński Franciszek *około 10-1847 Szczuczyn †  
1755Dębiński Jakub *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
1756Dębiński Jan *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
1757Dębiński Jan *około 1829 Rakowo †  
1758Dębiński Jan *około 1829 Niedźwiedzkie †  
1759Dębiński Jan *około 1830 Kieljany †  
1760Dębiński Józef *około 1849 Kurki †przed 28-08-1923  
1761Dębiński Józef *około 1848 Zakrzewo †od 28-01-1890 do 26-11-1938  
1762Dębowska Barbara z d. Grądzka *około 1842 Klimaszewnica †po 11-02-1889  
1763Dębowski Franciszek *około 1848 Zawady †  
1764Dębowski Piotr *około 1842 Giełczyn †  
1765Długołęcka Anna *około 1837 Bęćkowo †11-09-1841 Bęćkowo  
1766Długołęcka Anna *około 1839 Bęćkowo †05-09-1841 Bęćkowo  
1767Długołęcka Ewa z d. Furmańska *około 1840 Ełk †po 15-12-1901  
1768Długołęcka Franciszka z d. Gardocka *około 1832 Mroczki †05-06-1867 Mroczki /Przytuły/  
1769Długołęcka Franciszka z d. Mikucka *około 1844 Koty par. Grajewo †  
1770Długołęcka Józefata z d. Modzelewska *około 1828 Jałówka †21-01-1863 Mroczki /Przytuły/  
1771Długołęcka Marcjanna *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
1772Długołęcka Marianna z d. Mikucka *około 1834 Niećkowo †16-09-1856  
1773Długołęcka Rozalia *około 1841 †05-08-1843 Bęćkowo  
1774Długołęcka Teofila z d. Orzechowska *około 1837 Surały †31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1775Długołęcka Teresa *około 1825 †08-01-1846 Bęćkowo  
1776Długołęcki Adam *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
1777Długołęcki Franciszek *21-10-1842 Bęćkowo †  
1778Długołęcki Jan *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
1779Długołęcki Jan *około 1834 Bęćkowo †  
1780Długołęcki Karol *około 1827 Barany †15-12-1901 Szczuczyn  
1781Długołęcki Maciej *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1782Długołęcki Maciej *około 1829 †  
1783Długozima Mateusz *około 1842 Kolno †przed 19-05-1919  
1784Dłużniewski Jakub *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
1785Dmochowska Anna z d. Kamińska *około 1836 Wąsosz †po 16-02-1903  
1786Dmochowska Konstancja z d. Jachimska *około 1825 Bagińskie †13-12-1886 Wąsosz  
1787Dmochowska Paulina z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
1788Dmochowska Weronika z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †20-12-1894  
1789Dmochowski Adolf *około 1848 Stawiane †  
1790Dmochowski Jan *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
1791Dobczyk Franciszek *około 1847 Zambrów †  
1792Dobkowska Anna z d. Łajewska *około 1832 Białogrądy †po 04-03-1889  
1793Dobkowska Anna z d. Jankowska *około 1832 Szymany †  
1794Dobkowska Antonina z d. Olszewska *około 1827 Zanklewo †  
1795Dobkowska Katarzyna z d. Domurat *około 1841 Wizna †  
1796Dobkowska Marianna z d. Truszkowska *około 1828 Łosewo †  
1797Dobkowski Adam *około 1827 Zanklewo †  
1798Dobkowski Maksymilian *około 1849 Radziłów †   
1799Dobkowski Wiktor *około 1844 Zanklewo †  
1800Dobrońska Ewa z d. Dmochowska *około 1826 Wizna †po 02-02-1869  
1801Dobrońska Ludwika z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
1802Dobrońska Marianna z d. Kapelewska *około 1844 Wizna †  
1803Dobroński Józef *około 1835 Wizna †  
1804Dobroński Piotr *około 1831 Wizna †po 20-05-1878  
1805Dobrowolska Józefa z d. Greloch *1843 Zaskrodzie †  
1806Dobrowolski Mateusz *1842 Zaborowo †  
1807Dobrzeniewska Bogumiła z d. Laszczkowska *około 05-1844 Białaszewo †po 14-12-1880  
1808Dobrzeniewski Jan *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
1809Dobrzycka Anna z d. Biedrzycka *około 1844 †od 23-02-1903 do 01-11-1909  
1810Dobrzycka Balbina z d. Kowalewska *około 1847 Koniecki †od 19-07-1892 do 24-04-1907  
1811Dobrzycka Balbina Franciszka *01-04-1829 Koniecki †  
1812Dobrzycka Eleonora z d. Chylińska *około 1846 Borawskie †po 14-11-1887  
1813Dobrzycka Emilia z d. Klimaszewska *około 1831 Warszawa †po 14-02-1905  
1814Dobrzycka Ewa Małgorzata z d. Mroczkowska *około 1838 Milewo †  
1815Dobrzycka Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Gałązki †przed 06-02-1900  
1816Dobrzycka Franciszka z d. Gawecka *około 1847 Biodry †23-03-1869 Biodry /Burzyn/  
1817Dobrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1849 †  
1818Dobrzycka Franciszka Rozalia *około 1829 Skroda Wielka †przed 09-1859  
1819Dobrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1835 Chyliny †po 16-02-1897  
1820Dobrzycka Julianna z d. Szleszyńska *około 1841 Barzykowo †po 31-01-1921  
1821Dobrzycka Magdalena Joanna Ewa z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
1822Dobrzycka Marcjanna z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
1823Dobrzycka Marianna z d. Polkowska *około 1839 Kąty †od 13-09-1904 do 23-01-1917  
1824Dobrzycka Marianna z d. Czaplicka *około 1826 Chełchy †przed 29-01-1877  
1825Dobrzycka Marianna z d. Bierkiewicz *około 1842 Kantaliszki †  
1826Dobrzycka Rozalia z d. Tyszka *około 1832 Nieciki †po 04-02-1894  
1827Dobrzycka Rozalia z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †po 25-02-1889  
1828Dobrzycka Rozalia *około 1835 Skroda Wielka †  
1829Dobrzycka Teofila z d. Bagińska *około 1833 Guty Stare †  
1830Dobrzycka Teresa z d. Ołdakowska *około 1844 Wąsosz †  
1831Dobrzycki Antoni *około 1849 Szymany †17-02-1937 Sulewo Kownaty  
1832Dobrzycki Antoni *około 1836 †przed 24-01-1899  
1833Dobrzycki Augustyn *około 1847 †przed 06-02-1900  
1834Dobrzycki Franciszek *około 1848 Rosochate †po 21-02-1911  
1835Dobrzycki Jan *około 1833 Szymany †po 04-02-1894  
1836Dobrzycki Józef *około 1842 Sokoły †24-04-1907 Sokoły /Wąsosz/  
1837Dobrzycki Julian *około 1842 Biodry †23-01-1917 Biodry  
1838Dobrzycki Karol *około 1848 Mroczki †  
1839Dobrzycki Kazimierz *około 1828 Rosochate †po 25-02-1889  
1840Dobrzycki Kazimierz *około 1838 Szymany †przed 19-02-1882  
1841Dobrzycki Maciej *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
1842Dobrzycki Maciej *około 1834 Bagińskie †18-03-1860 Bagińskie /Grabowo/  
1843Dobrzycki Mateusz *około 1835 †11-11-1909 Sokoły /Wąsosz/  
1844Dobrzycki Piotr *około 1844 Rosochate †24-12-1925 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1845Dobrzycki Piotr *około 1833 Przyborowo †  
1846Dobrzycki Stanisław *około 1827 Bagińskie †od 04-03-1878 do 16-07-1882  
1847Dobrzycki Szczepan *około 1833 Rosochate †przed 24-11-1903  
1848Dobrzyniecki Józef *około 1832 Boczki †po 27-06-1881  
1849Dobrzyniewska Paulina z d. Gryszkiewicz *około 1834 Czarnówek †15-11-1912 Załuski /Niedźwiadna/  
1850Dolińska Teofila z d. Obrycka *około 1829 Przasnysz †  
1851Doliński Kajetan *około 1828 Kubra †  
1852Doliwa Adam *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
1853Doliwa Ewa z d. Piwko *około 1840 Bęćkowo †po 20-07-1903  
1854Doliwa Kajetan *1829 Grajewo †przed 31-01-1887  
1855Doliwa Kazimierz *około 1827 Mścichy †  
1856Doliwa Klementyna z d. Kulikowska *około 1842 Lipińskie †  
1857Doliwa Marianna z d. Piotrowska *około 1834 Mścichy †od 24-01-1888 do 01-10-1907  
1858Doljasz Jan *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
1859Doljasz Katarzyna z d. Komosa *około 1835 Ławsk †po 30-10-1893  
1860Dołęga Andrzej *około 1828 Makowskie †14-05-1897 Makowskie /Burzyn/  
1861Dołęga Andrzej *około 1836 Makowskie †po 17-01-1888  
1862Dołęga Emilia z d. Supińska *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
1863Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 30-11-1909  
1864Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 17-11-1908  
1865Dołęga Felicjan *około 1832 Makowskie †od 05-02-1894 do 18-04-1905  
1866Dołęga Franciszek *około 1829 Makowskie †przed 15-09-1890  
1867Dołęga Jakub Józef *około 1841 Grądy Wielkie †  
1868Dołęga Jan *około 1842 Makowskie †przed 13-02-1896  
1869Dołęga Jan *około 1828 Ełk †  
1870Dołęga Jan *około 1829 Szostaki †  
1871Dołęga Józefa z d. Żukowska *około 1848 Jedwabne †  
1872Dołęga Józefa Stanisława z d. Święszkowska *około 1844 Kamianki †  
1873Dołęga Julianna z d. Wierciszewska *około 1834 Makowskie †18-04-1905 Makowskie /Burzyn/  
1874Dołęga Julianna z d. Mogielnicka *około 1834 Brzostowo †po 13-02-1900  
1875Dołęga Julianna Wiktoria z d. Mocarska *około 1843 Rutkowskie †30-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/  
1876Dołęga Karolina z d. Chojnowska *około 1832 Grądy Małe †  
1877Dołęga Katarzyna z d. Saraczewska *około 1825 †przed 05-1872  
1878Dołęga Kazimierz *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
1879Dołęga Ludwik *około 1833 Grądy Wielkie †  
1880Dołęga Marianna z d. Chrostowska *około 1828 Borawskie par. Jedwabne †po 15-09-1890  
1881Dołęga Marianna z d. Olszewska *około 1842 Grądy Małe †  
1882Dołęga Marianna Zofia z d. Święszkowska *około 1835 Kaimy †  
1883Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1826 Makowskie †przed 09-1858  
1884Dołęga Weronika z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
1885Domańska Michalina z d. Zarzecka *około 1842 Szafranki †  
1886Domański Franciszek *około 1841 Leszczewo †przed 28-01-1929  
1887Domański Piotr *około 1843 Przechody †  
1888Domasiewicz Stanisław *około 1847 Romany †  
1889Domełło Adam *około 1839 Bęćkowo †14-02-1924 Niećkowo  
1890Domełło Franciszek *około 1836 Barany †21-11-1912 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1891Domełło Józef *około 1828 Barany †01-05-1889 Załuski /Niedźwiadna/  
1892Domełło Karolina z d. Łepkowska *około 1829 Czarnówek †po 19-11-1883  
1893Domełło Karolina z d. Wierzchowska *około 1832 Chojnowo †10-04-1874 Załuski /Niedźwiadna/  
1894Domełło Marianna z d. Kadyszewska *około 1849 Milewo †przed 04-1884  
1895Dominiecka Franciszka z d. Markowska *około 1840 Huta par. Suwałki †przed 06-02-1899  
1896Dominiecka Justyna z d. Miodus *około 1832 Prusy †06-03-1872 Zacieczki /Wąsosz/  
1897Dominiecki Jakub *około 07-1834 Skaje †24-06-1855  
1898Dominiecki Mateusz *około 1827 Skaje †  
1899Domisiewicz Anna *28-06-1834 Niećkowo †  
1900Domisiewicz Anna *13-02-1825 Milewo †  
1901Domisiewicz Ewa z d. Górska *około 1828 Bęćkowo †po 26-11-1894  
1902Domisiewicz Franciszek *12-07-1842 Obrytki †1911 Jedwabne  
1903Domisiewicz Jan *06-01-1841 Niećkowo †26-02-1843 Niećkowo  
1904Domisiewicz Józef *24-03-1831 Świdry †  
1905Domisiewicz Karolina z d. Zacharzewska *około 1848 Słucz †  
1906Domisiewicz Katarzyna *1825 †11-08-1833 Niećkowo  
1907Domisiewicz Katarzyna *13-03-1838 Niećkowo †  
1908Domisiewicz Marcjanna z d. Czerkies *około 1845 Wierzbowo †12-03-1867 Obrytki  
1909Domisiewicz Marianna *1829 †03-08-1833 Niećkowo  
1910Domisiewicz Mateusz *około 1843 Romany †  
1911Domisiewicz Tomasz *15-11-1844 Obrytki †  
1912Domisiewicz Tomasz *07-02-1828 Świdry †  
1913Domisiewicz Wawrzyniec *04-08-1832 Niećkowo †  
1914Domisiewicz Wiktor *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
1915Domitr Adam *około 1849 Witynie †30-09-1924 Witynie /Jedwabne/  
1916Domitr Adam *24-12-1842 Kucze Wielkie †przed 25-10-1904  
1917Domitr Aniela z d. Sarnacka *około 1826 Kucze Wielkie †po 19-02-1867  
1918Domitr Anna (Marianna) z d. Szumowska *około 1829 Witynie †od 24-11-1873 do 10-04-1877  
1919Domitr Antoni *około 1841 Przestrzele †13-12-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
1920Domitr Apolonia z d. Bujnowska *około 1835 Wizna †przed 04-1883  
1921Domitr Balbina z d. Sarnacka *około 1841 Kucze Wielkie †12-10-1924 Orlikowo /Jedwabne/  
1922Domitr Franciszek *07-10-1839 Kucze Wielkie †16-04-1840 Kucze Wielkie  
1923Domitr Franciszek *około 1840 Janczewo †  
1924Domitr Franciszek *23-01-1848 Kucze Wielkie †  
1925Domitr Jan *około 1827 Grądy Wielkie †po 19-02-1867  
1926Domitr Józef *30-07-1836 Kucze Wielkie †27-03-1848 Kucze Wielkie  
1927Domitr Julian *około 1835 Zanklewo †przed 19-06-1910  
1928Domitr Julianna z d. Sulewska *około 1828 Prusy †  
1929Domitr Julianna z d. Rafałowska *około 1829 Kubra †  
1930Domitr Karol *około 1842 Zanklewo †  
1931Domitr Karolina z d. Zielińska *około 1827 Kotowo †20-02-1898 Kucze Wielkie  
1932Domitr Karolina z d. Koliszczyk *około 1839 Janczewo †  
1933Domitr Katarzyna z d. Borkowska *około 1848 Bronowo †  
1934Domitr Konstancja z d. Karwowska *około 1835 Chrostowo †po 20-05-1914  
1935Domitr Konstancja z d. Choińska *około 1843 Zanklewo †po 19-06-1910  
1936Domitr Marianna z d. Saraczewska *15-01-1844 Orlikowo †po 26-02-1906  
1937Domitr Michał *około 1830 Witynie †31-01-1896 Witynie /Jedwabne/  
1938Domitr Mikołaj *01-01-1837 Janczewo †  
1939Domitr Stanisław *około 1844 Kucze Wielkie †po 13-01-1891  
1940Domitr Stanisław *około 1829 Konopki Chude †  
1941Domitr Sylwester *około 1837 Przestrzele †20-05-1914 Przestrzele /Jedwabne/  
1942Domitr Wiktoria z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
1943Domurat Adam *około 1845 Wizna †   
1944Domurat Anna z d. Dobrońska *około 1834 Wizna †  
1945Domurat Antoni *około 1840 †przed 19-02-1917  
1946Domurat Antoni *około 1825 Wizna †po 23-11-1874  
1947Domurat Filip Jakub *około 1832 Wizna †15-03-1867  
1948Domurat Jan *około 1827 Wizna †przed 10-02-1902  
1949Domurat Jan *1847 Wizna †  
1950Domurat Juliana z d. Nitkiewicz *około 1828 Wizna †po 10-02-1902  
1951Domurat Katarzyna z d. Ostrowska *około 1842 Wizna †po 19-02-1917  
1952Domurat Katarzyna z d. Ładyżyńska *około 1829 Wizna †po 23-11-1874  
1953Domurat Ludwika Józefata z d. Nitkiewicz *1839 Wizna †  
1954Domurat Michał *około 1827 Wizna †  
1955Domurat Rozalia z d. Walczyk *około 1830 Poredy †  
1956Domurat Wojciech *1844 Wizna †  
1957Downar Adam *około 1835 †od 31-01-1886 do 27-09-1908  
1958Downar Anna z d. Jarząbek *około 1834 †03-11-1904 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1959Downar Józef *około 1845 Żebry †  
1960Downar Józefata z d. Szymanowska *około 1841 Bagińskie †po 15-06-1895  
1961Downar Leon *około 1849 Kownacin †  
1962Downar Ludwik *około 1830 Zacieczki †przed 25-11-1882  
1963Downar Marianna z d. Dąbkowska *około 1831 Barany †25-11-1882 Niećkowo /Wąsosz/  
1964Downar Rozalia z d. Szleszyńska *około 1833 Przyborowo †przed 31-01-1886  
1965Downar Stanisław *około 1830 †27-06-1895 Niedźwiadna  
1966Downarowicz Franciszka z d. Damięcka *około 1829 Suski Stare †  
1967Drążek Franciszek *około 1835 Przyborowo †  
1968Drążek Karolina z d. Płochocka *około 1841 Łempice †  
1969Drążek Marianna z d. Chodnik *około 1828 Kowalewo †przed 01-1880  
1970Drążek Paweł *1834 Kowalewo †od 25-10-1886 do 14-09-1890  
1971Drobińska Franciszka z d. Koniecko *około 1838 Bzury †  
1972Drobińska Julianna z d. Sulińska *około 1840 Wiązownica †przed 08-07-1901  
1973Drobiński Adam *około 1849 Świdry †przed 31-01-1921  
1974Drobiński Adam *około 1845 †od 24-11-1890 do 22-01-1912  
1975Drobiński Jakub *około 1847 Ławsk †12-05-1849 Ławsk /Wąsosz/  
1976Drobiński Kazimierz *około 1826 Świdry †po 19-02-1900  
1977Drobiński Konstanty *około 1847 Świdry †po 24-01-1893  
1978Drobiński Piotr *około 1836 Szczuczyn †  
1979Drobiński Stanisław *około 1844 Świdry †04-06-1924 Świdry  
1980Drobiński Wawrzyniec *około 1839 Kurejwa †  
1981Drozd Józef *około 1831 Białogrądy †przed 04-11-1895  
1982Drozdowska Franciszka z d. Polakowska *około 1843 Sośnia †22-09-1896 Wojsławy  
1983Drozdowska Józefa z d. Orłowska *około 1841 Niećkowo †31-12-1941 Niećkowo  
1984Drozdowska Józefa z d. Mocarska *około 1843 Szostaki †przed 15-07-1913  
1985Drozdowska Karolina z d. Dobrzycka *około 1837 Szymany †po 03-03-1889  
1986Drozdowska Magdalena *około 1829 Kędziorowo †11-01-1838 Kędziorowo /Wąsosz/  
1987Drozdowska Paulina z d. Kuczyńska *około 1838 Płochowo †  
1988Drozdowski Antoni *około 1843 †przed 04-02-1901  
1989Drozdowski Franciszek *około 1848 Kędziorowo †  
1990Drozdowski Józef *około 1846 Małachowo †po 15-07-1913  
1991Drozdowski Józef *około 1838 Tykocin †po 03-03-1889  
1992Drożęcki Konstanty *około 1836 Kokoszki †09-01-1865  
1993Drzazgowska Franciszka z d. Tarasiewicz *około 1840 Skaje †po 28-11-1893  
1994Drzazgowska Katarzyna z d. Zorczykowska *około 1832 Ławsk †od 04-02-1889 do 11-03-1897  
1995Drzazgowska Katarzyna z d. Wasilewska *29-07-1836 Płochowo †18-01-1891 Żebry /Wąsosz/  
1996Drzazgowski Stanisław *około 1836 Żebry †09-03-1903 Żebry  
1997Drzazgowski Wojciech *około 1835 Żebry †11-03-1897 Żebry /Wąsosz/  
1998Drzazgowski Wojciech *około 03-1840 Żebry †przed 28-11-1893  
1999Drzewakowski Kazimierz *około 1849 Wąsosz †przed 13-01-1914  
2000Dubikowicz Andrzej *około 1825 †  
2001Dubikowicz Anna z d. Męczkowska *około 1829 Kamianki †05-07-1853  
2002Dubikowska Rozalia z d. Piechowska *około 1836 Bronaki-Pietrasze †przed 11-02-1895  
2003Dubikowski Stanisław *około 1828 Dobrzyjałowo †od 22-11-1881 do 11-02-1895  
2004Dubowska Aniela z d. Konopka *około 1833 Konopki Chude †  
2005Dubowska Józefa z d. Przestrzelska *około 1843 Szostaki †  
2006Dubowski Jakub *około 1833 Witynie †  
2007Dubowski Leopold *około 1843 Brzostowo †  
2008Duchnowska Anna z d. Gudewicz *około 1847 Netta †  
2009Duchnowska Balbina z d. Laskowska *około 1840 Przestrzele †po 19-11-1900  
2010Duchnowska Balbina z d. Odejewska *około 1842 Wizna †05-04-1892 Kubra  
2011Duchnowska Elżbieta z d. Gryczewska *około 1835 Murawy †przed 27-11-1877  
2012Duchnowska Franciszka z d. Tokarzewska *około 1839 Karwowo †przed 27-10-1902  
2013Duchnowska Marcjanna z d. Kraińska *około 1837 Przytuły †28-11-1880 Chrzanowo /Przytuły/  
2014Duchnowska Marianna z d. Sokołowska *około 1834 Bagienice †po 08-11-1888  
2015Duchnowska Rozalia z d. Piotrowska *około 1831 Prawdziska †przed 18-01-1892  
2016Duchnowska Rozalia z d. Koniecko *1842 Rajgród †po 26-08-1902  
2017Duchnowska Teofila z d. Trepanowska *około 1843 Wizna †  
2018Duchnowski Adam *około 1826 Kucze Małe †29-01-1856 Kucze Małe  
2019Duchnowski Jan *około 1837 Kubra †po 23-10-1899  
2020Duchnowski Józef *około 1841 Krzewo †  
2021Duchnowski Ludwik *około 1827 Kubra †przed 27-11-1877  
2022Duchnowski Marcin *około 1835 Brodowo †po 28-01-1913  
2023Duchnowski Marcin *około 1848 Kubra †przed 11-08-1917  
2024Duchnowski Mateusz *około 1844 Kubra †od 03-02-1890 do 26-08-1902  
2025Duchnowski Stanisław *około 1830 Kubra †po 18-01-1892  
2026Duchnowski Stanisław *około 1833 Brodowo †po 08-11-1888  
2027Duchnowski Wawrzyniec *około 1835 Kubrzany †po 19-11-1900  
2028Duda Anna z d. Sarnacka *około 1826 Grabowo †17-01-1874  
2029Duda Antoni *około 1839 Dudy Nadrzeczne †09-01-1887  
2030Duda Jan *około 1837 Dudy Nadrzeczne †10-01-1900 Ławsk  
2031Duda Marianna *około 1845 Dudy †09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
2032Duda Piotr *około 1827 Dudy Nadrzeczne †19-08-1861 Ławsk  
2033Dudkowska Agnieszka z d. Steczkowska *około 1847 Nieławice †  
2034Dudkowska Anna z d. Mioduszewska *około 1846 Chojnowo †po 28-10-1912  
2035Dudkowska Anna z d. Kossakowska *około 1831 †17-04-1870 Nieławice /Wizna/  
2036Dudkowska Ewa z d. Żurawska *około 1827 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz  
2037Dudkowska Rozalia Marianna z d. Malinowska *około 1830 Mazewo †  
2038Dudkowski Franciszek *około 1829 Niećkowo †przed 30-01-1901  
2039Dudkowski Józef *około 1831 Mrówki †  
2040Dudkowski Paweł *około 1842 Niećkowo †przed 28-10-1912  
2041Dudkowski Stanisław *10-05-1845 Szwelczyn †  
2042Dudzińska Anna z d. Kosiorek *około 1839 Wizna †05-11-1895 Siestrzanki /Wizna/  
2043Dudzińska Barbara z d. Liberadzka *około 1846 Siestrzanki †przed 26-11-1888  
2044Dudzińska Julianna z d. Barłowska *około 1844 Barwiki †  
2045Dudziński Andrzej *około 1838 Męczki †po 21-10-1883  
2046Dudziński Jan *około 1838 Radziłów †07-12-1894  
2047Dudziński Józef *około 1844 Radziłów †po 25-01-1897  
2048Duńkowska Anna z d. Gutowska *około 1830 Ławsk †po 16-11-1896  
2049Duńkowska Małgorzata z d. Laszczkowska *około 1845 Ławsk †po 10-03-1917  
2050Duńkowski Marcin *około 1834 Wólka par. Bargłów †po 16-11-1896  
2051Duńkowski Paweł *około 1843 Wólka par. Bargłów †10-03-1917 Ławsk /Wąsosz/  
2052Duzik Anna *11-12-1836 †  
2053Duzik Antoni *01-06-1840 Wąsosz †od 10-11-1890 do 13-04-1923  
2054Duzik Ewa z d. Skrzeczkowska *1838 Danówek †13-04-1923 Wąsosz /Wąsosz/  
2055Duzik Ewa *04-01-1832 †  
2056Duzik Mikołaj *1837 †20-04-1843 Wąsosz  
2057Duzikowska Klara z d. Witkowska *około 1825 Wiązownica †01-06-1849  
2058Dworakowska Marianna z d. Danielczyk *około 1847 Niedźwiedzkie †  
2059Dworakowski Józef *około 1839 Turczyn †  
2060Dybikowska Apolonia z d. Kacperska *około 1833 Karwowo †  
2061Dybikowska Ewa z d. Tyszkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †22-02-1893 Kramarzewo /Wąsosz/  
2062Dybikowska Franciszka z d. Robaczyńska *około 1827 Wąsosz †25-09-1853  
2063Dybikowska Marcjanna z d. Magnuszewska *około 1829 †18-01-1890 Kramarzewo /Wąsosz/  
2064Dybikowska Teofila z d. Danowska *04-01-1832 Danowo †po 31-07-1902  
2065Dybikowski Dionizy *około 1830 Borawskie †  
2066Dybikowski Serafin *około 1828 Mścichy †31-07-1902 Kramarzewo /Wąsosz/  
2067Dybikowski Sylwester *około 12-1844 Borawskie †30-04-1869 Kramarzewo  
2068Dybowska Anna z d. Oskierko *około 1839 Karwowo †po 25-01-1897  
2069Dybowski Karol *około 1834 Glinki †09-09-1891 Kownatki /Wąsosz/  
2070Dymarska Józefa z d. Kuczyńska *około 1840 Kapice †18-01-1900 Kapice  
2071Dymarska Marianna z d. Płońska *około 1836 Koty par. Grajewo †przed 25-01-1897  
2072Dymitr Józef *około 1849 Okół †  
2073Dymitr Karolina z d. Sokołowska *około 1825 Chojnówek †  
2074Dymitr Mikołaj *około 1828 Andrychy †  
2075Dymko Ludwika z d. Borawska *około 1825 Jabłońskie †24-02-1875 Adamowo  
2076Dymnicka Anna z d. Tyszkiewicz *około 1838 Wizna †1860  
2077Dymnicka Anna z d. Humel *około 1841 Wizna †  
2078Dymnicka Franciszka z d. Pruszko *około 1842 Wizna †  
2079Dymnicka Józefa z d. Zawadzka *około 1835 Bronowo †przed 01-1863  
2080Dymnicka Józefata z d. Polińska *około 1848 Nadbory †  
2081Dymnicka Marianna z d. Wasilewska *około 1845 Wizna †  
2082Dymnicka Serafina z d. Makowska *około 1843 Rutkowskie †28-07-1871  
2083Dymnicki Baltazar *około 1838 Wizna †  
2084Dymnicki Ludwik *około 1834 Wizna †  
2085Dymnicki Mateusz *około 1839 Bronowo †  
2086Dymnicki Tomasz *około 1840 Wizna †  
2087Dymowska Emilia z d. Biedrzycka *około 1838 †29-11-1910 Biodry  
2088Dziakiewicz Józefa z d. Wyłuda *około 1825 Kapice †po 11-02-1872  
2089Dziakiewicz Teofila z d. Tyszkiewicz *około 1849 Kapice †  
2090Dziekońska Anna z d. Kacperska *około 1848 Wąsosz †01-08-1882 Kownatki  
2091Dziekońska Franciszka z d. Konopka *około 1832 Konopki †26-07-1872 Kownatki  
2092Dziekońska Franciszka (Katarzyna) z d. Kurzątkowska *około 1825 Sokoły par. Romany †23-03-1876 Kamińskie /Grabowo/  
2093Dziekońska Ludwika z d. Brzozowska *około 1842 Kisielnica †po 19-10-1891  
2094Dziekońska Marianna z d. Konopka *około 1845 Konopki †  
2095Dziekońska Olimpia z d. Rawa *około 1837 Budne †   
2096Dziekoński Antoni Jan *około 1831 Kamińskie †przed 02-01-1885   
2097Dziekoński Wojciech *około 1831 Kamińskie †po 31-01-1898  
2098Dziemińska Marianna z d. Domitr *około 1837 Bożejewo †  
2099Dzieniszewska Emilia z d. Piotrowska *około 1838 Sieburczyn †20-04-1898 Sieburczyn /Burzyn/   
2100Dzieniszewska Karolina z d. Mieczkowska *około 1829 Olszewo †po 10-04-1853  
2101Dzieniszewski Jan *1845 Ruś †po 20-04-1898   
2102Dzieniszewski Kazimierz *około 1844 †28-02-1896 Łomża  
2103Dzierzgowska Ewa z d. Dąbrowska *około 1825 Szczuczyn †po 23-02-1876  
2104Dzierzgowska Karolina z d. Konik *około 1829 Skaje †01-02-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2105Dzierzgowski Dominik *około 08-1828 Modzele †09-09-1853  
2106Dzięgielewska Anna z d. Kurzątkowska *około 1842 †po 07-02-1898   
2107Dzięgielewska Anna *około 1831 †08-04-1844 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2108Dzięgielewska Antonina z d. Rydzewska *około 1848 Święcienin †  
2109Dzięgielewska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1825 Mieczki †  
2110Dzięgielewska Karolina z d. Cwalińska *około 1841 Olszewo †od 12-02-1901 do 21-02-1905  
2111Dzięgielewska Karolina z d. Czerwonka *około 1840 Czerwonki †  
2112Dzięgielewska Kasylda z d. Tyszka *około 1829 Czarnowo †po 21-10-1899  
2113Dzięgielewska Katarzyna z d. Jarząbek *11-02-1838 Niedźwiadna †po 15-02-1904  
2114Dzięgielewska Katarzyna z d. Karwowska (Bagińska) *około 1843 Bagińskie †po 17-11-1890  
2115Dzięgielewska Katarzyna *1843 Milewo †1854 Milewo /Grabowo/  
2116Dzięgielewska Marcella (Marcjanna) z d. Dębowska *około 1848 Milewo †po 08-02-1909  
2117Dzięgielewska Marianna z d. Kacperska *około 1826 Kucze Małe †przed 27-02-1905  
2118Dzięgielewska Marianna z d. Żelechowska *około 1846 Mroczki †12-09-1918 Mroczki  
2119Dzięgielewska Marianna z d. Chrzanowska *24-04-1847 Konopki †od 26-01-1909 do 20-03-1933  
2120Dzięgielewska Marianna z d. Wysocka *około 1829 Łempice †przed 02-02-1880  
2121Dzięgielewska Marianna Wiktoria z d. Gardocka *około 1835 Gardoty †po 06-02-1893  
2122Dzięgielewska Paulina *1841 Milewo †1861 Milewo /Grabowo/  
2123Dzięgielewska Rozalia z d. Godlewska *około 1837 Lipińskie †po 07-06-1903  
2124Dzięgielewska Salomea z d. Trzonkowska *około 1837 Świdry †po 03-02-1892  
2125Dzięgielewska Scholastyka z d. Wierciszewska *około 1848 Makowskie †03-04-1914 Rutkowskie /Burzyn/  
2126Dzięgielewska Wiktoria z d. Obrycka *około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 16-06-1906  
2127Dzięgielewski (Gędzioła) Kazimierz *około 1834 Nowogród †po 03-04-1914  
2128Dzięgielewski Adolf *23-12-1835 Lipnik †  
2129Dzięgielewski Franciszek *około 1826 Korytki †przed 19-02-1895  
2130Dzięgielewski Franciszek *około 1832 Dzięgiele †po 06-02-1893  
2131Dzięgielewski Jan *1846 Nieciki †20-03-1933 Nieciki /Słucz/  
2132Dzięgielewski Jan *około 1845 Łempice †24-10-1928 Chełchy /Niedźwiadna/  
2133Dzięgielewski Jan *około 1849 Mieczki †przed 29-01-1900  
2134Dzięgielewski Józef *około 1837 Milewo par. Niedźwiadna †07-06-1903 Lipnik /Białaszewo/  
2135Dzięgielewski Józef *około 1825 Kurkowo †19-10-1885 Dołęgi /Wąsosz/  
2136Dzięgielewski Józef *około 1847 Bagienice †od 27-01-1902 do 13-02-1905  
2137Dzięgielewski Józef *około 1847 Kurki †13-01-1889 Kurki /Niedźwiadna/  
2138Dzięgielewski Józef *około 1845 Mieczki †12-01-1876 Mieczki /Przytuły/  
2139Dzięgielewski Konstanty *około 1828 †22-05-1846 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2140Dzięgielewski Konstanty *około 1844 Tafiły †  
2141Dzięgielewski Konstanty Mateusz *około 1847 Glinki †  
2142Dzięgielewski Ksawery *1840 Marki †po 17-11-1890  
2143Dzięgielewski Ksawery *około 1849 Mieczki †po 24-11-1890  
2144Dzięgielewski Maksymilian *około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany) †16-06-1906 Nieciki /Słucz/  
2145Dzięgielewski Mateusz *około 1831 Glinki †po 02-02-1880  
2146Dzięgielewski Piotr *około 1843 Marki †16-04-1869 Bagińskie  
2147Dzięgielewski Prosper Franciszek *około 1847 Kurki †03-01-1910 Konopki /Wąsosz/  
2148Dzięgielewski Stanisław *około 1843 †przed 16-02-1897   
2149Dzięgielewski Wawrzyniec *1847 Milewo †po 08-02-1909  
2150Dziórgowski Wawrzyniec *około 1846 †04-06-1906 Glinki /Słucz/  
2151Einszport Marianna z d. Klagiewicz *około 1826 †po 21-02-1870  
2152Ekstowicz Andrzej *około 1842 Radziłów †27-01-1924 Radziłów /Radziłów/  
2153Ekstowicz Aniela z d. Malinowska *około 1833 Okrasin †18-04-1920 Radziłów /Radziłów/  
2154Ekstowicz Antoni Jan *około 1831 Radziłów †24-01-1884 Radziłów /Radziłów/  
2155Ekstowicz Barbara z d. Leszczewska *około 1849 Radziłów †po 12-02-1893  
2156Ekstowicz Barbara *23-06-1838 Radziłów †28-01-1846 Radziłów /Radziłów/  
2157Ekstowicz Bartłomiej *około 1832 Radziłów †od 15-02-1885 do 21-01-1895  
2158Ekstowicz Franciszek *około 1840 Dusze †08-09-1917 Nadbory /Burzyn/  
2159Ekstowicz Franciszek *03-10-1848 Trzaski †  
2160Ekstowicz Franciszka z d. Nowakowska *około 1832 Radziłów †  
2161Ekstowicz Jan *około 1849 Radziłów †19-05-1899  
2162Ekstowicz Józef *około 1836 Radziłów †  
2163Ekstowicz Katarzyna z d. Wiewiórowska *około 1843 Łoje †29-06-1899 Nadbory /Burzyn/  
2164Ekstowicz Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1842 Sienickie †po 13-09-1897  
2165Ekstowicz Konstancja z d. Glinka *około 1836 Bęćkowo †24-02-1900 Kucze Małe /Jedwabne/  
2166Ekstowicz Marcin *około 1829 Radziłów †od 24-10-1887 do 13-09-1897  
2167Ekstowicz Marianna z d. Kosmaczewska *około 1844 Radziłów †26-05-1895 Radziłów /Radziłów/  
2168Ekstowicz Marianna z d. Kraińska *około 1829 †po 10-02-1879  
2169Ekstowicz Marianna z d. Konopka *około 1834 Mikuty †05-10-1870 Radziłów /Radziłów/  
2170Ekstowicz Marianna z d. Szumowska *około 1826 Witynie †  
2171Ekstowicz Regina z d. Masłowska *około 1834 Sośnia †przed 04-1875  
2172Ekstowicz Rozalia z d. Rogulska *około 1839 Radziłów †po 02-02-1910  
2173Ekstowicz Stanisław *19-05-1838 Radziłów †od 24-01-1888 do 18-04-1920  
2174Ekstowicz Teofil *24-11-1845 Radziłów †24-08-1899 Radziłów /Radziłów/  
2175Ekstowicz Teofila z d. Pieniążek *około 1833 Pieniążki †28-11-1886 Radziłów /Radziłów/  
2176Ekstowicz Wojciech *22-04-1848 Radziłów †13-08-1876 Radziłów /Radziłów/  
2177Eliasiewicz-Dobrzycka Marcjanna z d. Zalewska *30-06-1849 Kucze Małe †przed 08-06-1920   
2178Eliasiewicz-Dobrzycki Stanisław *około 1837 Guty †przed 08-06-1920   
2179Enik Franciszek *około 1835 Ławsk †po 06-02-1911  
2180Enik Franciszka z d. Modzelewska *około 1836 Ławsk †15-03-1885 Ławsk  
2181Enik Frydryk *16-02-1835 Ławsk †  
2182Enik Matylda z d. Adlejmow (Artym) *około 1830 †  
2183Enik Paulina *23-09-1849 Niedźwiedzkie †  
2184Farfałowska Teofila z d. Duchnowska *około 1841 Kubra †15-09-1874  
2185Farfałowski Marcin *1845 Kubra †  
2186Fiedorowicz Kazimierz *około 1834 Kapice †20-03-1873  
2187Fiedorowicz Magdalena z d. Saciłowska *około 1840 Sośnia †  
2188Fiedorowicz Piotr *około 1838 Kapice †  
2189Figurska Zofia z d. Makowska *około 1832 Makowskie †18-04-1884 Makowskie /Burzyn/   
2190Figurski Dionizy *około 1834 Wierciszewo †21-06-1900 Makowskie /Burzyn/   
2191Filipkowska Anna Apolonia z d. Dobrzycka *około 1848 Rosochate †przed 07-1886  
2192Filipkowska Anna Ewa z d. Szleszyńska *około 1827 Barzykowo †przed 21-11-1897  
2193Filipkowska Apolonia z d. Skrodzka *około 1827 Szymany †  
2194Filipkowska Barbara z d. Kraińska *około 1849 Łojki †przed 16-02-1914  
2195Filipkowska Eleonora z d. Mikucka *około 1847 †przed 15-02-1904  
2196Filipkowska Franciszka z d. Pieniążek *około 1828 Rydzewo-Pieniążek †  
2197Filipkowska Józefa z d. Mocarska *około 1846 Mocarze †po 04-02-1907  
2198Filipkowska Józefa z d. Owsianko *około 1831 Bzury †po 26-02-1885  
2199Filipkowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1842 Barwiki †  
2200Filipkowska Katarzyna z d. Wojsław *około 1841 Marki †po 12-10-1868  
2201Filipkowska Marcela (Marcjanna) z d. Kurzątkowska *około 1826 Łojki †  
2202Filipkowska Marianna z d. Żelechowska *około 1848 Kokoszki †po 25-02-1908  
2203Filipkowska Marianna z d. Skrodzka *około 1832 Skroda Wielka †po 24-02-1884  
2204Filipkowska Paulina z d. Ramotowska *około 1829 Kubrzany †przed 22-11-1897  
2205Filipkowska Rozalia z d. Karwowska *około 1837 Kubrzany †od 13-10-1891 do 16-02-1897  
2206Filipkowska Rozalia z d. Skrodzka *około 1844 Skroda Wielka †po 30-06-1891  
2207Filipkowska Rozalia z d. Mieczkowska *około 1833 Karwowo par. Jedwabne †26-05-1868 Kubrzany /Jedwabne/  
2208Filipkowska Weronika z d. Rogowska *około 1844 Trzaski †1870  
2209Filipkowska Weronika z d. Górska *około 1843 †22-05-1869 Kubrzany /Jedwabne/  
2210Filipkowski Adam *około 1827 Gromadzyn par. Kolno †przed 21-11-1897  
2211Filipkowski Adam *około 1827 Dzięgiele †  
2212Filipkowski Antoni *około 1838 Kubrzany †po 20-02-1900  
2213Filipkowski Antoni *około 1832 Szczuczyn †12-10-1868 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2214Filipkowski Antoni Marcel *około 1844 Filipki †przed 26-01-1926  
2215Filipkowski Franciszek *około 1842 Karwowo †04-01-1909 Jarnuty /Wizna/  
2216Filipkowski Franciszek *około 1829 Kiełcze-Kopki †po 24-02-1884  
2217Filipkowski Jan *około 1836 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-02-1908  
2218Filipkowski Jan *około 1842 Ciemnoszyje †  
2219Filipkowski Józef *około 1826 Kubrzany †przed 25-01-1892  
2220Filipkowski Józef *około 1830 Łepki †po 26-02-1885  
2221Filipkowski Józef *około 1839 Borawskie †  
2222Filipkowski Kazimierz *około 1845 †po 15-02-1904  
2223Filipkowski Marcel *około 1843 Toczyłowo †po 16-02-1914  
2224Filipkowski Paulin *około 1845 Żebry †1923 Szlasy  
2225Filipkowski Paweł *około 1837 Świdry Podleśne †21-11-1872 Chełchy  
2226Filipkowski Romuald *około 1833 Kubrzany †po 04-02-1907  
2227Filipkowski Stanisław *około 1840 Wiszowate †przed 30-06-1891  
2228Filipkowski Wojciech *około 12-1849 Borawskie †  
2229Filipowicz Paulina z d. Lusińska *około 1838 Kupiski †  
2230Filo Katarzyna z d. Krzyżanowska *około 1838 Mazewo †  
2231Filo Marcin *04-11-1837 Brzeźnio †  
2232Filochowska Józefata z d. Chrzanowska *około 1837 Supy †przed 01-1867  
2233Filochowska Julianna z d. Rogowska *około 1849 Wagi †przed 18-05-1891  
2234Filochowski Jan *08-04-1828 Łoje Grężki †przed 18-05-1891  
2235Filochowski Jan *około 1845 Kubrzany †przed 22-09-1908  
2236Florczyk Ignacy *około 1839 Siestrzanki †06-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/  
2237Florczyk Ludwika z d. Maszczyk *około 1841 Kamianki †  
2238Florczyk Marianna z d. Pezowicz *około 1842 Mocarze †15-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/  
2239Foltyńska Anna z d. Krzyżanowska *około 1839 Niedźwiadna †19-07-1869 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2240Foltyńska Karolina z d. Glińska *około 1827 Brzeźnio †  
2241Foltyński Damazy *około 1839 Niedźwiadna †od 18-09-1899 do 05-09-1910  
2242Foltyński Stanisław *około 1849 Niedźwiadna †  
2243Formański Franciszek *około 1840 Pomiany †przed 29-01-1906  
2244Frąckiewicz Anna Ewa z d. Kapelewska *około 1834 Wizna †przed 24-01-1876  
2245Frąckiewicz Dominik *około 1844 Bożejewo †  
2246Frąckiewicz Franciszek *około 1849 Bożejewo †  
2247Frąckiewicz Konstancja z d. Sadkowska *około 1844 Srebrowo †  
2248Frąckiewicz Wojciech *około 1834 Wizna †przed 24-01-1876  
2249Frączek Katarzyna z d. Jabłońska *około 1827 Niedźwiadna †po 21-01-1889  
2250Frączkowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1847 †16-07-1905 Bronaki-Olki  
2251Gacka Aniela z d. Biedrzycka *około 1830 Szyjki †od 24-02-1879 do 08-03-1886  
2252Gacka Balbina z d. Nienałtowska *około 1845 Małachowo †   
2253Gacka Barbara z d. Mocarska *około 1841 Szostaki †przed 01-1865  
2254Gacka Karolina z d. Dudzińska *około 1843 Radziłów †06-12-1902  
2255Gacka Marianna z d. Kotyńska *około 1835 Lipińskie †po 25-11-1895  
2256Gacka Marianna z d. Kossakowska *około 1840 Bartki †po 17-02-1890  
2257Gacka Marianna z d. Choińska *około 1838 Zanklewo †  
2258Gacka Teofila z d. Karaś *około 1834 Wąsosz †po 22-01-1894  
2259Gacka Teofila z d. Wasiulewska *około 1834 Słucz †po 13-02-1884  
2260Gacki Andrzej *około 1828 Zakrzewo †przed 13-02-1884  
2261Gacki Andrzej *około 1832 Supy †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
2262Gacki Antoni *około 1828 Supy †po 08-03-1886  
2263Gacki Damazy *około 1825 Słucz †  
2264Gacki Kazimierz *około 1835 Supy †  
2265Gacki Ludwik *około 1838 †przed 12-01-1890  
2266Gacki Ludwik *około 1841 Supy †  
2267Gacki Marcel *około 1843 Wierciszewo †   
2268Gacki Marcin *około 1827 Modzele †przed 07-11-1893  
2269Gacki Piotr *około 1839 Gać †po 22-01-1894  
2270Gadomska Aniela z d. Pasiewicz *około 1827 Mścichy †  
2271Gadomska Franciszka Rozalia z d. Gardocka *około 1831 Gardoty †  
2272Gadomska Józefa Juliana z d. Chrzanowska *około 1848 Wypychy †przed 22-03-1908  
2273Gadomska Marianna z d. Dmoch *około 1829 Ławsk †po 30-01-1881  
2274Gadomska Marianna *24-01-1848 Łosewo †  
2275Gadomski Jakub *około 1840 Mroczki †22-03-1908 Mroczki  
2276Gadomski Jan *około 1827 Pogorzel Wielka †przed 30-01-1881  
2277Gadomski Jan *około 1833 Mroczki †  
2278Gadomski Jan *około 1831 Bęćkowo †  
2279Gajdziński Jan *około 1849 Stawiski †  
2280Galińska Józefa z d. Łuniewska *około 1828 Klimaszewnica †  
2281Galińska Katarzyna z d. Zawojska *około 1842 Bronowo †po 28-01-1889  
2282Galińska Marianna z d. Ładyżyńska *około 1833 Wizna †po 23-02-1879  
2283Galińska Rozalia z d. Popowska *około 1834 Kapice †po 22-11-1897  
2284Galiński Adam *około 1830 Sośnia †  
2285Galiński Jan *około 1841 Zanklewo †przed 28-01-1889  
2286Galiński Józef *około 1845 Zanklewo †  
2287Galiński Maciej *około 1833 Sośnia †przed 26-11-1894  
2288Galiński Stanisław *około 1830 Zanklewo †po 23-02-1879  
2289Gałązka Jan *około 1826 Milewo †  
2290Gałązka Józef *około 1835 Gutki †14-10-1904 Kurejewka  
2291Gałązka Katarzyna z d. Jóźwik *około 1825 Bęćkowo †04-09-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2292Gałązka Katarzyna z d. Drobińska *około 1828 Sokoły †  
2293Gałązka Mateusz *około 1848 Bęćkowo †po 21-02-1922  
2294Gałązka Michał *około 1827 Szczuczyn †24-07-1865  
2295Gałczewska Józefa z d. Mrozowicz *około 1830 Borawskie par. Jedwabne †  
2296Gałczewski Adam *około 1827 Kubra †  
2297Gałecka Franciszka z d. Sikorska *około 1836 Wąsosz †27-09-1878 Niećkowo  
2298Gałecka Franciszka z d. Wróblewska *około 1835 Niedźwiadna †  
2299Gałecka Julianna Marianna z d. Onufry *około 1831 Szczuczyn †  
2300Gałecka Karolina z d. Gryń *około 1840 Ławsk †przed 04-1910  
2301Gałecki Franciszek *około 1845 †od 04-02-1908 do 27-11-1918  
2302Gałecki Franciszek *około 1842 Załuski †  
2303Gałecki Jan *około 1840 Załuski †  
2304Gałecki Jan *około 1839 Czarnówek †  
2305Gałecki Józef *około 1838 Załuski †  
2306Gałecki Karol *około 1838 Załuski †  
2307Gałecki Michał *około 08-1849 †25-11-1851 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2308Gałs Józefa *około 1848 Żebry †07-03-1850 Żebry /Wąsosz/  
2309Garder Ferdynand *około 1841 Kumelsk †przed 04-02-1907  
2310Garder Franciszek *około 1847 Klimaszewnica †od 18-02-1895 do 20-02-1934  
2311Garder Teofila z d. Karpińska *około 01-1842 Bęćkowo †przed 04-02-1907  
2312Gardocka Anna z d. Wądołowska *około 1842 Karwowo par. Jedwabne †przed 12-1875  
2313Gardocka Antonina z d. Dobrzycka *około 1849 Szymany †po 13-02-1911   
2314Gardocka Apolonia z d. Malska *około 1833 Rutkowskie †  
2315Gardocka Balbina z d. Sulewska *06-10-1832 Kownatki †od 08-02-1892 do 29-01-1900  
2316Gardocka Barbara z d. Borawska *około 1829 Trzaski †przed 29-05-1886  
2317Gardocka Elżbieta z d. Wiszowata *około 1849 Wiszowate †przed 29-02-1892  
2318Gardocka Franciszka z d. Żelechowska *około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-07-1869 Mroczki /Przytuły/  
2319Gardocka Joanna z d. Dobrzycka *około 1847 Guty Podleśne †  
2320Gardocka Józefa z d. Gosiewska *około 1834 Budne †  
2321Gardocka Józefata Teresa *około 1845 Gardoty †13-09-1856 Gardoty /Romany/  
2322Gardocka Julianna z d. Wasilewska *około 1830 Łojki †23-01-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2323Gardocka Karolina z d. Rogowska *około 1827 Rydzewo-Pieniążek †po 05-11-1877  
2324Gardocka Karolina z d. Kruszyńska *20-06-1846 Niećkowo †przed 01-1885  
2325Gardocka Katarzyna z d. Konopka *1830 Konopki Monety †przed 09-02-1891  
2326Gardocka Katarzyna z d. Olszewska *około 1829 Bukowo †po 08-08-1865  
2327Gardocka Ludwika z d. Rogalska *około 1849 Jaki †  
2328Gardocka Marcjanna z d. Wierciszewska *około 1830 Gardoty †od 29-07-1896 do 08-02-1897  
2329Gardocka Marianna z d. Śmiarowska *około 1828 Mieczki †od 22-01-1895 do 31-01-1910  
2330Gardocka Marianna z d. Bagińska *19-10-1836 Sulewo Prusy †po 15-02-1898  
2331Gardocka Marianna z d. Kleszczewska *około 1831 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 04-10-1892  
2332Gardocka Marianna z d. Odachowska *około 1829 Konopki-Białystok †po 09-02-1880  
2333Gardocka Marianna z d. Skrodzka *około 1830 Skroda Mała †  
2334Gardocka Marianna z d. Graczewska *około 12-1847 Pieńczykowo †  
2335Gardocka Placyda z d. Karwowska *około 1846 Brychy †01-12-1906 Mocarze /Burzyn/  
2336Gardocka Placyda z d. Górska *około 1834 Chrostowo †01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
2337Gardocka Rozalia z d. Kulikowska *około 1832 Lipińskie †przed 27-11-1882  
2338Gardocka Salomea z d. Rutkowska *około 1845 Rutkowskie †11-06-1892 Rutkowskie  
2339Gardocka Teofila z d. Chrostowska *około 1833 Biodry †1908 Pieńki  
2340Gardocka Teofila z d. Bukowska *30-04-1839 Święcienin †po 17-02-1890  
2341Gardocka Teofila *około 08-1844 †27-12-1844 Zalesie /Wąsosz/   
2342Gardocka Teressa z d. Kozikowska *około 1827 Cedry †po 13-01-1894  
2343Gardocka Urszula z d. Szleszyńska *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 08-03-1886 do 25-07-1904  
2344Gardocka Waleria Franciszka *29-05-1847 Mocarze †  
2345Gardocki Adam *około 1826 Gardoty †21-08-1901 Gardoty /Romany/  
2346Gardocki Adam *około 1844 Skrodzkie †  
2347Gardocki Aleksander *około 1843 Cedry †1900 Cedry  
2348Gardocki Aleksander *około 1841 Mocarze †19-01-1881 Mocarze /Burzyn/  
2349Gardocki Aleksander Dominik *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-07-1904  
2350Gardocki Andrzej *około 1844 Łempice †17-12-1885 Słucz /Słucz/  
2351Gardocki Antoni *około 1848 Bukowo †  
2352Gardocki Dionizy Wiktor *około 1837 Górskie †przed 27-11-1882  
2353Gardocki Franciszek *około 1840 Gardoty †od 26-11-1902 do 02-01-1924  
2354Gardocki Franciszek *22-11-1839 Zalesie †19-01-1896 Zalesie /Wąsosz/   
2355Gardocki Franciszek Ksawery *około 1833 Gardoty †po 23-05-1893  
2356Gardocki Hipolit *około 1841 Łazarze †  
2357Gardocki Jakub Karol *około 1832 Gardoty †po 17-11-1903  
2358Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2359Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †po 23-01-1916  
2360Gardocki Jan *około 1828 Szostaki †24-11-1892 Łomża  
2361Gardocki Jerzy Wojciech *około 1844 Szostaki †03-05-1903 Rutkowskie /Burzyn/  
2362Gardocki Józef *około 1834 Mieszołki †13-01-1894 Mieszołki /Romany/  
2363Gardocki Józef *około 1844 Glinki †po 15-02-1898  
2364Gardocki Józef *około 1845 Gardoty †po 29-02-1892  
2365Gardocki Józef *około 1825 Szostaki †przed 26-05-1865  
2366Gardocki Józef *około 1830 Rydzewo Szlacheckie †08-03-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2367Gardocki Józef *02-07-1849 Burzyn †  
2368Gardocki Józef Mikołaj *około 1831 Gardoty †  
2369Gardocki Julian *około 1827 Gardoty †przed 27-11-1888  
2370Gardocki Kazimierz *około 1843 Pieńki †08-07-1918 Pieńki  
2371Gardocki Kleofas *około 1837 Truszki †28-03-1860 Sokoły  
2372Gardocki Ludwik *około 1835 Obrytki †29-01-1901 Łempice /Wąsosz/  
2373Gardocki Maciej *około 1825 Zaborowo †14-02-1845 Zaborowo  
2374Gardocki Marcel *około 1833 Gardoty †po 27-03-1872  
2375Gardocki Michał *około 1840 Rogale †  
2376Gardocki Mikołaj *około 1828 Mieszołki †przed 09-02-1891  
2377Gardocki Paweł *około 1843 Truszki †od 29-09-1908 do 08-02-1926  
2378Gardocki Paweł *około 1830 Cedry †  
2379Gardocki Stanisław *około 1825 Mieszołki †po 08-08-1865  
2380Gardocki Stanisław Filip *około 1838 Gardoty †przed 17-02-1890  
2381Gardocki Stanisław Jan *około 1829 Gardoty †  
2382Gardocki Szymon *około 1828 Gardoty †przed 29-05-1886  
2383Gardocki Walenty *około 1837 Cedry †12-03-1876  
2384Gardocki Wiktor *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2385Gardocki Władysław Julian *około 1835 †10-11-1895 Stawiski  
2386Gardocki Wojciech *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †09-06-1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
2387Gardocki Wojciech *około 1828 Truszki-Kucze †  
2388Gardug Augustyn *około 1844 Danowo par. Lachowo †  
2389Gawecka Karolina z d. Wierzchowska *około 1838 †  
2390Gawelska Anna z d. Tarnacka *około 1827 Wąsosz †  
2391Gawelski Paweł *około 1828 Wąsosz †13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
2392Gawelski Wojciech *około 1832 Wąsosz †  
2393Gaworecki Jan *około 1844 †  
2394Gawrychowska Franciszka (Zofia) z d. Grabowicz *około 1841 Wizna †po 23-01-1893  
2395Gawrychowski Adam *około 1841 Stanisławowo †po 23-01-1893  
2396Gawrychowski Walenty *około 1842 Stanisławowo †  
2397Gazowska Franciszka z d. Kulikowska *około 1832 Żebry †09-08-1896 Żebry /Wąsosz/  
2398Gazowski Karol *około 1827 Żebry †po 09-08-1896  
2399Gąsiewska Magdalena z d. Kozłowska *około 1832 Święcienin †po 18-02-1895  
2400Gąsiewska Marianna z d. Jurska *około 1843 †po 27-02-1911  
2401Gąsiewska Otolia z d. Duchnowska *około 1843 Kubra †27-09-1885  
2402Gąsiewski Franciszek *około 1838 †przed 27-02-1911  
2403Gąsiewski Jan *około 1847 Kubra †po 17-01-1898  
2404Gąsiewski Józef *około 1833 Konopki par. Radziłów †po 18-02-1895  
2405Gelcenleichter Anna Józefa z d. Zalewska *około 1826 Jedwabne †  
2406Gerałtowska Elżbieta z d. Domitr *około 1847 Janczewo †  
2407Gerałtowska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1826 Wizna †  
2408Gerałtowski Stefan *około 1846 Bronowo †  
2409Gętek Józef *około 1847 Chojnowo †po 09-03-1903  
2410Giembalski Witold *około 1832 †  
2411Giziewicz Franciszka z d. Lewkowicz *około 1845 Bronowo †  
2412Giziewicz Józef *około 1839 Rutki Kościelne †  
2413Gleba Jan *około 1838 Ruda †po 30-01-1882  
2414Gleba Marianna z d. Wiśniewska *około 1839 Ruda †przed 30-01-1882  
2415Glinoscki Władysław *około 1832 Suwałki †  
2416Glińska Anna z d. Orłowska *około 1836 Kapice †  
2417Glińska Feliksa z d. Szczepankowska *około 1848 Grądy Małe †  
2418Glińska Konstancja z d. Wiewiórowska *około 1836 Łoje Awissa †po 16-11-1897  
2419Glińska Zofia z d. Cimoch *około 1840 Słucz †przed 10-09-1927  
2420Gliński Andrzej *około 1836 Kacprowo †  
2421Gliński Antoni *około 1849 Słucz †10-10-1893 Słucz  
2422Gliński Franciszek *około 1830 Brzeźnio †przed 05-09-1887  
2423Gliński Jan *około 1846 Rydzewo Szlacheckie †przed 18-02-1901  
2424Gliński Karol *około 1843 Zakrzewo †10-09-1927 Zakrzewo /Słucz/  
2425Gliński Ksawery *około 1846 Rostki †  
2426Gliński Stanisław *około 1825 Wiązownica †06-12-1850 Wiązownica  
2427Gliński Wojciech *około 1842 Ruda †03-03-1879  
2428Gładkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1835 Rakowo †14-09-1874  
2429Gładkowska Rozalia z d. Przydworska *około 1837 Dołęgi †  
2430Gładkowski Grzegorz *około 1836 Boczki †09-11-1883  
2431Gładkowski Józef *około 1840 Kurki †  
2432Głębocka Barbara z d. Kowalewska *około 1842 Kędziorowo †po 23-04-1893  
2433Głębocki Piotr *około 1840 Grajewo †po 23-04-1893  
2434Głębocki Teofil *około 1831 Rudka †27-03-1872  
2435Główczyński Józef *około 1833 Kowalewo †18-11-1863  
2436Główczyński Mateusz *około 1842 Danowo †  
2437Gniewowska Aniela z d. Chodnicka *około 1825 Doliwy †  
2438Gocłowska Józefa z d. Makowska *około 1844 Kramarzewo †po 20-11-1899  
2439Gocłowska Julianna z d. Remiszewska *około 1827 Stary Gromadzyn †28-10-1863 Kramarzewo  
2440Gocłowski Maciej *około 1834 Stawiski †20-12-1881 Kramarzewo /Wąsosz/  
2441Godlewska Agata z d. Mieczkowska *około 1849 †14-08-1882 Wagi /Przytuły/  
2442Godlewska Agnieszka z d. Karaś *około 1834 Białaszewo †od 15-02-1892 do 26-01-1893  
2443Godlewska Agnieszka z d. Wiśniewska *około 1837 Łękowo †  
2444Godlewska Anna z d. Dąbrowska *około 1847 †po 01-02-1914  
2445Godlewska Anna z d. Dobkowska *około 1839 Święcienin †07-09-1876  
2446Godlewska Anna z d. Modzelewska *około 1844 Modzele †przed 07-1874  
2447Godlewska Anna *około 1825 Godlewo †07-04-1845 Godlewo  
2448Godlewska Antonina *13-06-1845 Konopki †  
2449Godlewska Barbara z d. Sulewska *około 1827 Zaborowo †08-07-1855 Zalesie  
2450Godlewska Eleonora z d. Chrzanowska *około 1846 Supy †  
2451Godlewska Franciszka z d. Ramotowska *około 1839 Wagi †od 25-11-1884 do 23-02-1892  
2452Godlewska Franciszka z d. Duchnowska *około 1841 Kossaki par. Jedwabne †  
2453Godlewska Hieronima z d. Brzóska *około 1830 Jabłoń Kikalskie †  
2454Godlewska Józefa z d. Sulewska *około 1843 Zalesie †01-10-1868 Zalesie   
2455Godlewska Józefa *27-04-1847 Zalesie †  
2456Godlewska Karolina z d. Bagińska *około 1831 Kotówek †po 27-11-1905  
2457Godlewska Karolina z d. Bagińska *około 1849 Zaborowo †po 07-11-1921  
2458Godlewska Katarzyna z d. Kielian *około 1844 Bagienice †13-02-1901 Zalesie /Wąsosz/  
2459Godlewska Ludwika z d. Borawska *około 1828 Borawskie †  
2460Godlewska Marcjanna z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
2461Godlewska Marianna z d. Łochowska *około 1835 Klimaszewnica †po 02-03-1908  
2462Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kubrzany †po 22-11-1904  
2463Godlewska Marianna z d. Sulimowicz *około 1829 Wąsosz †13-09-1898  
2464Godlewska Marianna z d. Brzostowska *około 1841 Chyliny †24-04-1904 Witynie  
2465Godlewska Marianna z d. Konopka *około 1831 †od 25-09-1889 do 10-07-1893  
2466Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kołaki †po 16-02-1887  
2467Godlewska Marianna z d. Ramotowska *około 1835 Wagi †przed 07-11-1887  
2468Godlewska Marianna z d. Milewska *około 1839 Danowo †po 17-02-1890  
2469Godlewska Marianna z d. Lichomska *około 1834 Danówek †  
2470Godlewska Paulina *około 1849 Modzele †przed 10-1879  
2471Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 1843 Zalesie †po 14-02-1904   
2472Godlewska Rozalia z d. Jaczyńska *około 1848 Jaki †  
2473Godlewska Salomea z d. Sokołowska *około 1835 Godlewo †po 24-08-1886  
2474Godlewska Salomea z d. Truszkowska *około 1826 Czarnowo †18-10-1861  
2475Godlewska Stanisława z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 09-02-1904  
2476Godlewska Teofila z d. Szleszyńska *około 1836 Niedźwiedzkie †24-12-1867  
2477Godlewski Adam *około 1825 Godlewo †przed 23-11-1874  
2478Godlewski Antoni *około 1845 Wagi †21-12-1918  
2479Godlewski Antoni *około 1843 Godlewo †przed 17-02-1890  
2480Godlewski Apolinary *około 1831 †po 17-02-1896  
2481Godlewski Augustyn *około 1848 Wagi †od 14-02-1911 do 10-04-1923  
2482Godlewski Dionizy *około 1849 Wagi †po 08-07-1914  
2483Godlewski Dominik *około 1827 Kotówek †13-08-1895 Kotówek /Jedwabne/  
2484Godlewski Franciszek *około 1848 Marki †po 03-02-1908  
2485Godlewski Franciszek *około 1832 Godlewo †11-01-1838 Godlewo /Wąsosz/  
2486Godlewski Jakub *około 1825 Zalesie †  
2487Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †po 02-03-1908  
2488Godlewski Jan *około 1834 Godlewo †  
2489Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †  
2490Godlewski Jan Jakub *22-07-1842 Konopki †przed 09-02-1903  
2491Godlewski Józef *1837 Czarnowo †przed 01-02-1914  
2492Godlewski Józef *około 1848 Wąsosz †  
2493Godlewski Józef Tadeusz *około 1842 Wagi †po 03-03-1919  
2494Godlewski Karol *około 1834 Danowo †po 14-02-1904   
2495Godlewski Michał *09-09-1828 Godlewo †  
2496Godlewski Onufry *około 1825 Siestrzanki †po 23-02-1865  
2497Godlewski Paweł *około 1841 Godlewo †po 19-11-1906  
2498Godlewski Piotr *około 1838 Wagi †po 18-07-1898  
2499Godlewski Serafin *około 1827 Wagi †od 23-02-1892 do 19-07-1909  
2500Godlewski Stanisław *około 1844 Zalesie †po 07-11-1921  
2501Godlewski Stanisław *około 1825 Wagi †przed 06-02-1888  
2502Godlewski Stanisław *około 1845 Wagi †po 21-11-1905  
2503Godlewski Stanisław *03-05-1828 Zalesie †po 21-09-1886  
2504Godlewski Stanisław *około 1831 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1879  
2505Godlewski Stanisław *około 1838 Rydzewo †  
2506Godlewski Tomasz *około 1832 †po 22-02-1897  
2507Godlewski Tomasz *około 1839 Pawełki †  
2508Godlewski Tomasz Franciszek *14-09-1849 Wojsławy †  
2509Godlewski Wacław *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
2510Godlewski Wojciech *około 1841 Zalesie †11-10-1895 Zalesie /Wąsosz/  
2511Godlewski Wojciech *około 1831 Lipińskie †  
2512Golberg Franciszek *około 1833 †15-12-1837 Bzury  
2513Golikowska Marianna z d. Gutowska *około 1835 Kubra †przed 12-02-1899  
2514Golikowski Stanisław *około 1830 Kubra †po 12-02-1899  
2515Golińska Balbina z d. Paszkowska *około 1848 Puchały †przed 12-1873  
2516Golińska Marianna z d. Braczko *około 1843 Poryte †  
2517Golińska Teresa z d. Pezowicz *około 1827 Mocarze †od 03-02-1891 do 17-02-1896  
2518Golińska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2519Goliński Jan *około 1849 Pawełki †po 28-08-1912  
2520Goliński Józef *około 1827 Przytuły †po 17-02-1896  
2521Goliński Ludwik *około 1848 †po 15-02-1904  
2522Goliński Stanisław *około 1834 Romany †06-10-1894 Doliwy Aleksandrowo /Przytuły/  
2523Gołaszewska Marcella z d. Zalewska *około 1841 Jedwabne †po 22-11-1892  
2524Gołaszewski Franciszek *około 1837 Jedwabne †po 22-11-1892  
2525Gołębiewska Aniela z d. Obrycka *około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2526Gołębiewska Franciszka z d. Rogowska *około 1835 Sojczynek †od 01-03-1897 do 19-02-1900  
2527Gołębiewska Józefa z d. Czerwińska *około 1843 Kotowo †  
2528Gołębiewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Prusy †  
2529Gołębiewska Marianna z d. Ciesielska *około 1825 Kumelsk †29-03-1890 Glinki /Słucz/  
2530Gołębiewska Salomea z d. Szczepankowska *około 1847 Grądy Małe †po 07-02-1899  
2531Gołębiewski Antoni *około 05-1832 Radziłów †po 19-02-1900  
2532Gołębiewski Antoni *około 1833 †  
2533Gołębiewski Józef *około 08-1847 Rostki par. Jedwabne †po 07-02-1899  
2534Gołębiewski Józef *05-12-1846 Chrzanowo-Cyprki †  
2535Gołębiewski Paweł Norbert *około 1842 Łepki †  
2536Gołębiewski Wiktor *około 1830 Chrzanowo †  
2537Goman Jan *około 1826 Wizna †  
2538Gontowska Barbara z d. Sokołek *około 1825 Świdry †11-07-1869  
2539Gontowska Ewa z d. Pawelska *około 1833 Bogusze †  
2540Gontowska Paulina z d. Wiśniewska (Jakubowska) *około 1842 Modzele †11-08-1919 Słucz /Słucz/  
2541Gontowski Ksawery *około 1843 Boczki †przed 11-08-1919  
2542Gontowski Maciej *około 1829 Rakowo †  
2543Gordon Barbara z d. Tyszkiewicz *około 1841 Klimaszewnica †po 09-02-1904  
2544Gordon Feliks *około 1839 Klimaszewnica †przed 09-02-1904  
2545Gordon Józef *około 1849 Klimaszewnica †  
2546Gosiewska Agnieszka z d. Łosewska *około 1826 Łojki †  
2547Gosiewska Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Świdry Podleśne †po 30-06-1908  
2548Gosiewska Józefa z d. Piotrowska *około 1841 †25-08-1905 Łojki /Białaszewo/  
2549Gosiewska Julianna z d. Przestrzelska *około 1848 Boguszki †  
2550Gosiewska Karolina z d. Kownacka *1828 Małachowo †16-04-1865 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2551Gosiewska Karolina z d. Stypułkowska *około 1843 Sambory †1873  
2552Gosiewska Katarzyna z d. Mocarska *około 1836 Męczki †  
2553Gosiewska Kornela z d. Rogowska *około 1844 Pieńki †po 13-02-1899  
2554Gosiewska Marcjanna z d. Błyszczeńska *około 1837 Przemyśl †po 19-07-1892  
2555Gosiewska Marianna z d. Kuligowska *około 1829 Lipińskie †po 13-02-1899  
2556Gosiewska Marianna z d. Pieniążek *około 1831 Rydzewo-Pieniążek †29-10-1869 Łojki /Białaszewo/  
2557Gosiewska Marianna z d. Świderska *około 1846 Łosewo †  
2558Gosiewska Marianna Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1849 Sambory †  
2559Gosiewska Paulina z d. Kozikowska *około 1836 Święcienin †07-02-1906 Łojki  
2560Gosiewska Petronela z d. Pieniążek *około 1836 Rydzewo-Pieniążek †przed 02-1886  
2561Gosiewski Aleksander *08-04-1838 Łojki †02-02-1918 Łojki /Białaszewo/  
2562Gosiewski Franciszek *około 1843 Kotówek †  
2563Gosiewski Franciszek *03-08-1835 Łojki †  
2564Gosiewski Franciszek *około 1838 †  
2565Gosiewski Ignacy *około 1839 Nieławice †  
2566Gosiewski Jan *około 1849 Łojki †19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/  
2567Gosiewski Józef *29-11-1846 Łojki †  
2568Gosiewski Józef *około 1825 Łojki †  
2569Gosiewski Paweł *około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-09-1886  
2570Gosiewski Paweł *około 1828 Łojki †23-06-1857  
2571Gosiewski Paweł *08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2572Gosiewski Piotr *około 1839 Karwowo-Polki †po 13-02-1899  
2573Gosk Józefa z d. Przestrzelska *około 1834 Kaimy †  
2574Góralska Aleksandra z d. Lipińska *około 1843 Mocarze †30-11-1908 Mocarze /Burzyn/  
2575Góralska Marianna z d. Zajączkowska *około 1836 Siestrzanki †po 09-11-1910  
2576Góralska Salomea z d. Barwikowska *około 1847 Przytuły †po 06-03-1905  
2577Góralski Jan *około 1836 Mocarze †15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/  
2578Góralski Kazimierz *około 1842 Zaskrodzie †po 06-03-1905  
2579Góralski Rajmund *około 1849 Trzaski †09-11-1910 Siestrzanki /Burzyn/  
2580Górska Aniela z d. Mieczkowska *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †04-10-1904 Witynie  
2581Górska Anna z d. Dziekońska *około 1829 Racibory †po 26-02-1900  
2582Górska Anna z d. Mocarska *około 1836 Konopki Chude †po 21-10-1894  
2583Górska Anna z d. Mikucka *około 1835 Bronaki-Olki †  
2584Górska Anna z d. Grądzka *około 1844 Kokoszki †   
2585Górska Antonina z d. Saniewska *około 1839 Klimaszewnica †05-08-1910 Kieljany /Wąsosz/  
2586Górska Barbara z d. Konopka *17-11-1848 †13-03-1906 Kramarzewo  
2587Górska Barbara z d. Kołakowska *około 1849 Rakowo †10-08-1881  
2588Górska Barbara *12-05-1835 Kramarzewo †30-08-1843 Kramarzewo  
2589Górska Cecylia z d. Karwowska *około 1841 Supy †od 23-02-1897 do 05-02-1904  
2590Górska Emilia z d. Rogowska *około 1840 Supy †po 16-02-1903  
2591Górska Ewa z d. Kalinowska *około 1837 Modzele †20-12-1865 Skaje /Szczuczyn/  
2592Górska Franciszka z d. Dobrzycka *około 1825 Rosochate †po 09-02-1892  
2593Górska Józefa z d. Przestrzelska *około 1845 Mocarze †przed 24-11-1896  
2594Górska Józefa z d. Trzaska *około 1826 Supy †po 21-02-1876  
2595Górska Józefa z d. Karwowska *około 1825 Mocarze †przed 02-1867  
2596Górska Juliana z d. Strenkowska *około 1833 Kokoszki †1872  
2597Górska Julianna z d. Michałowska *około 1844 Wizna †po 22-01-1885  
2598Górska Karolina *18-02-1838 Kramarzewo †04-09-1843 Kramarzewo  
2599Górska Katarzyna z d. Krupa *około 1849 Sojczyn Grądowy †  
2600Górska Katarzyna z d. Kołakowska *około 1844 †  
2601Górska Konstancja z d. Mroczkowska *około 1827 Karwowo-Polki †przed 06-1863  
2602Górska Ludwika z d. Samełko *około 1847 Chojnowo †  
2603Górska Marianna z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-01-1892  
2604Górska Marianna z d. Starzyńska *około 1825 †po 05-02-1872  
2605Górska Marianna z d. Makowska *około 1844 Makowskie †od 06-02-1888 do 06-02-1900  
2606Górska Marianna z d. Podbielska *około 1826 Troszyn †przed 01-1867  
2607Górska Marianna z d. Grabowska *około 1842 Wizna †1865  
2608Górska Marianna z d. Skrodzka *około 1829 Kubrzany †  
2609Górska Salomea z d. Truszkowska *około 1849 Jaki †od 02-02-1907 do 08-02-1909  
2610Górska Scholastyka z d. Przestrzelska *około 1846 Bartki †po 29-09-1908   
2611Górska Teofila *08-03-1838 Kieljany †07-11-1848 Kieljany  
2612Górska Wiktoria z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
2613Górska Władysława z d. Grądzka *około 1841 Jarnuty †03-06-1900 Męczki /Wizna/   
2614Górski Adam *około 1841 Rutki †przed 12-02-1912   
2615Górski Aleksander *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 24-11-1896  
2616Górski Aleksander *około 1838 Wagi †25-08-1868  
2617Górski Andrzej *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †przed 15-11-1918  
2618Górski Andrzej *około 1847 Wizna †  
2619Górski Antoni *około 1847 Bzury †15-04-1895 Bzury /Wąsosz/  
2620Górski Antoni *28-04-1847 Kieljany †14-04-1881 Kieljany  
2621Górski Bartłomiej *około 1825 Konopki-Białystok †po 11-06-1894  
2622Górski Franciszek *około 1849 Konopki †13-12-1918 Jaki /Słucz/  
2623Górski Franciszek *około 1827 Nieciki †od 28-10-1878 do 09-02-1892  
2624Górski Franciszek *około 1827 Górki-Sypniewo †od 11-02-1877 do 29-01-1883  
2625Górski Franciszek *około 1834 Lipnik †15-03-1873  
2626Górski Franciszek *09-11-1842 Kieljany †08-08-1852 Kieljany  
2627Górski Jan *06-04-1839 Kieljany †13-03-1909 Kieljany  
2628Górski Jan *około 1825 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
2629Górski Jan *08-04-1844 Kramarzewo †14-08-1908  
2630Górski Jan *15-05-1841 Kieljany †17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/  
2631Górski Jan *około 1844 Makowskie †przed 12-02-1895   
2632Górski Jan *około 1838 Wizna †po 22-01-1885  
2633Górski Jan *około 1846 Skaje †przed 13-07-1891  
2634Górski Jan *05-08-1843 Bzury †10-02-1869  
2635Górski Jan *18-06-1835 Kieljany †02-06-1838 Kieljany  
2636Górski Józef *11-10-1845 Męczki †po 29-09-1908   
2637Górski Kajetan *10-02-1842 Kramarzewo †27-08-1843 Kramarzewo  
2638Górski Kajetan *28-01-1845 Kieljany †  
2639Górski Kajetan Adam *02-08-1841 Kieljany †09-12-1876  
2640Górski Karol *około 1833 Zalesie par. Dobrzyjałowo †po 16-02-1903  
2641Górski Kazimierz *około 1829 Wagi †08-02-1893 Wagi  
2642Górski Konstanty Marcin *około 1841 Konopki-Białystok †  
2643Górski Leonard *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
2644Górski Ludwik *25-08-1838 Męczki †21-01-1905 Męczki   
2645Górski Maciej *około 1847 Grądy †od 28-02-1905 do 04-03-1919  
2646Górski Marcel *około 1845 Barany †po 11-02-1901  
2647Górski Marcel Józef *około 1838 Rutki †od 02-06-1890 do 06-02-1900  
2648Górski Marcell *około 1844 Skaje †  
2649Górski Mateusz *około 1826 Chrostowo †  
2650Górski Paweł *około 1829 Zalesie †  
2651Górski Paweł *29-06-1840 Kieljany †  
2652Górski Stanisław *około 1826 Rutki †przed 21-10-1894  
2653Górski Stanisław *około 1846 Konopki-Białystok †  
2654Górski Wawrzyniec *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
2655Górski Wiktor *17-10-1840 Kieljany †  
2656Grabowska Agnieszka z d. Kosiorek *około 1827 Wizna †  
2657Grabowska Aniela z d. Zielińska *około 1830 Klimaszewnica †20-12-1887 Kownatki  
2658Grabowska Aniela z d. Kuć *około 1826 Kramkowo †od 03-02-1879 do 28-08-1883  
2659Grabowska Anna z d. Detkiewicz *1845 Wizna †10-10-1914 /Wizna/  
2660Grabowska Anna z d. Powichrowska *około 1836 Wizna †  
2661Grabowska Anna z d. Olszewska *około 1836 Bronowo †  
2662Grabowska Balbina z d. Sierzputowska *około 1840 †po 20-05-1902  
2663Grabowska Franciszka z d. Cimoch *około 1830 Słucz †po 12-02-1895  
2664Grabowska Franciszka z d. Blum *około 1844 Modzele †po 19-08-1902  
2665Grabowska Franciszka z d. Danowska *około 1831 Klimaszewnica †04-03-1880 Czerwonki /Wąsosz/  
2666Grabowska Franciszka z d. Szumska *około 1843 Łękowo †25-03-1889 Żebrki /Grabowo/  
2667Grabowska Józefata z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
2668Grabowska Julianna z d. Wiśniewska (Waniewska) *około 1844 Bronowo †przed 27-01-1902  
2669Grabowska Julianna *około 1828 †11-02-1842 Modzele /Wąsosz/  
2670Grabowska Julianna z d. Liżewska *około 1837 Wizna †  
2671Grabowska Katarzyna z d. Łempicka *około 1827 Skarżyn †przed 24-01-1881  
2672Grabowska Katarzyna z d. Makowska *około 1827 Makowskie †przed 06-1856  
2673Grabowska Katarzyna z d. Witkowska *około 1832 Bęćkowo †  
2674Grabowska Konstancja z d. Malinowska *1833 Wojsławy †31-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2675Grabowska Łucja z d. Wysocka *około 1825 Łempice †  
2676Grabowska Marianna z d. Ramotowska *około 1831 Chrostowo †od 17-02-1903 do 05-02-1904  
2677Grabowska Marianna z d. Janiszewska *około 1828 Ruda †przed 16-04-1894  
2678Grabowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1827 Jaki †21-12-1889 Czerwonki /Wąsosz/  
2679Grabowska Marianna z d. Mroczkowska *około 1834 †przed 03-1877   
2680Grabowska Marianna z d. Woronkowska *około 1829 †06-02-1867 Kownatki /Wąsosz/  
2681Grabowska Marianna z d. Brzozowska *około 1837 Wizna †1863  
2682Grabowska Marianna z d. Kulawczyk *około 1840 Brodowo †  
2683Grabowska Marianna z d. Zajkowska *około 1835 Klimaszewnica †  
2684Grabowska Marianna z d. Wesołowska *około 1842 Radziłów †  
2685Grabowska Salomea z d. Dzięgielewska *około 1837 Kurkowo †  
2686Grabowska Teofila z d. Karwowska *około 1830 Stawiane †po 22-10-1888  
2687Grabowska Teresa z d. Niecikowska *około 1848 Nieciki †  
2688Grabowska Wiktoria z d. Konopka *około 1830 Konopki Monety †po 16-05-1892  
2689Grabowska Wiktoria z d. Zawadzka *około 1844 Kramkowo †  
2690Grabowski Adam *około 1825 Żebrki †przed 20-02-1889  
2691Grabowski Adam *około 1838 Wizna †  
2692Grabowski Andrzej *około 1843 Modzele †przed 19-08-1902  
2693Grabowski Franciszek *około 1848 Ciemnoszyje †przed 12-05-1928  
2694Grabowski Franciszek *około 1838 †po 20-05-1902  
2695Grabowski Jakub *około 1843 Bronowo †po 27-01-1902  
2696Grabowski Jan *około 1832 Kamińskie †po 12-02-1895  
2697Grabowski Jan *około 1829 Modzele †przed 22-10-1888  
2698Grabowski Jan *około 1848 Żebrki †07-08-1904 Kędziorowo  
2699Grabowski Jan *około 1832 Łojki †po 11-11-1878  
2700Grabowski Jan *około 1840 Brodowo †  
2701Grabowski Józef *około 1834 Bronowo †  
2702Grabowski Kajetan *około 1840 Grabowskie †13-01-1883   
2703Grabowski Kazimierz *około 1846 Ciemnoszyje †  
2704Grabowski Leon Józef *około 1830 Grabowskie †przed 02-09-1890  
2705Grabowski Ludwik *około 1833 Bronowo †  
2706Grabowski Ludwik *1843 Wizna †  
2707Grabowski Marcin *około 1844 Kownatki †  
2708Grabowski Mateusz *około 1846 Bronowo †  
2709Grabowski Paweł *około 1848 Szostaki †po 16-02-1909  
2710Grabowski Paweł *około 1848 Żebrki †  
2711Grabowski Piotr *około 1849 Grabowskie †  
2712Grabowski Stanisław *20-11-1830 Czerwonki †po 09-02-1886  
2713Grabowski Stanisław *około 1844 Bronowo †  
2714Grabowski Stanisław *około 1834 Modzele †  
2715Grabowski Stanisław Franciszek *około 1832 Grabowskie †  
2716Grabowski Tomasz *około 07-1837 Łojki †  
2717Grajewska Barbara z d. Święcińska *około 1841 Gutki †  
2718Grajewska Ewa z d. Kalinowska *około 1845 Kowalewo †  
2719Grajewska Franciszka z d. Obrycka *około 1846 Witynie †przed 06-1910  
2720Grajewski Mateusz *około 1847 Prawdziska †23-12-1889  
2721Grajewski Tomasz Jan *około 1834 Brzostowo †  
2722Grądzka Aniela z d. Czerwonka *około 1829 Czerwonki †przed 27-11-1888  
2723Grądzka Anna z d. Marcińczyk *około 1846 Budy Stawiskie †po 29-06-1907  
2724Grądzka Anna z d. Przestrzelska *około 1840 Mocarze †od 19-02-1884 do 05-02-1894   
2725Grądzka Franciszka z d. Grzymkowska *około 1832 Nieławice †po 23-07-1883  
2726Grądzka Julianna z d. Krajewska *około 1840 Grądy Małe †po 10-02-1902  
2727Grądzka Julianna z d. Wądołowska *około 1832 Karwowo par. Jedwabne †  
2728Grądzka Karolina z d. Męczkowska *około 1829 Kamianki †przed 19-02-1895  
2729Grądzka Karolina z d. Dzięgielewska *około 1831 Korytki †10-02-1897 Nieławice  
2730Grądzka Karolina z d. Przestrzelska *około 1830 Pluty †  
2731Grądzka Katarzyna z d. Sulewska *około 1825 †01-06-1861   
2732Grądzka Ksawera z d. Załągowska *około 1833 Lachowo †  
2733Grądzka Kunegunda z d. Wróblewska *około 1826 Łepki †od 18-11-1866 do 24-11-1884  
2734Grądzka Ludwika Dorota z d. Męczkowska *około 1825 Kamianki †po 18-11-1873   
2735Grądzka Marcjanna z d. Mierzejewska *około 1828 Kąty †przed 04-1858  
2736Grądzka Marianna z d. Mocarska *około 1840 Konopki Chude †od 11-02-1907 do 09-07-1918  
2737Grądzka Marianna z d. Krajewska *około 1846 Grądy Małe †28-04-1904 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2738Grądzka Marianna z d. Jamiołkowska *około 1843 Radziłów †po 05-02-1901  
2739Grądzka Marianna z d. Oślińska *około 1827 Wizna †  
2740Grądzka Marianna z d. Olszewska *około 1841 Klimaszewnica †  
2741Grądzka Paulina z d. Mikucka *około 1847 Przyborowo †przed 08-02-1899  
2742Grądzka Placyda z d. Rogowska *około 1830 Brychy †po 29-06-1891  
2743Grądzka Rozalia z d. Janczewska *około 1826 Korytki †po 10-02-1885  
2744Grądzka Teofila z d. Zając *około 1838 Kubra †po 19-09-1904  
2745Grądzka Weronika z d. Sulewska *04-02-1843 Zaborowo †05-11-1869  
2746Grądzka Wiktoria z d. Rydzewska *około 1834 Rydzewo Szlacheckie †09-04-1869  
2747Grądzki Aleksander *około 1837 Konopki Tłuste †  
2748Grądzki Andrzej *około 1848 Rutki †  
2749Grądzki Andrzej Henryk *około 1830 Kokoszki †po 10-02-1902  
2750Grądzki Franciszek *21-09-1849 Sulewo Prusy †06-09-1892   
2751Grądzki Ignacy *około 1849 Jarnuty †21-01-1915 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2752Grądzki Ignacy *około 1847 Nieławice †27-10-1899 Nieławice  
2753Grądzki Ignacy *około 1848 Grądy Wielkie †   
2754Grądzki Jan *około 1831 Nieławice †po 23-07-1883  
2755Grądzki Karol *około 1843 Konopki †po 05-02-1901  
2756Grądzki Kazimierz *około 1826 Konopki Tłuste †od 11-02-1907 do 09-07-1918  
2757Grądzki Kazimierz *około 1846 Klimaszewnica †po 09-06-1903  
2758Grądzki Ksawery *około 1829 Rydzewo Szlacheckie †przed 08-02-1899  
2759Grądzki Ludwik *około 1839 Jarnuty †29-06-1907 Kubrzany /Jedwabne/  
2760Grądzki Paweł *około 1825 Brzostowo †  
2761Grądzki Piotr *1835 Czerwonki †  
2762Grądzki Rajmund *około 1830 Sambory †  
2763Grądzki Walenty *około 1829 Jarnuty †po 18-11-1873   
2764Grądzki Wiktor *około 1828 Jarnuty †  
2765Grądzki Wojciech *około 1830 Brzostowo †przed 29-09-1891  
2766Gregorowicz Antonina z d. Cieśnielewska *około 1840 Mocarze †  
2767Gregorowicz Marianna z d. Gurzęda *około 1829 Siestrzanki †16-12-1875 Siestrzanki  
2768Grela Katarzyna z d. Witkowska *około 1844 †od 07-02-1911 do 18-09-1926  
2769Grelewska Aniela z d. Pachucka *około 1832 Witynie †  
2770Grelewski Adam *około 1830 Janczewo †  
2771Grelewski Jan *około 1841 †1866  
2772Gręda Jan *około 1830 Gackie †przed 23-01-1888  
2773Gręda Marianna z d. Merska *około 1837 Przechody †po 06-11-1893  
2774Grędo Franciszka z d. Zaborowska *około 1848 Zaborowo †   
2775Grędziszewska Anna z d. Karwowska *około 1837 Brzostowo †  
2776Grędziszewska Balbina z d. Rutkowska *około 1839 Rutkowskie †09-01-1859  
2777Grędziszewski Jan *około 1834 Kołodziej †  
2778Grochowska Antonina z d. Sarnacka *około 1831 Kucze †po 14-09-1886  
2779Grochowska Rozalia z d. Cejżyk *około 1835 Szczuczyn †przed 23-01-1899  
2780Grochowski Andrzej *około 1838 Kucze Małe †29-04-1855 Kucze Małe  
2781Grochowski Antoni *około 1827 Szczuczyn †po 23-01-1899  
2782Grochowski Jan *około 1825 Grądy Małe †  
2783Grochowski Stanisław *około 1831 Kucze Małe †po 14-09-1886  
2784Grochulska Emilia z d. Rost *około 1842 Szczuczyn †po 10-10-1868  
2785Grochulski Józef Marcel *około 1831 †10-10-1868 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2786Grodner Marianna z d. Piotrkowska *około 1827 †  
2787Grodner Michał *około 1826 †  
2788Grodzicka Justyna z d. Suchodolska *około 1828 Glinki †przed 10-1866  
2789Grodzicka Rozalia z d. Lachowicz *około 1845 Skaje †  
2790Grodzicka Teofila z d. Sierzputowska *około 1838 Krzewo †przed 30-04-1888  
2791Grodzicka Teofila z d. Rogińska *około 1838 Brychy †przed 06-1877  
2792Grodzicki Franciszek *około 1826 Glinki †  
2793Grodzicki Jan *około 1837 Wizna †  
2794Grodzicki Józef *około 1845 Słucz †  
2795Grodzka Józefa z d. Makowska *około 1835 Makowskie †od 21-02-1892 do 26-02-1906  
2796Grodzka Józefata Agnieszka z d. Kapelewska *około 1833 Wizna †  
2797Grodzka Krystyna Anna z d. Mroczkowska *około 1831 Wierciszewo †po 12-02-1884  
2798Grodzka Marianna z d. Makowska *około 1845 Makowskie †  
2799Grodzki Andrzej *około 1835 Sambory †po 12-02-1884  
2800Grodzki Jan *około 1828 Sambory †  
2801Grodzki Konstanty *około 1838 Rutkowskie †po 26-02-1906  
2802Gromadzka Józefa z d. Filipkowska *około 1846 †od 02-03-1908 do 11-11-1912  
2803Gromadzka Katarzyna z d. Cwalińska *około 1841 Rutki †  
2804Gromadzka Marianna z d. Wądołowska *około 1833 Bronaki-Olki †po 10-02-1885  
2805Gromadzka Rozalia z d. Czaplicka *około 1841 Chełchy †  
2806Gromadzka Serafina z d. Górska *około 1844 Skroda Mała †  
2807Gromadzka Teofila z d. Bzura *około 1832 Janczewko †po 10-09-1894  
2808Gromadzka Weronika Marianna z d. Danowska *17-07-1843 Zalesie †po 14-07-1902   
2809Gromadzka Zofia Konstancja z d. Kozicka *około 1837 Łubiane †  
2810Gromadzki Adam Stanisław *około 1843 Filipki Duże †  
2811Gromadzki Apolinary *około 1843 †od 02-03-1908 do 11-11-1912  
2812Gromadzki Józef *około 1840 Rutki †przed 10-02-1885  
2813Gromadzki Józef *około 1835 Tyszki-Wądołowo †  
2814Gromadzki Julian Wojciech *około 1841 Popowo †po 14-07-1902   
2815Gromadzki Kacper Melchior Baltazar *około 1836 Gromadzyn Stary †  
2816Gromadzki Karol *około 1831 Mieczki †po 10-09-1894  
2817Gromadzki Stanisław *około 1844 Wszebory †przed 05-02-1901  
2818Gromadzki Szczepan *około 1843 Stary Gromadzyn †  
2819Gromadzki Wiktor *około 1843 Wierciszewo †  
2820Grondwald Franciszek *około 1849 Niedźwiadna †02-04-1928 Wąsosz /Wąsosz/  
2821Grondwald Franciszek *około 1836 Danowo †17-06-1890  
2822Grondwald Marianna z d. Okulewicz *około 1838 Brzeźnio †05-01-1881 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2823Grudzińska Anna z d. Renkiewicz *około 1833 Mścichy †25-05-1873 Mścichy /Radziłów/  
2824Grudzińska Barbara z d. Długozima *około 1849 Jeziorki †  
2825Grudziński Józef Mikołaj *około 1829 Radziłów †po 09-09-1888  
2826Grudziński Stanisław *około 1835 Kolno †  
2827Gryczan Dorota z d. Ciplińska *około 1831 Niekrasze †po 26-09-1904  
2828Gryczan Franciszek *około 1836 Milewo †od 09-11-1885 do 18-05-1901  
2829Gryczan Jan *około 1826 Milewo †od 30-05-1881 do 26-11-1894  
2830Gryczan Karolina z d. Gutowska *około 1833 Niedźwiadna †18-05-1901 Niećkowo /Wąsosz/  
2831Gryczewska Ewa z d. Pogorzelska *około 1826 Doliwy †  
2832Gryczewska Józefa z d. Perzanowska *około 1828 Krasnopol †04-12-1881  
2833Gryczewska Marianna z d. Zalewska *około 1835 Kucze Małe †po 09-09-1889   
2834Gryczewska Teofila z d. Chrzanowska *około 1838 Kucze Wielkie †po 26-02-1906  
2835Gryczewski Ignacy *około 1832 Przytuły †  
2836Gryczewski Leon *około 1839 Murawy †26-06-1892 Orlikowo /Jedwabne/  
2837Gryczewski Zygmunt *około 1834 Przestrzele †po 09-09-1889   
2838Grygo Barbara z d. Brzuchalska *około 1837 Kędziorowo †po 21-10-1889  
2839Grygo Ewa z d. Szulc *około 1825 Niećkowo †13-05-1891  
2840Grygo Franciszek *około 1829 Boczki †po 21-10-1889  
2841Grygo Grzegorz *około 1827 Cyprki †  
2842Grygo Jan *około 1843 Kędziorowo †10-08-1931 Kędziorowo  
2843Grygo Klara z d. Kiszel *około 1847 Białaszewo †  
2844Grykietys Jan *około 1843 †02-12-1891 Kucze Wielkie  
2845Gryżwald Franciszek *około 1848 Niećkowo †  
2846Gryżwald Kazimierz *około 1840 Guty †po 04-05-1903   
2847Gryżwald Marianna z d. Przyborowska *07-08-1833 Bzury †po 11-11-1895  
2848Gryżwald Marianna z d. Danowska *05-03-1849 Sulewo Kownaty †po 07-07-1908   
2849Gryżwald Rozalia z d. Jabłońska *około 1843 Brzeźnio †przed 09-1894  
2850Grzybowska Karolina z d. Bagińska *05-05-1845 Sulewo Prusy †  
2851Grzybowska Marianna z d. Żebrowska *około 1847 Przyborowo †po 28-09-1909  
2852Grzybowska Paulina z d. Raczkowska *około 1848 Grozimy †  
2853Grzybowska Teofila Marianna z d. Rydzewska *około 1828 Popowo †  
2854Grzybowski Jan *około 1845 Niedźwiadna †  
2855Grzybowski Łukasz Aleksander *1840 Boczki †przed 17-02-1903  
2856Grzybowski Michał Józef *około 1838 Boczki †  
2857Grzybowski Paweł *około 1841 Siestrzanki †  
2858Grzymała Agnieszka z d. Murawska *około 1841 Burzyn †  
2859Grzymała Antonina z d. Chylińska *około 1841 Chrostowo †  
2860Grzymała Jan *około 1837 Janczewko †  
2861Grzymała Karol *około 1825 Drożęcin par. Piątnica †  
2862Grzymała Marianna z d. Grądzka *około 1838 Kossaki †po 11-02-1895  
2863Grzymała Sylwester *około 1841 Grądy Wielkie †  
2864Grzymała Zuzanna z d. Cwalińska *około 1825 Janczewko †  
2865Grzymkowska Aniela z d. Wojtkielewicz *około 1835 Okrasin †po 10-11-1884  
2866Grzymkowska Anna z d. Szklarzewska *około 1838 Okrasin †po 14-02-1881  
2867Grzymkowska Anna *1846 Radziłów †1847 Radziłów /Radziłów/  
2868Grzymkowska Franciszka z d. Wierzbicka *około 1833 Ramoty †20-06-1893 Mieszołki  
2869Grzymkowska Franciszka z d. Sulima *około 1844 Ruda †po 19-02-1890  
2870Grzymkowska Franciszka z d. Bieńkowska (Pieńkowska) *około 1830 Okrasin †przed 01-1871  
2871Grzymkowska Józefa z d. Buczyńska *około 1841 Radziłów †20-02-1885 Radziłów  
2872Grzymkowska Karolina z d. Grabowska *około 1843 Surały †  
2873Grzymkowska Konstancja z d. Dobkowska *około 1847 Zanklewo †przed 11-11-1890  
2874Grzymkowska Marcjanna z d. Mroczkowska *około 1842 Mroczki †przed 12-02-1895  
2875Grzymkowska Marianna z d. Szklarzewska *około 1833 Okrasin †04-03-1895 Okrasin /Radziłów/  
2876Grzymkowska Marianna z d. Ćmielewska *około 1842 Radziłów †po 26-02-1900  
2877Grzymkowska Marianna z d. Statkiewicz *około 1849 Kędziorowo †po 12-02-1901  
2878Grzymkowska Marianna z d. Makowska *około 1849 Marki †  
2879Grzymkowska Rozalia z d. Chrzanowska *około 1847 Mikuty †po 31-01-1916  
2880Grzymkowska Teresa z d. Ćmielewska *około 1847 Radziłów †po 03-02-1891  
2881Grzymkowska Teresa Anna z d. Dziekońska *około 1837 Kamińskie †przed 04-1876  
2882Grzymkowski Adam *około 1826 Radziłów †27-07-1851 Radziłów /Radziłów/  
2883Grzymkowski Franciszek *1841 Radziłów †po 30-01-1893  
2884Grzymkowski Jakub *około 1840 Okrasin †po 03-02-1891  
2885Grzymkowski Jakub *1848 Radziłów †po 28-02-1897  
2886Grzymkowski Józef *około 1842 Radziłów †22-06-1917 Pluty  
2887Grzymkowski Józef *około 1838 Okrasin †od 03-02-1891 do 21-11-1898  
2888Grzymkowski Józef *około 1825 Radziłów †po 05-02-1878   
2889Grzymkowski Józef *około 1847 Wąsosz †przed 15-02-1897  
2890Grzymkowski Kazimierz *około 1846 Okrasin †po 27-11-1894  
2891Grzymkowski Maciej Aleksander *1840 Radziłów †1842 Radziłów /Radziłów/  
2892Grzymkowski Mateusz *około 1830 Okrasin †po 04-03-1895  
2893Grzymkowski Mateusz *około 1849 Przytuły †  
2894Grzymkowski Michał *14-09-1845 Radziłów †po 30-07-1912  
2895Grzymkowski Michał *około 1841 Okrasin †po 19-02-1890  
2896Grzymkowski Michał *około 1837 Okrasin †po 14-02-1881  
2897Grzymkowski Stanisław *około 1832 Okrasin †po 10-11-1884  
2898Grzymkowski Stanisław *około 1844 Nieławice †przed 11-11-1890  
2899Grzymkowski Walenty *około 1832 Ramoty †po 10-07-1893  
2900Grzymkowski Wojciech *około 1831 Wąsosz †26-04-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
2901Gulska Petronela z d. Tarasko *około 1827 Borawskie †  
2902Gumięcki Adolf *około 1841 Rydzewo-Pieniążek †08-04-1893 Glinki   
2903Gumowska Franciszka z d. Chmielewska *około 1828 Bronowo †  
2904Gumowska Salomea z d. Grądzka (Szczepko) *około 1840 †02-09-1872 Bożejewo /Wizna/  
2905Gumowski Józef *około 1831 Bronaki †  
2906Gurzęda Adolf *około 1837 Siestrzanki †przed 01-07-1883  
2907Gurzęda Agnieszka z d. Liszewska *około 1837 Siestrzanki †po 26-02-1906  
2908Gurzęda Aleksandra z d. Zajkowska *około 1830 Laskowiec par. Giełczyn †  
2909Gurzęda Baltazar *około 1830 Siestrzanki †po 09-09-1883  
2910Gurzęda Franciszek *około 1843 Siestrzanki †27-07-1904 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
2911Gurzęda Jan *około 1842 Siestrzanki †  
2912Gurzęda Marcela (Marcjanna) z d. Kamińska *około 1842 Kucze Małe †po 12-09-1904  
2913Gurzęda Marianna z d. Paszkowska *około 1848 Puchały †po 27-07-1904  
2914Gurzęda Piotr *około 1840 Siestrzanki †przed 19-01-1897  
2915Gurzęda Stanisław *około 1842 Biodry †od 02-06-1903 do 03-05-1920   
2916Gutowska Anna z d. Chmielewska *około 1847 Żebry †21-12-1924 Modzele /Wąsosz/  
2917Gutowska Anna z d. Szwejkowska *około 1844 Barany †po 06-02-1905  
2918Gutowska Anna z d. Duchnowska *około 1825 Kubra †od 09-02-1885 do 03-02-1891  
2919Gutowska Anna z d. Niebrzydowska *około 1834 Jaki †14-09-1869  
2920Gutowska Anna z d. Sikorska *około 1837 Guty Stare †31-12-1871 Guty Stare /Grabowo/  
2921Gutowska Emilia z d. Kowalewska *około 1841 Stryjaki †01-08-1864  
2922Gutowska Ewa z d. Łoś *07-05-1842 Ławsk †24-11-1865 Ławsk  
2923Gutowska Ewa z d. Godlewska *około 1843 Łękowo †  
2924Gutowska Franciszka z d. Wiszowata *około 1849 Bagińskie †po 18-04-1910  
2925Gutowska Franciszka z d. Podchul *około 1842 Barany †  
2926Gutowska Józefa *około 1848 Guty Podleśne †  
2927Gutowska Julianna z d. Sakowska *około 1848 Mazewo †po 08-02-1909  
2928Gutowska Julianna z d. Choińska *około 1844 Chełchy †po 11-02-1901  
2929Gutowska Julianna z d. Modzelewska *około 08-1844 Ławsk †przed 09-02-1897  
2930Gutowska Julianna z d. Sulewska *07-01-1843 Sulewo Prusy †po 10-07-1893  
2931Gutowska Karolina z d. Krzyżanowska *1830 Mazewo †29-03-1890 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2932Gutowska Karolina z d. Niedźwiedzka *około 1834 Kurki †przed 23-02-1892  
2933Gutowska Katarzyna z d. Filipkowska *około 1841 Skroda Wielka †po 28-11-1893  
2934Gutowska Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1828 Konopki Tłuste †przed 09-1877  
2935Gutowska Katarzyna z d. Przodkowicz *około 1843 Ruda †po 30-01-1888  
2936Gutowska Katarzyna z d. Danowska *około 1829 Niećkowo †17-04-1863  
2937Gutowska Katarzyna z d. Leszczyńska *około 11-1846 Rakowo †18-08-1876  
2938Gutowska Katarzyna z d. Załęska *około 1847 Golanki †  
2939Gutowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1847 Koniecki †  
2940Gutowska Katarzyna Franciszka z d. Kiełczewska *około 1831 Guty-Poddenki †po 14-11-1892  
2941Gutowska Ludwika z d. Supińska *około 1845 Korytki †  
2942Gutowska Marcjanna z d. Gromadzka *około 1834 Guty Stare †  
2943Gutowska Marianna z d. Zakrzewska *około 1838 Przytuły †po 27-10-1908  
2944Gutowska Marianna z d. Sokołek *około 1840 Świdry †przed 07-05-1900  
2945Gutowska Marianna z d. Węcek *około 1848 Żebry †23-10-1902 Ławsk /Wąsosz/  
2946Gutowska Marianna z d. Gardocka *około 1834 Gardoty †od 18-02-1879 do 04-02-1894  
2947Gutowska Marianna z d. Ramotowska *około 1834 Orlikowo †20-04-1873 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2948Gutowska Marianna z d. Szczesik *około 1840 Boczki †  
2949Gutowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1830 Kucze Wielkie †  
2950Gutowska Rozalia z d. Tocicka *około 1838 Szostaki †przed 11-02-1890  
2951Gutowska Rozalia z d. Wysocka *około 1840 †30-04-1870  
2952Gutowska Rozalia z d. Olszewska *około 1827 Bukowo Małe †  
2953Gutowska Teofila Aniela z d. Jaworowska *około 1826 Wojdy †  
2954Gutowska Wiktoria z d. Kierznowska *około 1839 Koniecki †po 12-11-1894  
2955Gutowski Adam *około 1846 Skaje †przed 23-02-1914  
2956Gutowski Adam *około 1848 Guty Stare †po 13-05-1908   
2957Gutowski Aleksander *około 1826 Guty †  
2958Gutowski Aleksander Józef *1836 Guty Podleśne †po 28-11-1893  
2959Gutowski Andrzej *około 1834 Niedźwiadna †  
2960Gutowski Andrzej *około 1832 Mierucie †  
2961Gutowski Antoni *około 1841 Ciemianka †od 17-02-1896 do 26-02-1900  
2962Gutowski Antoni Piotr Paweł *około 1842 Guty Podleśne †  
2963Gutowski Feliks *około 1847 Guty Podleśne † Dołęgi  
2964Gutowski Franciszek *około 1840 Pawełki †po 16-01-1907  
2965Gutowski Franciszek *około 1842 Bronaki †po 11-02-1890  
2966Gutowski Franciszek *około 1835 Zakrzewo †21-08-1862 Słucz  
2967Gutowski Franciszek Józef *około 1834 Guty Stare †09-10-1855  
2968Gutowski Jakub *około 1828 Guty Stare †po 23-02-1892  
2969Gutowski Jan *około 1827 Nieciki †od 20-02-1887 do 10-07-1893  
2970Gutowski Jan *około 12-1843 Gutki †przed 29-01-1894  
2971Gutowski Jan *około 1846 Guty Podleśne †13-04-1888 Guty Podleśne /Grabowo/  
2972Gutowski Jan *około 1829 Bronaki †03-09-1858  
2973Gutowski Jan *około 1836 Popowo †  
2974Gutowski Jan *1832 Doliwy †  
2975Gutowski Józef *około 1836 Pawełki †po 27-10-1908  
2976Gutowski Józef *około 1834 Kolno †przed 11-02-1901  
2977Gutowski Józef *około 1837 Modzele †przed 07-05-1900  
2978Gutowski Józef *około 1849 Niedźwiadna †po 08-02-1909  
2979Gutowski Józef *około 01-1841 Niedźwiadna †przed 27-10-1884  
2980Gutowski Józef *około 1834 Kędziorowo †  
2981Gutowski Józef *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
2982Gutowski Konstanty *około 1842 Grajewo †  
2983Gutowski Ksawery *około 1835 Nieciki †po 14-02-1894  
2984Gutowski Ludwik Jan *około 1826 †  
2985Gutowski Maciej *około 1834 Guty Podleśne †po 21-02-1881  
2986Gutowski Mikołaj *około 1841 Guty †  
2987Gutowski Mikołaj *około 1827 Kędziorowo †  
2988Gutowski Paweł *około 1843 Jabłonowo par. Kaletnik †po 06-02-1905  
2989Gutowski Paweł *około 1845 Guty Stare †  
2990Gutowski Piotr *około 1842 Guty †27-11-1868 Janczewko /Jedwabne/  
2991Gutowski Stanisław *około 1847 Guty Podleśne †przed 10-02-1903  
2992Gutowski Szymon *około 12-1848 Guty †  
2993Gutowski Tomasz *około 1828 Guty †po 27-11-1894  
2994Gutowski Tomasz Feliks *1835 Guty Podleśne †po 14-11-1892  
2995Gutowski Wawrzyniec *około 1834 Ławsk †po 23-10-1902  
2996Gutowski Wojciech *około 1828 Chrzanowo-Cyprki †  
2997Guzowska Franciszka z d. Kwiatkowska *1826 Chojnowo †  
2998Guzowski Łukasz Szymon *około 1849 Gackie †  
2999Guzowski Piotr *około 1825 Budne †  
3000Gwiazdowska Aleksandra z d. Iwanowicz *około 1833 Czachy †  
3001Gwiazdowska Aniela z d. Chmielewska *około 1833 Okrasin †po 04-03-1889  
3002Gwiazdowska Barbara z d. Ekstowicz *około 1839 Radziłów †po 27-02-1920  
3003Gwiazdowska Ewa z d. Szczawińska *około 1845 Koniecki †05-09-1881  
3004Gwiazdowska Franciszka z d. Masłowska *około 1842 Sośnia †24-10-1911  
3005Gwiazdowska Franciszka z d. Maciorowska *około 1833 Przechody †po 01-08-1892  
3006Gwiazdowska Izabella z d. Sulewska *około 1842 Konopki par. Radziłów †15-12-1864  
3007Gwiazdowska Józefa z d. Malinowska *około 1837 Ciemnoszyje †przed 29-01-1900  
3008Gwiazdowska Katarzyna z d. Okrasińska *około 1834 Dębówka †08-02-1908 Brychy  
3009Gwiazdowska Katarzyna z d. Szmitka *około 1827 Orlikowo †po 16-02-1886  
3010Gwiazdowska Ludwika z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †po 19-02-1900  
3011Gwiazdowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1836 Radziłów †po 30-01-1898  
3012Gwiazdowska Marianna z d. Skarżyńska *około 1838 Wojewodzin †po 25-11-1895  
3013Gwiazdowska Marianna z d. Budzińska *około 1842 Przytuły †  
3014Gwiazdowski Andrzej *około 1830 Radziłów †po 08-02-1908  
3015Gwiazdowski Augustyn *około 1830 Orlikowo †  
3016Gwiazdowski Franciszek *około 1836 Orlikowo †przed 30-01-1898  
3017Gwiazdowski Franciszek *około 1844 Klimaszewnica †po 19-02-1900  
3018Gwiazdowski Jakub *około 1835 Wólka Piaseczna †po 18-11-1901  
3019Gwiazdowski Jan *około 1845 Klimaszewnica †przed 11-02-1925  
3020Gwiazdowski Jan *około 1845 Radziłów †27-02-1920 Radziłów /Radziłów/  
3021Gwiazdowski Józef *około 1840 Mścichy †po 25-11-1895  
3022Gwiazdowski Kazimierz *około 1831 Mścichy †od 03-02-1880 do 04-03-1889  
3023Gwiazdowski Kazimierz *około 1828 Mścichy †  
3024Gwiazdowski Szczepan *około 1825 Przytuły †po 16-02-1886  
3025Gwiazdowski Wojciech *około 1839 Mścichy †20-11-1866  
3026Harasimowicz Franciszek *około 1847 Jaśki †  
3027Hennel Adam *około 1841 Augustów †  
3028Hennel Ewa z d. Szlagatys *około 1841 Janczewko †  
3029Henych Ewa z d. Dulias *około 1832 Kruchlanka †  
3030Henzel Adam *około 1840 †po 09-08-1865  
3031Henzel Aniela z d. Mroczkowska *około 1837 Konopki Tłuste †09-08-1865 Kubrzany /Jedwabne/  
3032Herman August *około 1826 †przed 23-01-1899  
3033Herman Franciszka z d. Gutowska *około 1833 Grądy Małe †po 26-11-1894  
3034Herman Jan *1836 Jedwabne †po 26-11-1894  
3035Hermanowska Józefa z d. Okrasińska *1844 Dębówka †po 28-02-1897  
3036Hermanowska Petronela z d. Karpińska *około 1836 Radziłów †po 15-02-1887  
3037Hermanowski Franciszek *około 1835 Konopki par. Radziłów †po 15-02-1887  
3038Hermanowski Józef *1840 Mścichy †1896 Dębówka /Radziłów/  
3039Homot Jan *około 1842 Przytuły †  
3040Homot Salomea z d. Chrostowska *około 1840 Supy †  
3041Hryniewska Anna z d. Danowska *23-12-1841 Niećkowo †  
3042Humel Anna z d. Piaskowska *około 1830 Wizna †14-01-1859  
3043Humel Ignacy Józef *około 1837 Wizna †  
3044Humel Marianna Marcjanna z d. Mroczek *około 1835 Rutkowskie †  
3045Humięcka Wiktoria z d. Pieniążek *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
3046Humięcki Adolf *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
3047Humott Aniela z d. Duchnowska *około 1830 †  
3048Humott Bogumił *około 1829 Sucholaski †  
3049Humott Franciszek *około 1830 Sucholaski †  
3050Humott Marianna z d. Masłowska *około 1831 Przytuły †  
3051Humott Zuzanna z d. Gryczewska *około 1826 Przytuły †po 25-11-1872   
3052Imbrzycka Franciszka z d. Orzechowska *około 1831 Sojczyn Grądowy †  
3053Imbrzycki Antoni *około 1834 Sojczyn Grądowy †  
3054Iwanczewska Ewa z d. Modzelewska *około 1834 Łojki †  
3055Iwanczewska Józefa z d. Gosiewska *około 1833 Łojki †przed 07-02-1898  
3056Iwanczewska Katarzyna z d. Markowska *około 1831 Białaszewo †po 16-01-1893  
3057Iwanczewska Rozalia z d. Modzelewska *około 1840 Łojki †po 01-09-1898  
3058Iwanczewski Józef *około 1837 Brzozowa Wólka †po 07-02-1898  
3059Iwanczewski Mateusz *około 1828 Brzozowa Wólka †  
3060Iwanczewski Szymon *około 1826 Brzozowa Wólka †przed 16-01-1893  
3061Iwanowska Agnieszka z d. Kuleszczyk *około 1844 Janczewo †  
3062Iwanowska Elżbieta *17-11-1837 Kucze Wielkie †   
3063Iwanowska Ewa *około 1840 Kucze Wielkie †09-02-1862 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3064Iwanowska Franciszka z d. Orłowska *około 1835 Wyłudzin †po 26-02-1900  
3065Iwanowska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1840 Bożejewo †przed 05-02-1894  
3066Iwanowska Franciszka z d. Szydłowska *około 1826 Kramkowo †  
3067Iwanowska Józefa z d. Rafałowska *około 1842 Kubra †14-05-1870 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3068Iwanowska Julianna z d. Składanek *1830 Ruś †  
3069Iwanowska Karolina z d. Narewska *około 1844 Siwki par. Romany †08-01-1903 Orlikowo /Jedwabne/   
3070Iwanowska Łucja z d. Januszczyk *około 1838 †28-01-1870 Zanklewo /Wizna/  
3071Iwanowska Marianna z d. Mocarska *około 1836 Kucze Małe †  
3072Iwanowska Teofila *około 12-1829 †02-06-1830 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3073Iwanowska Teresa z d. Gutowska *około 1833 Pawełki †przed 06-02-1899  
3074Iwanowska Wiktoria z d. Lawendowska *około 1845 Kucze Małe †18-11-1909 Zanklewo /Wizna/  
3075Iwanowski Andrzej *około 1844 Kucze Wielkie †po 28-04-1913  
3076Iwanowski Antoni *około 1825 Kucze Wielkie †  
3077Iwanowski Franciszek *około 1842 Kucze Wielkie †przed 27-06-1898  
3078Iwanowski Franciszek *około 1843 Kucze Małe †przed 19-02-1895   
3079Iwanowski Jan *09-10-1837 Kucze Małe †przed 06-02-1899  
3080Iwanowski Jan *około 1826 Kucze †27-08-1848   
3081Iwanowski Józef *około 1848 Kucze †po 11-02-1908   
3082Iwanowski Józef *około 1827 Zanklewo †  
3083Iwanowski Konstanty *1837 Zanklewo †od 20-02-1882 do 26-01-1886  
3084Iwanowski Mateusz *około 1829 Zanklewo †  
3085Iwanowski Mikołaj *około 06-09-1832 †20-09-1832 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
3086Iwanowski Stanisław *około 1837 Zanklewo †po 18-11-1909  
3087Iwanowski Wojciech *około 1841 Kucze Wielkie †od 05-02-1894 do 20-02-1906  
3088Jabłonowska Julianna z d. Mogielnicka *około 1849 Brzostowo †po 09-02-1907  
3089Jabłońska Agata z d. Skowrońska *około 1836 Szczuczyn †13-11-1873  
3090Jabłońska Agnieszka z d. Wójcicka *około 1835 Kapice †przed 22-02-1897  
3091Jabłońska Anna z d. Kalinowska *około 1828 Jambrzyki †1888 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3092Jabłońska Anna z d. Przybyszewska *około 1828 Szymany †11-03-1875 Bzury  
3093Jabłońska Balbina z d. Krzyżanowska *około 1834 Niedźwiadna †03-10-1884 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3094Jabłońska Elżbieta Katarzyna z d. Piotrkowska *około 1826 Sokoły †  
3095Jabłońska Józefa z d. Kojro *około 1841 †  
3096Jabłońska Katarzyna z d. Filipkowska *około 1827 Łepki †po 01-02-1875  
3097Jabłońska Paulina z d. Mrozicka *około 1834 Jambrzyki †przed 07-06-1880  
3098Jabłońska Rozalia z d. Bagińska *około 1837 Bagienice †po 05-02-1883  
3099Jabłoński Adam *około 1828 Bzury †po 18-02-1901  
3100Jabłoński Adolf *około 1825 Prusy †  
3101Jabłoński Antoni *około 1835 Niedźwiadna †  
3102Jabłoński Franciszek *około 1836 Niedźwiadna †od 06-02-1893 do 20-11-1905  
3103Jabłoński Franciszek *około 1838 Złotoria †  
3104Jabłoński Jan *około 1846 †18-05-1930 Niećkowo /Wąsosz/  
3105Jabłoński Jan *około 1835 Rostki †  
3106Jabłoński Józef *około 1830 Niedźwiadna †po 07-10-1888  
3107Jabłoński Łukasz *około 1836 Osowiec †po 13-11-1894  
3108Jabłoński Michał *około 1839 Osowiec †po 22-02-1897  
3109Jachimowicz Karol *około 1838 Wilamowo †po 05-02-1907  
3110Jachimowicz Katarzyna z d. Duchnowska *około 1836 Kubra †po 05-02-1907  
3111Jachimski Józef *około 1848 Pasichy †16-02-1927 Wąsosz  
3112Jaczyńska Anna z d. Olszewska *około 1836 Rydzewo Szlacheckie †po 06-06-1881  
3113Jaczyńska Józefa z d. Borawska *około 1834 Klimaszewnica †od 13-02-1882 do 22-08-1896  
3114Jaczyńska Karolina z d. Wiśniewska *około 1834 Szwelczyn †po 09-02-1902  
3115Jaczyńska Karolina z d. Dzięgielewska *1836 Jaki †19-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
3116Jaczyńska Marianna z d. Długołęcka *około 1846 Mikuty †08-12-1917 Kubra  
3117Jaczyńska Teodozja z d. Danowska *08-12-1846 Sulewo Kownaty †15-12-1932 Bukowo /Słucz/   
3118Jaczyńska Teofila (Wiktoria) z d. Łempicka *28-02-1826 Bagienice †od 30-11-1893 do 28-01-1919   
3119Jaczyński Jan *około 1830 Jaki †od 30-11-1893 do 28-01-1919   
3120Jaczyński Józef *około 1831 Jaki †od 10-11-1902 do 15-12-1932   
3121Jaczyński Józef *około 1827 †12-02-1883 Jaki /Słucz/  
3122Jaczyński Kazimierz *około 1832 Nieciki †po 06-06-1881  
3123Jaczyński Stefan *około 1834 Jaki †16-02-1895  
3124Jaczyński Wiktor *około 10-1839 Jaki †od 13-02-1882 do 22-08-1896  
3125Jaeger Julianna z d. Zalewska *około 1830 †  
3126Jaeger Karol *około 1825 †  
3127Jagielska Anna z d. Świderska *około 1841 Danowo †  
3128Jagielski Jan *około 1834 Wizna †04-1865  
3129Jagielski Stanisław *około 1831 †  
3130Jagielski Stanisław *około 1840 Piątnica †  
3131Jagodzińska Józefata z d. Kozłowska *około 1831 Słucz †26-04-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
3132Jagodzińska Karolina z d. Wysocka *1829 Żebry †po 18-05-1875  
3133Jagodzińska Kunegunda *około 1826 Wąsosz †23-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
3134Jagodzińska Marianna *około 1848 Wąsosz †03-04-1850 Wąsosz  
3135Jagodziński Jacenty *około 1830 Wąsosz †20-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3136Jagodziński Leon *około 1830 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
3137Jagodziński Marcjan *około 1845 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
3138Jagodziński Wawrzyniec *1833 Wąsosz †po 18-05-1875  
3139Jakońska Ewa z d. Rutkowska *około 1847 Kubra †17-11-1917 Chrzanowo  
3140Jakoński Franciszek *około 1840 Tykocin †od 06-02-1888 do 08-02-1897  
3141Jakubczyk Franciszek *około 1843 Grozimy †31-01-1886  
3142Jakubczyk Józef *około 1837 Grozimy †  
3143Jakubczyk Marianna z d. Rogowska *około 1841 Klimaszewnica †  
3144Jakubowska Anna z d. Czyżewska *około 1827 Wąsosz †07-01-1884 Wąsosz  
3145Jakubowska Antonina *około 1843 †05-02-1851 Wąsosz /Wąsosz/  
3146Jakubowska Franciszka z d. Grzymkowska *około 04-1844 Wąsosz †14-05-1926 Wąsosz  
3147Jakubowski Aleksander *około 02-1846 Wąsosz †11-10-1920 Wąsosz  
3148Jakubowski Serafin *około 1828 Wąsosz †od 07-01-1884 do 14-07-1896  
3149Jałbrzykowska Ludwika z d. Suska *około 1834 Kossaki †  
3150Jałbrzykowski Stanisław *około 1825 Sambory †  
3151Jamczyk Józefata z d. Żochowska *około 1833 Jedwabne †po 15-07-1873  
3152Jamczyk Teofila z d. Biedrzycka *około 1827 Kaimy †  
3153Jamiołkowska Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1843 Ruda †po 14-02-1898  
3154Jamiołkowski Wojciech *około 1843 Radziłów †po 14-02-1898  
3155Janczewska Agnieszka z d. Wądołowska *około 1830 Bronaki-Olki †  
3156Janczewska Eleonora z d. Trzaska *około 1838 Supy †  
3157Janczewska Franciszka z d. Brzostowska *około 1841 Wypychy †  
3158Janczewska Izabella z d. Przestrzelska *około 1826 Kaimy †  
3159Janczewska Karolina z d. Mocarska *około 1835 Rutkowskie †  
3160Janczewska Marcjanna z d. Konopka *około 1836 Borawskie par. Jedwabne †po 13-09-1897  
3161Janczewska Marianna z d. Żelechowska *około 1828 Orlikowo †przed 02-1862  
3162Janczewska Teofila z d. Korytkowska *około 1826 Korytki †po 12-02-1872  
3163Janczewski Adam *około 1849 Korytki †przed 16-03-1914  
3164Janczewski Andrzej *około 1830 †01-11-1856  
3165Janczewski Antoni *1825 Trzcianne †  
3166Janczewski Dominik *około 1836 Korytki †przed 30-01-1894  
3167Janczewski Felicjan *około 1839 Bronaki-Olki †  
3168Janczewski Franciszek *około 1825 Bronaki-Olki †po 12-02-1872  
3169Janczewski Franciszek *około 1838 Janczewo †  
3170Janczewski Stanisław *1827 Trzcianne †  
3171Janczewski Stanisław *około 1834 Korytki †  
3172Janczyk Jan *około 1849 Kaimy †przed 15-02-1920  
3173Janczyk Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1845 Kaimy †04-01-1879  
3174Janiszewska Balbina (Albina) z d. Modzelewska *około 1840 Pieńki Okopne †po 13-11-1882  
3175Janiszewska Katarzyna z d. Drzazgowska *około 12-1842 Żebry †po 28-01-1889  
3176Janiszewska Teofina *1829 †  
3177Janiszewski Franciszek *około 1827 Ruda †przed 13-11-1882  
3178Janiszewski Marcin *około 1834 Ruda †przed 28-01-1889  
3179Janiszewski Marcin *około 1834 †  
3180Janiszewski Wojciech *około 1838 Białaszewo †13-08-1878  
3181Jankiewicz Andrzej *około 1829 †  
3182Jankowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1835 †12-08-1910 Brzostowo /Burzyn/  
3183Jankowska Emilia z d. Wolff *około 1833 Troszyn †przed 11-02-1896  
3184Jankowska Franciszka z d. Zambrowska *około 1843 Kownacinek †przed 16-01-1923  
3185Jankowska Józefa z d. Mogielnicka *około 1837 Brzostowo †23-01-1901 Brzostowo /Burzyn/  
3186Jankowska Julianna z d. Mocarska *około 1832 Mocarze †1858  
3187Jankowska Karolina z d. Białobrzeska *1846 Flesze †18-05-1922 Słucz /Słucz/  
3188Jankowska Katarzyna z d. Mioduszewska *około 1834 Glinki †po 25-08-1896  
3189Jankowska Konstancja z d. Wojciechowska *około 1832 Wiązownica †  
3190Jankowska Magdalena z d. Brykner *około 1834 Warszawa †  
3191Jankowska Marianna z d. Dermond *około 1832 Mścichy †po 22-02-1892  
3192Jankowska Marianna z d. Wądołowska *około 1841 Rutkowskie †przed 07-1870  
3193Jankowska Marianna z d. Radkowska *około 1834 Kiełcze †  
3194Jankowska Paulina z d. Grądzka *około 1848 Łoje Grężki †  
3195Jankowska Teofila z d. Korytkowska *około 1833 Pluty †przed 12-1867  
3196Jankowski Aleksander *około 1833 †  
3197Jankowski Antoni *około 1838 Słucz †  
3198Jankowski Franciszek *około 1834 Brzostowo †  
3199Jankowski Gracjan *około 1845 Słucz †przed 18-05-1922  
3200Jankowski Jan *około 1841 Brzostowo †08-05-1898 Brzostowo  
3201Jankowski Jan *około 1826 Brzostowo †przed 21-08-1882  
3202Jankowski Jan Sylwester *około 1830 Strzegocin †07-08-1908 Przytuły  
3203Jankowski Kazimierz *około 1828 Mścichy †po 22-02-1892  
3204Jankowski Ludwik *około 1835 †13-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
3205Jankowski Maciej *około 1834 Możdżenie †przed 16-01-1923  
3206Jankowski Mateusz *około 1828 Karwowo †od 26-09-1880 do 25-08-1896  
3207Jankowski Tomasz *około 1834 Słucz †  
3208Janowska Anna z d. Gutowska *około 1841 Bronaki-Pietrasze †  
3209Janowska Emilia z d. Mocarska *około 1828 Boguszki †od 06-06-1876 do 13-02-1907  
3210Janowska Ewa z d. Wicik *około 1839 Bukowo Duże †01-04-1921 Czaple /Słucz/  
3211Janowska Franciszka z d. Kowalewska *około 1848 Stryjaki †16-06-1919 Mocarze /Burzyn/  
3212Janowska Salomea z d. Kostka *około 1827 Burzyn †po 18-11-1891  
3213Janowski Antoni *około 1826 Kotowo †przed 01-04-1921  
3214Janowski Jan *około 1847 Nicponie †16-09-1926 Smolniki  
3215Janowski Jan *około 1848 Mocarze †po 16-06-1919  
3216Janowski Józef *około 1848 Siestrzanki †11-02-1918 Sieburczyn /Bubele/  
3217Janowski Józef *około 1841 †  
3218Janowski Mateusz *około 1829 Bronaki-Pietrasze †13-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3219Januszewska Ewa z d. Pietrzyk *około 1841 Toczyłowo †  
3220Januszewska Karolina z d. Malinowska *około 1847 Barany †po 13-01-1908  
3221Januszewska Marianna *około 1831 †23-03-1836 Kownacin /Niedźwiadna/  
3222Januszewski Michał *około 1849 Szczuczyn †23-05-1911 Szczuczyn  
3223Januszewski Mikołaj *około 1831 Szczuczyn †  
3224Januszewski Piotr *około 1848 Kramkówka Duża †  
3225Jarząbek Antonina z d. Petkowska *około 1826 Grabowo †26-08-1869 Grabowo /Grabowo/  
3226Jarząbek Jakub *1829 Niedźwiadna †  
3227Jarząbek Jan *około 12-1847 †23-06-1849 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3228Jarząbek Józefata *1844 Niedźwiadna †30-04-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3229Jarząbek Katarzyna z d. Cimoch *około 1849 Glinki †  
3230Jarząbek Kazimierz Franciszek *1842 Niedźwiadna †23-09-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
3231Jarząbek Marcjanna *1833 Brzeźnio †  
3232Jarząbek Salomea z d. Mioduszewska *około 1841 Mazewo †18-06-1869  
3233Jarząbek Salomea *około 1825 Niedźwiadna †14-12-1833 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3234Jarząbek Stanisław *1831 Brzeźnio †  
3235Jarząbek Stanisław *około 1837 Czarnówek †  
3236Jarząbkowska Józefata z d. Olszewska *1840 Grabowo †  
3237Jasińska Brygida z d. Polkowska *około 1833 Radziłów †28-08-1883  
3238Jasińska Konstancja z d. Tokarzewska *około 1835 Karwowo †od 25-11-1890 do 05-01-1901  
3239Jasińska Marianna z d. Laszczkowska *około 1843 Ławsk †  
3240Jasiński Feliks *około 1838 Radziłów †od 25-11-1890 do 05-01-1901  
3241Jasiński Jan *około 1826 Szczuczyn †  
3242Jasiński Józef *około 1834 Radziłów †  
3243Jasiński Łukasz *około 1832 Kamińskie †  
3244Jaskowska Franciszka z d. Ruszczyk *około 1842 Sojczynek †  
3245Jaskowska Tekla z d. Modzelewska *około 1825 Sienickie †10-11-1850  
3246Jaskowski Ludwik *około 1837 Klimaszewnica †  
3247Jastrzębski Wojciech *około 1836 Łomża †przed 09-1890  
3248Jaśkowska Antonina z d. Gosiewska *około 1835 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 26-01-1891  
3249Jaśkowska Marianna z d. Siemionko *około 1835 Wroceń †12-08-1885 Osowiec  
3250Jaśkowska Michalina z d. Wiktorowicz *1847 Skaje †przed 10-11-1890  
3251Jaśkowski Franciszek *15-04-1842 Kędziorowo †1907 Wąsosz  
3252Jaśkowski Wojciech *około 1834 Klimaszewnica †po 26-01-1891  
3253Jawidzyk Marcela Antonina z d. Pożarska *około 1828 Szczuczyn †  
3254Jaworowska Anna z d. Wądołowska *około 1845 Czachy †  
3255Jaworowska Anna z d. Rakowska *około 1841 Niedźwiadna †  
3256Jaworowska Ewa Franciszka z d. Supińska *około 1826 Szostaki †przed 01-1859  
3257Jaworowski Franciszek *około 1831 Gackie †  
3258Jaworowski Konstanty *około 1833 Gackie †  
3259Jaworowski Paweł *około 1849 Krzeczkowo †  
3260Jaworowski Wincenty *około 1839 Lachowo †około 1885  
3261Jaworski Baltazar *około 1849 †16-08-1856 Koniecki  
3262Jaworski Jan *około 1839 Szczuczyn †21-04-1873  
3263Jaworski Marcin Grzegorz *około 1844 Szczuczyn †przed 03-03-1908  
3264Jaźwińska Wilhelmina Emilia z d. Wierzchowska *około 1830 Prusy †  
3265Jaźwiński Jan *1849 Wólka †  
3266Jaźwiński Stanisław *około 1828 †  
3267Jaźwiński Wojciech *około 1827 Sztabin par. Krasnybór †23-10-1877 Załuski /Niedźwiadna/  
3268Jeglińska Marianna z d. Chmielewska *około 1848 Brzozowa Wólka †  
3269Jegliński Marcel *około 1847 Osowiec †  
3270Jentoch Karolina z d. Szczepankowska *około 1844 Słucz †06-10-1927 Glinki /Słucz/  
3271Jeziorkowski Aleksander *około 1845 Klukowo †  
3272Jeżewska Julianna z d. Mocarska *około 1829 Pluty †od 22-02-1892 do 14-02-1898  
3273Jeżewska Ludwika z d. Cybulska *około 03-1845 Ławsk †po 31-05-1921  
3274Jeżewski Andrzej *około 12-1843 Kajetanowo †od 20-01-1902 do 31-05-1921  
3275Jęczelewska Marianna z d. Sadowska *około 1826 Włosty †  
3276Joszkowska Józefata z d. Gardocka (Wiszowata) *około 1830 Świdry Podleśne †28-12-1876  
3277Joszkowska Julianna z d. Wędrzycka *około 1846 Bagińskie †  
3278Joszkowska Konstancja z d. Korzeniecka *około 1836 Wąsosz †po 21-02-1900  
3279Joszkowski Franciszek *1827 Łubiane †  
3280Joszkowski Jan *około 1842 Wąsosz †30-01-1875  
3281Joszkowski Józef *około 1834 Siwki par. Romany †przed 21-02-1900  
3282Jóźwik Andrzej *około 1842 Skaje †od 07-02-1887 do 13-02-1899  
3283Jóźwik Franciszka z d. Sosnowska *około 1843 Wojewodzin †po 07-02-1887  
3284Jóźwik Józefa z d. Nieszała *około 1835 †09-10-1907 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3285Jóźwik Maciej *około 1828 †  
3286Jóźwik Petronela z d. Lis *około 1829 Antonia †01-05-1869 Ławsk  
3287Jurczykowska Anna z d. Erlich *około 1837 Niećkowo †po 13-07-1914  
3288Jurczykowska Ludwika z d. Charasimowicz *około 1837 †od 09-11-1886 do 17-12-1912  
3289Jurczykowski Adam *około 1839 Mazewo †przed 13-07-1914  
3290Jurczykowski Jakub *około 1838 Czarnowo †17-12-1912 Mazewo /Niedźwiadna/  
3291Jurkowska Petronela z d. Suchocka *około 1841 Czerwonki †przed 06-02-1888  
3292Jurkowski Adam *około 1832 Wizna †  
3293Jurkowski Łukasz *około 1844 Łyski †17-06-1901  
3294Jurska Agnieszka z d. Niedźwiedzka *około 1845 Flesze †  
3295Jurska Anna z d. Piłatowska *około 1827 Kucze Wielkie †  
3296Jurska Franciszka z d. Łojewska *około 1831 Chyliny †22-03-1911 Czachy  
3297Jurska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1833 Mieczki †  
3298Jurska Józefata z d. Mocarska *około 1831 Konopki Chude †  
3299Jurska Karolina z d. Chrzanowska *1828 Kubra †po 26-11-1894  
3300Jurska Katarzyna z d. Szczepkowska *około 1831 Brzostowo †1898 Mocarze  
3301Jurska Katarzyna z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †po 08-03-1886  
3302Jurska Katarzyna z d. Chylińska *około 1839 Kieljany †29-12-1898  
3303Jurska Katarzyna z d. Rostkowska *około 1828 Korytki †  
3304Jurska Katarzyna z d. Zawadzka *około 1841 †  
3305Jurska Marcjanna z d. Milewska *około 1833 Kąty †  
3306Jurska Rozalia z d. Gwiazdowska *około 1836 Krzywólka †  
3307Jurska Salomea z d. Borkowska (Borawska) *około 1831 †po 21-08-1899  
3308Jurska Teofila z d. Skrzypkowska *około 1839 Kucze Wielkie †przed 10-1871  
3309Jurski Jakub *około 1837 Czachy †30-08-1910  
3310Jurski Jan *około 1830 Jurzec †  
3311Jurski Jan *około 1827 Pluty †  
3312Jurski Jan *około 1827 Rostki †  
3313Jurski Józef *około 1835 Rostki par. Romany †  
3314Jurski Karol *około 1829 Kucze Małe †  
3315Jurski Ksawery *około 1831 Mocarze †  
3316Jurski Ludwik *około 1830 Pluty †06-06-1869  
3317Jurski Paweł *około 1827 Czachy †17-02-1866  
3318Jurski Stanisław *około 1844 Kamianki †  
3319Jurski Stanisław *około 1835 Pluty †  
3320Jurski Sylwester *1831 Kubra †  
3321Jurski Wiktor *około 1831 Kucze Małe †21-08-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3322Juszkiewicz Stanisław *około 1828 †31-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3323Juszkowska Aniela z d. Prusicka *około 1835 Tykocin †  
3324Juszkowski Karol *około 1829 Gnatowo †  
3325Kacperska Anna z d. Chmielewska *około 1828 Romany †11-02-1851  
3326Kacperska Bronisława z d. Rawa *około 1847 Budne †przed 12-1893   
3327Kacperska Magdalena z d. Gołębiewska *około 1828 Radziłów †od 14-09-1887 do 10-02-1890  
3328Kacperska Rozalia z d. Stępińska *około 1846 Żebry †  
3329Kacperski Jan *około 1827 Wąsosz †13-02-1897  
3330Kacperski Jan *około 1848 Zaborowo †19-03-1850 Zaborowo /Wąsosz/  
3331Kacperski Stanisław *około 1837 Kucze †  
3332Kacprowska Cecylia z d. Sikorska *około 1849 Wąsosz †przed 20-02-1924  
3333Kacprowski Ignacy *około 1846 Wąsosz †przed 20-02-1924  
3334Kacprzyńska Teofila z d. Jasińska *około 1829 Szczuczyn †  
3335Kacprzyński Marcin *około 01-1832 Danowo †15-09-1868  
3336Kacprzyński Paweł *około 1833 Milewo †  
3337Kaczkowski Jakub *około 1847 Kajetanowo †  
3338Kaczyńska Franciszka z d. Kurkowska *około 1828 Borawskie †02-03-1895 Kąty /Burzyn/  
3339Kaczyńska Marianna z d. Rogowska *około 1842 Rydzewo-Pieniążek †28-07-1893  
3340Kaczyńska Wiktoria z d. Brzostowska *około 1845 Wypychy †po 15-11-1898  
3341Kaczyński Felicjan *około 1840 Kąty †od 11-07-1887 do 01-03-1897  
3342Kaczyński Jan *około 1845 Kąty †przed 25-11-1913  
3343Kaczyński Jan *07-02-1846 Kąty †  
3344Kaczyński Karol *około 1846 Kąty †przed 29-07-1917  
3345Kaczyński Ludwik *około 1846 Słucz †przed 19-08-1917  
3346Kaczyński Wiktor *około 1844 Słucz †03-08-1893  
3347Kadłubowska Aniela z d. Mikulska *około 1838 Sojczyn Grądowy †po 25-06-1901  
3348Kadłubowska Aniela z d. Kadyszewska *około 1832 Ostrowik †po 18-11-1889  
3349Kadłubowska Karolina z d. Jabłońska *około 1847 Bzury †po 13-02-1905  
3350Kadłubowska Karolina z d. Trzcińska *około 1833 Suwałki †od 09-11-1875 do 16-02-1890  
3351Kadłubowska Karolina z d. Paszkowska *około 1825 Łękowo †  
3352Kadłubowska Marianna z d. Jabłońska *około 07-1844 Bzury †po 30-01-1905  
3353Kadłubowska Marianna z d. Okrasińska *około 1829 Dębówka †1889 Radziłów /Radziłów/  
3354Kadłubowska Marianna z d. Czerwińska *około 1827 Kieljany †  
3355Kadłubowska Urszula z d. Suchodolska *około 1841 Glinki †po 10-06-1906  
3356Kadłubowski Adam *około 1838 Okrasin †przed 25-06-1901  
3357Kadłubowski Baltazar *około 1827 Radziłów †  
3358Kadłubowski Franciszek *około 1837 Zakrzewo †po 16-02-1890  
3359Kadłubowski Jakub *około 1825 Sienickie †  
3360Kadłubowski Jan *około 1828 Okrasin †od 30-01-1888 do 18-11-1889  
3361Kadłubowski Jan *około 1848 Radziłów †po 26-11-1895  
3362Kadłubowski Józef *około 03-1849 Bzury †po 13-02-1905  
3363Kadłubowski Józef *około 1828 Sienickie †  
3364Kadłubowski Paweł *około 1849 †  
3365Kadłubowski Stanisław *około 1842 Zakrzewo †po 10-06-1906  
3366Kadłubowski Wojciech Franciszek *około 1837 Sokoły †przed 30-01-1905  
3367Kadyszewska Anna z d. Matejko *około 1830 Wąsosz †przed 22-10-1893  
3368Kadyszewska Helena z d. Zalewska *około 1825 Radziłów †  
3369Kadyszewska Marianna z d. Zalewska *około 1831 Ruda †po 18-11-1889  
3370Kadyszewski Antoni *około 1831 Okrasin †przed 12-06-1883  
3371Kadyszewski Antoni *około 1830 Święcienin †23-02-1856 Moskwa /Moskwa/  
3372Kadyszewski Cyprian *około 1832 Święcienin †po 22-10-1893  
3373Kalankiewicz Franciszek *około 1844 Ciemnoszyje †05-08-1871 Kędziorowo  
3374Kalankiewicz Jan *około 1832 Ciemnoszyje †przed 11-02-1901  
3375Kalankiewicz Marianna z d. Grabowska *około 1843 Ciemnoszyje †po 11-02-1901  
3376Kalękiewicz Franciszek *około 1847 Wólka Piotrowska †  
3377Kalinowska Anna z d. Mieczkowska *około 1835 Mieczki †przed 24-04-1894  
3378Kalinowska Anna z d. Borawska *około 1827 Rakowo †od 19-02-1871 do 06-1897  
3379Kalinowska Anna z d. Szulimowicz *około 1833 Wąsosz †26-06-1869 Wąsosz  
3380Kalinowska Anna z d. Mieńkowska *23-07-1845 †  
3381Kalinowska Balbina z d. Przestrzelska *około 1837 Kąty †21-10-1906 Radziłów /Radziłów/  
3382Kalinowska Barbara z d. Grądzka *około 1848 Borawskie †  
3383Kalinowska Dominika *11-09-1836 Mieczki †  
3384Kalinowska Elżbieta z d. Rogińska *około 1834 Sośnia †po 10-02-1902  
3385Kalinowska Ewa z d. Chrzanowska *około 1841 Milewo †03-12-1867 Grędy  
3386Kalinowska Jadwiga z d. Rogowska *12-10-1839 Brychy †po 27-08-1906  
3387Kalinowska Józefa z d. Konopka *około 1830 Łoje †po 04-03-1889  
3388Kalinowska Józefa z d. Wądołowska *około 1844 Sambory †  
3389Kalinowska Julianna z d. Wiśniewska *około 1831 Sokoły †po 07-10-1888  
3390Kalinowska Karolina z d. Wieczorek *około 1827 Wąsosz †po 29-01-1895  
3391Kalinowska Karolina z d. Szczawińska *około 1834 Jambrzyki †10-11-1868  
3392Kalinowska Katarzyna z d. Rzepkowska *około 1830 Kotowo †przed 17-06-1892  
3393Kalinowska Katarzyna z d. Borawska *około 04-1847 Rakowo †po 08-02-1904  
3394Kalinowska Katarzyna z d. Szymańska *około 1832 Bronowo †28-05-1855  
3395Kalinowska Katarzyna *około 1837 Modzele †25-04-1840 Modzele  
3396Kalinowska Katarzyna z d. Śliwowska *około 1830 Siestrzanki †  
3397Kalinowska Marcela z d. Barwikowska *około 1847 Barwiki †przed 06-1891  
3398Kalinowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1844 Niebrzydy †18-01-1911  
3399Kalinowska Marianna z d. Bogdan *około 1849 Wólka †po 03-11-1909  
3400Kalinowska Marianna z d. Ołdakowska *około 1839 Wąsosz †po 25-06-1894  
3401Kalinowska Marianna z d. Perkowska ? *1849 †  
3402Kalinowska Paulina z d. Chmielewska *około 1834 Okrasin †05-02-1901 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3403Kalinowska Rozalia z d. Gałązka *około 1848 Milewo †po 14-08-1914  
3404Kalinowska Rozalia z d. Wysocka *około 1839 †po 20-10-1896  
3405Kalinowska Salomea *20-01-1847 Brychy †  
3406Kalinowska Wiktoria z d. Łepkowska *10-10-1836 Stawiane †18-12-1901 Dołęgi /Wąsosz/  
3407Kalinowski Andrzej *około 1842 Kozioł †po 22-01-1894  
3408Kalinowski Antoni *około 1841 Modzele †po 03-11-1909  
3409Kalinowski Antoni *około 1847 Łomża †14-08-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3410Kalinowski Antoni *1827 Brychy †od 10-11-1890 do 27-08-1906  
3411Kalinowski Apolinary *około 1834 Wąsosz †po 25-06-1894  
3412Kalinowski Dominik Jan *04-08-1849 Brychy †1913  
3413Kalinowski Filip Ludwik *23-08-1848 Brychy †od 12-02-1899 do 10-08-1939  
3414Kalinowski Jakub *około 1846 Niedźwiadna †przed 24-01-1922  
3415Kalinowski Jakub *około 1839 Jambrzyki †19-02-1863 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3416Kalinowski Jakub Kajetan *około 1833 Mieczki Czarne †od 24-04-1894 do 26-11-1895  
3417Kalinowski Jan *około 1830 Stawiane †po 05-02-1901  
3418Kalinowski Jan *około 1831 Niećkowo †16-05-1891  
3419Kalinowski Jan *około 1843 Wizna †  
3420Kalinowski Jan *około 1843 Wąsosz †  
3421Kalinowski Józef *około 1826 Brychy †przed 04-03-1889  
3422Kalinowski Józef *około 1833 Jambrzyki †1881 Jambrzyki  
3423Kalinowski Kazimierz *około 1834 Niwkowo †  
3424Kalinowski Ksawery *około 1828 Modzele †po 07-10-1888  
3425Kalinowski Leopold *około 1837 Modzele †przed 15-02-1897  
3426Kalinowski Łukasz *około 1832 Grędy †07-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
3427Kalinowski Maciej *1848 Racibory †   
3428Kalinowski Mateusz *około 1834 †po 20-10-1896  
3429Kalinowski Paweł *około 1832 Wąsosz †18-10-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
3430Kalinowski Piotr *około 1840 Wąsosz †  
3431Kalinowski Stanisław *około 1828 Wilamowo †04-12-1863 Mocarze /Burzyn/  
3432Kalinowski Stanisław *około 08-1842 Jambrzyki †  
3433Kalinowski Teodor *około 1845 Jambrzyki †po 08-02-1904  
3434Kalinowski Wojciech *około 1834 Wojsławy †po 18-12-1901  
3435Kalis Katarzyna z d. Januszewska *około 1825 Bęćkowo †  
3436Kaliszczyk Marianna z d. Bandasik *około 1830 Kramkowo †  
3437Kalska Justyna z d. Jóźwik *około 1834 †16-03-1870 Burzyn  
3438Kalski Franciszek *około 1827 †po 10-07-1888  
3439Kałaburda Paweł *około 1825 Pawłówka †25-03-1872  
3440Kamalska Florentyna *około 1844 Kucze Małe †21-09-1858 Kucze Małe /Jedwabne/  
3441Kamalska Józefata z d. Sobieska *około 1838 Przytuły †od 10-11-1891 do 06-03-1905  
3442Kamalska Kornela z d. Zacharzewska *około 1844 Jedwabne †po 29-05-1906  
3443Kamalska Marcjanna z d. Mazurczyk *około 1832 Siestrzanki †po 26-01-1896  
3444Kamalska Olimpia *około 1840 †13-05-1843 Kucze Małe /Jedwabne/  
3445Kamalska Wiktoria z d. Duchnowska *około 1839 Kucze Małe †przed 06-02-1907  
3446Kamalski Antoni *około 1840 Przytuły †04-06-1917 Przytuły-Kolonie  
3447Kamalski Jan *około 1832 Stryjaki †przed 02-03-1886  
3448Kamalski Józef *około 1847 Przytuły †27-10-1880  
3449Kamalski Maciej *około 1845 Kucze Wielkie †przed 07-02-1893  
3450Kamalski Stanisław *około 1837 Kucze Małe †przed 06-02-1907  
3451Kamińska Agnieszka z d. Szemborowska *08-01-1832 Wąsosz †  
3452Kamińska Agnieszka (Małgorzata) z d. Sulewska *około 1827 Burzyn †po 10-11-1873   
3453Kamińska Aleksandra z d. Supińska *około 1849 Supy †  
3454Kamińska Aniela z d. Kowalewska *około 1828 Stryjaki †po 28-11-1905  
3455Kamińska Aniela z d. Konopka *około 1832 Przestrzele †  
3456Kamińska Anna z d. Świderska *około 1828 Świdry †po 03-02-1896  
3457Kamińska Anna z d. Maszkiewicz *około 1836 Jedwabne †17-11-1900 Sieburczyn /Burzyn/   
3458Kamińska Anna z d. Załuska *około 1847 Ostrowik †13-09-1903  
3459Kamińska Anna z d. Nieradko *około 1837 Okrasin †od 13-02-1888 do 05-1893  
3460Kamińska Anna z d. Trzaska *około 1844 Konopki †23-04-1889 Nadbory /Burzyn/  
3461Kamińska Antonina z d. Andrzejczyk *około 1832 Zaskrodzie †12-12-1898 Pawełki /Jedwabne/  
3462Kamińska Bibianna z d. Wiśniewska *około 1839 †od 22-01-1901 do 28-04-1912  
3463Kamińska Emilia z d. Chrostowska *około 1849 Borawskie †24-02-1875 Supy /Przytuły/  
3464Kamińska Ewa z d. Maciora *około 1834 Ciemnoszyje †przed 19-11-1894  
3465Kamińska Ewa z d. Szumowska *około 1833 Witynie †19-07-1857 Witynie /Jedwabne/  
3466Kamińska Franciszka z d. Zielińska *około 1843 Prusy †  
3467Kamińska Helena z d. Kozłowska *około 1829 †  
3468Kamińska Izabela z d. Modzelewska *około 1831 Pieńki †po 18-04-1884  
3469Kamińska Józefa z d. Orzechowska *około 1832 Srebrowo †przed 1888  
3470Kamińska Juliana *około 1840 †01-08-1870 Przestrzele /Jedwabne/  
3471Kamińska Julianna z d. Chrostowska *około 1827 †16-05-1869 Biodry /Burzyn/  
3472Kamińska Katarzyna z d. Szumowska *około 1829 Siestrzanki †  
3473Kamińska Katarzyna z d. Kruszko *około 1832 Kownacin †  
3474Kamińska Katarzyna *19-10-1845 Obrytki †  
3475Kamińska Marianna z d. Cendrowska *około 1827 Kucze †od 19-11-1894 do 03-08-1910  
3476Kamińska Marianna z d. Bujwidys *około 1826 Wąsosz †po 01-07-1889  
3477Kamińska Marianna z d. Zielińska *około 1836 Obrytki †29-05-1895 Kownacinek /Niedźwiadna/  
3478Kamińska Marianna z d. Bronakowska *około 1837 †po 12-07-1887  
3479Kamińska Marianna z d. Pachucka *około 1849 Brzozowa Wólka †po 25-01-1897  
3480Kamińska Marianna z d. Piekarska *około 1847 Witynie †29-01-1887 Przestrzele  
3481Kamińska Marianna z d. Kisielewska *około 1840 Sojczyn Grądowy †03-05-1867  
3482Kamińska Marianna z d. Długołęcka *około 1825 Bęćkowo †  
3483Kamińska Petronella z d. Grądzka *około 1825 Kotówek †po 05-02-1895  
3484Kamińska Rozalia z d. Kostek *około 1842 Burzyn †09-05-1907 Sieburczyn /Burzyn/   
3485Kamińska Rozalia z d. Sokołowska *około 1840 Kapice †po 01-08-1898  
3486Kamińska Teofila z d. Święcka *około 1849 Tajno Stare †  
3487Kamińska Wiktoria z d. Zalewska *około 1831 Włodki †27-06-1862  
3488Kamiński (Kopczyński) Tomasz z d. Kamiński *około 1829 Kubra †05-12-1884  
3489Kamiński Adam *około 1840 Jedwabne †  
3490Kamiński Andrzej *około 1840 Obrytki †15-09-1882 Obrytki  
3491Kamiński Antoni *około 1837 Pawełki †21-11-1913  
3492Kamiński Antoni *około 1829 Biodry †od 13-11-1900 do 07-02-1921  
3493Kamiński Antoni *około 1826 Srebrowo †13-04-1896 Srebrowo /Wizna/   
3494Kamiński Bartłomiej *około 1836 Obrytki †  
3495Kamiński Franciszek *około 1845 †31-03-1910 Jedwabne  
3496Kamiński Franciszek *około 1849 Niedźwiadna †  
3497Kamiński Franciszek *29-10-1844 Obrytki †  
3498Kamiński Henryk *około 1849 Sterdyń †03-04-1870 Jarnuty /Wizna/  
3499Kamiński Jakub *około 1830 Ciemnoszyje †przed 19-11-1894  
3500Kamiński Jakub *około 1840 Obrytki †  
3501Kamiński Jan *około 1842 Wilamowo †po 28-11-1905  
3502Kamiński Jan *około 1837 Brzozowa Wólka †przed 29-05-1893  
3503Kamiński Józef *około 12-1837 Wąsosz †przed 03-02-1904  
3504Kamiński Józef *około 1840 Brzozowa Wólka †przed 05-03-1889  
3505Kamiński Józef *około 1826 †  
3506Kamiński Kacper *1833 Obrytki †06-01-1835 Obrytki  
3507Kamiński Kazimierz *około 1826 Wąsosz †po 03-02-1896  
3508Kamiński Kazimierz *około 1831 Mścichy †po 12-09-1893  
3509Kamiński Konstanty *około 1839 Sieburczyn †23-03-1917 Sieburczyn /Burzyn/   
3510Kamiński Ludwik *około 1848 Wilamowo †od 09-10-1905 do 11-02-1918  
3511Kamiński Łukasz *około 1835 Drożęcin par. Piątnica †po 29-05-1895  
3512Kamiński Maciej *około 1842 Sieburczyn †12-06-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
3513Kamiński Paweł *25-01-1840 Kucze Wielkie †od 22-01-1901 do 28-04-1912  
3514Kamiński Piotr *około 1835 Chrzanowo †  
3515Kamiński Teodor *około 1831 Klimaszewnica †przed 11-11-1878  
3516Kamiński Tomasz *około 1828 Bronowo †20-07-1848  
3517Kamiński Wincenty *około 07-1833 Wąsosz †po 01-07-1889  
3518Kania Franciszek *około 1847 †przed 09-02-1920  
3519Kania Jan *około 1830 Przechody †  
3520Kania Józefa z d. Wróbel *około 1826 Przechody †  
3521Kania Karol *około 1838 Przechody †  
3522Kania Paulina z d. Wyszyńska *około 1848 Rajgród †  
3523Kanicka Zofia z d. Piotrowska *około 1833 †od 07-02-1899 do 11-02-1919  
3524Kanicki Stanisław *około 1831 Wilamowo †od 07-02-1899 do 11-02-1919  
3525Kaniukowska Aniela z d. Modzelewska *około 1834 Łojki †przed 03-02-1885  
3526Kaniukowski Jan *około 1833 Danowo †po 03-02-1885  
3527Kanowska Franciszka z d. Bazydło *około 1848 Szablaki †29-01-1881  
3528Kanowski Marcin *około 1841 Dybła †po 31-01-1898  
3529Kap Jakub *około 1849 Bargłów †08-01-1891  
3530Kap Rozalia z d. Sokołek *około 1843 Świdry †przed 04-1883  
3531Kapelewska Agnieszka z d. Kaniucka *około 1843 Romany †  
3532Kapelewska Elżbieta z d. Dobrońska *około 1842 Wizna †1871  
3533Kapelewska Karolina z d. Dobrońska *około 1839 Wizna †  
3534Kapelewska Katarzyna z d. Grabowska *1836 Wizna †1865  
3535Kapelewska Konstancja z d. Suska *około 1849 Nieławice †  
3536Kapelewski Antoni *około 1840 Srebrowo †po 23-02-1886  
3537Kapelewski Franciszek *około 1847 Wizna †  
3538Kapelewski Józef *około 1834 Srebrowo †  
3539Kaplińska Teofila z d. Metelska *około 1843 Osowiec †  
3540Kapliński Mateusz *około 1844 †  
3541Karasińska Anna z d. Malinowska *około 1831 †28-08-1897 Załuski /Niedźwiadna/  
3542Karaś Franciszka z d. Modzelewska *około 1841 Wąsosz †02-10-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3543Karaś Józef *około 1842 Białaszewo †od 24-01-1898 do 02-10-1916  
3544Karaś Teresa z d. Kadyszewska *około 1829 Mścichy †od 16-10-1876 do 14-02-1887  
3545Karazim Jan *około 1826 †18-06-1883 Szczuczyn  
3546Karazim Katarzyna z d. Łosewska *około 1835 †21-10-1875 Okrasin  
3547Karczewska Julianna z d. Makowska *około 1840 Rydzewo †10-11-1928 Kownatki  
3548Karczewska Marianna z d. Szczepankowska *około 1839 Wąsosz †po 27-10-1887  
3549Karczewska Marianna z d. Petkowska *około 1831 Grabowo †  
3550Karczewska Salomea z d. Narewska *około 1835 Siwki par. Romany †przed 15-06-1891  
3551Karczewska Stanisława z d. Chojnowska *około 1837 Grądy Małe †przed 18-02-1901  
3552Karczewski Franciszek *około 1836 Borzymy †po 27-10-1887  
3553Karczewski Jan *około 1833 Racibory †od 12-11-1883 do 22-08-1889  
3554Karczewski Józef *około 1831 Łoje †od 03-02-1886 do 18-02-1901  
3555Karczewski Wojciech *około 1834 Zakrzewo †od 15-06-1891 do 19-01-1909  
3556Karniłowicz Franciszek *około 1825 †przed 06-10-1872  
3557Karniłowicz Marianna z d. Kuczewska *około 1829 †przed 06-10-1872  
3558Karpińska Anna z d. Dudzińska *około 1843 Radziłów †po 03-02-1902  
3559Karpińska Julianna z d. Zarzecka *1834 Niwkowo †  
3560Karpińska Konstancja z d. Modzelewska *około 1830 Pieńki †przed 26-01-1891  
3561Karpińska Łucja z d. Staniszewska *około 1832 Ławsk †po 25-11-1878  
3562Karpińska Marianna z d. Kacperska *około 1833 Radziłów †po 13-09-1897  
3563Karpińska Teofila z d. Grądzka *około 1830 Jarnuty †  
3564Karpiński Antoni *około 1831 Klimaszewnica †po 26-01-1891  
3565Karpiński Jakub *około 1831 Wizna †  
3566Karpiński Jan *około 1833 Sośnia †24-09-1859  
3567Karpiński Jan *około 1844 Radziłów †  
3568Karpiński Józef *około 1830 Rydzewo †po 25-11-1878  
3569Karpiński Nikodem *około 1841 Klimaszewnica †  
3570Karpiński Stanisław *około 1840 Radziłów †po 03-02-1902  
3571Karpiński Stanisław *około 1832 Wizna †  
3572Karwacka Teofila z d. Rostkowska *około 1835 Korytki †po 20-05-1890  
3573Karwacki Franciszek *około 1832 Józefowo †po 20-05-1890  
3574Karwowska Agnieszka *około 1847 †30-04-1863 Ruś /Wizna/   
3575Karwowska Aniela z d. Brzostowska *około 1849 Wypychy †po 15-02-1909  
3576Karwowska Aniela z d. Świderska *około 1825 Chyliny †od 15-02-1874 do 10-02-1896  
3577Karwowska Aniela z d. Iwanowska *około 1842 Karwowo-Polki †przed 01-1874  
3578Karwowska Anna z d. Wojnowska *około 1827 Szwelczyn †po 18-11-1890  
3579Karwowska Anna z d. Bukowska *około 1842 Karwowo †02-01-1893 Kramarzewo /Wąsosz/  
3580Karwowska Anna z d. Moniuszko *około 1825 Olszewo par. Romany †06-02-1876  
3581Karwowska Anna z d. Szleszyńska *około 1839 Czachy †przed 12-02-1889  
3582Karwowska Anna z d. Trzaska *około 1830 Kąty †przed 10-1863  
3583Karwowska Antonina z d. Krajewska *około 1830 Grądy Małe †po 07-02-1893  
3584Karwowska Antonina z d. Rogowska *około 1826 Wagi †po 12-11-1889  
3585Karwowska Antonina z d. Wróblewska *około 1825 Wierciszewo †  
3586Karwowska Apolonia z d. Sulewska *17-11-1847 Sulewo Prusy †   
3587Karwowska Balbina z d. Godlewska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-02-1906  
3588Karwowska Balbina z d. Tyszka *około 1835 †po 25-06-1888  
3589Karwowska Balbina z d. Chrzanowska *około 1843 Wypychy †od 19-11-1895 do 04-02-1908  
3590Karwowska Barbara z d. Krzeczkowska *około 1845 Klimaszewnica †  
3591Karwowska Emilia z d. Górska *około 1843 Rutki †po 13-02-1912  
3592Karwowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1844 Supy †po 04-02-1902  
3593Karwowska Emilia z d. Dąbrowska *około 1839 Pluty †przed 09-02-1891  
3594Karwowska Ewa z d. Biedrzycka *około 1833 Kaimy †po 08-03-1886  
3595Karwowska Felicjanna Paulina *23-06-1837 Czarnówek †  
3596Karwowska Franciszka z d. Przestrzelska *około 1838 Kąty †15-10-1926 Kąty /Burzyn/  
3597Karwowska Franciszka z d. Januszewska *około 1847 Dołęgi †po 26-05-1914  
3598Karwowska Franciszka z d. Chylińska *około 1841 Kąty †przed 23-03-1903  
3599Karwowska Franciszka z d. Sulewska *03-10-1843 Zalesie †po 25-02-1895  
3600Karwowska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1836 Mieczki †przed 23-02-1881  
3601Karwowska Joanna z d. Pasiewicz *około 1829 Borawskie †po 25-02-1889  
3602Karwowska Józefa z d. Glińska *około 1828 Rydzewo-Pieniążek †po 15-02-1898  
3603Karwowska Józefa z d. Dobrzycka *około 1845 Mroczki †przed 24-11-1903  
3604Karwowska Józefa z d. N *około 1827 †13-10-1875 Nadbory /Burzyn/  
3605Karwowska Józefa z d. Modzelewska *około 1835 Pieńki †przed 10-1864  
3606Karwowska Józefa z d. Chojnowska *około 1827 Grądy Wielkie †  
3607Karwowska Juliana z d. Makowska *około 1827 Żelazki †po 06-07-1874  
3608Karwowska Julianna z d. Ołdakowska *około 1826 Wąsosz †21-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3609Karwowska Julianna z d. Mościcka *około 1844 Brzostowo †29-11-1917 Brzostowo  
3610Karwowska Julianna z d. Maleszewska *około 1843 Maleszewo †po 16-02-1909  
3611Karwowska Julianna z d. Przestrzelska *około 1825 Kąty †po 07-02-1888  
3612Karwowska Julianna z d. Chrzanowska *około 1831 Wypychy †po 11-02-1890  
3613Karwowska Julianna z d. Przestrzelska *około 1838 Kąty †od 01-03-1897 do 09-02-1904  
3614Karwowska Julianna z d. Rogowska *około 1826 Brychy †przed 28-09-1875  
3615Karwowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Kąty †po 25-02-1895  
3616Karwowska Julianna *około 1838 †20-04-1866 Biodry /Burzyn/  
3617Karwowska Julianna z d. Brzostowska *około 1832 Brzostowo †przed 06-1853  
3618Karwowska Julianna Katarzyna z d. Polkowska *około 1835 Biodry †po 21-02-1898  
3619Karwowska Julianna Marianna z d. Wądołowska *około 1830 Rutkowskie †po 26-02-1900  
3620Karwowska Karolina z d. Mikucka *około 1827 Mikuty †przed 26-11-1894  
3621Karwowska Karolina z d. Ramotowska *około 1845 Pluty †przed 09-09-1908  
3622Karwowska Karolina z d. Korytkowska *około 1832 Pluty †od 14-02-1881 do 16-11-1903  
3623Karwowska Karolina z d. Sokołowska *około 12-1837 Słucz †30-09-1857  
3624Karwowska Karolina *01-02-1848 Mocarze †  
3625Karwowska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1826 Karwowo-Polki †po 26-07-1895  
3626Karwowska Katarzyna *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †po 05-02-1907  
3627Karwowska Katarzyna z d. Dąbrowska (Romanowska) *około 1839 †od 29-01-1894 do 21-11-1898  
3628Karwowska Katarzyna z d. Wysocka *około 1825 Chrostowo †06-12-1860 Karwowo  
3629Karwowska Katarzyna z d. Bzura *około 1837 Janczewko †przed 09-1866  
3630Karwowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1825 Bartki †  
3631Karwowska Katarzyna z d. Makowska *około 1849 Rutkowskie †  
3632Karwowska Katarzyna z d. Jaworowska *około 1829 Gackie †  
3633Karwowska Katarzyna z d. Żukowska *około 1826 Jedwabne †  
3634Karwowska Konstancja z d. Bronakowska *około 1840 Bronaki-Olki †przed 18-02-1895  
3635Karwowska Konstancja z d. Rogowska *około 1830 Wagi †12-1870  
3636Karwowska Magdalena z d. Szleszyńska *około 1832 Szyjki †przed 26-01-1889  
3637Karwowska Magdalena z d. Borawska *około 1843 Nadbory †po 03-02-1897  
3638Karwowska Magdalena *około 1835 Bagienice †07-03-1885 Bagienice  
3639Karwowska Magdalena z d. Brzuchalska *około 05-1846 Kędziorowo †po 30-01-1893  
3640Karwowska Marcjanna z d. Mogielnicka *około 1828 Brzostowo †przed 06-02-1888  
3641Karwowska Marcjanna z d. Bagińska *około 1845 Sokoły †1890 Brychy  
3642Karwowska Marianna *około 1831 Karwowo par. Jedwabne †przed 16-02-1892  
3643Karwowska Marianna z d. Polkowska *około 1841 †18-05-1901 Brychy /Przytuły/  
3644Karwowska Marianna z d. Śmiarowska *około 1832 Świdry Podleśne †po 22-02-1892  
3645Karwowska Marianna z d. Fiedorowicz *około 1837 Wólka Piaseczna †przed 21-05-1894  
3646Karwowska Marianna z d. Mroczkowska *10-09-1836 Mroczki †po 20-08-1894   
3647Karwowska Marianna z d. Borawska *09-02-1843 Konopki †przed 12-02-1900  
3648Karwowska Marianna z d. Wądołowska *około 1825 Koniecki par. Wizna †po 19-02-1879  
3649Karwowska Marianna z d. Kamalska *około 1843 Przytuły †po 17-02-1896  
3650Karwowska Marianna z d. Polińska *około 1841 Nadbory †przed 30-01-1893  
3651Karwowska Marianna z d. Ramotowska *około 1849 Cedry †od 13-02-1900 do 22-06-1913  
3652Karwowska Marianna z d. Wesołowska *około 1825 Kubrzany †od 07-02-1876 do 17-09-1906  
3653Karwowska Marianna *około 1840 Brychy †po 26-11-1889  
3654Karwowska Marianna z d. Krajewska *około 1843 Kubrzany †przed 04-1885  
3655Karwowska Marianna z d. Kossakowska *około 1830 Karwowo-Polki †przed 01-1866  
3656Karwowska Marianna z d. Włodkowska *około 1833 Łoje Awissa †1863  
3657Karwowska Marianna z d. Malinowska *około 1829 Okrasin †29-08-1853  
3658Karwowska Marianna z d. Mroczkowska *około 1829 Rutki †  
3659Karwowska Marianna z d. Górska *około 1849 Rutki †   
3660Karwowska Marianna z d. Narelewska *około 1827 Pomiany †  
3661Karwowska Marianna (Marcjanna) *około 1830 Boguszki †od 07-02-1882 do 28-11-1899  
3662Karwowska Marta z d. Borawska *30-07-1825 Racibory †od 04-02-1879 do 05-06-1888  
3663Karwowska Oktawia z d. Gutowska *około 1838 Modzele †01-11-1921 Nieciki /Słucz/  
3664Karwowska Paulina z d. Rożeńska *około 1844 Danówek †od 02-02-1902 do 30-01-1912  
3665Karwowska Paulina z d. Szczep *około 1842 Sieburczyn †  
3666Karwowska Rozalia z d. Kossakowska *około 1832 Chrostowo †po 11-02-1895  
3667Karwowska Rozalia *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 09-02-1909  
3668Karwowska Rozalia *około 1843 Brychy †po 04-02-1896  
3669Karwowska Rozalia z d. Drzazgowska *około 1832 Rydzewo-Pieniążek †po 22-05-1882  
3670Karwowska Rozalia z d. Chmielewska *około 1837 Żebry †03-05-1880  
3671Karwowska Rozalia z d. Chrzanowska *około 1834 Brzostowo †  
3672Karwowska Rozalia *około 1846 Nadbory †  
3673Karwowska Rozalia (Józefa) z d. Zelkowska *około 1837 Skroda Mała †po 06-02-1888  
3674Karwowska Salomea z d. Trzaska *około 1849 Sokoły par. Romany †27-04-1921 Glinki /Słucz/  
3675Karwowska Salomea z d. Konopka *około 1827 Bronaki-Pietrasze †przed 12-02-1889  
3676Karwowska Salomea z d. Borawska *około 1844 Kąty †po 07-11-1893  
3677Karwowska Salomea z d. Szleszyńska *około 1844 Czachy †10-10-1873 Chyliny /Burzyn/  
3678Karwowska Scholastyka z d. Kossakowska *około 1829 Bartki †30-09-1876 Brzostowo /Burzyn/  
3679Karwowska Teodozja *17-01-1835 Czarnówek †  
3680Karwowska Teofila z d. Chrzanowska *około 1848 Wypychy †03-04-1921 Glinki /Słucz/  
3681Karwowska Teofila z d. Chrzanowska *około 1836 Wypychy †po 16-02-1909  
3682Karwowska Teofila z d. Kalinowska *około 1837 Jambrzyki †od 23-01-1899 do 04-1907  
3683Karwowska Teofila *około 1833 †  
3684Karwowska Teresa *09-02-1828 Zaborowo †  
3685Karwowska Waleria Teodora z d. Borawska *około 1848 Nieławice †   
3686Karwowska Weronika z d. Mierzejewska *około 1832 Kąty †przed 12-1871  
3687Karwowska Weronika z d. Chrostowska *około 1849 Przytuły †po 26-01-1885  
3688Karwowska Weronika z d. Korytkowska *około 1849 Korytki †  
3689Karwowska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1826 Bronaki-Pietrasze †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
3690Karwowska Wiktoria z d. Podbielska *około 1826 Grądy Wielkie †  
3691Karwowska Wiktoria z d. Trzaska *około 1832 Karwowo par. Jedwabne †  
3692Karwowska Wiktoria z d. Zalewska *około 1832 †  
3693Karwowska Wiktoria Kunegunda z d. Godlewska *około 1838 Godlewo †przed 12-1876  
3694Karwowski Adam *około 1840 Supy †po 17-02-1903  
3695Karwowski Aleksander *około 1826 Kiełcze-Kopki †przed 22-02-1892  
3696Karwowski Aleksander *około 1828 Mikuty †  
3697Karwowski Andrzej *19-11-1828 Żebry †08-11-1882 Żebry  
3698Karwowski Andrzej *około 1825 †  
3699Karwowski Antoni *około 1843 Chyliny †po 26-01-1885  
3700Karwowski Antoni *około 1826 Święcienin †  
3701Karwowski Antoni *około 1834 †  
3702Karwowski Antoni Jan *około 1830 Karwowo par. Jedwabne †27-10-1853 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3703Karwowski Antoni Piotr *około 1835 Karwowo-Polki †27-02-1866 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
3704Karwowski Felicjan *około 1827 Brzostowo †24-12-1908 Brzostowo /Burzyn/   
3705Karwowski Feliks *około 1833 Brychy †od 19-02-1895 do 16-02-1909  
3706Karwowski Feliks *30-05-1844 Brychy †  
3707Karwowski Franciszek *około 1844 Kubrzany †po 22-06-1913  
3708Karwowski Franciszek *około 1826 Brychy †po 28-02-1881  
3709Karwowski Franciszek *około 1832 †18-03-1878 Nadbory  
3710Karwowski Franciszek *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †15-08-1855  
3711Karwowski Franciszek *około 1841 Kobylin †  
3712Karwowski Franciszek *około 1843 Burzyn †  
3713Karwowski Franciszek *około 1847 Brzostowo †  
3714Karwowski Franciszek *około 1832 Biodry †  
3715Karwowski Ignacy *około 1840 Szlasy †przed 21-07-1891  
3716Karwowski Ignacy *około 1847 Modzele †  
3717Karwowski Ignacy *około 1828 Rutki †  
3718Karwowski Jakub *około 1825 Karwowo †od 02-1902 do 30-01-1912  
3719Karwowski Jakub *około 1830 Szlasy †po 11-02-1890  
3720Karwowski Jakub *od 1838 do 26-02-1906 Karwowo par. Jedwabne †po 23-11-1897  
3721Karwowski Jakub *około 1837 Chyliny †przed 19-02-1895  
3722Karwowski Jakub *około 1825 Karwowo-Polki †21-11-1870  
3723Karwowski Jakub *około 1846 Obiedzino †17-03-1886 Bzury  
3724Karwowski Jakub *około 1825 Burzyn †około 1854   
3725Karwowski Jan *około 1836 Klimaszewnica †20-08-1913 Szczuczyn  
3726Karwowski Jan *około 1845 Burzyn †po 10-02-1920  
3727Karwowski Jan *około 1844 Karwowo par. Jedwabne †po 03-08-1915  
3728Karwowski Jan *około 1842 Szlasy †22-09-1911 Wypychy  
3729Karwowski Jan *około 1836 Mocarze Dziubiele †od 13-07-1897 do 25-11-1907  
3730Karwowski Jan *około 1836 Kobylin †przed 18-02-1895  
3731Karwowski Jan *1835 Karwowo par. Jedwabne †po 07-02-1893  
3732Karwowski Jan *około 1847 Supy †po 03-02-1903  
3733Karwowski Jan *około 11-1842 Żebry †po 30-01-1893  
3734Karwowski Jan *około 1827 Nadbory †23-12-1872 Nadbory /Burzyn/  
3735Karwowski Jan *około 1841 Nadbory †  
3736Karwowski Jan *około 1848 Koniecki †  
3737Karwowski Jan *około 1828 Boguszki †  
3738Karwowski Jan *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
3739Karwowski Jan Feliks *około 1849 Brychy †31-01-1908 Brychy  
3740Karwowski Józef *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †12-02-1908 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3741Karwowski Józef *około 1827 Pluty †16-11-1903 Pluty  
3742Karwowski Józef *około 1835 Białogrądy †po 05-11-1900  
3743Karwowski Józef *około 1830 Karwowo par. Jedwabne †po 20-11-1892  
3744Karwowski Józef *około 1840 †po 21-11-1898  
3745Karwowski Józef *około 1838 Sokoły †przed 25-02-1895  
3746Karwowski Józef *około 1848 Rakowo †przed 24-11-1903  
3747Karwowski Józef *około 1838 Brzostowo †przed 09-02-1891  
3748Karwowski Józef *około 1830 Chyliny †od 15-02-1874 do 10-02-1896  
3749Karwowski Józef *około 1845 Rutki †   
3750Karwowski Józef *około 1841 †  
3751Karwowski Józef Kazimierz *około 1833 Nadbory †po 26-02-1900  
3752Karwowski Julian *około 1840 Borawskie par. Jedwabne †  
3753Karwowski Karol *około 1848 Karwowo-Polki †po 16-02-1892  
3754Karwowski Kazimierz *około 1842 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-11-1892  
3755Karwowski Kazimierz *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †  
3756Karwowski Kazimierz Marcin *około 05-1848 Zaborowo †16-11-1873 Zaborowo  
3757Karwowski Konstanty *około 1830 Boguszki †13-04-1909 Kamianki /Burzyn/  
3758Karwowski Krystian *około 1849 Boguszki †po 02-09-1896  
3759Karwowski Leon *około 1835 Brychy †od 16-02-1885 do 02-01-1893  
3760Karwowski Leopold *około 1832 Szlasy †po 16-02-1909  
3761Karwowski Leopold *około 1841 Kucze †po 17-02-1896  
3762Karwowski Lucjan Ksawery *około 1841 Grajewo †18-10-1910 Zaborowo /Wąsosz/  
3763Karwowski Ludwik *około 1839 Brzostowo †po 09-09-1908  
3764Karwowski Ludwik *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †przed 23-03-1903  
3765Karwowski Ludwik *22-08-1840 Wypychy †od 19-05-1890 do 20-08-1894   
3766Karwowski Łukasz *około 1827 Skroda Wielka †22-04-1889 Kubra  
3767Karwowski Maciej *około 1828 Obiedzino †09-07-1878 Zaborowo  
3768Karwowski Marcel *około 1842 Supy †26-12-1884  
3769Karwowski Marcin *około 1846 Święcienin †przed 27-01-1919  
3770Karwowski Marcin *około 1829 Kąty †po 07-11-1893  
3771Karwowski Marcin *około 1833 Wąsosz †22-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
3772Karwowski Mateusz *około 1837 Kołaki †09-05-1866 Gorzelnia  
3773Karwowski Mateusz *około 1845 Sokoły †13-01-1873 Sokoły  
3774Karwowski Mateusz *około 1843 Bagienice †03-03-1845 Bagienice  
3775Karwowski Mateusz Franciszek *około 1835 Brzostowo †20-11-1916 Brzostowo  
3776Karwowski Michał *około 1829 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1879  
3777Karwowski Mikołaj *około 1833 Brzostowo †po 21-02-1898  
3778Karwowski Mikołaj *około 1828 Grądy Wielkie †22-04-1891 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3779Karwowski Mikołaj *około 1847 Nadbory †po 25-02-1895  
3780Karwowski Nikodem Józef *15-03-1847 Bagienice †  
3781Karwowski Onufry *około 1829 Olszewo par. Romany †przed 09-09-1902  
3782Karwowski Paweł *około 1827 Stawiane †po 22-05-1882  
3783Karwowski Paweł Józef *około 1837 Bagienice †08-05-1882  
3784Karwowski Piotr Maurycy *około 1845 Sokoły †po 16-04-1913  
3785Karwowski Stanisław *około 1845 Borawskie †po 27-04-1921  
3786Karwowski Stanisław *20-08-1836 Kubrzany †21-01-1899 Kubrzany  
3787Karwowski Stanisław *około 1849 Mieczki †po 08-11-1904  
3788Karwowski Stanisław *około 1846 Brzostowo †od 12-02-1901 do 29-11-1917  
3789Karwowski Stanisław *około 1848 Karwowo-Polki †  
3790Karwowski Stanisław Łukasz *17-10-1846 Chyliny †1875  
3791Karwowski Szymon *około 1827 Kąty †  
3792Karwowski Tomasz *około 1839 Nadbory †od 20-02-1906 do 05-02-1907  
3793Karwowski Tomasz *około 1845 Chyliny †przed 13-02-1912  
3794Karwowski Tomasz *około 1839 Biodry †08-06-1904 Biodry /Burzyn/  
3795Karwowski Tomasz *14-12-1838 Nieciki †od 21-11-1887 do 01-11-1921  
3796Karwowski vel Karaś Gotlib (Bogumił) *około 1843 Prusy †15-04-1879 Załuski /Niedźwiadna/  
3797Karwowski Wawrzyniec *około 1845 Brychy †przed 13-05-1907  
3798Karwowski Wawrzyniec *około 1843 Wypychy †  
3799Karwowski Wiktor *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †po 23-09-1919  
3800Karwowski Wiktor *około 1844 Bartki †od 21-07-1913 do 21-06-1921  
3801Karwowski Wojciech *około 1839 Pieńki †po 04-02-1902  
3802Karwowski Wojciech *około 1838 Żebry †po 23-11-1891  
3803Karwowski Wojciech *około 1841 Święcienin †od 18-02-1885 do 12-02-1900  
3804Karwowski Wojciech *około 1827 Brychy †  
3805Karwowski Wojciech *około 1848 Sokoły †  
3806Kaszeta Jakub *około 1825 Załuski †  
3807Kaszeta Marianna z d. Mikulska *około 1843 Konopki †  
3808Kaszeta Rozalia z d. Krzyżanowska *około 1836 Niedźwiadna †12-12-1877  
3809Kaszeta Rozalia *około 1833 †15-04-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3810Kaszeta Stanisław *około 1838 Mazewo †przed 25-11-1907  
3811Kaszeta Wiktoria z d. Skowrońska *około 1837 Szczuczyn †30-01-1870 Niedźwiadna  
3812Kaszuba Jan *około 1841 Koniecki †19-06-1881 Wąsosz /Wąsosz/  
3813Kawecka Julianna z d. Chrostowska *około 1826 Biodry †  
3814Kawecki Karol *około 1826 Ełk †  
3815Kerchner Augustyn *około 1845 Drozdowo †po 23-11-1896  
3816Kerchner Helena z d. Rozwadowska *około 1842 Kucze Małe †od 30-01-1893 do 23-11-1896  
3817Kerchner Wilhelm *około 1849 †  
3818Kędzierska Anna z d. Ciecierska *27-03-1837 Wąsosz †przed 17-03-1904  
3819Kędzierska Julianna z d. Zaborowska *około 1829 Sulewo Kownaty †28-06-1864  
3820Kędzierska Marcjanna z d. Ostrowska *01-01-1843 †od 20-06-1905 do 05-06-1911  
3821Kędzierska Marianna z d. Wiśniewska *około 1834 Zanklewo †przed 13-02-1900  
3822Kędzierski Jan *około 1833 Wąsosz †po 05-06-1911  
3823Kędzierski Kazimierz *około 1831 Wąsosz †od 29-01-1894 do 17-03-1904  
3824Kędzierski Tomasz *około 1833 Strumiłowo †przed 13-02-1900  
3825Kędziorska Franciszka z d. Sulimowicz *około 1825 Wąsosz †przed 09-02-1891  
3826Kielian Adam *około 1846 †13-05-1875  
3827Kielian Kajetan *około 1846 Bagienice †28-12-1918 Bagienice /Wąsosz/   
3828Kiełczewska Anna z d. Werner *około 1848 Borawskie †po 09-04-1899  
3829Kiełczewska Aurelia Rozalia z d. Wiszowata *1843 Świdry Podleśne †od 19-07-1898 do 04-02-1902  
3830Kiełczewska Emilia z d. Sokołowska *około 1841 Słucz †po 15-02-1904  
3831Kiełczewska Ewa z d. Rawa *około 1849 Budne †po 24-04-1910  
3832Kiełczewska Franciszka z d. Godlewska *około 1843 Łękowo †27-08-1880 Danowo /Wąsosz/  
3833Kiełczewska Józefata z d. Niebrzydowska *około 1833 Niebrzydy †  
3834Kiełczewska Julianna z d. Borawska *około 1825 Supy †  
3835Kiełczewska Katarzyna z d. Zamojska *około 1830 Skaje †po 28-01-1884  
3836Kiełczewska Magdalena z d. Gardocka *około 1837 Zalesie †przed 13-06-1921   
3837Kiełczewska Marianna z d. Zalewska *około 1833 Łempice †po 25-01-1897  
3838Kiełczewska Rozalia z d. Modzelewska *około 1840 Mścichy †08-01-1866 Konopki  
3839Kiełczewska Rozalia z d. Piotrkowska *około 1841 Pieńczykowo †  
3840Kiełczewska Teofila z d. Konopka *około 1840 Guty Podleśne †po 28-11-1893  
3841Kiełczewska Wiktoria z d. Zalewska *około 1832 Zalesie †06-11-1894   
3842Kiełczewska Wiktoria z d. Wiszowata *około 1837 Wiszowate †  
3843Kiełczewski Franciszek Ksawery *około 1845 Kiełcze Stare †